Odchudzanie dla kobietek o niskiej motywacji i braku poczucia własnej wartości. - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-02-04, 19:25   #301
Aganieszka028
Przyczajenie
 
Avatar Aganieszka028
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 19
Dot.: Odchudzanie dla kobietek o niskiej motywacji i braku poczucia własnej wartości.

Dziś zaczełam swoja przygodę z Chodakowską masakra zero kondycji a kiedyś wieczorkiem 100 brzuszków pyknełam od ręki. Bolesna prawda że zapuściłam się jak dziki bicz...:/ Ale dzięki temu uświadomiłam sobie jak bardzo się zaniedbałam ale od wczoraj zaczełam dietę 1000 kcal i od jutra basen dwa razy w tygodniu. A wy jak tam?
Aganieszka028 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-05, 11:05   #302
Eivor
Rozeznanie
 
Avatar Eivor
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 567
Dot.: Odchudzanie dla kobietek o niskiej motywacji i braku poczucia własnej wartości.

Didaska, Ty to wygrałaś życie jeśli chodzi o wzmacnianie mięśni

Nie mam ostatnio czasu pisać ale twardo się trzymam. Skaczę na skakance, później 180 przysiadów dziennie i dieta 1200 kcal. Teraz mi łatwo bo w lodówce nic ciekawego nie ma, same dukanowe bzdety. Przekąsek też nie ma...
Na dziś dzień ważę 51,4 kg, nie wiem do ilu będzie mi się chciało zejść, w każdym razie chciałabym stracić jeszcze ciutkę w udach (bryczesy).
__________________

Eivor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-05, 23:07   #303
didaska
Raczkowanie
 
Avatar didaska
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 452
Dot.: Odchudzanie dla kobietek o niskiej motywacji i braku poczucia własnej wartości.

Cytat:
Napisane przez Aganieszka028 Pokaż wiadomość
Dziś zaczełam swoja przygodę z Chodakowską masakra zero kondycji a kiedyś wieczorkiem 100 brzuszków pyknełam od ręki. Bolesna prawda że zapuściłam się jak dziki bicz...:/ Ale dzięki temu uświadomiłam sobie jak bardzo się zaniedbałam ale od wczoraj zaczełam dietę 1000 kcal i od jutra basen dwa razy w tygodniu. A wy jak tam?
Aganieszka wybacz,ale to zdecydowanie za mało. Zdecydowanie zwiększ ilość spożywanych kalorii,bo sobie tylko zaszkodzisz...
__________________
'Jeśli myślisz,że potrafisz lub jeśli myślisz,że nie potrafisz-masz rację'


didaska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-06, 18:40   #304
Aganieszka028
Przyczajenie
 
Avatar Aganieszka028
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 19
Dot.: Odchudzanie dla kobietek o niskiej motywacji i braku poczucia własnej wartości.

Cytat:
Napisane przez didaska Pokaż wiadomość
Aganieszka wybacz,ale to zdecydowanie za mało. Zdecydowanie zwiększ ilość spożywanych kalorii,bo sobie tylko zaszkodzisz...
Wiesz ale ja mam do zrzucenia 20 kg co najmniej więc póki co zostane przy 1000 kcal później zwiększe żeby metabolizm nie spowolnić ale przy takiej ilości kg ma co się topić
Aganieszka028 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-09, 19:49   #305
Aganieszka028
Przyczajenie
 
Avatar Aganieszka028
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 19
Dot.: Odchudzanie dla kobietek o niskiej motywacji i braku poczucia własnej wartości.

Kurcze liczyłam na tym forum na burzliwą dyskusje wsparcie i rady a dostałam LIPE dużymi literami....dziękuje bardzo za taki klub gdzie założycielka wogóle się nie udziela ja też mam pracę życie codzienne ale po co zakładać klub jak się w nim nie uczestniczy
Aganieszka028 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-18, 19:30   #306
Celebrinfea
Wtajemniczenie
 
Avatar Celebrinfea
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 783
Dot.: Odchudzanie dla kobietek o niskiej motywacji i braku poczucia własnej wartości.

Cytat:
Napisane przez Aganieszka028 Pokaż wiadomość
Wiesz ale ja mam do zrzucenia 20 kg co najmniej więc póki co zostane przy 1000 kcal później zwiększe żeby metabolizm nie spowolnić ale przy takiej ilości kg ma co się topić
Zrobisz jak zechcesz ale 1000 kcal rozwali Ci metabolizm. Niestety jak chcesz ćwiczyć i chudnąć musisz mieć energię. A około 1700 (w zależności od wymiarów i wieku) to wyjściowa wielkość potrzebna do życia i nic nie robienia. W każdym razie życzę powodzenia.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Celebrinfea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-02-18 20:30:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:58.