1 raz planowany czy nie planowany? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-02-15, 23:54   #1
Carmeline
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 16

1 raz planowany czy nie planowany?


Jak wy myślicie , który lepszy???
u mnie to w sumie było tak..
Jakos dzień wcześniej o tym rozmawialiśmy i na drugi dzień była kolacja..potem nastrojowa muzyka wino..truskawki... a pokój oświetlał księżyc..akurat blask padał na łóżko..było w miarę jasno ,że świec nie potrzeba było..
do końca życia tego nie zapomnę było jak w bajce..i wiecie nic mnie nie bolało (miałam poduszkę pod biodrami-tak mój tż podczas doradził)...każdej życzę czegoś takiego!

Ale nic nie ustalaliśmy co do całej otoczki(wiedzieliśmy ,że kolacja będzie)..reszta sama z siebie wyszła..każdy coś dał sam od siebie...on truskawki różę ...ja wino...itd...

Ale powiem wam ,że mogliśmy równie dobrze tego nie zrobić..- to nie było tak ,że ustaliliśmy : jutro się kochamy rach ciach bach i po wszystkim... do końca nie było dopowiedziane i to było najfajniejsze.....;]
Carmeline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-16, 01:56   #2
KiSiA00
Raczkowanie
 
Avatar KiSiA00
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Niemcy / Kassel
Wiadomości: 115
GG do KiSiA00
Dot.: 1 raz planowany czy nie planowany?

Jejjjj tez bym tak chciala.
Jestem dziewica i czesto zastanawiam sie jak powinien wygladac ten moj pierwszy raz :P
i doszlam do wniosku ze wolalabym zrobic to spontanicznie i malo romantycznie, ale z osoba ktora bym bardzo kochala i pragnela , niz zeby bylo bajkowo i romantycznie z przystojniakiem ktory tylko mnie zauroczyl.

Nie powiem... jak cos jest dobrze zaplanowane to jest mniej zanujacych "wpadek" i nieoczekiwanych stytuacji. No i moze byc tak jak sobie to wamarzylismy.
Tak czy siak zawsze jest co wspominac.

A ja sobie pewnie jeszcze troche poczekam, bo jak na razie nie widze zadnego odpowiedniego do tego mezczyzny
__________________
Sorry za wszelkie bledy ortograficzne oraz brak polskich znakow.
~°~°~°~°~°~°~°~°~°~
Byc moze Bog chce abym poznala wielu zlych mezczyzn zanim poznam tego wlasciwego, by moc go latwiej rozpoznac kiedy sie pojawi.

-No i sie pojawil Slub planowany na Lato 2014

KiSiA00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-16, 02:35   #3
anecikk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 175
Dot.: 1 raz planowany czy nie planowany?

spontan- to jest to! trzeba jednak pamietac zeby nie bylo nic na sile, zeby bylo z odpowiednia osoba i najlepiej wczesniej, z mysla o takiej ewentualnosci ustalic metode antykoncepcji. I czekac na odpowiednii moment tak jak to zrobila Carmeline
__________________
"A wise girl listens but doesn't believe
kisses but doesn't fall in love
and leaves before she's left"
Marilyn Monroe
anecikk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-16, 08:11   #4
HelenaTrojańska
Rozeznanie
 
Avatar HelenaTrojańska
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 688
Dot.: 1 raz planowany czy nie planowany?

Nieplanowany....
Sama przeżyłam go parę dni temu.
Byliśmy u TŻ, było miło, romantycznie...
Atmosfera robiła się coraz bardziej gorąca...
Zrobiliśmy to po prawie 3latach związku.
Był delikatny, czuły.... Z początku bolało, ale później było wspaniale.
Wszystko odbyło się w ciszy, spokoju, bez pośpiechu.
Nie umawialiśmy sie na konkretną datę i to było piękne.
Żadnego przymusu, presji...
Oddałam się mu bo Go kocham i wiem, że mogę mu zawsze zaufać.
Nie mogłam wymarzyć sobie lepszego pierwszego razu
__________________
20.05.2017 ŚLUBUJEMY
HelenaTrojańska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-16, 10:28   #5
Carmeline
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 16
Dot.: 1 raz planowany czy nie planowany?

Kasia...dobrze ,że z tym czekasz...bądź na 100% pewna ,że chcesz to zrobić z odpowiednim mężczyzną...;] czekaj jak najdłużej i nie ulegaj presji otoczenia.. tak trzymaj!
Ja jak wspominam swój pierwszy raz to przeżywam to na nowo...
Carmeline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-16, 10:30   #6
cochonnetta
Wtajemniczenie
 
Avatar cochonnetta
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 167
Dot.: 1 raz planowany czy nie planowany?

jeżeli chodzi o zeszłego tż to nie był planowany, ale ja coś przeczuwałam (kobieca intuicja )
cochonnetta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-16, 10:38   #7
paulinaaa19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 5
Dot.: 1 raz planowany czy nie planowany?

ja kiedys planowalam swoj pierwszy raz z ukochanym ale bnie wyszlo i ciesze sie bo okazalam sie zwyklym chamem...a swoj pierszwy raz przezylam z chlopakiem ktorego znalam 3 dni i wszystko jakos tak wyszlo nic nie planowalam ale byl taki sexi przynajmnbiej dla mnie ze nie moglam sie oprzec i nie zaluje bo okazal sie fajnym kolega
paulinaaa19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-02-16, 10:46   #8
Carmeline
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 16
Dot.: 1 raz planowany czy nie planowany?

Pauuliina a nie wolałaś zaczekać na tego jedynego???albo kogoś kogo kochasz? mi sie wydaje ,że on cię wykorzystał..ale skoro nie żałujesz..
Może jeszcze się nie zakochałaś???bo móc oddać sie lub oddawać komuś z miłości jest najcudowniejsze...
Carmeline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-16, 10:56   #9
Agatkia
Zadomowienie
 
Avatar Agatkia
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 866
Dot.: 1 raz planowany czy nie planowany?

Planowane było zabezpieczenie, duzo o tym rozmawialismy. Nie planowalismy natomiast dnia, daty ani okolicznosci- a wyszło po prostu magiczie, niespodziewanie i bardzo nietypowo. Nigdy tego nie zapomne.
Agatkia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-16, 11:12   #10
paulinaaa19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 5
Dot.: 1 raz planowany czy nie planowany?

Cytat:
Napisane przez Carmeline Pokaż wiadomość
Pauuliina a nie wolałaś zaczekać na tego jedynego???albo kogoś kogo kochasz? mi sie wydaje ,że on cię wykorzystał..ale skoro nie żałujesz..
Może jeszcze się nie zakochałaś???bo móc oddać sie lub oddawać komuś z miłości jest najcudowniejsze...

Nie czuje sie wykorzystana bo jas tego tez chcialam a nie ze on mnie do tego namawial . Nawet o tym nie rozmawialismy po prostu tak wyszlo I wiem ze nie bede zalowala. A zalowalabym gdybym zrobila to z facetem w ktorym bylam zakochana bo z nim to planowalam i co ? okazalo sie zwe tlyko na tym mu zalezalo ...wiec to ze znalam go 3 dni i to sie stlao nic nie znaczy Stalo sdie bo chcialam i chce dalje to kontynuowac chociaz nie ejstesmy ze soba Zapamietam moj pierwszy raz jako rzecz szalona bo ogolnie ejstem szalona A zalowac nie ma czego stlao sie i juz nie rozumie osob ktore zaluja widocznie nie byly na tyle dojrzale jak mialy swoj pierwszy raz tkaie moje zdanie
paulinaaa19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-16, 13:15   #11
KiSiA00
Raczkowanie
 
Avatar KiSiA00
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Niemcy / Kassel
Wiadomości: 115
GG do KiSiA00
Dot.: 1 raz planowany czy nie planowany?

Cytat:
Napisane przez paulinaaa19 Pokaż wiadomość
ja kiedys planowalam swoj pierwszy raz z ukochanym ale bnie wyszlo
No to u mnie bylo identycznie tez planowalam to z chlopakiem ktorego kochalam. Mielismy zrobic to w nasza rocznice. niestety dokladnie przed nasza rocznica sie poklocilismy... i mimo tego ze na rocznicy bylo juz wszystko ok, to we mnie zaczely pojawiac sie watpliwosci.
Stwierdzilam ze jestem za mloda i ze nie wiem czy on jest tym...


A poza tym wczesniej juz obiecalam sobie ze watrzymam bez stosunku przynajmniej do 18-stki... i dalam rade :P

potem po miesiacu sie rozstalismy, bo musialam przeprowadzic sie do Niemiec a zwiazek na odleglosc mial by male szanse na przezycie =)
No i pewnie bylo by mi jeszcze trudniej tutaj sie oswoic.
__________________
Sorry za wszelkie bledy ortograficzne oraz brak polskich znakow.
~°~°~°~°~°~°~°~°~°~
Byc moze Bog chce abym poznala wielu zlych mezczyzn zanim poznam tego wlasciwego, by moc go latwiej rozpoznac kiedy sie pojawi.

-No i sie pojawil Slub planowany na Lato 2014

KiSiA00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-16, 14:07   #12
orchid87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 351
GG do orchid87
Dot.: 1 raz planowany czy nie planowany?

u mnie to byl kompletny spontan. nie zaluje, bo z moim TZ jestem do dzis i go kocham, ale chyba nie bardzo wiedzialam wtedy co robie stwierdzilam, ze wszyscy za bardzo sie przejmuja tym pierwszym razem, wiec wzielismy sie w obroty raz ciach i juz z perspektywy czasu musze niestety stwierdzic, ze to bylo troche glupie z mojej strony nie wspomne juz, ze mialam wtedy 16 lat i bylismy razem z pol roku... nooo, stalo sie. teraz juz taka glupota nie grzesze gdybym mogla to chyba rozegralabym to troche inaczej:/
__________________
S.
orchid87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-16, 16:32   #13
Natasia00
Raczkowanie
 
Avatar Natasia00
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: JG/Dusseldorf
Wiadomości: 219
Dot.: 1 raz planowany czy nie planowany?

Noo ja jestem dziewicą ale jestem ciekawa jak mój "pierwszy raz" bedzie wyglądał
Nie muszą być świece ani róże... ale winko by się przydało hehe może pomogłoby mi nabrać trochę pewności siebie
Dla mnie wystarczy "tylko" żebym bardzo kochała tego chłopaka któremu postanowie"oddać wianek" no i oczywiście żeby on mnie też kochał
Noo czas pokarze
__________________
~*~Is there any love in your heart?~*~

IT IS TIME FOR A LOVE REVOLUTION



Natasia00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-16, 17:51   #14
mariolka16
Rozeznanie
 
Avatar mariolka16
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 632
GG do mariolka16
Dot.: 1 raz planowany czy nie planowany?

u mnie nic nie było w planach...
sypiałam czasem u mojego Tż
i pewnej nocy poprostu stało sie
choć nie byłam zbyt na to przygotowana
ale nie załuje
__________________
słodkie życie, słono kosztuje;P
mariolka16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-16, 21:17   #15
martha330
Zakorzenienie
 
Avatar martha330
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 018
Dot.: 1 raz planowany czy nie planowany?

antykoncepcja planowana,ale nie pierwszy raz ach,to bylo niecaly miesiac temu i wspominam te chwile i wspominam!
__________________
Nasze serduszka
Hania <3 8.11.2014r. <3 i Basia 3.04.2017


martha330 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-16, 23:16   #16
Sandrulek91
Raczkowanie
 
Avatar Sandrulek91
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: w Jego ramionach...
Wiadomości: 143
Dot.: 1 raz planowany czy nie planowany?

Hmmm my mamy za sobą dawno pierwszy raz, ale analnie... W sumie żałuję, że stało to się w taki sposób. W lesie, na motorku, w ubraniach. No, wiadomo, odkryte tylko wymagane partie ciała.
Pierwszy raz taki 'normalny' musi być super Na pewno będzie to w dzień, bo w nocy nie mamy warunków, ale będę wymagała już czegoś innego... Mamy zaplanowany pierwszy raz wtedy, kiedy będzie wolna chata (normalne u nastolatków), jednak porozmawiamy jeszcze o tym na pewno
__________________
KC Skarbie
Sandrulek91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-16, 23:58   #17
perlista
Raczkowanie
 
Avatar perlista
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 105
Dot.: 1 raz planowany czy nie planowany?

ja swojego pierwszego razu nie planowalam, spotykalismy sie jakis czas,rozmawialismy na ten temat ale jakas smieszna "data" , miejsce i okolicznosci mialy byc calkiem inne... a było tak, że pewnego dnia poszlam do niego i po prostu sie stalo
moge powiedziec ze moje plany zwiazane z pierwszym razem mialy sie nijak do rzeczywistosci jednak tamtej decyzji nie zaluje a od tej pory staram sie nie planowac nic
perlista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-17, 11:16   #18
Mrochna Tajemnica
Rozeznanie
 
Avatar Mrochna Tajemnica
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: opole
Wiadomości: 652
Dot.: 1 raz planowany czy nie planowany?

i ni8e planujcie, bo to bez sensu
ja tak planuje i planuje... ale przynajmniej tabletki biorę, więc jak coś, to wyjdzie spontanicznie, bo mam dość planowania...
__________________

<3
Mrochna Tajemnica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-17, 17:01   #19
czekoladka1989
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Dębica
Wiadomości: 25
GG do czekoladka1989
Dot.: 1 raz planowany czy nie planowany?

Wszystkie piszecie o świecach , winie ja tak nie miałam Mój pierwszy raz nie był idealny i szczerze nie ma sie czym chwalić stało sie i już. A stało sie to po 4 miesiącach związku nie wspomnę że miałam 16 lat A wszystko zaczeło sie od pewnej rozmowy spytałam się swojego chłopaka czy pierwszy raz ma juz za sobą ; odpowiedział ze tak, poczułam sie troche głupio gdyz ja byłam dziewicą. Lecz to nie zaspokoiło mojej ciekawości , pytałam dalej ile miał juz partnerek seksualnych odrzekł ze 3 . I w tedy obudziło sie we mnie to z czym ciągle walczę. Rodzice są wysoko wykształceni ciagle wymagali ode mnie od dziecka żebym była najlepsza. Zawsze muszę być na pierwszym miejscu, nie umiałam przegrywać . Zawsze najlepsze oceny , ciuchy. Rodzice chcieli żebym poszła na medycynę. Byłam pod presją i nie mogłam pozwolić by ktoś okazał sie lepszy. Musiałam być najładniejsza. ( teraz próbuje z tym walczyc) Myślałam nad tym cała noc , czułam sie strasznie wiedziałam ze jestem ta czwarta. A to było największą goryczą dla mnie... Stwierdziłam ze pewnie ma jakieś fajne wspomnienia po tamtych dziewczynach że ich nie zapomni,w końcu mówią ze pierwszego razu sie nie zapomina. Na następny raz niewytrzymała pękło coś we mnie, nie mogłam być na 4 miejscu. CHORE AMBICJE.... poinformowałam go ze chce to z nim zrobić , ze jestem już gotowa, jednak za każdym razem rezygnowałam bałam sie ...aż nie mogłam znieś tej świadomości że jestem niby 4 mnie porostu MUSIAłAM......NIEMOGłAM BYć GORSZA. Zrobiliśmy to w samochodzie zero romatyczności bolało z oczu ciekły mi łzy byłam spięta....zamknięte oczy i myślałam ze to tylko dziewictwo...okłamywałam sama siebie. Jednak ból stawał sie coraz silniejszy. Był nie do wytrzymania odepchnęłam go ....... poprosiłam by mnie odwiózł. Czułam sie upokorzona nie byłam najlepsza nic nie wyszło myślałam ze będę gorąca jak w filmie nawet przy braku doświadczenia. W tedy uderzyłam dna.... Czy żałuje????? Powiem tylko tyle że stało sie to o wiele za wcześnie ale niedługo ten chłopak zostanie moim mężem okazał sie wspaniałym facetem wyrozumiałym i ciepłym....wiec historia skończyła sie szczęśliwie a co do jego 3 partnerek po szczerej rozmowie okazało sie że ich n ie było , okłamał mnie bo nie chciał wyjść na prawiczka więc jestem najlepsza ( nie wygram z tym)
a co do medycyny w ostatniej chwili zrezygnowałam nigdy nie chciałam być lekarzem...
czekoladka1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-17, 18:05   #20
gosiaczek6
Zakorzenienie
 
Avatar gosiaczek6
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 15 914
Dot.: 1 raz planowany czy nie planowany?

my planowaliśmy chyba z 4 razy nasz 'pierwszy raz' i za kazdym razem z roznych przyczyn nie wychodziło juz sie balismy ze coś jest z nami nie tak
aż tu nagle kiedys rach ciach i po kłótni sponatnicznie sie wydarzyło, nie bylo zadnej kolacji wina świec, ale było max romantycznie i nic nie bolało, żadnej krwi sama przyjemność
gosiaczek6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-17, 18:56   #21
Poison27
Wtajemniczenie
 
Avatar Poison27
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: City of Angels
Wiadomości: 2 848
GG do Poison27
Dot.: 1 raz planowany czy nie planowany?

planowany, dla mojego komfortu, bo to byl moj pierwszy raz w ogole. dlatego musialam mieć w głowie że gumki są pod ręką, że nikt nie wejdzie, nie slyszy, nie zadzwoni. Ale teraz to juz spontan
__________________
Piękne kobiety wierzą w swoją inteligencję; kobiety inteligentne nie wierzą w swoją urodę.
— Pablo Ruiz Picasso
Poison27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-17, 19:14   #22
perlista
Raczkowanie
 
Avatar perlista
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 105
Dot.: 1 raz planowany czy nie planowany?

Cytat:
Napisane przez gosiaczek6 Pokaż wiadomość
my planowaliśmy chyba z 4 razy nasz 'pierwszy raz' i za kazdym razem z roznych przyczyn nie wychodziło juz sie balismy ze coś jest z nami nie tak
aż tu nagle kiedys rach ciach i po kłótni sponatnicznie sie wydarzyło, nie bylo zadnej kolacji wina świec, ale było max romantycznie i nic nie bolało, żadnej krwi sama przyjemność
i tak jest chyba w większości przypadków z relacji moich znajomych (jak i moich o czym wspomniałam już wcześniej) plany zostaja planami rzeczywistość często nas zaskakuje
perlista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-17, 19:25   #23
milusia214
Przyczajenie
 
Avatar milusia214
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 13
Dot.: 1 raz planowany czy nie planowany?

Cytat:
Napisane przez HelenaTrojańska Pokaż wiadomość
Nieplanowany....
Sama przeżyłam go parę dni temu.
Byliśmy u TŻ, było miło, romantycznie...
Atmosfera robiła się coraz bardziej gorąca...
Zrobiliśmy to po prawie 3latach związku.
Był delikatny, czuły.... Z początku bolało, ale później było wspaniale.
Wszystko odbyło się w ciszy, spokoju, bez pośpiechu.
Nie umawialiśmy sie na konkretną datę i to było piękne.
Żadnego przymusu, presji...
Oddałam się mu bo Go kocham i wiem, że mogę mu zawsze zaufać.
Nie mogłam wymarzyć sobie lepszego pierwszego razu


az sie rozmarzylam
milusia214 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-17, 20:39   #24
aiwlys88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 146
Dot.: 1 raz planowany czy nie planowany?

Planowany Bylo przyjemnie i bezbolesnie
__________________
zapuszczam włosy
obecnie: 61cm

aiwlys88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-18, 05:03   #25
Keyraa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 47
Dot.: 1 raz planowany czy nie planowany?

Całkowicie spontaniczny.
Wcześniej o tym rozmawialiśmy, ale nigdy nie planowaliśmy, że to wydarzy się wtedy i wtedy. Ja wiedziałam, że on jest prawiczkiem, on wiedział, że ja dziewicą. W końcu po pół roku naszego związku nadszedł ten dzień. Do tej pory pamiętam, że cały czas coś przeczuwałam, czegoś mi tego dnia brakowało. Przyszedł do mnie i mieliśmy oglądać zaplanowany wcześniej film. Przywitał się, pocałował i poczułam, że jakoś tak na mnie inaczej patrzy. Sofę w salonie miałam rozłożoną (zawsze tak oglądaliśmy filmy, bo wygodniej było) Włączyłam film, położyłam się koło P i pocałowałam Go... wtedy poczułam, że tego chcę. Złapałam za pilota, który był pod ręką, wyłączyłam tv i stało się. Zachował się w porządku, zapytał czy może, czy na pewno tego chcę, bo on może poczekać, ale ja zgodziłam się i było dobrze(: nie powiem, że cudownie... wiadomo bolało troszkę nie trwało długo, ale cieszę się, że wtedy to zrobiliśmy i nie żałuję. Od trzech lat jesteśmy w szczęśliwym związku (:
Keyraa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-12, 19:33   #26
89Madzia89
Raczkowanie
 
Avatar 89Madzia89
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 298
Dot.: 1 raz planowany czy nie planowany?

Mój był nieplanowany po prostu pewnie razu nie poprzestaliśmy na pieszczotach i tak sie potoczyło
No oczywiście rozmawialiśmy wcześniej o sexie ale nie było gadki typu dziś przyjdziesz i to zrobimy :/ takie coś bez sensu jest
89Madzia89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-12, 20:40   #27
Signomi
Rozeznanie
 
Avatar Signomi
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: z Polski :D
Wiadomości: 593
Dot.: 1 raz planowany czy nie planowany?

Cytat:
Napisane przez Natasia00 Pokaż wiadomość
Noo ja jestem dziewicą ale jestem ciekawa jak mój "pierwszy raz" bedzie wyglądał
Nie muszą być świece ani róże... ale winko by się przydało hehe może pomogłoby mi nabrać trochę pewności siebie
Dla mnie wystarczy "tylko" żebym bardzo kochała tego chłopaka któremu postanowie"oddać wianek" no i oczywiście żeby on mnie też kochał
Noo czas pokarze
tak tak właśnie tak .. tylko ze ja jestem niepoprawną romantyczką i nie mialabym nic przeciwko jakby byly swiece i roze :P
__________________
Żyjmy tak, jakby dzisiejszy dzień miałby być ostatnim
Signomi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-12, 21:14   #28
Yóu si di na
Raczkowanie
 
Avatar Yóu si di na
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 88
Dot.: 1 raz planowany czy nie planowany?

Cytat:
Napisane przez 89Madzia89 Pokaż wiadomość
Mój był nieplanowany po prostu pewnie razu nie poprzestaliśmy na pieszczotach i tak sie potoczyło
No oczywiście rozmawialiśmy wcześniej o sexie ale nie było gadki typu dziś przyjdziesz i to zrobimy :/ takie coś bez sensu jest
U nas było podobnie. Nie planowaliśmy tego, ale gdy zostaliśmy sami w domu TŻ i gdy zobaczyłam jego wzrok od razu zrozumiałam co sie święci
__________________
"Nie istnieje miłość od pierwszego wejrzenia, od pierwszego wejrzenia może budzić się tylko pożądanie" ...
Yóu si di na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-12, 22:47   #29
_Natalee_
Zadomowienie
 
Avatar _Natalee_
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 067
Dot.: 1 raz planowany czy nie planowany?

niby planowany,ale okazal sie spontaniczny
__________________
"Życie jest za krótkie lub za długie
bym mogła pozwolić sobie
na luksus aż tak złego życia"

_Natalee_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-13, 10:52   #30
Paati89
Zakorzenienie
 
Avatar Paati89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 256
Send a message via Skype™ to Paati89
Dot.: 1 raz planowany czy nie planowany?

Chcialam wszystko zaplanowac...zrobic wspanialy nastroj i w ogole ale wyszlo tak po prostu..spontanicznie i takze bylo bardzo fajnie
__________________
Tattoomaniaczka
Początkowa Włosomaniaczka
Akcja : Zapuszczanie włosów trwa

Paati89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:42.