Cyfrowa niania- potrzebna czy nie? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Dom, mieszkanie, nieruchomości

Notka

Dom, mieszkanie, nieruchomości Szukasz domu, mieszkania lub nieruchomości? Masz już upatrzone lokum i czeka cię remont? Dobrze trafiłeś - tutaj wymieniamy się wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-09-24, 11:40   #1
sasqnia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 169

Cyfrowa niania- potrzebna czy nie?


Czy uważacie, że elektroniczna niania to dobry pomysł? Mam malutkie dziecko, ale nie chcę by nauczyło się spać ze mną i mężem w jednym pokoju. Niania teoretycznie powinna zapewnić bezpieczeństwo, a nam spokojnie przespaną noc... Co myślicie o takim rozwiązaniu? http://stylowe-agd.pl/tag/monitoring-dziecka/
sasqnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-27, 10:45   #2
amandi84
Zadomowienie
 
Avatar amandi84
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 190
Dot.: Cyfrowa niania- potrzebna czy nie?

Ja kupiłam, ale zwykłą, bez podglądu z Philipsa.Nie mam wielkich przestrzeni, mieszkanie 65mkw, ale i tak stwierdzam, że warto. Jeszcze bobas śpi z nami w sypialni, ale i tak się przydaje kiedy np przychodzą goscie, jest głośniej, chcę posiedziec na balkonie, albo po prostu hałasujemy z mężem - zamykam drzwi do supialni i się nie martwię, ze czegoś nie usłyszę. Ja jestem spokojna i nie musze chodzić na paluszkach a malenstwo ma cisze i spokój. Kiedy mała będzie miała ok. 3 mce (teraz am 2 i już przesypia noce) planujemy przenieść ją do swojego pokoju i wtedy na pewno przyda się jeszcze bardziej.

Wg mnei super rozwiązanie.

Podgląd wydaje się ciekawym dodatkiem, ale raczej w formie gadżetu.. Ewentualnei monitorowanie bardziej oddalonego noworodka.. Wiadomo, kwestia też przestrzeni. Mając wielki dom pewnei bym się nad tą opcją zastanowiła.
__________________
11.06.2011 - Żonka
23.07.2012 - zostałam mamą małej Milenki
nakarm Psiaka:
http://www.pmiska.pl

Edytowane przez amandi84
Czas edycji: 2012-09-27 o 10:48
amandi84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-02, 12:17   #3
Fabien959
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: BBI
Wiadomości: 109
Dot.: Cyfrowa niania- potrzebna czy nie?

Ja mam normalną nianię i naprawdę warto coś takiego mieć. A opcja podglądu też wydaje mi się ekstra pomysłem, pewnie jakbym teraz miała kupować to bym się na takie cudo zdecydowała. W zwykłej niani tylko słychać że maluszek coś tam stęka i się biegnie do niego a on dajmy na to tylko się przekręca. Chociaż bym się zastanawiała żeby takie cudo jeszcze z monitorem oddechu kupić.
Fabien959 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-18, 15:39   #4
nareszcie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 1
Dot.: Cyfrowa niania- potrzebna czy nie?

Mój mały synek jest niepełnosprawny i chciałabym go monitorować za pośrednictwem kamery. Wiele słyszy się o firmie Fuse z Lubina. Czy ich systemy są bezpieczne i innowacyjne? Cena dla mnie nie gra roli, bo wiem, że nie warto oszczędzać na dobru Pawełka i moim spokoju.
nareszcie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dom, mieszkanie, nieruchomości


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-12-18 16:39:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:40.