O zapraszaniu na ślub ;) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-05-05, 14:58   #1
llolo
Raczkowanie
 
Avatar llolo
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Skądinąd
Wiadomości: 178

O zapraszaniu na ślub ;)


Dziewczyny, pomogłyście mi ostatnio, więc może i tym razem coś doradzicie. Jesteśmy właśnie na etapie wręczania zaproszeń na ślub i wesele i zastanawiam się jak rozwiązać pewną kwestię. Z pracy zaproszonych na imprezę zostanie 3 osoby, z którymi jestem najbardziej zżyta, poza tym wręczam tylko ogólne, zdawkowe zaproszenie na ślub na ręce dyrektorki całej firmy - pracuję w jednym mieście, a ślub będzie ponad 100 km dalej, więc nie podejrzewam, żeby ktoś się wybrał. Mam za to problem z jedną osobą - dziewczyną, z którą byłam kiedyś w dobrych, dość zażyłych kontaktach, które jednak mocno się rozluźniły kilka miesięcy temu - okazało się, że "przyjaźnię się" kimś zupełnie innym, niż mi się wydawało. Nie mam ochoty i nie zamierzam jej zapraszać, ale zastanawiam się jak to najtaktowniej zrobić - na razie wciąż razem pracujemy razem, więc kompletnie kontaktu zerwać nie mogę. Najchętniej po prostu wg nie podejmowałabym tego tematu z nią i kolokwialnie mówiąc, "udawała Greka", licząc na to, że sama nie będzie o nic pytać. O planowanym ślubie wie, ale tylko jakieś zdawkowe informacje, które musiałam podać przy planowaniu urlopu, poza tym w jej obecności wg o tym nie wspominam. Zostawić to tak i nie przejmować się tym, że może się obrazić, że nie została zaproszona? Tak jak pisałam, na znajomości prywatnej mi już kompletnie nie zależy, ale nie chcę kwasów w pracy.
llolo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-05, 16:40   #2
kisielova
ReklaMO(D)żerca.
 
Avatar kisielova
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 9 889
Dot.: O zapraszaniu na ślub ;)

Nie wspominaj po prostu o niczym. Jeśli sama zapyta o swoje zaproszenie () powiedz, że wszystkie osoby, które planowałaś zaprosić już otrzymały zaproszenia
Nie tłumacz się, bo nie masz z czego
kisielova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-05, 21:13   #3
201801191006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 13 252
Dot.: O zapraszaniu na ślub ;)

nic sama nie mów, gdyby dopytywała to powiedz, że zaproszenia rozdane.
201801191006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-06, 09:34   #4
lara
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: road paved in gold
Wiadomości: 872
Dot.: O zapraszaniu na ślub ;)

Ja bym powiedziała, że oczywiście będzie mi miło jeśli komuś uda się uczestniczyć w ceremonii i takowe zaproszenie wręczę/wręczyłam już dyrektorce. A wesela nie robię na tyle dużego (oczywiście też myślę że tłumaczyć się nie musisz, to moja propozycja na wypadek dopytywania)
lara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-05-06 10:34:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:57.