Reklamacja Iwostin - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-05-18, 19:01   #1
Ostre wasabi
Zadomowienie
 
Avatar Ostre wasabi
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Szczecin :D
Wiadomości: 1 733

Reklamacja Iwostin


Cześć Piękne!

Mam sprawę - jakiś czas temu kupiłam sobie płyn micelarny do demakijażu twarzy i oczu firmy Iwostin. Po przemyciu natychmiast - nawet nie noc czy kilka godzin - wystąpiła u mnie reakcja alergiczna. Spuchnięte powieki, obszar pod powiekami jak hot-dog, ropa w oczach, same gałki oczne suche i jakby za duże :/ w nocy kilka razy się budziłam bo miała zwyczajnie sklejone oczy ropą jak żul. Produkt tej firmy miał informację, iż jest hypoalergiczny co jest śmieszne.

Napisałam reklamację do tej firmy odnośnie moich objawów i zostałam zbagatelizowana jako że mi się przewidziało ponieważ tysiące kobiet używa ten produkt i mnie tylko takie objawy wystąpiły.

Warto z tą skargą wybierać się do rzecznika praw konsumenta? Bo to serio wyglądało tak, że lekarz od ręki L4 wypisywał i tabletki przepisywał.

Pozdrawiam Was
__________________
To all these greedy people
Trying to feed on what is mine
You've got to fill your hunger
And stop fucking with my mind
I know it's time to leave these places far behind

Ostre wasabi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-18, 19:07   #2
szprotka_
Zakorzenienie
 
Avatar szprotka_
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 4 550
Dot.: Reklamacja Iwostin

a obsmarowałaś ich produkt na ich fanpejdżu? ostatnio, firmy jakoś lepiej na to reagują, jak się rabanu narobi na fejsie.
szprotka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-18, 19:10   #3
Ostre wasabi
Zadomowienie
 
Avatar Ostre wasabi
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Szczecin :D
Wiadomości: 1 733
Dot.: Reklamacja Iwostin

Cytat:
Napisane przez szprotka_ Pokaż wiadomość
a obsmarowałaś ich produkt na ich fanpejdżu? ostatnio, firmy jakoś lepiej na to reagują, jak się rabanu narobi na fejsie.
myślałam, że jak zgłaszam reklamację w XXI wieku to nie zostanie ona zbagatelizowana, a tak to przeżyłam szok, ponieważ pani dała mi do zrozumienia że jak mam czelność wymagać od produktu hypoalergicznego że mnie nie uczuli
__________________
To all these greedy people
Trying to feed on what is mine
You've got to fill your hunger
And stop fucking with my mind
I know it's time to leave these places far behind

Ostre wasabi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-18, 19:21   #4
szarri
Wtajemniczenie
 
Avatar szarri
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 2 096
Dot.: Reklamacja Iwostin

Z drugiej strony istnieją osoby uczulone na wodę, sama po kilku godzinach na słońcu mam wysypkę na twarzy, można mieć alergię na drewno i podobnie bzdurne rzeczy. Dla mnie "hipoalergiczny" oznacza "nie posiadający zbędnych dodatków", nieperfumowany, bez substancji CZĘSTO uczulających, mocnej chemii itd., a nie taki, po którym absolutnie NIKT nie dostanie reakcji alergicznej (bo tego nikt nigdy nie zagwarantuje, skoro można być uczulonym na absolutnie wszystko)
szarri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-18, 19:23   #5
kawa_zmlekiem
damn good coffee
 
Avatar kawa_zmlekiem
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 11 448
Dot.: Reklamacja Iwostin

Wiesz, każda skóra reaguje inaczej, nikt nie jest w stanie zagwarantować że jakiś konkretny produkt nie uczuli nikogo. Zdziwiłabym się gdyby pozytywnie rozpatrzyli tą reklamację.

---------- Dopisano o 20:23 ---------- Poprzedni post napisano o 20:23 ----------

Cytat:
Napisane przez szarri Pokaż wiadomość
Z drugiej strony istnieją osoby uczulone na wodę, sama po kilku godzinach na słońcu mam wysypkę na twarzy, można mieć alergię na drewno i podobnie bzdurne rzeczy. Dla mnie "hipoalergiczny" oznacza "nie posiadający zbędnych dodatków", nieperfumowany, bez substancji CZĘSTO uczulających, mocnej chemii itd., a nie taki, po którym absolutnie NIKT nie dostanie reakcji alergicznej (bo tego nikt nigdy nie zagwarantuje, skoro można być uczulonym na absolutnie wszystko)
No włąśnie
kawa_zmlekiem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-18, 19:47   #6
szprotka_
Zakorzenienie
 
Avatar szprotka_
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 4 550
Dot.: Reklamacja Iwostin

Cytat:
Napisane przez Ostre wasabi Pokaż wiadomość
myślałam, że jak zgłaszam reklamację w XXI wieku to nie zostanie ona zbagatelizowana, a tak to przeżyłam szok, ponieważ pani dała mi do zrozumienia że jak mam czelność wymagać od produktu hypoalergicznego że mnie nie uczuli
na takich stanowiskach zatrudniają różnych ludzi. jednym zależy na jakości świadczonych usług, innym nie. to też zależy od przeszkolenia danego pracownika i jego humoru. to tak jak z paniami w dziekanacie - możesz trafić na ich dobry humor i załatwisz wszystko, przyjdziesz innym razem, a one z PMS i wrzaskiem na dzień dobry i guzik zrobisz.

ja bym spróbowała przez fejsa.
szprotka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-18, 20:07   #7
ellish
Zakorzenienie
 
Avatar ellish
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: różnie to bywa
Wiadomości: 5 910
Dot.: Reklamacja Iwostin

Cytat:
Napisane przez szarri Pokaż wiadomość
Z drugiej strony istnieją osoby uczulone na wodę, sama po kilku godzinach na słońcu mam wysypkę na twarzy, można mieć alergię na drewno i podobnie bzdurne rzeczy. Dla mnie "hipoalergiczny" oznacza "nie posiadający zbędnych dodatków", nieperfumowany, bez substancji CZĘSTO uczulających, mocnej chemii itd., a nie taki, po którym absolutnie NIKT nie dostanie reakcji alergicznej (bo tego nikt nigdy nie zagwarantuje, skoro można być uczulonym na absolutnie wszystko)
I oto chodzi. Raczej nic tu nie zrobisz,szkoda czasu,po prostu ich kosmetyki ci nie służą.
ellish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-05-18, 23:13   #8
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: Reklamacja Iwostin

Cytat:
Napisane przez szarri Pokaż wiadomość
Z drugiej strony istnieją osoby uczulone na wodę, sama po kilku godzinach na słońcu mam wysypkę na twarzy, można mieć alergię na drewno i podobnie bzdurne rzeczy. Dla mnie "hipoalergiczny" oznacza "nie posiadający zbędnych dodatków", nieperfumowany, bez substancji CZĘSTO uczulających, mocnej chemii itd., a nie taki, po którym absolutnie NIKT nie dostanie reakcji alergicznej (bo tego nikt nigdy nie zagwarantuje, skoro można być uczulonym na absolutnie wszystko)
no dokładnie

nie wiem jak z takiego powodu można się burzyć :P po prostu nie pasuje ta firma i tyle
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-19, 08:10   #9
kikilu
Raczkowanie
 
Avatar kikilu
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 334
Dot.: Reklamacja Iwostin

Idź do rzecznika praw konsumenta, dobrze jeśli lekarz wypisze Ci zaświadczenie, że reakcja alergiczna została spowodowana użyciem tego kosmetyku. Żądaj oczywiście nie tylko zwrotów kosztów płynu, ale też leków, co do odszkodowania, to nie wiem czy rzecznik praw konsumenta tu coś wskóra, wątpię.
kikilu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-19, 09:00   #10
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Reklamacja Iwostin

Ale przecież na opakowanie nie jest napisane: produkt nie uczuli NIKOGO na 100%?
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-19, 10:16   #11
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Reklamacja Iwostin

zgadzam się z dziewczynami, które uważają, że nie ma podstaw do reklamacji. Nie napisali przecież na kosmetyku, że na 100 procent nikt nie dostanie po nim alergii więc nie ma podstaw do reklamacji.
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-19, 10:43   #12
szprotka_
Zakorzenienie
 
Avatar szprotka_
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 4 550
Dot.: Reklamacja Iwostin

Cytat:
Napisane przez zakonna Pokaż wiadomość
zgadzam się z dziewczynami, które uważają, że nie ma podstaw do reklamacji. Nie napisali przecież na kosmetyku, że na 100 procent nikt nie dostanie po nim alergii więc nie ma podstaw do reklamacji.
co nie zmienia, faktu że powinni takie dane gromadzić. podziękować za informacje, nawet tak pro forma.
szprotka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-19, 10:47   #13
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: Reklamacja Iwostin

Na produktach uczulających jest napisane, że trzeba je najpierw nałożyć na rękę czy gdzieś, zobaczyć jak skóra reaguje, dopiero potem kłaść w inne miejsca. Jeśli tego tam na ulotce nie ma to podstawa do reklamacji moim zdaniem jest.
A babka tak mówi, bo jeśli Twój przypadek zostanie zgłoszony to mogą dostać obowiązek zmiany ulotek, naklejenia na produkt, że jednak nie jest hypoalergiczny itd.
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-19, 10:58   #14
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: Reklamacja Iwostin

Cytat:
Napisane przez candycotton Pokaż wiadomość
Na produktach uczulających jest napisane, że trzeba je najpierw nałożyć na rękę czy gdzieś, zobaczyć jak skóra reaguje, dopiero potem kłaść w inne miejsca. Jeśli tego tam na ulotce nie ma to podstawa do reklamacji moim zdaniem jest.
A babka tak mówi, bo jeśli Twój przypadek zostanie zgłoszony to mogą dostać obowiązek zmiany ulotek, naklejenia na produkt, że jednak nie jest hypoalergiczny itd.
osobiście nie ogarniam tego, że ludzie próbują sami z siebie robić debili za przeproszeniem - przeraża mnie to osobiście bo jeszcze trochę i bedzię trzeba na ogórka pisać, że nie służą do stosowania jako wibratory

ja np. dostaję gigantycznych wysypek zimą najzwyczajniej w świecie od zimna - mam pozwać naturę, że nie wspomniała, że komuś się tak może zrobić?

to, że ktoś miał reakcję alergiczną wcale nie oznacza, że oni nie mogą używać terminu hipoalergiczny - ponieważ nadając taki dopisek na produkcie oni musza spełniać pewne kryteria polegające na tym, że nie stosują w produkcji substancji z jakiejś tam listy powszechnych alergenów a nie, że 100% użytkowników nie zareaguje alergią na dany produkt

jak już ktoś napisał - uczulonym można być na absolutnie wszystko i o ile da się w produktach ograniczyć czynniki powodujące alergię u mas o tyle, że wykluczyć ryzyko alergii u każdego trzeba by sprzedawać puste buteleczki albo nawet sprzedawać nic

inna sprawa, że jak ktoś ma skłonności do alergii (a chyba ma skoro kupuje takie produkty) to chyba sam powinien wiedzieć, że maziając się nowym kosmetykiem zamiast nalać go sobie w okolice oczu wypadałoby na sobie sprawdzić bo nikt nigdy nie zagwarantuje w 100% że go nie uczuli

aczkolwiek myślę, że powinni sprawę potraktować przychylniej ot tak dla dobrego PR - chociaż z drugiej strony mam wrażenie, że nikt autorce nie odpisał "że jej się przywidziało" w tych dokładnie słowach
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-19, 11:05   #15
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: Reklamacja Iwostin

Skoro na mikrofalówce musi być napisane, że nie wolno do niej wsadzać zwierząt to na iwostinie też coś powinno być. Chyba powinny jakieś granice być, skoro dziewczyna ma takie problemy po hipoalergicznym produkcie do oczu. I tak później się okazuje, że np. płyn do soczewek oślepia. A pani z infolinii ma za to płacone, żeby klienta spławiać a nie przyjmować zgłoszenia tego typu.
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-19, 11:35   #16
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Reklamacja Iwostin

tutaj są dwie kwestie, jedna to podstawa do reklamacji-której tutaj nie ma wg mnie, i druga to zachowanie pan na infolinii-które było niedopuszczalne.
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-19, 11:47   #17
lokilook
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 363
Dot.: Reklamacja Iwostin

Cytat:
Napisane przez candycotton Pokaż wiadomość
Skoro na mikrofalówce musi być napisane, że nie wolno do niej wsadzać zwierząt to na iwostinie też coś powinno być. Chyba powinny jakieś granice być, skoro dziewczyna ma takie problemy po hipoalergicznym produkcie do oczu. I tak później się okazuje, że np. płyn do soczewek oślepia. A pani z infolinii ma za to płacone, żeby klienta spławiać a nie przyjmować zgłoszenia tego typu.
no naprawdę potrzebujemy ostrzeżeń dla idiotów? Torebka to nie zabawka, gorąca kawa parzy, zabawka nie nadaje sie do jedzenia. Normalnie druga Ameryka.
lokilook jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-19, 11:50   #18
kawa_zmlekiem
damn good coffee
 
Avatar kawa_zmlekiem
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 11 448
Dot.: Reklamacja Iwostin

Cytat:
Napisane przez kikilu Pokaż wiadomość
Idź do rzecznika praw konsumenta, dobrze jeśli lekarz wypisze Ci zaświadczenie, że reakcja alergiczna została spowodowana użyciem tego kosmetyku. Żądaj oczywiście nie tylko zwrotów kosztów płynu, ale też leków, co do odszkodowania, to nie wiem czy rzecznik praw konsumenta tu coś wskóra, wątpię.
NIGDY nikt nie weźmie tego pod uwagę.
Czy jeżeli krem matujący nie zmatuje mi dostatecznie skóry, to też mogę napisać skargę i żądać zwrotu kosztów..?
kawa_zmlekiem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-19, 11:50   #19
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Reklamacja Iwostin

Cytat:
Napisane przez candycotton Pokaż wiadomość
Skoro na mikrofalówce musi być napisane, że nie wolno do niej wsadzać zwierząt to na iwostinie też coś powinno być. Chyba powinny jakieś granice być, skoro dziewczyna ma takie problemy po hipoalergicznym produkcie do oczu. I tak później się okazuje, że np. płyn do soczewek oślepia. A pani z infolinii ma za to płacone, żeby klienta spławiać a nie przyjmować zgłoszenia tego typu.
Eee bez przesady. Zgadzam się tutaj ze zdaniem większości, że nawet hipoalergiczny krem może uczulić, a producent nie jest w stanie przewidzieć, że osobie 1 na 1000 coś się stanie.

p.s. na mojej mikrofalówce nie ma ani słowa o zwierzętach

visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-19, 12:26   #20
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: Reklamacja Iwostin

Cytat:
Napisane przez candycotton Pokaż wiadomość
Skoro na mikrofalówce musi być napisane, że nie wolno do niej wsadzać zwierząt to na iwostinie też coś powinno być. Chyba powinny jakieś granice być, skoro dziewczyna ma takie problemy po hipoalergicznym produkcie do oczu. I tak później się okazuje, że np. płyn do soczewek oślepia. A pani z infolinii ma za to płacone, żeby klienta spławiać a nie przyjmować zgłoszenia tego typu.
no o tym właśnie mówię
to jest skrajny debilizm i szczerze zamiast opisywać mikrofalówki ostrzeżeniami dla lancetników to bym prędzej wybiła publicznie każdego delikwenta któremu przyjdzie na myśl wsadzenia zwierzaka do lodówki (edit: mirkofalówki miało być ale obie opcje i tak równie głupie) i by się zaraz kolejnym odechciało

Cytat:
Napisane przez lokilook Pokaż wiadomość
no naprawdę potrzebujemy ostrzeżeń dla idiotów? Torebka to nie zabawka, gorąca kawa parzy, zabawka nie nadaje sie do jedzenia. Normalnie druga Ameryka.
no dokładnie

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
Eee bez przesady. Zgadzam się tutaj ze zdaniem większości, że nawet hipoalergiczny krem może uczulić, a producent nie jest w stanie przewidzieć, że osobie 1 na 1000 coś się stanie.

p.s. na mojej mikrofalówce nie ma ani słowa o zwierzętach

zaskarż producenta
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥

Edytowane przez eyo
Czas edycji: 2013-05-19 o 21:26
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-19, 12:28   #21
Ostre wasabi
Zadomowienie
 
Avatar Ostre wasabi
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Szczecin :D
Wiadomości: 1 733
Dot.: Reklamacja Iwostin

Tutaj nawet nie chodzi o to, że dostałam uczulenia ale o sam fakt tego, iż nie chcą podać mi informacji odnośnie tego który ze składników mógł wywołać u mnie taką reakcję.

Pani "odpowiadająca" na moją reklamację oznajmiła wprost, iż ich produkty nie uczulają i jest niemożliwością że to dzięki temu produktowi wyglądałam jak wyglądałam
__________________
To all these greedy people
Trying to feed on what is mine
You've got to fill your hunger
And stop fucking with my mind
I know it's time to leave these places far behind

Ostre wasabi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-19, 12:30   #22
kawa_zmlekiem
damn good coffee
 
Avatar kawa_zmlekiem
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 11 448
Dot.: Reklamacja Iwostin

Cytat:
Napisane przez Ostre wasabi Pokaż wiadomość
Tutaj nawet nie chodzi o to, że dostałam uczulenia ale o sam fakt tego, iż nie chcą podać mi informacji odnośnie tego który ze składników mógł wywołać u mnie taką reakcję.
A kto to wie..?
kawa_zmlekiem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-19, 12:31   #23
szarri
Wtajemniczenie
 
Avatar szarri
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 2 096
Dot.: Reklamacja Iwostin

Zostańmy drugimi Stanami, z pozwami o byle gòwno i powszechnymi instrukcjami dla ludzi o ograniczonych zdolnościach poznawczych - by wszystkim żyło się lepiej!

Pani na infolinii się nie popisała, ale moim zdaniem nie ma podstaw do reklamacji - chyba że uważasz, iż na każdej butelce soku powinna być instrukcja połykania, bo ktoś, kto się zachłysnął może nasłać UOKiK na producenta, że ten nie napisał, którą dziurką należy przyjmować płyny.
szarri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-19, 12:33   #24
Ostre wasabi
Zadomowienie
 
Avatar Ostre wasabi
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Szczecin :D
Wiadomości: 1 733
Dot.: Reklamacja Iwostin

I rozumiem że hypoalergiczny może uczulić, ale myślałam że jest tego znacznie mniejsze prawdopodobieństwo. Tym bardziej że nie jestem alergikiem i nigdy nie miałam reakcji alergicznej na żadne kosmetyki.

Cóż - jednak nie należy być w życiu zbyt ostrożnym
__________________
To all these greedy people
Trying to feed on what is mine
You've got to fill your hunger
And stop fucking with my mind
I know it's time to leave these places far behind

Ostre wasabi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-19, 12:37   #25
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Reklamacja Iwostin

no bez przesady, ŻADNA firma kosmetyczna nie jest w stanie zagwarantować w 100%, że nie wystąpi reakcja alergiczna.
Sama mam cerę wrażliwą, skłonną do podrażnień i reakcji alergicznych, kosmetyki dobieram metodą prób i błędów. Jeśli coś mi nie podpasuje to to odstawiam i szukam dalej, a nie bawię się w reklamację, bo mi podrażnienie wyszło (kiedyś miałam takie, że przez kilka godzin wyglądałam, jakbym sobie poparzyła twarz a poczytałam w necie opinie innych ludzi, którym z kolei to podpasowało).


Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
p.s. na mojej mikrofalówce nie ma ani słowa o zwierzętach

w takim razie możesz tam wysuszyć zwierzaka po kąpieli
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-19, 13:20   #26
90agnieszka90
Zakorzenienie
 
Avatar 90agnieszka90
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: ok.Łodzi
Wiadomości: 5 245
GG do 90agnieszka90
Dot.: Reklamacja Iwostin

Ah,ten Iwostin Ja się nabawiłam po żelu do mycia twarzy wysypu czerwonych krost na policzkach.
__________________
Nigdy nie pozwól, aby strach przed działaniem wykluczył Cię z gry

90agnieszka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-19, 14:45   #27
arrachnee
Zakorzenienie
 
Avatar arrachnee
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 4 843
Dot.: Reklamacja Iwostin

Powinnaś złożyć reklamację u sprzedawcy. Możesz do niej dołączyć info od lekarza.
Iwostin ciebie zignorował, bo to nie z producentem nawiązałaś umowę
a wiadomo jaka u nas jest polityka dbania o klienta
__________________

PUSTAK BLOG
różne wersje lakierów essie
Rossmannowe -40% - zakupy 1 2

Cytat:
Napisane przez vadi
patyk jest uniwersalny


arrachnee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-19, 15:26   #28
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Reklamacja Iwostin

Cytat:
Napisane przez Ostre wasabi Pokaż wiadomość
Tutaj nawet nie chodzi o to, że dostałam uczulenia ale o sam fakt tego, iż nie chcą podać mi informacji odnośnie tego który ze składników mógł wywołać u mnie taką reakcję.
ale skąd oni mają to niby wiedzieć? Myślisz, że jakaś firma będzie się domyślać co mogło Cie uczulić? Może mają Cię zaprosić na darmowe badania u alergologa?

Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
w takim razie możesz tam wysuszyć zwierzaka po kąpieli
szkoda, że nie mam zwierzątka
Cytat:
Napisane przez arrachnee Pokaż wiadomość
Powinnaś złożyć reklamację u sprzedawcy. Możesz do niej dołączyć info od lekarza.
Iwostin ciebie zignorował, bo to nie z producentem nawiązałaś umowę
a wiadomo jaka u nas jest polityka dbania o klienta
Ale reklamację, bo niby co? Jak krem matujący nie będzie matowił mojej cery to mam składać reklamację? Jeśli po szamponie będzie swędzieć mnie głowa to też mam to zrobić? Gdy dostanę wysypu po lekkim kremie nawilżającym to też? Przecież na opakowaniach producenci nie piszą - niektórych cer nie zmatowi, niektórych skóra głowy może swędzieć, niektórych może po naszym kremie "wysypać". Nie popadajmy w paranoje...
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-19, 15:36   #29
simsa22
Zadomowienie
 
Avatar simsa22
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 452
Dot.: Reklamacja Iwostin

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
Jak krem matujący nie będzie matowił mojej cery to mam składać reklamację?
Z drugiej strony patrząc to czy producent robi nam łaskę że produkt działa ?
Jeśli nie umie wyprodukować dobrze działającego produktu to niech nie deklaruje na opakowaniu że : krem matowi, nawilża, usuwa zmarszczki czy co tam jeszcze....
Przecież my za to płacimy
simsa22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-19, 15:41   #30
Cathas
Wtajemniczenie
 
Avatar Cathas
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: ポーランド
Wiadomości: 2 550
GG do Cathas
Dot.: Reklamacja Iwostin

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
Ale reklamację, bo niby co? Jak krem matujący nie będzie matowił mojej cery to mam składać reklamację?
Tak, a czemu nie?
Kupujesz produkt, który ma spełniać określoną rolę - nie robi tego, więc go reklamujesz.

Np.: jeśli kupisz zegarek, który nie działa - nie reklamujesz go?

Dla mnie kosmetyki to taki sam produkt jak AGD, etc. Nie działa - reklamuję.
__________________
gdybyś była trochę większa upiekłbym Cię w słodkim cieście


Moja wymiana - Parfumerie Generale, L'Artisan, ETRO i inne!
Cathas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:50.