NOWE KWC - wątek informacyjny :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Techniczne dla katalogu kosmetyków

Notka

Techniczne dla katalogu kosmetyków Forum techniczne - obszar katalog kosmetyków. Tutaj zajmujemy się obsługą techniczną katalogu kosmetyków: "Kosmetyk Wszech Czasów".

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-03-16, 06:30   #1
rochelle_
Mów mi Rosia :)
 
Avatar rochelle_
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 364

NOWE KWC - wątek informacyjny :)


Cześć!
16 marca o 7 rano wystartowała nowa odsłona KWC. Takiego liftingu to jeszcze nie było w historii katalogu.

Wątek powstał, aby informować Was o zachodzących zmianach i kolejnych ulepszeniach. Tak, żebyście zawsze były poinformowane.

Serwis został wzdrożony, jednak wiemy, że zawsze jest coś, co można poprawić. Oczywiście, są błędy mniejsze i większe i wiedźcie, że IT pracuje nad usprawnieniem serwisu i naprawieniem błędów.

KWC w obecnej formie to jedynie mała cząstka nadchodzących zmian. Chcemy Wam maksymalnie ułatwić korzystanie z serwisów. Już teraz mogę uchylić rąbka tajemnicy i pokrótce napisać, co planujemy w najbliższym czasie.

W najbliższym czasie (kolejność nieprzypadkowa):
- zwiększanie liczby recenzji na stronie
- formularz edycji właściwości - jeśli przy produkcie nie będzie uzupełnionych właściwości, po kliknieciu w "uzupełnij właściwości" otworzy się prosty formularz zgłoszenia, w którym będzie można odhaczyć właściwości
- chwilowo nie wyświetlają się zdjęcia przy recenzjach - zapisujemy je, ale moduł wyświetlający pojawi się niebawem
- dalsze prace nad usprawnieniem wyszukiwarki
- powiadomienia dla osób zarejestrowanych - system będzie działał podobnie, jak fejsbukowy. Będziecie otrzymywać informację o zatwierdzeniu recenzji, obserwacji waszego profilu, akcjach wykonanych na waszym profilu lub przez osoby, które obserwujecie itp.
- opisy składników kosmetycznych - docelowo każdy składnik będzie linkować do strony z jego opisem. W dalszej perspektywnie chcielibyśmy wprowadzić sortowanie po kosmetykach zawierających dany składnik (lub kosmetykach nie zawierający h danego składnika). Tutaj jednak będzie potrzebna wasza pomoc przy uzupełnianiu składów chemicznych. Możecie to zrobić wchodząc w określony kosmetyk i klikając formularz "uzupełnij skład chemiczny" (pod zdjęciem produktu i jego opisem).

Do nowego KWC wprowadziliśmy sporo nowych funkcji, między innymi:
- rozbudowany profil użytkownika
- obserwowanie użytkowników (kliknięcie obserwuj spowoduje śledzenie akcji usera na KWC)
- stronę marki i stronę producenta
Gdybyście miały pytania odnośnie nowych funkcjonalności - proszę zgłaszajcie je w tym wątku.

Zależy nam również na większym docenieniu Wizażanek, które codziennie wkładają całe swoje serce w funkcjonowanie KWC i forum. Jesteście dla nas ważne i wiedzcie, że pracujemy nad wdrożeniem fajnego rozwiązania, które choć w części wynagrodzi wasze zaangażowanie w naszą społeczność.

W wątku będę w imieniu swoim i całego zespołu informowała o kolejnych usprawnieniach. Jeśli macie sugestie lub problemy związane z nowym KWC, piszcie tutaj lub na pw.

I na koniec, chociaż tak naprawdę powinnam to zrobić na początku, ale wtedy w życiu byście nie przeczytali powyższych informacji, chcę serdecznie podziękować Wizażankom bez których ta zmiana nie byłaby możliwa:

Moim najlepszym pod słońcem moderatorkom KWC:
Noor
kuki9
werka89

Oraz moderatorkom i użytkowniczkom forum, które wspierały cały zespół Wizaz.pl przy pracach nad nowym KWC (wymieniam w kolejności alfabetycznej):

*Basia*
Ajiv
alkaxy
AnnaVanDort
bernikula
chimay
czternastka
czuszka82
emma-e4
goooosienka
kasia2d16
kasiaj85
misianka
mylengrave
neyra
pohybel
scrabble1
SELKA*
Seona
Summer
zxcvbnmasd

Mam nadzieję, że nadal możemy na Was liczyć. Jesteście cudowne!

Dziękuję również Aniołkowi - niby to nasza praca, ale prawda jest taka, że bez twojej pomocy byłoby duuuużo ciężej.

Jeśli kogokolwiek pominęłam - piszcie! <3
__________________

Złap Rośkę w sieci!
nowy wpis! ---> www.rzeklam.pl
Instagram
Stream, czyli giereczki
rochelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-16, 07:10   #2
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 200
Dot.: NOWE KWC - wątek informacyjny :)

jest inaczej, ale możliwe że się przyzwyczaję

i od razu niestety uwaga: nie ma dostępu do nowego profilu użytkownika/recenzentki - po kliknięciu w mój profil na KWC pokazuje się nasza "ulubiona" informacja:

404
Nie ma takiej strony
Przepraszamy, strona nie została znaleziona, kliknięty link mógł być uszkodzony lub strona mogła zostać usunięta

no ale rozumiem, że wszystko po kolei i powoli zacznie hulać?
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-16, 08:00   #3
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: NOWE KWC - wątek informacyjny :)

Layout jak w dzień żałoby narodowej To była moja pierwsza myśl po wejściu dziś w KWC, dopiero po chwili zaczaiłam, że to nowa wersja.

Mam pytanie odnośnie pochwał, których teraz nigdzie nie widzę. Jak to będzie teraz funkcjonowało? No i muszę się pożalić, że zabraliście mi chyba z połowę dotychczasowych pochwał, bo miałam ich coś około 1500, a w nowym KWC mam 890

I jeszcze pytanie czy będzie się dało wyszukiwać recenzentki o np takim samym typie cery czy pozostaje tyko opcja śledzenia?
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-16, 08:07   #4
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Problemy techniczne z Forum

W związku z tym, że mogę wejść na KWC tylko w nowej wersji mam pytanie, gdzie można znaleźć najnowsze kosmetyki dodane do katalogu?
Weszłam przez link zapamiętany w przeglądarce i obecnie wygląda to tak
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg najnowsze.jpg (214,1 KB, 44 załadowań)
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-16, 08:07   #5
aniolek-tasmanski
Administrator
 
Avatar aniolek-tasmanski
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 718
Dot.: NOWE KWC - wątek informacyjny :)

Cytat:
Napisane przez rochelle_ Pokaż wiadomość
...

Dziękuję również Aniołkowi - niby to nasza praca, ale prawda jest taka, że bez twojej pomocy byłoby duuuużo ciężej.


dziękuje, i wzajemnie

mikroREKLAMA
Pomoc dla córki naszego kolegi Maćka
Prośba o pomoc dla córki naszego kolegi Maćka

Ta reklama pokazywana jest pod 5 718 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
aniolek-tasmanski jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-16, 08:09   #6
rochelle_
Mów mi Rosia :)
 
Avatar rochelle_
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 364
Dot.: NOWE KWC - wątek informacyjny :)

Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość
jest inaczej, ale możliwe że się przyzwyczaję

i od razu niestety uwaga: nie ma dostępu do nowego profilu użytkownika/recenzentki - po kliknięciu w mój profil na KWC pokazuje się nasza "ulubiona" informacja:

404
Nie ma takiej strony
Przepraszamy, strona nie została znaleziona, kliknięty link mógł być uszkodzony lub strona mogła zostać usunięta

no ale rozumiem, że wszystko po kolei i powoli zacznie hulać?
Serwis się stabilizuje, więc mogą być jeszcze przejściowe problemy. Już powinno być wszystko okej.

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Layout jak w dzień żałoby narodowej To była moja pierwsza myśl po wejściu dziś w KWC, dopiero po chwili zaczaiłam, że to nowa wersja.

Mam pytanie odnośnie pochwał, których teraz nigdzie nie widzę. Jak to będzie teraz funkcjonowało? No i muszę się pożalić, że zabraliście mi chyba z połowę dotychczasowych pochwał, bo miałam ich coś około 1500, a w nowym KWC mam 890

I jeszcze pytanie czy będzie się dało wyszukiwać recenzentki o np takim samym typie cery czy pozostaje tyko opcja śledzenia?
Sprawdzamy statystyki, możliwe, że jeszcze nie wszystkie się zaciągnęły. Możliwe też, że pokićkały ci się pochwały z chwalącymi - w nowym KWC pokazujemy liczbę pochwał, nie liczbę osób, które cię pochwaliły. Tak czy siak - ogarniamy i dam znać!

Co do sortowania po typie cery - świetna sugestia, ale na ten moment niemożliwa (podobnie jak sortowanie po wieku recenzentki). To są pola nieobowiązkowe, w dodatku większość z Was ich nie podaje/nie chce podawać. W ten sposób dane mogą być mocno niewiarygodne. Na tę chwilę sortowanie tego typu pozostaje w sferze marzeń (również moich) - jak już uporamy się z błędami i rzeczami z powyższej listy, to zobaczymy, na ile takie rozwiązanie jest możliwe.
__________________

Złap Rośkę w sieci!
nowy wpis! ---> www.rzeklam.pl
Instagram
Stream, czyli giereczki
rochelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-16, 08:15   #7
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: NOWE KWC - wątek informacyjny :)

Obecnie zawartość torebki wygląda tak, że wszystkie produkty mają to samo zdjęcie, w polu "recenzje" u mnie nie znajduje się nic - to samo w "Hitach" - nie mam tam żadnego produktu
Edit: avatary recenzentek są powiększone tak, że przestają być czytelne
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg torebka.jpg (82,8 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg recenzje.jpg (41,8 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg recenzentki.jpg (126,5 KB, 24 załadowań)
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake

Edytowane przez Organzza
Czas edycji: 2016-03-16 o 08:26
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-03-16, 08:32   #8
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: NOWE KWC - wątek informacyjny :)

Cytat:
Napisane przez rochelle_ Pokaż wiadomość
Sprawdzamy statystyki, możliwe, że jeszcze nie wszystkie się zaciągnęły. Możliwe też, że pokićkały ci się pochwały z chwalącymi - w nowym KWC pokazujemy liczbę pochwał, nie liczbę osób, które cię pochwaliły. Tak czy siak - ogarniamy i dam znać!
Jestem pewna, że liczba osób, które pochwaliły to obecne 890, ale liczba pochwał to było około 1500. Wydaje mi się, że te liczby zostały pomylone, a obecnie jest widoczna tylko jedna z nich.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-16, 08:51   #9
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: NOWE KWC - wątek informacyjny :)

Czy można jakoś odnaleźć Najnowsze kosmetyki? Chodzi o te ostatnio dodane

W starej torebce miałam też przegródkę "Do zrecenzowania" i tak zapisanych przeszło 230 produktów, a niestety tutaj widzę w tej przegródce tylko kilka produktów
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."


Edytowane przez aniyam
Czas edycji: 2016-03-16 o 08:56
aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-16, 09:03   #10
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: NOWE KWC - wątek informacyjny :)

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
W starej torebce miałam też przegródkę "Do zrecenzowania" i tak zapisanych przeszło 230 produktów, a niestety tutaj widzę w tej przegródce tylko kilka produktów
U mnie też w torebce została dosłownie garstka kosmetyków

Nie da się też przejść z poziomu KWC na forum jako takie - ze wszystkimi działami..

Mam też pytanie, czy wróci poprzednia lista chwalonych recenzentek, czy zostanie tylko obecna 5?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg forum.jpg (112,1 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg chwalone recenzentki.jpg (110,1 KB, 8 załadowań)
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-16, 09:18   #11
8c8bb363a0b554ada163bfa73ef9f5507b0bc428_5e20f92c1a03b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 306
Dot.: NOWE KWC - wątek informacyjny :)

Treść usunięta
8c8bb363a0b554ada163bfa73ef9f5507b0bc428_5e20f92c1a03b jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-16, 09:18   #12
werka89
Zakorzenienie
 
Avatar werka89
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 30 775
Dot.: NOWE KWC - wątek informacyjny :)

Treść usunięta
werka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-16, 09:27   #13
Lady_Mosquito
Rozeznanie
 
Avatar Lady_Mosquito
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 636
Dot.: NOWE KWC - wątek informacyjny :)

Na moim profilu wyświetla się tylko 6 ostatnio napisanych przeze mnie recenzji, a mam ich ponad 200.

Mam pytanie. Czy teraz jeśli będzie się wchodzić w dany produkt przez profil jakiegoś użytkownika to jego recenzja będzie jako pierwsza niezależnie kiedy była pisana, tak jak na starym KWC?
__________________
KWC

Mój paznokciowy instagram
lubimy czytać
Lady_Mosquito jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-16, 09:31   #14
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: NOWE KWC - wątek informacyjny :)

[1=8c8bb363a0b554ada163bfa 73ef9f5507b0bc428_5e20f92 c1a03b;57427731]W bazie masz 273 produkty w tej przegrodce. Jest jeszcze problem z wyswietlaniem pelnej listy - naprawiamy.[/QUOTE]

Dziękuję
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-16, 10:03   #15
201605110926
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 97
Dot.: NOWE KWC - wątek informacyjny :)

> chimay:
http://webcache.googleusercontent.co...y_recenzji.php
Tu pokazuje tak jak pamiętam: pod 900 pochwał i 500-coś chwalących. Nikt nie miał 1500 koło nicku.

---

Coś się rozwaliło w "Używa produktu od:", datę z zeszłego roku system uważa za "rok lub dłużej", mimo że czas używania nie przekracza kilku miesięcy i wprowadza w błąd.

Poważne pytanie: czy zniknęła możliwość edycji recenzji, czy tylko ja jej nie widzę??Edycja: w edycję wchodzi się, klikając "dodaj recenzję".
Podchwytliwe pytanie: do czego służą opcje "jedna próbka", "kilka próbek" i krótkie czasy używania"?

Edytowane przez 201605110926
Czas edycji: 2016-03-16 o 10:33 Powód: +++
201605110926 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-16, 10:41   #16
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: NOWE KWC - wątek informacyjny :)

Cytat:
Napisane przez 201703291446 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Było takie coś dostępne i chyba jest nadal "dodaj przegródkę" i sobie ją nazywasz i dodajesz kosmetyki tak jak do pozostałych
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-16, 11:04   #17
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: NOWE KWC - wątek informacyjny :)

Cytat:
Napisane przez pohybel Pokaż wiadomość
> chimay:
http://webcache.googleusercontent.co...y_recenzji.php
Tu pokazuje tak jak pamiętam: pod 900 pochwał i 500-coś chwalących. Nikt nie miał 1500 koło nicku.
Wybaczcie zamieszanie Już wiem, skąd mi się to 1500 wzięło i to bynajmniej nie z Wizażu
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-16, 11:11   #18
czerwonapoziomka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 365
Dot.: NOWE KWC - wątek informacyjny :)

Jak dla mnie coś strasznego, nie wiem kto to wymyślił. Przygnębiający, czarny kolor- jak w czasie żałoby narodowej ( jak ktoś wczesniej zauwazył), KWC- kompletnie nieczytelny, jeden chaos. Po diabła te zmiany, jak wszystko dobrze hulało?
Podziękujcie sobie za rozwalenie dobrej strony.

Edytowane przez czerwonapoziomka
Czas edycji: 2016-03-16 o 11:19
czerwonapoziomka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-16, 11:16   #19
Kero83
Przyczajenie
 
Avatar Kero83
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 16
Dot.: NOWE KWC - wątek informacyjny :)

Jak dla mnie nowa wersja jest strasznie nieczytelna. Poprzednia była sto razy lepsza. Teraz znaleźć cokolwiek to jest wyczyn.
Po co zmieniać coś co było dobre, na coś gorszego??? Nie kumam...
Kero83 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-16, 11:29   #20
czerwonapoziomka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 365
Dot.: NOWE KWC - wątek informacyjny :)

Nie chodzi o przyzwyczajenie. KWC jest po prostu skopane maksymalnie, nie wiem co to za artysta robił. Wszelkie zmiany wprowadza się stopniowo, aby czytelnik miał czas na ich zaakceptowanie- a nie bach wywracamy wszystko do góry nogami, bo ktoś tam ma " wizję". Czy widzicie tak diametralne zmiany na fb, onecie czy GW? Nie. Bo tam widac myslą.
KWC jest zupełnie nieczytelny, tak samo nieczytelne są poszczególne profile. Ja np zrecenzowałam ponad 500 kosmetyków a w swoim profilu mam jedynie ostatnie 40. Układ KWC jest chaotyczny, trudem jest znalezienie jakiegokolwiek produktu. Czcionka KWC tez niedobra, mimo, ze zakładam okulary- ledwo daję radę czytać recenzje.
To co zeście zrobili to kompletny brak szacunku dla czytelnika i stałych uzytkowniczek KWC.
czerwonapoziomka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-16, 11:45   #21
Kero83
Przyczajenie
 
Avatar Kero83
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 16
Dot.: NOWE KWC - wątek informacyjny :)

Te zmiany są chyba tylko po to, żeby upchnąć więcej reklam....
Zginęło wiele fajnych opcji, pojawiło się sporo nowych, niektóre nawet przydatne (np. sortowanie opinii), ale mimo wszystko patrząc na nowe KWC dostaję oczopląsu.
Jeżeli nic się nie poprawi, to chyba ograniczę do minimum korzystanie z tego portalu.
Kero83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-16, 11:55   #22
201605110926
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 97
Dot.: NOWE KWC - wątek informacyjny :)

Spokojnie, na razie wygląda to na zaawansowaną betę, ale dajmy temu czas. Niech się stabilizuje. Nie jest łatwo przenieść wielki serwis, łatwiej byłoby zrobić nowy od zera.
Po co od razu się pchać z dodawaniem nowych kosmetyków? Wszystko ciągle migruje. To delikatny organizm. Fakt, na ogólnopolskim serwisie wygląda to trochę słabo, ale cierpliwości.
A na reklamy odpowiedź jest jedna: adblock.
201605110926 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-16, 12:10   #23
werka89
Zakorzenienie
 
Avatar werka89
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 30 775
Dot.: NOWE KWC - wątek informacyjny :)

Treść usunięta

Edytowane przez werka89
Czas edycji: 2016-03-16 o 12:12
werka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-16, 12:14   #24
Ovathena
Rozeznanie
 
Avatar Ovathena
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 880
Dot.: NOWE KWC - wątek informacyjny :)

Ok, mogę się przyzwyczaic, ale nie widać zdjęć niektórych produktów w KWC.
Widać tylko na poziomie wyszukiwarki, a gdy się wchodzi w konkretny produkt - zdjęcia niet.

Poza tym - gdy wchodzę z poziomu forum u góry w rozwijalnej liście przy moim nicku w "Moje KWC", pokazuje się "Błąd 404".

I moje spostrzeżenie jest takie, że gdy wszystko jest białe, jest nieintuicyjne, ciężko odróżnić od siebie poszczególne segmenty. Wcześniej było więcej kolorów.

A, i brakuje mi po prawej stronie "Ostatnio zrecenzowane". Często tam wchodziłam.

Na plus jest dla mnie np. "Zadaj pytanie" pod czyjąś recenzją.

Edytowane przez Ovathena
Czas edycji: 2016-03-16 o 12:17
Ovathena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-16, 12:31   #25
aniolek-tasmanski
Administrator
 
Avatar aniolek-tasmanski
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 718
Dot.: NOWE KWC - wątek informacyjny :)

Cytat:
Napisane przez Ovathena Pokaż wiadomość
....

I moje spostrzeżenie jest takie, że gdy wszystko jest białe, jest nieintuicyjne, ciężko odróżnić od siebie poszczególne segmenty. Wcześniej było więcej kolorów.
..

Prośba o informacje dotyczącą systemu, przeglądarki, screen bardzo ułatwi nam to sprawdzenie

Dziękujemy za wszystkie uwagi szczególnie te techniczne, bardzo pomagają

Wasze zgłoszenia są sprawdzane i poprawiane na bieżąco, może się zdarzyć, że coś co nie działało 10 minut temu już działa

mikroREKLAMA
Pomoc dla córki naszego kolegi Maćka
Prośba o pomoc dla córki naszego kolegi Maćka

Ta reklama pokazywana jest pod 5 718 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
aniolek-tasmanski jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-16, 12:50   #26
Noor
Żandarm na emeryturze
 
Avatar Noor
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Czasem mam wrażenie, że jestem z Marsa ;-)
Wiadomości: 4 045
Dot.: NOWE KWC - wątek informacyjny :)

Pomału ogarniam i nie podoba mi się to, że (nawet uważam, że to błędy lub bugi, więc zgłaszam):

  1. wchodząc z poziomu ostatniej setki w recenzję widzę, tylko jedną, a nie wszystkie (lub całą stronę recenzji), jak poprzednio - Edit: to już działa, jak trzeba
  2. wchodząc z poziomu czyjegoś profilu w KWC w recenzje tej osoby (czyli klikając w poszczególne, zrecenzowane przez nią kosmetyki) - nie wchodzę wcale w recenzję osoby, którą wybrałam, tylko w "normalną" listę recenzji danego kosmetyku i muszę wśród nich szukać dopiero recenzji wybranej osoby (to zupełnie bez sensu, bo przecież wybierając czyjś profil i czyjeś recenzje interesują mnie właśnie oceny tej konkretnej osoby)
  3. brakuje przejścia do listy ostatnio dodanych kosmetyków
  4. brakuje ceny produktu
  5. brakuje marki przy nazwie kosmetyku (to czasem ważniejsze, niż nazwa)
  6. nie wyświetla wszystkich zrecenzowanych oraz dodanych kosmetyków (tylko 11 ostatnich), ale to zapewne tylko chwilowe, podobnie jak brak Hitów?
  7. link do "Moje KWC" z poziomu forum (ten z rozwijalnej listy przy nicku) nie działa
  8. brakuje przejścia na główną stronę forum (jest link Forum, ale on prowadzi w różne miejsca Forum z wyjątkiem strony głównej)
  9. fajnie byłoby, żeby z poziomu KWC można było jednak rozwijalną lista przy nicku przejść też do Ustawień, a nie tylko do Profilu (w Ustawienia wchodzi się za to z linku Forum )
  10. nie podoba mi się możliwość negatywnej oceny recenzji - to nie wyścig szczurów.
__________________
Terenówki na front Wsparcie zakupu samochodów dla wojska i do ewakuacji rannych oraz cywilów.

Wsparcie polskich medyków pola walki na ukraińskim froncie: Grupa Damiana Dudy - W międzyczasie i Grupa Rudej - Awangarda

Edytowane przez Noor
Czas edycji: 2016-03-17 o 15:25
Noor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-16, 13:12   #27
0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7f138a13b7c455c0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 14 051
Dot.: Kanał komunikacyjny z modami KWC

Treść usunięta
0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7f138a13b7c455c0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-16, 13:15   #28
201605090958
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 833
Dot.: NOWE KWC - wątek informacyjny :)

nie widzę kto pochwalił moje recenzje
201605090958 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-16, 13:27   #29
iwi_83
Zadomowienie
 
Avatar iwi_83
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 052
Dot.: NOWE KWC - wątek informacyjny :)

moim zdaniem zmiana na gorsze nie mogę sie odnaleźć, nie podoba mi się, że po wejściu w daną kategorię pokazują się duże zdjęcia produktów, przez co widać ich niewiele na jednej stronie (ale z kolei może to ułatwić innym znalezienie produktu, jesli wiadomo jak wygląda..)
__________________
pachnę
iwi_83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-16, 13:29   #30
Anusia490
Recenzentka Miesiąca - Lipiec 2020
 
Avatar Anusia490
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1
Dot.: NOWE KWC - wątek informacyjny :)

Witam serdecznie,
Chciałabym zadać pytania:
1. dotyczące profilu oraz wyświetlanych tam informacji. Po kliknięciu na mój profil nie widzę żadnych recenzji, hitów, dodanych kosmetyków i innych rzeczy. Profil wygląda tak jakby nie było tam nic Możliwe, ze to sytuacja przejściowa, ponieważ obok ikonki profilu wyświetlana jest liczba recenzji, pochwal i zgłoszonych produktów, ale problem w tym, że nic się nie wyświetla. Bardzo proszę o wyjaśnienie przyczyny tej sytuacji
2. Po kliknięciu na którąkolwiek recenzentkę i jej profil wyświetlana jest informacja o błędzie, przez co nie można zobaczyć żadnego profilu z recenzjami na nim.

P.S. Biorę pod uwagę fakt, że serwis przechodzi zmiany i jestem wyrozumiała pod tym względem Pozdrawiam

Edytowane przez Anusia490
Czas edycji: 2016-03-16 o 13:36
Anusia490 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Techniczne dla katalogu kosmetyków


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-03-23 10:57:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:42.