Łysienie u faceta - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-03-23, 17:53   #1
t0mek1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1

Łysienie u faceta


Witam
Wiem ze to forum kobiece ale liczę ze zostanę potraktowany z przymrożeniem oka i post nie będzie skasowany
Od kilku dobry lat ( 23lata teraz ) borykam się z problemem łysienia typu męskiego, byłem u różnych dermatologów, stosowałem różne preparaty ( Loxon, Derecos dawno temu wcierki ) - niestety suma summarum włosów coraz mniej. O ile zakola zakolami nie są duże i tak straszne gorsze jest wypadanie włosów juz na samej głowie - czytaj prześwity i kształtujące się kółeczko, nie oszukując jest to mój spory kompleks.. ;/
Od jakiegoś czasu chodzą mi po głowie myśli aby ściąć to wszystko w cholerę ale mając sporą i kwadratową głowę nie chce wyglądać jak po chemii.
Kończąc mój wywód chciałbym wiedzieć co sądzicie o łysiejących facetach ? Może jakies sugestie aby nie wygladało to odstraszająco ?
t0mek1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-23, 21:20   #2
jaksy
Zasiedzenie
 
Avatar jaksy
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 627
Dot.: Łysienie u faceta

Wątek chyba bardziej na dział Intymnie, bo rozumiem, że nie oczekujesz konkretnych porad co do włosów (no oprócz tego, żeby nie wyglądało to odstraszająco, cokolwiek to znaczy)
Cóż mogę Ci powiedzieć poza tym żebyś się aż tak nie przejmował? Wydaje mi się, że jest sporo kobiet, którym podobają się łysi faceci. Mnie osobiście zawsze podobali się długowłosi, ale zakochałam się w krótkowłosym z zakolami :P
__________________
Nie ma złych roślin, są tylko źli ludzie.
jaksy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-24, 10:00   #3
Narrhien
Zakorzenienie
 
Avatar Narrhien
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6 757
Dot.: Łysienie u faceta

Mój TŻ łysieje i ja kocham jego łysinkę W ogóle mi ona nie przeszkadza, jest częścią jego, powiem więcej - czułabym się dziwnie, gdyby on miał dziką, lśniącą grzywę

To jest uwarunkowane genetycznie, choćbyś nie wiem, jak chciał, nie zmienisz tego. Pozostaje ci tylko zaakceptować I na pewno znajdziesz dziewczynę, której to nie będzie przeszkadzać na takie rzeczy tak naprawdę wcale nie zwraca się uwagi - tzn przynajmniej ja w ogóle nie zwracałam
__________________
"Nikt prawie nie wie, dokąd go zaprowadzi droga, póki nie stanie u celu."


Narrhien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-24, 10:23   #4
tennyo4
Zadomowienie
 
Avatar tennyo4
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 571
Dot.: Łysienie u faceta

Cytat:
Napisane przez t0mek1 Pokaż wiadomość
Może jakies sugestie aby nie wygladało to odstraszająco ?
Jedna - mieć godność
Trudno - genów nie przeskoczysz, ale maskowanie problemu jakimiś "zaczeskami" i "pożyczkami" na ogół daje efekty żałosne, więc taki motyw odradzam.
Najlepiej ściąć je dość krótko, ale nie na zero.
Może skonsultuj to z jakimś dobrym fryzjerem?
__________________
Jeśli ludzie koniecznie chcą pouczać innych ludzi, to powinni pamiętać, że inni ludzie też wiedzą to i owo o ludziach.

Terry Pratchett
Maskarada
tennyo4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-24, 10:33   #5
kasiagora23
Zadomowienie
 
Avatar kasiagora23
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 142
Dot.: Łysienie u faceta

Wiem że oczekujesz tutaj tego, żeby ci ktoś doradził co masz zrobić żeby wlosy przestaly ci wypadać. Na to niestety odpowiedzi nie znam. Ale ostatnio wlaściwie to wczoraj natknęlam sie na reklamę dość intrygującego środka do zagęszczania włosow w 30 sekund. Jak to zobaczyłam to od razu pomyślalam o swojej mamie ktora ma krótkie (10cm) włosy i bardzo rzadkie. Ten preparat nazywa się nanogen. Slyszałeś coś o nim? Strasznie jestem ciekawa czy jest faktycznie taki cudowny. Co pradwa nie pomoze on w tym żeby wlosy nie wypadaly ale zamaskuje łysiejące miejsca.

Dodam jeszcze, że mój znajomy (ok 30 lat) ma włosy tylko po bokach, ktore bardzo powoli rosną. Zawsze widzę go jako łysego a podobno tylko raz w miesiącu goli te wlosy po bokach głowy. Powiem ci że jest bardzo przystojny i kiedys byłam święcie przekonana że codziennie goli glowe żeby tak wygladać i wbrew stereotypom nie nosi dresu

Mi się podobają łysi faceci, choć z mojego męża nigdy bym takiego nie zrobila. Wszystko zależy od twarzy, postury ciala i rożnych innych czynnikow.
__________________
...z "głupcem" nad przepaścią nie tańcz, z "eremitą" o mądrości nie walcz...
kasiagora23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-24, 10:34   #6
DziewczynaRatownika
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 79
Dot.: Łysienie u faceta

Dokładnie, nie zwracaj na to uwagi. Pamiętaj także, że szybciej łysieją faceci mający więcej testosteronu, więc zachowaj spokój twardzielu
DziewczynaRatownika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-24, 10:35   #7
allmode
Wtajemniczenie
 
Avatar allmode
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2 736
Dot.: Łysienie u faceta

Też radziłabym ściąć włosy na krótko. Taki Twój urok.
Mnie się podobają łysi faceci, nawet bardzo
Bardziej odstraszająco wyglądają próby maskowania łysienia dłuższymi włosami, zaczesywaniem itp.
Mam kolegę, który młodo zaczął łysieć. Ogolił włosy, zapuścił sobie fajny krótki zarost i wygląda genialnie. A jest postawnym facetem z dużą czaszką Tobie też radzę poeksperymentować ze swoim wyglądem. I nie wpadać w kompleksy, bo nie warto.
allmode jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-24, 10:48   #8
33owieczka
Zadomowienie
 
Avatar 33owieczka
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 958
Dot.: Łysienie u faceta

Nigdy nie przeszkadzali mi łysiejący faceci. To podobno swiadczy o dużej ilości testosteronu.
__________________

Wiem, że pisze długie posty, jednak skracając je w cytatach postaraj się nie zgubić sensu.
Przykład:
"Monika nie jest zwolennikiem kary śmierci"
Cytat
Cytat:
Monika jest zwolenikiem kary śmierci"

33owieczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-24, 11:34   #9
Sarrai
Wtajemniczenie
 
Avatar Sarrai
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 035
Dot.: Łysienie u faceta

Mój tż też łysieje, nie przeszkadza mi to w ogóle, chyba jemu samemu bardziej . Też ma podobny typ łysienia co do Twojego tj. jak ja to mówię "na mnicha" - łysienie na czubku głowy.
TŻ rozważa ogolenie się na łyso, ja sobie tego nie wyobrażam, po prostu
myślę, że ze względu na kształt głowy będzie to kiepsko wyglądać. No ale zobaczymy, jak na razie tż postanowił, ze w wakacje poeksperymentujemy. Wg mnie dobrą opcją jest ogolenie się nie na kompletnie na zero, ale własnie tak na bardzo krótko.
Hmm co do samego faktu łysienia, mi to nie przeszkadza, ani nie przeszkadzało. Mam 23 lata, dwie z moich najbliższych koleżanek też mają łysiejących facetów - to jest powszechne.
Naprawdę nie ma się czym przejmować absolutnie.

Cytat:
Napisane przez kasiagora23 Pokaż wiadomość
Wiem że oczekujesz tutaj tego, żeby ci ktoś doradził co masz zrobić żeby wlosy przestaly ci wypadać. Na to niestety odpowiedzi nie znam. Ale ostatnio wlaściwie to wczoraj natknęlam sie na reklamę dość intrygującego środka do zagęszczania włosow w 30 sekund. Jak to zobaczyłam to od razu pomyślalam o swojej mamie ktora ma krótkie (10cm) włosy i bardzo rzadkie. Ten preparat nazywa się nanogen. Slyszałeś coś o nim? Strasznie jestem ciekawa czy jest faktycznie taki cudowny. Co pradwa nie pomoze on w tym żeby wlosy nie wypadaly ale zamaskuje łysiejące miejsca.
Co do nanogenu - własnie przyjaciel TŻta tez ma problem z łysieniem, z tymże za wszelką cenę chce to tuszować Kupił ten preparat, zapłacił sporo. Podobno to działa, w sensie ze w miejscach lysiejących niby tam wygląda, że tych włosów jest więcej. Ale - cały efekt trwa do umycia włosów/deszczu/założenia kaptura na głowę.
Wg mnie to taki nowoczesny substytut zaczeski.. IMO niewarto
Sarrai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-24, 11:45   #10
Juliette88
Zadomowienie
 
Avatar Juliette88
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 672
Dot.: Łysienie u faceta

Cytat:
Napisane przez t0mek1 Pokaż wiadomość
Kończąc mój wywód chciałbym wiedzieć co sądzicie o łysiejących facetach ? Może jakies sugestie aby nie wygladało to odstraszająco ?
Zupełnie mi łysienie u faceta nie przeszkadza. Zabawnie jedynie wygląda, kiedy próbuje się łysinę ukryć zaczeską Trudno ocenić co Tobie by pasowało. Niektórzy mężczyźni wyglądają bardzo atrakcyjnie z zupełnie łysą głową, inny z krótką fryzurką.
__________________
The lullabies from the machines.


Kwiatuszek
Juliette88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-24, 12:46   #11
Karolinitka
Zadomowienie
 
Avatar Karolinitka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wrocloveeee
Wiadomości: 1 133
Dot.: Łysienie u faceta

Łysi faceci są strasznie sexy! Pod jednym warunkiem - zero zaczesek, tupecików i innych dziwactw dzięki którym wygląda się żałośnie. Weź swoje łysienie na klatę, że tak powiem (tak jak zrobił mój TŻ) i obetnij włosy możliwie jak najkrócej i zaakceptuj to w końcu. Żadna kobieta nie pokocha zakompleksionego faceta!
__________________
Two roads diverged in a wood, and I
I took the one less traveled by,
And that has made all the difference.


R.Frost


Cel osiągnięty.
Karolinitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-24, 14:35   #12
stokrotka_to_ja
Zakorzenienie
 
Avatar stokrotka_to_ja
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 11 425
GG do stokrotka_to_ja
Dot.: Łysienie u faceta

Cytat:
Napisane przez Karolinitka Pokaż wiadomość
Łysi faceci są strasznie sexy! Pod jednym warunkiem - zero zaczesek, tupecików i innych dziwactw dzięki którym wygląda się żałośnie. Weź swoje łysienie na klatę, że tak powiem (tak jak zrobił mój TŻ) i obetnij włosy możliwie jak najkrócej i zaakceptuj to w końcu. Żadna kobieta nie pokocha zakompleksionego faceta!
Moj TŻ tak zrobił Z reszta zawsze nosił króciutkie włosy.
stokrotka_to_ja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-24, 14:50   #13
agniesikk
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 183
Dot.: Łysienie u faceta

Mam kuzyna, teraz ma ok. 30 lat, który ma z powodu łysienia straszny kompleks. Jak wychodzi z domu, to nosi czapkę z daszkiem Szczerze mnie to dziwi i trochę szokuje... Chociaż potrafię zrozumieć, że to dla faceta wstydliwe i niezależne od niego, tak samo jak niektóre cechy wyglądu kobiet zaprogramowane genetycznie

Jeśli facet ogólnie dobrze się prezentuje, to łysienie niczemu nie przeszkadza. Zgadzam się z wypowiedzią wcześniejszą, że jak nie ma zaczesywania na pożyczkę, tupecików i peruk, to jest naprawdę ok.

Mojego faceta ojciec ma 44 lata i już nieźle zaczyna łysieć, a mój facet jest do niego podobny, czeka go to samo

Edytowane przez agniesikk
Czas edycji: 2011-03-24 o 14:52
agniesikk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-26, 18:57   #14
502907710
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1
Dot.: Łysienie u faceta

witaj
albo stresy,albo uwarunkowania genetyczne-na to nic nie poradzisz-żyj z tym i się nie przejmuj-przynajmniej zaoszczędzisz na fryzjerze
pozdro
502907710 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-26, 19:47   #15
Gwiazdeczka1978
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka1978
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 299
Dot.: Łysienie u faceta

Sciąc na krótko, ale nie na zero.
Gwiazdeczka1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-26, 20:39   #16
BJean
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 827
Dot.: Łysienie u faceta

Cytat:
Napisane przez jaksy Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, że jest sporo kobiet, którym podobają się łysi faceci.
Obecna.

Mi się najbardziej podobają łyse głowy. jeśli łysiejesz a masz jeszcze troche włosów to zgol na zero i będzie sexiii

Przestań się przejmować, to może być zaleta. Olej to, to żaden problem!!!
__________________
CZYTAJ SKŁAD ! ! !


masz prawo wiedzieć co jesz.

BJean jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-26, 20:49   #17
galaksy
Raczkowanie
 
Avatar galaksy
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Polska/Łódź
Wiadomości: 118
Smile Dot.: Łysienie u faceta

Mnie zawsze podobali się łysiejący. Podam przykład: pamiętasz Bee Gees? Z trzech panów najbardziej podobał mi się ten łysy. Mój mąż tez jest łysy. Nie znoszę, kiedy mężczyzna łysiejący zaczesuje sobie łysinę, bo wygląda to obrzydliwie. Włosy najlepiej obcinać normalnie, czyli tak, jakbyś nie miał łysiny. Nigdy na "zero". Taki mam gust.
galaksy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-26, 23:44   #18
Fubizka
Zakorzenienie
 
Avatar Fubizka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 896
Dot.: Łysienie u faceta

A mi w takich "przypadkach" najbardziej odpowiada tak, jak już tu ktoś powiedział - bardzo króciutko obcięte włosy (prawie że na zero) i to tego lekki zarost

Zaczeski i dłuższe włosy - chroń nas panie Boże.

A co do metod, to jeśli próbowałeś farmakologii i nie pomogła, to pomoże chyba tylko przeszczep, ale to chyba tylko w przypadku facetów, którzy koszmarnie wyglądają bez włosów, bo tak to szkoda kasy i zdrowia
Fubizka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-27, 15:10   #19
CytrynowaPannica
Zadomowienie
 
Avatar CytrynowaPannica
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 825
Dot.: Łysienie u faceta

Cytat:
Napisane przez Fubizka Pokaż wiadomość
A mi w takich "przypadkach" najbardziej odpowiada tak, jak już tu ktoś powiedział - bardzo króciutko obcięte włosy (prawie że na zero) i to tego lekki zarost

Zaczeski i dłuższe włosy - chroń nas panie Boże.
Zgadzam się z powyższym w 100%.
Bardzo krótkie włosy i lekki zarost są naprawdę seksowne i niesamowicie męskie.

Dodaję zdjęcia krótko obciętych, łysiejących panów.
Są obłędni.
Spójrz, czy faktycznie jest się czym przejmować?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg _2005_03+march_16_scans_06c+bruce+willis.jpg (23,4 KB, 44 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 172e9_diesel.jpg (12,7 KB, 54 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg images.jpg (7,5 KB, 59 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg vin_diesel.jpg (30,3 KB, 65 załadowań)
__________________

Edytowane przez CytrynowaPannica
Czas edycji: 2011-03-27 o 15:11
CytrynowaPannica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-23, 08:35   #20
watacukrowana
Raczkowanie
 
Avatar watacukrowana
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 45
Dot.: Łysienie u faceta

Cytat:
Napisane przez t0mek1 Pokaż wiadomość
Witam
Wiem ze to forum kobiece ale liczę ze zostanę potraktowany z przymrożeniem oka i post nie będzie skasowany
Od kilku dobry lat ( 23lata teraz ) borykam się z problemem łysienia typu męskiego, byłem u różnych dermatologów, stosowałem różne preparaty ( Loxon, Derecos dawno temu wcierki ) - niestety suma summarum włosów coraz mniej. O ile zakola zakolami nie są duże i tak straszne gorsze jest wypadanie włosów juz na samej głowie - czytaj prześwity i kształtujące się kółeczko, nie oszukując jest to mój spory kompleks.. ;/
Od jakiegoś czasu chodzą mi po głowie myśli aby ściąć to wszystko w cholerę ale mając sporą i kwadratową głowę nie chce wyglądać jak po chemii.
Kończąc mój wywód chciałbym wiedzieć co sądzicie o łysiejących facetach ? Może jakies sugestie aby nie wygladało to odstraszająco ?
Może jakaś kuracja? Wiem, że kremy czy szampony przeciw wypadaniu włosów to za mało biorąc pod uwagę ostrzejsze przypadki;/ Słyszałam jednak o nowej technologii laserowej LLLT, podaje link do poczytania co nie co na ten temat: http://vivicomb.pl/zalety-vivicomb.html
watacukrowana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-02, 11:51   #21
murenna10
Przyczajenie
 
Avatar murenna10
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 27
Dot.: Łysienie u faceta

A mój kolega mówił ze chce sobie zrobić taką jakby taką stałą pigmentację na głowie. To się nazywa chyba mikropigmentacja włosów że to maskuje łysinę. Na pewno coś takiego pomogło by wielu kobietom i facetom też, jak mają z tym problem. Moja teściowa ma prześwit na czubku głowy, od noszenia kitków w młodości i ma ogromny problem. Zaczesuje, farbuje itd. Zapytam kolegi dokładnie o co chodzi i dam znać.
murenna10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-02, 11:59   #22
embe87
Raczkowanie
 
Avatar embe87
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 140
Dot.: Łysienie u faceta



w nim absolutnie mi nie przeszkadza brak bujnej czupryny nawet...dodaje uroku
embe87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-02, 12:06   #23
fankapsychiatrii
Wtajemniczenie
 
Avatar fankapsychiatrii
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 851
Dot.: Łysienie u faceta

Dla mnie bez znaczenia, chyba,że przesłania mężczyźnie inne sprawy i powoduje ciągłe zaabsorbowanie tym tematem.
fankapsychiatrii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-02, 12:13   #24
kokosanka89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 316
Dot.: Łysienie u faceta

Cytat:
Napisane przez CytrynowaPannica Pokaż wiadomość
Zgadzam się z powyższym w 100%.
Bardzo krótkie włosy i lekki zarost są naprawdę seksowne i niesamowicie męskie.

Dodaję zdjęcia krótko obciętych, łysiejących panów.
Są obłędni.
Spójrz, czy faktycznie jest się czym przejmować?
Bruce Willis- o mamoooo
kokosanka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-02, 14:27   #25
murenna10
Przyczajenie
 
Avatar murenna10
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 27
Dot.: Łysienie u faceta

Dołączam się do Was bo też uwielbiam łysych. Ale wiem też że wielu ma z tym problem. Trzeba im jakoś pomóc!
murenna10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-02, 14:58   #26
201605091007
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 135
Dot.: Łysienie u faceta

Mój TŻ ma co prawda włosy, ale kto wie, może kiedyś zacznie łysieć. Nie przeszkadzałoby mi to, ale pod warunkiem, że łysy (albo bardzo krótko ostrzyzony) facet ma zarost. Bo bez włosów i bez zarostu... jakoś tak goło się wygląda

Za to Jason Statham...
201605091007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-02, 17:27   #27
malwi89
Zakorzenienie
 
Avatar malwi89
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: tam, gdzie aniołowie mówią szeptem...
Wiadomości: 5 559
GG do malwi89
Dot.: Łysienie u faceta

A ja mam takie zboczenie, że lubię u mężczyzn zakola
mój TŻ takie ma i uwielbiam je.
Wydaje mi się, że mężczyźni sobie tylko dogryzają, że są łysi (takie moje małe obserwacje). Kobietom to raczej nie przeszkadza, przynajmniej tym w moim otoczeniu.
__________________
Motocyklistka 20.09.2012
Suzuki GSX 600F


"MOTOR" masz pod maską np. samochodu
"MOTOCYKL" to coś, co masz pod doopą pokonując w złożeniu winkle, to coś, na czym sam bądź w grupie możesz oderwać się od przytłaczającej rzeczywistości.
malwi89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-02, 22:15   #28
potwor_z_jeziora
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: z pod byka
Wiadomości: 945
Dot.: Łysienie u faceta

Gol leb na krotko i trzymaj morde wysoko. Kobiety sa nizsze. Z reguly jak zauwazy juz jest za pozno.
potwor_z_jeziora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-12, 10:05   #29
filipinka89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 3
Dot.: Łysienie u faceta

Witam, pisze w imieniu mojego chłopaka który ma problem z łysieniem. Razem znaleźliśmy na internecie grzebień laserowy http://vivicomb.pl/ . Ale nie jesteśmy przekonani czy jest sprawdzony ? Może ktoś wie jak naprawde prezentuje sie to urządzenie i czy warto je kupić ?
Pozdrawiam
filipinka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-12, 12:25   #30
Vilqa
Zadomowienie
 
Avatar Vilqa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 812
Dot.: Łysienie u faceta

Mnie tam łysiejący nie przeszkadza.
Więcej miejsca do całowania się robi
__________________
"Bynajmniej" nie znaczy "przynajmniej"

Bazarek na rzecz Azylu dla świń "Chrumkowo"


Vilqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-08-03 16:25:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:07.