Kosmetyki M.A.C cz. 3 - Strona 79 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-04-22, 21:26   #2341
She Wolf
Wtajemniczenie
 
Avatar She Wolf
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 327
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;18767104]Szukalam jakiegos watku z zapytaniami o kosmetyki MAC, ale nie znalazlam i postanowilam napisac tu. Otoz, dostalam z wymiany cienie. W internecie ich nie znalazlam (na opakowaniu napisano, ze to kolekcja Emanuela Ungaro). Mam teraz watpliwosci czy Ciebie sa oryginalne (nie ma ich na zadnej stronie z zapowiedzia kolekcji Ungaro). Czy moge Was prosic o opinie bo na MACu sie nie znam?[/QUOTE]

Ewidentne podroby
Cienie z tej kolekcji byly pojedyncze i tylko 4 kolory z tego co pamietam.
__________________

23cs
Piotrus + 04.03.2014 (*)
She Wolf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-22, 21:56   #2342
agniecha4791
Zadomowienie
 
Avatar agniecha4791
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 564
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;18767104]Szukalam jakiegos watku z zapytaniami o kosmetyki MAC, ale nie znalazlam i postanowilam napisac tu. Otoz, dostalam z wymiany cienie. W internecie ich nie znalazlam (na opakowaniu napisano, ze to kolekcja Emanuela Ungaro). Mam teraz watpliwosci czy Ciebie sa oryginalne (nie ma ich na zadnej stronie z zapowiedzia kolekcji Ungaro). Czy moge Was prosic o opinie bo na MACu sie nie znam?[/QUOTE]
Popieram Brand , niestety ktoś Cię dziewczyno obdarował, nazwanymi przeze mnie wcześniej, chamskimi podróbami.
agniecha4791 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-22, 22:05   #2343
Tanyia
Zakorzenienie
 
Avatar Tanyia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 048
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez nadi83 Pokaż wiadomość


witaj w klubie że wywietrzeje to ja zbytnio nie liczę na to niestety a możesz przypomnieć, kiedy dokładnie MSF się pojawi?
Latem, ale kiedy nie wiem

Cytat:
Napisane przez dysk Pokaż wiadomość
Kupiłam dzisiaj tą oto paletkę
Znacie pewnie ją
Mam też Cyndi - jej zdjęcie też dam - jest w kolorze moich ust za co ją kocham
Fajne zakupy Paleta fajna, no i Cyndi,podoba mi sie, tylko, czy ja bym się nią malowała :mysli:

Cytat:
Napisane przez MaSS1984 Pokaż wiadomość
Nie na UK niestety W UK będzie zapewne w pierwszy czwartek maja, czyli za 2 tygodnie. Nie byłam w macu pytać jeszcze, no ale nie sądzę, że wcześniej. Od razu pojawi się wtedy też To The Beach... Tak aby można było wydać więcej kasiorki na raz :/ Pojadę po wszystko do MAC Pro, bo muszę zakupić kolejne palety i trochę wkładów Ciężkie życie macoholika
Ja zawsze budżet planuję wcześniej dzięki temptali hahaha, bo wiem co będzie i co kupię
Brakuje mi kilku cieni ze stałych i będę zaspokajać potrzeby tylko przez LE, a z biegiem czasu to mam nadzieję, że kolory będą na tyle podobne, że nie będę musiała kupować wszystkiego
Mam nadzieję, że nie cieszę się za wczesnie, ale po PAP i TTB interesuje mnie dopiero To The Groove, która ma wyjść w sierpniu. Więc może się łudzę, ale liczę na spokojny czerwiec i lipiec MAC wysłuchał moich modlitw chyba, bo prosiłam, aby dali spokój w wakacje
A myślałam, że wszystko już masz

Cytat:
Napisane przez She Wolf Pokaż wiadomość
A ja chce Chromagraphic Pencil i fioletowy cien tez mi sie podoba
Za to Ground work mam i niezbyt lubie. Na mnie wyglada strasznie pomaranczowo

Superglassy sa uwielbiam ostatnio takie drobinkowe blyszczole
Cherry Electric, Superflash i Sweet Tart to jak na razie moje typy, ale poczekamy na swatche
Ja też chcę Chromographic, bardzo mnie interesują

Ja lubię dazzleglasy, więc te też bym pewnie polubiła, musze się zorientowac w kolorkach.

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;18767104]Szukalam jakiegos watku z zapytaniami o kosmetyki MAC, ale nie znalazlam i postanowilam napisac tu. Otoz, dostalam z wymiany cienie. W internecie ich nie znalazlam (na opakowaniu napisano, ze to kolekcja Emanuela Ungaro). Mam teraz watpliwosci czy Ciebie sa oryginalne (nie ma ich na zadnej stronie z zapowiedzia kolekcji Ungaro). Czy moge Was prosic o opinie bo na MACu sie nie znam?[/QUOTE]

Siet Straszna podróba


Pytanie z innej beczki (offtopowe): czy filtry kładzie sie na krem i pod podkład, czy na gołą skórę pod podkład?
__________________
Uzależniona od zapachów
Uzależniona od czerwonych OPIków



ZUMBA

Tanyia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-22, 22:16   #2344
She Wolf
Wtajemniczenie
 
Avatar She Wolf
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 327
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez Tanyia Pokaż wiadomość

Ja lubię dazzleglasy, więc te też bym pewnie polubiła, musze się zorientowac w kolorkach.

Pytanie z innej beczki (offtopowe): czy filtry kładzie sie na krem i pod podkład, czy na gołą skórę pod podkład?
Ja tez je lubie i nie wiem jak to sie stalo, ze mam juz koncowke Baby Sparks przeciez uzywam tez innych blyszczykow ..... - moglby byc wiekszy.....


Filtry mozna klasc na gola skore, ale mozna tez pod nie posmarowac sie kremem ( ja tak robie).
__________________

23cs
Piotrus + 04.03.2014 (*)

Edytowane przez She Wolf
Czas edycji: 2010-04-22 o 23:33
She Wolf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-22, 22:22   #2345
m-habibi
Zakorzenienie
 
Avatar m-habibi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 699
GG do m-habibi
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez She Wolf Pokaż wiadomość
Ja tez je lubie i nie wiem jak to sie stalo, ze mam juz koncowke Baby Sparks przeciez uzywam tez innych blyszczykow ..... - moglby byc wiekszy.....


Filtry kladzie sie pod podklad. Mozna pod nie posmarowac sie kremem ( ja tak robie) ale nie trzeba.
To prawda Dazzleglassy koncza sie szybko Pomimo, ze nei wygladaja wcale na male W sumie one dosyc geste i moze dlatego Ale moj sugarrimmed i tak kocham, pomimo, ze musze juz wygrzebywac resztki
m-habibi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-22, 23:47   #2346
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;18767104]Szukalam jakiegos watku z zapytaniami o kosmetyki MAC, ale nie znalazlam i postanowilam napisac tu. Otoz, dostalam z wymiany cienie. W internecie ich nie znalazlam (na opakowaniu napisano, ze to kolekcja Emanuela Ungaro). Mam teraz watpliwosci czy Ciebie sa oryginalne (nie ma ich na zadnej stronie z zapowiedzia kolekcji Ungaro). Czy moge Was prosic o opinie bo na MACu sie nie znam?[/QUOTE]

straszne ciekawe kto Tobie to wysłał
__________________

KNK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-23, 09:51   #2347
nadi83
Rozeznanie
 
Avatar nadi83
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 870
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
straszne ciekawe kto Tobie to wysłał
nic tylko dorawać i skopać d.... Przepraszam za słownictwo, ale to już się w głowie nie mieści Ładna wymiana....Szkoda, że wcześniej nie dopytałaś...

---------- Dopisano o 10:51 ---------- Poprzedni post napisano o 10:47 ----------

Cytat:
Napisane przez m-habibi Pokaż wiadomość
To prawda Dazzleglassy koncza sie szybko Pomimo, ze nei wygladaja wcale na male W sumie one dosyc geste i moze dlatego Ale moj sugarrimmed i tak kocham, pomimo, ze musze juz wygrzebywac resztki
też kocham sugarrimed- wyjątkowo wygląda i solo, i nałożony na pomadkę a także fajnie rozjaśnia mi usta. Ja sie maziam i maziam nimi i też mi sie wydaje, że niedługo mocno sie zdziwię, jak nic nie zostanie, bo widzę, że moje troche jakby osiadają na ściankach (może źle wyciągam pędzelek- o ile w ogóle można to źle robić? ) a potem za nic nie mozna ich wygrzebać
nadi83 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-23, 10:51   #2348
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez m-habibi Pokaż wiadomość
To prawda Dazzleglassy koncza sie szybko Pomimo, ze nei wygladaja wcale na male W sumie one dosyc geste i moze dlatego Ale moj sugarrimmed i tak kocham, pomimo, ze musze juz wygrzebywac resztki
ha habibku! bo jak odkleisz naklejkę od spodu to zobaczysz jak gruby jest ten plastik z opakowania a jaka chuda w środku ta tuba w której jest błyszczyk. Dodaj do tego jeszcze te półtora cm od góry puste i masz odpowiedź czemu tak szybko się kończą...Jedna zaprzyjaźniona MACówka mi uchyliła rąbka tajemnicy... a chciałabym i tak jednego z kolekcji Too Fab, nie pamiętam teraz jak one się zwą
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-23, 11:52   #2349
Kajol
Zadomowienie
 
Avatar Kajol
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 065
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez Tanyia Pokaż wiadomość

Pytanie z innej beczki (offtopowe): czy filtry kładzie sie na krem i pod podkład, czy na gołą skórę pod podkład?
najlepiej na gołą skórę (albo jakieś wodniste serum z antyoksydantami), bo wtedy i lepiej się wchłania i więcej Ci się uda nałożyć (chyba, że masz jakiś krem z silikonami, to wtedy się ponoć filtry fantastycznie wchłaniają)

Papierowa kolekcja zdecydowanie nie dla mnie. Nie moje kolory.
(chociaż przy LoL też twierdziłam, ze nietwarzowe, a kupiłam prawie połowę kolekcji, tak zaglądają i testując raz to, raz tamto)


---------- Dopisano o 12:52 ---------- Poprzedni post napisano o 12:51 ----------

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
ha habibku! bo jak odkleisz naklejkę od spodu to zobaczysz jak gruby jest ten plastik z opakowania a jaka chuda w środku ta tuba w której jest błyszczyk. Dodaj do tego jeszcze te półtora cm od góry puste i masz odpowiedź czemu tak szybko się kończą...Jedna zaprzyjaźniona MACówka mi uchyliła rąbka tajemnicy... a chciałabym i tak jednego z kolekcji Too Fab, nie pamiętam teraz jak one się zwą
wystarczy też popatrzyć na gramaturę
nie mam już chyba opakowania, ale nie jestem pewna, czy nie było tego prawie o połowę mniej niż klasycznych błyszczyków
Kajol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-23, 12:03   #2350
m-habibi
Zakorzenienie
 
Avatar m-habibi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 699
GG do m-habibi
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez nadi83 Pokaż wiadomość
nic tylko dorawać i skopać d.... Przepraszam za słownictwo, ale to już się w głowie nie mieści Ładna wymiana....Szkoda, że wcześniej nie dopytałaś...

---------- Dopisano o 10:51 ---------- Poprzedni post napisano o 10:47 ----------


też kocham sugarrimed- wyjątkowo wygląda i solo, i nałożony na pomadkę a także fajnie rozjaśnia mi usta. Ja sie maziam i maziam nimi i też mi sie wydaje, że niedługo mocno sie zdziwię, jak nic nie zostanie, bo widzę, że moje troche jakby osiadają na ściankach (może źle wyciągam pędzelek- o ile w ogóle można to źle robić? ) a potem za nic nie mozna ich wygrzebać
Chyba nie mozna zle wycoagac pedzelka Chociaz ja zawsze zostawiam w pojemniczku tyle ile sie da, bo one sie nakladaja dosyc gruba warstwa jak dla mnie ale efekt kocham i wlasnie to, ze robi fajne bladziaki

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
ha habibku! bo jak odkleisz naklejkę od spodu to zobaczysz jak gruby jest ten plastik z opakowania a jaka chuda w środku ta tuba w której jest błyszczyk. Dodaj do tego jeszcze te półtora cm od góry puste i masz odpowiedź czemu tak szybko się kończą...Jedna zaprzyjaźniona MACówka mi uchyliła rąbka tajemnicy... a chciałabym i tak jednego z kolekcji Too Fab, nie pamiętam teraz jak one się zwą
I wszystko jasne... czyli nic nie pobije wydajnoscia juicy tubsa

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
straszne ciekawe kto Tobie to wysłał
tez chcialabym wiedziec...
m-habibi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-23, 13:43   #2351
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez Kajol Pokaż wiadomość




wystarczy też popatrzyć na gramaturę
nie mam już chyba opakowania, ale nie jestem pewna, czy nie było tego prawie o połowę mniej niż klasycznych błyszczyków
no to ja już pomijam:
Dazzleglass Creme ma 1,92g podczas gdy klasyczne błyszczole to 4,8 g
chodzi mi o tubkę, że to tak trochę żeby nas oszukać, bo pewnie większość spojrzy na wielkość tubki a nie na jej pojemność wypisaną drobnym druczkiem
habibku- masz rację, nic nie pokona niekończących się tubek Lancomowych
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-23, 13:56   #2352
Kajol
Zadomowienie
 
Avatar Kajol
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 065
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
no to ja już pomijam:
Dazzleglass Creme ma 1,92g podczas gdy klasyczne błyszczole to 4,8 g
chodzi mi o tubkę, że to tak trochę żeby nas oszukać, bo pewnie większość spojrzy na wielkość tubki a nie na jej pojemność wypisaną drobnym druczkiem
habibku- masz rację, nic nie pokona niekończących się tubek Lancomowych
a tak, najprostsze zagrywki marketingowe zawsze działają
A JT to rzeczywiście jakieś wieczne są - jednej tubki nie mogłam zmęczyć (i nie zmęczyłam, tylko oddałam siostrze)
Kajol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-23, 16:53   #2353
nadi83
Rozeznanie
 
Avatar nadi83
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 870
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez m-habibi Pokaż wiadomość
I wszystko jasne... czyli nic nie pobije wydajnoscia juicy tubsa

---------- Dopisano o 17:48 ---------- Poprzedni post napisano o 17:47 ----------

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
habibku- masz rację, nic nie pokona niekończących się tubek Lancomowych

---------- Dopisano o 17:53 ---------- Poprzedni post napisano o 17:48 ----------

Cytat:
Napisane przez Kajol Pokaż wiadomość
A JT to rzeczywiście jakieś wieczne są - jednej tubki nie mogłam zmęczyć (i nie zmęczyłam, tylko oddałam siostrze)
no tak kusicie....już poprzednio tak zachwalałyście karmelkowe JT, że miałam kupić, a potem jakoś dazzleglassy odwróciły moją uwagę a teraz znów zaczynam chcieć JT...jak możecie to podrzućcie jakiś fajny kolorek,najlepiej błyszczący i łatwo dostępny )
Grube szkło w opakowaniach to częsta sztuczka- tak samo zwykle opakowania lakierów do paznokci mają grube denko na dole, przez co samego lakieru jest dużo mniej niż sie wydaje. Przyznaję się, że ja daję się na to łatwo złapać, bo jeśli rzecz mi się bardzo podoba, to nawet nie patrzę na ilośc tylko na wielkośc tubki/opakowania
nadi83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-23, 17:52   #2354
Kajol
Zadomowienie
 
Avatar Kajol
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 065
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez nadi83 Pokaż wiadomość
no tak kusicie....już poprzednio tak zachwalałyście karmelkowe JT, że miałam kupić, a potem jakoś dazzleglassy odwróciły moją uwagę a teraz znów zaczynam chcieć JT...jak możecie to podrzućcie jakiś fajny kolorek,najlepiej błyszczący i łatwo dostępny )
mnie osobiście JT średnio odpowiadają - mają taki celofanowy chemiczny posmak i ich konsystencja przy dłuższym używaniu też była dla mnie denerwująca, no i osobiście preferuję błyszczyki z aplikatorem JT są jak dla mnie nieco przereklamowane.
Kajol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-23, 18:08   #2355
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Na temptalii kolekcja To the Beach
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-23, 18:18   #2356
fraise26
Rozeznanie
 
Avatar fraise26
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 591
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość
Na temptalii kolekcja To the Beach
http://www.temptalia.com/mac-to-the-...or-summer-2010 fajnaaaaa

A tak na inny temat to ja chciałam pochwalić lakiery MACa Mam jeden, więc moje doświadczenia jest małe, ale... trzymał się na pazurach 5 dni w stanie baaaardzo dobry i dopiero 6 dnia zaczął odpryskiwać. Powinnam dodać, że mam rozdwajające się paznokcie. Stosowałam bazę i top coat. Kolor, który testowałam to India Blue. Jestem bardzo zadowolona, tym bardziej, że wcześniej słyszałam złe opinie na temat lakierów MACa.
__________________
Mój blog:
fraise26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-23, 18:25   #2357
agniecha4791
Zadomowienie
 
Avatar agniecha4791
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 564
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość
Na temptalii kolekcja To the Beach
Ooooo matko zakochałam się chcę 2 cienie, błyszczol, bronzer, olejek do ciała, 2 kredki , róż i sponsora przede wszystkim....

Czy ta kolekcja będzie w PL i kiedy -- ktoś wie ??
agniecha4791 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-23, 18:29   #2358
fraise26
Rozeznanie
 
Avatar fraise26
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 591
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Na Temptalii pojawił się makijaż z użyciem kosmetyków z kolekcji Pret-a-Papier i Chromagraphic Pencil mnie zawiódł. Jakoś tak nienaturalnie wygląda...
__________________
Mój blog:
fraise26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-23, 18:51   #2359
m-habibi
Zakorzenienie
 
Avatar m-habibi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 699
GG do m-habibi
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

O rany jaka piekna ta kolekcja chce puder z konikiem dla samego mienia nawet
Nadi ja najbardziej lubie JT electro marshmallow
m-habibi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-23, 18:52   #2360
eustachy
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 741
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez fraise26 Pokaż wiadomość
Na Temptalii pojawił się makijaż z użyciem kosmetyków z kolekcji Pret-a-Papier i Chromagraphic Pencil mnie zawiódł. Jakoś tak nienaturalnie wygląda...
Bardzo dziwnie wygląda ta kredka z tym, że Christina pisze, że użyła NC15/NW20 a dla niej chyba lepsza byłaby ta ciemniejsza Jednak utwierdziłam się w przekonaniu, że to raczej taki gadżet
Za to ten róż bosko wygląda na polikach
eustachy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-23, 19:18   #2361
tuRmaNIA
Zakorzenienie
 
Avatar tuRmaNIA
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 261
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość
Na temptalii kolekcja To the Beach
Cytat:
Napisane przez fraise26 Pokaż wiadomość
Piękna
__________________
NIE ma czegoś takiego jak ten perfum/ta perfuma - te perfumy

bynajmniej =/= przynajmniej
tuRmaNIA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-23, 19:38   #2362
amanda-1a
Raczkowanie
 
Avatar amanda-1a
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 474
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez m-habibi Pokaż wiadomość
O rany jaka piekna ta kolekcja chce puder z konikiem dla samego mienia nawet
Habibku, to zupełnie tak ja
Ten puder ... po prostu muszę go mieć
amanda-1a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-23, 19:57   #2363
m-habibi
Zakorzenienie
 
Avatar m-habibi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 699
GG do m-habibi
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez amanda-1a Pokaż wiadomość
Habibku, to zupełnie tak ja
Ten puder ... po prostu muszę go mieć
No wlasnie Eustaszek juz mnie zniechecil
Ale wyglada ten puder pieknie i nadal sie tego trzymam
Paczucha poleciala wczoraj, rozumiem, ze dzis nie doszla?
m-habibi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-23, 20:18   #2364
eustachy
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 741
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez m-habibi Pokaż wiadomość
No wlasnie Eustaszek juz mnie zniechecil
Ale wyglada ten puder pieknie i nadal sie tego trzymam
Paczucha poleciala wczoraj, rozumiem, ze dzis nie doszla?
A bo pod tym złotkiem to jest taki sobie
http://www.specktra.net/forum/1898422-post8.html

za to z chęcią pomacam sobie pędzle
http://www.specktra.net/forum/1871346-post2.html

Edytowane przez eustachy
Czas edycji: 2010-04-23 o 20:21
eustachy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-23, 20:39   #2365
MaSS1984
Raczkowanie
 
Avatar MaSS1984
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: London/ Bielsko-Biała
Wiadomości: 237
GG do MaSS1984 Send a message via Skype™ to MaSS1984
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Dostałam potwierdzenie, że niestety TTB wejdzie dopiero w czerwcu Miała być w maju- tak było jeszcze do niedawna. Płakać aż mi się chce W sumie to może i dobrze. Odetchnę trochę skoro tylko Pret a papier będzie. Ale coś się zaczynam bać, że puszczą wkrótce znów coś dużego :/ Coś w stylu spring colour forecast.
W środę jadę do Pro i chyba będzie to mój ostatni wypad do pro przed wyjazdem na krótki urlop do Polski w czerwcu. Zaszaleję i chyba powiększę kolekcję palet z cieniami do 10, żeby była taka okrągła liczba i mam nadzieję, że poprzestanę. A jak nie to bić i patrzeć czy równo puchnie, dobrze?! Proszę o pomoc, zanim dojdzie do tego, że przyda mi się inna pomoc Taka profesjonalna Medyczna
MaSS1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-23, 21:27   #2366
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Z PAP myślę o 2 rzeczach ale obie ze znakiem zapytania, z TTB dla mnie tylko może pędzle.... co ja będę z zaoszczędzoną kasą robić

Fraise cieszę się że lakier Ci podpasował - też je lubię za trwałość no i ten kolorek śliczny
__________________
Bloguję lakierowo ... i muzycznie
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-23, 21:30   #2367
Kajol
Zadomowienie
 
Avatar Kajol
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 065
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Na Facebooku jest do kolekcji PaP lalka do ubierania
http://www.facebook.com/MACcosmetics...09933949026514
Kajol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-23, 21:47   #2368
m-habibi
Zakorzenienie
 
Avatar m-habibi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 699
GG do m-habibi
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez Kajol Pokaż wiadomość
Na Facebooku jest do kolekcji PaP lalka do ubierania
http://www.facebook.com/MACcosmetics...09933949026514
Ubrana
m-habibi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-23, 21:49   #2369
fraise26
Rozeznanie
 
Avatar fraise26
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 591
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez eustachy Pokaż wiadomość
A bo pod tym złotkiem to jest taki sobie
http://www.specktra.net/forum/1898422-post8.html

za to z chęcią pomacam sobie pędzle
http://www.specktra.net/forum/1871346-post2.html
Strasznie kiepsko wygląda bez złotka! Mogliby wymyśleć to jakoś mądrzej, żeby cały czas cieszyło oko. Ja pewnie pomacam luster drops, bo któraś z Was je chwaliła, róże też się do mnie uśmiechają.... A co do pędzli to zastanawiam się, czy przy użytkowaniu widać faktyczną róznicę miedzy tymi nowościami i 188.
__________________
Mój blog:
fraise26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-23, 21:52   #2370
Kajol
Zadomowienie
 
Avatar Kajol
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 065
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez m-habibi Pokaż wiadomość
Ubrana
nie tylko, samemu też można ubrać
Kajol jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:56.