nawiedzanie stukanie po smierci samobojcy - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-02-05, 18:28   #271
aleksandra876
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 69
Dot.: nawiedzanie stukanie po smierci samobojcy

Cytat:
Napisane przez Elfir Pokaż wiadomość
Próbuję tobą wstrząsnąć.
Zachowujesz się jak postać z kabaretu.

"Sądy sądami, ale sprawiedliwość musi być po naszej stronie"
Dzieki
aleksandra876 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-05, 18:30   #272
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: nawiedzanie stukanie po smierci samobojcy

Cytat:
Napisane przez aleksandra876 Pokaż wiadomość
do wszystkiego podchodzisz z żartem? Dziwi was to ze pisze w Internecie o takich sprawach, czy o duchach czy o czymkolwiek? Koleżankom się poprostu wstydzilam o tym powiedziec. Teraz przyszło mi wezwanie to odswiezylam watek i napisałam bo juz nie daje sobie rady cios za ciosem. To nie jest tak ze ja panikuje, poprostu nigdy nie miałam do czynienia z prawem . Teraz przez to wszystko co on zrobił mam przekichane, zrzucił na mnie cala odpowiedzialność za wszystko.

Proszę Cię jesli chcesz mnie wyśmiewać to nie pisz..
tak tak, życie Ci złamał
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-05, 18:31   #273
aleksandra876
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 69
Dot.: nawiedzanie stukanie po smierci samobojcy

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
tak tak, życie Ci złamał
No a co, nie?
aleksandra876 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-05, 18:40   #274
BadLife
Rozeznanie
 
Avatar BadLife
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 684
Dot.: nawiedzanie stukanie po smierci samobojcy

Cytat:
Napisane przez aleksandra876 Pokaż wiadomość
Nigdy mu nie napisałam zeby się zabil tylko raz ze mam gdzieś czy sie zabija. Oczywiście wszystko w nerwach, nigdy nie byłam karana, nigdy mandatu nie miałam...
To, że masz to gdzieś - nie jest nawoływaniem do samobójstwa. Skoro nie napisałaś nigdzie wprost, żeby to zrobił - nie masz się o co martwić. Z resztą prawo funkcjonuje tak, że to oni muszą Ci udowodnić winę. Kilka smsów po rozstaniu to słaby dowód. Wstrząsały wami emocje. Rozumiałabym gnębienie kogoś i doprowadzenie go do samobójstwa. U Ciebie to nie miało miejsca. Przestań się denerwować, bo z tego wszystkiego tylko się poplączesz.
BadLife jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-05, 19:54   #275
aleksandra876
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 69
Dot.: nawiedzanie stukanie po smierci samobojcy

Eh, to nie bylo kilka smsów tylko ze dwa tysiące...
aleksandra876 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-05, 20:37   #276
xenon88
Przepompownia Ścieków
 
Avatar xenon88
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: z (pod)Ziemi
Wiadomości: 1 159
Dot.: nawiedzanie stukanie po smierci samobojcy

Autorko, PW
xenon88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-05, 20:41   #277
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: nawiedzanie stukanie po smierci samobojcy

Cytat:
Napisane przez Elfir Pokaż wiadomość
ale oczywiście cię zamkną, żeby sobie statystyki podnieść.
pewnie jeszcze oskarża o morderstwo, bo skoro umarł na klęczkach, to znaczy, że mu ktoś pomagał...
Elfir... Moim zdaniem przesadzasz...

Autorko, jestes wierzaca - idz z tym do proboszcza, niech skieruje Cie do duchownych, ktorzy zajmuja sie wlasnie takimi przypadkami.
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-02-05, 20:45   #278
MalinowaMilka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: U Fioletowej krówki na herbatce :)
Wiadomości: 1 202
Dot.: nawiedzanie stukanie po smierci samobojcy

Cytat:
Napisane przez carolinascotties Pokaż wiadomość
Elfir... Moim zdaniem przesadzasz...

Autorko, jestes wierzaca - idz z tym do proboszcza, niech skieruje Cie do duchownych, ktorzy zajmuja sie wlasnie takimi przypadkami.
Dokładnie a jeśli to prawda to faktycznie temat do żartów
Jeżeli nie napisałaś wprost niczego typu co napisałam wcześniej ani nie poddawałaś pomysłów to śpij spokojnie.
MalinowaMilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-05, 21:02   #279
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: nawiedzanie stukanie po smierci samobojcy

Cytat:
Napisane przez aleksandra876 Pokaż wiadomość
No a co, nie?
Dziewczyno, nic Ci się teraz nie dzieje. Złożysz zeznania, za jakiś czas zamkną sprawę i po krzyku. I będę może brutalna, ale ludzkość nie straci na tym, że jednego zboka, pokazującego 13latkom penisa, będzie mniej. Ty się ciesz, że ktoś taki nie będzie przebywał w pobliżu Twojego dziecka. Miał narąbane we łbie, to się powiesił, nie miałaś z tym nic wspólnego, więc przestań już histeryzować.
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-05, 21:39   #280
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: nawiedzanie stukanie po smierci samobojcy

Cytat:
Napisane przez carolinascotties Pokaż wiadomość
Elfir... Moim zdaniem przesadzasz...
Moim też. To już któryś raz, kiedy komentarze Elfir są w mocno kontrowersyjnej formie.

Bardzo Cię proszę Elfir, dostosuj poziom wypowiedzi do specyfiki tego podforum.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-05, 22:10   #281
aleksandra876
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 69
Dot.: nawiedzanie stukanie po smierci samobojcy

Cytat:
Napisane przez MalinowaMilka Pokaż wiadomość
Dokładnie a jeśli to prawda to faktycznie temat do żartów
Jeżeli nie napisałaś wprost niczego typu co napisałam wcześniej ani nie poddawałaś pomysłów to śpij spokojnie.
no nic takiego nie mialo miejsca....

---------- Dopisano o 23:10 ---------- Poprzedni post napisano o 22:57 ----------

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
Dziewczyno, nic Ci się teraz nie dzieje. Złożysz zeznania, za jakiś czas zamkną sprawę i po krzyku. I będę może brutalna, ale ludzkość nie straci na tym, że jednego zboka, pokazującego 13latkom penisa, będzie mniej. Ty się ciesz, że ktoś taki nie będzie przebywał w pobliżu Twojego dziecka. Miał narąbane we łbie, to się powiesił, nie miałaś z tym nic wspólnego, więc przestań już histeryzować.
Nic mi sie nie dzieje?
mam małe 4 miesieczne dziecko którym musze sie zająć
moja matka ciągle mnie psychicznie doluje, nie chce zostawac z dzieckiem, ciagle mnie wyzywa i twierdzi ze mam takie zycie a bede miala jeszcze gorsze bo jestem sz.... itp(zupelnie bezpodstawnie)
mają mnie skreslic na studiach z listy, mam do zaliczenia jeszcze przedmiot z 2 roku, nie mam napisanego jeszcze rozdzialu pracy licencjackiej a powinnam go juz dawno oddac, mam mnostwo egzaminow do zaliczenia a mam czas do konca lutego. Komornik mi przyslal pismo, ze mam zaplacic niecale 4 tysiace zł za wypowiedzianą umowe z orange(dluga historia), jak nie to ze mnie sciagną. Moj ojciec byl wojskowym, mam po nim rente do póki sie ucze 1500zł z czego 400zł zabiera mi poprzedni komornik. zostaje mi 1100zl na zycie z dzieckiem, nie jest jeszcze zle. Ale skad mam wziac na tego drugiego komornika. Jeszcze teraz przychodzi mi pismo o te wyjasnienia w sprawie tego samobojstwa. Kto na moim miejscu bylby przy zdrowych zmyslach? sypie mi sie cale zycie. Jedyne co mnie pociesza to dziecko, ale gdy na nie patrze wiem ze nie bedzie za świetlanej przyszlosci. Od mojej matki czesto slysze ze jestem złą matką, wiec w takim dole jak jestem teraz zaczynam wierzyc w to, ze jak by mnie nie bylo to wszystkie problemy by sie skonczyly. Nie wiem jak sie z tego wszystkiego podniesc. Zapisalam sie do psychologa, ale wizyta dopiero za 2 tyg. do tego czasu oszaleje.
I tak wszyscy uznaja ze to fake, ze cos sobie zmyslilam i sobie napisalam. Mowie ze nie ale ile razy moge to innym tlumaczyc. Nie mam z kim o tym rozmawiac, w internecie jest sie anonimowym a nie chcialabym zeby moi znajomi maja swoje problemy, jak cos mowie to udaja ze sluchaja.

Pewnie przez pryzmat tego ze mam wrazenie ze w domu mi cos stuka oceniacie mi ze jestem jakas ulomna i mam fantazje swoją. Nieprawda, juz pomijajac kwestie tego ducha, Duch mi zycia nie zniszczy jedynie ja sama sobie moge jak nie wyjde z tego dołu w którym tkwie.
aleksandra876 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-05, 22:21   #282
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: nawiedzanie stukanie po smierci samobojcy

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość

Bardzo Cię proszę Elfir, dostosuj poziom wypowiedzi do specyfiki tego podforum.
Moim zdaniem ten watek to trolling. I w takim poziomie sa odpowiedzi.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-05, 22:27   #283
aleksandra876
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 69
Dot.: nawiedzanie stukanie po smierci samobojcy

Cytat:
Napisane przez Elfir Pokaż wiadomość
Moim zdaniem ten watek to trolling. I w takim poziomie sa odpowiedzi.
Jestes strasznie nie wierząca w nic... Zacznij wierzyć albo dodatkowo mnie nie doluj swoimi odpowiedziami nie wierzysz mi w to co pisze to nie wierz i do widzenia mam masę innych problemów niż udowadnianie coś Tobie.
aleksandra876 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-05, 22:28   #284
MalinowaMilka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: U Fioletowej krówki na herbatce :)
Wiadomości: 1 202
Dot.: nawiedzanie stukanie po smierci samobojcy

Jaka będzie przyszłość tego nie wiesz, możliwe, że to stan przejściowy a po wszystkim będziesz o wiele silniejsza i wszystko będzie dobrze.
Może z racji, że jesteś samotną matką a Twoje dziecko pół sierotą dowiedz się czy należy Ci się zapomoga od państwa?
Porozmawiaj z opiekunem grupy, wyjaśnij w jakiej jesteś sytuacji, wiem że to upokarzające ale może pomoże.
Rozumiem, że wszystko Cię przerosło ale nie ma w życiu sytuacji bez wyjścia i niestety zgodzę się z jedną z użytkowniczek, że lepiej jeśli Twoje dziecko nie będzie dorastało przy osobie która obnaża się przy 13-latkach.
MalinowaMilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-05, 22:34   #285
aleksandra876
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 69
Dot.: nawiedzanie stukanie po smierci samobojcy

Chciałam się wygadać komuś i padło na to forum jest mi tak lepiej niektórzy ludzie tak maja ze jak się wygadaja to trochę przechodzi. Mam rozmawiać do ściany? Nie. Do znajomych, przyjaciół? Też nie
do matki nie. To do kogo? Mam zwariować?

---------- Dopisano o 23:34 ---------- Poprzedni post napisano o 23:31 ----------

Cytat:
Napisane przez MalinowaMilka Pokaż wiadomość
Jaka będzie przyszłość tego nie wiesz, możliwe, że to stan przejściowy a po wszystkim będziesz o wiele silniejsza i wszystko będzie dobrze.
Może z racji, że jesteś samotną matką a Twoje dziecko pół sierotą dowiedz się czy należy Ci się zapomoga od państwa?
Porozmawiaj z opiekunem grupy, wyjaśnij w jakiej jesteś sytuacji, wiem że to upokarzające ale może pomoże.
Rozumiem, że wszystko Cię przerosło ale nie ma w życiu sytuacji bez wyjścia i niestety zgodzę się z jedną z użytkowniczek, że lepiej jeśli Twoje dziecko nie będzie dorastało przy osobie która obnaża się przy 13-latkach.
Jestes jedna z osob która mnie rozumie. Dziękuję Ci bardzo ze piszesz. Mogę się postarać o coś takiego ale oczywiście za wysoki dochód, wszędzie tak slysze, bo na osobę o ile się nie mylę musi być 538 zł.
aleksandra876 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-05, 23:01   #286
maxwell123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 56
Dot.: nawiedzanie stukanie po smierci samobojcy

Albo troll/prowo, albo babka jest psychiczna, innego wytłumaczenia nie widze ;p. Zgłoście to, bo to juz przestało być śmieszne, a zaczelo robić żałosne...
maxwell123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-05, 23:04   #287
aleksandra876
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 69
Dot.: nawiedzanie stukanie po smierci samobojcy

No to jestem psychiczna, zgloscie to, niech usuna, dzięki bardzo .
aleksandra876 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-05, 23:12   #288
xenon88
Przepompownia Ścieków
 
Avatar xenon88
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: z (pod)Ziemi
Wiadomości: 1 159
Dot.: nawiedzanie stukanie po smierci samobojcy

ubóstwiam wręcz na tym forum pewien schemat: przychodzi autor, opisuje sytuację, która dla wielu osób jest wytworem fantazji. Mimo to pojawia się kilkaset odpowiedzi dla Autora/ki, nawet od osób, które nie wierzą w wątek. Ja pierdzielę, jeżeli coś Ci się nie mieści w głowie, nie umiesz tego dopuścić do siebie to odejdź z wątku i nie przeszkadzaj. Naprawdę trzeba testować wrażliwość innych swoją gruboskórnością? Po co Wam to potrzebne? Lubicie się wyżywać na innych czy jak? W taki sposób Wam łatwiej żyć we własnym świecie może? Żyj i daj żyć innym.

Edytowane przez xenon88
Czas edycji: 2015-02-05 o 23:13 Powód: dubel
xenon88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-05, 23:50   #289
Ballantines_1
Rozeznanie
 
Avatar Ballantines_1
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 830
Dot.: nawiedzanie stukanie po smierci samobojcy

Nawiązując do komornika, to może mi się wydaje (nie chce mi się teraz szukać i cytować) ale na początku wątku pisałaś, że masz pieniądze (chyba odnośnie tego, że ktoś sugerował Ci wysłanie zgłoszenia do jakiegoś programu za pieniądze czy coś takiego). To jak w końcu jest?

Ok, poświęciłam się :
Cytat:
Napisane przez aleksandra876 Pokaż wiadomość
bo ponoć to pomaga i nie pomogło? Moja wiara w przypadku zamowienia mszy mialaby mniejsze znaczenie bo msza odprawiana byla w intencji zmarlego, nie mojej.

---------- Dopisano o 19:04 ---------- Poprzedni post napisano o 19:00 ----------



Badzmy powazni.... co mam udowadniac swiatu ?Po co? Mam napisac do jakiejs fundacji i cokolwiek udowadniac dla miliona dolarow? Mam wystarczajaco duzo pieniedzy niepotrzebuje wiec ten Twoj argument jakos za mna nie przemawia, to raczej abstrakcyjne wg mnie, odczuwam wrazenie ze sie ze mnie nabijasz, a to bardzo nie fajne w obliczu tego jak jestem pokrzywdzona przez ostatni czas. Ludzie, naprawde mam problem ze boje sie na gorze spac, do tego dochodzi to wszystko, egzaminy, sesja, mam obrone licencjata w czerwcu, do tego opieka nad malym dzieckiem i masa innych codziennych problemow w tym najwiekszy - poczucie winy.

ps. mieszkam z matką swoją, nie z tesciową i nie mam zamiaru tego zmieniac.

Edytowane przez Ballantines_1
Czas edycji: 2015-02-05 o 23:53
Ballantines_1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-06, 00:05   #290
aleksandra876
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 69
Dot.: nawiedzanie stukanie po smierci samobojcy

Jeju chodziło mi o to że to absurdalny pomysł pisząc do jakiegoś Randiego... Mam pieniądze w takim sensie ze za te 1100zl jakos da się wyżyć tymbardziej ze to co miesiąc mi na konto wpada, ja nie pracuje. Pozatym coś taniej kupie drożej sprzedam, radzilam sobie nawet mając juz dziecko w domu. I to mi chodziło w tym sensie ze mi pieniędzy wystarcza, nie jestem lasa na jakiś milion dolarów z fundacji Randiego .... Przecież to absurd.
aleksandra876 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-06, 00:07   #291
Ballantines_1
Rozeznanie
 
Avatar Ballantines_1
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 830
Dot.: nawiedzanie stukanie po smierci samobojcy

Cytat:
Napisane przez aleksandra876 Pokaż wiadomość
Jeju chodziło mi o to że to absurdalny pomysł pisząc do jakiegoś Randiego... Mam pieniądze w takim sensie ze za te 1100zl jakos da się wyżyć tymbardziej ze to co miesiąc mi na konto wpada, ja nie pracuje. Pozatym coś taniej kupie drożej sprzedam, radzilam sobie nawet mając juz dziecko w domu. I to mi chodziło w tym sensie ze mi pieniędzy wystarcza, nie jestem lasa na jakiś milion dolarów z fundacji Randiego .... Przecież to absurd.
Hmm... Szczerze mówiąc, to ludzie grają o takie pieniądze w totka i inne takie, a Ty płaczesz nad komornikiem, ale nagrywanie jest be, realne i namacalne dowody są be. Troszeczkę abstrakcyjna dla mnie sytuacja. Bardziej o to mi chodziło, zadając to pytanie. Zakładając, że mówisz prawdę, to ja mimo wszystko będąc na Twoim miejscu i mając tyle problemów, wolałabym udowodnić, że od tego wszystkiego nie pomieszało mi się w głowię i mówię ludziom prawdę. Ale to tylko moje zdanie.

Edytowane przez Ballantines_1
Czas edycji: 2015-02-06 o 00:09
Ballantines_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-06, 03:04   #292
kalincia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13 025
Dot.: nawiedzanie stukanie po smierci samobojcy

Cytat:
Napisane przez aleksandra876 Pokaż wiadomość
no nic takiego nie mialo miejsca....

---------- Dopisano o 23:10 ---------- Poprzedni post napisano o 22:57 ----------



Nic mi sie nie dzieje?
mam małe 4 miesieczne dziecko którym musze sie zająć
moja matka ciągle mnie psychicznie doluje, nie chce zostawac z dzieckiem, ciagle mnie wyzywa i twierdzi ze mam takie zycie a bede miala jeszcze gorsze bo jestem sz.... itp(zupelnie bezpodstawnie)
mają mnie skreslic na studiach z listy, mam do zaliczenia jeszcze przedmiot z 2 roku, nie mam napisanego jeszcze rozdzialu pracy licencjackiej a powinnam go juz dawno oddac, mam mnostwo egzaminow do zaliczenia a mam czas do konca lutego. Komornik mi przyslal pismo, ze mam zaplacic niecale 4 tysiace zł za wypowiedzianą umowe z orange(dluga historia), jak nie to ze mnie sciagną. Moj ojciec byl wojskowym, mam po nim rente do póki sie ucze 1500zł z czego 400zł zabiera mi poprzedni komornik. zostaje mi 1100zl na zycie z dzieckiem, nie jest jeszcze zle. Ale skad mam wziac na tego drugiego komornika. Jeszcze teraz przychodzi mi pismo o te wyjasnienia w sprawie tego samobojstwa. Kto na moim miejscu bylby przy zdrowych zmyslach? sypie mi sie cale zycie. Jedyne co mnie pociesza to dziecko, ale gdy na nie patrze wiem ze nie bedzie za świetlanej przyszlosci. Od mojej matki czesto slysze ze jestem złą matką, wiec w takim dole jak jestem teraz zaczynam wierzyc w to, ze jak by mnie nie bylo to wszystkie problemy by sie skonczyly. Nie wiem jak sie z tego wszystkiego podniesc. Zapisalam sie do psychologa, ale wizyta dopiero za 2 tyg. do tego czasu oszaleje.
I tak wszyscy uznaja ze to fake, ze cos sobie zmyslilam i sobie napisalam. Mowie ze nie ale ile razy moge to innym tlumaczyc. Nie mam z kim o tym rozmawiac, w internecie jest sie anonimowym a nie chcialabym zeby moi znajomi maja swoje problemy, jak cos mowie to udaja ze sluchaja.

Pewnie przez pryzmat tego ze mam wrazenie ze w domu mi cos stuka oceniacie mi ze jestem jakas ulomna i mam fantazje swoją. Nieprawda, juz pomijajac kwestie tego ducha, Duch mi zycia nie zniszczy jedynie ja sama sobie moge jak nie wyjde z tego dołu w którym tkwie.
To bierz się do roboty dziewczyno, zamiast jęczeć na forum.
kalincia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-06, 07:01   #293
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: nawiedzanie stukanie po smierci samobojcy

Cytat:
Napisane przez aleksandra876 Pokaż wiadomość




Nic mi sie nie dzieje?
mam małe 4 miesieczne dziecko którym musze sie zająć
moja matka ciągle mnie psychicznie doluje, nie chce zostawac z dzieckiem, ciagle mnie wyzywa i twierdzi ze mam takie zycie a bede miala jeszcze gorsze bo jestem sz.... itp(zupelnie bezpodstawnie)
mają mnie skreslic na studiach z listy, mam do zaliczenia jeszcze przedmiot z 2 roku, nie mam napisanego jeszcze rozdzialu pracy licencjackiej a powinnam go juz dawno oddac, mam mnostwo egzaminow do zaliczenia a mam czas do konca lutego. Komornik mi przyslal pismo, ze mam zaplacic niecale 4 tysiace zł za wypowiedzianą umowe z orange(dluga historia), jak nie to ze mnie sciagną. Moj ojciec byl wojskowym, mam po nim rente do póki sie ucze 1500zł z czego 400zł zabiera mi poprzedni komornik. zostaje mi 1100zl na zycie z dzieckiem, nie jest jeszcze zle. Ale skad mam wziac na tego drugiego komornika. Jeszcze teraz przychodzi mi pismo o te wyjasnienia w sprawie tego samobojstwa. Kto na moim miejscu bylby przy zdrowych zmyslach? sypie mi sie cale zycie.
I co, to jest wszystko wina chłopaka, który się powiesił ? Dziecko samo się poczęło, nie przewidziałaś, że trzeba się będzie nim opiekować i nie zwalać tego na matkę? Że studia przez to zawalisz? Weź odpowiedzialność za SWOJE decyzje, życie samo się nie sypie, przykładasz do tego rękę.
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-06, 07:21   #294
kalincia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13 025
Dot.: nawiedzanie stukanie po smierci samobojcy

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
I co, to jest wszystko wina chłopaka, który się powiesił ? Dziecko samo się poczęło, nie przewidziałaś, że trzeba się będzie nim opiekować i nie zwalać tego na matkę? Że studia przez to zawalisz? Weź odpowiedzialność za SWOJE decyzje, życie samo się nie sypie, przykładasz do tego rękę.
Zgadzam się całkowicie.
kalincia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-06, 07:56   #295
MalinowaMilka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: U Fioletowej krówki na herbatce :)
Wiadomości: 1 202
Dot.: nawiedzanie stukanie po smierci samobojcy

W porządku tylko, że normalnie mogłaby liczyć na pomoc ojca dziecka a z przyczyn niezależnych od niej została z tym sama.
Niektórym bardzo łatwo przychodzi ocenianie innych...
MalinowaMilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-06, 07:58   #296
kalincia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13 025
Dot.: nawiedzanie stukanie po smierci samobojcy

Cytat:
Napisane przez MalinowaMilka Pokaż wiadomość
W porządku tylko, że normalnie mogłaby liczyć na pomoc ojca dziecka a z przyczyn niezależnych od niej została z tym sama.
Niektórym bardzo łatwo przychodzi ocenianie innych...
Skoro się tu pisze, to człowiek musi się liczyć z tym, że będzie oceniany. I sam ocenia.
kalincia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-06, 08:04   #297
MalinowaMilka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: U Fioletowej krówki na herbatce :)
Wiadomości: 1 202
Dot.: nawiedzanie stukanie po smierci samobojcy

Cytat:
Napisane przez kalincia Pokaż wiadomość
Skoro się tu pisze, to człowiek musi się liczyć z tym, że będzie oceniany. I sam ocenia.
90% tych ocen jest albo nietrafionych albo nie na miejscu.
MalinowaMilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-06, 08:10   #298
kalincia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13 025
Dot.: nawiedzanie stukanie po smierci samobojcy

Cytat:
Napisane przez MalinowaMilka Pokaż wiadomość
90% tych ocen jest albo nietrafionych albo nie na miejscu.
Jesteś ekspertem, jak rozumiem, od kwestii, co jest nietrafione, a co nie na miejscu?
Ja natomiast uważam, że moje oceny są trafione i na miejscu. I co zrobimy z tym problemem?
kalincia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-06, 08:18   #299
aleksandra876
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 69
Dot.: nawiedzanie stukanie po smierci samobojcy

Tak, kredyt za który mnie teraz ścigają był dla mojego byłego na jakas pile. Gdyby żył, nie popadlabym w depresję i normalnie chodziła na uczelnie, podejrzewam ze nie miałabym żadnych problemów z niczym. No a matka.... To nie jest tak ze zrobiłam sobie dziecko i każe jej wychowywać nie wiem kto tak napisał ktos chyba bardzo nie czytający co pisze. Kiedyś mój brat podrzucił mojej matce dzieci na pardzo długo, wtedy jedno miało półtora roku drugie dwa i pol. Mieszkały u nas dwa lata a braciszek i jego zonka sobie pracowali za granica, nie przyjeżdżając tu wogole. Nic ani słowem nie powiedziała im ze nie chce im dzieci pilnować, zawsze bylo ze chetnie popilnuje, a nie płacili jej za to prawie kompletnie nic, co najwyżej jakieś zakupy zrobili. Mi jak mowie ze przypilnowala chociaż raz w tygodniu to jest ze nie i że ona nie ma takiego obowiązku i zebym sie nie interesowała tym dlaczego jemu pilnowała dzieci mi nie chce, bo tak jej sie podobało i koniec. Nic jej nie robię, nic jej nie mowie, ostatnio parę dni temu mowie jej ze dłużej tego nie wytrzymam bo to wszystko jest nie do zniesienia a ona odpowiedziała ze jak sie chce wieszać to tylko nie w domu zebym to gdzieś indziej zrobiła. Ona mnie nienawidzi wszystko co robię robię zle, zle siedzę, zle stoję, zła mam figurę, jak sie nie wstydzę ważyć 70kg mając 170cm wzrostu po ciazy. Jak ja moge tak wyglądać? Cały czas mi tak mowi ze ona sie za mnie musi wstydzić ze jestem taka gruba. To potwór, ale nie zrozumie tego nikt kto ma normalna matkę !

Co jest moja wina w tym wszystkim? Że mam dziecko to jest moja "wina"? Nie nazwałabym tego tak, bardzo fajnie ze ono jest i je bardzo kocham bez niego był oszalała. Tylko sama go sobie nie zrobiłam, a teraz zostałam z tym sama.
aleksandra876 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-06, 08:22   #300
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: nawiedzanie stukanie po smierci samobojcy

Cytat:
Napisane przez aleksandra876 Pokaż wiadomość
Gdyby żył, nie popadlabym w depresję i normalnie chodziła na uczelnie, podejrzewam ze nie miałabym żadnych problemów z niczym.
Z tego co pisałaś, zdradzał Cię za życia, a nie po śmierci.

Autorko, chyba ten wątek nie ma już sensu. W niczym Ci nie pomaga.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-02-06 09:28:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:39.