Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVIII - Strona 108 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-12-12, 12:59   #3211
201604131205
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 135
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVIII

Opinie pisane po tygodniu to zwykle są wizażowe reklamy testy- wizaz do spółki z jakąs marką robi "test" swoich kosmetyków, rozdaje jakieś tanie badziewie setce wybranych wizażanek, które wg regulaminu tych testówwręcz muszą wystawić opinię po tyg-dwóch. Posmarują sie dwa razy i wszytko jest super, kosmetyk na medal. Marka ma z tego reklamę, wizaż ma z tego kasę, recenzentki dostają gratis kosmetyk wart kilka zł, a my, użytkowniczki wizażu mamy setki sponsorowanych, entuzjastycznych recenzji, których moderacja nie ma prawa usuwać.

A normalnie, nie dość, że trzeba używać min. miesiąc, to jeszcze nie wolno obniżać oceny za to że kosmetyk uczulił- bo to wina twojej skóry a nie kosmetyku.
201604131205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-12, 13:04   #3212
201607121243
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 396
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez astray Pokaż wiadomość
Opinie pisane po tygodniu to zwykle są wizażowe reklamy testy- wizaz do spółki z jakąs marką robi "test" swoich kosmetyków, rozdaje jakieś tanie badziewie setce wybranych wizażanek, które wg regulaminu tych testówwręcz muszą wystawić opinię po tyg-dwóch. Posmarują sie dwa razy i wszytko jest super, kosmetyk na medal. Marka ma z tego reklamę, wizaż ma z tego kasę, recenzentki dostają gratis kosmetyk wart kilka zł, a my, użytkowniczki wizażu mamy setki sponsorowanych, entuzjastycznych recenzji, których moderacja nie ma prawa usuwać.

A normalnie, nie dość, że trzeba używać min. miesiąc, to jeszcze nie wolno obniżać oceny za to że kosmetyk uczulił- bo to wina twojej skóry a nie kosmetyku.
No to nieźle

Edytowane przez 201607121243
Czas edycji: 2015-12-12 o 13:24
201607121243 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-12, 13:10   #3213
pannawiosna
Zadomowienie
 
Avatar pannawiosna
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Zielone Wzgórze
Wiadomości: 1 811
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVIII

To chyba lekka przesada

Dzięki za informacje - nie wiedziałam że "pewnych" opinii się nie usuwa, bo to temat, o którym się nie mówi głośno - czyli wiadomo o co chodzi
pannawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-12, 13:24   #3214
201604131205
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 135
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVIII

Chodziło mi o takie testy jak np teraz rexony- używam tydzień, produkt super i w ogóle mój hit 5/5 i od razu trafia do najlepszych produktów w swojej kategorii. Dla rexony to na pewno tańsze niż reklama w gazetach
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,8...rotection.html

Edytowane przez 201604131205
Czas edycji: 2015-12-12 o 13:25
201604131205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-12, 13:26   #3215
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez astray Pokaż wiadomość
Chodziło mi o takie testy jak np teraz rexony- używam tydzień, produkt super i w ogóle mój hit 5/5 i od razu trafia do najlepszych produktów w swojej kategorii. Dla rexony to na pewno tańsze niż reklama w gazetach
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,8...rotection.html
Ja już kwc nie ufam, no chyba ze cos ma mocno slabe opiniee to cos w tym może być.
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-12, 13:28   #3216
pannawiosna
Zadomowienie
 
Avatar pannawiosna
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Zielone Wzgórze
Wiadomości: 1 811
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez astray Pokaż wiadomość
Chodziło mi o takie testy jak np teraz rexony- używam tydzień, produkt super i w ogóle mój hit 5/5 i od razu trafia do najlepszych produktów w swojej kategorii
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,8...rotection.html

Testowałam kiedyś serię Dove do włosów - nim jeszcze odebrałam przesyłkę z produktami, w KWC były juz opinie, same 5 oczywiście Wszytskie po 1 użyciu, ale to widać niektórym wystarczy Miłość od pierwszego użycia znaczy się
pannawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-12, 13:40   #3217
ulfrinn
Rozeznanie
 
Avatar ulfrinn
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: z komputra
Wiadomości: 824
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez astray Pokaż wiadomość
Opinie pisane po tygodniu to zwykle są wizażowe reklamy testy- wizaz do spółki z jakąs marką robi "test" swoich kosmetyków, rozdaje jakieś tanie badziewie setce wybranych wizażanek, które wg regulaminu tych testówwręcz muszą wystawić opinię po tyg-dwóch. Posmarują sie dwa razy i wszytko jest super, kosmetyk na medal. Marka ma z tego reklamę, wizaż ma z tego kasę, recenzentki dostają gratis kosmetyk wart kilka zł, a my, użytkowniczki wizażu mamy setki sponsorowanych, entuzjastycznych recenzji, których moderacja nie ma prawa usuwać.

A normalnie, nie dość, że trzeba używać min. miesiąc, to jeszcze nie wolny obniżać oceny za to że kosmetyk uczulił- bo to wina twojej skóry a nie kosmetyku.
Tak podejrzewalam. Dzięki za dokładne objaśnienie tego procederu.
ulfrinn jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-12-12, 15:06   #3218
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez pannawiosna Pokaż wiadomość
Kiedyś często zamawiałam właśnie z tym kodem - dawał gratis krem Cure Solutions do tego darmowa dostawa od 59zł
To była dobra opcja z tym zamówieniem. Ale chyba takie akcje, to tylko na otwarcie sklepu internetowego.

Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
Ja już kwc nie ufam, no chyba ze cos ma mocno slabe opiniee to cos w tym może być.
Cytat:
Napisane przez ulfrinn Pokaż wiadomość
Tak podejrzewalam. Dzięki za dokładne objaśnienie tego procederu.

KWC jest wyznacznikiem popularności kosmetyku, a nie jego jakości. Dlaczego tak mało recenzji Lumene, która ma odcienie podkładów dospasowane do jasnej, słowiańskiej urody? Za mała promocja. Wrzuciłam na przykład recenzję najnowszej pomadki Delia Creamy Glam i chyba doszły jeszcze 2 opinie tylko. A produkt wydawałoby się znakomity, opakowanie górnopółkowe, cena groszowa, ale bez odpowiedniej promocji nie zajdzie wysoko na KWC. Nie dam rady używać jednej pomadki przez cały miesiąc na sobie. Stąd opisuję produkt po kilku testach. Z tego względu czasem na KWC kasują mi recenzje, jak wrzucam np. coś, czego jeszcze nie ma na rynku polskim.
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2015-12-12 o 15:17
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-12, 15:34   #3219
pannawiosna
Zadomowienie
 
Avatar pannawiosna
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Zielone Wzgórze
Wiadomości: 1 811
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
To była dobra opcja z tym zamówieniem. Ale chyba takie akcje, to tylko na otwarcie sklepu internetowego.

Ta opcja dalej działa dostałam przedwczoraj krem 7.9 zamiast dawnego CS w sumie 2 takie kremy, bo kolejny jako prezent do wyboru w tym miesiącu.
Korzystne są tez kody urodzinowe - od 39zł dodaje sie woda MdB 30ml + prezent do wyboru
YR internetowy dalej ma fajne okazje Tylko mnie sie już większość rośkowych kosmetyków zwyczajnie przejadła
pannawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-12, 16:41   #3220
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVIII

Ale na samym początku KROK1 dawał darmową wysyłkę od 39zł.

Krem Elixir 7.9 nie jest zły, ale mi o wiele bardziej pasował Cure Solutions.

Cytat:
Napisane przez pannawiosna Pokaż wiadomość
Tylko mnie sie już większość rośkowych kosmetyków zwyczajnie przejadła
Mi nie tyle co się przejadły, ale po prostu moje ulubione produkty wycofali i zastąpili produktami o niższej jakości i wyższej cenie. Czekam na nową Werbenę. Oby nie było kolejnego rozczarowania.
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2015-12-12 o 19:28
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-12, 18:00   #3221
201703061208
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 690
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
Ja już kwc nie ufam, no chyba ze cos ma mocno slabe opiniee to cos w tym może być.
Mi KWC przydawało się na zakupach w Polsce, w sumie stąd poznałam Wizaż. Wrzucałam nazwę i przy półce w sklepie sprawdzałam recenzje, bardziej kierując się tymi opiniami, gdzie ktoś miał dłuższą znajomość z danym kosmetykiem. W ten sposób znalazłam np. idealne dla mnie Avene, a dowiedziałam się, że niby delikatne Vichy i La Roche Posay często uczulają (co potwierdziły testy z próbek).
201703061208 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-12, 19:24   #3222
Rapsodia
Zakorzenienie
 
Avatar Rapsodia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 4 194
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez pannawiosna Pokaż wiadomość
nim jeszcze odebrałam przesyłkę z produktami, w KWC były juz opinie, same 5 oczywiście Wszytskie po 1 użyciu, ale to widać niektórym wystarczy Miłość od pierwszego użycia znaczy się
oj tam, popsułaś tylko statystyki

mnie najbardziej rozwala jak stale wygrywają jakieś no-namy, bo jednak mam zaufanie do recenzji wizażanki która gdzieś pisze, ma poglądy, aktywna jest niż do robota który w ciągu poł godziny zamieszcza 5rcenzji

tak, tak, czepiam się

---------- Dopisano o 19:24 ---------- Poprzedni post napisano o 19:23 ----------

Cytat:
Napisane przez pannawiosna Pokaż wiadomość
Tylko mnie sie już większość rośkowych kosmetyków zwyczajnie przejadła
mam tę samą przypadłość
__________________
"Biorąc pod uwagę ile kosmetyków YR przewinęło się przez moje ręce, to powinnam już biegle mówić po francusku."Junebug
Rapsodia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-12, 20:38   #3223
pannawiosna
Zadomowienie
 
Avatar pannawiosna
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Zielone Wzgórze
Wiadomości: 1 811
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Ale na samym początku KROK1 dawał darmową wysyłkę od 39zł.

Krem Elixir 7.9 nie jest zły, ale mi o wiele bardziej pasował Cure Solutions.



Mi nie tyle co się przejadły, ale po prostu moje ulubione produkty wycofali i zastąpili produktami o niższej jakości i wyższej cenie. Czekam na nową Werbenę. Oby nie było kolejnego rozczarowania.

CS to mój absolutny ulubieniec był i cholernie żałuje, że go wycofali
Werbena ma być w nowej wersji ?? W damskiej czy męskiej linii?? Starej mam 2 flaszki zachomikowane, żałuje że nie 5
A co do jakości - zgadzam sie w 100% Inaczej - im taniej mogłam zrobić w YR zakupy (17-25% ceny regularnej) tym mniej chętnie te zakupy robiłam, mając własnie na względzie jakość - cena tak zaniżona względem rynkowej/stacjonarnej, że aż strach pomyśleć, co tam pakują



Cytat:
Napisane przez Rapsodia Pokaż wiadomość
oj tam, popsułaś tylko statystyki

mnie najbardziej rozwala jak stale wygrywają jakieś no-namy, bo jednak mam zaufanie do recenzji wizażanki która gdzieś pisze, ma poglądy, aktywna jest niż do robota który w ciągu poł godziny zamieszcza 5rcenzji

tak, tak, czepiam się

---------- Dopisano o 19:24 ---------- Poprzedni post napisano o 19:23 ----------



mam tę samą przypadłość

Bo ja szczera jestem, to psuję


Ech, gdyby ten rosiek jakieś fajne nowości wrzucał, jakieś pachnidła ciekawe i flaszki ładne a tak to same nudy, rozwodnione popłuczyny i wszystko w takich samych opakowaniach Nawet żele pod prysznic popsuli Jeszcze szampony trzymają poziom.. do czasu zapewne

Teraz ja sie czepiam
pannawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-12, 20:43   #3224
201607121243
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 396
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez pannawiosna Pokaż wiadomość
Werbena ma być w nowej wersji ?? W damskiej czy męskiej linii?? Starej mam 2 flaszki zachomikowane, żałuje że nie 5
Werbena ma być jako woda toaletowa z serii Un Matin au Jardin. We francuskim sklepie internetowym już jest buleteczka 20 ml, tylko na razie nie do kupienia (bez ceny).
201607121243 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-12, 20:54   #3225
pannawiosna
Zadomowienie
 
Avatar pannawiosna
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Zielone Wzgórze
Wiadomości: 1 811
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez empress_ Pokaż wiadomość
Werbena ma być jako woda toaletowa z serii Un Matin au Jardin. We francuskim sklepie internetowym już jest buleteczka 20 ml, tylko na razie nie do kupienia (bez ceny).


Ooooo, świetna wiadomość, dziękuję
Może wiosną będzie dostępna i u nas
pannawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-12, 21:23   #3226
sylwunia1984_08
Raczkowanie
 
Avatar sylwunia1984_08
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 166
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez ab_cd Pokaż wiadomość
Przepraszam ze pytam o to ale jestem na telefonie i ciezko mi znalezc a na piereszej stronie nie ma informacji. Co jest niespodzianka w tym miesiacu?

I w jaki zapach celowac dla mezczyzny po 50? Duzo osob poleca hoggar i nad nim mysle.
Hoggar jest absolutnym numerem jeden u mojego taty. Zużył już kilka butelek i ciągle namawia mnie na nowe zamówienia
__________________
http://kosmetyczno-mamusiowy.blogspot.com
08.08.2016 Avon nowości z katalogu 11/2016 Szminka Moc Blasku, Avon Sport Centre Action, Szampon i odżywka 2w1 Avon Man
07.08.2016 Wakacyjny konkurs z Zadbaną Mamą.
sylwunia1984_08 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-12, 21:49   #3227
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez sylwunia1984_08 Pokaż wiadomość
Hoggar jest absolutnym numerem jeden u mojego taty. Zużył już kilka butelek i ciągle namawia mnie na nowe zamówienia
Mój tata też uwielbia Hoggara. Dostaje go na każdą możliwą okazję. Testował też Nature i ten taki niebieski w butelce jak Hoggar, ale nie do końca mu podeszły.
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-12, 21:58   #3228
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVIII

Hoggar to taki suchy orientalny zapach. Też zauważyłam, że bardziej podoba się dojrzałym mężczyznom o twardym charakterze Jak wycofają, to już nie znajdą dla siebie odpowiednika w YR, więc lepiej żeby tata się teraz zaopatrzył w jakiejś promocji i nie kupował później w cenach "kolekcjonerskich" na allegro.

Gdyby tak wprowadzili stężoną wersję zielonej MDB Leau to bym się nie obraziła.
Co do Werbeny to jeśli nowa EDT będzie mniej trwała niż ta EDC to załamka.
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2015-12-12 o 22:04
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-12, 22:09   #3229
lwiapaszcza
Raczkowanie
 
Avatar lwiapaszcza
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 197
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Hoggar to taki suchy orientalny zapach. Też zauważyłam, że bardziej podoba się dojrzałym mężczyznom o twardym charakterze Jak wycofają, to już nie znajdą dla siebie odpowiednika w YR, więc lepiej żeby tata się teraz zaopatrzył w jakiejś promocji i nie kupował później w cenach "kolekcjonerskich" na allegro.

Gdyby tak wprowadzili stężoną wersję zielonej MDB Leau to bym się nie obraziła.
Co do Werbeny to jeśli nowa EDT będzie mniej trwała niż ta EDC to załamka.
Wszystkich mężczyzn z mego otoczenia (tatę, TŻ, kolegów) łączy AN. Jakoś ten zapach wszystkim podchodzi.

MDB L'Eau uwielbiam ten zapach - marzę o wersji EDP.
lwiapaszcza jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-12, 22:34   #3230
anekania
Zakorzenienie
 
Avatar anekania
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 247
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez lwiapaszcza Pokaż wiadomość
MDB L'Eau uwielbiam ten zapach - marzę o wersji EDP.
Oj fajnie by było bo edt to koszmarnie nie trwały zapach
__________________
Stay Strong
Only the strong survive
anekania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-13, 13:00   #3231
athm
Zadomowienie
 
Avatar athm
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1 445
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVIII

Odżywka z owsem bardzo dobrze sprawdza się przy goleniu Mąż zapomniał z pracy żelu do golenia, więc kazałam mu nasmarować zarost odżywką i chwilę poczekać. Włos był zmiękczony, golenie trwało dwa razy krócej niż zwykle, bo maszynka gładko sunęła po twarzy. Przy okazji skóra się nie podrażniła i nawet po umyciu była dobrze nawilżona. Mąż był tak zadowolony że teraz zamiast pianki czy żelu kazał kupować sobie odżywki
athm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-13, 13:03   #3232
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez athm Pokaż wiadomość
Odżywka z owsem bardzo dobrze sprawdza się przy goleniu Mąż zapomniał z pracy żelu do golenia, więc kazałam mu nasmarować zarost odżywką i chwilę poczekać. Włos był zmiękczony, golenie trwało dwa razy krócej niż zwykle, bo maszynka gładko sunęła po twarzy. Przy okazji skóra się nie podrażniła i nawet po umyciu była dobrze nawilżona. Mąż był tak zadowolony że teraz zamiast pianki czy żelu kazał kupować sobie odżywki
Ale ja mu sie nie dziwie. Najlepiej goli sie nogi na nietrafionej odzywce

A tak swoja droga, mam wreszcie fajny kupon payback i tak zagladam na strone YR i zagladam i nadal nic mi nie mowi 'mnie wez! Mnie! no mnie wez'
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-13, 13:42   #3233
c794f3216fa96d344d93a9c8b507d0f47f8f8180_61da25c290477
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 130
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
Ale ja mu sie nie dziwie. Najlepiej goli sie nogi na nietrafionej odzywce
'
A nie boisz się, że po takim goleniu włosy na nogach będą mocniejsze?
c794f3216fa96d344d93a9c8b507d0f47f8f8180_61da25c290477 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-13, 13:54   #3234
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVIII

[1=c794f3216fa96d344d93a9c 8b507d0f47f8f8180_61da25c 290477;53785358]A nie boisz się, że po takim goleniu włosy na nogach będą mocniejsze? [/QUOTE]

Wiesz jakos o tym nie pomyslalam. Ale jak teraz to robie -tzn, mysle to stwierdzam (z tego co pamietam z biologii, a pare lat minelo) ze przeciez wlosy sa martwym produktem mieszkow wlosowych, wiec te skladnik odzywcze musialyby dotrzec do glebi skory, zeby wzmocnic mieszki. A odzywki naklada sie na wlosy, zeby wypelnic rozne mikrouszkodzenia, tak?
Wniosek jest taki, ze pogubilam sie w swoick rozwazaniach
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-13, 14:07   #3235
athm
Zadomowienie
 
Avatar athm
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1 445
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
Wiesz jakos o tym nie pomyslalam. Ale jak teraz to robie -tzn, mysle to stwierdzam (z tego co pamietam z biologii, a pare lat minelo) ze przeciez wlosy sa martwym produktem mieszkow wlosowych, wiec te skladnik odzywcze musialyby dotrzec do glebi skory, zeby wzmocnic mieszki. A odzywki naklada sie na wlosy, zeby wypelnic rozne mikrouszkodzenia, tak?
Wniosek jest taki, ze pogubilam sie w swoick rozwazaniach
Bardzo dobry wniosek
athm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-13, 14:09   #3236
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez athm Pokaż wiadomość
Bardzo dobry wniosek
Dzieki. Czasem sama sie zadziwiam
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-13, 15:53   #3237
thugmisses
Rozeznanie
 
Avatar thugmisses
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 852
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość

Mi nie tyle co się przejadły, ale po prostu moje ulubione produkty wycofali i zastąpili produktami o niższej jakości i wyższej cenie. Czekam na nową Werbenę. Oby nie było kolejnego rozczarowania.
U mnie niestety podobnie
__________________
thugmisses jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-13, 16:42   #3238
shutterfly
Raczkowanie
 
Avatar shutterfly
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 167
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVIII

Czy ktoś wie do kiedy ważny jest kod pulp15?
shutterfly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-13, 16:56   #3239
athm
Zadomowienie
 
Avatar athm
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1 445
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez shutterfly Pokaż wiadomość
Czy ktoś wie do kiedy ważny jest kod pulp15?
https://yr.salesmanago.pl/email/mess...mpaign=default

Do dzisiaj, pewnie do północy
athm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-13, 17:07   #3240
shutterfly
Raczkowanie
 
Avatar shutterfly
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 167
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez athm Pokaż wiadomość
Dzięki, to puszczam zamówienie. Akurat potrzebuje trochę pielęgnacyjnych bez ZP, więc mi pasuje ten kod. Uwielbiam krem Elixir 7.9,więc trzeba korzystać, że jest w gratisie no i kocham CUE . A że to będzie 3 zamówienie w tym miesiącu (w tym jedno z wysyłkowej), to najwyżej później w styczniu będę miała spokój z zamówieniami
shutterfly jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-03-11 13:41:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:56.