ty³ozgiêcie macicy a seks - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi zwi±zane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2013-03-21, 22:57   #1
crushes
Przyczajenie
 
Avatar crushes
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomo¶ci: 2

ty³ozgiêcie macicy a seks


cze¶æ dziewczyny
przy pierwszej mojej wizycie u ginekologa zosta³am wprost poinformowana, ¿e mam ty³ozgiêcie macicy. lekarz powiedzia³, ¿e mogê odczuwaæ ból w trakcie stosunku i muszê sobie znale¼æ poprostu odpowiednie dla mnie pozycje. jednak jest co¶ co mnie nie pokoi ;p
od kilku miesiêcy wspó³¿yje ze swoim ch³opakiem ale ca³y czas mamy problem z jego "wej¶ciem", wygl±da to trochê tak jakby to by³ mój pierwszy raz bo trzeba siê sporo nagimnastykowaæ ¿eby pochwa siê rozszerzy³a + przy pierwszych jego ruchach odczuwam ból i nacisk na pêcherz, pó¼niej wszystko mija jak siê oboje dobrze rozkrêcimy
ogólnie wydaje nam siê, ¿e poprostu jestem trochê za ciasna dla niego...
dlatego chcia³am siê was zapytaæ czy to mo¿e byæ wina jego wymiarów? (20 cm d³ugo¶ci i 14,5 obwodu we wzwodzie) czy co¶ innego jest powodem?
lekarz mi mówi³, ¿e pewnie jestem s³abo rozlu¼niona i zestresowana ale to na pewno nie to

Edytowane przez crushes
Czas edycji: 2013-03-21 o 23:13
crushes jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-03-22, 02:09   #2
201605090958
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomo¶ci: 5 833
Dot.: ty³ozgiêcie macicy a seks

Cytat:
Napisane przez crushes Poka¿ wiadomo¶æ
cze¶æ dziewczyny
przy pierwszej mojej wizycie u ginekologa zosta³am wprost poinformowana, ¿e mam ty³ozgiêcie macicy. lekarz powiedzia³, ¿e mogê odczuwaæ ból w trakcie stosunku i muszê sobie znale¼æ poprostu odpowiednie dla mnie pozycje. jednak jest co¶ co mnie nie pokoi ;p
od kilku miesiêcy wspó³¿yje ze swoim ch³opakiem ale ca³y czas mamy problem z jego "wej¶ciem", wygl±da to trochê tak jakby to by³ mój pierwszy raz bo trzeba siê sporo nagimnastykowaæ ¿eby pochwa siê rozszerzy³a + przy pierwszych jego ruchach odczuwam ból i nacisk na pêcherz, pó¼niej wszystko mija jak siê oboje dobrze rozkrêcimy
ogólnie wydaje nam siê, ¿e poprostu jestem trochê za ciasna dla niego...
dlatego chcia³am siê was zapytaæ czy to mo¿e byæ wina jego wymiarów? (20 cm d³ugo¶ci i 14,5 obwodu we wzwodzie) czy co¶ innego jest powodem?
lekarz mi mówi³, ¿e pewnie jestem s³abo rozlu¼niona i zestresowana ale to na pewno nie to
Niestety lekarz mia³ racjê-kilka poduszek pod pupê i bêdzie lepiej. Ty³ozgiêcie nie powoduje nacisku na pêcherza rozmiary pochwy dostosowuja siê do rozmiarow penisa wiec argument o ciasnosci
201605090958 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-03-22, 07:58   #3
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomo¶ci: 34 839
Dot.: ty³ozgiêcie macicy a seks

Lekarz ma racjê.
Ty³ozgiêcie ma mnóstwo kobiet i nawet o tym nie wiedz±.
__________________
Mleko migda³owe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-03-22, 09:28   #4
raita
Zakorzenienie
 
Avatar raita
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Ma³opolska
Wiadomo¶ci: 4 354
Dot.: ty³ozgiêcie macicy a seks

Cytat:
Napisane przez crushes Poka¿ wiadomo¶æ
dlatego chcia³am siê was zapytaæ czy to mo¿e byæ wina jego wymiarów? (20 cm d³ugo¶ci i 14,5 obwodu we wzwodzie)
14,5 cm w obwodzie?
__________________
A ¿yæ mo¿esz tylko dziêki temu, za co móg³by¶ umrzeæ.



raita jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-03-22, 15:11   #5
GrumpyCat
Wredny kotecek
 
Avatar GrumpyCat
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 11 250
Dot.: ty³ozgiêcie macicy a seks

Cytat:
Napisane przez crushes Poka¿ wiadomo¶æ
cze¶æ dziewczyny
przy pierwszej mojej wizycie u ginekologa zosta³am wprost poinformowana, ¿e mam ty³ozgiêcie macicy. lekarz powiedzia³, ¿e mogê odczuwaæ ból w trakcie stosunku i muszê sobie znale¼æ poprostu odpowiednie dla mnie pozycje. jednak jest co¶ co mnie nie pokoi ;p
od kilku miesiêcy wspó³¿yje ze swoim ch³opakiem ale ca³y czas mamy problem z jego "wej¶ciem", wygl±da to trochê tak jakby to by³ mój pierwszy raz bo trzeba siê sporo nagimnastykowaæ ¿eby pochwa siê rozszerzy³a + przy pierwszych jego ruchach odczuwam ból i nacisk na pêcherz, pó¼niej wszystko mija jak siê oboje dobrze rozkrêcimy
ogólnie wydaje nam siê, ¿e poprostu jestem trochê za ciasna dla niego...
dlatego chcia³am siê was zapytaæ czy to mo¿e byæ wina jego wymiarów? (20 cm d³ugo¶ci i 14,5 obwodu we wzwodzie) czy co¶ innego jest powodem?
lekarz mi mówi³, ¿e pewnie jestem s³abo rozlu¼niona i zestresowana ale to na pewno nie to
Zawsze siê zastanawiam sk±d kobieta to wie Idzie do ³ó¿ka z centymetrem krawieckim?;p
Te¿ mam ty³ozgiêcie i na pewno nie budowa macicy ma co¶ do parcia na pêcherz Domy¶lam siê, ¿e dopiero niedawno rozpoczê³a¶ wspó³¿ycie i dlatego masz takie dziwne wra¿enie ¿e chce siê siusiu Te¿ tak mia³am na pocz±tku, po pewnym czasie bêdzie ok
GrumpyCat jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-03-24, 07:10   #6
_Panther_
Raczkowanie
 
Avatar _Panther_
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomo¶ci: 98
Dot.: ty³ozgiêcie macicy a seks

Cytat:
Napisane przez raita Poka¿ wiadomo¶æ
14,5 cm w obwodzie?
Mo¿e to afrykañczyk?
__________________
"Od grzechu zacz±³ siê jej ¶wiat, a ¿e Bóg j± stworzy³ a Szatan opêta³ - jest wiêc odt±d po dzi¶ dzieñ raz grzeszna a raz ¶wiêta, zdradliwa i wredna (...) jest pocz±tkiem i koñcem"

Namiesza³e¶ w mojej g³owie jednym gestem, jednym s³owem Zakochaæ siê nie chcia³am
_Panther_ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-03-25, 13:39   #7
candy111
Zakorzenienie
 
Avatar candy111
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Ziemia :)
Wiadomo¶ci: 4 171
Dot.: ty³ozgiêcie macicy a seks

14,5 to nie jest tak du¿o, mój palec serdeczny ma 6,5cm

A co do tematu. Spróbujcie dopasowaæ odpowiednia dla siebie pozycje.
candy111 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Ginekologia


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:07.