Calivita - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-10-03, 12:19   #1
MYSZECZKA_83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 130

Calivita


Witam wszystkich. Od kilku tygodni jestem dystrybutorką suplementów diety CaliVita i chciałalbym zapytać czy są tu jeszcze sosoby, które znają tę firmę i jakie sa ich opinie o jej preparatach? Ja przez te kilka tygodni spotkałam się z bardzo duzym zainteresowaniem na te produkty i jestem bardzo zadowolona z preparató, ale przede wszystkim z planu marketigowego oraz zasad przyznawania bonusów i premii dla dystrybutorów Czekam na Wasze opinie
MYSZECZKA_83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-03, 18:03   #2
Jamajkaa101
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 365
Dot.: Calivita

Z tego co wiem najlepsze preparaty są z Flavonu jeżeli chodzi o te firmy.
Jamajkaa101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-03, 19:17   #3
MYSZECZKA_83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 130
Dot.: Calivita

Cytat:
Napisane przez Jamajkaa101 Pokaż wiadomość
Z tego co wiem najlepsze preparaty są z Flavonu jeżeli chodzi o te firmy.

Ciężko mi się spierać z tą opinią, ale z tego co sprawdziłam na stronie tej Firmy to ma ona jedynie kilka preparatów podczas gdy Cali... ma ich kilkadziesiąt dla różnych osób, grup wiekowych i na przeróżnego rodzaju schorzenia
MYSZECZKA_83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-03, 20:38   #4
Jamajkaa101
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 365
Dot.: Calivita

Cytat:
Napisane przez MYSZECZKA_83 Pokaż wiadomość
Ciężko mi się spierać z tą opinią, ale z tego co sprawdziłam na stronie tej Firmy to ma ona jedynie kilka preparatów podczas gdy Cali... ma ich kilkadziesiąt dla różnych osób, grup wiekowych i na przeróżnego rodzaju schorzenia
idziesz na ilość czy na jakość?
Jamajkaa101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-03, 21:13   #5
cerveza
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 584
Dot.: Calivita

Nie przepadam za marketingiem sieciowym. Popatrzyłam na ceny - jest drogo. Przykładowo, dobre Omega 3 z firmy Olimp można kupić kilka razy taniej.
A pewnie nie ma różnicy - więc po co przepłacać?
cerveza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-03, 23:41   #6
teteesia
Rozeznanie
 
Avatar teteesia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: WiZaŻ
Wiadomości: 836
Dot.: Calivita

Moja mama jest w tym od 8 lat chyba.
Produkty? hmmm uważam, że są dobre:
- Garlic z Cynkiem i witamina C - super na przeziębienia, grypy itp.
- Shark Aid podawaliśmy mojemu pieskowi bo miała kłopoty ze stawami, kulała i co chwile przy zabawie robiła sobie kontuzje, kilka tygodni po stosowaniu ani śladu po kłopotach z łapkami, a jest coraz starsza. Moja sąsiadka też podawała psu staruszkowi bo był już w kiepskim stanie i pożył jeszcze z 5 lat w dobrej formie - jakbym to czytała to bym pewno nie uwierzyła ale tak było na prawde! Nie wiem czy jeśli byśmy nie podawały pieskowi to by teraz chodził, ma 10 lat i jest w supeeeeer kondycji. Na ludziach nie wiem jak działa bo nikt z bliskich nie brał, ale słyszałam od kogoś że komus pomogło.
- Noni - moją babcie postawiło na nogi, była w takim stanie że juz nie wstawała z łóżka kilka miesięcy (kłopoty z tarczycą i inne), słaba i wogóle, aktualnie śmiga teraz co jakis czas pije to dla przypomnienia
- Vitalizer - nie wiem czy jest teraz w ofercie (bo coś zmieniali w tej serii) ale miałam non stop babskie problemy, chodziłam od lekarza do lekarza, po tym momentalnie spokój do tej pory
- moja nastoletnia sąsiadka też miała kłopoty zdrowotne związane z babskim sprawami, dostała jakiś zestaw witamin (dokładnie nie wiem co tam było) ale też wszystko ustąpiło
- Luteine też mają super - wszyscy co stosowali chwalili poprawe wzroku
- Lecytyne, cynk i jeszcze coś ale wyleciało mi z głowy - jadłam na poprawe włosów i paznokcji - tez na plus.
- Arginina - pare osób też sobie chwali, uspokoiło im sie serducho po tym.
- bata caroten z witaminą E - fajnie robi na skórę i super jest w czasie lata do opalania
- Vein Care maść pare osób stosuje ją i sobie baaardzo chwali
Tyle pamiętam. Moja mama zajmuje się tym tylko na potrzeby własne, czasem komś zamawia po swoich cenach.

Że są droższe? może i tak ale watro patrzeć ile jest poszczególnego składnika w jednej tabl. i wtedy porównywać ceny, no i są naturalne, a nie jakaś chemia - z tego co wiem.

Yyy co do flavonu (nie jestem pewna czy o tym samym mysle co ktoś powyżej) to moja kuzynka zniszczyła sobie nim szkliwo :/ jakaś taka galaretka to była, a czy jest dobre słyszałam jak jedna osoba to miała bo często sie przeziębiała i chorowała - nie pomogło.
Ale dla każdego co innego... trzeba dopasowć indywidualnie do siebie.
__________________
pomóż
http://uniteddogs.com/stopkillingdogs/

Na całym świecie co 6 sekund ginie w męczarniach jakiś zwierzak w laboratarium!
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...8#post17020318

Edytowane przez teteesia
Czas edycji: 2010-10-04 o 10:32
teteesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-04, 10:23   #7
Jamajkaa101
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 365
Dot.: Calivita

Cytat:
Napisane przez cerveza Pokaż wiadomość
Nie przepadam za marketingiem sieciowym. Popatrzyłam na ceny - jest drogo. Przykładowo, dobre Omega 3 z firmy Olimp można kupić kilka razy taniej.
A pewnie nie ma różnicy - więc po co przepłacać?
Uwierz ale niestety nie są... To tak jakbyś powiedziała, że witamina C jest lepsza z apteki niż ta w cytrynie. Apropo tej witaminy - to trucizna gdyż zawiera jakiś składnik. Pisali o tym w gazetach i pewien naukowiec w jakiejś książce. Niestety za Chiny nie przypomnę sobie tego.
No ale widzicie o tym lekarze nie mówią i próbują wytępić takie firmy jak Calvita, Flavon czy Akuna. O! jeszcze sok Noni jest podobno dobry.

Lekarze mówią, że to złe itp a sami spożywają Suplementy diety to akurat nie moja branża w marketingu sieciowym ale wiem, że są dobre i mogę je z czystym sumieniem polecić.
Jamajkaa101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-04, 10:53   #8
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Calivita

Uważam ,że taki marketing ot pewnego rodzaju sekta robiąca wode z mózgu sprzedawcom
gdyby te preparaty byly takie cudowne to ludzie by nie chorowali.

Nic nie zastąpi zdrowych posilkow,ruchu i kontroli lekarskich.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-04, 11:37   #9
Jamajkaa101
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 365
Dot.: Calivita

Cytat:
Napisane przez paula78 Pokaż wiadomość
Uważam ,że taki marketing ot pewnego rodzaju sekta robiąca wode z mózgu sprzedawcom
gdyby te preparaty byly takie cudowne to ludzie by nie chorowali.

Nic nie zastąpi zdrowych posilkow,ruchu i kontroli lekarskich.
Oczywiście, że nic nie zastąpi zdrowych posiłków i nauki ale jeżeli myślisz, że leki są zdrowsze od suplementów to się grubo mylisz. Lekarze Ci tego nie powiedzą, gdyż to dla nich konkurencja, przecież im na rękę jeżeli ludzie kupują leki.

Jest już podobno nawet lek na raka i co? Myślisz, że go wprowadzą? Po co skoro można kupować leki, umierać i przemysł się kręci. Ehh, nie znam wszystkich suplementów tych firm ale słyszałam o różnych przypadkach, widziałam także nawet jeden na mojej siostrze czy babci więc proszę Cię Taki flavon czy calvita Cie nie uleczą przecież ale mogą naprawdę poprawić nasze zdrowie. Te produkty można nawet kupić w sklepach internetowych więc nikt Ci "wody z mózgu" nie zrobi bezpośrednio.

Jeżeli także używasz słowo sekta powinnaś się najpierw zastanowić nad tym pojęciem dokładnie, bo z tego co wiem to tyczy się głównie do religii. Nigdy nie mów hop, bo nie wiesz co Ci może pomóc. Możesz mi teraz wierzyć lub nie ale pewna Pani miała raka i właśnie jedna z tych firm (nie pamiętam która) ją wyleczyła. Dostała ten produkt za darmo od dystrybutora więc nie miał w tym interesu aby jej to wciskać Złapała się ostatniej deski ratunki - firmy która jest postrzegana jako sekta
Zresztą lubię rozmawiać z tymi przedstawicielami, gdyż większość z nich jest lekarzami tak naprawdę albo interesują się medycyną niekonwencjonalną.

Pozdrawiam.

---------- Dopisano o 12:37 ---------- Poprzedni post napisano o 12:35 ----------

Cytat:
Napisane przez paula78 Pokaż wiadomość
gdyby te preparaty byly takie cudowne to ludzie by nie chorowali.
A i gdyby wreszcie wprowadzili samochody elektryczne ( bo jest taka możliwość) to nie byłoby zanieczyszczeń i więcej kasy w portfelu. No tylko że przemysł paliwowy by upadł (w tym ropa!). Co za tym idzie to wiadomo.
Jamajkaa101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-04, 11:44   #10
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Wink Dot.: Calivita

Cytat:
Napisane przez Jamajkaa101 Pokaż wiadomość
Oczywiście, że nic nie zastąpi zdrowych posiłków i nauki ale jeżeli myślisz, że leki są zdrowsze od suplementów to się grubo mylisz. Lekarze Ci tego nie powiedzą, gdyż to dla nich konkurencja, przecież im na rękę jeżeli ludzie kupują leki.

Jest już podobno nawet lek na raka i co? Myślisz, że go wprowadzą? Po co skoro można kupować leki, umierać i przemysł się kręci. Ehh, nie znam wszystkich suplementów tych firm ale słyszałam o różnych przypadkach, widziałam także nawet jeden na mojej siostrze czy babci więc proszę Cię Taki flavon czy calvita Cie nie uleczą przecież ale mogą naprawdę poprawić nasze zdrowie. Te produkty można nawet kupić w sklepach internetowych więc nikt Ci "wody z mózgu" nie zrobi bezpośrednio.

Jeżeli także używasz słowo sekta powinnaś się najpierw zastanowić nad tym pojęciem dokładnie, bo z tego co wiem to tyczy się głównie do religii. Nigdy nie mów hop, bo nie wiesz co Ci może pomóc. Możesz mi teraz wierzyć lub nie ale pewna Pani miała raka i właśnie jedna z tych firm (nie pamiętam która) ją wyleczyła. Dostała ten produkt za darmo od dystrybutora więc nie miał w tym interesu aby jej to wciskać Złapała się ostatniej deski ratunki - firmy która jest postrzegana jako sekta
Zresztą lubię rozmawiać z tymi przedstawicielami, gdyż większość z nich jest lekarzami tak naprawdę albo interesują się medycyną niekonwencjonalną.

Pozdrawiam.

---------- Dopisano o 12:37 ---------- Poprzedni post napisano o 12:35 ----------



A i gdyby wreszcie wprowadzili samochody elektryczne ( bo jest taka możliwość) to nie byłoby zanieczyszczeń i więcej kasy w portfelu. No tylko że przemysł paliwowy by upadł (w tym ropa!). Co za tym idzie to wiadomo.

Chyba za bardzo wierzysz w spiski.
Rynek jest na tyle otwarty aby wprowadzić każdy produkt do sklepów i o ile sprzedaż ksmetyków np.avon czy poscieli z wilbłąda na potencję mnie nie interesuje to sprzedaż cudownego plynu na wszytskie bolączki świata uważam za oszustwo i powinno być karane.
Szczegolnie ,że wiele takich produktow nie przechodzi odpowiednich badań.

Mnie nie odpowiada sama forma sprzedaży bo kojarzy mi sie z sektą i naciąganiem i tylko tyle.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-04, 12:07   #11
Jamajkaa101
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 365
Dot.: Calivita

Cytat:
Napisane przez paula78 Pokaż wiadomość
Chyba za bardzo wierzysz w spiski.
Rynek jest na tyle otwarty aby wprowadzić każdy produkt do sklepów i o ile sprzedaż ksmetyków np.avon czy poscieli z wilbłąda na potencję mnie nie interesuje to sprzedaż cudownego plynu na wszytskie bolączki świata uważam za oszustwo i powinno być karane.
Szczegolnie ,że wiele takich produktow nie przechodzi odpowiednich badań.

Mnie nie odpowiada sama forma sprzedaży bo kojarzy mi sie z sektą i naciąganiem i tylko tyle.
Jesteś lekarzem? Powiedz mi czy Avon zagraża takim kremom jak Vichy?A takie suplementy zagrażają normalnym lekarstwom dlatego lekarze chcą aby ich nie było bo upadłby cały przemysł. Takie produkty mają własne laboratoria i certyfikaty. Jeżeli byłoby to oszustwo, które szkodzi to dawno znikli by z rynku - to logiczne.

No właśnie, nie odpowiada Ci ta forma sprzedaży (najbardziej skuteczna w sumie), źle Ci sie kojarzy ale nie łącz do tego produktów.

Poszukaj informacji w internecie na temat leków na raka, czy samochodów na baterie. Przecież jesteśmy już na tyle rozwinięci i mogłoby to wejść na rynek... tylko po co... to tak jakby każdemu produktować tone pieniędzy. Wszystko by padło...


Ciekawa jestem co Ci się jeszcze kojarzy z naciąganiem... bo wg takiego myślenia to chyba wszystko.

Edytowane przez Jamajkaa101
Czas edycji: 2010-10-04 o 12:09
Jamajkaa101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-04, 12:28   #12
Tarquin
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 192
Dot.: Calivita

To na zasadzie, że nie opłaca się wyleczać, tylko leczyć. Jest to bardziej opłacalne dla firm.

I jest różnica w jakości i cenie. Nawet w aptekach - magnez za 5 zł jest nic nie wart, za to taki za 20 jest wart swojej ceny. To nie to samo - inna przyswajalność przede wszystkim. W aptece większość witamin to syntetyki, Calivita i podobne firmy sprzedają droższe, ale NATURALNE witaminy.

Witamina C nie może w sobie zawierać żadnej trucizny, bo jest to po prostu witamina C. Jednoskładnikowy związek, nie mający w sobie nic więcej. Szkodzi tylko w znacznym nadmiarze używana przez dłuższy czas.

A dla osób, uważających, że tego typu firmy to naciąganie mam pytanie:
- czy jeśli w sklepie z ubraniami założycie koszmarnie pogrubiającą Was bluzkę, a sprzedawca ma premie od obrotu, to powie Wam, że Was pogrubia? Nie. Naciągnie Was na jej kupno.
- Czy jeśli moja koleżanka - pracująca w aptece - ma premię, gdy średnia sprzedaż na klienta wyniesie 3 preparaty, to powie wam podczas waszych zakupów, że "tego to nie musi pani już kupować, pozostałe preparaty wystarczą", czy wciśnie dodatkowy (zbędny) produkt?
- Czy jak ktoś pokazuje Wam katalog swoich produktów (witamin, kremów, środków czystości), mówi, ze są dobre, bo sam używa to wciska, czy zakup zależy od Was?


Poza tym wk...niepowiem co mnie jak ktoś pisze "nie znam, nie byłam, nie widziałam, nie wiem o co w tym chodzi, ale dla mnie taka forma sprzedaży jest odpowiedzialna za całe zło na tym świecie".
Tarquin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-04, 12:49   #13
Jamajkaa101
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 365
Dot.: Calivita

Cytat:
Napisane przez Tarquin Pokaż wiadomość
To na zasadzie, że nie opłaca się wyleczać, tylko leczyć. Jest to bardziej opłacalne dla firm.

I jest różnica w jakości i cenie. Nawet w aptekach - magnez za 5 zł jest nic nie wart, za to taki za 20 jest wart swojej ceny. To nie to samo - inna przyswajalność przede wszystkim. W aptece większość witamin to syntetyki, Calivita i podobne firmy sprzedają droższe, ale NATURALNE witaminy.

Witamina C nie może w sobie zawierać żadnej trucizny, bo jest to po prostu witamina C. Jednoskładnikowy związek, nie mający w sobie nic więcej. Szkodzi tylko w znacznym nadmiarze używana przez dłuższy czas.

A dla osób, uważających, że tego typu firmy to naciąganie mam pytanie:
- czy jeśli w sklepie z ubraniami założycie koszmarnie pogrubiającą Was bluzkę, a sprzedawca ma premie od obrotu, to powie Wam, że Was pogrubia? Nie. Naciągnie Was na jej kupno.
- Czy jeśli moja koleżanka - pracująca w aptece - ma premię, gdy średnia sprzedaż na klienta wyniesie 3 preparaty, to powie wam podczas waszych zakupów, że "tego to nie musi pani już kupować, pozostałe preparaty wystarczą", czy wciśnie dodatkowy (zbędny) produkt?
- Czy jak ktoś pokazuje Wam katalog swoich produktów (witamin, kremów, środków czystości), mówi, ze są dobre, bo sam używa to wciska, czy zakup zależy od Was?


Poza tym wk...niepowiem co mnie jak ktoś pisze "nie znam, nie byłam, nie widziałam, nie wiem o co w tym chodzi, ale dla mnie taka forma sprzedaży jest odpowiedzialna za całe zło na tym świecie".
Dokładnie!!
W sklepach dopiero jest naciągana, co zawsze się zapytam to wszystko jest super i we wszystkim mi ładnie. Już nawet nie powiem o AGD jak nacągają

Co do tych witamin to mi właśnie o tą przyswajalność chodziło - wyjęłaś m to z ust

Co do ostatniego zdania to niestety ale polski narów ( w sumie inne też) nie mają swojego zdania i muszę kierować się czyimś a najlepiej to stereotypami
Jamajkaa101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-04, 13:51   #14
cerveza
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 584
Dot.: Calivita

Cytat:
Napisane przez Jamajkaa101 Pokaż wiadomość
Uwierz ale niestety nie są... To tak jakbyś powiedziała, że witamina C jest lepsza z apteki niż ta w cytrynie. Apropo tej witaminy - to trucizna gdyż zawiera jakiś składnik. Pisali o tym w gazetach i pewien naukowiec w jakiejś książce. Niestety za Chiny nie przypomnę sobie tego.
No ale widzicie o tym lekarze nie mówią i próbują wytępić takie firmy jak Calvita, Flavon czy Akuna. O! jeszcze sok Noni jest podobno dobry.

Lekarze mówią, że to złe itp a sami spożywają Suplementy diety to akurat nie moja branża w marketingu sieciowym ale wiem, że są dobre i mogę je z czystym sumieniem polecić.
Witamina C z apteki jest gorzej przyswajalna niż witamina C zawarta w jedzeniu - choć w cytrynie jest jej mniej niż w cebuli czy kiszonej kapuście. Podobnie Omega 3 - tabletka nie zastąpi łososia, oliwy z oliwek, makreli, czyli tłuszczy naturalnych. Dlatego od dawna nie biorę suplementów, stawiam na dobre jedzenie. Przy prawidłowo zbilansowanej diecie, suplementy są zbędne.

Trochę wiem o produkcji leków i wiem ile kosztuje wyprodukowanie opakowania tabletek i cóż - przepłacać nie lubię Coś w stylu T-shirt PRADA 100% bawełna 499zł, T-shirt no name 100% bawełna 49zł, oba podobne, po co kupować pierwszy, jeśli przepłaca się za markę?

---------- Dopisano o 14:51 ---------- Poprzedni post napisano o 14:45 ----------

Cytat:
Napisane przez Tarquin Pokaż wiadomość
To na zasadzie, że nie opłaca się wyleczać, tylko leczyć. Jest to bardziej opłacalne dla firm.

I jest różnica w jakości i cenie. Nawet w aptekach - magnez za 5 zł jest nic nie wart, za to taki za 20 jest wart swojej ceny. To nie to samo - inna przyswajalność przede wszystkim. W aptece większość witamin to syntetyki, Calivita i podobne firmy sprzedają droższe, ale NATURALNE witaminy.

Witamina C nie może w sobie zawierać żadnej trucizny, bo jest to po prostu witamina C. Jednoskładnikowy związek, nie mający w sobie nic więcej. Szkodzi tylko w znacznym nadmiarze używana przez dłuższy czas.

A dla osób, uważających, że tego typu firmy to naciąganie mam pytanie:
1. czy jeśli w sklepie z ubraniami założycie koszmarnie pogrubiającą Was bluzkę, a sprzedawca ma premie od obrotu, to powie Wam, że Was pogrubia? Nie. Naciągnie Was na jej kupno.
2. Czy jeśli moja koleżanka - pracująca w aptece - ma premię, gdy średnia sprzedaż na klienta wyniesie 3 preparaty, to powie wam podczas waszych zakupów, że "tego to nie musi pani już kupować, pozostałe preparaty wystarczą", czy wciśnie dodatkowy (zbędny) produkt?
3. Czy jak ktoś pokazuje Wam katalog swoich produktów (witamin, kremów, środków czystości), mówi, ze są dobre, bo sam używa to wciska, czy zakup zależy od Was?


Poza tym wk...niepowiem co mnie jak ktoś pisze "nie znam, nie byłam, nie widziałam, nie wiem o co w tym chodzi, ale dla mnie taka forma sprzedaży jest odpowiedzialna za całe zło na tym świecie".
1. nigdy nie pytam sprzedawcy o zdanie. Niby po co? sama wiem, w czym dobrze wyglądam i kupuję to co mi się podoba.

2. tu podobnie, leczę się sama (choć właściwie nie choruję : patrz dobra dieta) i sama sobie dobieram leki, jeśli zajdzie potrzeba. nie ufam farmaceutom i lekarzom właściwie też nie.

3. zazwyczaj wciska. tym się właśnie różni przedstawiciel od sprzedawcy : nigdy się nie spotkałam w aptece czy spożywczaku ze wciskaniem na siłę czy namawianiem na dany produkt, natomiast ludzie z katalogami na siłę chcą przekonać do zakupu cudownego kremu czy tam witaminek. I mnie denerwują. Dlatego generalnie nie kupuję rzeczy z katalogu, lubię mieć ten komfort pójścia do sklepu kiedy chcę, obejrzenia sobie interesujących mnie rzeczy i kupienia czegoś, czego nikt mi na siłę nie 'poleca'.
cerveza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-04, 17:21   #15
teteesia
Rozeznanie
 
Avatar teteesia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: WiZaŻ
Wiadomości: 836
Dot.: Calivita

To czy ktoś woli kupować od konsultanta/przedstawiciela czy w sklepie to już kazdego indywidualna sprawa.
Jeśli ktos wciska na siłę to zależy tylko od kultury czlowieka, ludzie są różni, ale nie wszyscy tak robią, więc nie wrzucaj wszystkich do "jednego worka"!
A niby te wszędobylskie reklamy (TV, gazety, internet, radio) to niby nie narzucanie? nie da sie ich uniknąć, a takiemu przedstawicielowi wystarczy powiedzieć "nie, dziękuję" i po sprawie, nikt za nikim na pewno nie będzie chodził. Każdy handel ma swoje prawa.

Z resztą to jest wątek o Calivicie, a nie o przedstawicielach !

Aha i totalną bzdurą jest pisanie, że "przy prawidłowo zbilansowanej diecie, suplementy są zbędne" oczywiście jest to bardzo ważne ale nie każdemu to wystarczy - znam kilka osób, które ciężko przyswajają np. żelazo czy potas i muszą wspomagać się suplementami bo chociaż jedzą wszystko co je zawiera to mają ich cigle za mało. Każdy ma inny organizm i że Ty tak masz to nie zaczy, że maja tak wszyscy.
__________________
pomóż
http://uniteddogs.com/stopkillingdogs/

Na całym świecie co 6 sekund ginie w męczarniach jakiś zwierzak w laboratarium!
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...8#post17020318

Edytowane przez teteesia
Czas edycji: 2010-10-04 o 17:29
teteesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-04, 18:18   #16
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Calivita

Cytat:
Napisane przez Jamajkaa101 Pokaż wiadomość
A takie suplementy zagrażają normalnym lekarstwom dlatego lekarze chcą aby ich nie było bo upadłby cały przemysł. Takie produkty mają własne laboratoria i certyfikaty. Jeżeli byłoby to oszustwo, które szkodzi to dawno znikli by z rynku - to logiczne.

Oczywiście mają labolatoria ,podobnie jak np. pościel z wełny która powołuje się na nieistniejące stowarzyszenie.
Dopalacze tez sa szkodliwe i sa na rynku ,alkohol jest szkodliwy .....

Cytat:
Napisane przez Jamajkaa101 Pokaż wiadomość
Poszukaj informacji w internecie na temat leków na raka, czy samochodów na baterie. Przecież jesteśmy już na tyle rozwinięci i mogłoby to wejść na rynek... tylko po co... to tak jakby każdemu produktować tone pieniędzy. Wszystko by padło...

O lekarstwie na raka nie słyszałam ,samochody na baterie czy prąd już są ,pytanie ile osób jest wstanie je sobie kupić.
Ale za kilkanaście lat.

Cytat:
Napisane przez Jamajkaa101 Pokaż wiadomość
Ciekawa jestem co Ci się jeszcze kojarzy z naciąganiem... bo wg takiego myślenia to chyba wszystko.
Domyślam się ,że dotknęłam jakąś osobistą nutę.

---------- Dopisano o 19:18 ---------- Poprzedni post napisano o 19:17 ----------

Cytat:
Napisane przez teteesia Pokaż wiadomość
Aha i totalną bzdurą jest pisanie, że "przy prawidłowo zbilansowanej diecie, suplementy są zbędne" oczywiście jest to bardzo ważne ale nie każdemu to wystarczy - znam kilka osób, które ciężko przyswajają np. żelazo czy potas i muszą wspomagać się suplementami bo chociaż jedzą wszystko co je zawiera to mają ich cigle za mało. Każdy ma inny organizm i że Ty tak masz to nie zaczy, że maja tak wszyscy.
Ale jest to kilka osob i nie są to osoby "zdrowe" a osoba zdrowym ,odpowiednio zbilansowana dieta wystarcza i nie musza sie suplementować.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-04, 22:20   #17
teteesia
Rozeznanie
 
Avatar teteesia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: WiZaŻ
Wiadomości: 836
Dot.: Calivita

Cytat:
Napisane przez paula78 Pokaż wiadomość

Ale jest to kilka osob i nie są to osoby "zdrowe" a osoba zdrowym ,odpowiednio zbilansowana dieta wystarcza i nie musza sie suplementować.
No własnie napisałam to, że nie zawsze każdemu wystarczy odpowiednio zbilansowana dieta bo niektórzy muszą brać suplementy, więc nie wiem po co to powtarzasz... Ktoś wyżej napisał, że wystarczy, a tak nie jest w każdym przypadku więc wyjaśniłam.

Wątek jest poświęcony nie żeby sie wypowiadać kto co mysli o suplementach czy witaminach, a konkretnie o jednej firmie...!
__________________
pomóż
http://uniteddogs.com/stopkillingdogs/

Na całym świecie co 6 sekund ginie w męczarniach jakiś zwierzak w laboratarium!
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...8#post17020318
teteesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-05, 11:15   #18
Tarquin
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 192
Dot.: Calivita

Ja polecam znakomitą książkę autorstwa ludzi, którzy rozpropagowali w polce Calivitę - "W szkole nie nauczono mnie biznesu". Mają tez świetne portale dotyczące zdrowego odżywiania.
Tarquin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-05, 12:45   #19
cerveza
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 584
Dot.: Calivita

Cytat:
Napisane przez teteesia Pokaż wiadomość
To czy ktoś woli kupować od konsultanta/przedstawiciela czy w sklepie to już kazdego indywidualna sprawa.
Jeśli ktos wciska na siłę to zależy tylko od kultury czlowieka, ludzie są różni, ale nie wszyscy tak robią, więc nie wrzucaj wszystkich do "jednego worka"!
A niby te wszędobylskie reklamy (TV, gazety, internet, radio) to niby nie narzucanie? nie da sie ich uniknąć, a takiemu przedstawicielowi wystarczy powiedzieć "nie, dziękuję" i po sprawie, nikt za nikim na pewno nie będzie chodził. Każdy handel ma swoje prawa.

Z resztą to jest wątek o Calivicie, a nie o przedstawicielach !

Aha i totalną bzdurą jest pisanie, że "przy prawidłowo zbilansowanej diecie, suplementy są zbędne" oczywiście jest to bardzo ważne ale nie każdemu to wystarczy - znam kilka osób, które ciężko przyswajają np. żelazo czy potas i muszą wspomagać się suplementami bo chociaż jedzą wszystko co je zawiera to mają ich cigle za mało. Każdy ma inny organizm i że Ty tak masz to nie zaczy, że maja tak wszyscy.
Uwierz, że w jedzeniu masz lepiej przyswajalne żelazo czy potas, tylko trzeba wiedzieć co i jak jeść. Ale łatwiej pigułę połknąć, nie? i później wątroba zawalona.
cerveza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-05, 15:17   #20
teteesia
Rozeznanie
 
Avatar teteesia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: WiZaŻ
Wiadomości: 836
Dot.: Calivita

Cytat:
Napisane przez cerveza Pokaż wiadomość
Uwierz, że w jedzeniu masz lepiej przyswajalne żelazo czy potas, tylko trzeba wiedzieć co i jak jeść. Ale łatwiej pigułę połknąć, nie? i później wątroba zawalona.
Jak nie wiesz jakie inni mają problemy z tym to już nie mądruj, że wiesz wszystko !
Jak sie łyka byle jakie witaminy i garściami to może i sie ma "zwaloną wątrobe", są naturalne wit. i sup. - wnioskuje, ze nie słyszałaś. Myślisz, że to jedzenie, które jest w sklepach to jest takie dobre, teraz wszystko jest przetwarzane i sztuczne - traci na tym. Dlatego coraz więcej ludzi ma problemy z różnymi niedoborami. Trochę sie interesuje tym tematem, o jedzeniu. Albo np. upały powoduja, że pocimy się więcej i wypłukują się szyciej składniki, niektórzy podczas lata właśnie musza się wspomagać bo ich słabi inaczej, z niedoboru.
Nie mówie, że powinno sie jeść tabl., ale są osoby, że muszą od czasu do czasu bo inaczej by nie funkcjonowały.
Jeśli nie potrzebujesz nic, to się ciesz ale nie oceniaj innych bo nie każdy ma tak samo.
W Cali z resztą nie tylko są supl. i wit., ale również inne naturalne produkty.
Koniec.

Piszę po raz nie wiem który, że ten watek nie do tego służy, więc jeśli chcesz rozmawiać na inny temat jak w tytule to znajdz odpowiedni wątek.
__________________
pomóż
http://uniteddogs.com/stopkillingdogs/

Na całym świecie co 6 sekund ginie w męczarniach jakiś zwierzak w laboratarium!
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...8#post17020318
teteesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-05, 18:04   #21
Tarquin
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 192
Dot.: Calivita

Cytat:
Napisane przez cerveza Pokaż wiadomość
Uwierz, że w jedzeniu masz lepiej przyswajalne żelazo czy potas, tylko trzeba wiedzieć co i jak jeść. Ale łatwiej pigułę połknąć, nie? i później wątroba zawalona.
Jak ktos ma choroby jelita i nie przyswaja jakis witamin, to nie pomoze mu zadna dieta - musi brac tabletki. podobnie jest z silnymi niedoborami.
Tarquin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-05, 21:38   #22
MYSZECZKA_83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 130
Dot.: Calivita

Widzę, że rozmowa zeszła tu z pierwotnego tematu na dość zaciętą dyskusję No cóż każdy z nas ma prawo do własnego zdania i poglądów. Ja oraz moi znajomi naprawdę chwalimy sobie Firmę i jej preparaty. Osoby, któe jeszcze nie poznały Firmy Calivita lub chcą się czegoś więcej dowiedzieć zapraszam na spotkanie z jednym z menedżerów Fimry w Krakowie w dniu 08 paźdzernika ok. 16.15. Spotkanie potrwa około dwóch godzin i naprawde zapraszam wszystkie osobz, które mają chwilę czasu bo będzie na pewno jak zawsze bardzo ciekawie Spotkanie odbędzie się w okolicach Ronda Mogilskiego )dokaładne miejsce jeszcze podam w najbliższych dniach. Ososby wstępnie zainteresowane proszę o ewentualny kontakt w celu zarezerwowania miejsca. Przyjście na spotkanie oczywiście do niczego nie zobowiązuje
MYSZECZKA_83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-05, 21:52   #23
Tarquin
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 192
Dot.: Calivita

Każdy temat o jakimkolwiek MLMie tak kończy. Zaraz pojawią się głosy, że będzie im na spotkaniu ktoś prał mózg

A jeszcze z racji wykonywanego zawodu - 99% witamin, suplementów i innych tego typu rzeczy w aptece nie jest nic warta. Jeśli calivita chce kilkadziesiąt zl za pudełko witamin, a w aptece są po kilka złoty, to wierzcie mi - jakość jest porównywalna do ceny. Jest jedna firma, która ma dobre witaminy, w cenach zbliżonych do tych z calivity, jakościowo pewnie też są dobre, ale je możemy tylko kupić, a nie możemy na nich zarabiać.
Tarquin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-01, 20:37   #24
Tarquin
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 192
Dot.: Calivita

Cytat:
Napisane przez paula78 Pokaż wiadomość
Uważam ,że taki marketing ot pewnego rodzaju sekta robiąca wode z mózgu sprzedawcom
Są osoby, które uważają, że religie robią ludziom wodę z mózgu i tacy, co uważają, że akceptacja związków jednopłciowych doprowadzi do upadku naszej cywilizacji. Jest też wielu innych ludzi, którzy nie mają na jakiś temat pojęcia, ale są na nie.

Zaprosiłem kiedyś na prezentacje Planu Marketingowego swojej firmy księdza, który w swoim portalu miał artykuł, mówiący, że MLM to sekty ekonomiczne. Po wyjściu był w szoku - zmienił zdanie, powiedział, że to nie ma śladu sekty, że szkolenie było fajne, że schemat jest bardzo wiarygodny. Nie miał poczucia "wyprania mózgu" (czymkolwiek to jest) ale rzetelnego przedstawienia systemu wynagradzania firmy.



Cytat:
Napisane przez paula78 Pokaż wiadomość
gdyby te preparaty byly takie cudowne to ludzie by nie chorowali.
To proszę się ustosunkować do takiej opinii:
gdyby siłownie i fitness faktycznie przynosiły takie efekty, to wszyscy by tam chodzili i byli szczupli i zdrowi.
Tarquin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-01, 21:19   #25
cerveza
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 584
Dot.: Calivita

Cytat:
Napisane przez Tarquin Pokaż wiadomość
Jak ktos ma choroby jelita i nie przyswaja jakis witamin, to nie pomoze mu zadna dieta - musi brac tabletki. podobnie jest z silnymi niedoborami.
jeśli ktoś nie przyswaja jakichś (podkreślam pisownię, bo widzę, że masz problemy z tym) witamin z pożywienia, to jak ma przyswoić je z tabletek, skoro witaminy z tabletek są słabiej przyswajalne?

Cytat:
Napisane przez Tarquin Pokaż wiadomość
Są osoby, które uważają, że religie robią ludziom wodę z mózgu i tacy, co uważają, że akceptacja związków jednopłciowych doprowadzi do upadku naszej cywilizacji. Jest też wielu innych ludzi, którzy nie mają na jakiś temat pojęcia, ale są na nie.

Zaprosiłem kiedyś na prezentacje Planu Marketingowego swojej firmy księdza, który w swoim portalu miał artykuł, mówiący, że MLM to sekty ekonomiczne. Po wyjściu był w szoku - zmienił zdanie, powiedział, że to nie ma śladu sekty, że szkolenie było fajne, że schemat jest bardzo wiarygodny. Nie miał poczucia "wyprania mózgu" (czymkolwiek to jest) ale rzetelnego przedstawienia systemu wynagradzania firmy.





To proszę się ustosunkować do takiej opinii:
gdyby siłownie i fitness faktycznie przynosiły takie efekty, to wszyscy by tam chodzili i byli szczupli i zdrowi.
Skoro te tabletki są takie genialne, to dlaczego nie są sprzedawane w aptekach (=dostęp dla większej ilości osób), tylko roznoszą je konsultanci, którzy strzelają jakieś hasła z kosmosu o spełnianiu marzeń?

---------- Dopisano o 22:19 ---------- Poprzedni post napisano o 22:16 ----------

Kurczę i się nie doczekam odpowiedzi, bo ktoś dostał BANA stałego... ciekawe za co
cerveza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-04, 12:31   #26
julisari
Raczkowanie
 
Avatar julisari
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 373
Dot.: Calivita

A ja zastanawiam się nad zakupem cynku i paraprotexu ale ten drugi b.drogi i nie wiem czy skuteczny. jakieś opinie?
julisari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-05, 09:02   #27
Jamajkaa101
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 365
Dot.: Calivita

Cytat:
Napisane przez cerveza Pokaż wiadomość
jeśli ktoś nie przyswaja jakichś (podkreślam pisownię, bo widzę, że masz problemy z tym) witamin z pożywienia, to jak ma przyswoić je z tabletek, skoro witaminy z tabletek są słabiej przyswajalne?



Skoro te tabletki są takie genialne, to dlaczego nie są sprzedawane w aptekach (=dostęp dla większej ilości osób), tylko roznoszą je konsultanci, którzy strzelają jakieś hasła z kosmosu o spełnianiu marzeń?

---------- Dopisano o 22:19 ---------- Poprzedni post napisano o 22:16 ----------

Kurczę i się nie doczekam odpowiedzi, bo ktoś dostał BANA stałego... ciekawe za co
o Boże... gratuluję inteligencji... Dlaczego leki nie są sprzedawane w kioskach, a chleb w aptece? Dziewczyno każda firma i produkt ma swoją drogę dystrybucji. jezeli produkty z MLM nie byly by sprzedawane poprzez dystrybutorów to nie byłoby Marketingu sieciowego tylko sprzedaż detaliczna, a wtedy byliby normalni pośrednicy. Zresztą... mam przyjaciela lekarza i powiedział mi coś w co mozesz wierzyc lub nie. Te produkty (np Calvita, Flavon czy akuna) są 100 razy lepsze od sztucznych lekarstw, ale jezeli byłby polecane przez lekarzy to wiesz co by było? To tak jak prywatna Pani dermatorlog... przepisuje maści... i przepisuje... i nastepna wizyta i nastepna.
Drugi przyklad: Skoro to sekta to dlaczego wykładają już MLM na uczelniach jako kierunek? No i trzeci przykład. Znasz firmę Euphora? Teraz działają pod nazwą PAESE. Wiesz,że już wycofują sie ze sprzedazy detalicznej? Tak! Poniewaz przynosi ona znacznie mniejsze efekty. Teraz dzialają w MLM jak Oriflame. Towar którego nie polecamy stoi na półce MARTWY! Gdyby wszyscy sprzedawcy za ladą byli tacy jak wg Ciebie Ci "sprzedawcy marzeń" to zycie i zakupy w sklepie były by bardziej kolorowe.
Choc może i przyznam Ci rację, bo mówisz o firmie Amway? Ta firma powstała kilkadziesiąt lat temu, szkoda, że tak została poprowadzona, faktycznie trudno tam o zarobek ale sie da! ( Amway Polska to ok. 138 mln PLN w 2009 r, zdajesz sobie kobieto sprawę ile to jest? A wiesz, że ponad połowe przeznaczają na wynagrodzenie dla managerów i wszystkich sprzedawców). Produkty mają natomiast o stokroć lepsze od np Vichy. Oni sprzedaja markę Artistry, a to już pólka Diora (7 miesjce w świecie). Skladniki używane przez kosmetyczki, poczytaj dziewczyno potem rób z siebie wszechwiedzącą, bo obrażasz mnóstwo ludzi.

Kiedyś mogliśmy się na nich złościć, że Nas wysmiewają ale teraz? Robią z siebie trochę małodoinformowanych skoro nie wiedzą, że Multi Level Marketing (MLM) inaczej Marketing Wielopoziomowy wykladają już jako kierunek na uczelni. http://www.networkmagazyn.pl/mlm-na-uczelni-wyzszej W USA jest to normalna branża którą można wybrać, jednocześnie mocna gałąź gospodarki rynkowej.

W Polsce jeszcze długo bedzie to piramida, sekta i latanie z katalogiem.
Prosze Was kochani poczytajcie najpierw o tym. Jest tu wiele osob ktorzy są konsultantami tylko w jakiejś firmie ale są także osoby które utrzymują się z branży MLM, gwarantuję Wam,że ich zarobki to minimum 2tys! Z tego można się utrzymać. Jeszcze raz powtarza,że to minimum. Zarabia ktoś tyle przy góra 3h pracy na tydzień ?

Wiem, zaraz ktoś wyskoczy,że zna kogoś komu nie wyszło itp. Kochani... ja znam wielu ludzi, którym do tej pory szef pieniedzy nie wypłacił, a minął już rok (np taką osobą jestem ja), znam wielu którzy otwierali i zamykali zaraz firmy i oczywiście znam takich którym nie wyszło w MLM! Prosze Was tylko o jedno... na takich ludziach nie warto się wzorować.

Nie wiem skąd ta mściwość i wrogie nastawienie do ludzi działających w tej branży? No skąd?

Założe się, że nie jesteście dziećmi ale czasami Wasze wypowiedzi są poniżej normy, naprawdę to przykre, że człowiek człowiekowi tak może robić... Poniżacie ludzi którzy pracują legalnie, cieszą się życiem przy tym. Może To was boli? No bo przecież to grzech lubić właśną pracę, tak?

(skopiowałam mojego posta z innego forum, bo nie chce mi się tłumaczyć tego samego w kólko)

Ps. a i nie działam w Calvita (bo zaraz pewnie jakieś chore domysły się pojawią)

Ps2. w Amway też nie xD

Edytowane przez Jamajkaa101
Czas edycji: 2011-02-05 o 09:07
Jamajkaa101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-06, 18:10   #28
lpmarta
Przyczajenie
 
Avatar lpmarta
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2
Dot.: Calivita

Cytat:
Napisane przez paula78 Pokaż wiadomość
Uważam ,że taki marketing ot pewnego rodzaju sekta robiąca wode z mózgu sprzedawcom
gdyby te preparaty byly takie cudowne to ludzie by nie chorowali.

Nic nie zastąpi zdrowych posilkow,ruchu i kontroli lekarskich.
właśnie nie chorują
, mam w rodzinie kilka przypadków gdzie lekarze rozkładali już ręce (moja osobista siostra i jej syn) pomogły te preparaty. przy czym sami ich szukalismy, nikt nas do tego nie namawiał ani nie robił wody z mózgu.

ja sama kiedys byłam do nich sceptycznie nastawiona, a teraz już nie chce nic innego
lpmarta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-16, 11:38   #29
Tobisz5
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 25
Dot.: Calivita

Cytat:
Napisane przez julisari Pokaż wiadomość
A ja zastanawiam się nad zakupem cynku i paraprotexu ale ten drugi b.drogi i nie wiem czy skuteczny. jakieś opinie?
Jeśli chodzi o Paraprotex to jeden z najbardziej pożądanych i kupowanych preparatów tej firmy. Powiem szczerze, że wiele ludzi chwali sobie ten preparat, bo zawiera 9 składników, które wykazują właściwości oczyszczające i przeciwpasożytnicze. Jeśli chcesz przeprowadzić oczyszczanie organizmu lub wytępić jakiegoś pasożyta to śmiało możesz sięgnąć po paraprotex.
xxxx
---------- Dopisano o 12:38 ---------- Poprzedni post napisano o 12:33 ----------

Cytat:
Napisane przez cerveza Pokaż wiadomość
Uwierz, że w jedzeniu masz lepiej przyswajalne żelazo czy potas, tylko trzeba wiedzieć co i jak jeść. Ale łatwiej pigułę połknąć, nie? i później wątroba zawalona.
Jaką pigułkę? Nie bądźmy śmieszni, przecież suplementy diety to dodatek do diety. Chyba już każdy z nas wie, że zdrowe jedzenie dostępne w sklepach po prostu już nie istnieje. Wszystko jest nafaszerowane tak, że nasz organizm nie wiele z tego skorzysta. Dlatego, żeby dostarczyć odpowiednie ilości witamin, minerałów, mikroelementów, aminokwasów itd. trzeba sięgać po suplementy diety. Takie nastały dla nas czasy, że jedzenie odbiega daleko od ideału i choćbyśmy chcieli i tak nie dostarczymy tego co nasz organizm na co dzień potrzebuje.
__________________
<ciach_reklama>

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2014-07-16 o 13:47 Powód: link
Tobisz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-05, 13:14   #30
maja788
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 2
Dot.: Calivita

na oczyszczanie paraprotex ale dobrze jest tez kupic probiotyk na jelitka . Lekarz mi polecil probiotyk ac zymes i ( a pozniej odszukalam paraprotex) a mnie skusilo to ze calivita ma tyle certyfikatow. FDA itp. pani w zielarskim powiedziala mi ze do tej pory nie ma u siebie zadnej firmy ktora by miala tyle certyfikatow jezeli mowimy o suplekemtach
maja788 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-03-24 10:12:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:03.