Wakacje bez dziecka. - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem

Notka

Być rodzicem Forum dla osób, które starają się o dziecko, czekają na poród lub już posiadają potomstwo. Rozmawiamy o blaskach i cieniach macierzyństwa.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-08-26, 13:28   #31
Wróżka_Dzyńdzyńdzyń
Zadomowienie
 
Avatar Wróżka_Dzyńdzyńdzyń
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 019
Dot.: Wakacje bez dziecka.

Cytat:
Napisane przez Makarena82 Pokaż wiadomość
Rozdzielam urlop - połowę spędzam tylko z mężem, a połowę wszyscy razem - z synkiem. Czasem zdarza się, że na weekend zostawiamy go u którychś z dziadków. U mnie to się sprawdza
U nas dokładnie tak samo. Nie zabrałabym małego np. dwuletniego dziecka w tropiki czy innego Egiptu, gdzie jest mega gorąco, może człowieka dopaść klątwa Faraona i różne inne atrakcje ale nie widzę też powodu czemu sama miałabym rezygnować z wyjazdu jeśli wiem, że mała ma dobrą opiekę i nawet nie zauważa braku rodziców Jednak nasze 'samotne' wakacje to zawsze tylko tydzień, bo już szóstego dnia okropnie za nią tęsknie.
Na weekendy też czasem zostaje u dziadków i możemy wtedy z mężem wybrać się na randkę
__________________
"Pieniądze szczęścia nie dają ale mogą sprawić, że w całym twoim nieszczęściu będziesz żyła niezmiernie komfortowo."
Clare Boothe Luce

Jeśli nie widzisz nic złego w rozmnażaniu nierodowodowych zwierząt -> Zajrzyj

STOP OKRUCIEŃSTWU - klik
Wróżka_Dzyńdzyńdzyń jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-26, 14:48   #32
gda
Zakorzenienie
 
Avatar gda
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 498
Wakacje bez dziecka.

Cytat:
Napisane przez vioris Pokaż wiadomość
A ja raz zostawilam córkę teraz na tydzień jak ma już 7 lat z babcia na wsi i wyłam po 3 dniach

A zwykle robimy tak, że zabieramy na wakacje którąś babcię i ona zajmuje się córką czasem w ciągu dnia a potem w nocy a my możemy prowadzić bogate życie nocne na wczasach wilk syty i owca cała

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
My też zabieramy babcię
gda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-26, 14:50   #33
OYE
Zakorzenienie
 
Avatar OYE
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 073
Dot.: Wakacje bez dziecka.

Cytat:
Napisane przez Wróżka_Dzyńdzyńdzyń Pokaż wiadomość
U nas dokładnie tak samo. Nie zabrałabym małego np. dwuletniego dziecka w tropiki czy innego Egiptu, gdzie jest mega gorąco, może człowieka dopaść klątwa Faraona i różne inne atrakcje ale nie widzę też powodu czemu sama miałabym rezygnować z wyjazdu jeśli wiem, że mała ma dobrą opiekę i nawet nie zauważa braku rodziców Jednak nasze 'samotne' wakacje to zawsze tylko tydzień, bo już szóstego dnia okropnie za nią tęsknie.
ja osobiscie nie widze powodu nie zabierac dziecko w odpowiednie tropiki, moje dzieci uwielbiaja tropiki,szczegolnie ocean
bylismy w wielu miejscach bez zadnych nieprzyjemnych przygod
__________________

Haters Gonna Hate
OYE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-26, 14:51   #34
gda
Zakorzenienie
 
Avatar gda
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 498
Wakacje bez dziecka.

Cytat:
Napisane przez Wróżka_Dzyńdzyńdzyń Pokaż wiadomość
U nas dokładnie tak samo. Nie zabrałabym małego np. dwuletniego dziecka w tropiki czy innego Egiptu, gdzie jest mega gorąco, może człowieka dopaść klątwa Faraona i różne inne atrakcje ale nie widzę też powodu czemu sama miałabym rezygnować z wyjazdu jeśli wiem, że mała ma dobrą opiekę i nawet nie zauważa braku rodziców Jednak nasze 'samotne' wakacje to zawsze tylko tydzień, bo już szóstego dnia okropnie za nią tęsknie.
Na weekendy też czasem zostaje u dziadków i możemy wtedy z mężem wybrać się na randkę
Nasz synek jako 5-miesięczniak był z nami 2 tygodnie na Dominikanie, teraz jako roczniak jedzie z nami na miesiąc do Brazylii. Ale mamy ze sobą babcię, co ułatwia wiele spraw Nie wyobrażam sobie, że mielibyśmy go zostawić na tak długo w domu... Zwłaszcza, że jest na cycu.
gda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Być rodzicem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:38.