Męski facet o dziecinnym głosie :( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-10-07, 23:26   #1
girlpanic
Raczkowanie
 
Avatar girlpanic
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 47

Męski facet o dziecinnym głosie :(


Dziewczyny pomóżcie. Poznałam faceta. Niesamowicie męski, idealny charakter, wygląd naprawde super ALE... jak w tytule - ma głos jak dziecko Jak to w ogole mozliwe zeby taki kolokwialnie mówiąc chłop miał taki "głosik"... Jestem załamana bo to naprawde ekstra facet, on mi sie podoba, ja mu sie podobam ale dlaczego ten glos........ Błagam czy moze ktoras z Was była w podobnej sytuacji(( Wesprzyjcie...
__________________
L'uomo non vola sempre
girlpanic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-07, 23:43   #2
HalfMinuteHero
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 14
Dot.: Męski facet o dziecinnym głosie :(

Co z tego, że ma taki głos? W czym Ci mamy pomóc? Mamy go zapisać na operacje strun głosowych? Podobno wymuszanie wymiotów (tzn. wkładanie sobie palców i wywoływanie odruchu wymiotnego, ale bez "finishu") i picie surowych żółtek jaj pomaga obniżyć ton głosu - zaproponuj mu.
HalfMinuteHero jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-07, 23:54   #3
girlpanic
Raczkowanie
 
Avatar girlpanic
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 47
Dot.: Męski facet o dziecinnym głosie :(

Zupełnie nie o to mi chodziło mówiąc "pomóc". Po prostu chciałam zapytac czy moze któras z dziewczyn byla w takiej sytacji i czy da sie do tego jakos przyzwczaic. Bo nie powiesz mi, ze glos faceta nie jest w zadnym stopniu wazny. Jeżeli kogoś iruytuje ten watek proszę niech po prostu nie odpowiada. DLa mnie to naprawde spory problem dlatego takie wypowiedzi w niczym nie pomagają.
__________________
L'uomo non vola sempre
girlpanic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-07, 23:59   #4
taka_sobie_jedna
Wtajemniczenie
 
Avatar taka_sobie_jedna
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2 737
Dot.: Męski facet o dziecinnym głosie :(

No nie miałam takiego problemu.. aleee..
Mam kolegę z mega wadą wymowy. Dopóki ktoś nie przyzwyczai się do jego wymowy, to zwyczajnie go w ogóle nie rozumie. Wygląd ma też raczej przeciętny a mimo wszystko powodzenie ma, więc myślę sobie, że takie rzeczy są do przeskoczenia
taka_sobie_jedna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-08, 04:00   #5
jocelyne mary
Raczkowanie
 
Avatar jocelyne mary
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 354
Dot.: Męski facet o dziecinnym głosie :(

Poczekaj, może się przyzwyczaisz... A jak nie, to... resztę sama sobie dośpiewaj.
jocelyne mary jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-08, 04:08   #6
Salalina
Rozeznanie
 
Avatar Salalina
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 783
Dot.: Męski facet o dziecinnym głosie :(

(Brunet z Krakowa?)
__________________
Keep movin!
Salalina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-08, 04:34   #7
ddas
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 306
Dot.: Męski facet o dziecinnym głosie :(

Cytat:
Napisane przez girlpanic Pokaż wiadomość
Dziewczyny pomóżcie. Poznałam faceta. Niesamowicie męski, idealny charakter, wygląd naprawde super ALE... jak w tytule - ma głos jak dziecko Jak to w ogole mozliwe zeby taki kolokwialnie mówiąc chłop miał taki "głosik"... Jestem załamana bo to naprawde ekstra facet, on mi sie podoba, ja mu sie podobam ale dlaczego ten glos........ Błagam czy moze ktoras z Was była w podobnej sytuacji(( Wesprzyjcie...
Pozostaje się przyzwyczaić... A facetów z "takim głosem" też znam. Po prostu tak jest i już.
ddas jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-10-08, 07:07   #8
JudytaKas
Zakorzenienie
 
Avatar JudytaKas
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: malownicza lubelszczyzna:)
Wiadomości: 3 472
Dot.: Męski facet o dziecinnym głosie :(

Lepszy męski facet o dziecinnym głosie - niż dziecinny o męskim głosie
__________________
CG- 07.09.2012

"Spraw, aby każdy dzień miał
szansę stać się najpiękniejszym
dniem twojego życia."
JudytaKas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-08, 07:11   #9
_ema_
Zakorzenienie
 
Avatar _ema_
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 8 980
Dot.: Męski facet o dziecinnym głosie :(

Z doświadczenia wiem, że skoro juz CI to przeszkadza, to póki będzie ok przestaniesz zwracać uwagę, ale jak zacznie się między Wami kwasić, to ten głos urośnie do rozmiarów problemu nie do przeskoczenia
__________________
Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
CSI Wizaż, proszę przyjechać na wątek!
_ema_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-08, 07:21   #10
tomasz_ania
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 6
Dot.: Męski facet o dziecinnym głosie :(

Tu nie ma co wspierać, tu trzeba wybrać. Albo to problem, albo nie. Musisz podjąć decyzję... osobiście bym uciekła :P
tomasz_ania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-08, 07:23   #11
syklamen
Zakorzenienie
 
Avatar syklamen
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Magiczna kraina Narnia, gdzieś na Latarnianym Pustkowiu...:)
Wiadomości: 6 518
Dot.: Męski facet o dziecinnym głosie :(

Ale serio ten głos jest tak dziecinny? Może nie jest aż tak źle?

Wiesz, co niewarto skreślać faceta przez taką rzecz, poczekaj, aż się sytuacja rozwinie. Może jak go lepiej poznasz to przestanie Ci to przeszkadzać, bo skupisz się bardziej na jego innych zaletach. No cóż, nikt nie jest doskonały.
__________________
47/2017 48/2016 80/2015 95/2014
syklamen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-08, 07:46   #12
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Męski facet o dziecinnym głosie :(

Cytat:
Napisane przez jocelyne mary Pokaż wiadomość
Poczekaj, może się przyzwyczaisz...
Cytat:
Napisane przez ddas Pokaż wiadomość
Pozostaje się przyzwyczaić...
Chyba zartujecie. Ona z tym gosciem z nakazu sadowego ma byc? Wy ze swoimi facetami tez za kare jestescie?

Masakra.
---------------------------------------------------------------
Autorko, jak Ci ten glos przeszkadza to szukaj dalej.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-08, 08:49   #13
alethia99
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: TylkoMójŚwiat
Wiadomości: 328
Dot.: Męski facet o dziecinnym głosie :(

Od ponad roku znam faceta z takim głosem. Co prawda to tylko znajomy,ale czasem kilka razy w tygodniu się widzimy i powiem Ci że to kwestia czasu aby się przyzwyczaić. Początkowo byłam lekko rozbawiona jak coś mówił, a teraz to nawet nie zwracam na to uwagi i podczas dialogu nie zauważam takiej różnicy. Jeśli się sobie podobacie to się przyzwyczajaj, ale nic na siłę
alethia99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-08, 09:30   #14
girlpanic
Raczkowanie
 
Avatar girlpanic
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 47
Dot.: Męski facet o dziecinnym głosie :(

Kiedy pierwszy raz usłyszałam jego głos to myślałam, ze to jakiś żart. Naprawdę, pierwszy raz się z czymś takim spotykam zeby głos KOMPLETNIE nie pasował do osoby. Postawny kierowca rajdowy, brunet, z charakterem i taki "głosiczek" o.O ... Na początku mnie to bawiło ale teraz kiedy widzę, że to naprawdę fajny facet, no można powiedzieć taki "mój typ" i chciałabym żeby było między nami coś więcej to ten głos... ohhhh Ja sama może bym się przyzwyczaiła, jak dla mnie nadrabia ten swój mizerny głosik całą resztą ale jak sobie pomyślę jak przedstawiam go swoim znajomym, rodzinie...
__________________
L'uomo non vola sempre
girlpanic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-08, 09:37   #15
Cathas
Wtajemniczenie
 
Avatar Cathas
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: ポーランド
Wiadomości: 2 550
GG do Cathas
Dot.: Męski facet o dziecinnym głosie :(

Wyślij go do dobrego specjalisty od emisji głosu, cuda można osiągnąć ćwiczeniami, serio.
__________________
gdybyś była trochę większa upiekłbym Cię w słodkim cieście


Moja wymiana - Parfumerie Generale, L'Artisan, ETRO i inne!
Cathas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-08, 09:42   #16
leniwca
Zakorzenienie
 
Avatar leniwca
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 854
Dot.: Męski facet o dziecinnym głosie :(

Cytat:
Napisane przez JudytaKas Pokaż wiadomość
Lepszy męski facet o dziecinnym głosie - niż dziecinny o męskim głosie
A po co zadowalać się półśrodkami, skoro można mieć męskiego faceta o męskim głosie?
__________________
samica leniwca
_______________________
*projekt denko.
*o włosy dbam i zapuszczam!
leniwca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-08, 09:55   #17
poldzik
Zadomowienie
 
Avatar poldzik
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Sycylia
Wiadomości: 1 746
Dot.: Męski facet o dziecinnym głosie :(

..tez kiedys poznalam takiego faceta. bardzo mi sie podobal i bylismy na paru randkach, za pierwszym razem jego glos byl dla mnie zaskoczeniem, potem sie przyzwyczailam. zwiazku z tego nie bylo, z innych powodow, ale randkowalismy przez jakis miesiac-dwa. mi jego glos nie przeszkadzal, aczkolwiek przeszkadzalo mi ze moi "sympatyczni" znajomi sie smiali z niego za jego placami..
poldzik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-08, 10:03   #18
girlpanic
Raczkowanie
 
Avatar girlpanic
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 47
Dot.: Męski facet o dziecinnym głosie :(

Cytat:
Napisane przez poldzik Pokaż wiadomość
..tez kiedys poznalam takiego faceta. bardzo mi sie podobal i bylismy na paru randkach, za pierwszym razem jego glos byl dla mnie zaskoczeniem, potem sie przyzwyczailam. zwiazku z tego nie bylo, z innych powodow, ale randkowalismy przez jakis miesiac-dwa. mi jego glos nie przeszkadzal, aczkolwiek przeszkadzalo mi ze moi "sympatyczni" znajomi sie smiali z niego za jego placami..
Właśnie o to mi w większości chodzi. Mój były chłopak np. kiedyś miał wadę wymowy "R" i to naprawdę raziło to w uszy kiedy się słyszało po raz pierwszy. Ale kiedy zaczęlismy byc blisko to przestało miec kompletnie znaczenie. Obawiam się tego spotkania jego z moimi bliskimi i ich dziwnych, zakłopotanych spojrzeń. To może wydawać się błahe i zabawne ale naprawdę mnie to martwi
__________________
L'uomo non vola sempre
girlpanic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-08, 10:04   #19
makaron91
Zadomowienie
 
Avatar makaron91
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 517
Dot.: Męski facet o dziecinnym głosie :(

Cytat:
Napisane przez girlpanic Pokaż wiadomość
Dziewczyny pomóżcie. Poznałam faceta. Niesamowicie męski, idealny charakter, wygląd naprawde super ALE... jak w tytule - ma głos jak dziecko Jak to w ogole mozliwe zeby taki kolokwialnie mówiąc chłop miał taki "głosik"... Jestem załamana bo to naprawde ekstra facet, on mi sie podoba, ja mu sie podobam ale dlaczego ten glos........ Błagam czy moze ktoras z Was była w podobnej sytuacji(( Wesprzyjcie...
Daj mu szansę. Z czasem rzeczy, które nas irytowały w parterze nie mają później znaczenia i po prostu nie zwracamy na to uwagi.

A głosu przecież nie zmieni
__________________
makaron91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-08, 12:46   #20
_chocolate
Zakorzenienie
 
Avatar _chocolate
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: W.
Wiadomości: 3 343
Dot.: Męski facet o dziecinnym głosie :(

Jeśli masz się go wstydzić przed znajomymi, to nie ma sensu...
__________________


_chocolate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-08, 13:39   #21
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Jak Ci to przeszkadza to nic na siłę, po co? Ja zauważyłam kiedyś mega przystojnego faceta w autobusie, ale jak odebrał telefon... Możecie się domyślać.

Sent from my SK17i using Tapatalk
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-08, 14:10   #22
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Męski facet o dziecinnym głosie :(

albo akceptujesz faceta z całości,albo daj mu spokój i wypuść,pewnie znajdzie sie taka,której nie bedzie przeszkadzało jak mówi
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-08, 14:28   #23
tralaleczka
Raczkowanie
 
Avatar tralaleczka
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 155
Dot.: Męski facet o dziecinnym głosie :(

Cytat:
Napisane przez girlpanic Pokaż wiadomość
Zupełnie nie o to mi chodziło mówiąc "pomóc". Po prostu chciałam zapytac czy moze któras z dziewczyn byla w takiej sytacji i czy da sie do tego jakos przyzwczaic. Bo nie powiesz mi, ze glos faceta nie jest w zadnym stopniu wazny. Jeżeli kogoś iruytuje ten watek proszę niech po prostu nie odpowiada. DLa mnie to naprawde spory problem dlatego takie wypowiedzi w niczym nie pomagają.
Jeśli Ci się podoba, pociąga się, jaki to w ogóle problem? Śmiejesz się, jak mówi przy Tobie? Myślę, że to kwestia przyzwyczajenia. Wtedy nie będziesz zwracać na to uwagi.
tralaleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-08, 16:30   #24
201705250955
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 665
Dot.: Męski facet o dziecinnym głosie :(

Cytat:
Napisane przez leniwca Pokaż wiadomość
A po co zadowalać się półśrodkami, skoro można mieć męskiego faceta o męskim głosie?
Heh, rozbawiłaś mnie, poczułam się trochę, jakbym była w sklepie: po co teraz kupować starego pomidora w promocji, skoro w kolejnym sklepie będzie ta sama cena, ale pomidor będzie piękny i świeży Ale im dłużej myślę nad tym, co napisałaś, to przyznaję Ci rację.
201705250955 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-08, 16:40   #25
Oliwiabb
Wtajemniczenie
 
Avatar Oliwiabb
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 172
Dot.: Męski facet o dziecinnym głosie :(

Cytat:
Napisane przez girlpanic Pokaż wiadomość
Dziewczyny pomóżcie. Poznałam faceta. Niesamowicie męski, idealny charakter, wygląd naprawde super ALE... jak w tytule - ma głos jak dziecko Jak to w ogole mozliwe zeby taki kolokwialnie mówiąc chłop miał taki "głosik"... Jestem załamana bo to naprawde ekstra facet, on mi sie podoba, ja mu sie podobam ale dlaczego ten glos........ Błagam czy moze ktoras z Was była w podobnej sytuacji(( Wesprzyjcie...
Dla mnie również to byłby problem. Aczkolwiek zastanawia mnie ten głos. Kilka razy spotkałam się z takim dziecinnym głosem u faceta. Ma on dziecinny głos ale słychać, ze to jednak facet czy moze brzmi jak kobieta? Moja znajoma kiedyś zaczeła spotykać się z takim mężczyznom ( przez telefon zawsze zwrcali się do niego jak do kobiety, w sklepie czesto również mimo że wyglada jak 100procentowy facet) , również niczego mu nie brakowło no ale ona jednak nie potrafiła zaakceptować tego "mankamentu" i na kilku randkach się skończyło właśnie z tego powodu. Ja jej nie oceniam, moim zdaniem jeśli Tobie to BARDZO przeszkadza to odpuść A jeśli nie... to co do przyjaciół czy rodziny po prostu powiedz im przed przestawieniem go czego mają się spodziewać, żeby później nie było z ich strony wielkiego zaskoczenia, smiechu itd co moze dodtakowo wprowadzić Ciebie i jego w zaklopotanie
Oliwiabb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-08, 18:22   #26
poldzik
Zadomowienie
 
Avatar poldzik
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Sycylia
Wiadomości: 1 746
Dot.: Męski facet o dziecinnym głosie :(

no wlasnie.
to wszystko zalezy.
jesli jest wspanialym facetem, podoba ci sie jego charakter, jego wyglad i tylko ten glos jest mankamentem... ty sie przyzwyczaisz, rodzina, przyjaciele i znajomi tez, tym bardziej jak go poznaja i zobacza jaki to fajny facet i jacy jestescie razem szczesliwi.
jesli to raczej luzna znajomosc, nie jestes do niego przekonana a dodatkowo jego glos (albo jakis inny szczegol tego rodzaju... mowie o cechach "zewnetrznych"... jesli nie dziwny glos to to moglaby byc spora nadwaga, brzydka cera, cokolwiek..)... na zasadzie ze wiesz, jak sie kocha to sie wad nie widzi, przynajmniej na poczatku... a jak sie nie kocha to nawet jakis nic nieznaczacy szczegol przeszkadza..
jesli jego glos jest problemem dla ciebie to moim zdaniem lepiej odpuscic, az tak ci na tym facecie chyba nie zalezy..
ale to tylko moje zdanie, nie znam ciebie i nie znam faceta

Edytowane przez poldzik
Czas edycji: 2012-10-08 o 18:27 Powód: dopisek: alez mnie wlasnie wizaz zdziwil, ocenzurowalo mi slowo ktorego wcale nie uwazam za az takie brzydkie i niecenzuralne
poldzik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-08, 21:55   #27
VampIrzyca
Zadomowienie
 
Avatar VampIrzyca
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 770
Dot.: Męski facet o dziecinnym głosie :(

Dla mnie męski głos to największy afrodyzjak, dlatego koleś zostałby raczej od razu skreślony.

Ale jaki on ma dziecinny głos - taki jak dziewczynka? Może jakieś problemy z hormonami - nie przeszedł mutacji?
VampIrzyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-08, 22:09   #28
S_andy
Zadomowienie
 
Avatar S_andy
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 1 575
Dot.: Męski facet o dziecinnym głosie :(

Cytat:
Napisane przez _ema_ Pokaż wiadomość
Z doświadczenia wiem, że skoro juz CI to przeszkadza, to póki będzie ok przestaniesz zwracać uwagę, ale jak zacznie się między Wami kwasić, to ten głos urośnie do rozmiarów problemu nie do przeskoczenia
Jak najbardziej popieram te słowa
__________________
Styl i uroda - Odkrywaj, wyraź się, kolekcjonuj na Stylowi.pl

Lato!

Master's Thesis
S_andy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-08, 22:36   #29
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Męski facet o dziecinnym głosie :(

Cytat:
Napisane przez JudytaKas Pokaż wiadomość
Lepszy męski facet o dziecinnym głosie - niż dziecinny o męskim głosie
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-08, 22:51   #30
girlpanic
Raczkowanie
 
Avatar girlpanic
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 47
Dot.: Męski facet o dziecinnym głosie :(

Cytat:
Napisane przez VampIrzyca Pokaż wiadomość
Dla mnie męski głos to największy afrodyzjak, dlatego koleś zostałby raczej od razu skreślony.

Ale jaki on ma dziecinny głos - taki jak dziewczynka? Może jakieś problemy z hormonami - nie przeszedł mutacji?
Nie jak dziewczynka, nie jak gej ale jak.... hmmm... jakby przeszedł jakąś nieudaną operację strun głosowych ..

Nie jest polakiem i kiepsko mowi po angielsku ale dziś kiedy się spotkalismy to nawet ten jego baaaaardzo łamany angielski był uroczy I mimo wszystko, mimo tego głosu mialam ochotę naprawdę z nim przebywac
__________________
L'uomo non vola sempre
girlpanic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:20.