Tak trudno być tą trzecią... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-09-09, 19:22   #1
Pestka11
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 33
Unhappy

Tak trudno być tą trzecią...


Jestem mężatką od kilku lat. Mój mąż jest cudowny i kochany. Bardzo o mnie dba. Czasem się śmieje, że cierpię na nadmiar szczęścia. Od jakiegoś czasu przyjaźnimy się z pewnym małżeństwem. Wspólne wieczory filmowe, gotowanie, wypady na miasto. Często sama spotykam się z tą koleżanką. W sumie przyjaźnimy się. Nie wiem jak to wszystko się zaczęło- kiedy zacząłam patrzeć na jej męża inaczej. Kilka spojrzeń, uśmiechów i plotek ,że jej mąż ma słabość do kobiet. Potem jeden i drugi sms i tak od dwóch tygodni się spotykamy potajemnie. Myślałam, że będzie fajnie, że potrafię panować nad swoimi uczuciami i nie angażować się w to wszystko. Ale kiedy mi nie odpisuje na smsy albo przytula przy mnie żonę, chce mi się płakać. Co ciekawe, nie sypiamy ze sobą. Drobne pieszczoty by doprowadzić się i już. Uwielbiamy razem spędzać czas. Dogadujemy się idealne. Czasem nasi partnerzy wiedzą,że razem siedzimy w mieszkaniu bo,np nagrywamy płytę. Ufają nam naiwnie. Czasem aż mi głupio.Każde z nas wie, że to kiedyś się skończy. Ani ja ani on nie chcemy odchodzić od naszych małżonków. Nie sypiamy ze sobą, bo ustaliśmy, że to bariera której nie chcemy przekroczyć. Sam nie wiem czy chce w tym trwać. Kiedy go nie ma tęsknie. On też.Ostatnio nagrał mi płytę z miłosnymi piosenkami bym mogła myśleć o nim. Chciałam by było dobrze, a jestem tylko tą trzecią a myślałam, że zawojuje całym jego światem. Jego żona jest cudowną kobietą i przyjaciółką, wiem,że robię jej świństwo, ale nie potrafię się powstrzymać. Boję się zakochać, bo wtedy będę jeszcze bardziej cierpieć wiedząc, że to do niczego nie prowadzi. Mam mętlik w głowie. Może ktoś obiektywnie na to spojrzy i coś mi doradzi.

Edytowane przez Pestka11
Czas edycji: 2012-09-09 o 19:25
Pestka11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-09, 19:27   #2
Cathas
Wtajemniczenie
 
Avatar Cathas
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: ポーランド
Wiadomości: 2 550
GG do Cathas
Dot.: Tak trudno być tą trzecią...

Cytat:
Napisane przez Pestka11 Pokaż wiadomość
Jestem mężatką od kilku lat. Mój mąż jest cudowny i kochany. Bardzo o mnie dba. Czasem się śmieje, że cierpię na nadmiar szczęścia. Od jakiegoś czasu przyjaźnimy się z pewnym małżeństwem. Wspólne wieczory filmowe, gotowanie, wypady na miasto. Często sama spotykam się z tą koleżanką. W sumie przyjaźnimy się. Nie wiem jak to wszystko się zaczęło- kiedy zacząłam patrzeć na jej męża inaczej. Kilka spojrzeń, uśmiechów i plotek ,że jej mąż ma słabość do kobiet. Potem jeden i drugi sms i tak od dwóch tygodni się spotykamy potajemnie. Myślałam, że będzie fajnie, że potrafię panować nad swoimi uczuciami i nie angażować się w to wszystko. Ale kiedy mi nie odpisuje na smsy albo przytula przy mnie żonę, chce mi się płakać. Co ciekawe, nie sypiamy ze sobą. Drobne pieszczoty by doprowadzić się i już. Uwielbiamy razem spędzać czas. Dogadujemy się idealne. Czasem nasi partnerzy wiedzą,że razem siedzimy w mieszkaniu bo,np nagrywamy płytę. Ufają nam naiwnie. Czasem aż mi głupio.Każde z nas wie, że to kiedyś się skończy. Ani ja ani on nie chcemy odchodzić od naszych małżonków. Nie sypiamy ze sobą, bo ustaliśmy, że to bariera której nie chcemy przekroczyć. Sam nie wiem czy chce w tym trwać. Kiedy go nie ma tęsknie. On też.Ostatnio nagrał mi płytę z miłosnymi piosenkami bym mogła myśleć o nim. Chciałam by było dobrze, a jestem tylko tą trzecią a myślałam, że zawojuje całym jego światem. Jego żona jest cudowną kobietą i przyjaciółką, wiem,że robię jej świństwo, ale nie potrafię się powstrzymać. Boję się zakochać, bo wtedy będę jeszcze bardziej cierpieć wiedząc, że to do niczego nie prowadzi. Mam mętlik w głowie. Może ktoś obiektywnie na to spojrzy i coś mi doradzi.
Jak dla mnie, to Ty już się zakochałaś.
IMO wyjścia są trzy - cierpisz dalej i mocniej, kończysz znajomość albo rozstajecie się z małżonkami i jesteście razem.
Nic więcej nie da się tutaj wymyślić...
__________________
gdybyś była trochę większa upiekłbym Cię w słodkim cieście


Moja wymiana - Parfumerie Generale, L'Artisan, ETRO i inne!
Cathas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-09, 19:27   #3
madana
Zakorzenienie
 
Avatar madana
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 17 072
Dot.: Tak trudno być tą trzecią...

Cytat:
Napisane przez Pestka11 Pokaż wiadomość
Jestem mężatką od kilku lat. Mój mąż jest cudowny i kochany. Bardzo o mnie dba. Czasem się śmieje, że cierpię na nadmiar szczęścia. Od jakiegoś czasu przyjaźnimy się z pewnym małżeństwem. Wspólne wieczory filmowe, gotowanie, wypady na miasto. Często sama spotykam się z tą koleżanką. W sumie przyjaźnimy się. Nie wiem jak to wszystko się zaczęło, kilka spojrzeń, uśmiechów i plotek ,że jej mąż ma słabość do kobiet. Potem jeden i drugi sms i tak od dwóch tygodni się spotykamy potajemnie. Myślałam, że będzie fajnie, że potrafię panować nad swoimi uczuciami i nie angażować się w to wszystko. Ale kiedy mi nie odpisuje na smsy albo przytula przy mnie żonę, chce mi się płakać. Ci ciekawe, nie sypiamy ze sobą. Drobne pieszczoty by doprowadzić się i już. Uwielbiamy razem spędzać czas. Dogadujemy się idealne. Każde z nas wie, że to kiedyś się skończy. Ani ja ani on nie chcemy odchodzić od naszych małżonków. Nie sypiamy ze sobą, bo ustaliśmy, że to bariera której nie chcemy przekroczyć. Sam nie wiem czy chce w tym trwać. Kiedy go nie ma tęsknie. On też.Ostatnio nagrał mi płytę z miłosnymi piosenkami bym mogła myśleć o nim. Chciałam by było dobrze, a jestem tylko tą trzecią a myślałam, że zawojuje całym jego światem. Jego żona jest cudowną kobietą i przyjaciółką, wiem,że robię jej świństwo, ale nie potrafię się powstrzymać. Boję się zakochać, bo wtedy będę jeszcze bardziej cierpieć wiedząc, że to do niczego nie prowadzi. Mam mętlik w głowie. Może ktoś obiektywnie na to spojrzy i coś mi doradzi.
- ona : tak; ty nie jesteś ani cudowna, ani nie jesteś przyjaciółką; w sumie mocno obrzydliwe jest to, co opisałaś; zdradzasz męża, o którym piszesz, że jest "kochany i cudowny" , zdradzasz emocjonalnie, nakręcasz się na męża przyjaciółki, bzyknięcie jej z jej mężem pewnie jest kwestią czasu.
W życiu nie chciałabym mieć znajomej twojego pokroju. Obrzydliwy post.

Chociaż pewnie zasługujesz, by rozpadło ci się małżeństwo z człowiekiem, którego nie cenisz, czyli z twoim mężem, a dostałabyś w pakiecie takiego k.utasa, jak mąż przyjaciółki, jak dorabiałby ci rogi, zapewniał mocne emocje, pewnie byłabyś przeszczęśliwa.

Edytowane przez madana
Czas edycji: 2012-09-09 o 19:29
madana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-09, 19:27   #4
Mileva_
Zakorzenienie
 
Avatar Mileva_
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 4 679
Dot.: Tak trudno być tą trzecią...

Jeśli to nie prowo, to jesteś po prostu przeżałosną ... [tu wstaw sobie inwektywy na zwartą spółgłoskę szczelinowo dźwięczną].

Szkoda mi twojego męża i tej babki. Jak dla mnie powinniście się gzić jak najczęściej i uwolnić od siebie porządniejszych zapewne ludzi.
Mileva_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-09, 19:27   #5
letik
Zadomowienie
 
Avatar letik
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Oczko górnego śląska:)
Wiadomości: 1 182
Dot.: Tak trudno być tą trzecią...

Cóż tu radzić kobieto. Sama wiesz, że źle robisz. Teraz musisz znaleźć w sobie siłe żeby to skończyć. Zastanów się czy chcesz niszczyć szczęście, które zapewne i Oni i Wy budowaliście sobie przez lata.
__________________
Będę walczyć tak długo, aż pewnego dnia powiem skromnie - wszystko czego chciałam, dzisiaj już należy do mnie !
letik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-09, 19:33   #6
Pestka11
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 33
Dot.: Tak trudno być tą trzecią...

Ale oni nie są ze sobą to końca szczęśliwy. On już ją zdradzał a on mu wybaczała i wciąż mu ufa. A ja uległam jego urokowi. Wiem, że robię źle i wasze opinie na mój temat są słuszne, ale nie potrafię się kierować rozumem .
Pestka11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-09, 19:33   #7
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Tak trudno być tą trzecią...

Ty i ten Twój fagas jesteście obrzydliwi.
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-09, 19:36   #8
Pestka11
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 33
Dot.: Tak trudno być tą trzecią...

Ale on nie jest z nią do końca szczęśliwy. Już ją zdradzał a ona mu wybaczała. A ja uległam jego urokowi.

---------- Dopisano o 20:36 ---------- Poprzedni post napisano o 20:35 ----------

Tylko to zdrada bez seksu. Czy emocjonalna jest gorsza?
Pestka11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-09, 19:37   #9
madana
Zakorzenienie
 
Avatar madana
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 17 072
Dot.: Tak trudno być tą trzecią...

Cytat:
Napisane przez Pestka11 Pokaż wiadomość
Ale oni nie są ze sobą to końca szczęśliwy. On już ją zdradzał a on mu wybaczała i wciąż mu ufa. A ja uległam jego urokowi. Wiem, że robię źle i wasze opinie na mój temat są słuszne, ale nie potrafię się kierować rozumem .
- aha, czyli przyjaciółka ma nieszczęście mieć męża lovelasa i nagle okazuje się, że kobieta, którą za przyjaciółkę uważa- tez dołącza do grona uwodzonych kobiet;
No i jak ie potrafisz kierować się rozumem, to w sumie zasługujesz na cały ten syf, który na ciebie spadnie. Idź dalej za emocjami, sercem czy macicą- w sumie TAAAKIE szczęście ci zapewni ten facet.
Niektóre baby są tak głupie, że szok.
madana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-09, 19:37   #10
201608251020
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 15 304
Dot.: Tak trudno być tą trzecią...

Może to brzydkie, co napiszę, ale odpie.doliło Ci totalnie... Jeśli faktycznie Twój mąż jest cudowny i kochany, to nie ma sprawiedliwości na tym świecie, że dostał taką... osobę za partnera życiowego. Obrzydliwość.
201608251020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-09, 19:37   #11
malgo_li
Rozeznanie
 
Avatar malgo_li
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 746
Dot.: Tak trudno być tą trzecią...

Krew mnie zalewa jak czytam coś takiego!!! Ja wiem,że życie nie jest czarno-białe ale ty dziewczyno jesteś po prostu świnią. Tyle.
(chyba,że to prowokacja...I hope so)
malgo_li jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-09, 19:38   #12
madana
Zakorzenienie
 
Avatar madana
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 17 072
Dot.: Tak trudno być tą trzecią...

Cytat:
Napisane przez Pestka11 Pokaż wiadomość
Ale on nie jest z nią do końca szczęśliwy. Już ją zdradzał a ona mu wybaczała. A ja uległam jego urokowi.

---------- Dopisano o 20:36 ---------- Poprzedni post napisano o 20:35 ----------

Tylko to zdrada bez seksu. Czy emocjonalna jest gorsza?
- tak, dla mnie zdrada emocjonalna jest gorsza, prędzej mężowi wybaczyłabhym bzyknięcie po pijaku jakiejś panny na wyjeździe, zdrady, spotykania, intymności z inną- nie;
madana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-09, 19:43   #13
Pestka11
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 33
Dot.: Tak trudno być tą trzecią...

No cóż prawda boli...

---------- Dopisano o 20:43 ---------- Poprzedni post napisano o 20:38 ----------

Może macie rację, że powinnam to zakończyć, tylko nie wiem co potem. Nasze małżeństwa wciąż się będą przyjaźnić i co wtedy???
Pestka11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-09, 19:44   #14
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Tak trudno być tą trzecią...

Cytat:
Napisane przez Pestka11 Pokaż wiadomość
Ale oni nie są ze sobą to końca szczęśliwy. On już ją zdradzał a on mu wybaczała i wciąż mu ufa. A ja uległam jego urokowi. Wiem, że robię źle i wasze opinie na mój temat są słuszne, ale nie potrafię się kierować rozumem .
a twój mąż nie zasługuje na ciebie?
czy tez jest zły?
co ci takiego zrobil, twoj mąż że przyprawiasz mu poroże

Edytowane przez TmargoT
Czas edycji: 2012-09-09 o 19:46
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-09, 19:46   #15
Pestka11
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 33
Dot.: Tak trudno być tą trzecią...

Nie sypiam z tym facetem.

---------- Dopisano o 20:46 ---------- Poprzedni post napisano o 20:45 ----------

Mój mąż ie jest zły jest cudny...
Pestka11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-09, 19:46   #16
madana
Zakorzenienie
 
Avatar madana
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 17 072
Dot.: Tak trudno być tą trzecią...

Cytat:
Napisane przez Pestka11 Pokaż wiadomość
No cóż prawda boli...

---------- Dopisano o 20:43 ---------- Poprzedni post napisano o 20:38 ----------

Może macie rację, że powinnam to zakończyć, tylko nie wiem co potem. Nasze małżeństwa wciąż się będą przyjaźnić i co wtedy???
- ale wy się nie przyjaźnicie, nieważne, ze używasz takiego słowa; to, co nawiązaliście między sobą z jej mężem, po prostu czyni "przyjaźń" niemożliwą; bo w prawdziwej przyjaźni nie ma takich podtekstów , nie wchodzi się w takie relacje; serio: dla mnie zawsze mężowi/chłopcy/kochankowie/narzeczeni moich koleżanek czy przyjaciółek byli nietykalni.

Edytowane przez madana
Czas edycji: 2012-09-09 o 19:47
madana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-09, 19:47   #17
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Tak trudno być tą trzecią...

Cytat:
Napisane przez Pestka11 Pokaż wiadomość
Nie sypiam z tym facetem.

---------- Dopisano o 20:46 ---------- Poprzedni post napisano o 20:45 ----------

Mój mąż ie jest zły jest cudny...


dramat

drobne pieszczoty to nie zdrada?
wsadzanie palców w pochwę i trzepanie konika to nie jest sex?
czego ja się jeszcze nie dowiem ?
wizaż-dziekuje ci za wiedzę

Edytowane przez TmargoT
Czas edycji: 2012-09-09 o 19:50
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-09, 19:48   #18
_ema_
Zakorzenienie
 
Avatar _ema_
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 8 980
Dot.: Tak trudno być tą trzecią...

Jesteś, wyrachowana, żałosna, i zdradzasz męża najgorszą zdradą jaka istnieje - duchową. A najgorsze, że robisz to z premedytacją, na zimno i nawet nie próbujesz wszystkiego odkręcić. Bawisz się własnym mężem. Żałosne, że istnieją tacy ludzie.
__________________
Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
CSI Wizaż, proszę przyjechać na wątek!
_ema_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-09, 19:49   #19
yes
Zakorzenienie
 
Avatar yes
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 25 017
Dot.: Tak trudno być tą trzecią...

Cytat:
Napisane przez Pestka11 Pokaż wiadomość
Nie sypiam z tym facetem.

---------- Dopisano o 20:46 ---------- Poprzedni post napisano o 20:45 ----------

Mój mąż ie jest zły jest cudny...
no to w takim razie Ty jesteś po prostu głupia.
Nie zasługujesz na swojego męża, ani przyjaźń tej swojej przyjaciółki. Ku*wa mać- dobrze wiesz przez jakie piekło przechodziła w związku ze zdradami swojego męża. A teraz Ty jeszcze dopisujesz się do tej listy Mam nadzieję, że jesteś z siebie dumna
__________________
yes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-09, 19:49   #20
Pestka11
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 33
Dot.: Tak trudno być tą trzecią...

I do tej pory tak było. To mój pierwszy taki raz co mi odbiło.
Pestka11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-09, 19:51   #21
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Tak trudno być tą trzecią...

Cytat:
Co ciekawe, nie sypiamy ze sobą. Drobne pieszczoty by doprowadzić się i już. Uwielbiamy razem spędzać czas.
żadna zdrada. Ogarnij się bo mam ochotę ci nawrzucać w imieniu twojego męża
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-09, 19:51   #22
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Tak trudno być tą trzecią...

Cytat:
Napisane przez Pestka11 Pokaż wiadomość
Ale oni nie są ze sobą to końca szczęśliwy. On już ją zdradzał a on mu wybaczała i wciąż mu ufa. A ja uległam jego urokowi. Wiem, że robię źle i wasze opinie na mój temat są słuszne, ale nie potrafię się kierować rozumem .
Czy mamy jakiś wpływ na to abyś zaczęła? Nie sądzę.
laisla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-09, 19:53   #23
Pestka11
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 33
Dot.: Tak trudno być tą trzecią...

Chciałabym to odkręcić, raz już próbowałam ale zabrakło mi siły

---------- Dopisano o 20:53 ---------- Poprzedni post napisano o 20:52 ----------

Może punkt widzenia innych kobiet pomoże mi podjąć słuszną decyzję.
Pestka11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-09, 19:54   #24
maybelline
Zakorzenienie
 
Avatar maybelline
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: z Honolulu :)
Wiadomości: 9 499
Dot.: Tak trudno być tą trzecią...

Cytat:
Napisane przez Pestka11 Pokaż wiadomość
Nie sypiam z tym facetem.

---------- Dopisano o 20:46 ---------- Poprzedni post napisano o 20:45 ----------

Mój mąż ie jest zły jest cudny...
skoro jest cudny, to zrób mu najwspanialszy prezent i go zostaw, niech sobie nie psuje życia dla takiej .. jak Ty
__________________
ból jest przejściowy. duma trwa wiecznie.
maybelline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-09, 19:54   #25
madana
Zakorzenienie
 
Avatar madana
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 17 072
Dot.: Tak trudno być tą trzecią...

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość


dramat

drobne pieszczoty to nie zdrada?
wsadzanie palców w pochwę i trzepanie konika to nie jest sex?
czego ja się jeszcze nie dowiem ?
wizaż-dziekuje ci za wiedzę
- bo wiesz, zdrada jest wtedy tylko jak k.utasa wsadzi i się spuści;
inne formy (jak tu opisane) + emocjonalne oszukiwanie + nakręcanie się na męża przyjaciółki to żadna tak zdrada

no kocham wizaż

Jak mawiał kardynał Richelieu " Od przyjaciół Boże strzeż, z wrogami sobie poradzę".
Jak ona w ogóle może potem tej przyjaciółce w oczy spojrzeć, gdy dopiero co jej mąż dobrze jej zrobił palcami...
madana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-09, 19:55   #26
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Tak trudno być tą trzecią...

Cytat:
Napisane przez Pestka11 Pokaż wiadomość
Co ciekawe, nie sypiamy ze sobą. Drobne pieszczoty by doprowadzić się i już.
Nieeee, no wcale nie ma sexu, skąąąd!
Ta "granica" w postaci seksu bez pełnego stosunku to pewnie po to, aby uciszyć ześwinione już i tak dokumentnie sumienie? A jak się już z nim na całego puścisz, to będziesz sobie tłumaczyć, że ojej, namiętność wzięła górę, tak się lofciamy!
Jesteś żałosną personą, bez wstydu. Kreujesz się tu na ofiarę a jesteś oprawcą - męża i swojej "przyjaciółki".
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-09, 19:57   #27
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Tak trudno być tą trzecią...

Cytat:
Napisane przez madana Pokaż wiadomość
- bo wiesz, zdrada jest wtedy tylko jak k.utasa wsadzi i się spuści;
inne formy (jak tu opisane) + emocjonalne oszukiwanie + nakręcanie się na męża przyjaciółki to żadna tak zdrada

no kocham wizaż

Jak mawiał kardynał Richelieu " Od przyjaciół Boże strzeż, z wrogami sobie poradzę".
Jak ona w ogóle może potem tej przyjaciółce w oczy spojrzeć, gdy dopiero co jej mąż dobrze jej zrobił palcami...
czy "zamoczenie czubeczka" też nie jest zdradą?
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-09, 19:59   #28
maybelline
Zakorzenienie
 
Avatar maybelline
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: z Honolulu :)
Wiadomości: 9 499
Dot.: Tak trudno być tą trzecią...

Cytat:
czy "zamoczenie czubeczka" też nie jest zdradą?
no nie, bo przecież nie wszedł cały
__________________
ból jest przejściowy. duma trwa wiecznie.
maybelline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-09, 20:00   #29
sheneedslove
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 680
Dot.: Tak trudno być tą trzecią...

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
czy "zamoczenie czubeczka" też nie jest zdradą?
no oczywiście, że nie.
stosunek przerywany też nie
jak się nie spuści to się nie liczy
sheneedslove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-09, 20:01   #30
Pestka11
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 33
Dot.: Tak trudno być tą trzecią...

Okej, starczy mi tego publicznego linczu... Dzięki za rady i definicję zdrady.
Pestka11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:02.