Buciki ślubne - Strona 65 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-01-14, 12:48   #1921
karolcik85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 154
Dot.: Buciki ślubne

Ja nawet nie myślałam co by teściowa powiedziała. Ale na szczęście jest nowoczesna więc raczej nie będzie miała nic przeciwko. Wczoraj kupiłam buciki, przez przypadek zupełnie. Cena była najlepsza 89zł
Obcasy mają 10cm ale są dobrze wyprofilowane przez co są bardzo bardzo wygodne.
Jeszcze tylko dla Tżcika ubranie i będzie wszystko.
__________________
21.02.2010 - koniec złudzeń, zaczynam od początku...
22 maja 2010
karolcik85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-14, 13:37   #1922
mafda
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 969
Dot.: Buciki ślubne

Cytat:
Napisane przez karolcik85 Pokaż wiadomość
Ja nawet nie myślałam co by teściowa powiedziała. Ale na szczęście jest nowoczesna więc raczej nie będzie miała nic przeciwko. Wczoraj kupiłam buciki, przez przypadek zupełnie. Cena była najlepsza 89zł
Obcasy mają 10cm ale są dobrze wyprofilowane przez co są bardzo bardzo wygodne.
Jeszcze tylko dla Tżcika ubranie i będzie wszystko.
OOOOO Piękne!!! Gdzie kupiłaś? były jakieś niższe? bo mój TŻ jest wyższy ode mnie o 5 cm więc tak szaleć nie mogę
__________________
Laura my love
mafda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-14, 13:56   #1923
karolcik85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 154
Dot.: Buciki ślubne

Cytat:
Napisane przez mafda Pokaż wiadomość
OOOOO Piękne!!! Gdzie kupiłaś? były jakieś niższe? bo mój TŻ jest wyższy ode mnie o 5 cm więc tak szaleć nie mogę
Dziękuję Szczerze mówiąc nie rozglądałam się bardzo za niższymi, bo ja jestem malutka więc chciałam troszkę "podrosnąć" do Tżcika, ale widziałam i na mniejszym obcasiku i z różnym 'przodem". Generalnie to ciężko znaleźć sensowne buty po za kolorem czarnym czy fioletowym którego już mam przesyt. Ale akurat tam gdzie kupowałam - butik w Lublinie są różne rodzaje bucików, również malinowe. Także myślę że się zaczną pojawiać coraz "żywsze" kolory i będzie w końcu większy wybór i znajdziesz coś dla siebie.
__________________
21.02.2010 - koniec złudzeń, zaczynam od początku...
22 maja 2010
karolcik85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-14, 14:30   #1924
mafda
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 969
Dot.: Buciki ślubne

Cytat:
Napisane przez karolcik85 Pokaż wiadomość
Dziękuję Szczerze mówiąc nie rozglądałam się bardzo za niższymi, bo ja jestem malutka więc chciałam troszkę "podrosnąć" do Tżcika, ale widziałam i na mniejszym obcasiku i z różnym 'przodem". Generalnie to ciężko znaleźć sensowne buty po za kolorem czarnym czy fioletowym którego już mam przesyt. Ale akurat tam gdzie kupowałam - butik w Lublinie są różne rodzaje bucików, również malinowe. Także myślę że się zaczną pojawiać coraz "żywsze" kolory i będzie w końcu większy wybór i znajdziesz coś dla siebie.
No ja mam jeszcze mnóstwo czasu przymiarka w sierpniu dopiero. Ale mam jeszcze dwa wesela po drodze w rodzinie ale chyba wtedy postwie na cosik czarnegoo lub srebrnego ah swoja droga to jeszcze nie mam sukienki, no ale buty sa najwazniejsze!
__________________
Laura my love
mafda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-14, 16:20   #1925
Dorotheaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 984
GG do Dorotheaa
Dot.: Buciki ślubne

Ja też mam ostatnio fazę na kolorowe buty. Bardzo podobają mi się sukienki z szarfami i myślałam, żeby do nich coś dopasować. Ale moja mama, jak tylko to usyszała powiedziała: NIE! Tak samo odparła na moją propozycje braku welonu . Jeśli zdecyduję się na taką suknię, to dokupię buty i najwyżej na sesję bedą, tak w ramach kompromisu No chyba, że uda mi się ją przekonac :P

A TŻ jak usłyszał o kolorowych butach do sukni to zrezygnowanym glosem wypalił: "A czy Ty nie możesz jakos normalnie wyglądać na ślubie..."
Dorotheaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-14, 17:14   #1926
karolcik85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 154
Dot.: Buciki ślubne

Cytat:
Napisane przez Dorotheaa Pokaż wiadomość
Ja też mam ostatnio fazę na kolorowe buty. Bardzo podobają mi się sukienki z szarfami i myślałam, żeby do nich coś dopasować. Ale moja mama, jak tylko to usyszała powiedziała: NIE! Tak samo odparła na moją propozycje braku welonu . Jeśli zdecyduję się na taką suknię, to dokupię buty i najwyżej na sesję bedą, tak w ramach kompromisu No chyba, że uda mi się ją przekonac :P

A TŻ jak usłyszał o kolorowych butach do sukni to zrezygnowanym glosem wypalił: "A czy Ty nie możesz jakos normalnie wyglądać na ślubie..."
Ooj no szkoda że i Twoja mama i Tż tak zareagowali na kolorowe buciki. Jak byś miała suknię z kolorowym akcentem to bardzo ładnie by to wyglądało. Po za tym jeśli będzie to długa suknia, to nie będzie ich przecież widać cały czas. A chyba chodzi o to żebyś Ty się dobrze czuła w tym dniu a nie przejmowała co powiedzą inni. Jeśli Tobie się podoba to najważniejsze, Tż też się przekona z czasem na pewno, a mama jak to mama martwi się żeby wszystko było jak "powinno". Nasi rodzice pobierali się w innych czasach a teraz wiele się zmieniło i niekoniecznie biorą to pod uwagę. Najważniejsze jest Wasze szczęście, nie to w co będziecie ubrani, to Wy się liczycie i Wasza miłość.
__________________
21.02.2010 - koniec złudzeń, zaczynam od początku...
22 maja 2010
karolcik85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-14, 19:40   #1927
Dorotheaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 984
GG do Dorotheaa
Dot.: Buciki ślubne

Cytat:
Napisane przez karolcik85 Pokaż wiadomość
Ooj no szkoda że i Twoja mama i Tż tak zareagowali na kolorowe buciki. Jak byś miała suknię z kolorowym akcentem to bardzo ładnie by to wyglądało. Po za tym jeśli będzie to długa suknia, to nie będzie ich przecież widać cały czas. A chyba chodzi o to żebyś Ty się dobrze czuła w tym dniu a nie przejmowała co powiedzą inni. Jeśli Tobie się podoba to najważniejsze, Tż też się przekona z czasem na pewno, a mama jak to mama martwi się żeby wszystko było jak "powinno". Nasi rodzice pobierali się w innych czasach a teraz wiele się zmieniło i niekoniecznie biorą to pod uwagę. Najważniejsze jest Wasze szczęście, nie to w co będziecie ubrani, to Wy się liczycie i Wasza miłość.
Z moją mamą to jest tak, że ona nie interesuje się modą i nie lubi żadnych ekstrawagancji, moją babcie prędzej bym do kolorowych butów przekonała;-)
Pomimo, że w sumie mam fioła na punkcie sukni ślubnej i mojego wyglądu w dniu ślubu, to wiem, że to tak naprawdę nie jest ważne... Tylko ta próżna część mojej natury chce, żeby zrobić na wszystkich wrażenie
Dorotheaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-14, 21:26   #1928
mafda
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 969
Dot.: Buciki ślubne

Cytat:
Napisane przez Dorotheaa Pokaż wiadomość
Ja też mam ostatnio fazę na kolorowe buty. Bardzo podobają mi się sukienki z szarfami i myślałam, żeby do nich coś dopasować. Ale moja mama, jak tylko to usyszała powiedziała: NIE! Tak samo odparła na moją propozycje braku welonu . Jeśli zdecyduję się na taką suknię, to dokupię buty i najwyżej na sesję bedą, tak w ramach kompromisu No chyba, że uda mi się ją przekonac :P

A TŻ jak usłyszał o kolorowych butach do sukni to zrezygnowanym glosem wypalił: "A czy Ty nie możesz jakos normalnie wyglądać na ślubie..."
Piękne te szafirowe hmmm a z tymi szarfami.

Hahaha a to własnie mój TŻ mnie błaga tu od pół roku o czerwone buty na ślubie. Był strasznie zawiedziony jak mu powiedziałam, że NIE. Teraz mi tylko ten róż próbuje wybić z głowy, żebym nie wyglądała jak typowa tleniona blondyna. A co mi tam!
Kupuj granatowe w pierwszej kolejności może sie jednak przekonają.
__________________
Laura my love
mafda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-14, 22:02   #1929
Dorotheaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 984
GG do Dorotheaa
Dot.: Buciki ślubne

Cytat:
Napisane przez mafda Pokaż wiadomość
Piękne te szafirowe hmmm a z tymi szarfami.

Hahaha a to własnie mój TŻ mnie błaga tu od pół roku o czerwone buty na ślubie. Był strasznie zawiedziony jak mu powiedziałam, że NIE. Teraz mi tylko ten róż próbuje wybić z głowy, żebym nie wyglądała jak typowa tleniona blondyna. A co mi tam!
Kupuj granatowe w pierwszej kolejności może sie jednak przekonają.
W pierwszej kolejności to kieckę trzeba kupic A buty kolorowe kupię Jak się nie przekonają, to bedę miała po prostu jedną parę więcej, albo na sesję założę

Btw. ślubujemy tego samego dnia!

Edytowane przez Dorotheaa
Czas edycji: 2010-01-14 o 22:06
Dorotheaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-14, 22:31   #1930
mafda
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 969
Dot.: Buciki ślubne

Cytat:
Napisane przez Dorotheaa Pokaż wiadomość
W pierwszej kolejności to kieckę trzeba kupic A buty kolorowe kupię Jak się nie przekonają, to bedę miała po prostu jedną parę więcej, albo na sesję założę

Btw. ślubujemy tego samego dnia!
Ja już wybrałam, poszło gładko , gorzej u mnie będzie z butami.
__________________
Laura my love
mafda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-16, 14:32   #1931
mafda
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 969
Dot.: Buciki ślubne

dorzucam cos białego
__________________
Laura my love

Edytowane przez mafda
Czas edycji: 2010-01-16 o 14:34
mafda jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-16, 15:16   #1932
karolcik85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 154
Dot.: Buciki ślubne

Cytat:
Napisane przez mafda Pokaż wiadomość
dorzucam cos białego
Śliczne te pierwsze buciki. Sama myślę nad czymś podobnym na zmianę. To zdjęcie może z jakiegoś sklepu? Czy po prostu spotkałaś w necie?
__________________
21.02.2010 - koniec złudzeń, zaczynam od początku...
22 maja 2010
karolcik85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-16, 21:05   #1933
mafda
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 969
Dot.: Buciki ślubne

Cytat:
Napisane przez karolcik85 Pokaż wiadomość
Śliczne te pierwsze buciki. Sama myślę nad czymś podobnym na zmianę. To zdjęcie może z jakiegoś sklepu? Czy po prostu spotkałaś w necie?
aaaaalllegroooooo.pl
__________________
Laura my love
mafda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-16, 21:45   #1934
AllThatGlitters
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 82
Dot.: Buciki ślubne

Pieknie wygladaja srebrne sandlaki do bialej, badz ivory sukienki! Mialam takie na moim slubie (chociaz na zdjeciach wygladaja jak biale). Macie switny pomysl na siebie z kolorowym akentem na stopach!
__________________
Thank God I'm a woman!
AllThatGlitters jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-16, 22:27   #1935
karolcik85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 154
Dot.: Buciki ślubne

dziękuję
__________________
21.02.2010 - koniec złudzeń, zaczynam od początku...
22 maja 2010
karolcik85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-16, 22:33   #1936
mafda
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 969
Dot.: Buciki ślubne

no to ja też dziękuję, moja pierwsza opcja to właśnie srebrne także wszystko jeszcze mozliwe
__________________
Laura my love
mafda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-17, 09:47   #1937
milka_kamilka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 137
Dot.: Buciki ślubne

Cytat:
Napisane przez AllThatGlitters Pokaż wiadomość
Pieknie wygladaja srebrne sandlaki do bialej, badz ivory sukienki! Mialam takie na moim slubie (chociaz na zdjeciach wygladaja jak biale). Macie switny pomysl na siebie z kolorowym akentem na stopach!
a możesz nam pokazać swoje śłubne srebrne butki?? I ewentualnie gdzie kupiłas??
Do mojej sukenki też najbardziej pasowały by srebrne sandałki.. Suknia jest w kolorze ivory i ma pas z kryształkami
milka_kamilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-17, 10:44   #1938
bernadeta85
Rozeznanie
 
Avatar bernadeta85
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Świdnik
Wiadomości: 969
Dot.: Buciki ślubne

Hej dziewczynki
Ja wymarzyłam sobie buciki w kolorze amarant, mocny róż..... moja mama w końcu dała się przekonać a Tż uważa że to świetny pomysł.... obecnie w sklepach nie ma nic ciekawego a nasz wielki dzień już niedługo.... przeszukując internet znalazłam stronę "białe buty" czy któraś z Was korzystała może kiedyś z usług tego producenta??
ja znalazłam kilka modeli które mnie zainteresowały:
1. http://www.bialebuty.com.pl/index.ph...t&id_ass=3711&
2. http://www.bialebuty.com.pl/index.ph...t&id_ass=3505&
3. http://www.bialebuty.com.pl/index.ph...t&id_ass=3682&...... taki właśnie kolorek
__________________
10.04.2010 r. Zostałam Panią S...

http://s10.suwaczek.com/20100410650113.png
bernadeta85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-17, 16:41   #1939
karolcik85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 154
Dot.: Buciki ślubne

Cytat:
Napisane przez bernadeta85 Pokaż wiadomość
Hej dziewczynki
Ja wymarzyłam sobie buciki w kolorze amarant, mocny róż..... moja mama w końcu dała się przekonać a Tż uważa że to świetny pomysł.... obecnie w sklepach nie ma nic ciekawego a nasz wielki dzień już niedługo.... przeszukując internet znalazłam stronę "białe buty" czy któraś z Was korzystała może kiedyś z usług tego producenta??
ja znalazłam kilka modeli które mnie zainteresowały:
1. http://www.bialebuty.com.pl/index.ph...t&id_ass=3711&
2. http://www.bialebuty.com.pl/index.ph...t&id_ass=3505&
3. http://www.bialebuty.com.pl/index.ph...t&id_ass=3682&...... taki właśnie kolorek
Bernadeta, ja kupiłam swoje ślubne czerwone buciki niedawno w pasażu handlowym pod "Bazarem" na rogu Tysiąclecia i Lubartowskiej w Lublinie, rozejrzyj się tam. Kilka postów wcześniej możesz zobaczyć mój wybór. Jeśli chodzi o "białe" buty to zajrzyj do "Pantofelka". Adres Ci wyślę na prv. Myślę że lepiej najpierw rozejrzeć się osobiście, a później dopiero szukać w necie.
Jest duży wybór bucików i możesz sobie sama dobrać wysokość, kształt obcasa, czy cały wygląd buta. My tam kupujemy z Tż oboje. Ceny też są przystępne.
__________________
21.02.2010 - koniec złudzeń, zaczynam od początku...
22 maja 2010
karolcik85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-17, 17:11   #1940
bernadeta85
Rozeznanie
 
Avatar bernadeta85
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Świdnik
Wiadomości: 969
Dot.: Buciki ślubne

Cytat:
Napisane przez karolcik85 Pokaż wiadomość
Bernadeta, ja kupiłam swoje ślubne czerwone buciki niedawno w pasażu handlowym pod "Bazarem" na rogu Tysiąclecia i Lubartowskiej w Lublinie, rozejrzyj się tam. Kilka postów wcześniej możesz zobaczyć mój wybór. Jeśli chodzi o "białe" buty to zajrzyj do "Pantofelka". Adres Ci wyślę na prv. Myślę że lepiej najpierw rozejrzeć się osobiście, a później dopiero szukać w necie.
Jest duży wybór bucików i możesz sobie sama dobrać wysokość, kształt obcasa, czy cały wygląd buta. My tam kupujemy z Tż oboje. Ceny też są przystępne.
Dziękuję Kochana
na pewno zajrzę do pantofelka prawdę mówiąc to nawet o nim na początku nie pomyslałam.... gratuluję ślicznych butków....
__________________
10.04.2010 r. Zostałam Panią S...

http://s10.suwaczek.com/20100410650113.png
bernadeta85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-18, 06:49   #1941
AllThatGlitters
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 82
Dot.: Buciki ślubne

Cytat:
Napisane przez milka_kamilka Pokaż wiadomość
a możesz nam pokazać swoje śłubne srebrne butki?? I ewentualnie gdzie kupiłas??
Do mojej sukenki też najbardziej pasowały by srebrne sandałki.. Suknia jest w kolorze ivory i ma pas z kryształkami
Tez mialam suknie ivory - naturalna biel, jak Panie w sklepie mowily.
Mialam takie sandalki, ale bylo juz ciemno, flash odbil srebro i wyszly jak biale. Innego zblizenia nie mam. Ogolnie mialam problemy z butami, objechalam trzy wojewodztwa w poszukiwaniu srebrnych sandalkow, na dwa tygodnie przed ostateczna przymiarka i odbiorem sukni! Moje buty, kupione w lutym (sliub byl w lipcu)w Ryłko, na dwa tygodnie przed zgubily sprzaczke (chodzilam w nich tylko w domu, zeby sie rozbily). I musialam na wariata szukac czegos nowego!
Kupilam je w sklepie Zebra! Sa ze skorki, nic nie wygodne po dluzszych chodzeniu, ale na wlasnym slubie byly super wygodne i wytrzymalam w nich cale wesele. Z tych emocji chyba nie czulam bolacych stop.
__________________
Thank God I'm a woman!
AllThatGlitters jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-19, 07:58   #1942
karolcik85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 154
Dot.: Buciki ślubne

Cytat:
Napisane przez bernadeta85 Pokaż wiadomość
Dziękuję Kochana
na pewno zajrzę do pantofelka prawdę mówiąc to nawet o nim na początku nie pomyslałam.... gratuluję ślicznych butków....
Cieszę się że mogłam pomóc i dziękuję
__________________
21.02.2010 - koniec złudzeń, zaczynam od początku...
22 maja 2010
karolcik85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-20, 20:40   #1943
nieposkromionaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 289
Dot.: Buciki ślubne

x

Edytowane przez nieposkromionaa
Czas edycji: 2011-02-17 o 21:29
nieposkromionaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-20, 21:47   #1944
mafda
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 969
Dot.: Buciki ślubne

nieźle szalone!
znalazłam wersję srebrną butków karolcik85
__________________
Laura my love
mafda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-22, 12:41   #1945
Lena _
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 38
Dot.: Buciki ślubne

Cześć. Ja też jestem za kolorowymi bucikami, jednak mam mały dylemat bo chyba chciałabym fioletowe ale ten kolor nijak pasuje do całości (sala jest w kolorze łososiowo-różowym, luby malinowego do butonierki nie włoży) więc zastanawiałam się nad takimi mailnowymi...a bukiet z różnych kwiatów, tak by jeden z odcieni pasował do bucików.. Mam mega prostą sukienkę w kolorze ivory...jak myślicie będzie to dobrze wyglądać?
Lena _ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-22, 12:49   #1946
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: Buciki ślubne

Cytat:
Napisane przez Lena _ Pokaż wiadomość
Cześć. Ja też jestem za kolorowymi bucikami, jednak mam mały dylemat bo chyba chciałabym fioletowe ale ten kolor nijak pasuje do całości (sala jest w kolorze łososiowo-różowym, luby malinowego do butonierki nie włoży) więc zastanawiałam się nad takimi mailnowymi...a bukiet z różnych kwiatów, tak by jeden z odcieni pasował do bucików.. Mam mega prostą sukienkę w kolorze ivory...jak myślicie będzie to dobrze wyglądać?
te drugie (kolorystycznie) chociaż malinka też całkiem calkiem
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-22, 13:01   #1947
mafda
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 969
Dot.: Buciki ślubne

wielokolorowy bukiet jak najbardziej a do butonierki jakiś jasny kwiat, który tz zaakceptuje, albo tylko wypustka zamiast kwiatka.

A tak ogólnie to ja juz nie wiem co z tymi kolorowymi butami, mama mówi że oszalałam że jak ja będe wyglądać ... pewnie skączę ze srebrnymi a kolorowe sobie kupie tylko na sesję
__________________
Laura my love
mafda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-22, 13:16   #1948
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: Buciki ślubne

mnie mama zachęcała do kupna kolorowych, ale był tak nędzny wybór, że kupiłam białe no i całe szczęście, bo kwiaciarka zrobiła mu zupełnie inny bukiet niż chciałam, w innej kolorystyce...
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-22, 13:32   #1949
mafda
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 969
Dot.: Buciki ślubne

Cytat:
Napisane przez karolca Pokaż wiadomość
mnie mama zachęcała do kupna kolorowych, ale był tak nędzny wybór, że kupiłam białe no i całe szczęście, bo kwiaciarka zrobiła mu zupełnie inny bukiet niż chciałam, w innej kolorystyce...
o to pozazdrościc mamy
a z kwiatkami to tak niestety bywa, że my chcemy zupełnie co innego niz nam zrobią, a jak już je zobaczymy to wyjścia nie brac trzeba no bo gdzie na ostatnia chwile kwiatów szukac
__________________
Laura my love
mafda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-22, 13:46   #1950
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: Buciki ślubne

Cytat:
Napisane przez mafda Pokaż wiadomość
o to pozazdrościc mamy
a z kwiatkami to tak niestety bywa, że my chcemy zupełnie co innego niz nam zrobią, a jak już je zobaczymy to wyjścia nie brac trzeba no bo gdzie na ostatnia chwile kwiatów szukac
Moja mama jest bardzo otwarta na wszelkie "nowości" nawet na welon nie nalegała A może jak Twoja mama zobaczy zdjęcia "kolorowych" panien młodych, zmieni nieco zdanie? Powiedz, że teraz jest modne takie łączenie tak jak nie tylko biała suknia
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-08-19 15:54:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:15.