NOWE KWC - wątek informacyjny :) - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Techniczne dla katalogu kosmetyków

Notka

Techniczne dla katalogu kosmetyków Forum techniczne - obszar katalog kosmetyków. Tutaj zajmujemy się obsługą techniczną katalogu kosmetyków: "Kosmetyk Wszech Czasów".

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-03-22, 12:14   #451
aniolek-tasmanski
Administrator
 
Avatar aniolek-tasmanski
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 718
Dot.: NOWE KWC - wątek informacyjny :)

Cytat:
Napisane przez Margot45 Pokaż wiadomość
Taaaa... ugłaskamy Wizażanki ciasteczkami i kawusią a potem i tak zrobimy swoje.
W końcu to nie użytkowniczki nam płacą tylko reklamodawcy.
Nikt Cię nie będzie ułaskawiał - ciastka i kawa to taki dodatek do spotkania a nie główna atrakcja
mikroREKLAMA
Pomoc dla córki naszego kolegi Maćka
Prośba o pomoc dla córki naszego kolegi Maćka

Ta reklama pokazywana jest pod 5 718 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
aniolek-tasmanski jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-22, 12:16   #452
201605110926
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 97
Dot.: NOWE KWC - wątek informacyjny :)

Cytat:
"A ja chciałabym, aby powstał balasm o smaku słonych paluszkf3w bardzo lubię tą przekąskę, a dzięki balasmowi mogłabym się troszkę opanować w ich chrupaniu ;-)
I właśnie dlatego ja jestem jednak ciągle za próbą doprowadzenia KWC do ładu. Cały czas bardziej drażni mnie samo załadowanie nowej odsłony w niekompletnej formie niż jej nowy kształt.
Nie wierzę w statystykę - wszystko mi jedno czy rankingi wygrywa chłam o ocenie zawyżonej przez wzgląd na niską cenę, czy testy (inteligentny czytelnik i tak je omija wzrokiem - naprawdę trudno przegapić nagły wyrzut 300 "opinii" - a złośliwy pewnie z rozmysłem nie kupi). System skonstruowany jest tak, że złych/niepasujących kosmetyków nie da się legalnie zrecenzować, więc ogólne oceny i tak będą niepełne.
Myślicie że blogi albo inne kanały społecznościowe są lepsze? Tam jest jeszcze więcej współprac, promowania marek i darmowych próbek w zamian za opinie.

Wątek wątkiem, ale były też ankiety. Czy ich wyniki były kiedyś upublicznione i przedyskutowane? Kto wie, co tam było naproponowane i teraz się na nas mści. Skądś się wziął pomysł docenienia użytkowniczek.
201605110926 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-22, 12:27   #453
brighid
Przyczajenie
 
Avatar brighid
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: gorny slask
Wiadomości: 27
Dot.: NOWE KWC - wątek informacyjny :)

A jak mam teraz wyszukiwac recenzje kosmetyku ktory mnie interesuje? Kiedys wchodzilam np w podklady i literka szukalam dana marke. Bylo prosto przejrzyscie. Teraz lipa nic nie mozna znalesc
brighid jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-22, 12:33   #454
limot
Raczkowanie
 
Avatar limot
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 145
Dot.: NOWE KWC - wątek informacyjny :)

Cytat:
Napisane przez pohybel Pokaż wiadomość
Myślicie że blogi albo inne kanały społecznościowe są lepsze?
Ja jeszcze wierzę w ludzi więc...
Są i rzetelne blogerki które potrafią obsmarować coś co im nie pasuje.

Nawet na wizażu nie wszystkie testerki wychwalały pod niebiosa produkty otrzymane do testów i miały odwagę napisać że dany kosmetyk jest kiepski.

I szkoda że Redakcja zaczęła "działać " PO FAKCIE. a nie przed.
Teraz to już musztarda po obiedzie
__________________
Cytat:
Tu jest tak, że obojętne czy się uzytkownikom podoba czy nie, zmiany zostają narzucone i koniec.
limot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-22, 12:37   #455
201605090958
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 833
Dot.: NOWE KWC - wątek informacyjny :)

Cytat:
Napisane przez aniolek-tasmanski Pokaż wiadomość
Nikt Cię nie będzie ułaskawiał - ciastka i kawa to taki dodatek do spotkania a nie główna atrakcja
Szanowna Góra tez nie umie skorzystać z wizazu? wejście na dwa wątki ten i Misianki //z ankietą, jest dość proste - fakt, trzeba przeczytać ze zrozumieniem...
201605090958 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-22, 13:01   #456
LadyChatterbox
Zakorzenienie
 
Avatar LadyChatterbox
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 961
Dot.: NOWE KWC - wątek informacyjny :)

Ej wezcie ja bym sie chetnie pofatygowalo, ale ja niestety z tych co to cenia swoja wiedze i doswiadczenie i zaplata w postaci ciastka jest dla mnie nieco kpina za plan uratowania tego bajzlu. Wezcie kogod dobrego od PR i marketingu. Tylko tym razem zalpaccie mu godnie to moze jeszcze zdazy wam to uratowac.
LadyChatterbox jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-22, 13:12   #457
201605110926
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 97
Dot.: NOWE KWC - wątek informacyjny :)

Albo zamknąć do odwołania. Już chyba komunikat 503 wiszący przez tydzień wywołałby mniej negatywnych emocji.
201605110926 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-03-22, 13:24   #458
favianna
Zakorzenienie
 
Avatar favianna
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 7 136
Dot.: NOWE KWC - wątek informacyjny :)

Myślę że tabuny chętnych pędzą do redakcji. Niektóre nawet wsiadaja w samoloty

Jak na to patrzę to widzę firemke tworzona na kolanie, która nawet porządnego projektu przeprowadzić nie potrafi. Taka smutna prawda.
favianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-22, 13:26   #459
Margot45
niecnotliwa dziewica
 
Avatar Margot45
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: przy komputerze
Wiadomości: 19 903
GG do Margot45
Dot.: NOWE KWC - wątek informacyjny :)

Cytat:
Napisane przez aniolek-tasmanski Pokaż wiadomość
Nikt Cię nie będzie ułaskawiał - ciastka i kawa to taki dodatek do spotkania a nie główna atrakcja
Czytaj, proszę, ze zrozumieniem - chyba, że nie odróżniasz znaczenia słów "ugłaskać" a "ułaskawić".

(na Wizażu wszystko możliwe)
__________________
I wanna hurt you just to hear you screaming my name
Margot45 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-22, 13:27   #460
agateq
goniąca własny ogon..
 
Avatar agateq
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 5 796
Dot.: NOWE KWC - wątek informacyjny :)

A czy ja mogłabym poprosić o orientacyjny termin doprowadzenia KWC 'do porządku'?

Mam na myśli powrót recenzji, powrót zawartości mojej torebki, powrót moich pochwał, moich HITów... chciałabym jakoś nauczyć się korzystać z tego 'wspaniałego' katalogu, ale wypuściliście jakąś wersję demo czy jak?

Powrót tego wszystkiego to jest kwestia dni/tygodni czy miesięcy?

Serio pytam.
__________________
Dont' forget to fall in love with yourself first.
Carrie Bradshaw

Instagram
agateq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-22, 13:30   #461
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: NOWE KWC - wątek informacyjny :)

Tak sobie czytam ten wątek, bo byłam bierna ale wierna użytkowniczki KWC. wszelkie zakupy kosmetyczne zaczynałam od czytania KWC. Nowa formuła mi się nie podoba, jest nieczytelna i nie ma funkcji, które dla mnie były ważne. Ale pomijając, to się zastanawiam dlaczego szanowne kierownictwo nie może na wątku porozumieć się z wizazankami. Bo dla mnie to wygląda tak jakby najpierw dziewczyny za darmo odwalily kupę roboty przy przenoszeniu bazy, a teraz mają robić za jakiś think tank, który za kawę i ciastko wymyśli co zrobić żeby KWC nie upadło i portal nie stracił użytkowniczek. Może się mylę, bo korpo jest mi obce, ale czy takich rzeczy nie powinni robić etatowi, opłacani pracownicy?
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-22, 13:36   #462
Margot45
niecnotliwa dziewica
 
Avatar Margot45
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: przy komputerze
Wiadomości: 19 903
GG do Margot45
Dot.: NOWE KWC - wątek informacyjny :)

Cytat:
Napisane przez agateq Pokaż wiadomość
A czy ja mogłabym poprosić o orientacyjny termin doprowadzenia KWC 'do porządku'?
Na Świętej Nigdy.
__________________
I wanna hurt you just to hear you screaming my name
Margot45 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-22, 14:09   #463
201605110926
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 97
Dot.: NOWE KWC - wątek informacyjny :)

No proszę. Wróciły najnowsze dodane i przesunięto ost.setkę oczko wyżej w rozwijanym menu.
201605110926 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-22, 14:34   #464
elbrus
Rozeznanie
 
Avatar elbrus
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 523
Dot.: NOWE KWC - wątek informacyjny :)

Wiecie co, drogie Wizażanki?
Odnoszę wrażenie, że "Oni" chyba naprawdę nie sądzą, że taka zmiana KWC przyniesie osłabienie serwisu.
To, co dla nas jest klarowne i bezdyskusyjne, dla "Nich" jest niezrozumiałe. Że się takim porównaniem posłużę:"Dla "Góry" nasze argumenty są tak nieczytelne, jak dla nas całe nowe KWC".
elbrus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-22, 14:37   #465
limot
Raczkowanie
 
Avatar limot
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 145
Dot.: NOWE KWC - wątek informacyjny :)

Cytat:
Napisane przez zakonna Pokaż wiadomość
czy takich rzeczy nie powinni robić etatowi, opłacani pracownicy?
Oczywiście że opłacani pracownicy.
Czy programiści tworzący nowe KWC tez pracowali za kawę i ciastka ?
Bo mnie zleceniodawcy nie płacą kawą tylko przelewami.

Poza tym ten wątek to dobra przestroga. Nikt w żadnej dziedzinie nie szanuje darmochy.
A edipress chciałaby żeby Wizażanki pracowały na rzecz portalu za darmo "bo i tak się zgodzą".

I po co jechać do Redakcji skoro wystarczyłaby analiza tego wątku ?
Pojechać do Was tylko po to żeby usłyszeć to co już padło na wątku czyli: "czcionki nie zmienimy" ," starego KWC nie przywrócimy".

To nie można tu podyskutować?
Jak nawarzyłyście sobie piwa to teraz trzeba je wypić a nie szukać "jeleni" do pracy.
My mamy się martwić tym że komuś grunt się pali pod nogami ?


Cytat:
Napisane przez LadyChatterbox Pokaż wiadomość
ja niestety z tych co to cenia swoja wiedze i doswiadczenie i zaplata w postaci ciastka jest dla mnie nieco kpina za plan uratowania tego bajzlu.
Ja również
__________________
Cytat:
Tu jest tak, że obojętne czy się uzytkownikom podoba czy nie, zmiany zostają narzucone i koniec.
limot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-22, 14:42   #466
awia
Zakorzenienie
 
Avatar awia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 576
Dot.: NOWE KWC - wątek informacyjny :)

Nie wiem czy ktoś już pytał, ale czy możemy uzyskać potwierdzenie, że FORUM nie zostanie przeniesione na ten sam nowy skrypt? Bo tutaj nam został fiolet i wszystko po staremu przez co wizerunek nie jest spójny i zaczęłam się bać że forum też zostanie "uszczęśliwione"
__________________
nie bo tu nie ma nieba
jest prześwit między wieżowcami
a serce to nie serce to tylko kawał mięsa
a życie jakie życie poprzerywana linia na dłoniach
a bóg nie ma boga są tylko krzyże przy drogach


Własną głupotę ludzie zwykli nazywać doświadczniem
awia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-22, 14:46   #467
Margot45
niecnotliwa dziewica
 
Avatar Margot45
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: przy komputerze
Wiadomości: 19 903
GG do Margot45
Dot.: NOWE KWC - wątek informacyjny :)

Cytat:
Napisane przez awia Pokaż wiadomość
Nie wiem czy ktoś już pytał, ale czy możemy uzyskać potwierdzenie, że FORUM nie zostanie przeniesione na ten sam nowy skrypt? Bo tutaj nam został fiolet i wszystko po staremu przez co wizerunek nie jest spójny i zaczęłam się bać że forum też zostanie "uszczęśliwione"
Nie strasz może, co...?

Bo jeśli zrobią coś takiego to ja po dziesięciu latach wizażowania spadam stąd szybciej, niż się gotują szparagi i nie wracam nigdy więcej! W statystykach se mogę zostać, u katolików też jestem - ale na jeden i drugi temat będę miała identyczną opinię. Bynajmniej nie pozytywną.
__________________
I wanna hurt you just to hear you screaming my name
Margot45 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-22, 14:56   #468
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: NOWE KWC - wątek informacyjny :)

Dziewczyny, mnie osobiście źle się to wszystko czyta, delikatnie mówiąc, dajecie czadu (niektóre).
Podziwiam wszystkich ciężko pracujących ludzi. Nie ważne, jaka praca i za ile pieniędzy, ale ludzie pracują i po nocach bez snu i w życiu bym nie powiedziała komuś takiemu prosto w oczy, że partaczy, że od czego Ty tam jesteś jak nie od tego czy owego. Nie każdy może i nie każdy chce się podjąć pracy przy kwc, bo to jest po prostu trudna robota, ogromna baza danych, której nie da się poskładać jak klocków lego w 5 minut, wg mnie należy się szacunek, a sugerujecie tylko, że tam się ludzie op***ają. Ja trzymam kciuki za nowe KWC i polecam pozytywne nastawienie.
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-22, 15:05   #469
201604131205
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 135
Dot.: NOWE KWC - wątek informacyjny :)

Cytat:
Napisane przez swinka_morska Pokaż wiadomość
PS: zainteresowanym koleżankom, korzystającym z przeglądarki Firefox i dodatku Adblock, polecam dodatek Adblock Element Hiding Helper (Pomocnik ukrywania elementu dla Adblocka Plus) - umożliwia zablokowanie całych zbędnych bloków, np z filmami między recenzjami, pasków ceneo i wielu innych zbędnych bzdur, które wmawiają nam, że są niezbędne na portalu lub na forum (również linki reklamowe w przypadkowych słowach na forum).
Dzięki!! Nie znałam tego, wszystko wcześniej "ręcznie" blokowałam.
Usunęłam prawie wszystko tj opis, właściwości itd. i już jest lepiej. Liczę na zmianę kolorów i czcionki w najbliższej przyszłości.

Co mi się BARDZO nie podoba to sposób w jaki podany jest skład- bardzo źle się to czyta, więc to też wywaliłam. Nie można było tak zrobić,żeby poszczególne składniki wyglądały jak normalny tekst z hiperłączami?

Wpisywanie składów przy zgłaszaniu kosmetyków słowo po słowie - to nie na moje nerwy. Weźcie takie np kremy Clinique które mają po 50 składników. Nie wiem czy znajda się jacyś frajerzy do takiej roboty.

Mam nadzieję, że "najlepsze z kategorii" też będą poprawione bo na razie pokazują się kosmetyki z 1 oceną (po prawej stronie od recenzji)
Cytat:

Dziewczyny, mnie osobiście źle się to wszystko czyta, delikatnie mówiąc, dajecie czadu (niektóre).
Podziwiam wszystkich ciężko pracujących ludzi. Nie ważne, jaka praca i za ile pieniędzy, ale ludzie pracują i po nocach bez snu i w życiu bym nie powiedziała komuś takiemu prosto w oczy, że partaczy, że od czego Ty tam jesteś jak nie od tego czy owego. Nie każdy może i nie każdy chce się podjąć pracy przy kwc, bo to jest po prostu trudna robota, ogromna baza danych, której nie da się poskładać jak klocków lego w 5 minut, wg mnie należy się szacunek, a sugerujecie tylko, że tam się ludzie op***ają. Ja trzymam kciuki za nowe KWC i polecam pozytywne nastawienie.
Wydaje mi się, że nic nie wiesz o tworzeniu stron itp dlatego jesteś tak łaskawa, bo nie doceniasz poziomu spartaczenia roboty FB ma ogromną bazę danych, banki mają ogromne bazy danych, itd, wszyscy muszą wprowadzać uaktualnienia, a widziałaś żeby ktoś wypuścił taki dziurawy półprodukt?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: png kwc.png (76,3 KB, 71 załadowań)

Edytowane przez 201604131205
Czas edycji: 2016-03-22 o 15:09
201604131205 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-22, 15:07   #470
limot
Raczkowanie
 
Avatar limot
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 145
Dot.: NOWE KWC - wątek informacyjny :)

Korah a czytałaś dokładnie te posty ? Dziewczyny wyjaśniają dokładnie w czym rzecz.
Jak ja bym w pracy wyjechała z tak działającymi "ulepszeniami" to byłoby zwolnienie dyscyplinarne

Cytat:
Napisane przez 201703291446 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Cytat:
Napisane przez LadyChatterbox Pokaż wiadomość
Nie wiem jakich macie.informatykow, ale mnie by z roboty wywalili w trymiga jakbym im powiedziala ze nie moge natychmiast zrobic poprawki zajmujacej uwaga uwaga 10 minut. A tyle zajmuje polowa z tych bubli, ktore odkladacie na po swietach Jestescie pewni ze oni w ogole potrafia uruchomic komputer?[COLOR="Silver"]



Na 95% stron jakiekolwiek zmiany robione sa nocami, w korpo regularnie odbywaja sie nocne dyzury informatykow. Nawet nad glupimi szablonami na wordpressa sie siedzi nocami zeby miec czas na naprawe takich bugow. Zaczynam sadzic ze wizaz placi 1/4 stawki wiec biedni tak dorabiaja w weekendy
__________________
Cytat:
Tu jest tak, że obojętne czy się uzytkownikom podoba czy nie, zmiany zostają narzucone i koniec.
limot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-22, 15:15   #471
Margot45
niecnotliwa dziewica
 
Avatar Margot45
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: przy komputerze
Wiadomości: 19 903
GG do Margot45
Dot.: NOWE KWC - wątek informacyjny :)

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mnie osobiście źle się to wszystko czyta, delikatnie mówiąc, dajecie czadu (niektóre).
Podziwiam wszystkich ciężko pracujących ludzi. Nie ważne, jaka praca i za ile pieniędzy, ale ludzie pracują i po nocach bez snu i w życiu bym nie powiedziała komuś takiemu prosto w oczy, że partaczy, że od czego Ty tam jesteś jak nie od tego czy owego. Nie każdy może i nie każdy chce się podjąć pracy przy kwc, bo to jest po prostu trudna robota, ogromna baza danych, której nie da się poskładać jak klocków lego w 5 minut, wg mnie należy się szacunek, a sugerujecie tylko, że tam się ludzie op***ają. Ja trzymam kciuki za nowe KWC i polecam pozytywne nastawienie.
Rozumiem, że w swojej pracy, jeśli Ci podwykonawca partaczy robotę, kładziesz uszy po sobie, płacisz bez szemrania i używasz bubla, grzecznie płacąc fakturę? Ewentualnie zapraszasz podwykonawcę na kawę tłumacząc "no nic, jakoś się przyzwyczaimy"?
__________________
I wanna hurt you just to hear you screaming my name
Margot45 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-22, 15:23   #472
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: NOWE KWC - wątek informacyjny :)

Cytat:
Napisane przez astray Pokaż wiadomość
Mam nadzieję, że "najlepsze z kategorii" też będą poprawione bo na razie pokazują się kosmetyki z 1 oceną (po prawej stronie od recenzji)
Wydaje mi się, że nic nie wiesz o tworzeniu stron itp dlatego jesteś tak łaskawa, bo nie doceniasz poziomu spartaczenia roboty FB ma ogromną bazę danych, banki mają ogromne bazy danych, itd, wszyscy muszą wprowadzać uaktualnienia, a widziałaś żeby ktoś wypuścił taki dziurawy półprodukt?
Wprawdzie niewiele się znam na tworzeniu stron, ale co nieco widziałam i już w tym "co nie co" było roboty na wiele miesięcy, więc wydawanie pewnych osądów jest bardzo nie na miejscu, uwierz.

Cytat:
Napisane przez Margot45 Pokaż wiadomość
Rozumiem, że w swojej pracy, jeśli Ci podwykonawca partaczy robotę, kładziesz uszy po sobie, płacisz bez szemrania i używasz bubla, grzecznie płacąc fakturę? Ewentualnie zapraszasz podwykonawcę na kawę tłumacząc "no nic, jakoś się przyzwyczaimy"?
Gdyby tak było, robota byłaby już dawno skończona, a KWC straciłoby rację bytu. Jak wiemy, prace trwają, bo nikt nie zamierza zostawić po sobie tego bałaganu.
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-22, 15:27   #473
cuciola
Zakorzenienie
 
Avatar cuciola
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Italia-Pavia/Katowice
Wiadomości: 10 227
GG do cuciola
Dot.: NOWE KWC - wątek informacyjny :)

Fajnie jakby chociaz te linie zamiast szarosci bylyby ciemnofioletowe. Nie zlewaloby sie tak wszystko i czlowiek nie tracilby wzroku.

Brakuje nadal mozliwosci dodawania polowy gwiazdki i trzymam kciuki za to, zeby wrocila lista napisanych przez kazdego uzytkownika recenzji, bo czesto sie przeciez do takiego spisu wracalo np po to, zeby po czasie przeczytac swoja opinie i ponownie kupic to co sie sprawdzilo.

Nadal uzupelniona strona recenzji po kliknieciu w dodaj recenzje tak jakby mi sie zawiesza i nie dodaje/akceptuje jej
__________________
MOJ ZBIOR KOSMETYCZNY




Edytowane przez cuciola
Czas edycji: 2016-03-22 o 15:29
cuciola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-22, 15:28   #474
201604131205
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 135
Dot.: NOWE KWC - wątek informacyjny :)

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Wprawdzie niewiele się znam na tworzeniu stron, ale co nieco widziałam i już w tym "co nie co" było roboty na wiele miesięcy, więc wydawanie pewnych osądów jest bardzo nie na miejscu, uwierz.



Gdyby tak było, robota byłaby już dawno skończona, a KWC straciłoby rację bytu. Jak wiemy, prace trwają, bo nikt nie zamierza zostawić po sobie tego bałaganu.
Najpierw się chyba kończy produkt, a potem wypuszcza go na rynek. Po co komu taki katalog w którym nic nie działa? Wyobrażasz sobie, że logujesz się do banku, a tam nie ma historii transakcji i zlecanie przelewów nie działa, ale chłopcy z działu IT cały czas nad tym pracują i za kilka tygodni będzie lepiej?
201604131205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-22, 15:32   #475
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: NOWE KWC - wątek informacyjny :)

Cytat:
Napisane przez astray Pokaż wiadomość
Najpierw się chyba kończy produkt, a potem wypuszcza go na rynek. Po co komu taki katalog w którym nic nie działa? Wyobrażasz sobie, że logujesz się do banku, a tam nie ma historii transakcji i zlecanie przelewów nie działa, ale chłopcy z działu IT cały czas nad tym pracują i za kilka tygodni będzie lepiej?
Wolałabyś, żeby strona została całkowicie zamknięta na kilka tygodni i wyświetlało się tylko info "Przepraszamy, trwają prace techniczne"? Ja nie, bo wtedy nie byłoby naszych podpowiedzi, które dla IT są bardzo ważne, dzięki Waszym wskazówkom szybciej się uwiną.
Systemy bankowe rządzą się swoimi prawami, przede wszystkim jest tam porządek. A tutaj dodatkowo najpierw trzeba posprzątać.
__________________


Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2016-03-22 o 15:34
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-22, 15:32   #476
limot
Raczkowanie
 
Avatar limot
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 145
Dot.: NOWE KWC - wątek informacyjny :)

Czyli nie czytałaś wątku bo wszystko było już wałkowane po kilka razy:

PO CO oddawano do użytku coś co ŹLE działa ?

Nikt o takie "zmiany" nie prosił.
__________________
Cytat:
Tu jest tak, że obojętne czy się uzytkownikom podoba czy nie, zmiany zostają narzucone i koniec.
limot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-22, 15:36   #477
Margot45
niecnotliwa dziewica
 
Avatar Margot45
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: przy komputerze
Wiadomości: 19 903
GG do Margot45
Dot.: NOWE KWC - wątek informacyjny :)

Poza tym kilkanaście razy padła propozycja, żeby zostawić "starą" wersję KWC a nad nowa pracować, uwzględniając sugestie użytkowniczek. I co? I psinco
__________________
I wanna hurt you just to hear you screaming my name
Margot45 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-22, 15:39   #478
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: NOWE KWC - wątek informacyjny :)

Cytat:
Napisane przez limot Pokaż wiadomość
Czyli nie czytałaś wątku bo wszystko było już wałkowane po kilka razy:

PO CO oddawano do użytku coś co ŹLE działa ?

Nikt o takie "zmiany" nie prosił.
Kolejny błędny osąd, czytam na bieżąco. To raczej kto inny uparcie przystaje na swoim.
Naprawdę lepiej, jeżeli ludzie się wspierają, a nie pastwią nad drugim.
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-22, 15:46   #479
Nathaliee85
Raczkowanie
 
Avatar Nathaliee85
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 50
Dot.: NOWE KWC - wątek informacyjny :)

tęsknie za KWC... Od kiedy wprowadzono w nim zmiany "na lepsze" nie skorzystalam z niego. Probowałam,ale to nie na moje nerwy. Chyba czas sie pozegnac...po tylu latach...;/
__________________
"Nie jest jeden człowiek. Jest szereg kawałków czasu, nawleczonych na nitkę jednej pamięci.."
Nathaliee85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-22, 15:49   #480
limot
Raczkowanie
 
Avatar limot
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 145
Dot.: NOWE KWC - wątek informacyjny :)

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Naprawdę lepiej, jeżeli ludzie się wspierają, a nie pastwią nad drugim.
Owszem jednak najlepiej jest wykonywać swoją pracę profesjonalnie to i problemów wielkich nie będzie.

Mnie zleceniodawca nie musi "wspierać", nie odczuwam takiej potrzeby.Wystarczy że w terminie dostanę przelew
__________________
Cytat:
Tu jest tak, że obojętne czy się uzytkownikom podoba czy nie, zmiany zostają narzucone i koniec.
limot jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Techniczne dla katalogu kosmetyków


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-03-23 10:57:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:33.