Gdzie zapisać się na kurs? czyli godne polecenia szkoły jazdy :) - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Auto Marianna

Notka

Auto Marianna Lubisz auta i motocykle? Fascynuje cię motoryzacja? Dołącz do forum Auto Marianna, podziel się swoją pasją i wiedzą.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-05-12, 13:28   #121
Polisyndeton
Raczkowanie
 
Avatar Polisyndeton
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 77
Dot.: Gdzie zapisać się na kurs? czyli godne polecenia szkoły jazdy :)

Odkopuję wątek i serdecznie polecam szkolę jazdy pana Grzegorza Krawczyka w JAROCINIE. Instruktor jest wymagający, ale dzięki temu godziny wyjeżdżone na kursie to nie jest zmarnowany czas. Gdyby ktoś szukał dodatkowych informacji, wiem, że mają facebooka.
Polisyndeton jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-31, 10:13   #122
Klaudyna1987
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 2
Smile Dot.: Gdzie zapisać się na kurs? czyli godne polecenia szkoły jazdy :)

KIELCE
Ze swojego doświadczenia polecam szkołę jazdy Wójcik. Bardzo dobre podejście do nauki oraz samochody takie jak na egzaminie spowodowały, że zdałam za pierwszym razem. Zapisujcie się na pewno nikt nie pożałuje<XXX link>

Edytowane przez 0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7f138a13b7c455c0
Czas edycji: 2016-07-31 o 11:32
Klaudyna1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-19, 13:31   #123
CiotkaSamoDobro
Catessi matka kotów
 
Avatar CiotkaSamoDobro
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 105
Dot.: Gdzie zapisać się na kurs? czyli godne polecenia szkoły jazdy :)

Grodzisk Mazowiecki

L MASTERS

Zdałam bez problemu Mają normalnych, cierpliwych i dobrze tłumaczących instruktorów.
CiotkaSamoDobro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-21, 08:59   #124
Agafitness
Wtajemniczenie
 
Avatar Agafitness
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 2 323
Dot.: Gdzie zapisać się na kurs? czyli godne polecenia szkoły jazdy :)

LEGNICA
POLECAM SEZAM i jazdę z egzaminatorem,panem Darkiem. Duża wiedza,zwracanie uwagi na szczegóły,przez całą jazdę daje wskazówki,uwagi,wiezie w miejsca,gdzie najczęściej oblewają ludzi i pokazuje różne "pułapki"

NIE POLECAM
jazdy z panią Elą z Wilka.W czasie jazdy za dużo rozmawia o sprawach nie związanych z samą jazdą,załatwia różne sprawy typu naprawa usterek w aucie,telefony do męża itp.

z panem Olkiem z Domino.Przez całą jazdę pisze sms-y i rozmawia przez telefon z rodziną.Olewa kursanta totalnie.Nie zwraca uwagi na szczegóły,co potem mści się na egzaminie

z właścicielem szkoły nauki jazdy Smoliński,panem Markiem,gdyż pomimo tego,że dobrze uczy i zwraca uwagę na wszystko co trzeba,jest jakiś taki bardzo nerwowy,wścieka się gdy kursant popełnia błędy i wprowadza nerwową atmosferę,co raczej nie sprzyja przyswajaniu wiedzy
__________________
mgr wychowania fizycznego
instrukor fitness,boksu,tańca
sędzia piłki nożnej

Edytowane przez Agafitness
Czas edycji: 2016-08-21 o 09:03
Agafitness jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-07, 21:36   #125
MalgorztaS
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 1
Dot.: Pomocy!!Kto zna dobrego instruktora prawa jazdy?

Szkołę jazdy AUTO STOP polecam w każdym aspekcie.

Już na samym początku Pani która zapisuje na kurs (Pani Monika) przesympatyczna i kompetenta osobą na odpowiednim stanowisku. Mimo że moja sytuacja nie była standardowa to potrafiła pokierować mną tak bym szybko sprawnie i w mare najtaniej załatwila dokumenty typu pkk. Informacje podaje rzetelnie i jasno. Szkoła ma bardzo dobre wyniki. 1 miejsce w rakingu word ! przez co ustalenie sobie jazd z instruktorem wymaga troszke cierpliwości. Logiczne jak chcesz jezdzic codziennie po 2h to lepiej wybierz szkole która w zadnych rankingach nie widnieje i wiekszość komentarzy jest nie zachęcająca.

W tej szkole po prostu wiesz na co czekasz mimo duzej ilości kursantów oraz okresu urlopowego i tak jazdy miałam minimum 2 razy w tygodniu po 2 h

Kurs teoretyczny fachowo, jasno i przystępnie. Na szczęście Pan niebieski przekazuje w taki sposób wiedzę że sie aż tak spać nie chce jak zwykle to bywa na szkoleniach gdzie masz wpajane na sucho jakieś teorie.
Bazę pytań trzeba oczywiście opanować samodzielnie, ale wszelkie niejasności zostają rozwiewane.

Szkolenie praktyczne - jeździłam z Panią Kasią (genialna kobieta i wspaniały instruktor jazdy).
Na samym początku byłam scepytcznie nastawiona do tego by kobieta uczyła mnie jeżdzić ale już na pierwszej godzinie zdałam sobie sprawę że to baardzo dobry wybór był .
Z Panią Kasią jazdy przebiegają bardzo miło, rzeczowo, spokojnie i pomocnie. Dużo cierpliwości, z uśmiechem, mnóstwo praktycznych porad, bardzo wyrozumiale ale tez wymagajaco.
Właśnie tak wyobrażałem sobie profesjonalnego, doświadczonego instruktora nauki jazdy.

Największy plus - szkolenie bardzo dobrze przygotowuje do egzaminu praktycznego. Ostatnie godziny jeździ się tymi samymi trasami, którymi egzaminatorzy WORD. Pani Kasia ma takiego nosa do tych tras że aż cieżko uwierzyć ...podczas jazd słyszałam nie raz jak rozmawiala z kursantami którzy właśnie zdali egzamin w word 13 osoba z rzedu zdała za pierwszym razem i oczywiście dzień przed sądem ostatecznym jezdziła po tych samych trasach co akurat miała egzamin.
W gruncie rzeczy bardziej stresowałam się tym że popsuje ranking Pani Kasi niż tym że podejdę do egzaminu ponownie

W moim przypadku w dniu egzaminu państwowego, przejechałem niemal identyczną trasę, co na egzaminie. Do tego stopnia, że w dokładnie tych samych miejscach przećwiczyłem dwa manewry z egzaminu państwowego: zawracanie z infrastrukturą i skośne parkowanie.

I jeszcze słowo o zdawalności: państwowy egzamin zdałem we Wrocławiu za pierwszym razem - zarówno teorię, jak i praktykę. Da się!! A dobra szkoła i znakomity instrutor realnie zwiększa na to szanse. Polecam z ogromną przyjemnością

Pozdrawiam wszystkich pracowników szkoły Auto Stop
Małgorzata S 16.08.2016 r
MalgorztaS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-06, 21:25   #126
Megusta656
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 2
Dot.: Gdzie zapisać się na kurs? czyli godne polecenia szkoły jazdy :)

Ja kursu prawa jazdy podchodziłam 3 razy. Tak, do kursu, a nie egzaminu. Za kazdym razem cos bylo nie tak. A to instruktor lewy i nie szlo sie dogadac, a to jazdy tak rozstrzelone w czasie, ze 20 godzin wyjedzilam po pol roku, a to czasu zabrakło... Caly czas cos. az trafilam na <reklama>. Tu nie byloo wymowek Teoria, szybko ustalony grafik i nim sie zorientowalam zdawalam egzamin. Co prawda zdalam za drugim razem (a nie za pierwszym jak wieszosc ludzi z <reklama>, ale to dlatego, że mialam mega niefarta. Ale nawet nie chce tego wspominac W kazdym razie za drugim razem udalo sie bez problemu. Polecam te szkole ze wzgledu na profesjonalizm, zaangazowanie, szybkosci i przede wszystkim SKUTECZNOŚĆ No i jak ktos byl w innych szkolach tak jak ja, to na pewno szybko dostrzeże różnicę

Edytowane przez 0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7f138a13b7c455c0
Czas edycji: 2017-01-14 o 17:45
Megusta656 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-10, 16:31   #127
izyda30
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 234
Dot.: Gdzie zapisać się na kurs? czyli godne polecenia szkoły jazdy :)

a ja znowu odwlekałam to w nieskończoność, ale wiadomo prawko się przydaje, zapisałam się do Moto Start, mam chyba najbliżej bo to koło metra Racławicka więc i dojazd dobry z każdego miejsca, jak na razie jest ok, podoba mi się podejście i cierpliwość instruktora
izyda30 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-01-10, 23:06   #128
Megusta656
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 2
Dot.: Gdzie zapisać się na kurs? czyli godne polecenia szkoły jazdy :)

@izyda, rozumiem, że odnosisz się do stolicy, skoro piszesz o metrze Ja pisałam o najpiękniejszym miejscie w Polsce, czyli o Wrocławiu Tutaj ,reklama>jest najwieksza i najlepszą (jak podają statystyki zdawalności) szkołą. Nie wiem, jak szkoły w Wawie, ale ,reklama>t we Wro nie tylko dobrze uczy jezdzic i przygotowuje mega do egzaminu, to jeszcze sam przeprowadza egzaminy. Na szczęście wewnętrzne. Sa bardzo pomocne przy tym najważniejszym, państwowym. Dzieki temu zdaje się za pierwszym razem

Edytowane przez 0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7f138a13b7c455c0
Czas edycji: 2017-01-14 o 17:44
Megusta656 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-12, 09:56   #129
reginakania
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 6
Dot.: Gdzie zapisać się na kurs? czyli godne polecenia szkoły jazdy :)

Ja z koleżanką też robiłam prawko na kat.B w Kursancie. Zdane na pierwszym razem!
reginakania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-13, 08:49   #130
izyda30
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 234
Dot.: Gdzie zapisać się na kurs? czyli godne polecenia szkoły jazdy :)

Tak, tak, stolicę miałam na myśli oczywiście, a we Wrocławiu nigdy nie byłam, wstyd się przyznać bo miasto podobno piękne. A jak Wam się jeździ teraz, w taką zimową pogodę? Dajecie radę? W Moto Start podoba mi się to że instruktor uczy jak jeździć w takich warunkach, podobno zimowi kursanci w przyszłości mają mniej kolizji jako kierowcy.
izyda30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-14, 13:29   #131
paniekscelencja90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 26
Dot.: Gdzie zapisać się na kurs? czyli godne polecenia szkoły jazdy :)

A na Kujawach gdzie polecacie?
paniekscelencja90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-11-15, 14:03   #132
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Gdzie zapisać się na kurs? czyli godne polecenia szkoły jazdy :)

Kraków- jakie szkoły i instruktorów możecie polecić?
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Auto Marianna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-11-15 15:03:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:14.