Serdecznie proszę o pomoc :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-02-11, 08:25   #1
Filip1993
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 9

Serdecznie proszę o pomoc :)


Witam.
Zwracam się z prośbą o wymienienie jakiś nazw antybiotyku na trądzik.
Z trądzikiem sie zmagam od pierwszej klasy gimnazjum, czyli już cztery lata, i dotychczas nic mi nie pomogło. Wydałem już kupe kasy na maści, kremy, toniki, żele i inne nie pomagające, że tak powiem przereklamowane bajery. Byłem u dermatologa i przepisała mi tabletki facee okey, troche pomogły, krosty żadziej wyskakiwały, a te co wyskoczyły szybko sie goiły. Ale nie w tym rzecz ponieważ jak każdy nabywca trądziku chce się go pozbyc raz na zawsze i w pełni cieszyc sie swoją uroda . Trądziku niemam jakiegoś strasznie nasilonego, raz na jakiś czas wyskoczy jakiś stan zapalny (pryszcz), ale moja cera jest tłusta, zaczerwieniona w okolicach nosa, ponieważ mam na nim pełno zaskurnioków, zreszta jak na całej twarzy . Wyciskałem nieraz to cholerstwo, ale to wraca z jeszcze wiekszymi szeregami armi, która powala mnie na łopatki. Dodam, że moja cera jest bardzo wrażliwa.
Co polecilibyście na to ? I prosze nie wyskakiwac z jakimis żelami czy innymi zbednymi rzeczami, które i tak nie pomogą. Ja chce sie pozbyc trądziku raz na zawsze !

Edytowane przez Filip1993
Czas edycji: 2010-02-11 o 08:27
Filip1993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-11, 09:31   #2
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Serdecznie proszę o pomoc :)

serdecznie polecam skorzystanie z wyszukiwarki
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-11, 10:04   #3
niczka87
Zakorzenienie
 
Avatar niczka87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 4 654
Dot.: Serdecznie proszę o pomoc :)

I ja również SERDECZNIE polecam wyszukiwarkę.

I uzbrój się w cierpliwość bo walka z trądzikiem to nie hop siup i musi być toczona na wielu frontach tj. delikatna pielęgnacja, leki zewnętrzne + ewentualnie antybiotyki, suplementy, zioła, no i do tego niekiedy dieta [niektórym pomaga].
__________________
Only God can judge me.
niczka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-13, 09:39   #4
Demola97
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 64
GG do Demola97
Dot.: Serdecznie proszę o pomoc :)

Cytat:
Napisane przez Filip1993 Pokaż wiadomość
Witam.
Zwracam się z prośbą o wymienienie jakiś nazw antybiotyku na trądzik.
Z trądzikiem sie zmagam od pierwszej klasy gimnazjum, czyli już cztery lata, i dotychczas nic mi nie pomogło. Wydałem już kupe kasy na maści, kremy, toniki, żele i inne nie pomagające, że tak powiem przereklamowane bajery. Byłem u dermatologa i przepisała mi tabletki facee okey, troche pomogły, krosty żadziej wyskakiwały, a te co wyskoczyły szybko sie goiły. Ale nie w tym rzecz ponieważ jak każdy nabywca trądziku chce się go pozbyc raz na zawsze i w pełni cieszyc sie swoją uroda . Trądziku niemam jakiegoś strasznie nasilonego, raz na jakiś czas wyskoczy jakiś stan zapalny (pryszcz), ale moja cera jest tłusta, zaczerwieniona w okolicach nosa, ponieważ mam na nim pełno zaskurnioków, zreszta jak na całej twarzy . Wyciskałem nieraz to cholerstwo, ale to wraca z jeszcze wiekszymi szeregami armi, która powala mnie na łopatki. Dodam, że moja cera jest bardzo wrażliwa.
Co polecilibyście na to ? I prosze nie wyskakiwac z jakimis żelami czy innymi zbednymi rzeczami, które i tak nie pomogą. Ja chce sie pozbyc trądziku raz na zawsze !


Afronsis (popularny tonik-apteka)
Jeszcze jest taki antybiotyk, polecam!! Na recepte wydawany. zapytaj sie lekarza.
__________________
Aparatka:
Góra,metal 16.09.2011
i już po...




Takie małe, upierdliwe i plączące się pod nogami coś to właśnie ja

Demola97 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:54.