Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy - Strona 101 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-09-08, 19:02   #3001
Katrinn69
Raczkowanie
 
Avatar Katrinn69
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 68
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Dziewczęta czy któraś z Was farbowała mroźnym beżem lub cafe late i może mi powiedzieć czy mają one jakiś ciepły refleks? Mroźny kasztan raczej nie jest mroźny więc beż może też nie? Nie chcę sugerować się nazwą ani też zdjęciami, a szukam jakiegoś jasnego brązu z ciepłym refleksem (rudym lub czerwonym). Pomocy!
Katrinn69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-08, 19:31   #3002
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Katrinn69 Pokaż wiadomość
Dziewczęta czy któraś z Was farbowała mroźnym beżem lub cafe late i może mi powiedzieć czy mają one jakiś ciepły refleks? Mroźny kasztan raczej nie jest mroźny więc beż może też nie? Nie chcę sugerować się nazwą ani też zdjęciami, a szukam jakiegoś jasnego brązu z ciepłym refleksem (rudym lub czerwonym). Pomocy!
to kup blond a nie mroźny beż mroźny bez jest raczej chłodniejszy od blondu, a kolorystycznie są ogólnie podobne.
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-08, 19:38   #3003
Katrinn69
Raczkowanie
 
Avatar Katrinn69
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 68
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

kat123 farbowałam już blondem tuż po dekoloryzacji, bo ponoć miał wyjść bardzo ciemno, ale mimo wszystko wyszedł blond i to żółty. A ja poszukuje jakiegoś brązu, bo chce zamalować blond-rudawe pasemka Ale dziękuję za odpowiedź, będę kombinować
Katrinn69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-08, 20:13   #3004
domenka1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 28
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Ja mam pytanie do ciemnych odcieni. Ciemna czekolada 323 , ciemny brąz 300 i hebanowa czerń 200 z tego co tu wyczytałam wychodzą czarne ale jak się spłukują?Która z tych farb daje bardziej zimny odcień a która rudawy?Hebanowa czerń z nazwy powinna wyjść ciemniej niż ciemny brąz ale na opakowaniu jest pokazana jaśniejsza.Który z tych 3 odcieni jest najciemniejszy również przy wypłukiwaniu. Proszę o pomoc.

---------- Dopisano o 21:13 ---------- Poprzedni post napisano o 20:38 ----------

Cytat:
Napisane przez coala9 Pokaż wiadomość
hej, ja 3 dni temu farbowałam włosy ciemnym blondem.Wyszedł rzeczywiście ciemny blond, ale jest on strasznie mysi, nieładny, bardzo nieatrakcyjnie wyglądam w tym kolorze. chcę teraz zafarbować albo na nugat albo na mroźny kasztan. nie wiecie jak długo muszę czekać aby to zrobić??
Mi się zdażyło pofarbować castingiem powtórnie już po 1 tygodniu, ponieważ pierwsze farbowanie szybko mi się spłukało. Pierwszy kolor to był mroźny kasztan 415 kładziony na rozjaśniany blond, a drugi kolor to to ciemna czekolada 323. Nie zniszczyło mi to bardziej włosów, a nawet były bardziej lśniące, ale za często wiadomo, że nie można tak eksperymentować

Edytowane przez domenka1
Czas edycji: 2009-09-08 o 20:06
domenka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-09, 01:14   #3005
fizelina
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 020
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

mam takie pytanie, od jakiegoś czasu farbuję włosy castingiem, kolor karmel i w sumie jestem zadowolona, bo kolor jest zbliżony do moich naturalnych włosów, ale wydobywa z nich intensywniejszą barwę, bo same w sobie sa takie szaro-bure.. od jakiegoś czasu jest na rynku ta gama bursztynowa i zastanawiam się nad zmianą na miodowy bursztyn, na pudełku kolory wydają mi się dość podobne, ale ta farba z serii bursztynowej jest jakby nieco intensywniejsza.. ktoś robił sobie włosy tymi kolorami? jaka była różnica?
fizelina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-09, 06:55   #3006
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 323
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez domenka1 Pokaż wiadomość
Ja mam pytanie do ciemnych odcieni. Ciemna czekolada 323 , ciemny brąz 300 i hebanowa czerń 200 z tego co tu wyczytałam wychodzą czarne ale jak się spłukują?Która z tych farb daje bardziej zimny odcień a która rudawy?Hebanowa czerń z nazwy powinna wyjść ciemniej niż ciemny brąz ale na opakowaniu jest pokazana jaśniejsza.Który z tych 3 odcieni jest najciemniejszy również przy wypłukiwaniu. Proszę o pomoc.

---------- Dopisano o 21:13 ---------- Poprzedni post napisano o 20:38 ----------



Mi się zdażyło pofarbować castingiem powtórnie już po 1 tygodniu, ponieważ pierwsze farbowanie szybko mi się spłukało. Pierwszy kolor to był mroźny kasztan 415 kładziony na rozjaśniany blond, a drugi kolor to to ciemna czekolada 323. Nie zniszczyło mi to bardziej włosów, a nawet były bardziej lśniące, ale za często wiadomo, że nie można tak eksperymentować
ja farbowałam ciemną czekoladą i ciemnym brązem.Więc czekolada wychodzi prawie czarna(na odrostach mi wyszła jaśniej)i ma ładny czekoladowy połysk w słońcu,co do ciemnego brązu to wyszła po prostu czerń która po każdym myciu robiła się coraz bardziej matowa...wczoraj farbowałam brązem i wyszedł mi ciemny brąz.Co do wypłukiwania farby to mi kolor jedynie robił się matowy,ale żadnych rudości nie było.

Edytowane przez agata456
Czas edycji: 2009-09-09 o 06:57
agata456 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-09, 10:31   #3007
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Katrinn69 Pokaż wiadomość
kat123 farbowałam już blondem tuż po dekoloryzacji, bo ponoć miał wyjść bardzo ciemno, ale mimo wszystko wyszedł blond i to żółty. A ja poszukuje jakiegoś brązu, bo chce zamalować blond-rudawe pasemka Ale dziękuję za odpowiedź, będę kombinować
to zrób raz a porządnie farbą np. recital preference, a potem zacznij robić castingami. Ja w ten sposób zamalowałam całe rozjaśniane na blond. Tu masz link do mojego posta w którym zaprezentowałam porównanie blondu i mroźnego beżu: http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...postcount=2821
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-09, 13:34   #3008
bura kocurka
Zakorzenienie
 
Avatar bura kocurka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 749
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Nikt mi nie pomoże?
__________________

bura kocurka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-09, 14:03   #3009
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez bura kocurka Pokaż wiadomość
Nikt mi nie pomoże?
pewnie nikt nie trzyma w domach opakowań po farbie, zważywszy na to, że służy ono podczas farbowania jako stojak na tubkę z farbą i sie brudzi
najprościej chyba iść do sklepu i zapytać

ale tak ogolnie farby jest bardzo duzo i nakłada ją się na mokre włosy, dobrze się rozprowadza i raczej nie ma problemu z dłuższymi włosami (ja na swoje musiałam zużywać 2 schwarzkopfy -casting wystarcza jeden i to aby solidnie nałożyć farbę)
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-09, 14:56   #3010
cierra
Raczkowanie
 
Avatar cierra
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 375
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez bura kocurka Pokaż wiadomość
Czy któraś z was może mogłaby mi pomóc? Chodzi o to, że chciałabym porównać objętość z inną farbą (bo nie wiem czy starczy jej na moje włosy, a pamiętam, że castinga bylo idealnie dużo ) Jak któraś ma akurat pod ręką opakowanie to może zerknąć ile tam razem ml wychodzi tej farbki jak się zmiesza?
Mam grube włosy do pasa i w zupełnosci wystarcza mi jedno opakowanie Akurat mam farbke bo dzis kupiłam i napisane jest na opak. że tubka kremu koloryzującego ma 48 ml a tubka mleczka utleniającego 72 ml
__________________
od 10.02.2007 jesteśmy razem
od 04.03.2011 zaręczeni

„Jeszcze się taki nie urodził, co by wszystkim dogodził”
cierra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-09, 14:56   #3011
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 880
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez fizelina Pokaż wiadomość
mam takie pytanie, od jakiegoś czasu farbuję włosy castingiem, kolor karmel i w sumie jestem zadowolona, bo kolor jest zbliżony do moich naturalnych włosów, ale wydobywa z nich intensywniejszą barwę, bo same w sobie sa takie szaro-bure.. od jakiegoś czasu jest na rynku ta gama bursztynowa i zastanawiam się nad zmianą na miodowy bursztyn, na pudełku kolory wydają mi się dość podobne, ale ta farba z serii bursztynowej jest jakby nieco intensywniejsza.. ktoś robił sobie włosy tymi kolorami? jaka była różnica?
Ja robilam- Karmel jest jasnym brazem z lekka poswiata karmelowa, a miodowy bursztyn to niestety rudzielec . Moim zdaniem Karmel zdecydowanie bije ten drugi kolor na glowe, chyba ze chce sie miec pomarnczowe refleksy :/
lea88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-09, 15:56   #3012
fizelina
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 020
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez lea88 Pokaż wiadomość
Ja robilam- Karmel jest jasnym brazem z lekka poswiata karmelowa, a miodowy bursztyn to niestety rudzielec . Moim zdaniem Karmel zdecydowanie bije ten drugi kolor na glowe, chyba ze chce sie miec pomarnczowe refleksy :/

no to chyba nie będę kombinować, bo zależy mi, żeby później odrosty nie były zbyt widoczne..
fizelina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-09, 18:54   #3013
Oddycham
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 296
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Witam trochę wgłębiłam się w ten wątek ale i tak mam pytanie ...

Czy kolor zimny kasztan wyjdzie zbliżony do mojego naturalnego koloru ?
Czy odpowiedni będzie inny odcień ?
(,,końcówki ''moich włosów po ostatni farbowaniu zawsze mi płowieją i chciałam zafarbować włosy)

Pomóżcie proszę

Dodaje zdjęcie moich naturalny i proszę o pomoc
(dodam że moje włosy mają chłodny odcień ...)
__________________




Chciałabym być Tobą ...wiesz ?
Oddycham jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-09, 19:42   #3014
margaretas
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 000
Dot.: Loreal Casting,odcien kasztan,ktos mial??

Cytat:
Napisane przez lea88 Pokaż wiadomość
wlasnie zrobilam wlosy miodowym bursztynem i wyszly troche jasniejsze niz na opakowaniu i dosc rude :/. Pomaranczowa poswiata w swietle dziennym jest dosc mocno widoczna. W sztucznym swietle i ciemniejszych pomieszczeniach jest bardzo ladny. Mam nadzieje, ze sie spierze troche i nie rozjasni za bardzo. Naturalnie mam wlosy ciemny blond. Niestety to co mi sie nie podoba w tym kolorze to fakt, ze nie przykryl mi dobrze odrostow po farbowniu castingiem Blond . Po raz pierwszy mi sie to zdazylo. Nawet Perłowy blond przykrywal mi ladnie odrosty.
ja bede na jasniejsze niz ciemny blond farbowac, i na dodatek na wlosy po dekoloryzacji w kwietniu(ale juz dwa razy farbowane) i troche mnie wystraszylas. nie chce pomaranczy czyzby te nowe odcienie na pudelkach wychodzily identycznie jak na zywo? moglabys mi wkleic zdjecie zrobione bez lampy blyskowej?
albo chociaz na maila przeslac? bede wdzieczna.



Cytat:
Napisane przez Oddycham Pokaż wiadomość
Witam trochę wgłębiłam się w ten wątek ale i tak mam pytanie ...

Czy kolor zimny kasztan wyjdzie zbliżony do mojego naturalnego koloru ?
Czy odpowiedni będzie inny odcień ?
(,,końcówki ''moich włosów po ostatni farbowaniu zawsze mi płowieją i chciałam zafarbować włosy)

Pomóżcie proszę

Dodaje zdjęcie moich naturalny i proszę o pomoc
(dodam że moje włosy mają chłodny odcień ...)
mnie mrozny kasztan wychodzil z poswiata bordową niestety

Edytowane przez margaretas
Czas edycji: 2009-09-09 o 19:48
margaretas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-09, 21:01   #3015
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 880
Dot.: Loreal Casting,odcien kasztan,ktos mial??

zdjecia miodowego bursztynu nie wkleje bo niesteety nie mam obecnie aparatu i nie wiem kiedy bede go miec z powrotem (byc moze kolor juz sie zmyje i nie bedzie taki intensywny, wiec nie pewnie nie bedzie nawet sensu go wstawiac). Kolor wyszedl taki w sumie prawie jak na opakowaniu, ale niestety jest o jakis ton jasniejszy (czego sie nie spodziewalam, bo mial to byc ciemny blond, wiec stawialabym na to ze wyjdzie ciemniej jak to zwykle z farbami bywa) i z dosc widoczna marchewkowa poswiata. Ogolnie to I kolor z Castinga ktory nie pokryl mi odrostow :/.
lea88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-10, 08:05   #3016
bura kocurka
Zakorzenienie
 
Avatar bura kocurka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 749
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez cierra Pokaż wiadomość
Mam grube włosy do pasa i w zupełnosci wystarcza mi jedno opakowanie Akurat mam farbke bo dzis kupiłam i napisane jest na opak. że tubka kremu koloryzującego ma 48 ml a tubka mleczka utleniającego 72 ml
Dzięki Ci wielkie
Właśnie o tym myślałam, że może ktoś akurat w tej chwili ma opakowanie, bo zamierza się farbować A to, że jest wystarczająco dużo farbki to wiem, bo się farbowałam juz castingiem. Właśnie o to mi chodziło, żeby sprawdzić czy wystarczy mi jedno opakowanie innej farby czy mam kupić dwa
__________________

bura kocurka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-10, 09:54   #3017
aanneke
Raczkowanie
 
Avatar aanneke
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 36
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Używałam kilka razy L'Oreala i za każdym razem byłam zadowolona z efektu. Mam ciemno-blond włosy, farbowałam nr 550 Mahoń. Po miesiącu miałam już tylko w słońcu rudy poblask, ale farbowałam włosy tylko na okazję, więc cieszę się, że kolor się zmył Załączam zdjęcia - jakiś tydzień po farbowaniu, czyli po ok. 2-3 myciach.

http://www.moda.na14.pl/sklep/files/...550_loreal.jpg

http://img5.imageshack.us/img5/4712/85238167.jpg

Edytowane przez aanneke
Czas edycji: 2009-10-17 o 23:01
aanneke jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-10, 20:15   #3018
coala9
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 18
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez aanneke Pokaż wiadomość
Używałam kilka razy L'Oreala i za każdym razem byłam zadowolona z efektu. Mam ciemno-blond włosy, farbowałam nr 550 Mahoń. Po miesiącu miałam już tylko w słońcu rudy poblask, ale farbowałam włosy tylko na okazję, więc cieszę się, że kolor się zmył Załączam zdjęcia - jakiś tydzień po farbowaniu, czyli po ok. 2-3 myciach.

http://www.moda.na14.pl/sklep/files/...550_loreal.jpg

http://img5.imageshack.us/img5/4712/85238167.jpg
http://img41.imageshack.us/img41/7973/55122607.jpg


Moim zdaniem Twój kolor włosów jest ładny ale nijak się ma do tego mahoniu z opakowania.
Na opakowaniu widać ciemniejszy głęboki kolor, a u Ciebie są o wiele jaśniejsze włoski bardziej w kolorze podchodzącym pod czerwień.Czyżby tak szybko Ci się zmył, czy był taki od początku??Dziwi mnie to bo z reguły kolory są ciemniejsze niż na opakowaniu. ja sama jakbym miała farbować tym mahoniem to spodziewałabym się innego koloru.
Ot, takie moje skromne spostrzeżenie.
Ale w kolorku Ci ładnie.Nawet chyba dobrze, że nie wyszedł taki ciemny.

---------- Dopisano o 21:15 ---------- Poprzedni post napisano o 21:01 ----------

Cytat:
Napisane przez domenka1 Pokaż wiadomość
Ja mam pytanie do ciemnych odcieni. Ciemna czekolada 323 , ciemny brąz 300 i hebanowa czerń 200 z tego co tu wyczytałam wychodzą czarne ale jak się spłukują?Która z tych farb daje bardziej zimny odcień a która rudawy?Hebanowa czerń z nazwy powinna wyjść ciemniej niż ciemny brąz ale na opakowaniu jest pokazana jaśniejsza.Który z tych 3 odcieni jest najciemniejszy również przy wypłukiwaniu. Proszę o pomoc.

---------- Dopisano o 21:13 ---------- Poprzedni post napisano o 20:38 ----------



Mi się zdażyło pofarbować castingiem powtórnie już po 1 tygodniu, ponieważ pierwsze farbowanie szybko mi się spłukało. Pierwszy kolor to był mroźny kasztan 415 kładziony na rozjaśniany blond, a drugi kolor to to ciemna czekolada 323. Nie zniszczyło mi to bardziej włosów, a nawet były bardziej lśniące, ale za często wiadomo, że nie można tak eksperymentować

a czemu chciałaś zmienić mroźny kasztan, coś z nim było bardzo nie tak??
ja właśnie chcę go wypróbować. za jakieś kilka dni.
coala9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-10, 22:57   #3019
Katrinn69
Raczkowanie
 
Avatar Katrinn69
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 68
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Oddycham Pokaż wiadomość
Czy kolor zimny kasztan wyjdzie zbliżony do mojego naturalnego koloru ?
Mroźny kasztan to niewątpliwie śliczny kolor, ale "mroźną" ma tylko nazwę W rzeczywistości ma ciepły refleks

Poniżej foto tuż po farbowaniu

Edytowane przez Katrinn69
Czas edycji: 2009-09-10 o 23:05
Katrinn69 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-10, 23:06   #3020
bladolica
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5
Dot.: Loreal Casting,odcien kasztan,ktos mial??

hmmm, jeżeli chodzi o rudy kolor włosów to polecam orzech laskowy, wcześniej farbowałam nugatem ale na początku włosy wychodziły dosyć ciemne. dopiero z czasem (jak kolor się spierał) stawały się rude :P
jeżeli chodzi o orzech laskowy to na początku wychodzi dosyć intensywny ale po paru myciach staje się naprawdę ładny i naturalny

poniżej zamieszczam fotke pare dni po farbowaniu orzechem laskowym
bladolica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-11, 08:32   #3021
aanneke
Raczkowanie
 
Avatar aanneke
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 36
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Moim zdaniem Twój kolor włosów jest ładny ale nijak się ma do tego mahoniu z opakowania.
Na opakowaniu widać ciemniejszy głęboki kolor, a u Ciebie są o wiele jaśniejsze włoski bardziej w kolorze podchodzącym pod czerwień.Czyżby tak szybko Ci się zmył, czy był taki od początku??Dziwi mnie to bo z reguły kolory są ciemniejsze niż na opakowaniu. ja sama jakbym miała farbować tym mahoniem to spodziewałabym się innego koloru.
Ot, takie moje skromne spostrzeżenie.
Ale w kolorku Ci ładnie.Nawet chyba dobrze, że nie wyszedł taki ciemny.
To pierwsze zdjęcie jest robione w pełnym słońcu i wtedy kolor wychodzi taki czerwony. Ale fakt, wyszedł mi jaśniejszy kolor. Tuż po farbowaniu był taki jak na opakowaniu, ale po jedym myciu sprał się trochę, zresztą na moją korzyść. Bo mam dosyć jasną karnację i mimo że byłam opalona, to przy tak ciemnym kolorze wyglądałabym blado.
aanneke jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-11, 08:40   #3022
domenka1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 28
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Coala9 mi mroźny kasztan na początku wyszedł taki brązik z ciepłym odcieniem a po 2-3 myciach już był mocno rudawy, bardzo szybko się spłukał, ale też pewnie dlatego, że był kładziony na jasny blond. Wklejałam tu moje zdjęcia, które dokładniej widać na stronach:
kolor wyjściowy strona 91,
kolor po farbowaniu strona 96,
kolor po szybkim spłukaniu strona 98.

Edytowane przez domenka1
Czas edycji: 2009-09-11 o 08:52
domenka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-11, 09:27   #3023
domenka1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 28
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Dla porównania wklejam zdjęcia ciemnej czekolady po zrobieniu oraz dwa zdjęcia po ok. miesiącu.
domenka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-11, 11:19   #3024
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

bo szamponem nie powinno się robic rozjaśnionych włosów -przecież wiadomo, że farba będzie zachowywała się zupełnie inaczej niż na włosach naturalnych lub farbowanych odcieniem zbliżonym do naturalnego -z rozjaśnionych farba bardzo szybko spływa, często też nierówno. Rozjaśnione włosy należy najpierw przyciemnic farbą zbliżoną to naturalnego koloru -potem można brać się za szampony
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-11, 11:57   #3025
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Ja się na tym castingu przejechałam. Farbowałam paletą na ciemny braz ze 2 razy i wychodził łądny kolor średniego brązu z jaśniejszymi refleksami, ale bardzo niszczył mi włosy i zaczeły trochę wypadac, wiec uznałam, że potraktuje je czyms bez amoniaku. I kupiłam casting. Kolor wyszedł piękny. Głęboki, lśniący, włosy były mięciutkie i.. czarne, kruczogranatowoczarne! Myślałam, że się trochę to wypłucze, ale gdzie tam. Mam już 3 cm odrostu i guzik. Pod słońce jest tylko lekka poświata brązu a przy odroscie jakies rudawobordowe refleksy. Teraz czeka mnie chyba juz tylko dekoloryzacja i droga przez marchewkowe pola.
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-11, 11:58   #3026
khrrr
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 67
Dot.: Loreal Casting,odcien kasztan,ktos mial??

Cytat:
Napisane przez margaretas Pokaż wiadomość
jakim kolorem uzyskam taki odcien? albo lekko jasniejszy?
mam kolor jasniejszy od pokazanego, mocno sprany z pasmami blondu. co polecacie? zalezy mi zeby nie byl bardzo rudy, pomaranczowy.
miodowy blond? troche przyciemni? boje sie zeby za ciemne nie wyszly ;/ i za bardzo rude. zalezy mi tylko na odswiezeniu koloru
mi wyszedł taki po miodowym blondzie , ale dopiero po kilku myciach głowy
khrrr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-11, 12:09   #3027
jenny87
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 806
GG do jenny87
Dot.: Loreal Casting,odcien kasztan,ktos mial??

Cytat:
Napisane przez bladolica Pokaż wiadomość
hmmm, jeżeli chodzi o rudy kolor włosów to polecam orzech laskowy, wcześniej farbowałam nugatem ale na początku włosy wychodziły dosyć ciemne. dopiero z czasem (jak kolor się spierał) stawały się rude :P
jeżeli chodzi o orzech laskowy to na początku wychodzi dosyć intensywny ale po paru myciach staje się naprawdę ładny i naturalny

poniżej zamieszczam fotke pare dni po farbowaniu orzechem laskowym
cudny ten kolor ,masz moze jeszcze jakies jego fotki?
jenny87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-11, 12:26   #3028
cierra
Raczkowanie
 
Avatar cierra
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 375
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
Ja się na tym castingu przejechałam. Farbowałam paletą na ciemny braz ze 2 razy i wychodził łądny kolor średniego brązu z jaśniejszymi refleksami, ale bardzo niszczył mi włosy i zaczeły trochę wypadac, wiec uznałam, że potraktuje je czyms bez amoniaku. I kupiłam casting. Kolor wyszedł piękny. Głęboki, lśniący, włosy były mięciutkie i.. czarne, kruczogranatowoczarne! Myślałam, że się trochę to wypłucze, ale gdzie tam. Mam już 3 cm odrostu i guzik. Pod słońce jest tylko lekka poświata brązu a przy odroscie jakies rudawobordowe refleksy. Teraz czeka mnie chyba juz tylko dekoloryzacja i droga przez marchewkowe pola.
właśnie dlatego fryzjerzy boją sie farbować włosy po palette. Myślę, że to nie jest wina w tym wypadku castinga tylko własnie poprzedniej farby
__________________
od 10.02.2007 jesteśmy razem
od 04.03.2011 zaręczeni

„Jeszcze się taki nie urodził, co by wszystkim dogodził”
cierra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-11, 12:27   #3029
kusia20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 211
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Katrinn69 Pokaż wiadomość
Mroźny kasztan to niewątpliwie śliczny kolor, ale "mroźną" ma tylko nazwę W rzeczywistości ma ciepły refleks

Niestety ale wszystkie farby ktore maja w nazwie KASZTAN nigdy nie beda mialy chlodnego refleksu, nawet jesli sie nazywaja mrozne.
No i kasztany zawsze sie spieraja na rudo.
__________________
~~KaWoHoLiCzKa~~


kusia20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-11, 14:30   #3030
domenka1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 28
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kusia20 Pokaż wiadomość
Niestety ale wszystkie farby ktore maja w nazwie KASZTAN nigdy nie beda mialy chlodnego refleksu, nawet jesli sie nazywaja mrozne.
No i kasztany zawsze sie spieraja na rudo.

Tak, tylko podobno trzeba kierować się nazwami zagranicznymi tych farb, ponieważ wychodzą ciemniej niż nazwa wskazuje a w zagranicznej wersji np. brąz to nazwa ciemny brąz i to by się zgadzało, natomiast mroźny kasztan 415 tłumacząc z angielskiego to zimna(mroźna) czekolada. To link do nazw i kolorków castinga: http://www.loreal-paris.co.uk/hair-c...chocolate.aspx
domenka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:18.