Jak to jest? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-09-14, 11:43   #1
MissYouParadise
Raczkowanie
 
Avatar MissYouParadise
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 251

Jak to jest?


Cześć wszystkim! Piszę, bo zastanawia mnie pewna kwestia, która mnie szczerze mówiąc dobija..
Znacie przypadki, gdzie naprawdę ładna, mądra,z poczuciem humoru,(przeważnie;p) dobrze się zachowująca dziewczyna nie posiada chłopaka? Wiadomo, że też są wymagania względem tej drugiej osoby.. ale czy to jest pech zawsze mieć pod górkę w tych sprawach, czy może nie dostrzeganie pewnych swoich wad, które dyskwalifują na potencjalną czyjąś partnerkę? (chociaż wątpie...)

Może pomożecie mi jakoś to zrozumieć?
I tu nie chodzi o tylko posiadanie kogoś, tu chodzi o bycie kochaną..
Pozdrawiam.

Edytowane przez MissYouParadise
Czas edycji: 2012-09-14 o 15:55
MissYouParadise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-14, 11:45   #2
_ema_
Zakorzenienie
 
Avatar _ema_
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 8 980
Dot.: Jak to jest?

Cytat:
Napisane przez MissYouParadise Pokaż wiadomość
Cześć wszystkim! Piszę, bo zastanawia mnie pewna kwestia, która mnie szczerze mówiąc dobija..
Znacie przypadki, gdzie naprawdę ładna, mądra,z poczuciem humoru,(przeważnie;p) dobrze się zachowująca dziewczyna nie posiada chłopaka? Wiadomo, że też są wymagania względem tej drugiej osoby.. ale czy to jest pech zawsze mieć pod górkę w tych sprawach, czy może nie dostrzeganie pewnych wad, które dyskwalifują na potencjalną czyjąś partnerkę? (chociaż wątpie...)

Może pomożecie mi jakoś to zrozumieć?
I tu nie chodzi o tylko posiadanie kogoś, tu chodzi o bycie kochaną..
Pozdrawiam.
Tak ja znam. Umiem to wytłumaczyć - to się nazywa narcyzm
__________________
Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
CSI Wizaż, proszę przyjechać na wątek!
_ema_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-14, 11:49   #3
MissYouParadise
Raczkowanie
 
Avatar MissYouParadise
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 251
Dot.: Jak to jest?

Cytat:
Napisane przez _ema_ Pokaż wiadomość
Tak ja znam. Umiem to wytłumaczyć - to się nazywa narcyzm
No mogłam się domyślić, że jak już ktoś siebie nie uważa za kompletne zero, to na wizażu takie osoby posądza się już o narcyzm ...
MissYouParadise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-14, 11:51   #4
_ema_
Zakorzenienie
 
Avatar _ema_
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 8 980
Dot.: Jak to jest?

Cytat:
Napisane przez MissYouParadise Pokaż wiadomość
No mogłam się domyślić, że jak już ktoś siebie nie uważa za kompletne zero, to na wizażu takie osoby posądza się już o narcyzm ...
No wybacz, ale jesli wątpisz nawet w to, że taka osoba może po prostu nie dostrzegać pewnych wad to nazwałam zjawisko po imieniu i tyle Nawet osoby świadome swojej wartości potrafią obiektywnie dostrzegać swoje wady.
__________________
Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
CSI Wizaż, proszę przyjechać na wątek!
_ema_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-14, 11:55   #5
rochelle_
Mów mi Rosia :)
 
Avatar rochelle_
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 364
Dot.: Jak to jest?

Cytat:
Napisane przez MissYouParadise Pokaż wiadomość
No mogłam się domyślić, że jak już ktoś siebie nie uważa za kompletne zero, to na wizażu takie osoby posądza się już o narcyzm ...
możliwe, że twoje wymagania nie znajdują pokrycia w kandydatach, którzy się wokół ciebie kręcą. Np. pociągają cię faceci oczytani, a obracasz się wśród facetów, dla których książka jest czymś nieodgadnionym, lubisz wysportowane ciała, a żyjesz w środkowisku ludzi bez życia, spędzających cały czas wolny w świecie wirtualnym itp. No nie wiem, to mi tak na gorąco przyszło do głowy.
rochelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-14, 11:57   #6
Cathas
Wtajemniczenie
 
Avatar Cathas
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: ポーランド
Wiadomości: 2 550
GG do Cathas
Dot.: Jak to jest?

Narcyzm nie polega na niedostrzeganiu swoich wad

Autorko, tak znam taką osobę, i to niejedną. Większość z nich ma powodzenie, ale z różnych powodów nie decydują się na stałe relacje. Czasami dostają kosza, a czasami same dają. Życie.

Ja muszę mieć iskrę od początku. W moich dotychczasowych relacjach tak było, więc nie zamierzam "obniżac" oczekiwań. A od dawna już nie poznałam mężczyzny, który sprawiłby, że coś by we mnie "drgnęło". I tyle.
__________________
gdybyś była trochę większa upiekłbym Cię w słodkim cieście


Moja wymiana - Parfumerie Generale, L'Artisan, ETRO i inne!

Edytowane przez Cathas
Czas edycji: 2012-09-14 o 12:00
Cathas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-14, 11:58   #7
MissYouParadise
Raczkowanie
 
Avatar MissYouParadise
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 251
Dot.: Jak to jest?

Cytat:
Napisane przez _ema_ Pokaż wiadomość
No wybacz, ale jesli wątpisz nawet w to, że taka osoba może po prostu nie dostrzegać pewnych wad to nazwałam zjawisko po imieniu i tyle Nawet osoby świadome swojej wartości potrafią obiektywnie dostrzegać swoje wady.
Nie oto mi chodziło..
Każdy ma wady, ale po zastanowieniu się nad własną osobą , wyszukaniu gdzie tkwi problem, nie znajduję się jakiś mega wielkich wad, które by mogły dyskwalifikować , aby być kochaną to nazywa się narcyzmem?
MissYouParadise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-14, 12:04   #8
doradorka
Raczkowanie
 
Avatar doradorka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 221
Dot.: Jak to jest?

Ile masz lat? Moze po prostu masz pecha Znam dziewczyny fajne, ladne, a wolne. Są rozne przyczyny - jedna nie umawia sie na randki, bo ma blokade psychiczna, druga jest za bardzo wymagajaca. Bywa
doradorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-14, 12:15   #9
MissYouParadise
Raczkowanie
 
Avatar MissYouParadise
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 251
Dot.: Jak to jest?

Cytat:
Napisane przez doradorka Pokaż wiadomość
Ile masz lat? Moze po prostu masz pecha Znam dziewczyny fajne, ladne, a wolne. Są rozne przyczyny - jedna nie umawia sie na randki, bo ma blokade psychiczna, druga jest za bardzo wymagajaca. Bywa
19, ale przez 3 lata gdy miałam jakieś tam "związki" nie były one jakieś trwałe i szczęśliwe..Zawsze kończyło się wielkim płaczem, bo niestety dosyć szybko się przywiązuje. Nie chce pierwszego lepszego.. bo wolę zakochać się raz, ale pożądnie i najlepiej do końca już zycia, ale strasznie cięzko spotkać taką osobe. Poznałam pewnego chlopaka, ale jak to moje szczęście, on jest bardzo ostrożny i widzę, że mi nie ufa.. Znamy się krótko, nie dziwie mu się, ale jakoś mnie to przytłacza Nie pamiętam jak to jest kochać (chociaż pewnie nigdy ejszcze prawdziwie nie kochalam) i nie pamietam jak to jest być kochana ..

Może jestem młoda, ale dobija to bardzo ..zwłaszcza, że od kilkunastu dni nawet nie mam kontaktu z bliskimi mi osobami i czuję się jeszcze bardziej samotna..

Edytowane przez MissYouParadise
Czas edycji: 2012-09-14 o 12:21
MissYouParadise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-14, 12:24   #10
coff3ina
Zadomowienie
 
Avatar coff3ina
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: szkocka krata
Wiadomości: 1 769
Dot.: Jak to jest?

Ok a moze to ci widzisz jako zalety inni odbieraja jako wady? Ja jestem bardzo punktualna (zaleta - zawsze jestem na czas) ale oczekuje tez tego od innych i nie boje sie powiedziec jak ktos zmarnuje moj czas (wada - ale Tz jakos z tym zyje. ).
Lubie jak wszystko jest perfekcyjnie zrobione (niby zaleta) ale wiekszosc Panow byla przerazona ze mozna 'az tak'. (Slabe ogniwa po prostu wcale nie wymagam wiecej od niech niz od siebie a sprzatanie po swojej szanownej to dla mnie podstawa ;P)
Zaleta - gotuje dla przyjemnosci czyli dla jak mam ochote a nie codziennie, wada - nie ma cieplego obiadku na stole kazdego dnia.
Zaleta - skupiam sie na samorealizacji, edukacji i karierze, wada - a co jesli ona bedzie zarabiala wiecej ode mnie? Jak to poswiecac wiecej czasu na nauke niz na mnie?

Zalety- to co ja widze jako zalety dla mnie i mojego przyszlego zycia
Wady- to jak odbieraja to niektorzy faceci.

Jak juz wspomnialam moj Tz nie narzeka i wspiera. Widocznie jeszcze nie trafilas na kogos kto ma podobne priorytety zyciowe co Ty.
__________________
To nie tak że nie mam czasu, ale wiesz po prostu nie chce mi się handryczyć na forum.


https://www.facebook.com/thefeelgoodplace1
coff3ina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-14, 12:55   #11
mpt
Zakorzenienie
 
Avatar mpt
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 7 346
Dot.: Jak to jest?

Cytat:
Napisane przez MissYouParadise Pokaż wiadomość
19, ale przez 3 lata gdy miałam jakieś tam "związki" nie były one jakieś trwałe i szczęśliwe..Zawsze kończyło się wielkim płaczem, bo niestety dosyć szybko się przywiązuje. Nie chce pierwszego lepszego.. bo wolę zakochać się raz, ale pożądnie i najlepiej do końca już zycia, ale strasznie cięzko spotkać taką osobe. Poznałam pewnego chlopaka, ale jak to moje szczęście, on jest bardzo ostrożny i widzę, że mi nie ufa.. Znamy się krótko, nie dziwie mu się, ale jakoś mnie to przytłacza Nie pamiętam jak to jest kochać (chociaż pewnie nigdy ejszcze prawdziwie nie kochalam) i nie pamietam jak to jest być kochana ..

Może jestem młoda, ale dobija to bardzo ..zwłaszcza, że od kilkunastu dni nawet nie mam kontaktu z bliskimi mi osobami i czuję się jeszcze bardziej samotna..
Słońce, życie to nie supermarket. Jesteś młoda, spotykasz się z młodymi ludźmi i nie da się nie sparzyć, zanim nie znajdzie się odpowiedniej osoby.
To niech Cię nie przytłacza. Nie da się mieć wszystkiego od razu i na tacy, jak w fast foodzie.
__________________
Tu wyjaśniam w prostych słowach trening, dietę i głowę: instagram.com/prostym_slowem
mpt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-14, 13:11   #12
MissYouParadise
Raczkowanie
 
Avatar MissYouParadise
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 251
Dot.: Jak to jest?

Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
Słońce, życie to nie supermarket. Jesteś młoda, spotykasz się z młodymi ludźmi i nie da się nie sparzyć, zanim nie znajdzie się odpowiedniej osoby.
To niech Cię nie przytłacza. Nie da się mieć wszystkiego od razu i na tacy, jak w fast foodzie.
Dzięki, Twoja wypowiedz dała mi dużo do myślenia
MissYouParadise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-14, 13:15   #13
rochelle_
Mów mi Rosia :)
 
Avatar rochelle_
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 364
Dot.: Jak to jest?

Cytat:
Napisane przez MissYouParadise Pokaż wiadomość
19, ale przez 3 lata gdy miałam jakieś tam "związki" nie były one jakieś trwałe i szczęśliwe..Zawsze kończyło się wielkim płaczem, bo niestety dosyć szybko się przywiązuje. Nie chce pierwszego lepszego.. bo wolę zakochać się raz, ale pożądnie i najlepiej do końca już zycia, ale strasznie cięzko spotkać taką osobe. Poznałam pewnego chlopaka, ale jak to moje szczęście, on jest bardzo ostrożny i widzę, że mi nie ufa.. Znamy się krótko, nie dziwie mu się, ale jakoś mnie to przytłacza Nie pamiętam jak to jest kochać (chociaż pewnie nigdy ejszcze prawdziwie nie kochalam) i nie pamietam jak to jest być kochana ..

Może jestem młoda, ale dobija to bardzo ..zwłaszcza, że od kilkunastu dni nawet nie mam kontaktu z bliskimi mi osobami i czuję się jeszcze bardziej samotna..
e tam, myślałam, żeś bardziej wiekowa
Koleżanko, ja w twoim wieku, no dobra, jak mi stuknęła 18, byłam piekna i młoda (wspomnienia, ach, było to aż 4 lata temu), to też miałam wrażenie, że "towar" mnie otaczający jest trefny a ja już chcę tego mojego księcia. Znalazł się, cierpliwości twój też się objawi.
Mpt dobrze prawi, życie to nie mcdonalds, daj sobie czas.
rochelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-14, 13:24   #14
ambaje
Zawsze jest jakieś jutro
 
Avatar ambaje
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 243
Dot.: Jak to jest?

Tak, znam. Mam parę takich koleżanek, jedna jest straszną flirciarą i nie chce nic na stałe, druga ma wysokie wymagania, a inna chwilowo ma pecha. No i ja - uważam się za całkiem ładną, z poczuciem humoru, umiem się zachować i co - od stycznia nie byłam na żadnej randce, wcześniej miałam 2 chłopaków, ale to po kilka miesięcy tylko, więc nic stałego. Przed świętami okropnie się sparzyłam na facecie, na którym zaczynało mi bardziej zależeć, nie sądziłam, że dość bliska już osoba może wypowiedzieć tak krzywdzące słowa. Nie mam ciśnienia na związek, poznaję nowych ludzi i jak coś z tego wyjdzie to ok, jak nie to nie. Nie ma się co spinać, samo przyjdzie. A, mam 20 lat.
__________________
"- W co zawsze wierzyłem? Że tak w ogóle, generalnie, jeśli człowiek żył jak należy, nie według tego, co mówią jacyś kapłani, ale według tego, co wewnątrz wydaje się przyzwoite i uczciwe, to w końcu wszystko mniej więcej dobrze się skończy."

Ćwiczę:
Jillian Michaels
Cassey Ho
ambaje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-14, 13:43   #15
MissYouParadise
Raczkowanie
 
Avatar MissYouParadise
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 251
Dot.: Jak to jest?

Cytat:
Napisane przez ambaje Pokaż wiadomość
Tak, znam. Mam parę takich koleżanek, jedna jest straszną flirciarą i nie chce nic na stałe, druga ma wysokie wymagania, a inna chwilowo ma pecha. No i ja - uważam się za całkiem ładną, z poczuciem humoru, umiem się zachować i co - od stycznia nie byłam na żadnej randce, wcześniej miałam 2 chłopaków, ale to po kilka miesięcy tylko, więc nic stałego. Przed świętami okropnie się sparzyłam na facecie, na którym zaczynało mi bardziej zależeć, nie sądziłam, że dość bliska już osoba może wypowiedzieć tak krzywdzące słowa. Nie mam ciśnienia na związek, poznaję nowych ludzi i jak coś z tego wyjdzie to ok, jak nie to nie. Nie ma się co spinać, samo przyjdzie. A, mam 20 lat.
To tak samo jak ja, ten rok jest dla mnie tragiczny, chociaż spotykałam się czasami z takim jednym, który dużo obiecywał itp i g*wno z tego wyszło No i jak wkońcu trafilam na fajnego, interesującego, to trzyma mnie na dystans.. ale rozmawiałam z nim szczerze i gdyby miał mnie gdzieś lub nie byłby zainteresowany, to na pewno by mi to powiedział .. Zalozylam ten wątek, bo zle sie z tym czuje, za duzo siedze w domu (moze to wlasnie przyczyna), gdyz od padziernika dopiero bede zaczynać studia. nie jestem typem samotnika, a najblizsi odwrocili sie ode mnie.. wiec mam gorszy czas..
MissYouParadise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-14, 15:13   #16
ambaje
Zawsze jest jakieś jutro
 
Avatar ambaje
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 243
Dot.: Jak to jest?

Cytat:
Napisane przez MissYouParadise Pokaż wiadomość
No i jak wkońcu trafilam na fajnego, interesującego, to trzyma mnie na dystans.. ale rozmawiałam z nim szczerze i gdyby miał mnie gdzieś lub nie byłby zainteresowany, to na pewno by mi to powiedział
Może też wcześniej spotkał dziewczynę, która go zraniła, i teraz się boi. Albo po prostu na początku woli się zbytnio nie wystawiać w obawie przed przejechaniem się później - ja tak robię, na początku znajomości trzymam dystans i sporo osób mi to mówi. Ważne że szczerze rozmawiacie, lepsze to niż gdyby miał Cię zwodzić. Głowa do góry, lepszy jeden a porządny niż 5 co złote góry obiecują
__________________
"- W co zawsze wierzyłem? Że tak w ogóle, generalnie, jeśli człowiek żył jak należy, nie według tego, co mówią jacyś kapłani, ale według tego, co wewnątrz wydaje się przyzwoite i uczciwe, to w końcu wszystko mniej więcej dobrze się skończy."

Ćwiczę:
Jillian Michaels
Cassey Ho
ambaje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-14, 15:34   #17
Oliwiabb
Wtajemniczenie
 
Avatar Oliwiabb
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 172
Dot.: Jak to jest?

Jestem od Ciebie starsza ale też mialam ten problem Kiedyś usłyszałam, ze faceci po prostu się mnie boją bo jestem atrakcyjna, wykształcona, pewna siebie i ich po prostu onieśmielam. Mężczyźni często wolą skromne, szare myszki, niestety Nie przejmuj się, nie zmniejszaj swoich wymagań co do chłopaka ( no chyba, ze szukasz księcia na białym koniu :P ), nie warto być z kimś dla samego " bycia ". Jesteś młoda i na pewno w końcu znajdze się ten jedyny.


P.S swoją drogą strasznie irytujące jest to, że jak ktoś napisze tutaj o sobie, ze jest ładny i mądry to zaraz zostanie zjechany przez takie zakompleksione jednostki jak ema...

Edytowane przez Oliwiabb
Czas edycji: 2012-09-14 o 15:42
Oliwiabb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-14, 15:37   #18
MissYouParadise
Raczkowanie
 
Avatar MissYouParadise
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 251
Dot.: Jak to jest?

Cytat:
Napisane przez ambaje Pokaż wiadomość
Może też wcześniej spotkał dziewczynę, która go zraniła, i teraz się boi. Albo po prostu na początku woli się zbytnio nie wystawiać w obawie przed przejechaniem się później - ja tak robię, na początku znajomości trzymam dystans i sporo osób mi to mówi. Ważne że szczerze rozmawiacie, lepsze to niż gdyby miał Cię zwodzić. Głowa do góry, lepszy jeden a porządny niż 5 co złote góry obiecują
Wiem, że miał dziewczyne, która go zraniła,po jakimś czasie wrocili do siebie , ale on bardzo tego załował, że do niej wrocil. Powiedział mi, że nie ma zaufania do dziewczyn, więc pewnie się boi, że go zranie.. Ale powiedziałam mu, że bede na niego czekać i wtedy bardziej się otworzył , zaczął więcej opowiadać o sobie . Jakby to wypaliło to byłabym z nim na ewno szczęśliwa, ale nie wiem jak to bedzie.. bede czekać i czas pokaze..

---------- Dopisano o 16:37 ---------- Poprzedni post napisano o 16:34 ----------

Cytat:
Napisane przez Oliwiabb Pokaż wiadomość
Jestem od Ciebie starsza ale też mialam ten problem Kiedyś usłyszałam, ze faceci po prostu się mnie boją bo jestem atrakcyjna, wykształcona, pewna siebie i ich po prostu onieśmielam. Mężczyźni często wolą skromne, szare myszki, niestety Nie przejmuj się, nie zmniejszaj swoich wymagać do do chłopaka ( no chyba, ze szukasz księcia na białym koniu :P ), nie warto być z kimś dla samego " bycia ". Jesteś młoda i na pewno w końcu znajdze się ten jedyny.


P.S swoją drogą strasznie irytujące jest to, że jak ktoś napisze tutaj o sobie, ze jest ładny i mądry to zaraz zostanie zjechany przez takie zakompleksione jednostki jak ema...
dziękuje za te słowa Nie szukam księcia na bialym koniu ale raczej osobe podobną do mnie i nie chce obnizać swoich wymagań i męczyć się z kimś ..i nie czuć tego czegoś..
MissYouParadise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-14, 16:26   #19
bolczita
Zadomowienie
 
Avatar bolczita
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 702
Dot.: Jak to jest?

Nie ma się co łamać! Wydaje mi się, że po prostu nie trafił Ci się odpowiedni, wszystko w swoim czasie. Nie można robić z czegoś takiego problemu. Zrób zaletę z tego, że aktualnie jesteś sama i cały czas i uwagę poświęć sobie no i przyjaciołom. Realizuj pasje, hobby, wychodź ze znajomymi do klubu, rób po prostu co chcesz.

Co do mnie, to też najzwyczajniej w świecie chciałabym znaleźć kogoś podobnego do siebie. Znalazłam, ale on nie chce związku mimo, że dla mnie w tym momencie związek, to tylko oficjalne powiedzenie o tym, bo jak na moje oko relacje mamy typowo związkowe, nie licząc w sumie tych fizycznych, no bo niestety.

Wszystko będzie dobrze, nie ma się co łamać przecież z takiego powodu.
__________________
Jakby się człowiek nie kręcił, to i tak dupę będzie miał z tyłu.
bolczita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-14, 16:54   #20
mpt
Zakorzenienie
 
Avatar mpt
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 7 346
Dot.: Jak to jest?

Cytat:
Napisane przez Oliwiabb Pokaż wiadomość
[...] Kiedyś usłyszałam, ze faceci po prostu się mnie boją bo jestem atrakcyjna, wykształcona, pewna siebie i ich po prostu onieśmielam. Mężczyźni często wolą skromne, szare myszki, niestety [...]
P.S swoją drogą strasznie irytujące jest to, że jak ktoś napisze tutaj o sobie, ze jest ładny i mądry to zaraz zostanie zjechany przez takie zakompleksione jednostki jak ema...
Faceci się nie boją atrakcyjnych, wykształconych i pewnych siebie kobiet. Ludzie - nie tylko faceci - nie lubią nadęcia. Jest cienka granica pomiędzy pewnością siebie i wyluzowaniem, a kijem w tyłku i "co to nie ja". Nie mam problemów z nawiązywaniem znajomości i zainteresowaniem sobą ludzi. Bo sama się nimi interesuję. I nie jestem szarą myszką.
__________________
Tu wyjaśniam w prostych słowach trening, dietę i głowę: instagram.com/prostym_slowem
mpt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-14, 16:57   #21
doradorka
Raczkowanie
 
Avatar doradorka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 221
Dot.: Jak to jest?

Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
Faceci się nie boją atrakcyjnych, wykształconych i pewnych siebie kobiet. Ludzie - nie tylko faceci - nie lubią nadęcia. Jest cienka granica pomiędzy pewnością siebie i wyluzowaniem, a kijem w tyłku i "co to nie ja". Nie mam problemów z nawiązywaniem znajomości i zainteresowaniem sobą ludzi. Bo sama się nimi interesuję. I nie jestem szarą myszką.
dokladnie. wywyższanie się, uważanie za lepszą, bycie nadętą i zadzieranie nosa, mowienie, ze ktos inny jest zakompleksiony, wtedy nie dziwie sie, ze faceci uciekaja
doradorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-14, 16:59   #22
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Jak to jest?

Cytat:
Napisane przez MissYouParadise Pokaż wiadomość
Cześć wszystkim! Piszę, bo zastanawia mnie pewna kwestia, która mnie szczerze mówiąc dobija..
Znacie przypadki, gdzie naprawdę ładna, mądra,z poczuciem humoru,(przeważnie;p) dobrze się zachowująca dziewczyna nie posiada chłopaka? Wiadomo, że też są wymagania względem tej drugiej osoby.. ale czy to jest pech zawsze mieć pod górkę w tych sprawach, czy może nie dostrzeganie pewnych swoich wad, które dyskwalifują na potencjalną czyjąś partnerkę? (chociaż wątpie...)

Może pomożecie mi jakoś to zrozumieć?
I tu nie chodzi o tylko posiadanie kogoś, tu chodzi o bycie kochaną..
Pozdrawiam.

ja jestem taką osobą
serio. Nie jestem jakąś Miss świata ale ludzie mi mówią, że jestem ładna itp. A jestem sama. Moje koleżanki mają podobnie.

Ja tam mam świadomość dlaczego jestem sama, ale żeby to zmienić, to już zupełnie inna sprawa
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-14, 17:08   #23
ARAKSJEL
Hrodebert
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 4 441
Dot.: Jak to jest?

Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
Faceci się nie boją atrakcyjnych, wykształconych i pewnych siebie kobiet. Ludzie - nie tylko faceci - nie lubią nadęcia. Jest cienka granica pomiędzy pewnością siebie i wyluzowaniem, a kijem w tyłku i "co to nie ja". Nie mam problemów z nawiązywaniem znajomości i zainteresowaniem sobą ludzi. Bo sama się nimi interesuję. I nie jestem szarą myszką.
No jeszcze trzeba odróżnić nadęcie, od dystansu co niestety reprezentuje swą skromną osobą ,przez co uważany jestem za gbura
ARAKSJEL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-14, 17:17   #24
MissYouParadise
Raczkowanie
 
Avatar MissYouParadise
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 251
Dot.: Jak to jest?

Cytat:
Napisane przez doradorka Pokaż wiadomość
dokladnie. wywyższanie się, uważanie za lepszą, bycie nadętą i zadzieranie nosa, mowienie, ze ktos inny jest zakompleksiony, wtedy nie dziwie sie, ze faceci uciekaja
Ja uważam, że jestem przyjaznie do każdego nastawiona

Mój tata uważa, że wszystko to co mi nie wychodzi w życiu to wina tego, że nie chodze do kosciola

Edytowane przez MissYouParadise
Czas edycji: 2012-09-14 o 17:18
MissYouParadise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-14, 17:33   #25
Amylkad
Raczkowanie
 
Avatar Amylkad
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 153
Dot.: Jak to jest?

Cytat:
Napisane przez MissYouParadise Pokaż wiadomość
Cześć wszystkim! Piszę, bo zastanawia mnie pewna kwestia, która mnie szczerze mówiąc dobija..
Znacie przypadki, gdzie naprawdę ładna, mądra,z poczuciem humoru,(przeważnie;p) dobrze się zachowująca dziewczyna nie posiada chłopaka? Wiadomo, że też są wymagania względem tej drugiej osoby.. ale czy to jest pech zawsze mieć pod górkę w tych sprawach, czy może nie dostrzeganie pewnych swoich wad, które dyskwalifują na potencjalną czyjąś partnerkę? (chociaż wątpie...)
Dzieeeń dobryyy! ;D No cóż, trochę się dowartościowałam, ale nawet kilka moich koleżanek ma podobnie i się wspólnie zastanawiamy co jest nie tak?
Jak każdy człowiek mam swoje wady, tyle, że może niektórych nie jestem świadoma? A nie mam takiego męskiego przyjaciela, który by mnie jakoś nakierował, czy coś źle robię i jak mnie faceci mogą postrzegać.
No i nie mówię, że nie mam dość wysokich wymagań (nawet jeden chłopak mnie o to oskarżył, kiedy próbował do mnie podbijać, jednak kompletnie nie byłam nim zainteresowana w taki sposób), ale wychodzę z założenia, że nie warto być z kimś, byle tylko nie być samemu... z kimś, kto Ci i tak nie pasuje... Tak, jeszcze wierzę w wielką miłość
__________________
"Bądź szczęśliwy teraz, bez powodu, bo nie będziesz szczęśliwy nigdy"

Idealny rok, by rozpocząć zmiany w swoim życiu!
Amylkad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-14, 17:44   #26
yes
Zakorzenienie
 
Avatar yes
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 25 017
Dot.: Jak to jest?

Cytat:
Napisane przez MissYouParadise Pokaż wiadomość
Cześć wszystkim! Piszę, bo zastanawia mnie pewna kwestia, która mnie szczerze mówiąc dobija..
Znacie przypadki, gdzie naprawdę ładna, mądra,z poczuciem humoru,(przeważnie;p) dobrze się zachowująca dziewczyna nie posiada chłopaka? Wiadomo, że też są wymagania względem tej drugiej osoby.. ale czy to jest pech zawsze mieć pod górkę w tych sprawach, czy może nie dostrzeganie pewnych swoich wad, które dyskwalifują na potencjalną czyjąś partnerkę? (chociaż wątpie...)

Może pomożecie mi jakoś to zrozumieć?
I tu nie chodzi o tylko posiadanie kogoś, tu chodzi o bycie kochaną..
Pozdrawiam.
Potrafisz dostrzec swoje zalety- i dobrze. Wiesz, że nie jesteś byle kimś, nie masz pustki w głowie, masz ambicje- fajnie. Skoro jesteś pewna siebie to wiesz też, że byle czego (odnosi się to do płci brzydkiej) nie weźmiesz . Po co się wiązać z kimś (byleby kogoś mieć), kto na samym początku nie odpowiada CI w 100%? Zaczekaj na odpowiedniego kandydata po prostu

Ja wolałam zaczekać na kogoś za kim będę szalała, niż brać pierwszego lepszego, który się mną zainteresował.
__________________
yes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-14, 18:24   #27
MissYouParadise
Raczkowanie
 
Avatar MissYouParadise
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 251
Dot.: Jak to jest?

Cytat:
Napisane przez Amylkad Pokaż wiadomość
Dzieeeń dobryyy! ;D No cóż, trochę się dowartościowałam, ale nawet kilka moich koleżanek ma podobnie i się wspólnie zastanawiamy co jest nie tak?
Jak każdy człowiek mam swoje wady, tyle, że może niektórych nie jestem świadoma? A nie mam takiego męskiego przyjaciela, który by mnie jakoś nakierował, czy coś źle robię i jak mnie faceci mogą postrzegać.
No i nie mówię, że nie mam dość wysokich wymagań (nawet jeden chłopak mnie o to oskarżył, kiedy próbował do mnie podbijać, jednak kompletnie nie byłam nim zainteresowana w taki sposób), ale wychodzę z założenia, że nie warto być z kimś, byle tylko nie być samemu... z kimś, kto Ci i tak nie pasuje... Tak, jeszcze wierzę w wielką miłość
Hej A ile masz lat? Ja w sumie mam samych kolegów.. kilka koleżanek tylko, ale z żadnym nic więcej ,bo poprostu albo nie mój typ z wyglądu, albo z charakteru do mnie nie pasują. Miałam też przyjaciela, ale jego dziewczyna zabroniła mu ze mną się przyjaznić, baa w ogole rozmawiać nawet Drugi przyjaciel wiedzac jak to u mnie w tych sprawach wygląda mowil, że jestem z tej wyższej półki i nie pasuje do byle kogo i mam czekać, a to że mam pecha , to chyba ja sobie takich idiotów wybieralam nieswiadomie .(nie chce znowu, zeby ktoś mnie uznal za narcyza po tych slowach..) Ale jak widzę znajomych, którzy mają kogoś to zazdroszcze im tego.. fajnie im, bo są kochani Poki co poczekam sobie na tego mojego niesmialego kolege o ktorym wspominalam wczesniej.

yes - dzięki no ja właśnie też bym chciala mieć kogoś takiego, za ktorym bym szalała ale narazie to czuje pustke,jak kogoś poznaje.. oprocz tego mojego kolegi, który trzyma mnie na dystans
MissYouParadise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-14, 21:29   #28
normalnyFacet
Zakorzenienie
 
Avatar normalnyFacet
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 6 913
Dot.: Jak to jest?

Po prostu niektórzy faceci boją się startować do takich kobiet, ponieważ boja się odrzucenia

Paradoksalnie ładne i zarazem mądre dziewczyny mają problem z byciem z kimś na poziomie - to zauważyłem u swoich znajomych. Musi trafić swój na swego a nie, że kobieta normalna a "facet" z patologii
normalnyFacet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-14, 21:48   #29
_ema_
Zakorzenienie
 
Avatar _ema_
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 8 980
Dot.: Jak to jest?

Cytat:
Napisane przez doradorka Pokaż wiadomość
dokladnie. wywyższanie się, uważanie za lepszą, bycie nadętą i zadzieranie nosa, mowienie, ze ktos inny jest zakompleksiony, wtedy nie dziwie sie, ze faceci uciekaja


W wypowiedziach autorki wyraźnie czuć, że uważa się za 'dobrą partię' anie taką 'szarą myszkę'. Ah, jaka wspaniała.
__________________
Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
CSI Wizaż, proszę przyjechać na wątek!
_ema_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-14, 21:59   #30
MissYouParadise
Raczkowanie
 
Avatar MissYouParadise
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 251
Dot.: Jak to jest?

Cytat:
Napisane przez _ema_ Pokaż wiadomość


W wypowiedziach autorki wyraźnie czuć, że uważa się za 'dobrą partię' anie taką 'szarą myszkę'. Ah, jaka wspaniała.
To, że uważam iż nie jestem zwykłą przecietną szarą myszką nie znaczy, że każdego wytykam bo jest gorszy, nie zachowuję się jak księżniczka i nie jestem nadęta. Skąd w ogole to wzielas? Bo znam swoją wartość i wiem jaka jestem? Według Ciebie to jaka powinnam byc?
MissYouParadise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:34.