Większe piersi BOSOM CONTOUR co o tym sądzicie?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-03-22, 21:30   #1
*Niki*
Zakorzenienie
 
Avatar *Niki*
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: KrK
Wiadomości: 4 767

Większe piersi BOSOM CONTOUR co o tym sądzicie??


Witam

Mam takie pytanko, co sądzicie o tabletkach powiększających piersi, sprzedawanych na Allegro np. BOSOM CONTOUR http://www.allegro.pl/item175920671_...vegen_usa.html???

Zauważyłam, że wiele osób zamawia, sama osobiście nigdy w to nie wierzyłam, ale napisałam do kilku osób (które już jakiś czas temu kupiły ten specyfik) i otrzymałam pozytywne odpowiedzi, dziewczyny piszą, że pomaga, że działa naprawdę, że już po 2 tyg. są efekty. Dlatego tak się zastanawiam.... czy warto to kupić??? A jeżeli tak, to czy to "zdrowe" i bezpieczne ?? Jeżeli któraś z Was używała, to proszę o rady
__________________
Nie rzucaj słów na wiatr, jeśli nie wiesz, dokąd je zaniesie...
*Niki* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-23, 07:48   #2
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Większe piersi BOSOM CONTOUR co o tym sądzicie??

Jestem bardziej niż sceptyczna. Po piewrwsze: na opakownaiu napisane jest że to środek oprawiający jędrność/ kontur buistu, a nie "na porost". Po drugie: sptrzedawca nie podaje jakie dokładnie zioła wchodza w skłąd preparatu, a ziół nie można łykać bezkarnie!! Niektóre np. mogą wchodzić w reakcje z antybotykami, tabletkami hormonalnymi. Po rzecie: nie kupowałabym prreparatu nie dopuszczonego do sprzedaży w Polsce.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-26, 20:24   #3
*Niki*
Zakorzenienie
 
Avatar *Niki*
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: KrK
Wiadomości: 4 767
Dot.: Większe piersi BOSOM CONTOUR co o tym sądzicie??

L_V na aukcji allegro jest opisane dokładnie, że na porost tez to jest, nawet w tytule aukcji pisze :biust większy 3 rozmiary .
Wysłałam maila do kobety która to kupiła i potwierdziła mi, że tabletki działają, że po 2 tyg. widać już efekty, ale mimo wszystko też bałabym się to łykać, bo to nieznany środek, niewiadomo jakie ma skutki uboczne
__________________
Nie rzucaj słów na wiatr, jeśli nie wiesz, dokąd je zaniesie...
*Niki* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-26, 21:16   #4
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Większe piersi BOSOM CONTOUR co o tym sądzicie??

Cytat:
Napisane przez *Niki* Pokaż wiadomość
L_V na aukcji allegro jest opisane dokładnie, że na porost tez to jest, nawet w tytule aukcji pisze :biust większy 3 rozmiary .
Wysłałam maila do kobety która to kupiła i potwierdziła mi, że tabletki działają, że po 2 tyg. widać już efekty, ale mimo wszystko też bałabym się to łykać, bo to nieznany środek, niewiadomo jakie ma skutki uboczne
Ja wiem że w opisie aukcji napisano "na porost",ale na opakowaniu, tłumacząc z ang. napisano, iż na ujędrnienie.

Ale jak juz pisałam - nie wiadomo co tam siedzi w środku. Ja bym nie zaryzykowałą
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-26, 21:26   #5
Angi74
Wtajemniczenie
 
Avatar Angi74
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź/Gdańsk
Wiadomości: 2 404
Dot.: Większe piersi BOSOM CONTOUR co o tym sądzicie??

Niki,a skąd masz pewnosć,ze to Ci nie uszkodzi nieodwracalnie wątroby,nerek? Ngdy bym nie ryzykowała! W USA rózne dziwne rzeczy sprzedają...
Angi74 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-27, 11:58   #6
Ahtaga
Wtajemniczenie
 
Avatar Ahtaga
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 281
Dot.: Większe piersi BOSOM CONTOUR co o tym sądzicie??

ja jestem zdania ze zaden krem nie powiekszy i nie ryzykowalabym zdrowia dla stosowania czegos co nie wiadomo czy by pomoglo osiagnac jakis efekt, a jesli nawet to mysle ze spektakularny by nie byl
__________________
Kwiecień^Lancome, Prada, Burberry

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1281333
Ahtaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-27, 16:22   #7
*Niki*
Zakorzenienie
 
Avatar *Niki*
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: KrK
Wiadomości: 4 767
Dot.: Większe piersi BOSOM CONTOUR co o tym sądzicie??

Też tak podobnie myślę jak Wy, że nie wiadomo jak to naprawdę działa na inne części ciała . Dlatego lepiej chyba nie ryzykować
__________________
Nie rzucaj słów na wiatr, jeśli nie wiesz, dokąd je zaniesie...
*Niki* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-03-28, 13:58   #8
~*sarunia*~
Raczkowanie
 
Avatar ~*sarunia*~
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 42
GG do ~*sarunia*~
Dot.: Większe piersi BOSOM CONTOUR co o tym sądzicie??

Takie zakupy 'w ciemno' na allegro są dość ryzykowne.. tym bardziej jeśli chodzi o takie specyfiki.. Chociaż mówi się : ryzyk-fizyk...

..ale jeśli o mnie chodzi to nie wierzę, że cokolwiek mogłoby nakłonić mój biust do wzrostu uparty jak osioł urósł troszeczkę i więcej ani drgnie
~*sarunia*~ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-29, 13:13   #9
margop
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Miasto Warsa i Sawy
Wiadomości: 629
GG do margop
Dot.: Większe piersi BOSOM CONTOUR co o tym sądzicie??

Swego czasu w naszych sklepach byly dostępne kosmetyki o nazwie Pulana, a może to byla nazwa firmy. Był wśród nich i krem powiększający biust. Na bazie jakichś ziół, ale z tego co pamiętam chyba nie były tam podane żadne konkrety. Pachniał średnio. Był skuteczny. Działał tak długo jak długo był stosowany. Nie umiem powiedziec jak długo efekty po zaprzestaniu stosowania kremu się utrzymywały. Może około tygodnia a może 10 dni. Ale takich preparatów nie można stosowac gdy są jakiekolwiek zmiany w piersiach np mastopatia. Sądzę też, że nie do końca działanie takich specyfików jest zbadane. Jeśli chodzi o Allegro, ryzyko się zwiększa. Nie zawsze wiadomo co naprawdę jest sprzedawane.
margop jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-30, 06:07   #10
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Większe piersi BOSOM CONTOUR co o tym sądzicie??

Cytat:
Napisane przez margop Pokaż wiadomość
Swego czasu w naszych sklepach byly dostępne kosmetyki o nazwie Pulana, a może to byla nazwa firmy. Był wśród nich i krem powiększający biust. Na bazie jakichś ziół, ale z tego co pamiętam chyba nie były tam podane żadne konkrety. Pachniał średnio. Był skuteczny. Działał tak długo jak długo był stosowany. Nie umiem powiedziec jak długo efekty po zaprzestaniu stosowania kremu się utrzymywały. Może około tygodnia a może 10 dni. Ale takich preparatów nie można stosowac gdy są jakiekolwiek zmiany w piersiach np mastopatia. Sądzę też, że nie do końca działanie takich specyfików jest zbadane. Jeśli chodzi o Allegro, ryzyko się zwiększa. Nie zawsze wiadomo co naprawdę jest sprzedawane.
Pulllana jest w Galeriach Centrum - widziałam te kremiki. Aż musze przyjrzeć sie temu codowi do biustu, o ile wciąż jest.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-30, 07:25   #11
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Większe piersi BOSOM CONTOUR co o tym sądzicie??

Cytat:
Napisane przez *Niki* Pokaż wiadomość
L_V na aukcji allegro jest opisane dokładnie, że na porost tez to jest, nawet w tytule aukcji pisze :biust większy 3 rozmiary .
Trzy rozmiary? Nie wiem kto bardziej naiwny, ten kto to sprzedaje (czy tylko cwany) czy ten kto kupił.
Biust to tkanka tłuszczowa i gruczoły. Nie przybędzie ich od smarowania ani łykania, no chyba że to coś hormonalne jest. Ale wtedy tym bardziej odradzam.

Cytat:
Napisane przez margop Pokaż wiadomość
Swego czasu w naszych sklepach byly dostępne kosmetyki o nazwie Pulana, a może to byla nazwa firmy. Był wśród nich i krem powiększający biust. Na bazie jakichś ziół, ale z tego co pamiętam chyba nie były tam podane żadne konkrety. Pachniał średnio. Był skuteczny. Działał tak długo jak długo był stosowany. Nie umiem powiedziec jak długo efekty po zaprzestaniu stosowania kremu się utrzymywały. Może około tygodnia a może 10 dni. Ale takich preparatów nie można stosowac gdy są jakiekolwiek zmiany w piersiach np mastopatia. Sądzę też, że nie do końca działanie takich specyfików jest zbadane. Jeśli chodzi o Allegro, ryzyko się zwiększa. Nie zawsze wiadomo co naprawdę jest sprzedawane.
Te kremy chyba działają na tej zasadzie co preparaty do powiększania ust. Podrażnienie i wywołanie lekkiej opuchlizny, co w efekcie daje wrażenie powiększenia.

Osobiście raczej polecałabym wkładki do stanika.
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-30, 07:36   #12
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Większe piersi BOSOM CONTOUR co o tym sądzicie??

Polecam lekturę od tego postu: http://www.wizaz.pl/forum/showthread...78#post3560478

Polacy nie gęsi i swoje tabletki też mają (mówię to mocno ironicznie )
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-30, 13:05   #13
margop
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Miasto Warsa i Sawy
Wiadomości: 629
GG do margop
Dot.: Większe piersi BOSOM CONTOUR co o tym sądzicie??

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
Trzy rozmiary? Nie wiem kto bardziej naiwny, ten kto to sprzedaje (czy tylko cwany) czy ten kto kupił.
Biust to tkanka tłuszczowa i gruczoły. Nie przybędzie ich od smarowania ani łykania, no chyba że to coś hormonalne jest. Ale wtedy tym bardziej odradzam.


Te kremy chyba działają na tej zasadzie co preparaty do powiększania ust. Podrażnienie i wywołanie lekkiej opuchlizny, co w efekcie daje wrażenie powiększenia.

Osobiście raczej polecałabym wkładki do stanika.
Nie, to nie jest efekt podrażnienia i opuchlizny. To takie powiększenie jak przed okresem, tyle, że znacznie większe. Ale też raczej nie o 3 rozmiary.
Nie jest moim zamiarem polecanie czegokolwiek. Podzieliłam się swoją wiedzą.
margop jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-30, 19:10   #14
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Większe piersi BOSOM CONTOUR co o tym sądzicie??

Cytat:
Napisane przez margop Pokaż wiadomość
Nie, to nie jest efekt podrażnienia i opuchlizny. To takie powiększenie jak przed okresem, tyle, że znacznie większe. Ale też raczej nie o 3 rozmiary.
Nie jest moim zamiarem polecanie czegokolwiek. Podzieliłam się swoją wiedzą.
Rozumiem, że się podzieliłaś.
I że powiększenie. Ale w wyniku czego? Trudno powiększyć gruczoły bez hormonów, jeszcze trudniej zrobić to z tłuszczem.
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-30, 19:14   #15
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Większe piersi BOSOM CONTOUR co o tym sądzicie??

Hallo, ktoś zaglądnął do podanego linka?
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-30, 19:38   #16
Rayne
Wtajemniczenie
 
Avatar Rayne
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdańsk/Warszawa
Wiadomości: 2 927
Dot.: Większe piersi BOSOM CONTOUR co o tym sądzicie??

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Hallo, ktoś zaglądnął do podanego linka?
No

A w jakim języku Ci odpowiadam? Się domyśl
__________________
Signature deleted.
Rayne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-30, 19:52   #17
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Większe piersi BOSOM CONTOUR co o tym sądzicie??

Poczytałam sobie cudowne opisy tego hiperextra amerykańskiego specyfiku i uśmiałam się jak dzika...

Kupującym chyba rozum odjęło, albo czytać zapomnieli. Ewentualnie szerokim łukiem omijali lekcje biologii.

Od kiedy to produkcja estrogenów przypisana jest do okresu dojrzewania? Tzn. ja już nie produkuję estrogenów? Jaki UNIKALNY hormon do wytwarzania "tkanki piersiowej"? Od kiedy hormony odpowiadają za kształt i jędrność narządu?
Co to za "okres", który produkuje "mniejszą ilość estrogenów? I jaki "hormon wzrostu piersi"?

Poczytajcie to, a wszelkie wątpliwości znikną...
"Kiedy mloda kobieta przechodzi okres dojrzewania jej system organizmu naturalnie produkuje estrogen, ktory jest unikalnym hormonem do wytwarzania tkanki piersiowej. Dlugosc tego okresu i ilosc hormonu wyprodukowanego dyktuje w naszym organizmie rozmiar, ksztalt i jedrnosc piersi. Krotszy niz normalnie okres produkuje mniejsza ilosc estrogenow, prolactins, prostaglandins oraz progesteronu u kobiet mimo, iz pozostaly rozwoj ciala jest normalny. Kapsulki Blosom Contour bezpiecznie stymuluja wzrost tkanki piersiowej, dzieki pobudzeniu hormonow wzrostu piersi!"

A te zdrowe i naturalne składniki o nazwie "steroidal" to mnie rozwaliły po prostu...

"
Kapsulki Blosom Contour zawieraja najwyzszej jakosci najszybciej dzialajace skoncentrowane w pelni naturalne steroidal-phyto-nutrients ( odzywki). "
Masakieros... O języku polskim i formie tej wypowiedzi to już nawet nie wspomnę, bo szkoda czasu.




Są też elementy mniej zabawne...
"Badania nad Bosom Contour wykazaly ponadto, iz zmniejsza on ryzyko zachorowania na niektore odmiany nowotworow. Jego specjalna ziolowa formula oprocz phytoestrogenow powodujacych wzrost piersi zawiere specjalne skladniki pozwalajace chronic zdrowie kobiet."
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-30, 20:06   #18
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Większe piersi BOSOM CONTOUR co o tym sądzicie??

Cytat:
Napisane przez Rayne Pokaż wiadomość
No

A w jakim języku Ci odpowiadam? Się domyśl
Wierzę w Twoje dobre serduszko chodź na priva

Kropko, brrr
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-30, 23:00   #19
Germini
Zakorzenienie
 
Avatar Germini
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 079
Dot.: Większe piersi BOSOM CONTOUR co o tym sądzicie??

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
Osobiście raczej polecałabym wkładki do stanika.
A ja samoakceptację
__________________
Germini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-31, 10:31   #20
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Większe piersi BOSOM CONTOUR co o tym sądzicie??

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość

A te zdrowe i naturalne składniki o nazwie "steroidal" to mnie rozwaliły po prostu...

"
Kapsulki Blosom Contour zawieraja najwyzszej jakosci najszybciej dzialajace skoncentrowane w pelni naturalne steroidal-phyto-nutrients ( odzywki). "
Czyżby chodziło o ten magiczny skłądnik, tóry panowie chodzący na siłownię wstrzykują sobie w , aby nieco powiększyć tkankę mięsiową? Skutek uboczny - ginekomastia
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-31, 12:46   #21
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Większe piersi BOSOM CONTOUR co o tym sądzicie??

Cytat:
Napisane przez Germini Pokaż wiadomość
A ja samoakceptację
Jak widać możliwości jest więcej niż jedna.

Cytat:
Napisane przez L_V Pokaż wiadomość
Czyżby chodziło o ten magiczny skłądnik, tóry panowie chodzący na siłownię wstrzykują sobie w , aby nieco powiększyć tkankę mięsiową? Skutek uboczny - ginekomastia
A cholera wie. Fitoestrogeny - jedyne składniki roślinne działające (rzekomo, bo zdania są podzielone) podobnie do estrogenów ludzkich to gruba steroli, nie steroidów. Więc albo ktoś ma problem z tłumaczeniem, albo te tabletki to sterydy.
Jeśli te super składniki to fitoestrogeny, to nie mogą tak działać jak jest to w tej aukcji opisane. Fitoestrogeny zawarte są we wszystkich "naturalnych" preparatach wspomagających radzenie sobie z menopauzą - Menofen itp., a jakoś żadna znana mi kobieta, która to brała (wiek 50-60 lat) nie dostała nagle w darze super jędrnego biustu. Mojej matce też pod brodę nie podskoczył. I broń Boże nie urósł.
Druga opcja jest dużo bardziej prawdopodobna. Po tym nawet facetowi urosną, jak słusznie zauważyłaś.
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-31, 16:28   #22
Paula07
Wtajemniczenie
 
Avatar Paula07
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dania
Wiadomości: 2 053
Post Dot.: Większe piersi BOSOM CONTOUR co o tym sądzicie??

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość

Te kremy chyba działają na tej zasadzie co preparaty do powiększania ust. Podrażnienie i wywołanie lekkiej opuchlizny, co w efekcie daje wrażenie powiększenia.
Jesli chodzio krem Pulanna to on zawiera ziola,ktore są bogate w fitoestrogeny, wiec dlatego powoduje pojedrnienei biustu ,nawet w niektorych przypadkach lekkie powiekszenie. Ale trzeba zaznaczyc,że tylko WTEDY kiedy go uzywamy, jak przestaniemy to wrocimy do pierwotnego wygladu naszych piersi

Cytat:
Od kiedy hormony odpowiadają za kształt i jędrność narządu?
Hormony w naszym, organizmie odpowiedają za calą budowe naszego ciala i wiele innych waznych spraw zwiazaych z funkcjonowaniem naszego organizmu takze za wielkosc piersi.

Cytat:
Od kiedy to produkcja estrogenów przypisana jest do okresu dojrzewania?
W okresie dojrzewania mamy najwyzszy poziom estrogenow w porownaniu z innymi etapami naszego życia.
Paula07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-01, 15:35   #23
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Większe piersi BOSOM CONTOUR co o tym sądzicie??

Cytat:
Napisane przez Paula07 Pokaż wiadomość
Jesli chodzio krem Pulanna to on zawiera ziola,ktore są bogate w fitoestrogeny, wiec dlatego powoduje pojedrnienei biustu ,nawet w niektorych przypadkach lekkie powiekszenie. Ale trzeba zaznaczyc,że tylko WTEDY kiedy go uzywamy, jak przestaniemy to wrocimy do pierwotnego wygladu naszych piersi
Super. Tylko że piersi utrzymują mięśnie znajdujące się nad nimi. Więc ta jędrność to nie jędrność piersi, a jędrność skóry tylko.

Cytat:
Napisane przez Paula07 Pokaż wiadomość
Hormony w naszym, organizmie odpowiedają za calą budowe naszego ciala i wiele innych waznych spraw zwiazaych z funkcjonowaniem naszego organizmu takze za wielkosc piersi.
Za wielkość tak, ale nie za kształt i jędrność. O to mi chodziło.

Cytat:
Napisane przez Paula07 Pokaż wiadomość
W okresie dojrzewania mamy najwyzszy poziom estrogenow w porownaniu z innymi etapami naszego życia.
Sprzedawca sugeruje, że produkcja estrogenów oznacza wzrost piersi, a ich brak (zakończenie produkcji) to że już nie rosną, a co za tym idzie ten super preparat ma za zadanie znów tę produkcję pobudzić.
Czytaj i komentuj proszę całość - omawianie pojedynczych zdań nie ma sensu.
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-01, 23:11   #24
Paula07
Wtajemniczenie
 
Avatar Paula07
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dania
Wiadomości: 2 053
Post Dot.: Większe piersi BOSOM CONTOUR co o tym sądzicie??

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
Super. Tylko że piersi utrzymują mięśnie znajdujące się nad nimi. Więc ta jędrność to nie jędrność piersi, a jędrność skóry tylko.
Chodzi o gruczoły !


Cytat:
Za wielkość tak, ale nie za kształt i jędrność. O to mi chodziło.
Jesli piersi są wypelnione a skora napieta to automatycznie są jędrniejsze i mają ładniejszy, pelniejszy kształt.


Cytat:
Czytaj i komentuj proszę całość - omawianie pojedynczych zdań nie ma sensu.
Zawsze czytam calosc a komentuje to co chce komentowac.
Paula07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-02, 17:01   #25
aniolek117
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2
Dot.: Większe piersi BOSOM CONTOUR co o tym sądzicie??

Witam
ja już kupiłam te tabletki ale zaczne je zazywac dopiero jak sie dowiem czy maja jakis wpływ na działanie tabletek antykoncepcyjnych?? wiecie coś na ten temat??
aniolek117 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-02, 17:02   #26
*Niki*
Zakorzenienie
 
Avatar *Niki*
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: KrK
Wiadomości: 4 767
Dot.: Większe piersi BOSOM CONTOUR co o tym sądzicie??

Cytat:
Napisane przez Paula07 Pokaż wiadomość

Jesli piersi są wypelnione a skora napieta to automatycznie są jędrniejsze i mają ładniejszy, pelniejszy kształt.
zgadzam się


Cytat:
Napisane przez kropka75
Trzy rozmiary? Nie wiem kto bardziej naiwny, ten kto to sprzedaje (czy tylko cwany) czy ten kto kupił.
Biust to tkanka tłuszczowa i gruczoły. Nie przybędzie ich od smarowania ani łykania, no chyba że to coś hormonalne jest. Ale wtedy tym bardziej odradzam.
no chyba wiadomo, ze nie aż o 3 rozmiary, to jest napisane celowo, aby zwrócić uwagę klienta, prawda?????????
Może i biust urośnie o rozmiar, ale nie aż 3, proste, że nikt w to nie uwierzy
__________________
Nie rzucaj słów na wiatr, jeśli nie wiesz, dokąd je zaniesie...
*Niki* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-02, 17:06   #27
*Niki*
Zakorzenienie
 
Avatar *Niki*
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: KrK
Wiadomości: 4 767
Dot.: Większe piersi BOSOM CONTOUR co o tym sądzicie??

Cytat:
Napisane przez aniolek117 Pokaż wiadomość
Witam
ja już kupiłam te tabletki ale zaczne je zazywac dopiero jak sie dowiem czy maja jakis wpływ na działanie tabletek antykoncepcyjnych?? wiecie coś na ten temat??
daj znać za jakiś czas jak działają . Co do tabletek anty.., to nie wiem czy mają jakiś wpływ . Pisałam z pewną allegrowiczką, która kupiła te tabletki i jest bardzo zadowolona, mówi, że już po 2 tyg. widać efekty
__________________
Nie rzucaj słów na wiatr, jeśli nie wiesz, dokąd je zaniesie...
*Niki* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-02, 21:15   #28
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Większe piersi BOSOM CONTOUR co o tym sądzicie??

Cytat:
Napisane przez aniolek117 Pokaż wiadomość
Witam
ja już kupiłam te tabletki ale zaczne je zazywac dopiero jak sie dowiem czy maja jakis wpływ na działanie tabletek antykoncepcyjnych?? wiecie coś na ten temat??
Mogą mieć - działąnie tabletek hormonalnych jest osłąbiane przez niektóre zioła. Nie wiem co "siedzi" w tych tabletkach - trzeba by było wykonać jakąś analize i skonsultowac z lekarzem.

Pisałąm o tym zagrozeniu w pierwszych postach tego wątku. Kiedy przyjmujemy hormony, nie wolno nam bezkarnie łykac jakichkolwiek suplementów - istneieje ryzyko zburzenia tej ochrony jaką daja pigulki.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-13, 07:58   #29
mysia0017
Raczkowanie
 
Avatar mysia0017
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 41
Dot.: Większe piersi BOSOM CONTOUR co o tym sądzicie??

I jak tam drogie panie pomogły cos te tabletki aniolek117 mial nam zdac relacje i cio dalej??
mysia0017 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-14, 20:50   #30
aniolek117
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2
Dot.: Większe piersi BOSOM CONTOUR co o tym sądzicie??

Witam dziewczynki
wiec biore bosom juz 2 miesiac i nic. zero efektów, wiecej opakowan nie bede kupowac bo sa drogie i to bez sensu ;/
aniolek117 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:19.