Jeszcze zima czeka nas, po niej ślubów będzie czas- PM 2012 cz.XIV - Strona 45 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-11-10, 18:52   #1321
Gorska_Kozica
Zakorzenienie
 
Avatar Gorska_Kozica
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 4 956
GG do Gorska_Kozica
Dot.: Jeszcze zima czeka nas, po niej ślubów będzie czas- PM 2012 cz.XIV

Cytat:
Napisane przez madzia2306 Pokaż wiadomość
witam się z wami po kolejnych wykładach, nie cierpię korków u mnie w mieście zamiast byc o 15.40 w ośrodku to byłam na styk na 16 jeszcze musiałam biec
ale za to z powrotem instruktorka mnie podwiozła do domu bo mieszka koło mnie

---------- Dopisano o 19:22 ---------- Poprzedni post napisano o 19:20 ----------



my zapisu że musimy nakarmic zespół kamerzystę itp nie mamy ale my to odrazu wiedzieliśmy bo przecież oni też muszą miec siłę żeby grac/kręcic oni się liczą normalnie jako gośc weselny z resztą też o tym wspomniał nam właściciel sali...
My za naszą ekipę, czyli fotgrafa, kamerzystę i DJa płacimy 50% ceny menu Moim zdaniem tak jest fair
Gorska_Kozica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-10, 18:52   #1322
kasia_kuku
Zakorzenienie
 
Avatar kasia_kuku
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 7 900
Dot.: Jeszcze zima czeka nas, po niej ślubów będzie czas- PM 2012 cz.XIV

Cytat:
Napisane przez madzia2306 Pokaż wiadomość
o zrobieniu prawka pomyślałam tydzień wcześniej a od tego tygodnia juz chodzę na wykłady
tak trzymać! Będziesz samodzielna i na pewno nie będziesz żałować
__________________
Nasze życie określają szanse.









Dbam o siebie,
Myślę o sobie.

kasia_kuku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-10, 18:56   #1323
magdziaS
Podróżniczka
 
Avatar magdziaS
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: P'boro
Wiadomości: 9 398
Dot.: Jeszcze zima czeka nas, po niej ślubów będzie czas- PM 2012 cz.XIV

Cytat:
Napisane przez madzia2306 Pokaż wiadomość
szpiegu ty a miałam ci nie mówic ale jak juz się na wątku wygadałam to stwierdziłam że i tak sie pewnie doczytasz
Ty paskudo jedna Ty, Madzi swojej nie powiedzieć
Dobrze, ze jestem szpiegunem z krainy deszczowców

Kiedy pierwsze jazdy ?

---------- Dopisano o 19:56 ---------- Poprzedni post napisano o 19:55 ----------

Cytat:
Napisane przez Gorska_Kozica Pokaż wiadomość
My za naszą ekipę, czyli fotgrafa, kamerzystę i DJa płacimy 50% ceny menu Moim zdaniem tak jest fair
Bardzo fajny pomysł, ale to oni sami wyszli z taką propozycją, czy sala, czy Wy ?
__________________
Zaczynamy jakby od nowa...

magdziaS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-10, 18:57   #1324
madzia2306
Zakorzenienie
 
Avatar madzia2306
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 20 068
Dot.: Jeszcze zima czeka nas, po niej ślubów będzie czas- PM 2012 cz.XIV

Cytat:
Napisane przez magdziaS Pokaż wiadomość
Ty paskudo jedna Ty, Madzi swojej nie powiedzieć
Dobrze, ze jestem szpiegunem z krainy deszczowców

Kiedy pierwsze jazdy ?

---------- Dopisano o 19:56 ---------- Poprzedni post napisano o 19:55 ----------


Bardzo fajny pomysł, ale to oni sami wyszli z taką propozycją, czy sala, czy Wy ?
najpierw muszę miec 30godzin teorii a potem jazdy... ale zapisałam sie na przyspieszony kurs więc w ciągu miesiąca kurs zakończę

prawkiem chcialam ci się pochwalic jak zdam ale sie tu wypaplałam.. kurna za długi jęzor mam
__________________
11.10.2005-RAZEM

10.10.2009r-ZARĘCZENI

JAKO ŻONA

27.12.2011 Egzamin na prawo jazdy zdany za pierwszym podejściem

Edytowane przez madzia2306
Czas edycji: 2011-11-10 o 18:58
madzia2306 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-10, 18:59   #1325
magdziaS
Podróżniczka
 
Avatar magdziaS
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: P'boro
Wiadomości: 9 398
Dot.: Jeszcze zima czeka nas, po niej ślubów będzie czas- PM 2012 cz.XIV

Cytat:
Napisane przez madzia2306 Pokaż wiadomość
najpierw muszę miec 30godzin teorii a potem jazdy... ale zapisałam sie na przyspieszony kurs więc w ciągu miesiąca kurs zakończę

prawkiem chcialam ci się pochwalic jak zdam ale sie tu wypaplałam.. kurna za długi jęzor mam
W sieci nic się nie ukryje
Będzie co oblewać później
__________________
Zaczynamy jakby od nowa...

magdziaS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-10, 19:01   #1326
Gorska_Kozica
Zakorzenienie
 
Avatar Gorska_Kozica
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 4 956
GG do Gorska_Kozica
Dot.: Jeszcze zima czeka nas, po niej ślubów będzie czas- PM 2012 cz.XIV

Cytat:
Napisane przez magdziaS Pokaż wiadomość
Bardzo fajny pomysł, ale to oni sami wyszli z taką propozycją, czy sala, czy Wy ?
Sala. Mamy taki zapis w umowie i bardzo nam się to podoba Słyszałam od ślubujących znajomych, że coraz więcej sal tak praktykuje.
Gorska_Kozica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-10, 19:03   #1327
magdziaS
Podróżniczka
 
Avatar magdziaS
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: P'boro
Wiadomości: 9 398
Dot.: Jeszcze zima czeka nas, po niej ślubów będzie czas- PM 2012 cz.XIV

Cytat:
Napisane przez Gorska_Kozica Pokaż wiadomość
Sala. Mamy taki zapis w umowie i bardzo nam się to podoba Słyszałam od ślubujących znajomych, że coraz więcej sal tak praktykuje.
To jest na prawdę fair ze strony sali, że takie coś praktykują. Generalnie jakby wszystkich zliczyć np. 5 osób zespół, kam, foto - 7 osób dodatkowo, prawie cały stolik
__________________
Zaczynamy jakby od nowa...

magdziaS jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-10, 19:05   #1328
madzia2306
Zakorzenienie
 
Avatar madzia2306
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 20 068
Dot.: Jeszcze zima czeka nas, po niej ślubów będzie czas- PM 2012 cz.XIV

Cytat:
Napisane przez magdziaS Pokaż wiadomość
W sieci nic się nie ukryje
Będzie co oblewać później
o ile zdam bo jeżli będę czekac na egzamin te 20 dni jak piszą na stronie WORDu to będę zdawac w sezonie zimowym
__________________
11.10.2005-RAZEM

10.10.2009r-ZARĘCZENI

JAKO ŻONA

27.12.2011 Egzamin na prawo jazdy zdany za pierwszym podejściem
madzia2306 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-10, 19:16   #1329
Jamee
Zakorzenienie
 
Avatar Jamee
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 945
Dot.: Jeszcze zima czeka nas, po niej ślubów będzie czas- PM 2012 cz.XIV

Cytat:
Napisane przez gosza_m Pokaż wiadomość

Off top
Byłam u fryzjera. Pozbyłam się moich długich szkutów, ale tylko troszeczkę (tak na oko jakies 3-4 cm). Trochę żałuję, ale odrosną i co najlepsze płaciłam tylko 17 zł (podcięcie, prostowanie i regulacja brwi). Oł je!!!!!!
Zdradź co to za fryzjer
__________________





Jamee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-10, 19:32   #1330
marylka80
Zadomowienie
 
Avatar marylka80
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 740
Dot.: Jeszcze zima czeka nas, po niej ślubów będzie czas- PM 2012 cz.XIV

Dobry wieczorek

Dobrze ze juz dzis czwartek Jakos przez te chorobe wlokl mi sie ten tydzien straszni.

Cytat:
Napisane przez Dancing_Lady Pokaż wiadomość
W końcu weekend!


Ja chyba po prostu użyję ulubionych perfum. Na dzień dzisiejszy będzie to CK - Euphoria, aczkolwiek może do tego czasu jeszcze mi się odmieni

Byłam dziś u księdza i się zirytowałam. Chciałam mu dać wszystkie dokumenty jakie zebraliśmy, a on powiedział mi, że ich nie przyjmie, bo za wcześnie przyszłam Powinnam przyjść gdzieś trzy miesiące przed ślubem, LOL ! Jedyne co, to dostałam kartkę na nauki w poradni i zalecenie by następnym razem przyjść w kwietniu z Tż, to od razu protokół spiszemy. Przyszłam do domu i patrzę, że moje zaświadczenie z chrztu jest z bodajże 13.09.2011 r., a ono jest ważne 6 miesięcy (nie wiem co to ma do rzeczy do licha, od kiedy to chrzest można cofnąć ?! jedno zaświadczenie wydane nawet tuż po moim chrzcie, powinno być ważne całe życie, a nie pół roku ! no ale przecież liczy się kasa...) i będę musiała pokazać się u księdza najpóźniej na początku marca, a jak wtedy powie mi, że za wcześnie przyszłam, to Ech.
Chodzi o to ze zaswidczenie z chrztu to jedyny dokument ktory potwierdza ze nie bralas wczesniej slubu koscielnego. I dlatego jest wazny tylko 6 mies. No bedziesz niestety musiala jeszcze raz sie po niego pofatygowac...

kocooorku...piekne te butki twoje

A ja jutro ide na salony
I powiem wam ze mam cicha nadzieje ze ostatni raz, bo juz mam dosc szukania tej sukienki. Nie wiem czemu ale w ogole nie sprawia mi to frajdy i juz chcialabym miec te decyzje za soba. Mam nadzieje ze sie w koncu na cos zdecyduje, tym bardziej ze wypisalam pani w mailu jakie sukienki mnie interesuja i obiecala wszystkie mi sprowadzic. Ma miec tez JA wiec jesli przy drugiej przymiarce bede tak samo zadowolona jak przy pierwszej to ja biore i zamykam temat sukienek. Za dlugo sie juz to ciagnie. A im wiecej przymierzam tym bardziej niezdecydowana jestem.

Niom, takze trzymajcie jutro kciuki, bo jak sie na nic nie zdecyduje to pojde do slubu w samej bieliznie i szpilkach!

Edytowane przez marylka80
Czas edycji: 2011-11-10 o 20:01
marylka80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-10, 19:37   #1331
Anulka_p
Zakorzenienie
 
Avatar Anulka_p
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 4 803
Dot.: Jeszcze zima czeka nas, po niej ślubów będzie czas- PM 2012 cz.XIV

Cytat:
Napisane przez Jamee Pokaż wiadomość
Lista rzeczy załatwionych na dzień 10.11.2011:

kolor przewodni: fiolet
Kościół: św. Wacława w Krzanowicach
Sala: http://www.dworekslaski.pl/
Zespół: http://www.coral.art.pl/
Fotograf: http://www.nowyfotoart.pl/
Kamerzysta: http://www.nowyfotoart.pl/
Nauki przedmałżeńskie + Poradnia małżeńska
Fryzjerka p. Teresa
Suknia: Ms Moda Audrey http://slubnasuknia.pl/wiktoria/92_M...%20Audrey.html
Welon
Buty
Spinki do mankietów
Podwiązka
O widzę, że ślub w Krzanowicach i zdjęcia z najlepszym pod słońcu salonie fotograficznym u najlepszej fotografki właśnie z Krzanowic
__________________
28.07.2012- I ślubuję Ci miłość...
09.07.2013 g. 4:55- Wreszcie jesteś- Michaś   
Anulka_p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-10, 19:40   #1332
marylka80
Zadomowienie
 
Avatar marylka80
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 740
Dot.: Jeszcze zima czeka nas, po niej ślubów będzie czas- PM 2012 cz.XIV

Koooocurku a jak nazywa sie firma z ktorej masz butki? Bo na stronie nie moge dopatrzyc
marylka80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-10, 19:43   #1333
kasia_kuku
Zakorzenienie
 
Avatar kasia_kuku
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 7 900
Dot.: Jeszcze zima czeka nas, po niej ślubów będzie czas- PM 2012 cz.XIV

Cytat:
Napisane przez Anulka_p Pokaż wiadomość
O widzę, że ślub w Krzanowicach i zdjęcia z najlepszym pod słońcu salonie fotograficznym u najlepszej fotografki właśnie z Krzanowic
Przepraszam, że się wtrącę, ale zdjęcia średnie, a to już całkiem;/ jeśli chcesz osobiście Ci wyślę zdjęcie postarzone, poprawnie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 33.jpg (41,7 KB, 51 załadowań)
__________________
Nasze życie określają szanse.









Dbam o siebie,
Myślę o sobie.

kasia_kuku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-10, 19:45   #1334
madzia2306
Zakorzenienie
 
Avatar madzia2306
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 20 068
Dot.: Jeszcze zima czeka nas, po niej ślubów będzie czas- PM 2012 cz.XIV

Cytat:
Napisane przez kasia_kuku Pokaż wiadomość
Przepraszam, że się wtrącę, ale zdjęcia średnie, a to już całkiem;/ jeśli chcesz osobiście Ci wyślę zdjęcie postarzone, poprawnie.
widzę znasz się na rzeczy może byś nas pofotografowała
__________________
11.10.2005-RAZEM

10.10.2009r-ZARĘCZENI

JAKO ŻONA

27.12.2011 Egzamin na prawo jazdy zdany za pierwszym podejściem
madzia2306 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-10, 19:47   #1335
kasia_kuku
Zakorzenienie
 
Avatar kasia_kuku
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 7 900
Dot.: Jeszcze zima czeka nas, po niej ślubów będzie czas- PM 2012 cz.XIV

Cytat:
Napisane przez madzia2306 Pokaż wiadomość
widzę znasz się na rzeczy może byś nas pofotografowała
Jak się tylko zdarzy okazja ( czyli następne spotkanie lubelskich/warszawskich PM ) to pewnie
__________________
Nasze życie określają szanse.









Dbam o siebie,
Myślę o sobie.

kasia_kuku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-10, 19:48   #1336
Gorska_Kozica
Zakorzenienie
 
Avatar Gorska_Kozica
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 4 956
GG do Gorska_Kozica
Dot.: Jeszcze zima czeka nas, po niej ślubów będzie czas- PM 2012 cz.XIV

Cytat:
Napisane przez marylka80 Pokaż wiadomość
Dobry wieczorek

Dobrze ze juz dzis czwartek Jakos przez te chorobe wlokl mi sie ten tydzien straszni.



A ja jutro ide na salony [/B] I powiem wam ze mam cicha nadzieje ze ostatni raz, bo juz mam dosc szukania tej sukienki. Nie wiem czemu ale w ogole nie sprawia mi to frajdy i juz chcialabym miec te decyzje za soba. Mam nadzieje ze sie w koncu na cos zdecyduje, tym bardziej ze wypisalam pani w mailu jakie sukienki mnie interesuja i obiecala wszystkie mi sprowadzic. Ma miec tez JA wiec jesli przy drugiej przymiarce bede tak samo zadowolona jak przy pierwszej to ja biore i zamykam temat sukienek. Za dlugo sie juz to ciagnie. A im wiecej przymierzam tym bardziej niezdecydowana jestem.

Niom, takze trzymajcie jutro chciuki, bo jak sie na nic nie zdecyduje to pojde do slubu w samej bieliznie i szpilkach!
będą się trzymały. Chociaż taka opcja, że pójdziesz w samej bieliźnie TŻwoi na pewno by się spodobała Ja mówiłam, że jak nie znajdę kiecki to pójdę w rozciągniętym dresie Ale się udało
Gorska_Kozica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-10, 19:48   #1337
kooocur
Zakorzenienie
 
Avatar kooocur
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 7 685
Dot.: Jeszcze zima czeka nas, po niej ślubów będzie czas- PM 2012 cz.XIV

Cytat:
Napisane przez nena1984 Pokaż wiadomość
nie płakaj, brzydkie są

kooocur - ślicznie te buty wyglądają na żywo, wiesz, co bym Ci do nich zaproponowała?? nie wiem czy masz kolor przewodni, ale jaki by nie był to trzonek bukietu mógłby być obwiązany tasiemką w kolorze butów - coś jak na zdjęciu poniżej:
Cytat:
Napisane przez kasia_kuku Pokaż wiadomość
tak tak tak, zgadzam się z Neną, świetny pomysł!
Kochane moje dziewczynki!!!!!!!!

dziekuje serdecznie za wszystkie miłe słowa! Nawet nie wiecie jak badzo mnie to cieszy i upewnia, że będę wyglądać dobrze

Co to kwiatków to moja siostra jest florystką i dokładnie taki sam pomysł mi poddała kwiaty to pewnie będą piwonie w jasnym kolorze bo kolory przewodnie to brąz, beż i złoto

Marylka boje buty moża kupic jedeynie przez podaną przeze mnie stronę, ale niestety tylko małe rozmiary od 32-35..
__________________
03.06.12 Aniołek Marysia

Jestem odbiciem Twojego serca, mamo!

Synuś
kooocur jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-10, 19:48   #1338
(kicia)
Zakorzenienie
 
Avatar (kicia)
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 19 135
Dot.: Jeszcze zima czeka nas, po niej ślubów będzie czas- PM 2012 cz.XIV

Cytat:
Napisane przez nena1984 Pokaż wiadomość
jakie, jakie?? miss dior cherie??


ja będę pachnieć Angelem Thierrego Muglera, ten zapach jak żaden inny do mnie pasuje i dużo osób mówi, że go ze mną kojarzy. Mam nadzieję, że to dobrze No i Tżtowi też się bardzo podobają. Specjalnie robię już przerwę od niego i używam innych perfum, żeby się w nich na nowo przed lipcem zakochać


wiecie co, chyba zdecydujemy się na drugiego fotografa, ale tylko na ceremonię ślubu i plener. Uważam, że w TYM dniu ceremonia ślubna jest najważniejsza i chcę mieć absolutnie wszystkie możliwe zdjęcia, zarówno z góry (tam gdzie stoi chór) jak i z dołu. Niestety w tej ekipie foto-video którą już mamy jest tylko jeden fotograf i boję się, że może wszystkiego nie uchwycić. Poza tym ekipa jest z warszawki i oni chcą zrobić plener w niedzielę po weselu, co nie bardzo mi odpowiada z różnych względów. Co myślicie o tej firmie http://htsstudio.pl/ ?? Zależy mi żeby byli z mojego miasta, żeby plener zrobić na tygodniu bez konieczności dojazdu kogokolwiek. Napisałam do nich i tak: ślub+plener to koszt 750 zł a sam plener to 500 zł, więc chyba tanio, co?? Jeśli wziąć pod uwagę, że na umowie z naszą ekipką mamy 2000 zł, to kolejne 750 chyba nie będzie zbyt dużo?? Jak patrzę na ceny Waszych fotografów, to są one dużo wyższe

Dior j'adore


a co do fotografa to popieram dlatego mam dwóch bo właśnie we dwoje na prawdę na mszy mogą uchwycić wiele momentów z dwóch perspektyw
__________________
14.07.2012
II kreseczki 23.11.2013
Bartuś 11.08.2014 godz.15:10 3810 g 55 cm

(kicia) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-10, 19:50   #1339
Kessi_86
Wtajemniczenie
 
Avatar Kessi_86
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: mazowieckie/podlaskie
Wiadomości: 2 581
Dot.: Jeszcze zima czeka nas, po niej ślubów będzie czas- PM 2012 cz.XIV

Cytat:
Napisane przez kasia_kuku Pokaż wiadomość
to pytanie czy stwierdzenie? Tak
To było pytanie Może bym się skusiła żebyś u mnie zdjęcia robiła
__________________
04.08.2012
04.07.2014
Kessi_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-10, 19:52   #1340
madzia2306
Zakorzenienie
 
Avatar madzia2306
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 20 068
Dot.: Jeszcze zima czeka nas, po niej ślubów będzie czas- PM 2012 cz.XIV

Cytat:
Napisane przez Kessi_86 Pokaż wiadomość
To było pytanie Może bym się skusiła żebyś u mnie zdjęcia robiła
szkoda że ja nie mieszkam w mazowieckim :/
__________________
11.10.2005-RAZEM

10.10.2009r-ZARĘCZENI

JAKO ŻONA

27.12.2011 Egzamin na prawo jazdy zdany za pierwszym podejściem
madzia2306 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-10, 19:52   #1341
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Jeszcze zima czeka nas, po niej ślubów będzie czas- PM 2012 cz.XIV

Cytat:
Napisane przez Oriflame_Rybnik Pokaż wiadomość
Będziecie w dniu ślubu miały specjalny wodę toaletową na tą okazję?
ja mam tyle perfum ze chyba miesiąc będę myśleć czym sie wypachnić niewykluczone też że sprawię sobie coś nowego na tę okazję
Cytat:
Napisane przez Dancing_Lady Pokaż wiadomość
Byłam dziś u księdza i się zirytowałam. Chciałam mu dać wszystkie dokumenty jakie zebraliśmy, a on powiedział mi, że ich nie przyjmie, bo za wcześnie przyszłam Powinnam przyjść gdzieś trzy miesiące przed ślubem, LOL ! Jedyne co, to dostałam kartkę na nauki w poradni i zalecenie by następnym razem przyjść w kwietniu z Tż, to od razu protokół spiszemy. Przyszłam do domu i patrzę, że moje zaświadczenie z chrztu jest z bodajże 13.09.2011 r., a ono jest ważne 6 miesięcy (nie wiem co to ma do rzeczy do licha, od kiedy to chrzest można cofnąć ?! jedno zaświadczenie wydane nawet tuż po moim chrzcie, powinno być ważne całe życie, a nie pół roku ! no ale przecież liczy się kasa...) i będę musiała pokazać się u księdza najpóźniej na początku marca, a jak wtedy powie mi, że za wcześnie przyszłam, to Ech.
no niestety, takie są procedury... niektóre dokumenty mają swoją datę ważności i nie przeskoczysz tego. Wiem ze to absurdalnie, bo jak akt chrztu czy urodzenia moze przestać być ważny, no ale tak to już jest (żeby kasę od ludzi wyciągać za każdym razem )
Cytat:
Napisane przez marylka80 Pokaż wiadomość


A ja jutro ide na salony
I powiem wam ze mam cicha nadzieje ze ostatni raz, bo juz mam dosc szukania tej sukienki. Nie wiem czemu ale w ogole nie sprawia mi to frajdy i juz chcialabym miec te decyzje za soba. Mam nadzieje ze sie w koncu na cos zdecyduje, tym bardziej ze wypisalam pani w mailu jakie sukienki mnie interesuja i obiecala wszystkie mi sprowadzic. Ma miec tez JA wiec jesli przy drugiej przymiarce bede tak samo zadowolona jak przy pierwszej to ja biore i zamykam temat sukienek. Za dlugo sie juz to ciagnie. A im wiecej przymierzam tym bardziej niezdecydowana jestem.

Niom, takze trzymajcie jutro chciuki, bo jak sie na nic nie zdecyduje to pojde do slubu w samej bieliznie i szpilkach!
na pewno coś znajdziesz powim Ci ze ja też się irytowała, jak nie miałam jeszcze sukni
A teraz się irytuję że nie mamy obrączek, bo oczywiście te które nam się spodobały są z lekka za drogie i nie wiemy co robić
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-10, 19:52   #1342
Kessi_86
Wtajemniczenie
 
Avatar Kessi_86
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: mazowieckie/podlaskie
Wiadomości: 2 581
Dot.: Jeszcze zima czeka nas, po niej ślubów będzie czas- PM 2012 cz.XIV

Cytat:
Napisane przez marylka80 Pokaż wiadomość
Dobry wieczorek
A ja jutro ide na salony [/B] I powiem wam ze mam cicha nadzieje ze ostatni raz, bo juz mam dosc szukania tej sukienki. Nie wiem czemu ale w ogole nie sprawia mi to frajdy i juz chcialabym miec te decyzje za soba. Mam nadzieje ze sie w koncu na cos zdecyduje, tym bardziej ze wypisalam pani w mailu jakie sukienki mnie interesuja i obiecala wszystkie mi sprowadzic. Ma miec tez JA wiec jesli przy drugiej przymiarce bede tak samo zadowolona jak przy pierwszej to ja biore i zamykam temat sukienek. Za dlugo sie juz to ciagnie. A im wiecej przymierzam tym bardziej niezdecydowana jestem.

Niom, takze trzymajcie jutro chciuki, bo jak sie na nic nie zdecyduje to pojde do slubu w samej bieliznie i szpilkach!
Na pewno będą trzymane
__________________
04.08.2012
04.07.2014
Kessi_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-10, 19:56   #1343
kasia_kuku
Zakorzenienie
 
Avatar kasia_kuku
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 7 900
Dot.: Jeszcze zima czeka nas, po niej ślubów będzie czas- PM 2012 cz.XIV

Cytat:
Napisane przez (kicia) Pokaż wiadomość
Dior j'adore


a co do fotografa to popieram dlatego mam dwóch bo właśnie we dwoje na prawdę na mszy mogą uchwycić wiele momentów z dwóch perspektyw
Kiciu, ale te j'adore to nie są najnowsze więc nie wiem, gdzie Ty takie drogie znalazłaś.Chyba, ze 100 ml. Ale jeśli nie używałaś ich wcześniej to radzę kupić 30 lub 50 mm bo uwierz mi- na każdym pachną inaczej i nawet jeśli Ci się we flakoniku podobają to mogą nie współgrać z Tobą

---------- Dopisano o 20:56 ---------- Poprzedni post napisano o 20:53 ----------

Cytat:
Napisane przez Kessi_86 Pokaż wiadomość
To było pytanie Może bym się skusiła żebyś u mnie zdjęcia robiła
podeślij mi na pw maila to pokaże zdjęcia, bo wolę na wizażu nie rozmawiać, zaraz mnie za reklamę zbanują albo co
__________________
Nasze życie określają szanse.









Dbam o siebie,
Myślę o sobie.

kasia_kuku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-10, 19:56   #1344
madzia2306
Zakorzenienie
 
Avatar madzia2306
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 20 068
Dot.: Jeszcze zima czeka nas, po niej ślubów będzie czas- PM 2012 cz.XIV

Cytat:
Napisane przez kasia_kuku Pokaż wiadomość
Kiciu, ale te j'adore to nie są najnowsze więc nie wiem, gdzie Ty takie drogie znalazłaś.Chyba, ze 100 ml. Ale jeśli nie używałaś ich wcześniej to radzę kupić 30 lub 50 mm bo uwierz mi- na każdym pachną inaczej i nawet jeśli Ci się we flakoniku podobają to mogą nie współgrać z Tobą
inaczej na każdym pachną? przypomniał mi się kawałek programu informacyjnego gdzie mówili o perfumach o zapachu spermy ponoc na każdym człowieku inaczej one pachną tu macie kawałek tego programu
http://www.wiocha.pl/218144,Prowadza...rzymal__ja_tez
__________________
11.10.2005-RAZEM

10.10.2009r-ZARĘCZENI

JAKO ŻONA

27.12.2011 Egzamin na prawo jazdy zdany za pierwszym podejściem
madzia2306 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-10, 19:57   #1345
Seagirl
Zadomowienie
 
Avatar Seagirl
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 420
Dot.: Jeszcze zima czeka nas, po niej ślubów będzie czas- PM 2012 cz.XIV

Hej, dziewczynki
dopiero dotarłam do nowego wątku, niestety nie mam czasu na codzienne zaglądanie ale obiecuję nadrobić ten wątek
W sumie przez te parę dni nic nowego nie załatwiłam , wpadłam w tzw "bezczyn"
I tytuł wątku jakoś do mnie nie pasuje;-(

Edytowane przez Seagirl
Czas edycji: 2011-11-10 o 20:03
Seagirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-10, 19:58   #1346
niut0
Zakorzenienie
 
Avatar niut0
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: TG
Wiadomości: 11 270
Dot.: Jeszcze zima czeka nas, po niej ślubów będzie czas- PM 2012 cz.XIV

Cytat:
Napisane przez Dancing_Lady Pokaż wiadomość
W końcu weekend!


Ja chyba po prostu użyję ulubionych perfum. Na dzień dzisiejszy będzie to CK - Euphoria, aczkolwiek może do tego czasu jeszcze mi się odmieni

Byłam dziś u księdza i się zirytowałam. Chciałam mu dać wszystkie dokumenty jakie zebraliśmy, a on powiedział mi, że ich nie przyjmie, bo za wcześnie przyszłam Powinnam przyjść gdzieś trzy miesiące przed ślubem, LOL ! Jedyne co, to dostałam kartkę na nauki w poradni i zalecenie by następnym razem przyjść w kwietniu z Tż, to od razu protokół spiszemy. Przyszłam do domu i patrzę, że moje zaświadczenie z chrztu jest z bodajże 13.09.2011 r., a ono jest ważne 6 miesięcy (nie wiem co to ma do rzeczy do licha, od kiedy to chrzest można cofnąć ?! jedno zaświadczenie wydane nawet tuż po moim chrzcie, powinno być ważne całe życie, a nie pół roku ! no ale przecież liczy się kasa...) i będę musiała pokazać się u księdza najpóźniej na początku marca, a jak wtedy powie mi, że za wcześnie przyszłam, to Ech.

Z innej beczki: przyszły mi próbki zaproszeń i mieliśmy iść z Tż szukać obrączek, ale nie dał rady wyjść wcześniej z pracy, więc idziemy w sobotę.
Powoli zbieramy się też do kupna wódki... myślimy o Smirnoffie. Noi od razu nasuwa mi się pytanie: ile wódki ma być na osobę ? (robimy wesele+poprawiny). Rozmawiałam z tatą i on mówi, że gdyby było samo wesele, to 0,5 l wystarczy na osobę, a tak to nie wie.

nena i tenebrosa - wszystkiego najlepszego ! Szczęścia, zdrówka, spełnienia najskrytszych marzeń
No niestety tak to wygląda - załatwia sie te rzeczy dopiero 3 miesiące przed ślubem, bo któryś z dokumentów jest tylko tyle ważny
__________________
co się dzieje z Twoim zamówieniem?- sprawdź!- KLIK
niut0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-10, 19:58   #1347
__Paulinka__
Zakorzenienie
 
Avatar __Paulinka__
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 4 764
Dot.: Jeszcze zima czeka nas, po niej ślubów będzie czas- PM 2012 cz.XIV

Cytat:
Napisane przez marylka80 Pokaż wiadomość


A ja jutro ide na salony
I powiem wam ze mam cicha nadzieje ze ostatni raz, bo juz mam dosc szukania tej sukienki. Nie wiem czemu ale w ogole nie sprawia mi to frajdy i juz chcialabym miec te decyzje za soba. Mam nadzieje ze sie w koncu na cos zdecyduje, tym bardziej ze wypisalam pani w mailu jakie sukienki mnie interesuja i obiecala wszystkie mi sprowadzic. Ma miec tez JA wiec jesli przy drugiej przymiarce bede tak samo zadowolona jak przy pierwszej to ja biore i zamykam temat sukienek. Za dlugo sie juz to ciagnie. A im wiecej przymierzam tym bardziej niezdecydowana jestem.

Niom, takze trzymajcie jutro chciuki, bo jak sie na nic nie zdecyduje to pojde do slubu w samej bieliznie i szpilkach!
trzymam Kciuki, zebys znalazla to cudo
__Paulinka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-10, 19:59   #1348
kasia_kuku
Zakorzenienie
 
Avatar kasia_kuku
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 7 900
Dot.: Jeszcze zima czeka nas, po niej ślubów będzie czas- PM 2012 cz.XIV

Cytat:
Napisane przez madzia2306 Pokaż wiadomość
inaczej na każdym pachną? przypomniał mi się kawałek programu informacyjnego gdzie mówili o perfumach o zapachu spermy ponoc na każdym człowieku inaczej one pachną tu macie kawałek tego programu
http://www.wiocha.pl/218144,Prowadza...rzymal__ja_tez
Owszem, chodzi o to co nasza skóra" wydala ", że tak powiem.
__________________
Nasze życie określają szanse.









Dbam o siebie,
Myślę o sobie.

kasia_kuku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-10, 19:59   #1349
(kicia)
Zakorzenienie
 
Avatar (kicia)
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 19 135
Dot.: Jeszcze zima czeka nas, po niej ślubów będzie czas- PM 2012 cz.XIV

Cytat:
Napisane przez kasia_kuku Pokaż wiadomość
Kiciu, ale te j'adore to nie są najnowsze więc nie wiem, gdzie Ty takie drogie znalazłaś.Chyba, ze 100 ml. Ale jeśli nie używałaś ich wcześniej to radzę kupić 30 lub 50 mm bo uwierz mi- na każdym pachną inaczej i nawet jeśli Ci się we flakoniku podobają to mogą nie współgrać z Tobą

---------- Dopisano o 20:56 ---------- Poprzedni post napisano o 20:53 ----------



podeślij mi na pw maila to pokaże zdjęcia, bo wolę na wizażu nie rozmawiać, zaraz mnie za reklamę zbanują albo co

tak ja chce 100 ml bo kiedyś miałam z 30 małych testerów po 1 ml od mojej ciotki i były boooskie ale no juz się skończyły i teraz chciałam do nich wrócić po latach bo wtedy nie miałam kasy na nie. To takie spełnienie w sumie marzenia z przed lat
__________________
14.07.2012
II kreseczki 23.11.2013
Bartuś 11.08.2014 godz.15:10 3810 g 55 cm

(kicia) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-10, 20:02   #1350
kasia_kuku
Zakorzenienie
 
Avatar kasia_kuku
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 7 900
Dot.: Jeszcze zima czeka nas, po niej ślubów będzie czas- PM 2012 cz.XIV

Cytat:
Napisane przez (kicia) Pokaż wiadomość
tak ja chce 100 ml bo kiedyś miałam z 30 małych testerów po 1 ml od mojej ciotki i były boooskie ale no juz się skończyły i teraz chciałam do nich wrócić po latach bo wtedy nie miałam kasy na nie. To takie spełnienie w sumie marzenia z przed lat
Rozumiem
__________________
Nasze życie określają szanse.









Dbam o siebie,
Myślę o sobie.

kasia_kuku jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:18.