portale randkowe - jak sprawdzacie, czy facet mówi prawdę? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-06-19, 23:47   #1
tambourinist
Rozeznanie
 
Avatar tambourinist
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 628

portale randkowe - jak sprawdzacie, czy facet mówi prawdę?


xx

Edytowane przez tambourinist
Czas edycji: 2013-10-05 o 21:04
tambourinist jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-20, 00:28   #2
201707171556
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5 619
Dot.: portale randkowe - jak sprawdzacie, czy facet mówi prawdę?

Nie mam takich doświadczeń, ale na Twoim miejscu również miałabym obawy. Jestem nieufna wobec ludzi.
Może jeżeli znasz jego imię i nazwisko to wpisz je w wyszukiwarkę, poszukaj go na facebooku, goldenline itp. Jeżeli znacie się jedynie z nicków to wpróbuj wygooglać nick.
201707171556 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-20, 00:31   #3
tambourinist
Rozeznanie
 
Avatar tambourinist
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 628
Dot.: portale randkowe - jak sprawdzacie, czy facet mówi prawdę?

Cytat:
Napisane przez Durga Pokaż wiadomość
Nie mam takich doświadczeń, ale na Twoim miejscu również miałabym obawy. Jestem nieufna wobec ludzi.
Może jeżeli znasz jego imię i nazwisko to wpisz je w wyszukiwarkę, poszukaj go na facebooku, goldenline itp. Jeżeli znacie się jedynie z nicków to wpróbuj wygooglać nick.
Próbowałam robić to, co piszesz, ale ma niegooglowalnego nicka (b. popularne imię). Zdjęcia próbowałam googlować, nie ma ich nigdzie indziej, ew. na stronach zabezpieczonych hasłem, które się chyba w wynikach nie wyświetlają.
tambourinist jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-20, 00:48   #4
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: portale randkowe - jak sprawdzacie, czy facet mówi prawdę?

Hm, no nie wiem... Spotkać się z nim, nie iść z nim do łóżka, poznać go?
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-20, 04:36   #5
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: portale randkowe - jak sprawdzacie, czy facet mówi prawdę?

jak dla mnie masz dziwne skojarzenie: pytanie o alkohol -> spić i wykorzystać. zamiast iść z nim od razu do łóżka, poznaj go lepiej. i po prostu kontroluj ilość alkoholu, żebyś później nie żałowała (nawet tego ewentualnego przespania się z nim).
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-20, 07:13   #6
tambourinist
Rozeznanie
 
Avatar tambourinist
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 628
Dot.: portale randkowe - jak sprawdzacie, czy facet mówi prawdę?

Cytat:
Napisane przez lexie Pokaż wiadomość
Hm, no nie wiem... Spotkać się z nim, nie iść z nim do łóżka, poznać go?
Super, bardzo oryginalne Ale zdarzyło mi się już, że facet, z którym się spotykałam i którego znałam kilka miesięcy okazał się być żonaty. Chciałabym tego teraz uniknąć.
tambourinist jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-20, 08:06   #7
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: portale randkowe - jak sprawdzacie, czy facet mówi prawdę?

może chodziło mu o pizzę
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-06-20, 08:12   #8
wiekanka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 4 063
Dot.: portale randkowe - jak sprawdzacie, czy facet mówi prawdę?

Oczywiscie,ze masz byc nieufna,bo go poprostu nie znasz.Dopiero od momentu waszego pierwszego spotkania,tak na prawde zaczynacie sie poznawac.Portal tylko was razem skojarzyl.Papier wszystko przyjmie i kazdy moze pisac co chce tak samo jak i mowic, Nie ma na to sposobu,by sprawdzic kogos za pierwszym razem.Na to czy ktos klamie czy mowi prawde nic nie poradzisz,zeby sprawdzic... potrzeba czasu.
Mnie zainteresowalo dlaczego on ma nadzieje ze lubisz margerite? A jak nie lubisz to co? i nie wierze,ze chcialby cie upic,bo jesli tak to dlaczego wlasnie margerita.
Mysle,ze lepiej by bylo gdyby zapytal ciebie o zdanie "co najchetniej pijesz?" a tak, to w moim odczuciu wyglada jakby juz ci cos narzucal.
wiekanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-20, 08:13   #9
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: portale randkowe - jak sprawdzacie, czy facet mówi prawdę?

Cytat:
Napisane przez wiekanka Pokaż wiadomość
Oczywiscie,ze masz byc nieufna,bo go poprostu nie znasz.Dopiero od momentu waszego pierwszego spotkania,tak na prawde zaczynacie sie poznawac.Portal tylko was razem skojarzyl.Papier wszystko przyjmie i kazdy moze pisac co chce tak samo jak i mowic, Nie ma na to sposobu,by sprawdzic kogos za pierwszym razem.Na to czy ktos klamie czy mowi prawde nic nie poradzisz,zeby sprawdzic... potrzeba czasu.
Mnie zainteresowalo dlaczego on ma nadzieje ze lubisz margerite? A jak nie lubisz to co? i nie wierze,ze chcialby cie upic,bo jesli tak to dlaczego wlasnie margerita.
Mysle,ze lepiej by bylo gdyby zapytal ciebie o zdanie "co najchetniej pijesz?" a tak, to w moim odczuciu wyglada jakby juz ci cos narzucal.
o jezu zwykłe pytanie nie trzeba traktować go śmiertelnie poważnie... trochę luzu :P
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-20, 08:17   #10
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: portale randkowe - jak sprawdzacie, czy facet mówi prawdę?

Cytat:
Napisane przez tambourinist Pokaż wiadomość
Macie doświadczenia z takich stron z oszustami, którzy chcieli się tylko z Wami przespać?
Jasne, zresztą nie dotyczy to tylko ludzi poznanych na portalach randkowych. Wszędzie są oszuści, na weselu u kuzynki też

Cytat:
Napisane przez tambourinist Pokaż wiadomość
Jutro spotykamy się po raz pierwszy na kolację, na weekend wyjeżdza. Na zakończenie stwierdził: "mam nadzieję, że lubisz margeritę". Mam nadzieję, że jego celem nie jest spić mnie (znowu ta lampka).
A kto Ci każe wypić od razu litr tej margerity?

---------- Dopisano o 09:15 ---------- Poprzedni post napisano o 09:14 ----------

Cytat:
Napisane przez wiekanka Pokaż wiadomość
Mnie zainteresowalo dlaczego on ma nadzieje ze lubisz margerite? A jak nie lubisz to co? i nie wierze,ze chcialby cie upic,bo jesli tak to dlaczego wlasnie margerita.
Bo widocznie on lubi i wybrał knajpę, w której podają najlepszą margeritę w mieście
Nie przesadzajmy z tą podejrzliwością

---------- Dopisano o 09:17 ---------- Poprzedni post napisano o 09:15 ----------

Cytat:
Napisane przez tambourinist Pokaż wiadomość
Super, bardzo oryginalne Ale zdarzyło mi się już, że facet, z którym się spotykałam i którego znałam kilka miesięcy okazał się być żonaty. Chciałabym tego teraz uniknąć.
No skoro zakładasz wątek z takim a nie innym pytaniem, to znaczy że najprostsza i najbardziej odpowiednia rada jest Ci nieznajoma

Nigdy nie wiesz na początku znajomości co i jak, ale to widać po zachowaniu, po tym jak się to i owo rozwija, jak wprowadza Cię w swoich znajomych, rodzinę...itd itp.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-20, 08:36   #11
dominikmeller25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 166
Dot.: portale randkowe - jak sprawdzacie, czy facet mówi prawdę?

jak wiesz jak ma na imię i gdzie mieszka to poszukaj w wyszukiwarce na nk czy facebooku, trochę czasu to zajmie ale znajdziesz go, nawet gdy ma popularnie imię to takiego delikwenta szybko można znaleźć.
dominikmeller25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-20, 08:41   #12
tambourinist
Rozeznanie
 
Avatar tambourinist
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 628
Dot.: portale randkowe - jak sprawdzacie, czy facet mówi prawdę?

Cytat:
Napisane przez chwast Pokaż wiadomość
może chodziło mu o pizzę
Nie Rozmawialiśmy w języku, w którym nazwy drinka/ pizzy się różnią
tambourinist jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-20, 08:47   #13
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: portale randkowe - jak sprawdzacie, czy facet mówi prawdę?

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Jasne, zresztą nie dotyczy to tylko ludzi poznanych na portalach randkowych. Wszędzie są oszuści, na weselu u kuzynki też

A kto Ci każe wypić od razu litr tej margerity?
---------- Dopisano o 09:15 ---------- Poprzedni post napisano o 09:14 ----------

Bo widocznie on lubi i wybrał knajpę, w której podają najlepszą margeritę w mieście
Nie przesadzajmy z tą podejrzliwością
---------- Dopisano o 09:17 ---------- Poprzedni post napisano o 09:15 ----------

No skoro zakładasz wątek z takim a nie innym pytaniem, to znaczy że najprostsza i najbardziej odpowiednia rada jest Ci nieznajoma

Nigdy nie wiesz na początku znajomości co i jak, ale to widać po zachowaniu, po tym jak się to i owo rozwija, jak wprowadza Cię w swoich znajomych, rodzinę...itd itp.
Jak wyżej.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-20, 08:50   #14
wiekanka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 4 063
Dot.: portale randkowe - jak sprawdzacie, czy facet mówi prawdę?

Moze rzeczywiscie jestem przewrazliwiona i szukam dziury w calym ale kiedys bylam na takim spotkaniu.Mialam ochote na piwo z sokiem ale gosc stwierdzil ,ze dziewczynie nie wypada pic piwo w knajpie wiec zamowil cos innego a ja nie smialam sie postawc.I potem bylo podobnie.Zaopiekowal sie mna tak,ze na pare miesiecy nie bylam soba.Ale to juz nie wazne.

Edytowane przez wiekanka
Czas edycji: 2013-06-20 o 09:00
wiekanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-20, 09:06   #15
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: portale randkowe - jak sprawdzacie, czy facet mówi prawdę?

Ale to Twoja wina i sprawa, że nie umiesz wywalczyć nawet napoju na jaki masz ochotę :P i że angażujesz się zanim dowiesz się konkretów o danym facecie. Więcej dystansu i silnej woli i tyle...
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-20, 09:10   #16
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: portale randkowe - jak sprawdzacie, czy facet mówi prawdę?

Cytat:
Napisane przez tambourinist Pokaż wiadomość
Super, bardzo oryginalne Ale zdarzyło mi się już, że facet, z którym się spotykałam i którego znałam kilka miesięcy okazał się być żonaty. Chciałabym tego teraz uniknąć.
No ale co chciałabyś usłyszeć?
Szpieguj go w necie, szukaj na facebooku, wynajmij prywatnego detektywa? Dowiedz się gdzie mieszka i czatuj pod klatką? Zahipnotyzuj go i wypytaj kiedy będzie w transie? Poproś wróżkę o pomoc?
Teraz jest oryginalnie?
Kiedy poznasz faceta w "realu" też dążysz do prześwietlenia go, bo może chce się umawiać na ma gdzieś tam dziewczynę?

A z margeritą nie przesadzajcie, może zna knajpę gdzie podają dobrą, a może sam lubi tego drinka Nikt przecież nie każe się nią upić, można poprzestać na jednym drinku.
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-20, 09:16   #17
ajah
wańka wstańka
 
Avatar ajah
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 12 467
Dot.: portale randkowe - jak sprawdzacie, czy facet mówi prawdę?

Cytat:
Napisane przez wiekanka Pokaż wiadomość
Moze rzeczywiscie jestem przewrazliwiona i szukam dziury w calym ale kiedys bylam na takim spotkaniu.Mialam ochote na piwo z sokiem ale gosc stwierdzil ,ze dziewczynie nie wypada pic piwo w knajpie wiec zamowil cos innego a ja nie smialam sie postawc.I potem bylo podobnie.Zaopiekowal sie mna tak,ze na pare miesiecy nie bylam soba.Ale to juz nie wazne.
Moze w związku z tymi doświadczeniami nie jesteś gotowa na randki w ciemno?
Jeśli masz obawy co do alkoholu mozesz pić coś bez %. Inna sprawa, ze zamiast na kolację mozna się umówić na lunch
BTW dla mnie to byłby juz znak alarmowy jakby facet stwierdził na spotkani,ze nie moge wypić tego na co mam ochotę, bo ...

Myśle, ze warto dmuchac na zimne dla własnego dobra. Mam nadzieję, ze uda ci się spędzić miły wieczór bez komplikacji.
__________________
nauczycielu, zajrzyj
ajah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-20, 09:20   #18
tambourinist
Rozeznanie
 
Avatar tambourinist
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 628
Dot.: portale randkowe - jak sprawdzacie, czy facet mówi prawdę?

Cytat:
Napisane przez lexie Pokaż wiadomość
Kiedy poznasz faceta w "realu" też dążysz do prześwietlenia go, bo może chce się umawiać na ma gdzieś tam dziewczynę?
Kiedy poznaję faceta "w realu", poznaję go wśród przyjaciół, nie na ulicy przecież. I nieformalne metody kontroli społeczenej czuwają nad tym, żeby facet na przykład nie zapomniał, że ma żonę. W necie, kiedy nie mamy wspólnych znajomych jest inaczej.

Zresztą, na tym portalu jest pytanie: "czy przed pierwszym spotkaniem googlujesz osobę, z którą się spotkasz?" I mnóstwo osób odpowiada, że tak W tym przypadku nie dało się nic znaleźć.

Edytowane przez tambourinist
Czas edycji: 2013-06-20 o 09:24
tambourinist jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-20, 09:35   #19
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: portale randkowe - jak sprawdzacie, czy facet mówi prawdę?

Cytat:
Napisane przez wiekanka Pokaż wiadomość
Moze rzeczywiscie jestem przewrazliwiona i szukam dziury w calym ale kiedys bylam na takim spotkaniu.Mialam ochote na piwo z sokiem ale gosc stwierdzil ,ze dziewczynie nie wypada pic piwo w knajpie wiec zamowil cos innego a ja nie smialam sie postawc.I potem bylo podobnie.Zaopiekowal sie mna tak,ze na pare miesiecy nie bylam soba.Ale to juz nie wazne.
Ale brak asertywności nie jest problemem faceta, tylko Twoim.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-20, 09:46   #20
tambourinist
Rozeznanie
 
Avatar tambourinist
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 628
Dot.: portale randkowe - jak sprawdzacie, czy facet mówi prawdę?

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Ale brak asertywności nie jest problemem faceta, tylko Twoim.
Twoja odpowiedź nie odnosiła się wprawdzie do mojego posta, ale bardzo mi się nie podoba. Logika jak w: "została zgwałcona, ale sama sobie winna, bo miała na sobie za krótką sukienkę". Nie można w taki sposób usprawiedniwiać buraczanego zachowania. Jak byś się czuła, gdyby ktoś Cię uderzył i stwierdził sama sobie jesteś winna, bo się nie broniłaś.
tambourinist jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-20, 09:48   #21
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: portale randkowe - jak sprawdzacie, czy facet mówi prawdę?

Cytat:
Napisane przez tambourinist Pokaż wiadomość
Nie Rozmawialiśmy w języku, w którym nazwy drinka/ pizzy się różnią
taaak? nie chciałam robić off topa, ale skoroś taka to muszę nie ma czegoś takiego jak margerita co napisałaś :P
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-20, 09:55   #22
tambourinist
Rozeznanie
 
Avatar tambourinist
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 628
Dot.: portale randkowe - jak sprawdzacie, czy facet mówi prawdę?

Cytat:
Napisane przez chwast Pokaż wiadomość
taaak? nie chciałam robić off topa, ale skoroś taka to muszę nie ma czegoś takiego jak margerita co napisałaś :P
Chodziło na pewno o drinka Nie wiem czy tak się nazywa po polsku, bo jednak polski nie jest językiem, którym posługuję się na codzień już od wielu lat i miewam zaćmienia/ popełniam błędy/ kalki językowe, a nie mam ochoty wszystkiego googlować przed napisaniem.

[edit]

Ach tak, już widzę: margarita.
Zrewanżuję się wskazówką, że przed zdaniami podrzędnymi w zdaniach złożonych stawia się przecinek. Straszna tragedia, że go nie postawiłaś x__X

Edytowane przez tambourinist
Czas edycji: 2013-06-20 o 10:01
tambourinist jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-20, 09:56   #23
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: portale randkowe - jak sprawdzacie, czy facet mówi prawdę?

Cytat:
Napisane przez tambourinist Pokaż wiadomość
Chodziło na pewno o drinka Nie wiem czy tak się nazywa po polsku, bo jednak polski nie jest językiem, którym posługuję się na codzień już od wielu lat i miewam zaćmienia/ popełniam błędy/ kalki językowe, a nie mam ochoty wszystkiego googlować przed napisaniem.
no ok rozumiem tylko chodzi mi o to, że po prostu naskoczyłaś bezsensu czego nie lubię

eot
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-20, 10:01   #24
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: portale randkowe - jak sprawdzacie, czy facet mówi prawdę?

Cytat:
Napisane przez tambourinist Pokaż wiadomość
Twoja odpowiedź nie odnosiła się wprawdzie do mojego posta, ale bardzo mi się nie podoba. Logika jak w: "została zgwałcona, ale sama sobie winna, bo miała na sobie za krótką sukienkę". Nie można w taki sposób usprawiedniwiać buraczanego zachowania. Jak byś się czuła, gdyby ktoś Cię uderzył i stwierdził sama sobie jesteś winna, bo się nie broniłaś.
Twoja odpowiedź nie odnosi się co prawda do mojego posta,ale się wypowiem. Jeśli już bawimy się w przykład gwałtu,to biorąc pod uwagę to co pisze o sobie autorka, byłoby "zgodziła się na to co proponowałem,a teraz mówi że to był gwałt" :P Nie potrafisz/nie chcesz wywalczyć sobie piwa do wypicia i co, to faceta wina?
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany

Edytowane przez elvegirl
Czas edycji: 2013-06-20 o 10:02
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-20, 10:09   #25
ajah
wańka wstańka
 
Avatar ajah
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 12 467
Dot.: portale randkowe - jak sprawdzacie, czy facet mówi prawdę?

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Twoja odpowiedź nie odnosi się co prawda do mojego posta,ale się wypowiem. Jeśli już bawimy się w przykład gwałtu,to biorąc pod uwagę to co pisze o sobie autorka, byłoby "zgodziła się na to co proponowałem,a teraz mówi że to był gwałt" :P Nie potrafisz/nie chcesz wywalczyć sobie piwa do wypicia i co, to faceta wina?
Nie rozumiem twojej wypowiedzi.
Jeśli kobieta wypije za dużo albo wypije coś co ją ścina z nóg (a wcześniej tego nie piła) to oznacza tylko tyle, ze jest pod wpływem alkoholu na własne zyczenie.
Nie oznacza to, ze jak jest pijana i mamrocze, gada od rzeczy ktoś moze ją wykorzystać w jakikolwiek sposób, a to ze jest pijana jest usprawiedliwieniem.
__________________
nauczycielu, zajrzyj
ajah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-20, 10:17   #26
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: portale randkowe - jak sprawdzacie, czy facet mówi prawdę?

ajah, chodzi mi o to, że jak idziemy na jedno z pierwszych spotkań z nowopoznaną osobą, to powinnyśmy uważać, nie pić co i ile popadnie, jeśli nie chcemy być paniami do łóżka, to nie powinnyśmy od razu do tego łóżka iść i generalnie jeśli nam coś nie pasuje, to to komunikować.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-20, 10:27   #27
tambourinist
Rozeznanie
 
Avatar tambourinist
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 628
Dot.: portale randkowe - jak sprawdzacie, czy facet mówi prawdę?

Cytat:
Napisane przez chwast Pokaż wiadomość
no ok rozumiem tylko chodzi mi o to, że po prostu naskoczyłaś bezsensu czego nie lubię

eot
jak na ciebie naskoczyłam, że napisałam, że drink, nie pizza? może jednak popracuj nad poczuciem własnej wartości.

też eot.

---------- Dopisano o 11:27 ---------- Poprzedni post napisano o 11:23 ----------

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
ajah, chodzi mi o to, że jak idziemy na jedno z pierwszych spotkań z nowopoznaną osobą, to powinnyśmy uważać, nie pić co i ile popadnie, jeśli nie chcemy być paniami do łóżka.
jeśli facet idzie do łóżka z kobietą, która jest widocznie pijana (nawet jeśli wydaje się chcieć iść z nim do łóżka) albo zamroczona czymś innym to to jest gwałt. a ty go usprawiedliwiasz.
tambourinist jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-20, 10:34   #28
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: portale randkowe - jak sprawdzacie, czy facet mówi prawdę?

Cytat:
Napisane przez tambourinist Pokaż wiadomość

jeśli facet idzie do łóżka z kobietą, która jest widocznie pijana (nawet jeśli wydaje się chcieć iść z nim do łóżka) albo zamroczona czymś innym to to jest gwałt. a ty go usprawiedliwiasz.
W podanym przez Ciebie odniesieniu do tematu gwałtu nie było słowa o wykorzystaniu pijanej kobiety. Przeczytaj siebie jeszcze raz, to może zrozumiesz o co mi chodziło.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-20, 11:27   #29
rochelle_
Mów mi Rosia :)
 
Avatar rochelle_
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 364
Dot.: portale randkowe - jak sprawdzacie, czy facet mówi prawdę?

Nie korzystam z portali randkowych, ale zawieram znajomości z ludźmi z portali tematycznych, gier online itp. I dla nich (i dla mnie) przy dużej częstotliwości rozmów, również na skype (w większości to kobiety, ale tutaj nie mam reguły) naturalne jest np. wymienienie się facebookiem, linkeinem (w przypadku ludzi z branży) itp. To już jakoś pozwala ci mieć jakieś pojęcie o osobie, chociażby, czy pracuje tam, gdzie mówi.

A nieufna nawet być powinnaś, przecież go nie znasz osobiście
__________________

Złap Rośkę w sieci!
nowy wpis! ---> www.rzeklam.pl
Instagram
Stream, czyli giereczki

Edytowane przez rochelle_
Czas edycji: 2013-06-20 o 11:31
rochelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-20, 11:35   #30
tambourinist
Rozeznanie
 
Avatar tambourinist
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 628
Dot.: portale randkowe - jak sprawdzacie, czy facet mówi prawdę?

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
W podanym przez Ciebie odniesieniu do tematu gwałtu nie było słowa o wykorzystaniu pijanej kobiety.
Ale w twoim jest a do twojego się odnoszę. Sugerujesz, że jeśli kobieta jest pijana to sobie winna - piszesz, że jeśli nie chce iść z kimś do łóżka ma nie pić.


Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Przeczytaj siebie jeszcze raz, to może zrozumiesz o co mi chodziło.
Masz 12 lat, żeby stosować tego typu argumentację? Do "czytaj ze zrozumieniem" dodaj jeszcze "zazdrościsz", będzie komplet
tambourinist jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:39.