Pachnę - nie pachnę? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-03-25, 17:41   #31
KroofkaNeonoofka
Zadomowienie
 
Avatar KroofkaNeonoofka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Stolica
Wiadomości: 1 051
Dot.: Pachnę - nie pachnę?

Cytat:
Napisane przez Murszafka Pokaż wiadomość
Ja to zalatwiam tak, ze spsikuje sobie troszke wlosy (mam do ramion), jak potrzasne glowa i czuje zapach -znaczy jeszcze pachne, jak juz nic nie czuje -znaczy czas na dolewke
Pomysł niezły, ale moje włoski słabo trzymają zapach bo za mało ich na tej głowie niestety. No chyba, że są spięte i nie wieje ale wtedy ciężko potrząsnąć
__________________
Szukasz fotografa noworodkowego w Warszawie? Zapraszam na moją stronę:
www.magdaskrzypczak.com
KroofkaNeonoofka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-25, 18:07   #32
lady_poison
Zakorzenienie
 
Avatar lady_poison
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Mszczonów/Warszawa
Wiadomości: 4 489
Dot.: Pachnę - nie pachnę?

Co do włosów, to zapach w nich utrzymuje mi się baaardzo długo. 2 dni spokojnie, a czasami nawet po myciu (tak miałam ostatnio z Chanel No 5 Eau Premiere czy OI).
Faktycznie po kilku dniach stosowania tego samego zapachu czuję go słabiej, dlatego najlepszą metodą wydaje mi się mieć duuużo flaszek różności i zmienianie perfum co parę dni (jeśli nie kilka razy dziennie, co często stosuję ) Zawsze to jakieś wytłumaczenie dla ilości posiadanych flakonów
__________________
Instagram
lady_poison jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-25, 21:01   #33
skarbiatko
Zakorzenienie
 
Avatar skarbiatko
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 20 564
Dot.: Pachnę - nie pachnę?

ja czuje przez jakiś czas a potem nie,ale ciągle słyszę ,że ładnie pachnę,więc chyba mój noch szybko się przyzwyczaja
__________________
blog ( nie dla sztywniaków )

skarbiatko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-25, 21:04   #34
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Pachnę - nie pachnę?

ja na nadgarstkach czuje zapach caly dzien (nawet teraz resztka Mariazu, zaaplikowanego o 8 rano, jest wyczuwalna), ale nie wiem czy ogolnie zapach jest ode mnie wyczuwalny - znaczy, wiem, ze niektore na pewno, bo mi o tym komunikowano - ale co zatem z tymi pozostalymi? <mysli>
natomiast sama na sobie najbardziej intensywnie wyczuwam Kenzo Amour^^
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-25, 21:15   #35
anka_res
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: RzeszUFF
Wiadomości: 7 528
Dot.: Pachnę - nie pachnę?

Cytat:
Napisane przez skarbiatko Pokaż wiadomość
ja czuje przez jakiś czas a potem nie,ale ciągle słyszę ,że ładnie pachnę,więc chyba mój noch szybko się przyzwyczaja
Ja chyba też.
Zawsze czuję od siebie takie klasyki jak Chanel czy np. Addict Diora, Soir de Lune, Flowerbombę. Większość perfum - z nadgarstków owszem, tak, ale nie tak żeby się chmura za mną ciągnęła (tzn. ona pewnie się ciągnie, tylko ja jej nie czuję).
Ale ja nie taka jestem żeby sobie z tym nie poradzić, a poza tym ja też chcę mieć radochę, zatem targam aktualnie użytkowaną flaszkę wszędzie ze sobą i się "dopryskuję". To zresztą dobrze u mnie działa, dzięki tem perfumy zużywają się szybko i wyrzuty sumienia związane z kolejnymi zakupami jakby mniejsza

Co by jednak nie powiedzieć, perfumy - nawet te wysokopółkowe - trwałością (=jakością) różnią się bardzo. Takie Coco Mademoiselle to pół dnia na mnie przetrzyma. Rekordzista nietrwałości: Showtime Kylie Minogue. Substytut wody pachnącej do ciała.

Edytowane przez anka_res
Czas edycji: 2009-03-25 o 21:17
anka_res jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-25, 21:29   #36
skarbiatko
Zakorzenienie
 
Avatar skarbiatko
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 20 564
Dot.: Pachnę - nie pachnę?

Cytat:
Napisane przez anka_res Pokaż wiadomość
Ja chyba też.
Zawsze czuję od siebie takie klasyki jak Chanel czy np. Addict Diora, Soir de Lune, Flowerbombę. Większość perfum - z nadgarstków owszem, tak, ale nie tak żeby się chmura za mną ciągnęła (tzn. ona pewnie się ciągnie, tylko ja jej nie czuję).
Ale ja nie taka jestem żeby sobie z tym nie poradzić, a poza tym ja też chcę mieć radochę, zatem targam aktualnie użytkowaną flaszkę wszędzie ze sobą i się "dopryskuję". To zresztą dobrze u mnie działa, dzięki tem perfumy zużywają się szybko i wyrzuty sumienia związane z kolejnymi zakupami jakby mniejsza

Co by jednak nie powiedzieć, perfumy - nawet te wysokopółkowe - trwałością (=jakością) różnią się bardzo. Takie Coco Mademoiselle to pół dnia na mnie przetrzyma. Rekordzista nietrwałości: Showtime Kylie Minogue. Substytut wody pachnącej do ciała.
ooooo tego nie próbowałam Szybsze zużycie-krótsze wyrzuty,muszę spróbować
__________________
blog ( nie dla sztywniaków )

skarbiatko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-25, 21:32   #37
justynaneyman
Zakorzenienie
 
Avatar justynaneyman
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: jestem warszawianką
Wiadomości: 10 776
Dot.: Pachnę - nie pachnę?

Czytałam w którymś wątku, że im bliżej nosa aplikujemy perfumy, tym szybciej przestajemy je czuć- to by wyjaśniało, dlaczego ten sam zapach poczujemy doskonale na kimś innym, ale na sobie- już nie. Dlatego, jeśli nie jestem w fazie testów, perfumuję się odrobinę za uszami, nisko na dekolcie i z tyłu na szyi. Nie lubię psikać na włosy ani na ubrania, jakoś nieeleganckie mi się to wydaje, ale to moje odczucie. Teraz mam na sobie Elixir de Merveille i przy każdym ruchu głową czuję ten powabny, zaczarowany zapach.
Mam też pytanie, jak się ma aplikowanie z dekanta(dobrze napisałam?) do atomizera- czy dużo więcej daje psik od pociągnięcia patyczkiem? Zrobiłabym wszystko, żeby zawsze czuć mój Elixir
justynaneyman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-25, 21:54   #38
anka_res
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: RzeszUFF
Wiadomości: 7 528
Dot.: Pachnę - nie pachnę?

Cytat:
Napisane przez skarbiatko Pokaż wiadomość
ooooo tego nie próbowałam Szybsze zużycie-krótsze wyrzuty,muszę spróbować
Ofkors, skoro perfumy się kończą = trzeba zapasy uzupełniać. Jest to absolutnie niezbędne Brak wyrzutów gwarantowany, to chyba dlatego tak kocham rozbrajać kolejne flaszki (ale tylko te średnio ulubione, te bardzo ulubione potrafię zachomikować czy wręcz kupić dwie na zapas )
anka_res jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-25, 21:58   #39
skarbiatko
Zakorzenienie
 
Avatar skarbiatko
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 20 564
Dot.: Pachnę - nie pachnę?

Cytat:
Napisane przez anka_res Pokaż wiadomość
Ofkors, skoro perfumy się kończą = trzeba zapasy uzupełniać. Jest to absolutnie niezbędne Brak wyrzutów gwarantowany, to chyba dlatego tak kocham rozbrajać kolejne flaszki (ale tylko te średnio ulubione, te bardzo ulubione potrafię zachomikować czy wręcz kupić dwie na zapas )
heh I znów tak samo ja ja Tez chomikuję najulubiensze Hołubię oglądam i chowam do pudełeczka
__________________
blog ( nie dla sztywniaków )

skarbiatko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-26, 03:56   #40
Małgosia791
spin doctor
 
Avatar Małgosia791
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 514
Dot.: Pachnę - nie pachnę?

Cytat:
Napisane przez anka_res Pokaż wiadomość
Ofkors, skoro perfumy się kończą = trzeba zapasy uzupełniać. Jest to absolutnie niezbędne Brak wyrzutów gwarantowany, to chyba dlatego tak kocham rozbrajać kolejne flaszki (ale tylko te średnio ulubione, te bardzo ulubione potrafię zachomikować czy wręcz kupić dwie na zapas )
Tylko dwie?Wstyd się przyznać, ale obecnie mam 6 flaszek ukochanego Tygryska, ale jestem usprawiedliwiona, bo wycofany, no i wszystkie są słomkowe, więc w miarę "świeże" Ale to chyba temat na inny wątek

Edytowane przez Małgosia791
Czas edycji: 2009-03-26 o 04:00
Małgosia791 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-26, 08:44   #41
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Pachnę - nie pachnę?

Cytat:
Napisane przez skarbiatko Pokaż wiadomość
heh I znów tak samo ja ja Tez chomikuję najulubiensze Hołubię oglądam i chowam do pudełeczka
to jesli wszystkie moje perfumy sa dla mnie "najulubiensze", winnam miec co najmniej po jednej dodatkowej flaszce w zapasie? <mysli>

Malgosiu, gratuluje szesciu Tygryskow zabezpieczona jestes doskonale
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-26, 09:42   #42
alw
Rozeznanie
 
Avatar alw
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 754
Dot.: Pachnę - nie pachnę?

Cytat:
Napisane przez Małgosia791 Pokaż wiadomość
Tylko dwie?Wstyd się przyznać, ale obecnie mam 6 flaszek ukochanego Tygryska, ale jestem usprawiedliwiona, bo wycofany, no i wszystkie są słomkowe, więc w miarę "świeże" Ale to chyba temat na inny wątek
jak ja Ci zazdroszcze tego Tygrysa,ja mialam kiedys dezodorant w atomizerze ale jakos srednio trwaly a o wodzie EDP to juz mozna tylko pomarzyc
alw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-30, 13:58   #43
Kaninen
Rozeznanie
 
Avatar Kaninen
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 618
Dot.: Pachnę - nie pachnę?

Moja mama przezywala ten 'dramat' Zapalona perfumoholiczka rozkochana we wszelkiego rodzaju dusicielach typu Slonik, Kingdom, Lou Lou..., po trzech, czterech aplikacjach kompletnie przestawala czuc te zapachy. Zawsze przed wyjsciem pytala mnie czy pachnie... Pachniala! Za to jej najwieksi wrogowie - lekkie owocowe swiezynki dreczyly ja godzinami i nawet po szorowaniu w kapieli nadal 'siedzialy' na jej ciele. Ja na szczescie nie przezywam tego koszmaru Co ma pachniec godzinami to pachnie godzinami (z malymi wyjatkami) Coz, kazdy nosek jest inny!
Kaninen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:22.