Ciemna kreska na ciążowym brzuszku... - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-05-09, 20:11   #31
Shemreolin
Zakorzenienie
 
Avatar Shemreolin
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 081
GG do Shemreolin Send a message via Skype™ to Shemreolin
Dot.: Kreseczka od lona do pepka?

HEHEH... ona była oczywiscie od majtek a ja narobiłam paniki! I wtedy jeszcze nie byłam w ciąży. W ciazę zaszłam miesiac później i wizażanki stwierdziły, że ta kreska od majtek była prorocza.

Mam prorocze majtasy!
__________________
Być kobietą to strasznie trudne zajęcie, bo polega głównie na zadawaniu się z mężczyznami.



Shemreolin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-10, 12:21   #32
Allisca
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 13
Dot.: Ciemna kreska na ciążowym brzuszku...

Witam !
Odkopuję ten temat bo nie chcę zakładać nowego
Mam pytanie, jakiś miesiąc temu pojawiła mi się właśnie owa kreska na brzuchu, biorę tabletki antykoncepcyjne , miesiąc temu dostałam normalnie okres choć spóźnił się 1 dzień , ale ta kreska mnie wciąż niepokoiła więc zrobiłam test ciążowy - był negatywny, ale z dnia na dzień ona się robi coraz ciemniejsza i bardziej wyraźna denerwuje mnie to bo nigdy czegoś takiego wcześniej nie miałam , wiecie może jakie mogą być powody pojawienia się tej kreski nie będąc w ciąży ? Pozdrawiam
Allisca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-10, 18:37   #33
JanuszAgnieszka
Wtajemniczenie
 
Avatar JanuszAgnieszka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 130
Dot.: Ciemna kreska na ciążowym brzuszku...

Cytat:
Napisane przez Allisca Pokaż wiadomość
Witam !
Odkopuję ten temat bo nie chcę zakładać nowego
Mam pytanie, jakiś miesiąc temu pojawiła mi się właśnie owa kreska na brzuchu, biorę tabletki antykoncepcyjne , miesiąc temu dostałam normalnie okres choć spóźnił się 1 dzień , ale ta kreska mnie wciąż niepokoiła więc zrobiłam test ciążowy - był negatywny, ale z dnia na dzień ona się robi coraz ciemniejsza i bardziej wyraźna denerwuje mnie to bo nigdy czegoś takiego wcześniej nie miałam , wiecie może jakie mogą być powody pojawienia się tej kreski nie będąc w ciąży ? Pozdrawiam
ja przed ciaza tez mialam taka kreske, ale byly wakacje i podobno w wyniku opalania moze sie pojawic. Jesli bylabys w ciazy to musialabys byc juz dosc mocno zaawansowana choc ktos wczesniej pisal, ze ta kreska pojawia sie w 7 m-cu - u mnie byl to 4-5 miesiac a kreska biegnie od piersi poprzez pepek itd...
__________________
Tyś taka bezbronna, maleńka, w kołysce splecionej z mych ramion, a kiedys sie do mnie usmiechniesz i powiesz mi czule: "mamo"



Teraz czekamy na Karolinkę - 27/40
JanuszAgnieszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-10, 18:55   #34
Allisca
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 13
Dot.: Ciemna kreska na ciążowym brzuszku...

hmm..:P Nie opalam się w ogóle więc to odpada kurcze a może to od tabletek ? no bo ciąża to na pewno nie bo okres był - test negatywny... szukałam w necie czegoś na ten temat ale jest tylko napisane że rzadko występuje u kobiet nie będących w ciąży i to wszystko ;/
Allisca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-11, 09:03   #35
JanuszAgnieszka
Wtajemniczenie
 
Avatar JanuszAgnieszka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 130
Dot.: Ciemna kreska na ciążowym brzuszku...

Cytat:
Napisane przez Allisca Pokaż wiadomość
hmm..:P Nie opalam się w ogóle więc to odpada kurcze a może to od tabletek ? no bo ciąża to na pewno nie bo okres był - test negatywny... szukałam w necie czegoś na ten temat ale jest tylko napisane że rzadko występuje u kobiet nie będących w ciąży i to wszystko ;/
poczekaj troche, pewnie Ci zniknie ta kreska tak jak mi.to nic powaznego
__________________
Tyś taka bezbronna, maleńka, w kołysce splecionej z mych ramion, a kiedys sie do mnie usmiechniesz i powiesz mi czule: "mamo"



Teraz czekamy na Karolinkę - 27/40
JanuszAgnieszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-28, 13:30   #36
rossess
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 14
Dot.: Ciemna kreska na ciążowym brzuszku...

Cytat:
Napisane przez Allisca Pokaż wiadomość
hmm..:P Nie opalam się w ogóle więc to odpada kurcze a może to od tabletek ? no bo ciąża to na pewno nie bo okres był - test negatywny... szukałam w necie czegoś na ten temat ale jest tylko napisane że rzadko występuje u kobiet nie będących w ciąży i to wszystko ;/
hej zastanawia mnie czy to przeczytasz, ale mi ta kreska pojawiła się jak przestałam brać tabletki (burza hormonów?) możliwe, że pojawila się jeszcze jak brałam, ale nie zwracałam na to uwagi.
rossess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:47.