Kosmetyki w Wielkiej Brytanii - Strona 137 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-02-04, 20:36   #4081
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez sikorka1408 Pokaż wiadomość
macie jakies swoje kosmetyczne hity tylko polskie za ktorymi tesknicie ? i ktore zawsze znajda sie w waszym powrotnym bagazu ? ja hurtowo krem babmbino i lactacyd co polecacie ?
Przeciez lactacyd jest angielski i dostaniesz go w kazdej drogerii.


A ja mam nie tyle kosmetyki ulubine co takie ktore nie powoduja podraznien. Niestety tutejsze mnie zawiodly
Z Polski przywoze szampony do wlosow Bialy jelen i produkty do wlosow Farmona. Odzywki ziaja i antyperspirant ziaja.
A i jeszcze maske do wlosow Gloria.
I jeszcze olej lopianowy (tez do wlosow).
No i ziola.
I balsamy koloryzujace do wlosow z henna (venita, eld), zel wyszczuplajacy Eveline.
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-04, 20:38   #4082
agulek124
Raz, dwa, trzy - BUM!
 
Avatar agulek124
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 660
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez sikorka1408 Pokaż wiadomość
macie jakies swoje kosmetyczne hity tylko polskie za ktorymi tesknicie ? i ktore zawsze znajda sie w waszym powrotnym bagazu ? ja hurtowo krem babmbino i lactacyd co polecacie ?

Ja również Lactacyd...poza tym chusteczki dla dzieci Pure & Fresh - Nivea i tampony O.B..
agulek124 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-04, 20:47   #4083
sikorka1408
Rozeznanie
 
Avatar sikorka1408
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 792
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

[QUOTE=kocurzyca;24859948]Przeciez lactacyd jest angielski i dostaniesz go w kazdej drogerii.

jak jechalam pierwszy raz do domu, to jakos nie przyszlo mi do glowy rozgladac sie za lactacydem w drogeri w uk z przyzwyczajenia go kupilam. a cos fajnego do demakijazu i kremik na zmarszczki ?
__________________
I'm a gypsy.zgubiona,daleko od domu


wymianka LIPIEC kosmetyki
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=544906
sikorka1408 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-04, 20:50   #4084
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez sikorka1408 Pokaż wiadomość
jak jechalam pierwszy raz do domu, to jakos nie przyszlo mi do glowy rozgladac sie za lactacydem w drogeri w uk z przyzwyczajenia go kupilam. a cos fajnego do demakijazu i kremik na zmarszczki ?
O widzisz, przypomnialas mi. jeszcze dwufaze ziai do demakijazu przywoze. Wczesniej uzywalam Clinique, ale skoro roznica w cenie jest kolosalna, a w dzialaniu zadna to po co przeplacac
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-04, 20:54   #4085
agulek124
Raz, dwa, trzy - BUM!
 
Avatar agulek124
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 660
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

aaa...zapomniałam jeszcze o antyperspirancie z Biodermy
agulek124 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-04, 21:26   #4086
sikorka1408
Rozeznanie
 
Avatar sikorka1408
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 792
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

naczytalam sie tych polskich blogow jaki to cuda w polsce teraz sa no i czuje ze moj projrkt denko upadnie mam i tak metlik w glowie co sobie kupic jesli juz sie skusze jakis dobry krem na zmarszczki by sie przydal.
__________________
I'm a gypsy.zgubiona,daleko od domu


wymianka LIPIEC kosmetyki
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=544906
sikorka1408 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-05, 04:28   #4087
agulek124
Raz, dwa, trzy - BUM!
 
Avatar agulek124
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 660
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez kocurzyca Pokaż wiadomość
Przeciez lactacyd jest angielski i dostaniesz go w kazdej drogerii.


U mnie w mieście nie ma w żadnej drogerii ani aptece...sprawdzone.
agulek124 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-05, 09:04   #4088
anyolek
Zadomowienie
 
Avatar anyolek
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z domu i pracy ;)
Wiadomości: 1 461
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Za Lactacydem nabiegalam sie przez kilka miesiecy, w miedzyczasie uzywajac Femfresh, bo tylko ten jest w KAZDEJ drogerii. Niestety raz go tylko widzialam w BodyCare i od tej pory nawet tam go juz nie ma

Ja zawsze przywoze sobie z Polski plyny micelarne (tutaj jest niestety malenki wybor), krem do biustu ATW, kosmetyki z Biochemii Urody, maseczke z melonem i peeling enzymatyczny z Mincera, a moim ostatnim hitem z Polski stal sie krem z serii lipidowej z Ziaji Fizjoderm, ktory juz teraz na stale zagosci w mojej kosmetyczce No i oczywiscie Lactacyd.
Najsmieszniejsze jest to, ze przywoze sobie rowniez tampony OB ze wzgledu na ich jedwabista otoczke Dziewczyny, moze znacie jakies angielskie odpowiedniki o podobnej ''budowie''??
__________________
28/02/2015
Ola

Edytowane przez anyolek
Czas edycji: 2011-02-05 o 09:09
anyolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-05, 10:04   #4089
beyza
Perfume Lover
 
Avatar beyza
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 650
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez anyolek Pokaż wiadomość
Najsmieszniejsze jest to, ze przywoze sobie rowniez tampony OB ze wzgledu na ich jedwabista otoczke Dziewczyny, moze znacie jakies angielskie odpowiedniki o podobnej ''budowie''??

Podpisuje sie pod tym..... Oni chyba czegos takiego nie wynalezli, bo tyle ile juz roznych firm wyprobowalam, to glowa mala.
__________________
[B]Z perfumami jest jak z alkoholem.
Liczy się tylko kolejna flaszka

WYMIANA: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1280992
beyza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-05, 11:13   #4090
anyolek
Zadomowienie
 
Avatar anyolek
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z domu i pracy ;)
Wiadomości: 1 461
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez beyza Pokaż wiadomość
Podpisuje sie pod tym..... Oni chyba czegos takiego nie wynalezli, bo tyle ile juz roznych firm wyprobowalam, to glowa mala.
hahaha, dokladnie

Jeszcze mi sie przypomnialo, ze chetnie tez sobie przywoze Skrzypowite z hydrokompleksem.
Dziewczyny, a moze macie jakies doswiadczenia z jej angielskimi odpowiednikami? Ktore polecacie?
__________________
28/02/2015
Ola
anyolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-05, 11:25   #4091
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez agulek124 Pokaż wiadomość
U mnie w mieście nie ma w żadnej drogerii ani aptece...sprawdzone.
A to jestem zaskoczona.
U mnie jest w kazdym bootsie, superdrugu, tesco, asdzie.... Wszedzie.
Cytat:
Napisane przez anyolek Pokaż wiadomość
Ja zawsze przywoze sobie z Polski plyny micelarne (tutaj jest niestety malenki wybor),
No w sumie tylko LRP i Avene i chyba nic poza tym. Tak mi sie wydaje.


Cytat:
Najsmieszniejsze jest to, ze przywoze sobie rowniez tampony OB ze wzgledu na ich jedwabista otoczke Dziewczyny, moze znacie jakies angielskie odpowiedniki o podobnej ''budowie''??
Ja tez je bardzo lubilam i przywozilam, ale od kiedy polubilam sie z Tampax Pearl to nie musze. Polecam.


A jeszcze czasem przywoze podpaski Naturella, bo tutejsze mi calkowicie nie odpowiadaja a czasem podpaski tez sie przydaja
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-05, 12:22   #4092
agulek124
Raz, dwa, trzy - BUM!
 
Avatar agulek124
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 660
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez anyolek Pokaż wiadomość
Najsmieszniejsze jest to, ze przywoze sobie rowniez tampony OB ze wzgledu na ich jedwabista otoczke Dziewczyny, moze znacie jakies angielskie odpowiedniki o podobnej ''budowie''??
Cytat:
Napisane przez kocurzyca Pokaż wiadomość

Ja tez je bardzo lubilam i przywozilam, ale od kiedy polubilam sie z Tampax Pearl to nie musze. Polecam.
Ja też zamawiam O.B. ze względu na otoczkę silk touch ostatnio zdradziłam je z Tampax Pearl właśnie i b. możliwe że przy nich zostanę Również polecam
agulek124 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-05, 14:39   #4093
sikorka1408
Rozeznanie
 
Avatar sikorka1408
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 792
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez agulek124 Pokaż wiadomość
Ja też zamawiam O.B. ze względu na otoczkę silk touch ostatnio zdradziłam je z Tampax Pearl właśnie i b. możliwe że przy nich zostanę Również polecam
ja tez przywozilam tony tamponow, bo te co tu znalazlam to sa straszneale czuje ze juz w lutym nie beda mi tak potrzebne
__________________
I'm a gypsy.zgubiona,daleko od domu


wymianka LIPIEC kosmetyki
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=544906
sikorka1408 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-05, 16:42   #4094
anyolek
Zadomowienie
 
Avatar anyolek
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z domu i pracy ;)
Wiadomości: 1 461
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez sikorka1408 Pokaż wiadomość
ja tez przywozilam tony tamponow, bo te co tu znalazlam to sa straszneale czuje ze juz w lutym nie beda mi tak potrzebne
Ooo, w takim razie mam nadzieje, ze nie za wczesnie na gratulacje?

A czy ktoras z Was korzystala moze z uslug sklepu internetowego w W. Brytanii?? np tego:
http://www.m-shop.eu/index.html
albo tego:
http://www.femme-cosmetics.com/?gcli...FQ4f4QodbXGfFw
albo jakiegokolwiek innego? Ktory najbardziej polecacie? Jakie macie z nimi doswiadczenia?
__________________
28/02/2015
Ola

Edytowane przez anyolek
Czas edycji: 2011-02-05 o 16:44
anyolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-05, 19:01   #4095
sikorka1408
Rozeznanie
 
Avatar sikorka1408
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 792
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez anyolek Pokaż wiadomość
Ooo, w takim razie mam nadzieje, ze nie za wczesnie na gratulacje?

A czy ktoras z Was korzystala moze z uslug sklepu internetowego w W. Brytanii?? np tego:
http://www.m-shop.eu/index.html
albo tego:
http://www.femme-cosmetics.com/?gcli...FQ4f4QodbXGfFw
albo jakiegokolwiek innego? Ktory najbardziej polecacie? Jakie macie z nimi doswiadczenia?
no na gratulacje jeszcze czas narazie czekam. wlasnie wczoraj ogladalam te sklepy i tyle tego jest ze i tak bym sie nie mogla zdecydowac, takie cuda no i niby oszczedzam zamawialam za to z innych ale angielskich i zero problemu szybko ladnie zapakowane w babelki i styropianowe babelki ogolnie ok nawet z ebay jest tez dobrze oczywiscie zalezy u kogo sie kupuje. tych polskich jeszcze nie spr
__________________
I'm a gypsy.zgubiona,daleko od domu


wymianka LIPIEC kosmetyki
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=544906
sikorka1408 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-05, 19:28   #4096
anyolek
Zadomowienie
 
Avatar anyolek
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z domu i pracy ;)
Wiadomości: 1 461
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez sikorka1408 Pokaż wiadomość
no na gratulacje jeszcze czas narazie czekam. wlasnie wczoraj ogladalam te sklepy i tyle tego jest ze i tak bym sie nie mogla zdecydowac, takie cuda no i niby oszczedzam zamawialam za to z innych ale angielskich i zero problemu szybko ladnie zapakowane w babelki i styropianowe babelki ogolnie ok nawet z ebay jest tez dobrze oczywiscie zalezy u kogo sie kupuje. tych polskich jeszcze nie spr
Oj, sorki, chodzilo mi o wlasnie POLSKIE sklepy internetowe w W. Brytanii
__________________
28/02/2015
Ola
anyolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-05, 19:37   #4097
sikorka1408
Rozeznanie
 
Avatar sikorka1408
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 792
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez anyolek Pokaż wiadomość
Oj, sorki, chodzilo mi o wlasnie POLSKIE sklepy internetowe w W. Brytanii
spoko no z polskimi nie mialam do czynienia. i wole nie miec bo moje oszczedzanie szlag trafi a tak wogole to ogladam wlasnie jedna strone ale nie polska
__________________
I'm a gypsy.zgubiona,daleko od domu


wymianka LIPIEC kosmetyki
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=544906
sikorka1408 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-05, 19:45   #4098
anyolek
Zadomowienie
 
Avatar anyolek
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z domu i pracy ;)
Wiadomości: 1 461
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez sikorka1408 Pokaż wiadomość
spoko no z polskimi nie mialam do czynienia. i wole nie miec bo moje oszczedzanie szlag trafi a tak wogole to ogladam wlasnie jedna strone ale nie polska
jaka?

Przyznam sie, ze znam t0 uczucie, keidy poprostu nie mozna sie powstrzymac przed zakupem nowego kosmetyku
__________________
28/02/2015
Ola
anyolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-05, 20:36   #4099
sikorka1408
Rozeznanie
 
Avatar sikorka1408
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 792
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez anyolek Pokaż wiadomość
jaka?

Przyznam sie, ze znam t0 uczucie, keidy poprostu nie mozna sie powstrzymac przed zakupem nowego kosmetyku
nie wiem czy moge napisac na forum ze niby reklama czy cos,strona cheapsmells.com ostatnio tam zamawialam i bardzo ok obsluga

a wymiankujecie sie miedzy soba kosmetycznie czy tylko z polska ?
__________________
I'm a gypsy.zgubiona,daleko od domu


wymianka LIPIEC kosmetyki
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=544906

Edytowane przez sikorka1408
Czas edycji: 2011-02-05 o 21:54
sikorka1408 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-05, 21:58   #4100
nicko
Zadomowienie
 
Avatar nicko
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 752
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Ja się nie ruszam z Polski bez jedwabnego serum do włosów leo, lubię też z ziaji płyny do higieny intymnej i zawsze też przywożę fluid essence soft z natury, peeleng enzymatyczny lirene i peeleng do ciała bielenda z awokado albo dax cosmetics, aha jeszcze maseczki gruszkowe z dax cosmetics. A do demakijażu oczu polecam płyn dwufazowy z bielendy.
nicko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-06, 08:47   #4101
anyolek
Zadomowienie
 
Avatar anyolek
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z domu i pracy ;)
Wiadomości: 1 461
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez sikorka1408 Pokaż wiadomość
nie wiem czy moge napisac na forum ze niby reklama czy cos,strona cheapsmells.com ostatnio tam zamawialam i bardzo ok obsluga

a wymiankujecie sie miedzy soba kosmetycznie czy tylko z polska ?
Nigdy sie nie wymiankowalam, acz chcialabym sprobowac!!!! Zakladam, ze tylko z dziewczynami w UK, ale czy istnieje jakies forum czy cos wlasnie z przeznaczeniem na wymianki w Anglii????

p.s. Nicko mi przypomniala, ze rowniez jedwab Biosilk sobie przywoze z Polski, ale widzialam, ze mieli go tez kilka razy w angielskim TK MAxxie
__________________
28/02/2015
Ola
anyolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-06, 10:50   #4102
nicko
Zadomowienie
 
Avatar nicko
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 752
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

U mnie w tk maxx jest często biosilk, ale chyba też widziałam w bootsie, ale coś podobnego, nie pamiętam dobrze.
Ja zawsze z Polski biorę dużo kosmetyków, wogóle uważam, że w Polsce są lepsze kosmetyki, większy wybór i łatwo coś dopasować do siebie, szczególnie z takich kosmetyków pielęgnacyjnych, jak kremy, jeszcze nie znalazłam w U.K kremu dla siebie.
nicko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-06, 11:55   #4103
joplin
Zadomowienie
 
Avatar joplin
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 668
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez nicko Pokaż wiadomość
U mnie w tk maxx jest często biosilk, ale chyba też widziałam w bootsie, ale coś podobnego, nie pamiętam dobrze.
Ja zawsze z Polski biorę dużo kosmetyków, wogóle uważam, że w Polsce są lepsze kosmetyki, większy wybór i łatwo coś dopasować do siebie, szczególnie z takich kosmetyków pielęgnacyjnych, jak kremy, jeszcze nie znalazłam w U.K kremu dla siebie.
Ja uważam na odwrót . To w UK jest ogromny wybór kosmetyków do pielęgnacji. A to, że większość z nas przywozi spore ilości z Polski moim zdaniem oznacza tylko że się przyzwyczaiłyśmy. Sama ubolewałam ostatnio, że nie mogłam do bagażu wcisnąć ulubionych kosmetyków (leciałam tylko z podręcznym) więc zaczęłam szukać alternatyw tutaj - i póki co znalazłam dobrą dwufazę do demakijażu oczu i świetny krem na noc .

Nie wspomnę już o ogromnym wyborze kolorówki.


Za to ja Biosilka (ani żadnego jedwabiu) nie mogę nigdzie znaleźć .
__________________
a traveller
joplin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-06, 11:57   #4104
Jennifer85
Zakorzenienie
 
Avatar Jennifer85
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 280
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Ja jedwab CHI kupuje na Ebayu
__________________
Zapuszczam wlosy

Jennifer85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-06, 12:15   #4105
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez joplin Pokaż wiadomość
Ja uważam na odwrót . To w UK jest ogromny wybór kosmetyków do pielęgnacji. A to, że większość z nas przywozi spore ilości z Polski moim zdaniem oznacza tylko że się przyzwyczaiłyśmy. Sama ubolewałam ostatnio, że nie mogłam do bagażu wcisnąć ulubionych kosmetyków (leciałam tylko z podręcznym) więc zaczęłam szukać alternatyw tutaj - i póki co znalazłam dobrą dwufazę do demakijażu oczu i świetny krem na noc .

Nie wspomnę już o ogromnym wyborze kolorówki.


Za to ja Biosilka (ani żadnego jedwabiu) nie mogę nigdzie znaleźć .
W pewnym sensie sie zgodze. jest ogromny wybor kosmetykow, ale co z tego jak 3/4 z nich powoduje u mnie uczulenie. Wszystko g*** napakowane chemia. A jak cos jest naturalne i nietestowane to robi sie z tego wielka afere i jakies byle co, co i tak uczula kosztuje 20f.
A z PL mam naturalne kosmetyki, nie powodujace podraznien, nietestowane na zwierzetach za 5-10zl.

Jesli ktos nie ma specjalnie wrazliwej skory to znajdzie tu wszystko. Ja po trzech latach eksprymentow, poddalam sie i zaczelam przywozic kosmetyki do pielegnacji z PL.
Dawno temu w PL uzywalam Head & Shoulders. Przyjechalam do UK, kupilam H&S. Po 3 uzyciach podraznienie. Przywiozlam H&S z PL i nie podraznial. Niby ten sam szampon, a jednak nie zupelnie. I sprawdzilam to kilka razy,bo myslalam, ze moze to woda, ale jednak nie byla to woda. Teraz juz itaknieuzywam H&S bo to smiec.

Jesli chodzi o kolorowke, to zgodze sie calkowicie.


Do twarzy uzywam 3 krokow Clinique, bo mi pasuja, ale takze wybielajacej serii Farmona Dermacos, ktora serie wybielajaca Clinique pozostawia w cieniu. Jest o wiele lepsza.

Poza tym mam jeszcze powody ideologiczne. Nie lubie wspierac gigantycznych koncernow jak L'oreal czy Garnier (i tak nic dobrego nie produkuja wiec nic nie trace) i jak juz wspomnialam, staram sie uzywac kosmetykow jaknajbardziej naturalnych i nietestowanych na zwierzetach.



Takze osob takich jak ja tez jest sporo. Mam jeszcze kolege, ktory przywozi kosmetyki, bo tu wszystko go uczula.

Poza tym wydaje mi sie ze jesli mamy wybor, mozemy wybrac to co najlepsze z obu krajow.
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-06, 15:10   #4106
sikorka1408
Rozeznanie
 
Avatar sikorka1408
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 792
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

[QUOTE=anyolek;24886195]Nigdy sie nie wymiankowalam, acz chcialabym sprobowac!!!! Zakladam, ze tylko z dziewczynami w UK, ale czy istnieje jakies forum czy cos wlasnie z przeznaczeniem na wymianki w Anglii????


stad moje pytanie bo bym sie chcetnie powymieniala ale nie ma chyba takiego watku na wymianki anglia-anglia , nie widzialam
bylo by fajnie, moze zalozymy ?
zgadzam sie z kocurzyca ze loreal to jest straszny. kupilam kiedys krem bo akurat nie bylo zadnego wyboru i jakas tam promocja. po 3 dniach mialam twarz w pryszczach i uczulenie. skonczyl jako krem do stop juz wiecej nic nie kupie tej marki, kolorowke tez maja slaba. ale kremy to tragedia jedna chemia i silikon

---------- Dopisano o 17:10 ---------- Poprzedni post napisano o 17:08 ----------

Cytat:
Napisane przez anyolek Pokaż wiadomość
Nigdy sie nie wymiankowalam, acz chcialabym sprobowac!!!! Zakladam, ze tylko z dziewczynami w UK, ale czy istnieje jakies forum czy cos wlasnie z przeznaczeniem na wymianki w Anglii??


stad moje pytanie bo bym sie chcetnie powymieniala ale nie ma chyba takiego watku na wymianki anglia-anglia , nie widzialam
bylo by fajnie, moze zalozymy ?
zgadzam sie z kocurzyca ze loreal to jest straszny. kupilam kiedys krem bo akurat nie bylo zadnego wyboru i jakas tam promocja. po 3 dniach mialam twarz w pryszczach i uczulenie. skonczyl jako krem do stop juz wiecej nic nie kupie tej marki, kolorowke tez maja slaba. ale kremy to tragedia jedna chemia i silikon
__________________
I'm a gypsy.zgubiona,daleko od domu


wymianka LIPIEC kosmetyki
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=544906
sikorka1408 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-06, 17:50   #4107
anyolek
Zadomowienie
 
Avatar anyolek
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z domu i pracy ;)
Wiadomości: 1 461
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez sikorka1408 Pokaż wiadomość
stad moje pytanie bo bym sie chcetnie powymieniala ale nie ma chyba takiego watku na wymianki anglia-anglia , nie widzialam
bylo by fajnie, moze zalozymy ?
zalozmy! Co prawda nei wiem za co sie najpierw zabrac, tzn, coby watek przyciagal wszystkie te dziewczyny, ktore mieszkaja w UKI, a jest nas przeciez niemalo!
__________________
28/02/2015
Ola
anyolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-06, 18:28   #4108
sikorka1408
Rozeznanie
 
Avatar sikorka1408
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 792
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez anyolek Pokaż wiadomość
zalozmy! Co prawda nei wiem za co sie najpierw zabrac, tzn, coby watek przyciagal wszystkie te dziewczyny, ktore mieszkaja w UKI, a jest nas przeciez niemalo!
no wlasnie jak to ogarnac to nie wiem. czy zalozyc na emigrantki czy na targowisku ? czy gdzie? jak ktos ma zielone pojecie jak to zrobic to niech da znaka
__________________
I'm a gypsy.zgubiona,daleko od domu


wymianka LIPIEC kosmetyki
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=544906
sikorka1408 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-06, 19:26   #4109
nicko
Zadomowienie
 
Avatar nicko
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 752
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Joplin co to za krem?
Ja mam podobnie jak Kocurzyca, wszystko albo mnie podrażnia albo zapycha, jedyne kremy po jakich było w miarę o.k to kremy olay, ani nie szkodziły ani zbytnio nie pomagały, nie chce mi się już testować, bo dać za krem 10f albo i więcej, a potem wyrzucić.
nicko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-06, 21:12   #4110
Chaos_Girl
Zadomowienie
 
Avatar Chaos_Girl
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 150
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

A ja sobie poszlam sprawdzic raz jeszcze te kosmetyki MUA. W 'moim' superdrgu prawie wyczyszczone z nimi polki, wiec nie za bardzo mozna je bylo przetestowac. Cieni bylo tylko sporo, ale jak kumpela maznela sobie jednym po skorze dloni, to niewiele bylo widac z koloru, ktory wydawal sie soczysty w opakowaniu.

Z polslkich zskelpow zamawiam z TwojeKosmetyki i tego m-shop'u. W drugim wybor jest wiekszy. Przesylke mam w ciagu, gora dwoch dni. Mieli niedawno promocje-zamow za £35-przesylka gratis. Niestety teraz juz tzreba zlozyc zamowienie za £50. No, ale zawsze sie mozna z kims dogadac i zrobic zbiorowe zamowienie.

Kremow tez wole uzywac polskich. Chociazby Pharmaceris do ceny naczynkowej. Mam tez ich plyn miceralny. Wogle tych micerali w Polsce do wyboru, do koloru, a tutaj nie uraczysz. Ostatnio w Bootsie pojawila sie marka Vichy i maja plyn miceralny.

Ziaja dwufazowa do demakijazu jest naprawde super. Kiedys ciagle uzywalam Ives Roche i sa porownywalne, ale Ziaja tansza. Tutaj kupowalam, niestety L'oreala, ale jakos ten plyn zniknal i jest tylko zwykly.

Wogole lubie polskie balsamy, wyszczuplacze i inne antyrozstepowce z Ziaji, Eveline. Do tego kupujac w Polsce, te kosmetyki sa tansze.
Chaos_Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:17.