Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V - Strona 108 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-09-07, 19:20   #3211
ania_1988
Raczkowanie
 
Avatar ania_1988
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 299
GG do ania_1988
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

to teraz już wogóle nie opłaca się zamawiać:/ chyba na lumiere się przerzucę jeśli chodzi o podkład szkoda tylko korektorów i róży czemu oni nam tak niesprzyjają?
__________________
jest 62kg -------> cel 56kg
Hania
ania_1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-08, 08:12   #3212
fiolusiek
Zakorzenienie
 
Avatar fiolusiek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gdzieślandia
Wiadomości: 11 474
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez ania_1988 Pokaż wiadomość
to teraz już wogóle nie opłaca się zamawiać:/ chyba na lumiere się przerzucę jeśli chodzi o podkład szkoda tylko korektorów i róży czemu oni nam tak niesprzyjają?
pewnie datego ze sie im nie oplacalo wysyłac do polski bo przesylki ginely
fiolusiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-08, 08:25   #3213
SugaMama1988
Zadomowienie
 
Avatar SugaMama1988
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 550
GG do SugaMama1988
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Nie przesadzajmy,że w Polsce tak na potęgę im te przesyłki ginęły bo to się dzieje wszędzie na świecie niestety...A edm gra tak żeby wypaść z rynku który dopiero co był zdobywany z hukiem i fajerwerkami...Ja osobiście żałuje takiej decyzji Cariny ale zapasy mam takie że mogę być spokojna na najbliższe 2 lata, a nie sądzę aby w tym czasie nie urosła jakaś europejska marka do takiego rozmiaru, ponadto co i rusz powstają nowe firmy więc niech się Carinka jej cienie w kulce (wtf?), zniżka 25% i brak wysyłki do Polski bujają!
__________________
Alicja w krainie czarów.

SugaMama1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-08, 11:56   #3214
boyana1984
Przyczajenie
 
Avatar boyana1984
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

[QUOTE=kasiaj85;21777492]330 + VAT a wysyłka? wliczona?

Tak 330zł z wysyłką plus vat, ale teraz to już wogóle przegięli. Zniżka możliwa tylko na 25% - nie opłaca się. A jesli chodzi o vat na wysyłki z USA Fedexem to kurier powiedział, ze wszystkie paczki o wartości bodajże powyżej 30$ (czy nawet 20$, nie pamiętam)są automatycznie przechwytywane przez Urząd Celny, wiec nie ma opcji, że nie naliczą vatu jak wybiera się droższą wysyłkę... Ogólnie już wogóle się nie opłaca EDM, lepiej szukać alternatywy...
boyana1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-11, 16:51   #3215
ksenka
Zadomowienie
 
Avatar ksenka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 462
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Dziewczyny a ktory puder EDM jest najbardziej matujacy bo myslalam ze po mineralkach mi sie cera bedzie mniej przetluszczac a czasem to mysle ze nawet bardziej sie przetluszcza. Stosuje tylko krem humektan pod i klade podklad, probowalam smarowac pod podklad pudrem z jadwigi takim glinkowym cos tam mniej sie przetluszcza ale jednak dalej wiec jak stosowaliscie cos dobrze matujacego to napiszcie
ksenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-11, 17:00   #3216
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez ksenka Pokaż wiadomość
Dziewczyny a ktory puder EDM jest najbardziej matujacy bo myslalam ze po mineralkach mi sie cera bedzie mniej przetluszczac a czasem to mysle ze nawet bardziej sie przetluszcza. Stosuje tylko krem humektan pod i klade podklad, probowalam smarowac pod podklad pudrem z jadwigi takim glinkowym cos tam mniej sie przetluszcza ale jednak dalej wiec jak stosowaliscie cos dobrze matujacego to napiszcie
no ja tez jakos super przetluszczajacej sie cery nie mam ale po intensive blyszczala mi jak latarnia bez bibulek sie nie obylo ale edm i tak lubilam Matte znow mniej krylo ale dluzej bylo matowe na twarzy teraz uzywam lumiere VV i tutaj takiego problemu nie ma moze krycie slabsze troche ale podklad niewidoczny i brak blyszczenia
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-11, 19:23   #3217
mglista_noc
Raczkowanie
 
Avatar mglista_noc
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 379
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Po pierwsze się grzecznie witam, bo pierwszy raz piszę w tym dziale No i od razu mam wielką prośbę - chodzi o pomoc w doborze odpowiedniego odcienia podkładu.Jakiś czas temu kupiłam sobie kilka próbek w formule intensive no i nie mogę się zdecydować - czy to jest to, czy może szukać dalej? Mam nadzieję, że mi coś doradzicie. Na zdjęciach buzia zupełnie bez makijażu - i z paskami testowymi. 1 to beige fairly light, 2- beige sunkissed fair, i 3 - cool fair medium. Bardzo proszę o ocenę i radę. Dodam jeszcze, że na takich niewykadrowanych zdjęciach jakoś bardziej było widać że mam żółte paski na policzku.
mglista_noc jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-11, 21:36   #3218
ksenka
Zadomowienie
 
Avatar ksenka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 462
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez olkie Pokaż wiadomość
no ja tez jakos super przetluszczajacej sie cery nie mam ale po intensive blyszczala mi jak latarnia bez bibulek sie nie obylo ale edm i tak lubilam Matte znow mniej krylo ale dluzej bylo matowe na twarzy teraz uzywam lumiere VV i tutaj takiego problemu nie ma moze krycie slabsze troche ale podklad niewidoczny i brak blyszczenia
no wlasnie matte lepsza tylko mniej kryla kurcze strasznie sie blyszcze po tym intensive no niewiem musze cos wykombinowac
ksenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-12, 07:18   #3219
yoga
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 145
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Witajcie. Po raz pierwszy odzywam się w temacie o minerałach, a to dlatego, że postanowiłam kupić podkład mineralny. Po przeczytaniu wielu rad i pomocy wspaniałych osób zdecydowałam się na EDM i odcienie Fairly Light, Sunkissed Fair, Buff Linen, Fairly Light Neutral, Light Neutral, Beige Neutral-wersję matującą lub semi matt-mam jasną cerę ale nie porcelanową, raczej o neutralnym odcieniu, na pewno nie różową. Stąd wybór kolorów. Czy może cie poradzić u kogo na allegro mogłabym kupić próbki? Lub może ktoś z forum by mnie poratował odsypkami? Oczywiście nie gratis.

Edytowane przez yoga
Czas edycji: 2010-09-12 o 08:23
yoga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-13, 16:27   #3220
SexiChic
Zakorzenienie
 
Avatar SexiChic
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 3 041
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Witam dziewczyny
Piszę u Was pierwszy raz i to od razy z pytaniem. A mianowicie:
"Gdzie poza allegro i stroną EDM mogłabym zakupić pędzel do pudru/różu EDM?"
Z góry dziękuję za odpowiedź
SexiChic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-13, 19:41   #3221
katarzyna21
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Candyshop...
Wiadomości: 1 240
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez SexiChic Pokaż wiadomość
Witam dziewczyny
Piszę u Was pierwszy raz i to od razy z pytaniem. A mianowicie:
"Gdzie poza allegro i stroną EDM mogłabym zakupić pędzel do pudru/różu EDM?"
Z góry dziękuję za odpowiedź
Nigdzie...

A Carinka upadła na głowe...EDM zlikwidował 45% zniżkę!!! A podobno kiedys była nawet 50%... Masakra!!!
katarzyna21 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-13, 21:08   #3222
woda sodowa
Wtajemniczenie
 
Avatar woda sodowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 289
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez katarzyna21 Pokaż wiadomość
Nigdzie...

A Carinka upadła na głowe...EDM zlikwidował 45% zniżkę!!! A podobno kiedys była nawet 50%... Masakra!!!
Bo znizka 45-55% jest teraz dla dystrybutorow, a nie dla nas maluczkich
woda sodowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-14, 07:00   #3223
wie-wiórka
Rozeznanie
 
Avatar wie-wiórka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 939
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez yoga Pokaż wiadomość
Po przeczytaniu wielu rad i pomocy wspaniałych osób zdecydowałam się na EDM i odcienie Fairly Light, Sunkissed Fair, Buff Linen, Fairly Light Neutral, Light Neutral, Beige Neutral-wersję matującą lub semi matt-mam jasną cerę ale nie porcelanową, raczej o neutralnym odcieniu, na pewno nie różową. Stąd wybór kolorów. Czy może cie poradzić u kogo na allegro mogłabym kupić próbki? Lub może ktoś z forum by mnie poratował odsypkami? Oczywiście nie gratis.
Napisałam do Ciebie PW
wie-wiórka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-14, 11:20   #3224
Floriess
Raczkowanie
 
Avatar Floriess
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 38
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez ksenka Pokaż wiadomość
no wlasnie matte lepsza tylko mniej kryla kurcze strasznie sie blyszcze po tym intensive no niewiem musze cos wykombinowac
Żeby się nie błyszczeć w strefie T (mam cerę mieszaną),przed nałożeniem podkładu,pudruje czoło, nos i brodę pudrem matującym Kaolin Powder Fair lub Kaolin Powder Sunlight. Po nałożeniu podkładu, też wykańczam makijaż pudrem matującym. U mnie efekt doskonały.
Floriess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-14, 12:15   #3225
Strawberry_Baby
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 156
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Hej Już od jakiegoś czasu używam podkładu i korektora z EDM. Słyszałam, że pod podkład jako primer dużo dziewczyn stosuje pudry z BU. Zastanawiam się czy on byłby dla mnie odpowiedni i jeśli już to jaki. Mam cerę tłustą, trądzikową. Ale żeby nałożyć podkład z formułą intensive z EDM musze najpierw posmarować twarz dobrze nawilżającym kremem, żeby mógł się dobrze rozprowadzić, bo inaczej jest tragedia. Dlatego zastanawiam się, czy w tym przypadku puder z BU pod podkład z EDM to dobry pomysł? Jak myślicie? Dodatkowo bardzo świeci mi się twarz po użyciu tego podkładu. Matuję ją pudrem Rimmela Stay Matte, ale to działa bardzo krótko. Używałam też skrobi, ale nie zapychała... Poradzicie coś?

Będę wdzięczna
Strawberry_Baby jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-14, 16:13   #3226
ksenka
Zadomowienie
 
Avatar ksenka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 462
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez Floriess Pokaż wiadomość
Żeby się nie błyszczeć w strefie T (mam cerę mieszaną),przed nałożeniem podkładu,pudruje czoło, nos i brodę pudrem matującym Kaolin Powder Fair lub Kaolin Powder Sunlight. Po nałożeniu podkładu, też wykańczam makijaż pudrem matującym. U mnie efekt doskonały.
mam probke tego kaolinu sunlight i pudruje sie pod podklad bo na podklad wygladam za jasno ale pod i tak nie matuje tak jakbym tego chciala

---------- Dopisano o 17:13 ---------- Poprzedni post napisano o 17:11 ----------

Cytat:
Napisane przez Strawberry_Baby Pokaż wiadomość
Hej Już od jakiegoś czasu używam podkładu i korektora z EDM. Słyszałam, że pod podkład jako primer dużo dziewczyn stosuje pudry z BU. Zastanawiam się czy on byłby dla mnie odpowiedni i jeśli już to jaki. Mam cerę tłustą, trądzikową. Ale żeby nałożyć podkład z formułą intensive z EDM musze najpierw posmarować twarz dobrze nawilżającym kremem, żeby mógł się dobrze rozprowadzić, bo inaczej jest tragedia. Dlatego zastanawiam się, czy w tym przypadku puder z BU pod podkład z EDM to dobry pomysł? Jak myślicie? Dodatkowo bardzo świeci mi się twarz po użyciu tego podkładu. Matuję ją pudrem Rimmela Stay Matte, ale to działa bardzo krótko. Używałam też skrobi, ale nie zapychała... Poradzicie coś?

Będę wdzięczna
mamy ten sam problem, wydaje mi sie ze dziewczyny smarowaly sie pudrem bambusowym i sie zastanawiam czy go zamowic moze mi cos pomoze, jak ktos stosowal i dobry to niech sie wypowie?
ksenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-14, 18:09   #3227
karolamaria89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: BB
Wiadomości: 272
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Dziewczyny czy już nikt nie robi zamówienia na EDM ? Nic się nie da zamówić ? Przecież to katastrofa jakbym wiedziała to bym zapas zrobiła.

Post edytowany przez moderatora.

Edytowane przez vril
Czas edycji: 2010-09-14 o 21:31 Powód: regulamin
karolamaria89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-14, 19:07   #3228
ksenka
Zadomowienie
 
Avatar ksenka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 462
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez karolamaria89 Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy już nikt nie robi zamówienia na EDM ? Nic się nie da zamówić ? Przecież to katastrofa jakbym wiedziała to bym zapas zrobiła.

Jak ktoś ma do sprzedania podkłady to dajcie znać bo się zapłacze. A ja chciałam dziś dopisać się do wspólnych .....
poszukaj na allegro bo jeszcze niektorzy zamawiaja ja zamawialam ostatnio na allegro i niedlugo bede musiala zamowic znowu
ksenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-14, 19:38   #3229
akisia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 298
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Dziewczyny, pomóżcie. Uzywałam z EDM Fairy light neutral. Jaki kolor z jakiejś łatwo dostępnej firmy nadawałby się do mojej karnacji?
akisia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-14, 20:56   #3230
Floriess
Raczkowanie
 
Avatar Floriess
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 38
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez ksenka Pokaż wiadomość
mam probke tego kaolinu sunlight i pudruje sie pod podklad bo na podklad wygladam za jasno ale pod i tak nie matuje tak jakbym tego chciala

---------- Dopisano o 17:13 ---------- Poprzedni post napisano o 17:11 ----------


mamy ten sam problem, wydaje mi sie ze dziewczyny smarowaly sie pudrem bambusowym i sie zastanawiam czy go zamowic moze mi cos pomoze, jak ktos stosowal i dobry to niech sie wypowie?
Osobiście nie próbowałam pudru bambusowego, znam tylko kilka opinii znajomych, które go chwaliły. Wszystkie mają raczej jasne karnacje, także nie wiem jak się sprawdza na ciemniejszych. Ale jego cena jest bardzo przystępna, także dużego ryzyka wyrzucenia dużych pieniędzy w błoto, w razie czego, nie ma.

Ja właśnie kupiłam próbkę matującego Finishing Dust, zobaczymy jak się sprawdzi w porównaniu z pudrami kaolinowymi, z których tak jak już pisałam jestem zadowolona, ale z ciekawości kupiłam bo jeszcze nie próbowałam pudrów matujących na bazie skrobi kukurydzianej.
Floriess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-14, 21:57   #3231
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez woda sodowa Pokaż wiadomość
Bo znizka 45-55% jest teraz dla dystrybutorow, a nie dla nas maluczkich
O ludziska A ile trzeba kupić, żeby taką zniżkę dostać
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-14, 22:19   #3232
woda sodowa
Wtajemniczenie
 
Avatar woda sodowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 289
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
O ludziska A ile trzeba kupić, żeby taką zniżkę dostać
Pewnie tylko ze 3 tysiace bigow
woda sodowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-15, 08:39   #3233
ksenka
Zadomowienie
 
Avatar ksenka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 462
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez Floriess Pokaż wiadomość
Osobiście nie próbowałam pudru bambusowego, znam tylko kilka opinii znajomych, które go chwaliły. Wszystkie mają raczej jasne karnacje, także nie wiem jak się sprawdza na ciemniejszych. Ale jego cena jest bardzo przystępna, także dużego ryzyka wyrzucenia dużych pieniędzy w błoto, w razie czego, nie ma.

Ja właśnie kupiłam próbkę matującego Finishing Dust, zobaczymy jak się sprawdzi w porównaniu z pudrami kaolinowymi, z których tak jak już pisałam jestem zadowolona, ale z ciekawości kupiłam bo jeszcze nie próbowałam pudrów matujących na bazie skrobi kukurydzianej.
To daj znac jak sie sprawuje to moze i ja go zakupie
ksenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-15, 11:10   #3234
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez woda sodowa Pokaż wiadomość
Pewnie tylko ze 3 tysiace bigow
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-15, 12:17   #3235
squaw_jow
Raczkowanie
 
Avatar squaw_jow
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 32
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez SexiChic Pokaż wiadomość
Witam dziewczyny
Piszę u Was pierwszy raz i to od razy z pytaniem. A mianowicie:
"Gdzie poza allegro i stroną EDM mogłabym zakupić pędzel do pudru/różu EDM?"
Z góry dziękuję za odpowiedź
Hej! Ja znalazłam sklep internetowy polski gdzie można kupić pędzle, podkłady i inne, choć nie wiem czy są duże pojemności;
http://kosmetyki-mineralne.com/ link do tego sklepu można znaleźc także na stronie EDM -> kontakt -> Find us -> Poland
Pozdrawiam!

Edytowane przez squaw_jow
Czas edycji: 2010-09-15 o 12:18
squaw_jow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-15, 12:59   #3236
Astro
Zadomowienie
 
Avatar Astro
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 692
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez squaw_jow Pokaż wiadomość
Hej! Ja znalazłam sklep internetowy polski gdzie można kupić pędzle, podkłady i inne, choć nie wiem czy są duże pojemności;
http://kosmetyki-mineralne.com/ link do tego sklepu można znaleźc także na stronie EDM -> kontakt -> Find us -> Poland
Pozdrawiam!
No tak ale zobacz cenę... Było wałkowane to na wątku.
__________________
NELSON-X
Astro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-15, 13:02   #3237
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez Astro Pokaż wiadomość
No tak ale zobacz cenę... Było wałkowane to na wątku.
bylo i z powodu cen jak i nieprofesjonalnych odzywek w korespondencji miedzy potencjalnymi klientkami wizazanki bojkotują
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-15, 13:09   #3238
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez olkie Pokaż wiadomość
bylo i z powodu cen jak i nieprofesjonalnych odzywek w korespondencji miedzy potencjalnymi klientkami wizazanki bojkotują
bojkotują, z bólem serca, ale bojkotują...
chociaż jak widzę jakie Cyrki wyprawia Carinka to się pomału zaczynam utwierdzać w przekonaniu że bojkot to jedyna słuszna droga...
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-15, 13:16   #3239
magrat16
Zakorzenienie
 
Avatar magrat16
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Cetrum :)
Wiadomości: 3 770
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
bojkotują, z bólem serca, ale bojkotują...
chociaż jak widzę jakie Cyrki wyprawia Carinka to się pomału zaczynam utwierdzać w przekonaniu że bojkot to jedyna słuszna droga...
a mi z EDM tylko pędzelków brakuje. Może zamówie te z sunshade minerals lub pixie, chociaż hakuro też ma dobre opinie. W każdym razie, dużo lepszego podkładowego następce już znalazłam
__________________
Magrat znowu bloguje, ostatni post:Jak oszczędzać w kuchni
Przeczytane w2016 35( 2015:70;2014:33; 2013: 61)


03.10.2015
magrat16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-15, 13:30   #3240
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez magrat16 Pokaż wiadomość
a mi z EDM tylko pędzelków brakuje. Może zamówie te z sunshade minerals lub pixie, chociaż hakuro też ma dobre opinie. W każdym razie, dużo lepszego podkładowego następce już znalazłam
ja w EDM miałam idealna mieszankę... teraz szukam, choć, nie zapeszając, wydaje mi się że jestem już blisko ideału... (Lucy Bisque, choć obawiam się że na zimę jak ciut zblednę może się okazać odrobinke za ciemny...)


__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:36.