Inicjatywa ze strony kobiety?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-07-15, 10:43   #1
lang123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 210

Inicjatywa ze strony kobiety??


Witam!!

mam pytanie odnośnie inicjatyw kobiet..

3 tygodnie temu byłem na randce z pewną kobietą 27 lat. Bylo fajnie, miły spacerek, dużo uśmiechu. Zwróciła na to uwagę nawet że jestem bardzo otwarty i komunikatywny oraz, że nie musi przy mnie na siłe wymyślać tematów. Chyba jej się podobało...

Zarówno na początku jak i na końcu randki pocałunek w policzek itp

Wszysko pieknie ladnie, ale nie obyło sie bez problemow... Po 2 dniach od spotkania podziękowałem jej za miły wieczór. Ona zrobiła to samo...

Od tego momentu kobieta nie inicjuje pierwsza kontaktu oraz przeciaga spotkanie sie (druga randke)

Pisze do mnie, ale tylko wtedy, gdy ja to zrobie. A jak po tygodniu proponuje spotkanie to mowi ze ma duzo pracy, ze na szkolenie jedzie oraz ma nadzieje ze po tym zwariowanym tygodniu się spotkamy.

Minął jej tydzień pełen pracy to powinna napisać ??????????? Prawda...
Normalna relacja międzyludzka...

Wczesniej była podobna sytuacja umówiłem się z nia na środe, odpisała że woli w weekend. Mi to pasowało... Po czym po 2 dniach odmawia spotkanie i mówi że sie źle czuje i jak jej się polepszy to sie odezwie co w sprawie spotkania...

Wkurza mnie to bo jest chwila rozmowy i cisza (teraz od środy zero inicjatywy od niej)


Sam nie wiem czy dać sobie spokoj z taka panna, czy ona robi to specjalnie, czy mnie zlewa, a jesli tak to powinna napisac co o tym mysli grzecznie i koniec.

Macie jakies pomysly...
lang123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-15, 10:54   #2
ha psi
Wtajemniczenie
 
Avatar ha psi
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 2 341
Dot.: Inicjatywa ze strony kobiety??

olej ją.. za bardzo się narzucasz z tymi spotkaniami.. jakby chciała się spotkać drugi raz to już by dawno to zrobiła..
__________________

i kiedy spada tyle gwiazd
ja chcę ocalić choćby Nas..

Najbardziej na tym forum dziwi mnie tekst:
"korzystamy z tego konta w kilka osób,
wcześniej pisała koleżanka
a teraz przedstawiam swój problem.."
ha psi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-15, 10:56   #3
ALL for LOVE
Zadomowienie
 
Avatar ALL for LOVE
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 058
Dot.: Inicjatywa ze strony kobiety??

Niektóre dziewczyny uważają, że to chłopak powinien okazywać inicjatywę i za cholerę nie napiszą pierwsze.

Ale jeśli minęło 3 tyg. a ona nie ma czasu się spotkać, może znaczyć, że nie jest zainteresowana.
Ja bym na Twoim miejscu jeszcze raz wyznaczyła datę, jakby znowu odwołała -- dałabym sobie spokój.
ALL for LOVE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-15, 11:02   #4
lang123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 210
Dot.: Inicjatywa ze strony kobiety??

Jak ja napisze to odpisuje do mnie milo nie mowie, że jest chamska czy coś...

Bo jak nie zdarzy odpisac i robi to na drugi dzień. Zawsze pisze czesc Miachał Przepraszam, że nie odpisałam...

W pewnym momencie napisałem jej, glupi sms to zaledwie 2 min i postawilem sprawe jasno, że nie lubie jednostronnych relacji...
Odpisała, masz racje...
Czesto pyta, a co u Ciebie...

Wiec dziwne to jest... Nie lubie jak ktos sie tak bawi czyimś kosztem

I pytanie kolejne co w takim przypadku lepiej dzwonić czy napisać??? Raz telefonu nie odebrala mowiac że spala na drugi dzien w smsie..
Nie wiem moze sie wstydzi lub cos...

Edytowane przez lang123
Czas edycji: 2012-07-15 o 11:04
lang123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-15, 11:07   #5
ha psi
Wtajemniczenie
 
Avatar ha psi
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 2 341
Dot.: Inicjatywa ze strony kobiety??

taaa na 100% spała
__________________

i kiedy spada tyle gwiazd
ja chcę ocalić choćby Nas..

Najbardziej na tym forum dziwi mnie tekst:
"korzystamy z tego konta w kilka osób,
wcześniej pisała koleżanka
a teraz przedstawiam swój problem.."
ha psi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-15, 11:16   #6
TheKey
Wtajemniczenie
 
Avatar TheKey
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 073
Dot.: Inicjatywa ze strony kobiety??

Cytat:
Napisane przez lang123 Pokaż wiadomość
Jak ja napisze to odpisuje do mnie milo nie mowie, że jest chamska czy coś...

Bo jak nie zdarzy odpisac i robi to na drugi dzień. Zawsze pisze czesc Miachał Przepraszam, że nie odpisałam...

W pewnym momencie napisałem jej, glupi sms to zaledwie 2 min i postawilem sprawe jasno, że nie lubie jednostronnych relacji...
Odpisała, masz racje...
Czesto pyta, a co u Ciebie...

Wiec dziwne to jest... Nie lubie jak ktos sie tak bawi czyimś kosztem

I pytanie kolejne co w takim przypadku lepiej dzwonić czy napisać??? Raz telefonu nie odebrala mowiac że spala na drugi dzien w smsie..
Nie wiem moze sie wstydzi lub cos...
Dlaczego zaraz miałaby się bawić czyimś kosztem? Pewnie ma wiele swoich spraw, nie wiesz czy nie ma jakichś problemów np. rodzinnych czy jakichkolwiek innych, może po prostu ten akurat moment nie jest dla niej idealnym na nawiązywanie nowych znajomości?
__________________
The best way to a man’s heart is straight through his chest with a sharp knife.

There is never any point in telling people they are wrong or how it is. When people are ready to learn they will learn in their own way.
TheKey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-15, 11:23   #7
lovebird
Zakorzenienie
 
Avatar lovebird
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 6 375
Dot.: Inicjatywa ze strony kobiety??

Mi się wydaje, że panna by niby chciała, ale nie jest pewna; możliwe też, że ma sporo na głowie, ja np. też sama z siebie nie lubię do znajomych pierwsza pisać, jak mam dużo nauki, bo wiem, że nici wyjdą z moich planów, jak będę siedzieć w książkach i co chwilę pisać SMS-y, ale jak ktoś napisze pierwszy, to z reguły już z nim piszę
Może bym nie powiedziała, żebyś sobie ją zupełnie odpuścił, ale odpuścił sobie latanie za nią i zobaczysz, czy sama się odezwie np. po tygodniu ciszy
__________________

Przyszłość zaczyna się dzisiaj. Nie jutro.
Wymianki
lovebird jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-15, 11:34   #8
lang123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 210
Dot.: Inicjatywa ze strony kobiety??

Cytat:
Napisane przez lovebird Pokaż wiadomość
Mi się wydaje, że panna by niby chciała, ale nie jest pewna; możliwe też, że ma sporo na głowie, ja np. też sama z siebie nie lubię do znajomych pierwsza pisać, jak mam dużo nauki, bo wiem, że nici wyjdą z moich planów, jak będę siedzieć w książkach i co chwilę pisać SMS-y, ale jak ktoś napisze pierwszy, to z reguły już z nim piszę
Może bym nie powiedziała, żebyś sobie ją zupełnie odpuścił, ale odpuścił sobie latanie za nią i zobaczysz, czy sama się odezwie np. po tygodniu ciszy
Chyba nie napisze pierwsza za 1 razem jak napisała ze da znać bo jest chora minelo 6 dni.
Przypomnialem sie to napisala, że nie zapomniala o tym, ale ma szkolenie w tym tygodniu itp i ze ma nadzieje ze sie zobaczymy jak bedzie u niej troche spokojniej...

Wiec czekam od srody 4 dzien mija i znow cisza...
lang123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-15, 11:36   #9
lovebird
Zakorzenienie
 
Avatar lovebird
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 6 375
Dot.: Inicjatywa ze strony kobiety??

To ja bym na twoim miejscu zapytała, jak się czuje, ew. potem porozmawiała o tym, co słychać i tyle. Odpuść może na jakiś czas temat spotkań (chociaż nie wiem, jak często go poruszałeś do tej pory).
A odezwała się kiedyś pierwsza, czy ZAWSZE to Ty byłeś inicjatorem jakichkolwiek rozmów?
__________________

Przyszłość zaczyna się dzisiaj. Nie jutro.
Wymianki
lovebird jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-15, 11:51   #10
mataforgana90
Raczkowanie
 
Avatar mataforgana90
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 53
Dot.: Inicjatywa ze strony kobiety??

Normalnej osobie po wielokrotnym przekładaniu/odwoływaniu spotkań byłoby głupio i starałaby się zrehabilitować ustalając SAMA inny termin, taki aby pasował drugiej stronie. Teoretycznie tak powinno być wg mnie. Na Twoim miejscu poluzowałabym na jakiś czas i sprawdziła jak się dziewczyna zachowa. Być może za bardzo ją naciskałeś i poczuła się osaczona, może ma jakieś problemy... Jak się odezwie i zaproponuje spotkanie to powinno oznaczać, że jej zależy. A jak nie, to już sam wiesz na czym stoisz
__________________
Moje zdjęcia - zapraszam
www.bilska-photo.blogspot.com
mataforgana90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-15, 12:04   #11
lang123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 210
Dot.: Inicjatywa ze strony kobiety??

Cytat:
Napisane przez lovebird Pokaż wiadomość
To ja bym na twoim miejscu zapytała, jak się czuje, ew. potem porozmawiała o tym, co słychać i tyle. Odpuść może na jakiś czas temat spotkań (chociaż nie wiem, jak często go poruszałeś do tej pory).
A odezwała się kiedyś pierwsza, czy ZAWSZE to Ty byłeś inicjatorem jakichkolwiek rozmów?
Zawsze ja inicjowalem. Rozmawiala ze mna normalnie, a nawet zadawala pytania. Jak mi mija wieczor?? Jak spedzam czas dzis??, Czy milo u rodzicow weekend spedzilem??

Temat spotkan wygladal tak. Zaproponowalem 2 spotkanie zgodzila sie ale podala swoj termin weekendowy lecz pozniej odwolala przepraszajac mnie ze zle sie czuje i ciezko jej funkcjonowac --> 6dni ciszy --> napisalem ponownie ze chyba ktos zapomnial napisac tak jak obiecał --> odpisala ze nie zapomniala tylko ma szkolenie itp i po tym zapracowanym tygodniu ma nadzieje ze si spotkamy ---> 4dni ciszy do dzis

Tak to wyglada
lang123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-15, 12:13   #12
lovebird
Zakorzenienie
 
Avatar lovebird
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 6 375
Dot.: Inicjatywa ze strony kobiety??

Cytat:
Napisane przez lang123 Pokaż wiadomość
Temat spotkan wygladal tak. Zaproponowalem 2 spotkanie zgodzila sie ale podala swoj termin weekendowy lecz pozniej odwolala przepraszajac mnie ze zle sie czuje i ciezko jej funkcjonowac --> 6dni ciszy --> napisalem ponownie ze chyba ktos zapomnial napisac tak jak obiecał --> odpisala ze nie zapomniala tylko ma szkolenie itp i po tym zapracowanym tygodniu ma nadzieje ze si spotkamy ---> 4dni ciszy do dzis
To ja bym odpuściła. Znaczy, poczekała, aż sama napisze, a jak nie, to chyba nic z tego nie będzie...
__________________

Przyszłość zaczyna się dzisiaj. Nie jutro.
Wymianki
lovebird jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-15, 12:35   #13
Ana186
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 139
Dot.: Inicjatywa ze strony kobiety??

Autorze, dobrze, że postawiłeś sprawę na ostrzu noża. Będziesz miał jasność. Ale pamiętaj, że dziewczyna może być zajęta. Ja też mam pracę, angażującą i niekiedy nie mam czasu na nic. Dosłownie. Nawet na sms'a, którego napisanie zajmie mi jedynie minutę. Być może jest zapracowaną osobą, ma jakieś problemy. Tego nie wiesz... Myślę, że warto się umówić i sprawdzić jak to jest.
Ana186 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-15, 12:47   #14
ogolnie
Zakorzenienie
 
Avatar ogolnie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: skądinąd
Wiadomości: 9 099
Dot.: Inicjatywa ze strony kobiety??

Cytat:
Napisane przez lang123 Pokaż wiadomość
Witam!!

mam pytanie odnośnie inicjatyw kobiet..

3 tygodnie temu byłem na randce z pewną kobietą 27 lat. Bylo fajnie, miły spacerek, dużo uśmiechu. Zwróciła na to uwagę nawet że jestem bardzo otwarty i komunikatywny oraz, że nie musi przy mnie na siłe wymyślać tematów. Chyba jej się podobało...

Zarówno na początku jak i na końcu randki pocałunek w policzek itp

Wszysko pieknie ladnie, ale nie obyło sie bez problemow... Po 2 dniach od spotkania podziękowałem jej za miły wieczór. Ona zrobiła to samo...

Od tego momentu kobieta nie inicjuje pierwsza kontaktu oraz przeciaga spotkanie sie (druga randke)

Pisze do mnie, ale tylko wtedy, gdy ja to zrobie. A jak po tygodniu proponuje spotkanie to mowi ze ma duzo pracy, ze na szkolenie jedzie oraz ma nadzieje ze po tym zwariowanym tygodniu się spotkamy.

Minął jej tydzień pełen pracy to powinna napisać ??????????? Prawda...
Normalna relacja międzyludzka...

Wczesniej była podobna sytuacja umówiłem się z nia na środe, odpisała że woli w weekend. Mi to pasowało... Po czym po 2 dniach odmawia spotkanie i mówi że sie źle czuje i jak jej się polepszy to sie odezwie co w sprawie spotkania...

Wkurza mnie to bo jest chwila rozmowy i cisza (teraz od środy zero inicjatywy od niej)


Sam nie wiem czy dać sobie spokoj z taka panna, czy ona robi to specjalnie, czy mnie zlewa, a jesli tak to powinna napisac co o tym mysli grzecznie i koniec.

Macie jakies pomysly...
Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Postawiłam się w sytuacji tej kobiety i powiem Ci...że ona Ciebie zwodzi
Im bardziej będziesz się narzucał i o sobie przypominał (a ona wie i pamięta, że istniejesz ) , tym bardziej ona będzie przed Tobą uciekała. Odpuść na parę dni, zobaczysz co będzie się działo. Jeśli nic - daj sobie luz

Ps. Bo ja tam nie wierzę w żadne szkolenia ani złe samopoczucie. Mnie jak zależało na facecie to szłam na spotkanie nawet z bólem głowy, katarem czy co tam jeszcze.
Przyznaję, że sama zwodzę faceta (jak mi się nie podoba, nie zależy mi i nie chcę mieć nic wspólnego z nim) różnie. Puszczam wymyślone na poczekaniu bajeczki, że mam babcię w szpitalu (a babci w ogóle żadnej już od wielu lat nie mam) albo że muszę jechać pilnie gdzieś tam. Czasem gdy uznam, że facetowi w jakimś sensie należy się wyjaśnienie to powiem wprost, że nic z tego nie będzie.
No życie

Ja na Twoim miejscu nie łudziłabym się, że coś z tego będzie.

Edytowane przez ogolnie
Czas edycji: 2012-07-15 o 12:51
ogolnie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-15, 12:53   #15
niebieskie_oczko
Zakorzenienie
 
Avatar niebieskie_oczko
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: całe życie na walizkach ;-)
Wiadomości: 6 298
Dot.: Inicjatywa ze strony kobiety??

A jak dla mnie panna nie jest zainteresowana specjalnie Autorem, tylko pewnie nie ma odwagi postawić sprawy jasno.
Jak dziewczyna wkręci się w jakiegoś faceta to z reguły jednak stara się mieć jakiś fajny kontakt, no i według mnie spotkalibyście się szybciej, a nie słuchałbyś jakiś wykrętów.
__________________
Postanowienie: jeździć, latać, zwiedzać za grosze!
2016: Berlin, Monachium, Erfurt, Budapeszt, Chicago, Nowy Jork
Podróże 2015: Praga, Bolonia, Oslo, Rodos, Kijów, Kos
Podróże 2014: Wiedeń, Bratysława, Londyn, Lwów, Budapeszt, Ostrava, Berlin, Budva, Paryż
K&K
niebieskie_oczko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-15, 13:04   #16
hopelessromantic
Rozeznanie
 
Avatar hopelessromantic
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 605
GG do hopelessromantic
Dot.: Inicjatywa ze strony kobiety??

Taka trochę niezdecydowana, nie wie czego chce.
__________________
Whisper discretely
To me
hopelessromantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-15, 13:05   #17
lang123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 210
Dot.: Inicjatywa ze strony kobiety??

Cytat:
Napisane przez niebieskie_oczko Pokaż wiadomość
A jak dla mnie panna nie jest zainteresowana specjalnie Autorem, tylko pewnie nie ma odwagi postawić sprawy jasno.
Jak dziewczyna wkręci się w jakiegoś faceta to z reguły jednak stara się mieć jakiś fajny kontakt, no i według mnie spotkalibyście się szybciej, a nie słuchałbyś jakiś wykrętów.
Dla mnei to jest troche glupie "brak odwagi by komus cos powiedziec szczerze".Po co robic dobrą mine do zlej gry i pisac ze ma nadzieje, że sie zobaczymy...

Dla mnie dziewczyna zyskalaby bardziej w oczach gdyby grzecznie i milo napisala, że jej oczekiwania wzgledem faceta sa troche inne. Bylbym zadowolony, że powiedziala mi to milo i szczerze...

Glupota...
lang123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-15, 13:16   #18
lovebird
Zakorzenienie
 
Avatar lovebird
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 6 375
Dot.: Inicjatywa ze strony kobiety??

Cytat:
Napisane przez lang123 Pokaż wiadomość
Dla mnei to jest troche glupie "brak odwagi by komus cos powiedziec szczerze".Po co robic dobrą mine do zlej gry i pisac ze ma nadzieje, że sie zobaczymy...
Dlatego ja nie podzielam zdania koleżanki wyżej Tak samo jak tej nad nią - sorry, ale nie każdy zwodzi facetów i wymyśla na poczekaniu bajeczki... Powiem więcej - miałam się z pewnym facetem zobaczyć i przeciągałam to spotkanie... prawie 3 miesiące. Fakt, mieszkamy w innych miastach i raczej tylko weekendy wchodziły w grę, ale nie wiemy, w jakiej naprawdę sytuacji jest ta dziewczyna. Mi też sporo rzeczy wypadało - tu jakiś wyjazd, tu byłam już z kimś umówiona, czyjeś urodziny, przez jakiś czas miałam gorszy okres w życiu i też nie miałam ochoty na pogłębianie żadnych znajomości. I koleś sam stwierdził, że a każdym razem będę odwoływać spotkania lub odmawiać z powodu jakiejś głupiej wymówki, aż się zdziwił. Więc nie skreślaj panny tak od razu, bo każdy jest inni i to, że wizażanki z postów wyżej postąpiły by tak, a nie inaczej, to nie znaczy, że ta Twoja też Aczkolwiek miej ją na oku i nie angażuj się już tak bardzo
__________________

Przyszłość zaczyna się dzisiaj. Nie jutro.
Wymianki
lovebird jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-15, 13:57   #19
niebieskie_oczko
Zakorzenienie
 
Avatar niebieskie_oczko
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: całe życie na walizkach ;-)
Wiadomości: 6 298
Dot.: Inicjatywa ze strony kobiety??

Cytat:
Napisane przez lang123 Pokaż wiadomość
Dla mnei to jest troche glupie "brak odwagi by komus cos powiedziec szczerze".Po co robic dobrą mine do zlej gry i pisac ze ma nadzieje, że sie zobaczymy...

Dla mnie dziewczyna zyskalaby bardziej w oczach gdyby grzecznie i milo napisala, że jej oczekiwania wzgledem faceta sa troche inne. Bylbym zadowolony, że powiedziala mi to milo i szczerze...

Glupota...
Ja nie mówię, że to mądre/fajne, tylko że według mnie tak właśnie jest - panna pewnie nie umie jasno powiedzieć o co jej chodzi i tak się jakoś miga.

---------- Dopisano o 14:57 ---------- Poprzedni post napisano o 14:54 ----------

Cytat:
Napisane przez lovebird Pokaż wiadomość
Więc nie skreślaj panny tak od razu, bo każdy jest inni i to, że wizażanki z postów wyżej postąpiły by tak, a nie inaczej, to nie znaczy, że ta Twoja też Aczkolwiek miej ją na oku i nie angażuj się już tak bardzo
Ja nie napisałam, że to bym zrobiła albo że tak robię. Po prostu obserwuje z boku zachowania ludzi i na ich bazie wyrażam teraz własną opinię. Jak dziewczyna ma dużo na głowie, cierpi na brak czasu itp. to z reguły jednak stara się coś zaproponować od siebie, sama potrafi się odezwać jak ma trochę wolnego albo stara się jakoś wynagrodzić to, że ciągle odwołuje spotkania. Jeśli nie ma takiego czegoś, to dla mnie jest jasne, że po prostu nie jest zainteresowana i że nie ma odwagi, by powiedzieć, że ją nie interesuje dany pan.
__________________
Postanowienie: jeździć, latać, zwiedzać za grosze!
2016: Berlin, Monachium, Erfurt, Budapeszt, Chicago, Nowy Jork
Podróże 2015: Praga, Bolonia, Oslo, Rodos, Kijów, Kos
Podróże 2014: Wiedeń, Bratysława, Londyn, Lwów, Budapeszt, Ostrava, Berlin, Budva, Paryż
K&K
niebieskie_oczko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-15, 14:35   #20
Cathas
Wtajemniczenie
 
Avatar Cathas
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: ポーランド
Wiadomości: 2 550
GG do Cathas
Dot.: Inicjatywa ze strony kobiety??

Cytat:
Napisane przez lang123 Pokaż wiadomość
Chyba nie napisze pierwsza za 1 razem jak napisała ze da znać bo jest chora minelo 6 dni.
Przypomnialem sie to napisala, że nie zapomniala o tym, ale ma szkolenie w tym tygodniu itp i ze ma nadzieje ze sie zobaczymy jak bedzie u niej troche spokojniej...

Wiec czekam od srody 4 dzien mija i znow cisza...
Ja tak robię, jak nie chcę się z kimś zobaczyć, ale nie chcę mu robić przykrości i mówić tego wprost. Zawsze liczę na to, ze ten ktoś się po prostu domyśli/znudzi.
Ale to tylko w sytuacjach, kiedy np.: kolega stara się umówić ze mną na randkę, a dla mnie jest tylko kolegą.
Jeśli to ma być ktoś obcy, to piszę prosto z mostu, że nie jestem zainteresowana...
__________________
gdybyś była trochę większa upiekłbym Cię w słodkim cieście


Moja wymiana - Parfumerie Generale, L'Artisan, ETRO i inne!
Cathas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-15, 15:34   #21
lang123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 210
Dot.: Inicjatywa ze strony kobiety??

Zrobie tak dam jej jeszcze jedna szanse... Do 3 razy sztuka, jesli dalej zacznie sie wykrecac lub kombinować numer leci z telefonu bezpowrotnie
lang123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-15, 15:50   #22
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: Inicjatywa ze strony kobiety??

Cytat:
Napisane przez lang123 Pokaż wiadomość
Po 2 dniach od spotkania podziękowałem jej za miły wieczór.
Czyli uznała, że jesteś niewychowany i tylko z grzeczności odpisuje. Co najwyżej ma radochę, że komuś zależy.
Dziękuje się jak najwczesniej za miłe spotkanie. Mój facet dziekował zaraz po powrocie do domu z randki i upewniał się ze bezpiecznie weszłam po schodach do domu.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett

Edytowane przez Elfir
Czas edycji: 2012-07-15 o 15:53
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-15, 16:29   #23
TheKey
Wtajemniczenie
 
Avatar TheKey
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 073
Dot.: Inicjatywa ze strony kobiety??

Cytat:
Napisane przez Elfir Pokaż wiadomość
Czyli uznała, że jesteś niewychowany i tylko z grzeczności odpisuje. Co najwyżej ma radochę, że komuś zależy.
Dziękuje się jak najwczesniej za miłe spotkanie. Mój facet dziekował zaraz po powrocie do domu z randki i upewniał się ze bezpiecznie weszłam po schodach do domu.
No tak, Elfir zwróciła uwagę na bardzo ważną rzecz, mnie to zdanie jakoś umknęło przy czytaniu Twojego posta.
Pamiętam takiego jednego pana, który potrzebował tygodnia (!) żeby sobie o mnie przypomnieć i napisać wiadomość, że "bardzo miło się ostatnio rozmawiało, aż nie może się doczekać następnego razu". Parsknęłam śmiechem jak to zobaczyłam.

Dwa dni to co prawda nie tydzień, ale dlaczego nie skontaktowałeś się z nią wcześniej?
__________________
The best way to a man’s heart is straight through his chest with a sharp knife.

There is never any point in telling people they are wrong or how it is. When people are ready to learn they will learn in their own way.
TheKey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-15, 19:43   #24
lang123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 210
Dot.: Inicjatywa ze strony kobiety??

Napisalem do ten panny. Odpisala po 5 minutach.

Wyglada to tak:
Ja: Czesc Kasia. Jak tam po szkoleniu i zapracowanym tygodniu??

Ona: Czesc Teraz mam troche odpoczynku. A co u Ciebie??

Ja: Jestem w domu u rodziców. Wczoraj mialem rodzinna imprezke, a zaraz wracam do Wroclawia busem.

Ona: No to super rodzinne spotkanie, ładnie

Ja: No tak rodzinne spotkanie za mna, a kiedy nasze??? Chociaz to Ty powinnas napisac tak jak obiecalas wczesniej...

Ona: Postaram sie w tym tygodniu

Ja: Mam taka nadzieje bo cenie sobie zdecydowane kobiety ktore stac tez na inicjatywe...

Co o tym myslicie?? Znow nie podala konkretnego terminu tylko ze postara sie dograc spotkanie w tym tygodniu....
lang123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-15, 19:54   #25
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Inicjatywa ze strony kobiety??

nie chcę Cię martwić, ale z tą panną ewidentnie Ci nie po drodze
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-15, 19:55   #26
cyanide sun
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 816
Dot.: Inicjatywa ze strony kobiety??

wiesz co zdarza sie, ze tak sie czasem zachowuja osoby niesmiale. tzn odwlekanie spotkania, odwolywanie w ostatniej chwili (w panice). ale akurat w twoim przypadku to jest raczej sciema. tak ze lepiej daj sobie z nia spokoj.
cyanide sun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-15, 19:57   #27
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: Inicjatywa ze strony kobiety??

Nadal jesteś w punkcie wyjścia, a ona się nie zdeklarowała.

A po takim tekście:
Ona: Postaram sie w tym tygodniu
Ja: Mam taka nadzieje bo cenie sobie zdecydowane kobiety ktore stac tez na inicjatywe...


Jakbym była na jej miejscu doszłabym do wniosku, że chodzi ci o seks.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-15, 20:51   #28
fashion78
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 18
Dot.: Inicjatywa ze strony kobiety??

Po 1. Nic z tego nie bedzie,
poniewaz:
2. Ona wcale nie jest niesmiala itp, ale jedynie dobrze wychowana, kulturalna, inteligentna dlatego tez w taki sposob odp na Twoje smsy pytajac rowniez co u Ciebie, bo tego grzecznosc wymaga. A dodatkowym plusem jest to ,ze fajnie Wam sie rozmawialo itd wiec nie skreslila Cie jeszcze ostatecznie i definitywnie.
3. Nie wykluczone a bardzo prawdopodobne ze chcialaby a boi sie, a to najgorsze co moze byc dla dwoch stron...
4. Nie mysle ze sie Toba bawi, a nawet jesli Ty to w ten sposob odbierasz to uwierz mi ze ona to robi nieswiadomie.
5. To prawda sa kobiety, ktore czekaja na zainteresowanie i odzew ze str faceta i nie chodzi tu o nachalne narzucanie sie bron Boze,ale jednak chwila ciszy z Twojej str tez by dobrze zrobila. Bo ciagle piszac i dzwoniac dajesz jej do zrozumienia, ze Tobie zalezy i chcialbys zeby bylo z tego cos wiecej i zeby ta znajomosc sie przerodzila sie w zwiazek .
6. Nie badz taki zdesperowany w szukaniu dziewczyny, bo to dziala ale z przeciwnym skutkiem dla Ciebie.
7. Ona potrzebuje czasu i sama musi wiedziec czego chce a dopiero pozniej zaczac budowac relacje miedzyludzkie. Ty pewnie chcialbys konkretnie zwiazku, chcialbys ja dalej poznawac.Ale musze Cie zmartwic, bo nawet jesli porozmawiacie na ten temat i to uslyszysz lub podobnie, to przypuszczam ze ona nie bedzie w stanie sie okreslic ile to bedzie trwac a Ty tak sobie bedziesz robil nadzieje a nuz cos z tego bedzie.
8. Aaa piszac do niej smsa w stylu "chyba nie jestes zainteresowana, wiec ja odpuszczam", czyli tekst na pozegnanie ale z nadzieja ze ja to ruszy, mozesz owszem uzyskac taki skutek,ze sie odezwie i dalej sie bedziecie umawaic w ten sam sposob-czyli zlewka i wymowki z jej strony lub postawi kropke nad i upewniajac Cie ze dobrze zrobiles dajac sobie przyslowiowego siana.
9. Live is brutal.
10. Patrz pkt 1
fashion78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-15, 21:04   #29
lovebird
Zakorzenienie
 
Avatar lovebird
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 6 375
Dot.: Inicjatywa ze strony kobiety??

Według mnie źle zrobiłeś, że do niej napisałeś, a ten ostatni SMS to w ogóle porażka, wybacz...
No ale mimo wszystko mam nadzieję, że jakoś się umówicie, trzymam kciuki
__________________

Przyszłość zaczyna się dzisiaj. Nie jutro.
Wymianki
lovebird jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-16, 03:34   #30
Corvette
Zadomowienie
 
Avatar Corvette
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Tam,Tu i Teraz, Nie Raz
Wiadomości: 1 028
Dot.: Inicjatywa ze strony kobiety??

Autorze, moim zdaniem, to nie jest 18-sto czy 20-stoletnia "smarkula". Kobieta ma 27 lat. Można "gdybać" że ona to lub tamto. Jeżeli lubisz/wolisz zdecydowane kobiety to ona do takich widcznie nie należy. Powinna wykazać dobre maniery a nie dość że jej ich brakuje, to nie umie się określić co do sytuacji. Więc po Ci takie "ciepłe kluchy"?

Corvette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:51.