e-torebka.pl Część III - Strona 100 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-11-11, 13:55   #2971
sydunia
Zakorzenienie
 
Avatar sydunia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 20 264
Dot.: e-torebka.pl Część III

I z tego co zauważyłam, oni lubią dawać w tych promocjach te same torebki co jakiś czas
sydunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-11, 13:55   #2972
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: e-torebka.pl Część III

Aktualnie granatową Saphire. Ale jakby taka morska Jeisa była tania albo i inna...generalnie mam nieokreslony apetyt i mus na torebkę
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-11, 14:00   #2973
Iduś
Zakorzenienie
 
Avatar Iduś
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 685
Dot.: e-torebka.pl Część III

Cytat:
Napisane przez BBlondyneczkAA Pokaż wiadomość
a czego tu nie ma sa promocje tygodnia i wyprzedaze
No właśnie tylko co nam po tych promocjach tygodnia jak oni wystawiają te torebki które im nie schodzą. Zdziwiłabym się bardzo gdyby np. taką Anę albo Amberlyn wstawili na promocje
__________________

Moje Smakowidło!
- Miodowiec. new!

Iduś jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-11, 14:02   #2974
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: e-torebka.pl Część III

Cytat:
Napisane przez Iduś Pokaż wiadomość
No właśnie tylko co nam po tych promocjach tygodnia jak oni wystawiają te torebki które im nie schodzą. Zdziwiłabym się bardzo gdyby np. taką Anę albo Amberlyn wstawili na promocje
Niestety (dla nas konsumentów) - taki już cel promocji

Ale dla pocieszenia - gusta są różne, torebki też więc pewnie którejś z nas się uda trafić na promocję swojej ulubionej Czego Wam i sobie najbardziej życzę
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-11, 14:03   #2975
BBlondyneczkAA
Zakorzenienie
 
Avatar BBlondyneczkAA
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Domek
Wiadomości: 9 879
Dot.: e-torebka.pl Część III

Cytat:
Napisane przez Iduś Pokaż wiadomość
No właśnie tylko co nam po tych promocjach tygodnia jak oni wystawiają te torebki które im nie schodzą. Zdziwiłabym się bardzo gdyby np. taką Anę albo Amberlyn wstawili na promocje
zgadzam sie
wiec Ineso nie zastanawiaj sie tylko zamawiaj ta na ktora masz ochote? A masz jakis rabacik?
__________________
Żona

Zakochana
BBlondyneczkAA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-11, 14:16   #2976
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: e-torebka.pl Część III

Kupowałam dwie torebki i mam swój kod więc chyba 5%??? czy ja ten kod tez muszę wpisać czy to się automatycznie nalicza?
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-11, 14:18   #2977
~Veronique
Zakorzenienie
 
Avatar ~Veronique
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 581
Dot.: e-torebka.pl Część III

Cytat:
Napisane przez Ineso Pokaż wiadomość
Kupowałam dwie torebki i mam swój kod więc chyba 5%??? czy ja ten kod tez muszę wpisać czy to się automatycznie nalicza?
wpisuj zawsze przy zakupie. jak się zalogujesz w internecie możesz sprawdzić stan swojego konta rabatowego...
__________________

~Veronique jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-11, 14:20   #2978
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: e-torebka.pl Część III

Mam stan konta 0.00 i datę wazności kodu do 17.12.
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-11, 14:25   #2979
sydunia
Zakorzenienie
 
Avatar sydunia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 20 264
Dot.: e-torebka.pl Część III

Cytat:
Napisane przez Ineso Pokaż wiadomość
Mam stan konta 0.00 i datę wazności kodu do 17.12.
Czyli nikt nie skorzystał z Twojego kodu, ale przy zakupie torebki wpisz go i będziesz mieć 5% taniej
sydunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-11, 14:26   #2980
Iduś
Zakorzenienie
 
Avatar Iduś
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 685
Dot.: e-torebka.pl Część III

Cytat:
Napisane przez Ineso Pokaż wiadomość
Niestety (dla nas konsumentów) - taki już cel promocji

Ale dla pocieszenia - gusta są różne, torebki też więc pewnie którejś z nas się uda trafić na promocję swojej ulubionej Czego Wam i sobie najbardziej życzę
Na tym forum mniej więcej dziewczyny gusta mają podobne. Chodzi mi o to, że stale kupowane są te same torebki . Wielu dziewczynom podoba się to samo, a przykładów jest mnóstwo np. Emili, Andi, Ana, Amberlyn, Saphire, Simon, Elvie .... wymieniać można bez końca :P

Cytat:
Napisane przez Ineso Pokaż wiadomość
Kupowałam dwie torebki i mam swój kod więc chyba 5%??? czy ja ten kod tez muszę wpisać czy to się automatycznie nalicza?
To trochę dziwne. Kupiłaś dwie torebki i stan Twojego konta rabatowego wynosi 0 ?
Wpisałaś w ogóle swój kod przy zakupie drugiej torebki ? Bez tego nie naliczą Ci niestety rabatu
__________________

Moje Smakowidło!
- Miodowiec. new!


Edytowane przez Iduś
Czas edycji: 2009-11-11 o 14:28
Iduś jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-11, 14:30   #2981
sydunia
Zakorzenienie
 
Avatar sydunia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 20 264
Dot.: e-torebka.pl Część III

Cytat:
Napisane przez Iduś Pokaż wiadomość
Na tym forum mniej więcej dziewczyny gusta mają podobne. Chodzi mi o to, że stale kupowane są te same torebki . Wielu dziewczynom podoba się to samo, a przykładów jest mnóstwo np. Emili, Andi, Ana, Amberlyn, Saphire, Simon, Elvie .... wymieniać można bez końca :P
Ale od czasu do czasu któraś napisze, że podoba jej się taka a taka torebka, która nie należy do tych stale kupowanych Poza tym sporo osób nas tylko podgląda, a się nie udziela. Dlatego warto sprawdzać promocje tygodnia, bo może i dla 90% z nas będzie ona bez znaczenia, ale 10% się ucieszy
sydunia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-11, 14:50   #2982
aluzja
Rozeznanie
 
Avatar aluzja
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 965
GG do aluzja
Dot.: e-torebka.pl Część III

Cytat:
Napisane przez aante_e Pokaż wiadomość
A jaki masz kolor kurtki na zimę? Mi Cesi szara pasuje raczej na wiosnę, lato, jest jaśniejsza od Andi i przy ciemnych ubraniach to duży kontrast będzie.
Kurczę podobają mi się właśnie te dwa kolory, z jednej str. chciałabym kawę z mlekiem bo takiego koloru jeszcze torebki nie mam, ale im dłużej patrze na kawę z mlekiem, tym bardziej podoba mi się szary-beż i na odwrót jestem w kropce
Mam czarny krótki płaszczyk i dłuższą czarną kurtkę pikowaną też ala płaszczyk...

Cytat:
Napisane przez kali765 Pokaż wiadomość
Szary-beż !!
2:0 dla szarej Cześki
Cytat:
Napisane przez Iduś Pokaż wiadomość
Oni chyba nigdy nie zrobią promocji tych torebek które nam się podobają
pewnie dlatego że my tu bez przerwy piszemy jakie się nam torebki podobają, a oni widząc to na pewno nie obniża cen , co gorsza je podwyższą
Cytat:
Napisane przez aante_e Pokaż wiadomość
Najmniejsza to Maris
hm... nie mam co prawda dwóch pozostałych torebek, ale Maris wcale nie jest taka mała pojemna bardzo
Cytat:
Napisane przez Kacha30 Pokaż wiadomość
dzis szał zdjec (ale znowu nie bede miec aparatu) jezeli lubicie tzw kołeczki/nózki (czy nie wiem jak to sie nazywa fachowo) na spodzie torby, to ja zrobiłam takie cos w Cesi szarej ze srebrnych duzych cwieków. przynajmniej troche mnie bedzie sie brudzic. (chyba kaletniczka zostane)
muszę Ci powiedzieć że ładnie Ci to wyszło To ile bierzesz za przysługę "kaletniku"?
__________________
e-mail: jg89@o2.pl

Lonely ATGCATG would like to pair up with congenial TACGTAC.
aluzja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-11, 15:01   #2983
kaaamila1
Zakorzenienie
 
Avatar kaaamila1
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 582
Dot.: e-torebka.pl Część III

Cytat:
Napisane przez kali765 Pokaż wiadomość
O mój boże co ja źle zrobiłam?
To miał was zniechęcać a nie zachęcać !!
HiHiDzięki Kochana, że mi o niej przypomniałaś
Żartuje..już dawno była na mojej liście

Cytat:
Napisane przez nila_razgotta Pokaż wiadomość
Hej, zamieszcam recenzję torby Cily - beżowej, która nie cieszy się popularnością na forum i co do której były już sprzeczne komentarze Oto moja ocena :

Plusy :
- fajny kształt, rozmiar OK pakowna, ale nie ogromna, pasuje do dżinsów ale też do batrdziej eleganckiego czarnego płaszczyka na zimę
- bardzo ładny "rasowy" kolor, beż z domieszką szarości, trochę kawa z mlekiem ale nie do końca...
- solidny wygląd, od razu widać że torba dobrej jakości, srebrne elementy są OK nie rzucają się w oczy,
- wbrew opiniom wizażanek torba się nie błyszczy, jest to minimalny połysk, który ja obieram jako plus

Minusy :
- wolałabym , żeby była z bardziej miękkiej "skórki" a tak po włożeniu paru rzeczy robi się ciężka (ale jestem trochę przewrażliwiona na tym punkcie) za to niewątpliwie ekoskórka wygląda na trwałą, te miękkie są z reguły dużo cieńsze,
- uszy powinny być minimalnie dłuższe - przy wkładaniu na zimowy płaszcz jest niemal na styk, a przecież na stronie opisują że jest to torba do noszenia na ramię, 4-5 cm więcej i byłoby super
- zapięcie na zatrzask - trochę niebezpieczne w autobusie i niewygodne - ale to moja pierwsza torba na zatrzask, muszę się przyzwyczaić, w każdym razie zatrzask trzyma i przy średnio załadowanej wcale nie widać co mam w środku

W sumie jestem zadowolona - już 2 osoby w pracy skomplementowały torbę, a jedna myślała że jest z prawdziwej skóry

Zamieszczam 2 zdjęcia (jak się uda bo jeszcze tego nie robiłam) zrobione na balkonie, żeby lepiej oddać kolor)
Powiem szczerze, że na stronie nie podobała mi się, wydawała mi się bardzo świecąca i jakas taka dziwna, ale na Twoich fotkach prezentuje się rewelacyjnie i bardzo mi się podoba!!

Cytat:
Napisane przez Kacha30 Pokaż wiadomość
dzis szał zdjec (ale znowu nie bede miec aparatu) jezeli lubicie tzw kołeczki/nózki (czy nie wiem jak to sie nazywa fachowo) na spodzie torby, to ja zrobiłam takie cos w Cesi szarej ze srebrnych duzych cwieków. przynajmniej troche mnie bedzie sie brudzic. (chyba kaletniczka zostane)
Zdolniacha
__________________
Szaleńczo zakochana w swojej córeczce

21.11.2012 r. 13:50 - na świat przyszła Alicja
kaaamila1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-11, 15:07   #2984
Kacha30
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 354
Dot.: e-torebka.pl Część III

dzieki, dzieki jakby co słuze pomoca
__________________
Kacha30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-11, 15:13   #2985
Iduś
Zakorzenienie
 
Avatar Iduś
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 685
Dot.: e-torebka.pl Część III

Cytat:
Napisane przez aluzja Pokaż wiadomość
Kurczę podobają mi się właśnie te dwa kolory, z jednej str. chciałabym kawę z mlekiem bo takiego koloru jeszcze torebki nie mam, ale im dłużej patrze na kawę z mlekiem, tym bardziej podoba mi się szary-beż i na odwrót jestem w kropce
Mam czarny krótki płaszczyk i dłuższą czarną kurtkę pikowaną też ala płaszczyk...

pewnie dlatego że my tu bez przerwy piszemy jakie się nam torebki podobają, a oni widząc to na pewno nie obniża cen , co gorsza je podwyższą
No tak w końcu nas podglądają i wiedzą dokładnie co nam się podoba.

Bierz szary beż
__________________

Moje Smakowidło!
- Miodowiec. new!

Iduś jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-11, 15:22   #2986
maggie82
Zakorzenienie
 
Avatar maggie82
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 4 772
Dot.: e-torebka.pl Część III

Cytat:
Napisane przez Madaaa Pokaż wiadomość
No, gorzej jak ktoś jest kurdupel Z moim 158 na pewno będzie za długi. U mnie w mieście nie ma kaletnika

Dziewczyny , która z tych torebek jest najmniejsza?
-Andi
-Ana
-Maris???
Andi = Ana Chyba Maris jest mniejsza, szczególnie jak się zepnie napy z boku - wtedy zmienia kształt

---------- Dopisano o 16:22 ---------- Poprzedni post napisano o 16:20 ----------

Cytat:
Napisane przez Iduś Pokaż wiadomość
Oni chyba nigdy nie zrobią promocji tych torebek które nam się podobają
też tak myślę

A tak wogóle ta Niki co jest w tygodniowej promocji to jaki ma kolor? Na zdjęciu widzę morski / turkus a w opisie jest seledyn z tego co ja wiem to seledynowy to taka jasna zieleń
maggie82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-11, 15:24   #2987
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: e-torebka.pl Część III

Cytat:
Napisane przez Iduś Pokaż wiadomość

To trochę dziwne. Kupiłaś dwie torebki i stan Twojego konta rabatowego wynosi 0 ?
Wpisałaś w ogóle swój kod przy zakupie drugiej torebki ? Bez tego nie naliczą Ci niestety rabatu
Bo te 2 kupiłam naraz, to był pierwszy zakup z wykorzystaniem kodu wizażanki i dopiero od tej pory mam swój kod.
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-11, 15:25   #2988
sydunia
Zakorzenienie
 
Avatar sydunia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 20 264
Dot.: e-torebka.pl Część III

Cytat:
Napisane przez maggie82 Pokaż wiadomość
A tak wogóle ta Niki co jest w tygodniowej promocji to jaki ma kolor? Na zdjęciu widzę morski / turkus a w opisie jest seledyn z tego co ja wiem to seledynowy to taka jasna zieleń
Najwidoczniej albo się pomylili, albo nie znają na kolorach, albo zdjęcie jest niewiarygodnie przekłamane
sydunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-11, 15:26   #2989
maggie82
Zakorzenienie
 
Avatar maggie82
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 4 772
Dot.: e-torebka.pl Część III

Cytat:
Napisane przez nila_razgotta Pokaż wiadomość
Hej, zamieszcam recenzję torby Cily - beżowej, która nie cieszy się popularnością na forum i co do której były już sprzeczne komentarze Oto moja ocena :

Plusy :
- fajny kształt, rozmiar OK pakowna, ale nie ogromna, pasuje do dżinsów ale też do batrdziej eleganckiego czarnego płaszczyka na zimę
- bardzo ładny "rasowy" kolor, beż z domieszką szarości, trochę kawa z mlekiem ale nie do końca...
- solidny wygląd, od razu widać że torba dobrej jakości, srebrne elementy są OK nie rzucają się w oczy,
- wbrew opiniom wizażanek torba się nie błyszczy, jest to minimalny połysk, który ja obieram jako plus

Minusy :
- wolałabym , żeby była z bardziej miękkiej "skórki" a tak po włożeniu paru rzeczy robi się ciężka (ale jestem trochę przewrażliwiona na tym punkcie) za to niewątpliwie ekoskórka wygląda na trwałą, te miękkie są z reguły dużo cieńsze,
- uszy powinny być minimalnie dłuższe - przy wkładaniu na zimowy płaszcz jest niemal na styk, a przecież na stronie opisują że jest to torba do noszenia na ramię, 4-5 cm więcej i byłoby super
- zapięcie na zatrzask - trochę niebezpieczne w autobusie i niewygodne - ale to moja pierwsza torba na zatrzask, muszę się przyzwyczaić, w każdym razie zatrzask trzyma i przy średnio załadowanej wcale nie widać co mam w środku

W sumie jestem zadowolona - już 2 osoby w pracy skomplementowały torbę, a jedna myślała że jest z prawdziwej skóry

Zamieszczam 2 zdjęcia (jak się uda bo jeszcze tego nie robiłam) zrobione na balkonie, żeby lepiej oddać kolor)

zapraszam do skorzystania z mojego kodu rabatowego na etorebce wpisz : 3e89fe32 a dostaniesz 5 % rabatu
bardzo ładna ta Twoja torebka Ten kolor to prawdziwa kawa z mlekiem - bardzo mi się podoba ... A to że etorebki wyglądają jak z naturalnej skóry mnie nie dziwi - ja za swoje też odbieram komplementy i już kilka osób się pomyliło twierdząc że to na pewno skóra naturalna ... Ale to dobrze świadczy o firmie
maggie82 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-11, 15:27   #2990
aante_e
Miss Pudernica
 
Avatar aante_e
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 041
Dot.: e-torebka.pl Część III

Cytat:
Napisane przez maggie82 Pokaż wiadomość
A tak wogóle ta Niki co jest w tygodniowej promocji to jaki ma kolor? Na zdjęciu widzę morski / turkus a w opisie jest seledyn z tego co ja wiem to seledynowy to taka jasna zieleń
Może to torebka kameleon
Wydaje mi się, że bliżej jej do turkusu, seledyn nie pasuje, może się pomylili w opisie?
__________________
Marzenia same się nie spełniają, marzenia się spełnia.
aante_e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-11, 15:29   #2991
maggie82
Zakorzenienie
 
Avatar maggie82
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 4 772
Dot.: e-torebka.pl Część III

Cytat:
Napisane przez Kacha30 Pokaż wiadomość
dzis szał zdjec (ale znowu nie bede miec aparatu) jezeli lubicie tzw kołeczki/nózki (czy nie wiem jak to sie nazywa fachowo) na spodzie torby, to ja zrobiłam takie cos w Cesi szarej ze srebrnych duzych cwieków. przynajmniej troche mnie bedzie sie brudzic. (chyba kaletniczka zostane)
fajnie to wyszło - jakby były tak oryginalnie przymocowane zdolna jesteś a zdradzisz gdzie te ćwieki kupujesz i jak je "zamontowałaś" ?
maggie82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-11, 15:34   #2992
anah
Zakorzenienie
 
Avatar anah
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 689
Dot.: e-torebka.pl Część III

Cytat:
Napisane przez nila_razgotta Pokaż wiadomość
Hej, zamieszcam recenzję torby Cily - beżowej, która nie cieszy się popularnością na forum i co do której były już sprzeczne komentarze Oto moja ocena :

Plusy :
- fajny kształt, rozmiar OK pakowna, ale nie ogromna, pasuje do dżinsów ale też do batrdziej eleganckiego czarnego płaszczyka na zimę
- bardzo ładny "rasowy" kolor, beż z domieszką szarości, trochę kawa z mlekiem ale nie do końca...
- solidny wygląd, od razu widać że torba dobrej jakości, srebrne elementy są OK nie rzucają się w oczy,
- wbrew opiniom wizażanek torba się nie błyszczy, jest to minimalny połysk, który ja obieram jako plus

Minusy :
- wolałabym , żeby była z bardziej miękkiej "skórki" a tak po włożeniu paru rzeczy robi się ciężka (ale jestem trochę przewrażliwiona na tym punkcie) za to niewątpliwie ekoskórka wygląda na trwałą, te miękkie są z reguły dużo cieńsze,
- uszy powinny być minimalnie dłuższe - przy wkładaniu na zimowy płaszcz jest niemal na styk, a przecież na stronie opisują że jest to torba do noszenia na ramię, 4-5 cm więcej i byłoby super
- zapięcie na zatrzask - trochę niebezpieczne w autobusie i niewygodne - ale to moja pierwsza torba na zatrzask, muszę się przyzwyczaić, w każdym razie zatrzask trzyma i przy średnio załadowanej wcale nie widać co mam w środku

W sumie jestem zadowolona - już 2 osoby w pracy skomplementowały torbę, a jedna myślała że jest z prawdziwej skóry

Zamieszczam 2 zdjęcia (jak się uda bo jeszcze tego nie robiłam) zrobione na balkonie, żeby lepiej oddać kolor)
Cytat:
Napisane przez kali765 Pokaż wiadomość
Ładnie opisałaś tą torebkę i zachęciłaś mnie do niej, nie tylko opisem ale i zdjęciami... Czyżby kolejna torebka na mojej liście?
Ja już lepiej stąd idę i nie wracam Ten wątek to zło !!

Zgadzam się, opis bardzo, bardzo zachęcający
Cily juz na początku zwróciła moja uwagę i w razie zakupów na pewno wezmę ją po uwagę
najbardziej kusi mnie jej kolor.
anah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-11, 15:34   #2993
maggie82
Zakorzenienie
 
Avatar maggie82
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 4 772
Dot.: e-torebka.pl Część III

Cytat:
Napisane przez Ineso Pokaż wiadomość
Bo te 2 kupiłam naraz, to był pierwszy zakup z wykorzystaniem kodu wizażanki i dopiero od tej pory mam swój kod.
no to wszystko jasne teraz przy następnych zakupach pamiętaj żeby wpisać swój kod - wtedy Ci dadzą 5 % rabatu
maggie82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-11, 15:36   #2994
kali765
Zakorzenienie
 
Avatar kali765
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 14 501
Dot.: e-torebka.pl Część III

Cytat:
Napisane przez kaaamila1 Pokaż wiadomość
HiHiDzięki Kochana, że mi o niej przypomniałaś
Żartuje..już dawno była na mojej liście
Hehe ona również jest na mojej liście... modlę się żeby była do stycznia

Cytat:
Napisane przez aluzja Pokaż wiadomość
2:0 dla szarej Cześki
To nie masz wyjścia, musisz ją wziąć
__________________
FREE
kali765 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-11, 15:37   #2995
maggie82
Zakorzenienie
 
Avatar maggie82
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 4 772
Dot.: e-torebka.pl Część III

Cytat:
Napisane przez sydunia Pokaż wiadomość
Najwidoczniej albo się pomylili, albo nie znają na kolorach, albo zdjęcie jest niewiarygodnie przekłamane
obawiam się że to ta trzecia przyczyna Często po zdjęciach wklejanych przez Wizażanki doznaję "szoku" - na etorebce to był inny kolor, w opisie inny a na real fotkach to już w ogóle co innego Tak więc ja się kieruje przy zakupie real fotkami - bo te są najlepsze, no i Waszymi opiniami I przez to podoba mi się tak dużo torebek - bo na niektóre na stronie wogóle nie zwróciłabym uwagi
maggie82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-11, 15:40   #2996
Kacha30
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 354
Dot.: e-torebka.pl Część III

Cytat:
Napisane przez maggie82 Pokaż wiadomość
fajnie to wyszło - jakby były tak oryginalnie przymocowane zdolna jesteś a zdradzisz gdzie te ćwieki kupujesz i jak je "zamontowałaś" ?
cwieki sa wyjete z zepsutego grubego paska , ( miałam go juz wyrzucic ale przydał sie) a zamontowanie nic prostszego , wbijasz go na spodzie torby a od srodka zaginasz te dwa kolce (podszewka jest nienaruszona ale mozna troche sie pokłuć)
i w ten sposób poprawiłam "fabryke"
__________________

Edytowane przez Kacha30
Czas edycji: 2009-11-11 o 15:44
Kacha30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-11, 15:43   #2997
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: e-torebka.pl Część III

Cytat:
Napisane przez maggie82 Pokaż wiadomość
no to wszystko jasne teraz przy następnych zakupach pamiętaj żeby wpisać swój kod - wtedy Ci dadzą 5 % rabatu
Dziekuje bardzo za wszelkie wytłumaczenia
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-11, 15:44   #2998
maggie82
Zakorzenienie
 
Avatar maggie82
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 4 772
Dot.: e-torebka.pl Część III

Cytat:
Napisane przez Kacha30 Pokaż wiadomość
cwieki sa wyjete z zepsutego grubego paska , ( miałam go juz wyrzucic ale przydał sie) a zamontowanie nic prostszego , wbijasz go na spodzie torby a od srodka zaginasz te dwa kolce (podszewka jest nienaruszona ale mozna troche sie pokłuć)
fajny pomysł - myślałam że masz jakąś maszynkę do nabijania ćwieków bo o takich słyszałam ... Ale efekt super - wart pokłucia
maggie82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-11, 15:50   #2999
Iduś
Zakorzenienie
 
Avatar Iduś
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 685
Dot.: e-torebka.pl Część III

Cytat:
Napisane przez Ineso Pokaż wiadomość
Bo te 2 kupiłam naraz, to był pierwszy zakup z wykorzystaniem kodu wizażanki i dopiero od tej pory mam swój kod.
A no chyba, że tak Z każdym użyciem kodu zbiera Ci się rabat, który później możesz wykorzystać oczywiście na zakupy w etorebce . Wszystko możesz śledzić w zakładce Moje konto
__________________

Moje Smakowidło!
- Miodowiec. new!

Iduś jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-11, 17:23   #3000
panna kinia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 655
Dot.: e-torebka.pl Część III

Cytat:
Napisane przez Dominiique Pokaż wiadomość
Oj, to pechowo.
Bardzo pechowo. Nawet nie wiem czy będę miała jutro czas, aby do nich zadzwonić. Zajęcia ciurkiem od 9 do 18 mam, więc będzie ciężko, ale spróbuje, bo naprawdę mnie to wkurza, że nie mogę się przed Wami pochwalić. Jakoś przez to całe zamieszanie mineła mi chęć na Andi.
Cytat:
Napisane przez aante_e Pokaż wiadomość
Za to daję zawsze napiwek 'mojemu' panu listonoszowi, bo zawsze przynosi mi paczki do domu, nawet kilka dni z rzędu i nie muszę biegać z awizo na pocztę. Tylko, że jego znam już kilka lat i to jest znajomy babci
Zazdroszczę listonosza! Ja za to zawsze muszę biegać na pocztę, bo mój listonosz jest na tyle leniwy, że nawet nie bierze ze sobą dla mnie paczek! Nawet nie zadzwoni domofonem tylko awizo wkłada do skrzynki. Po prostu nie chce się facetowi latać na cztwarte piętro. Trochę to rozumiem, bo mnie też by się nie chciało, ale przecież nikt go nie zmuszał to takiej pracy!
Cytat:
Napisane przez Kacha30 Pokaż wiadomość
obiecane foty dla podjecia lepszej decyzji
Teczka wieksza niz A4 miesci sie w poziomie , w pionie to jak widac na zdjeciu
Na krótkim pasku , torebka wchodzi na kurtke i płaszcz. Kolor to taki własnie szaro-bez.
Ajjj świetna! Coraz to bardziej zakochuje się w tej torbie.
Cytat:
Napisane przez maggie82 Pokaż wiadomość
Nie kupujcie szarej CESI - bo jest brzydka (i dla mnie nie wystarczy
kawowa też brzydka !!! Nie kupujcie, dziewczyny!
Cytat:
Napisane przez Kacha30 Pokaż wiadomość
dzis szał zdjec (ale znowu nie bede miec aparatu) jezeli lubicie tzw kołeczki/nózki (czy nie wiem jak to sie nazywa fachowo) na spodzie torby, to ja zrobiłam takie cos w Cesi szarej ze srebrnych duzych cwieków. przynajmniej troche mnie bedzie sie brudzic. (chyba kaletniczka zostane)
Ja uwielbiam coś takiego! Już pisałam, że mam w jednej torbie coś takiego. Nawet nie zdawałam sobie sprawy, że Cesi ma coś takiego. Jak dla mnie kolejny plus. Andi chyba tych "nóżek", "bolców" czy jak to nazwać nie posiada, prawda?
__________________
LUDZKA SIŁA
WYRASTA ZE SŁABOŚCI
panna kinia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:09.