Br±zowow³ose farbowane. Cz.II - Strona 58 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2011-09-20, 20:21   #1711
ivoncia16
Wtajemniczenie
 
Avatar ivoncia16
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Nowa Sól
Wiadomo¶ci: 2 972
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

aha moze nastepnym razem Go wezme
ile kosztuje?
ivoncia16 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-09-20, 20:26   #1712
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 4 323
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

Cytat:
Napisane przez ivoncia16 Poka¿ wiadomo¶æ
aha moze nastepnym razem Go wezme
ile kosztuje?
u mnie w kosmetycznym oko³o 14z³,a w Naturze p³aci³am oko³o 12z³
agata456 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-09-20, 20:51   #1713
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

Cytat:
Napisane przez agata456 Poka¿ wiadomo¶æ
a jak nak³ada³a¶ ten dekoloryzator?nie wiem jak na ¿ywo ale na zdj widaæ,¿e górê masz rud± a resztê wyra¼nie ciemniejsz±.Pierwsza dekoloryzacja zawsze marnie wychodzi,potem siê widzi jakie b³êdy siê pope³ni³o i wychodzi lepiej
Zaczê³am nak³adaæ od koñców w górê aby szybciej te ciemne ³apa³o. Potem ca³y ³epek pod siatkê i tak z godzinê siedzia³am co jaki¶ czas patrz±c jak jest. Niesamowite wra¿enie jak idziesz do lustra a tam takie jasne w³osy! Mi siê wydaje, ¿e brak zakwaszenia spowodowa³ ciemnienie i potem za d³ugo farbê trzyma³am bez obserwowania czy ciemnieje bardziej. Niestety tak to jest przy dzieciach, ¿e zapominasz co masz na g³owie i patrzysz co dzieciaki co chwila broj±.

Co do koloru to normalnie widaæ jak teraz patrzê jednolity kolor ale w ¶wietle czubek nieco jasniejszy. Mo¿e jednak zrobiê k±piel rozja¶niaj±c± ze zwyk³ym rozja¶niaczem bo inaczej to chyba nic mi nie wyjdzie.

---------- Dopisano o 21:51 ---------- Poprzedni post napisano o 21:50 ----------

oczywi¶cie m±¿ wyjecha³ stad eksperymenty. On i tak wróci i nic nie zauwa¿y...
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-09-20, 20:59   #1714
DontSaySorry
Zakorzenienie
 
Avatar DontSaySorry
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomo¶ci: 12 688
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Zaczê³am nak³adaæ od koñców w górê aby szybciej te ciemne ³apa³o. Potem ca³y ³epek pod siatkê i tak z godzinê siedzia³am co jaki¶ czas patrz±c jak jest. Niesamowite wra¿enie jak idziesz do lustra a tam takie jasne w³osy! Mi siê wydaje, ¿e brak zakwaszenia spowodowa³ ciemnienie i potem za d³ugo farbê trzyma³am bez obserwowania czy ciemnieje bardziej. Niestety tak to jest przy dzieciach, ¿e zapominasz co masz na g³owie i patrzysz co dzieciaki co chwila broj±.

Co do koloru to normalnie widaæ jak teraz patrzê jednolity kolor ale w ¶wietle czubek nieco jasniejszy. Mo¿e jednak zrobiê k±piel rozja¶niaj±c± ze zwyk³ym rozja¶niaczem bo inaczej to chyba nic mi nie wyjdzie.

---------- Dopisano o 21:51 ---------- Poprzedni post napisano o 21:50 ----------

oczywi¶cie m±¿ wyjecha³ stad eksperymenty. On i tak wróci i nic nie zauwa¿y...
Teraz to na bank zauwa¿y


KAchula, nie mêcz mo¿e póki co w³osów rozja¶niaczem, daj im chcwilê odczekaæ, szczególnie ¿e p³omienna iskra mia³a wodê 9% - bardzo mocn±... Kolor na pewno siê wyp³ucze i zja¶nieje.

A i co mogê Ci podpowiedzieæ, to jedna dziewczyna z br±zu zesz³a na rudy bez dekoloryzacji po dwukrotnym pomalowaniu w³osów farb± garnier 100% kolor, takim rudym odcieniem, na ktorym kobitka ma przymkniete oczy, i grzywke opadajaca na pol twarzy :P

ooo tym: http://www.opinie.senior.pl/zdjecia/...-28046-big.jpg
__________________
Czasami trzeba usi±¶æ obok i czyj±¶ d³oñ zamkn±æ w swojej d³oni, wtedy nawet ³zy bêd± smakowaæ jak szczê¶cie.
DontSaySorry jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-09-20, 22:16   #1715
Dikej
Rozeznanie
 
Avatar Dikej
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Tychy (¦l±skie)
Wiadomo¶ci: 601
GG do Dikej
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

Hej wiza¿anki!

Przez 2/3 lata farbowa³am w³osy na czerwono/rudo. W koñcu posz³am po rozum do g³owy i uda³am siê do fryzjera po br±z. Fryzjerka uwa¿a³a, ¿e dekoloryzacja jest niekonieczna. Wysz³a na prawdê piêkna, ciemna czekoladka, w której wygl±da³am (powiem nieskromnie) ¶licznie.
D³ugo siê ni± nie nacieszy³am- po nieca³ych dwóch tygodniach w³osy mia³am znowu rude.
Teraz po 5 tygodniach mam sprany rudy z czerwonymi "plamami". Tam gdzie br±z by³ nak³adany na odrosty- ju¿ go nie ma.
Parê mies. temu mia³am w³osy rozja¶niane, ale nie by³o problemu z takim wyp³ukiwaniem siê rudego. Mam wra¿enie, ¿e by³ nawet trwalszy od br±zu..

Co mam zrobiæ? Zmieniæ fryzjerkê, bo ta spieprzy³a robotê, czy pogodziæ siê z tym, ¿e po 2 tygodniach muszê u¿yæ szamponu koloryzuj±cego?
Marzê o piêknym, ch³odnym odcieniu w³osów. Takim:
http://www.hji.co.uk/hjimages/images...g-brunette.jpg
Dikej jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-09-20, 22:42   #1716
DontSaySorry
Zakorzenienie
 
Avatar DontSaySorry
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomo¶ci: 12 688
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

Cytat:
Napisane przez Dikej Poka¿ wiadomo¶æ
Hej wiza¿anki!

Przez 2/3 lata farbowa³am w³osy na czerwono/rudo. W koñcu posz³am po rozum do g³owy i uda³am siê do fryzjera po br±z. Fryzjerka uwa¿a³a, ¿e dekoloryzacja jest niekonieczna. Wysz³a na prawdê piêkna, ciemna czekoladka, w której wygl±da³am (powiem nieskromnie) ¶licznie.
D³ugo siê ni± nie nacieszy³am- po nieca³ych dwóch tygodniach w³osy mia³am znowu rude.
Teraz po 5 tygodniach mam sprany rudy z czerwonymi "plamami". Tam gdzie br±z by³ nak³adany na odrosty- ju¿ go nie ma.
Parê mies. temu mia³am w³osy rozja¶niane, ale nie by³o problemu z takim wyp³ukiwaniem siê rudego. Mam wra¿enie, ¿e by³ nawet trwalszy od br±zu..

Co mam zrobiæ? Zmieniæ fryzjerkê, bo ta spieprzy³a robotê, czy pogodziæ siê z tym, ¿e po 2 tygodniach muszê u¿yæ szamponu koloryzuj±cego?
Marzê o piêknym, ch³odnym odcieniu w³osów. Takim:
http://www.hji.co.uk/hjimages/images...g-brunette.jpg
Profesjonalna fryzjerka powinna na³o¿yæ toner w kolorze, który zneutralizowa³by rudy poblask. Mimo wszystko, prawie ka¿da z nas wie, ciê¿ko jest siê pozbyæ z w³osów rudego ustrojstwa.
Proponujê Ci zajrzeæ na w±tek o br±zie popielatym, tam dziewczyny walcz± o ch³odny br±z/blond itd.
Farby fryzjerskie chyba szybciej wyp³ukuj± siê ni¿ te drogeryjne z prostego powodu- w drogeryjnych farbach stosowane s± najczê¶ciej 6%owe oxydanty, a fryzjerki z regu³y stosuj± ni¿sze stê¿enia. (Podobno na 4%wodzie mo¿na unikn±æ rudego odcienia), ale wiadomo-im mocniejsza farba, tym mocniej w¿era siê we w³osy i d³u¿ej siê j± wyp³ukuje.

Warto zastosowaæ szamponetki, ale to te¿ jest rozwi±zanie na kilka myæ- potem znowu bêdzie trzeba farbowaæ. Wiec mo¿e od razu u¿yj trwa³ej farby?
__________________
Czasami trzeba usi±¶æ obok i czyj±¶ d³oñ zamkn±æ w swojej d³oni, wtedy nawet ³zy bêd± smakowaæ jak szczê¶cie.
DontSaySorry jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-09-20, 23:26   #1717
Dikej
Rozeznanie
 
Avatar Dikej
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Tychy (¦l±skie)
Wiadomo¶ci: 601
GG do Dikej
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

Cytat:
Napisane przez DontSaySorry Poka¿ wiadomo¶æ
Profesjonalna fryzjerka powinna na³o¿yæ toner w kolorze, który zneutralizowa³by rudy poblask. Mimo wszystko, prawie ka¿da z nas wie, ciê¿ko jest siê pozbyæ z w³osów rudego ustrojstwa.
Proponujê Ci zajrzeæ na w±tek o br±zie popielatym, tam dziewczyny walcz± o ch³odny br±z/blond itd.
Farby fryzjerskie chyba szybciej wyp³ukuj± siê ni¿ te drogeryjne z prostego powodu- w drogeryjnych farbach stosowane s± najczê¶ciej 6%owe oxydanty, a fryzjerki z regu³y stosuj± ni¿sze stê¿enia. (Podobno na 4%wodzie mo¿na unikn±æ rudego odcienia), ale wiadomo-im mocniejsza farba, tym mocniej w¿era siê we w³osy i d³u¿ej siê j± wyp³ukuje.

Warto zastosowaæ szamponetki, ale to te¿ jest rozwi±zanie na kilka myæ- potem znowu bêdzie trzeba farbowaæ. Wiec mo¿e od razu u¿yj trwa³ej farby?
Spróbujê ostatni raz fryzjerki, zanim zapiszê siê do tej co ostatnio- poszukam innej z któr± porozmawiam o moich w³osach. Nie mogê znie¶æ swojego rudego, kiedy tak bardzo pragnê br±zu.
Jak to siê nie uda- wrócê znów do drogeryjnych farb (widzia³am ³adny syoss mixing colors, ciemny br±z z czekolad± bodaj¿e).
Dikej jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2011-09-21, 07:19   #1718
Katrin242
Raczkowanie
 
Avatar Katrin242
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Toruñ
Wiadomo¶ci: 377
GG do Katrin242
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

Cytat:
Napisane przez ibyza Poka¿ wiadomo¶æ
³adny kolorek, taki cieplutki br±zik wpadaj±cy w rudy
oj w cieniu to mo¿e i wygl±da na br±zowo - rudy ale w s s³oñcu..sama zobacz
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg w sloñcu3.jpg (141,7 KB, 19 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg w sloñcu 1.jpg (168,5 KB, 19 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg w s³oñcu2.jpg (156,2 KB, 27 za³adowañ)
Katrin242 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-09-21, 09:21   #1719
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

Cytat:
Napisane przez DontSaySorry Poka¿ wiadomo¶æ
Teraz to na bank zauwa¿y


KAchula, nie mêcz mo¿e póki co w³osów rozja¶niaczem, daj im chcwilê odczekaæ, szczególnie ¿e p³omienna iskra mia³a wodê 9% - bardzo mocn±... Kolor na pewno siê wyp³ucze i zja¶nieje.

A i co mogê Ci podpowiedzieæ, to jedna dziewczyna z br±zu zesz³a na rudy bez dekoloryzacji po dwukrotnym pomalowaniu w³osów farb± garnier 100% kolor, takim rudym odcieniem, na ktorym kobitka ma przymkniete oczy, i grzywke opadajaca na pol twarzy :P

ooo tym: http://www.opinie.senior.pl/zdjecia/...-28046-big.jpg
S³ysza³am o nim ale na razie chyba obstanê przy iskrze Naturii. Najwyra¼niej wystarczy dobra od¿ywka po tej farbie bo mam po lorealu buteleczke a ona jest mega wydajna bo to az 40ml! £adnie rozjasni³a jak na moje oko. Mo¿e jeszcze jedno lub dwa farbniêcia i bêdzie ok.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-09-21, 09:48   #1720
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 4 323
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Zaczê³am nak³adaæ od koñców w górê aby szybciej te ciemne ³apa³o. Potem ca³y ³epek pod siatkê i tak z godzinê siedzia³am co jaki¶ czas patrz±c jak jest. Niesamowite wra¿enie jak idziesz do lustra a tam takie jasne w³osy! Mi siê wydaje, ¿e brak zakwaszenia spowodowa³ ciemnienie i potem za d³ugo farbê trzyma³am bez obserwowania czy ciemnieje bardziej. Niestety tak to jest przy dzieciach, ¿e zapominasz co masz na g³owie i patrzysz co dzieciaki co chwila broj±.

Co do koloru to normalnie widaæ jak teraz patrzê jednolity kolor ale w ¶wietle czubek nieco jasniejszy. Mo¿e jednak zrobiê k±piel rozja¶niaj±c± ze zwyk³ym rozja¶niaczem bo inaczej to chyba nic mi nie wyjdzie.

---------- Dopisano o 21:51 ---------- Poprzedni post napisano o 21:50 ----------

oczywi¶cie m±¿ wyjecha³ stad eksperymenty. On i tak wróci i nic nie zauwa¿y...
ja bardzo polecam Ci k±piel,ale lepiej daj w³osom na jaki¶ czas odpocz±æw koñcu prze¿y³y ju¿ dekoloryzacjê i 2 farbowania
agata456 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-09-21, 11:16   #1721
psyhe666
Zakorzenienie
 
Avatar psyhe666
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: ;)
Wiadomo¶ci: 12 669
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

Hej

Nied³ugo siê farbujê i zastanawiam nad dwoma kolorami:
http://www.lorealparis.pl/koloryzacj...613-mahon.aspx i http://www.lorealparis.pl/koloryzacj...613-mahon.aspx ale chyba zdecyduje sie na ten ciemniejszy
__________________
Hey, I just met you
and this is crazy!
But here's my indeks
so trójka maybe.

psyhe666 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-21, 13:15   #1722
Katrin242
Raczkowanie
 
Avatar Katrin242
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Toruñ
Wiadomo¶ci: 377
GG do Katrin242
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

³oj a ja widzê dwa te same kolory w linkach....
Katrin242 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-09-21, 13:46   #1723
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 4 323
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

ja te¿
agata456 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-09-21, 13:49   #1724
psyhe666
Zakorzenienie
 
Avatar psyhe666
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: ;)
Wiadomo¶ci: 12 669
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

Przepraszam Ten u góry i ten http://www.lorealparis.pl/koloryzacj...513-mahon.aspx
__________________
Hey, I just met you
and this is crazy!
But here's my indeks
so trójka maybe.

psyhe666 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-09-21, 17:25   #1725
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 4 323
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

oba bardzo ³adne,ciekawe jak wygl±daja na próbniku,bo nie wierzê,¿e wychodza tak jak na pude³ku
agata456 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-09-21, 17:47   #1726
sweet sunday
Zakorzenienie
 
Avatar sweet sunday
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomo¶ci: 5 672
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

a u mnie farbowanie zbli¿a siê wielkimi krokami i ju¿ dostaje histerii,mam na g³owie sprany cynamonowy br±z Joanny i kusi mnie tym razem Pralina z Castinga,czy która¶ z was dziewczyny uzywa³a tego koloru? Chcia³am zostaæ przy tej Joannie,bo kondycja w³osów po niej jest ¶wietna,ale jakos wszystkie kolory wychodz± mi tak samo, i kasztan i orzech i cynamon wygl±daj± identycznie,nie wiem o co tu chodzi
link do praliny
http://www.lorealparis.pl/koloryzacj...0-pralina.aspx
sweet sunday jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-09-21, 17:59   #1727
psyhe666
Zakorzenienie
 
Avatar psyhe666
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: ;)
Wiadomo¶ci: 12 669
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

Cytat:
Napisane przez agata456 Poka¿ wiadomo¶æ
oba bardzo ³adne,ciekawe jak wygl±daja na próbniku,bo nie wierzê,¿e wychodza tak jak na pude³ku
Wybra³am ja¶niejszy, bo kole¿anka mnie u¶wiadomi³a, ¿e farbowa³a tym mro¼nym mahoniem i wyszed³ trochê ciemniejszy......
__________________
Hey, I just met you
and this is crazy!
But here's my indeks
so trójka maybe.

psyhe666 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-09-21, 18:02   #1728
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 4 323
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

Cytat:
Napisane przez sweet sunday Poka¿ wiadomo¶æ
a u mnie farbowanie zbli¿a siê wielkimi krokami i ju¿ dostaje histerii,mam na g³owie sprany cynamonowy br±z Joanny i kusi mnie tym razem Pralina z Castinga,czy która¶ z was dziewczyny uzywa³a tego koloru? Chcia³am zostaæ przy tej Joannie,bo kondycja w³osów po niej jest ¶wietna,ale jakos wszystkie kolory wychodz± mi tak samo, i kasztan i orzech i cynamon wygl±daj± identycznie,nie wiem o co tu chodzi
link do praliny
http://www.lorealparis.pl/koloryzacj...0-pralina.aspx
w w±tku o Castingu dziewczyny dodawa³y du¿o zdjêæ po farbowaniu pralin± zaj¿yj tam,³adny kolorek

---------- Dopisano o 19:02 ---------- Poprzedni post napisano o 19:01 ----------

Cytat:
Napisane przez psyhe666 Poka¿ wiadomo¶æ
Wybra³am ja¶niejszy, bo kole¿anka mnie u¶wiadomi³a, ¿e farbowa³a tym mro¼nym mahoniem i wyszed³ trochê ciemniejszy......
bo Castingi maj± to do siebie,¿e lubiê wychodziæ bardzo ciemno,masz racjê lepiej ja¶niejszy
agata456 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-09-21, 18:26   #1729
psyhe666
Zakorzenienie
 
Avatar psyhe666
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: ;)
Wiadomo¶ci: 12 669
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

Ooo, dobrze wiedzieæ Raz tylko farbowa³am castingiem, ale to by³ blond
__________________
Hey, I just met you
and this is crazy!
But here's my indeks
so trójka maybe.

psyhe666 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-21, 18:47   #1730
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 4 323
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

Cytat:
Napisane przez psyhe666 Poka¿ wiadomo¶æ
Ooo, dobrze wiedzieæ Raz tylko farbowa³am castingiem, ale to by³ blond
ja farbowa³am wszystkimi br±zami,oraz ciemn± czekolad±
agata456 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-09-21, 18:51   #1731
ivoncia16
Wtajemniczenie
 
Avatar ivoncia16
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Nowa Sól
Wiadomo¶ci: 2 972
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

Cytat:
Napisane przez sweet sunday Poka¿ wiadomo¶æ
a u mnie farbowanie zbli¿a siê wielkimi krokami i ju¿ dostaje histerii,mam na g³owie sprany cynamonowy br±z Joanny i kusi mnie tym razem Pralina z Castinga,czy która¶ z was dziewczyny uzywa³a tego koloru? Chcia³am zostaæ przy tej Joannie,bo kondycja w³osów po niej jest ¶wietna,ale jakos wszystkie kolory wychodz± mi tak samo, i kasztan i orzech i cynamon wygl±daj± identycznie,nie wiem o co tu chodzi
link do praliny
http://www.lorealparis.pl/koloryzacj...0-pralina.aspx

a to dziwne
u mnie cynamon i czekolada wygladaja zupelnie inaczej
czekolada wpada bardziej w czerwony
cynamon bardziej w zlotawy
a powiem Ci ze Casting to dla mnie strata kasy nie dosc ze wymywa sie migiem to jeszcze duzo wlosow wypada jak sie farbe zmywa
ale to wiadomo kazdemu co innego sluzy
ivoncia16 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-09-21, 18:55   #1732
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 4 323
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

Cytat:
Napisane przez ivoncia16 Poka¿ wiadomo¶æ
a to dziwne
u mnie cynamon i czekolada wygladaja zupelnie inaczej
czekolada wpada bardziej w czerwony
cynamon bardziej w zlotawy
a powiem Ci ze Casting to dla mnie strata kasy nie dosc ze wymywa sie migiem to jeszcze duzo wlosow wypada jak sie farbe zmywa
ale to wiadomo kazdemu co innego sluzy
u mnie by³o ok,je¶li chodzi stan w³osów,trwa³o¶æ srednia,pewnie bym ich falej u¿ywa³a ale za wysoka cena.
agata456 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-09-21, 19:06   #1733
ivoncia16
Wtajemniczenie
 
Avatar ivoncia16
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Nowa Sól
Wiadomo¶ci: 2 972
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

dla mnie tez zbyt duzo kosztuje i moim zdaniem nie jest wart swojej ceny ;/
jakos zawiodlam sie na tej firmie i po farbie i po tym Castingu , podklad tez mnie zawiodl
takze juz chyba nigdy nic nie kupie z tej firmy
ivoncia16 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-09-21, 19:33   #1734
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 4 323
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

Cytat:
Napisane przez ivoncia16 Poka¿ wiadomo¶æ
dla mnie tez zbyt duzo kosztuje i moim zdaniem nie jest wart swojej ceny ;/
jakos zawiodlam sie na tej firmie i po farbie i po tym Castingu , podklad tez mnie zawiodl
takze juz chyba nigdy nic nie kupie z tej firmy
najlepiej trzymac sie juz sprawdzonych produktow
agata456 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-09-21, 22:02   #1735
sweet sunday
Zakorzenienie
 
Avatar sweet sunday
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomo¶ci: 5 672
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

[QUOTE=agata456;29544709]w w±tku o Castingu dziewczyny dodawa³y du¿o zdjêæ po farbowaniu pralin± zaj¿yj tam,³adny kolorek

---------- Dopisano o 19:02 ---------- Poprzedni post napisano o 19:01 ----------

no w³a¶nie fotek za bardzo nie pamiêtam, a czyta³am chyba ca³y w±tek,moze mi umknê³y W³a¶ciwie s± tylko opinie o tym kolorze i to raczej negatywne
sweet sunday jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-09-21, 22:06   #1736
kasianiuniakotek
Raczkowanie
 
Avatar kasianiuniakotek
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomo¶ci: 423
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

Cytat:
Napisane przez sweet sunday Poka¿ wiadomo¶æ
a u mnie farbowanie zbli¿a siê wielkimi krokami i ju¿ dostaje histerii,mam na g³owie sprany cynamonowy br±z Joanny i kusi mnie tym razem Pralina z Castinga,czy która¶ z was dziewczyny uzywa³a tego koloru? Chcia³am zostaæ przy tej Joannie,bo kondycja w³osów po niej jest ¶wietna,ale jakos wszystkie kolory wychodz± mi tak samo, i kasztan i orzech i cynamon wygl±daj± identycznie,nie wiem o co tu chodzi
link do praliny
http://www.lorealparis.pl/koloryzacj...0-pralina.aspx
Jej mi te¿ siê ta Pralina marzy, ale nie ma jej w ¿adnym Rossmannie. Widzia³am tylko w supermarketach za 28 z³. Sorry, ale to naprawdê du¿o za tak± farbê. Mo¿e wy co¶ doradzicie. Mam rozja¶nione w³osy, takie ¿ó³tawe wiêc idealna baza dla br±zu. Zrobi³am sobie blond, ¿eby siê ostatecznie przekonaæ, ¿e w br±zie mi zdecydowanie ³adniej. Szkoda, ¿e w³osy niepotrzebnie zniszczy³am. Chcia³abym mieæ jaki¶ fajny, ciep³y i jasny br±z. Tylko nie z Joanny, bo z t± firm± moje w³osy siê nie lubi±.
__________________
Bloga mam i ja
http://niusia89.blogspot.com
Zapraszam
kasianiuniakotek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-09-22, 09:58   #1737
Mini1991
Zakorzenienie
 
Avatar Mini1991
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 4 846
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

farbowa³a ktoras z was Castingiem Mro¼ne kakao 412?
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kalinowskaiza/
Mini1991 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-09-22, 10:14   #1738
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 4 323
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

[QUOTE=sweet sunday;29551112]
Cytat:
Napisane przez agata456 Poka¿ wiadomo¶æ
w w±tku o Castingu dziewczyny dodawa³y du¿o zdjêæ po farbowaniu pralin± zaj¿yj tam,³adny kolorek

---------- Dopisano o 19:02 ---------- Poprzedni post napisano o 19:01 ----------

no w³a¶nie fotek za bardzo nie pamiêtam, a czyta³am chyba ca³y w±tek,moze mi umknê³y W³a¶ciwie s± tylko opinie o tym kolorze i to raczej negatywne
bo z tego co ja kiedy¶ czyta³am,to wychodzi taki rudawy br±z,który szybko wymywa siê w³a¶nie do rudego,bo sama kiedy¶ interesowa³am siê tym kolorem i szuka³am informacji.

---------- Dopisano o 11:14 ---------- Poprzedni post napisano o 11:14 ----------

Cytat:
Napisane przez Mini1991 Poka¿ wiadomo¶æ
farbowa³a ktoras z was Castingiem Mro¼ne kakao 412?
ja widzia³am na youtube dziewczynê która w³a¶nie chwali³a bardzo ten kolor,ale wyszed³ jej mega ciemny br±z
agata456 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-09-22, 10:30   #1739
sweet sunday
Zakorzenienie
 
Avatar sweet sunday
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomo¶ci: 5 672
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

Dziewczyny poleci³yby¶cie mi jaki¶ szampon koloryzuj±cy w kolorze takiej ciemnej czekolady,ciemnego br±zu,co¶ w tym stylu:
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg Kim+Kardashian+Celebrates+30th+Birthday+TAO+f2qdWKhbnpjl.jpg (35,3 KB, 17 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg Megan-Fox-hair89273.jpg (53,7 KB, 23 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg Sofia-Vergara-Modern-Family-Emmy-hair.jpg (25,3 KB, 14 za³adowañ)
sweet sunday jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-09-22, 10:55   #1740
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 4 323
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

Cytat:
Napisane przez sweet sunday Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny poleci³yby¶cie mi jaki¶ szampon koloryzuj±cy w kolorze takiej ciemnej czekolady,ciemnego br±zu,co¶ w tym stylu:
ja wszystkim polecam gorzka czekoladke Wellaton,sliczny kolor i nie czarny
agata456 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:07.