Krępująca sprawa... - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-12-28, 18:07   #31
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Krępująca sprawa...

Cytat:
Napisane przez sysecka Pokaż wiadomość
Kiedyś też myślałam, że nie powinnam się rozstawać z facetem, który nie był w stanie dać mi spełnienia w seksie. W końcu było nam dobrze w innych sferach życia. Świetnie się rozumieliśmy, uwielbialiśmy spędzać ze sobą czas. Teraz nie jest już moim mężczyzną. Ale nadal mamy ze sobą dobry kontakt.

Znalazłam innego człowieka, równie cudownego, a nasz seks jest naprawdę cudowny. Oboje czerpiemy z tego wiele przyjemności. Nie żałuję, że wtedy podjęłam taką drastyczną decyzję. Seks nie jest najważniejszy, ale chyba żadna z nas nie zaprzeczy, że jest to ważna część związku. Zawsze możecie zostać kolegami, ale jak dla mnie mój TŻ musi mnie zaspokajać. Nie będę przecież udawać orgazmów do końca życia.

Zastanów się, ile znaczy dla Ciebie seks. I wtedy podejmij decyzję...
Sama prawda.

Niestety, ale jeśli nie ma pociągu i nie ma seksu, to związek się albo posypie, albo ktoś kogoś zacznie zdradzać. Nie wierzę w "białe związki" młodych ludzi.

A co , do bólu: idź do DOBREGO ginekologa i upewnij się, czy wszystko OK. Zapytaj go wprost o seks i ból podczas stosunku. Może się zniechęciłaś i stąd ten brak pociągu do faceta.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-31, 08:53   #32
Maartynaa002
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 11
Dot.: Krępująca sprawa...

byłam u ginekologa. bardzo fajna babeczka mi sie trafila i dlugo z nia rozmawialam. niestety sprawa jest trudniejsza niz myslalam. chodzi o to, ze mam taka budowe ciala. jestem "bardzo ciasna" i to normalne, ze mnie boli, nawet sam palec przy badaniu. Powiedziala, ze bardzo mi wspolczuje ale nic sie nie da z tym zrobic, moze byc normalnie dopiero po pierwszym dziecku;/
Maartynaa002 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-31, 09:01   #33
CaliDreamin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: los angeles
Wiadomości: 1 238
Re: Dot.: Krępująca sprawa...

edyt: usuniety komentarz trolla
__________________

Tell from my attitiude that I'm most definitely

Nakarm zwierzeta w schroniskach ZA DARMO

Edytowane przez CaliDreamin
Czas edycji: 2009-01-02 o 09:03
CaliDreamin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-31, 09:58   #34
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Re: Dot.: Krępująca sprawa...

Litości. Dorwałeś konto starszej siostry? PROWOKACJE jak szlag.
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-31, 11:40   #35
Gwiazdeczka1978
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka1978
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 299
Dot.: Krępująca sprawa...

Z jednej strony rozumiem"jak kocha to poczeka", ale z drugiej to ile w koncu ma czekac? Mlody zdrowy facet pragnie seksu i ja sie wcale nie dziwie. Ja bym na pewno nie była z facetem, ktory kazałby mi czekac na to w nieskonczonosc.
...Tak z innej perspektywy...
Gwiazdeczka1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-01, 10:44   #36
coccinelle7
Zadomowienie
 
Avatar coccinelle7
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: far far away
Wiadomości: 1 188
Dot.: Krępująca sprawa...

Nie wyobrażam sobie być z kimś kto mnie nie pociąga fizycznie. Jeżeli się kogoś kocha to każdy wzrok, każdy dotyk tej osoby jest przyjemnością - takie jest przynajmniej moje zdanie
__________________
coccinelle7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-08, 04:03   #37
Technix
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 4
Dot.: Krępująca sprawa...

Cytat:
Napisane przez coccinelle7 Pokaż wiadomość
Nie wyobrażam sobie być z kimś kto mnie nie pociąga fizycznie. Jeżeli się kogoś kocha to każdy wzrok, każdy dotyk tej osoby jest przyjemnością - takie jest przynajmniej moje zdanie
Koleżanka widzę nieźle się rozkręciła Może chodzi o pewien stopień uzależnienia od chłopaka? Wiesz, że jak go olejesz - wówczas stracisz to czy tamto...

A tak serio: olej go! Np.: jak wyobrażasz sobie jakiekolwiek współżycie ? Ty zamkniesz oczy wyobrażając sobie Brad'a Pitta, a on Cichopek? Nieciekawa wizja
Technix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-08, 14:25   #38
coccinelle7
Zadomowienie
 
Avatar coccinelle7
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: far far away
Wiadomości: 1 188
Dot.: Krępująca sprawa...

Cytat:
Napisane przez Technix Pokaż wiadomość
Koleżanka widzę nieźle się rozkręciła Może chodzi o pewien stopień uzależnienia od chłopaka? Wiesz, że jak go olejesz - wówczas stracisz to czy tamto...

A tak serio: olej go! Np.: jak wyobrażasz sobie jakiekolwiek współżycie ? Ty zamkniesz oczy wyobrażając sobie Brad'a Pitta, a on Cichopek? Nieciekawa wizja
kolega widze odświeża stare wątki nie chodzi o uzależnienie- albo Cię ktoś pociąga, albo nie, jeżeli nie to na udany związek szanse marne moim zdaniem.

PS: Brad Pitt i Kasia Cichopek- porównanie rzeczywiście na poziomie ;P
__________________
coccinelle7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-09, 21:52   #39
bunny93
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Węgierska Górka
Wiadomości: 19
Dot.: Krępująca sprawa...

Jeżeli twój facet cię nie podnieca to nie ma sensu próbować .
Z moim byłym próbowałam zrobić to chyba 100 razy , ale nie wychodziło nam .On również mnie nie podniecał choćby trochę , czułam się tak jakby brat mnie pieścił , dotykał . Po jakimś czasie zerwaliśmy ..
__________________

bunny93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:31.