Pierwsza wizyta w SALONIE POMOZCIE!;) - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-06-06, 16:01   #31
karolinka86
Zakorzenienie
 
Avatar karolinka86
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 9 691
Dot.: Pierwsza wizyta w SALONIE POMOZCIE!;)

Cytat:
Napisane przez 8malina8 Pokaż wiadomość
Witaj kochana , powiem , że ja nie lubię tego typu sukni ale ile PM-ek tyle gustów chciałam powiedzieć , żebyś nie panikowała zawsze możesz przecież zapytać w salonie jakie rozmiary maja do przymiarki. Są też suknie które mają rozmiar np.36-38 czyli mogą się w nią zmieścić dziewczyny o różnych figurach. A jeśli nawet jakaś suknia bedzie za wąska to pani po prostu przytrzyma ci ją z tyłu a ty sie obejrzysz jak wyglądasz z przodu i jak sie układa dól sukni.
Aha to tak to wygląda
Myślałam, że jeśli będzie za wąska to w ogóle się w nią nie wcisnę- już nie mówie że nie zasznuruje się z tyłu ale w że ogóle nie wejdzie na mnie

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Karolina, z takim rozmiarem zmieścisz się w większość sukni w salonach. Są co prawda salony gdzie jest popularny 36, ale dużo więcej jest sukni 38/40.

Suknia, którą pokazałaś baaardzo w moim typie, ale nie nastawiaj się konkretnie na nią i już. Poprzymierzaj różne kroje, bo możesz się bardzo zdziwić co wybierzesz

W Piotrkowie mogę polecić, bo tam kupowały moje kuzynki fajne suknie salon Victoria na Wojska Polskiego - ceny niższe niż w Łodzi.
Oczywiście nie nastawiam sie tylko na nią, będę patrzyć różne. A nuż coś innego będzie fajnie leżeć na mnie

O kojarzę ten salon- tzn nie byłam w nim ale wiem gdzie jest
Jedna moja koleżanka z kolei obeszła wszystkie salony w Piotrkowie (dużo ich nie jest), następnie pojechała do Łodzi i stwierdziła, że w tym drugim mieście obsługa jest o niebo lepsza Pewnie dlatego, że i konkurencja większa
__________________

karolinka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-06, 17:26   #32
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Pierwsza wizyta w SALONIE POMOZCIE!;)

Dziewczyny a powiedzcie mi - do takiego salonu trzeba najpierw zadzwonić i się umówić czy mozna tak " z ulicy"przyjść i nie będzie problemu? Bo juz sama nie wiem, czy sie naoglądałam za dużo Say yes to the dress czy co
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-09, 09:57   #33
karolinka86
Zakorzenienie
 
Avatar karolinka86
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 9 691
Dot.: Pierwsza wizyta w SALONIE POMOZCIE!;)

Podobno różnie z tym jest, zależy od salonu.
Ale myślę, że zadzwonić nie zaszkodzi
__________________

karolinka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:40.