Krosty na głowie. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-12-29, 02:28   #1
niszczyciel20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 5
Question

Krosty na głowie.


Witam wszystkich. Mam taki problem: od pewnego czasu wypadają mi włosy.. wypadały bardzo wolno przez około rok czasu w koncu zdecydowałem się na wizytę u dermatologa przepisał mi preparat Loxon, dość popularny... używalem około 7 miesięcy i efekty jakieś tam minimalne były, pojawiły się na głowie krosty, jakby pryszcze... zaprzestalem stosować... i powróciłem to wczesniejszego stanu z ilością włosów na głowie.. czyli nie wyglądam zbyt estetycznie mam takie "placki" na głowie, fatalnie się z tym czuje wolalbym już nie mieć wcale włosów niż takie tu więcej tu mniej.. brzydko to wygląda.. krosty, pryszcze po zaprzestaniu stosowania preparatu nie znikły pokawiają się nie jest może ich dużo, przewaznie w górnej części tyłu głowy.. z przodu... i nie wiem jak je zlikwidować.. bo to dopiero wygląda źle... jeśli chodzi o higiene włosów to myje je regularnie, używam szamponów Dla dzieci bo mysle że są najdelikatniejsze i nie zaszkodzą mi, przy używaniu innych znanych i popularnyh szamponów skóra jakby mi schodziła z głowy....

Jak się pozbyć tych krost, swedzą i brzydko wyglądają na mojej łysawej głowie...?! Do dermatologa na razie sie nie wybieram po nie ma po co... ostatnio jak byłem jakiś rok temu miałem badanie krwi i wszystkie wyniki bardzo dobre.. więc już mi nie pomoże... Jakiego szamponu używać.. jakiego preparatu na porost włosów ? Jak pozbyć się tych krost/. Czym moge je smarować, jakim preparatem, jak je usunąć.

Proszę o jakieś porady.. może mieliście podobny problem... mam 20 lat, nie przeżywam żadnych więszych stresów itd.

Bede wdzięczny za każdą pomoc i poradę.

Ale się rozpisałem..

Pozdrawiam!
niszczyciel20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-29, 13:28   #2
Ziuniabela
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 14
GG do Ziuniabela
Dot.: Krosty na głowie.

Możliwe, że to łysienie plackowate i bez terapii farmakologicznej się nie obędzie, po prostu zmień dermatologa, leki stosowane przy tym schorzeniu są sprzedawane na receptę. Zaś pojawiające się wypryski mogą być trudno pozbywalną reakcją alergiczną. Dermatolog jest konieczny.
Ziuniabela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-29, 14:41   #3
monia29
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 3
Dot.: Krosty na głowie.

Muszę ci;ę zmartwić bezwzględnie musisz iść do lekarza domowymi sposobami nic nie zdziałasz potrzebujesz leków ,które przepisuje lekarz na receptę .Posiłkując się "małą encyklopedia zdrowia " wyrokuje grzybice przypadłośc bardzo zarażliwa leczona antybiotykami jesli nie zaczniesz w porę działac będzie jeszcze gorzej .Tak więc biegiem do lekarza bo nie ma z tym zartów i udanej terapi zycze.
monia29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-29, 15:52   #4
Ania17
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 1 537
Dot.: Krosty na głowie.

Też miałam takie krostki na głowie, potem robiły się z tego strupki. Lekarz przepisał mi Pudroderm bodajże i wszystko zniknęło w przeciągu tygodnia. Idź do dermatologa, na pewno coś Ci doradzi.
Ania17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:03.