Izotek - cz.II - Strona 155 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-02-28, 14:09   #4621
vericious
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 65
Dot.: Izotek - cz.II

Cytat:
Napisane przez renata1155 Pokaż wiadomość
Zostanie mi jakies 70 tabletek....
Jesteś niepoważna? Jak możesz proponować odkupienie tak silnych leków, które zostały przepisane Tobie?

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2018-03-01 o 08:52 Powód: cytat
vericious jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-01, 12:34   #4622
renata1155
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 20
Dot.: Izotek - cz.II

Masz całkowitą rację, zupełnie mnie przyćmiło.
renata1155 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-01, 13:33   #4623
Lena_94
Wtajemniczenie
 
Avatar Lena_94
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 2 518
Dot.: Izotek - cz.II

Powinno się brać w trakcie posiłku.
Ja jem płatki z mlekiem 2% tłuszczu i lekarka powiedziała że to ok.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Lena_94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-01, 14:40   #4624
kiedy_hajs
Raczkowanie
 
Avatar kiedy_hajs
 
Zarejestrowany: 2017-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 101
Dot.: Izotek - cz.II

Cytat:
Napisane przez ferero18 Pokaż wiadomość
Czy jest jakiś sposób żeby nawilżać twarz przy kuracji ? Bo tłustych kremów ani chyba w ogóle kremów nie wolno używać bo zapychają, to w takim razie co ja mogę nałożyć na twarz żeby była nawilżona ? Z góry mówię, że Cetaphil albo jakieś aloesowe kosmetyki nie działają. Stosuję tak czy siak, ale no efektu nie daje. Twarz jest cała w odpadających płatach tak nawiasem mówiąc. Zna ktoś jakieś sprawdzone kosmetyki do nawilżania ?
Ja w ogóle nie miałam problemu z suchą cerą. No chyba, że na serio nie smarowałam się niczym tydzień bo byłam leniwa.
Ale tak to wystarczył mi przez całą kurację EloDerm różowy który kosztuje grosze w aptece. Potem przerzuciłam się na krem hipoalergiczny Biały Jeleń który też jest tani. Rano i wieczorem się smarowałam i było ideolo.
Koszmarem za to była skóra na ciele - do tej pory nie mogę jej nawilżyć a jestem po kuracji 2 miesiące.

---------- Dopisano o 15:40 ---------- Poprzedni post napisano o 15:39 ----------

Cytat:
Napisane przez vericious Pokaż wiadomość
Jesteś niepoważna? Jak możesz proponować odkupienie tak silnych leków, które zostały przepisane Tobie?
Pomijając fakt, że to nielegalne
__________________
FretkArt - jakby kogoś interesował mój tani ołówek na kartce z drukarki.

Ja bym kota nie wzięła
na weekend
A ty mi chciałeś
serce oddać,
na wieczność.
kiedy_hajs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-02, 03:58   #4625
Beefy_Malibu_Doctor
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 6
Dot.: Izotek - cz.II

Brałem aknenormin przez 4 miesiące, dermatolog powiedział, że jestem wyleczony i kończymy kuracje.
Przyjąłem 60mg/1kg
Najlepszy krem: dexeryl.
Najlepsza pomadka: carmex classic.
Koszt: 1200zł (2xbadania - 200zł. 4xWizyta dermatolog - 400zł. 4xTabletki - 600zł.)
Cera okej, jest dużo lepiej. Polecam systematycznie nawilżać oczy. Raz wstałem z łóżka to nie mogłem złapać ostrośći przez cały dzień, widziałem wszystko podwójnie - dobrze, że zostałem w domu tego dnia. Największy dramat miałem na dłoniach. Mam skłonność do atopowego zapalenia skóry a ta, podczas kuracji wyglądała okropnie. Jakbym miał poparzenia n-tego stopnia. Przez 4 miesiące skóra się łuszczyła w sposób suchy, jakbym był obsypanym mąką, raz na miesiąc pojawiał się jakby stan zapalny z mega zaczerwienieniem, sciągnięciem skóry i mega podrażnieniem -
taka skorupa z magmy wulkanicznej wokół ust - po 4 dniach cierpienia wyłaniała się skóra jak u niemowlaka. Pojawiła mi się na początku kuracji gulka, nie chce zejśc do teraz. Próbowałem 4 maści i przekłuwania - jedynie to mi teraz przeszkadza.
Szczerze mówiąc to myślałem, że na faceta 80kg skutki uboczne będą słabiej działać ale nic z tego. Żadnej taryfy ulgowej.

Edytowane przez Beefy_Malibu_Doctor
Czas edycji: 2018-03-02 o 04:12
Beefy_Malibu_Doctor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-02, 05:27   #4626
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Izotek - cz.II

Mała dawka i krótka kuracja. Ciekawe czy będzie skuteczna.
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-02, 11:35   #4627
Blondynka93
Raczkowanie
 
Avatar Blondynka93
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 284
Dot.: Izotek - cz.II

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
Mała dawka i krótka kuracja. Ciekawe czy będzie skuteczna.
Nawet bardzo mała dawka. Znajoma wzięła ok. 80 mg/kg, lekarz stwierdził, że już jest dobrze i wystarczy, a trądzik wrócił po kilku miesiącach. Mam wrażenie, że niektórzy dermatolodzy boją się przepisywać Izotek i robią takie manewry, a tylko szkodzą tym pacjentom.
Blondynka93 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-03-02, 17:42   #4628
Beefy_Malibu_Doctor
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 6
Dot.: Izotek - cz.II

Też tak myśle. Byłem zdecydowany na 8 miesięcy i nawet z obecnym stanem cery chciałem jeszcze troche pocierpieć. Z drugiej strony to jest chemia i bez sensu niszczyć swoje zdrowie. Wybierałem derma na podstawie opinni na znanylekarz. Teraz jak czytam te opinie to chyba jest to jego standardowa kuracja, tj. 40mg dziennie na 4 miesiące.

dr n. med. Aleksander Karpisiewicz. Poznań. Ktoś był u niego?
Beefy_Malibu_Doctor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-02, 17:46   #4629
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Izotek - cz.II

Dziwne podejście, ciekawe na czym się opiera proponując tak małą dawkę na kg
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-02, 17:50   #4630
AmandaO
Przyczajenie
 
Avatar AmandaO
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 4
Dot.: Izotek - cz.II

Zaczynam obecnie już trzecią kurację Izotekiem i jestem załamana Czy któraś z Was przechodziła tyle kuracji? U mnie po dwóch były duże nawroty, dlatego zdecydowałam się na trzecią. Obawiam się, że trądzik jednak nigdy nie zniknie...
AmandaO jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-02, 20:24   #4631
ikaxd16
Raczkowanie
 
Avatar ikaxd16
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 301
Dot.: Izotek - cz.II

Było ładnie, było gładko ale nie mogło tak zostać. Dzień 85 i kolejny wysp. 😭

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ikaxd16 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-03-03, 07:16   #4632
klaudii89
Raczkowanie
 
Avatar klaudii89
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Częstochowa / Kraków
Wiadomości: 193
Dot.: Izotek - cz.II

Witam ponownie,

Bywam tu już rzadko, ponieważ jestem prawie rok (minie pod koniec marca) po kuracji i nie mam prawie wcale wyprysków. Ja przyjęłam ok 145 mg/kg i to była bardzo duża determinacja i nacisk z mojej strony, żeby to była duża dawka. Wcześniej przeszłam 3 nieudane antybiotykoterapie. Teraz czasem coś wyskoczy (zazwyczaj przed okresem) - malutki, biały wyprysk, posmaruje go żelem z drzewa herbacianego za 6 zł z apteki i rano nie ma śladu, a że wyprysk malutki to blizny po czymś takim nie zostają. Naprawdę, jestem bardzo zadowolona. Na co dzień nie maluję się podkładem, jedynie na szczególne okazje 2/3 w miesiącu około i to nie powoduje wyprysków (lirene perfect tone). O dietę nie dbam jakoś szczególnie - jem według moich preferencji, czyli praktycznie zero fast foodów, których nie lubię, ale codziennie mniejszy lub większy słodycz

Życzę wszystkim siły i jak najlepszych efektów
klaudii89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-04, 08:25   #4633
Blondynka93
Raczkowanie
 
Avatar Blondynka93
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 284
Dot.: Izotek - cz.II

Cytat:
Napisane przez klaudii89 Pokaż wiadomość
Witam ponownie,

Bywam tu już rzadko, ponieważ jestem prawie rok (minie pod koniec marca) po kuracji i nie mam prawie wcale wyprysków. Ja przyjęłam ok 145 mg/kg i to była bardzo duża determinacja i nacisk z mojej strony, żeby to była duża dawka. Wcześniej przeszłam 3 nieudane antybiotykoterapie. Teraz czasem coś wyskoczy (zazwyczaj przed okresem) - malutki, biały wyprysk, posmaruje go żelem z drzewa herbacianego za 6 zł z apteki i rano nie ma śladu, a że wyprysk malutki to blizny po czymś takim nie zostają. Naprawdę, jestem bardzo zadowolona. Na co dzień nie maluję się podkładem, jedynie na szczególne okazje 2/3 w miesiącu około i to nie powoduje wyprysków (lirene perfect tone). O dietę nie dbam jakoś szczególnie - jem według moich preferencji, czyli praktycznie zero fast foodów, których nie lubię, ale codziennie mniejszy lub większy słodycz

Życzę wszystkim siły i jak najlepszych efektów
Dzięki za post, takich tu brakuje! Zwykle odzywają się te osoby, które są niezadowolone z leczenia i wtedy innym może się wydawać, że kuracja mało komu pomaga. Cieszę się bardzo, że masz ładną cerę i życzę Ci, żeby tak już zostało na zawsze
Blondynka93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-04, 15:00   #4634
kiedy_hajs
Raczkowanie
 
Avatar kiedy_hajs
 
Zarejestrowany: 2017-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 101
Dot.: Izotek - cz.II

Cytat:
Napisane przez Beefy_Malibu_Doctor Pokaż wiadomość
Brałem aknenormin przez 4 miesiące, dermatolog powiedział, że jestem wyleczony i kończymy kuracje.
Przyjąłem 60mg/1kg
Najlepszy krem: dexeryl.
Najlepsza pomadka: carmex classic.
Koszt: 1200zł (2xbadania - 200zł. 4xWizyta dermatolog - 400zł. 4xTabletki - 600zł.)
Cera okej, jest dużo lepiej. Polecam systematycznie nawilżać oczy. Raz wstałem z łóżka to nie mogłem złapać ostrośći przez cały dzień, widziałem wszystko podwójnie - dobrze, że zostałem w domu tego dnia. Największy dramat miałem na dłoniach. Mam skłonność do atopowego zapalenia skóry a ta, podczas kuracji wyglądała okropnie. Jakbym miał poparzenia n-tego stopnia. Przez 4 miesiące skóra się łuszczyła w sposób suchy, jakbym był obsypanym mąką, raz na miesiąc pojawiał się jakby stan zapalny z mega zaczerwienieniem, sciągnięciem skóry i mega podrażnieniem -
taka skorupa z magmy wulkanicznej wokół ust - po 4 dniach cierpienia wyłaniała się skóra jak u niemowlaka. Pojawiła mi się na początku kuracji gulka, nie chce zejśc do teraz. Próbowałem 4 maści i przekłuwania - jedynie to mi teraz przeszkadza.
Szczerze mówiąc to myślałem, że na faceta 80kg skutki uboczne będą słabiej działać ale nic z tego. Żadnej taryfy ulgowej.
Słodki Jezu, co to za badania, że 200zł? o.O Ja najwięcej 40 zł płaciłam. W różnych punktach w Warszawie, bo nie tylko w jednym robiłam.
__________________
FretkArt - jakby kogoś interesował mój tani ołówek na kartce z drukarki.

Ja bym kota nie wzięła
na weekend
A ty mi chciałeś
serce oddać,
na wieczność.
kiedy_hajs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-04, 15:31   #4635
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Izotek - cz.II

Cytat:
Napisane przez kiedy_hajs Pokaż wiadomość
Słodki Jezu, co to za badania, że 200zł? o.O Ja najwięcej 40 zł płaciłam. W różnych punktach w Warszawie, bo nie tylko w jednym robiłam.
Ja nigdy nie schodziłam poniżej 100zl, też Warszawa plus robiłam w jednym z tańszych laboratoriów. Morfologia, próby wątrobowe, cholesterol, trojglicerydy, keratynina, krzepliwosc.
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-04, 16:20   #4636
Lena_94
Wtajemniczenie
 
Avatar Lena_94
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 2 518
Dot.: Izotek - cz.II

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
Ja nigdy nie schodziłam poniżej 100zl, też Warszawa plus robiłam w jednym z tańszych laboratoriów. Morfologia, próby wątrobowe, cholesterol, trojglicerydy, keratynina, krzepliwosc.

Mogę podpytać co to za laboratorium?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Lena_94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-04, 16:32   #4637
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Izotek - cz.II

Cytat:
Napisane przez Lena_94 Pokaż wiadomość
Mogę podpytać co to za laboratorium?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lecznica dla Ciebie na Marszałkowskiej
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-05, 10:04   #4638
kiedy_hajs
Raczkowanie
 
Avatar kiedy_hajs
 
Zarejestrowany: 2017-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 101
Dot.: Izotek - cz.II

Ale drogo Ja zawsze 4-5 badań robiłam i płaciłam maksymalnie 65 zł.
__________________
FretkArt - jakby kogoś interesował mój tani ołówek na kartce z drukarki.

Ja bym kota nie wzięła
na weekend
A ty mi chciałeś
serce oddać,
na wieczność.
kiedy_hajs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-05, 17:57   #4639
Beefy_Malibu_Doctor
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 6
Dot.: Izotek - cz.II

2x badania - 200zł napisałem. Badania robiłem w 1 i 2 miesiącu. 200zł to koszt całkowity
Beefy_Malibu_Doctor jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-03-05, 18:20   #4640
Lena_94
Wtajemniczenie
 
Avatar Lena_94
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 2 518
Dot.: Izotek - cz.II

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
Lecznica dla Ciebie na Marszałkowskiej

Dzięki


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Lena_94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-06, 14:31   #4641
vericious
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 65
Dot.: Izotek - cz.II

No tak. Zachwalałam moje piękne włosy na Izoteku... Bałam się, że nie będzie to jednak trwało długo, aż do teraz, kiedy znów zaczęły wypadać garściami.

Czy są jakieś tabletki, które realnie wam pomogły w linieniu podczas Izoteku?
vericious jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-07, 11:52   #4642
someonelikeyou2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 147
Dot.: Izotek - cz.II

Ja przez całą kurację biorę masę suplementów. Skończyłam maxi krzem, teraz biorę Biotynę Forte (sporo tańsza niż Biotebal). Ale mi włosy jakoś bardzo nie wypadają i nie wypadały, także nie wiem czy działa...

Kilka dni zapomniałam o przyjmowaniu witaminy B2 i mam oto popękane kąciki ust (zajady) :/
someonelikeyou2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-10, 23:12   #4643
Pieczarka02
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 41
Dot.: Izotek - cz.II

Hej.
Może nie miałam tragicznego problemu z trądzikiem. Głównie uciążliwe zaskórniki (kaszka na całej twarzy), na które nic nie działało i czasami większe stany zapalne - szczególnie policzki i broda, niekiedy wyglądało to naprawdę nieciekawie. Brałam najniższą dawkę przez dwa miesiące. Niestety, musiałam przerwać ze względu na złe wyniki wątroby. Ale poprawa cery ogromna! Jakieś 80% mi zeszło. Aczkolwiek będę chciała wznowić kurację jeszcze na jakiś miesiąc, żeby całkowicie zamknąć temat. W tygodniu badania i wizyta u dermatolog. Oby z wątrobą było już dobrze, to wtedy byłaby kwestia czasu, by osiągnąć całkowicie gładką twarz.
Trzymam kciuki, by wszyscy uzyskali tak dobre efekty jak ja!
Pieczarka02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-11, 15:47   #4644
Lena_94
Wtajemniczenie
 
Avatar Lena_94
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 2 518
Dot.: Izotek - cz.II

Cytat:
Napisane przez Pieczarka02 Pokaż wiadomość
Hej.
Może nie miałam tragicznego problemu z trądzikiem. Głównie uciążliwe zaskórniki (kaszka na całej twarzy), na które nic nie działało i czasami większe stany zapalne - szczególnie policzki i broda, niekiedy wyglądało to naprawdę nieciekawie. Brałam najniższą dawkę przez dwa miesiące. Niestety, musiałam przerwać ze względu na złe wyniki wątroby. Ale poprawa cery ogromna! Jakieś 80% mi zeszło. Aczkolwiek będę chciała wznowić kurację jeszcze na jakiś miesiąc, żeby całkowicie zamknąć temat. W tygodniu badania i wizyta u dermatolog. Oby z wątrobą było już dobrze, to wtedy byłaby kwestia czasu, by osiągnąć całkowicie gładką twarz.
Trzymam kciuki, by wszyscy uzyskali tak dobre efekty jak ja!

Najniższa dawka na 2 miesiące+ wizja jeszcze miesiąca i już koniec? To chyba strasznie mało.


Ja mam 20 mg i wizję kuracji na 11 miesięcy(cały czas mała dawka bo też źle nie było).


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Lena_94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-11, 16:01   #4645
Pieczarka02
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 41
Dot.: Izotek - cz.II

Cytat:
Napisane przez Lena_94 Pokaż wiadomość
Najniższa dawka na 2 miesiące+ wizja jeszcze miesiąca i już koniec? To chyba strasznie mało.


Ja mam 20 mg i wizję kuracji na 11 miesięcy(cały czas mała dawka bo też źle nie było).


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak, pani dermatolog też była zdziwiona, że tak szybko zostały osiągnięte dobre efekty. Żadne maści, kremy i roztwory mi wcześniej nie pomagały przez kilka lat. Mam nadzieję, że już niedługo całkowicie uda się zamknąć ten temat.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pieczarka02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-11, 16:02   #4646
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Izotek - cz.II

Cytat:
Napisane przez Pieczarka02 Pokaż wiadomość
Tak, pani dermatolog też była zdziwiona, że tak szybko zostały osiągnięte dobre efekty. Żadne maści, kremy i roztwory mi wcześniej nie pomagały przez kilka lat. Mam nadzieję, że już niedługo całkowicie uda się zamknąć ten temat.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja efekty też miałam po dwóch miesiącach, ale mimo wszystko kuracja trwała rok
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-11, 16:09   #4647
Pieczarka02
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 41
Dot.: Izotek - cz.II

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
Ja efekty też miałam po dwóch miesiącach, ale mimo wszystko kuracja trwała rok
Mniej więcej chyba tyle trwają te kuracje. Koleżanka brała przez 9 miesięcy i osiągnęła rewelacyjny efekt. U mnie aspat był przed rozpoczęciem kuracji lekko podwyższony, później wyniki skoczyły mi trzykrotnie i może dlatego moja kuracja nie trwa tyle, ile normalnie powinna. Tak mi się wydaje. Pani dermatolog mówiła, żeby najpierw poprawić wyniki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Pieczarka02
Czas edycji: 2018-03-11 o 16:11
Pieczarka02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-11, 17:49   #4648
Lena_94
Wtajemniczenie
 
Avatar Lena_94
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 2 518
Dot.: Izotek - cz.II

Cytat:
Napisane przez Pieczarka02 Pokaż wiadomość
Tak, pani dermatolog też była zdziwiona, że tak szybko zostały osiągnięte dobre efekty. Żadne maści, kremy i roztwory mi wcześniej nie pomagały przez kilka lat. Mam nadzieję, że już niedługo całkowicie uda się zamknąć ten temat.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Jestem bardzo ciekawa jak będzie po tym czasie bo tak krótka kuracja to wątkowy wyjątek z tego co tu czytam.


U mnie w ten wtorek mija 60 dni, jutro wizyta u lekarza.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Lena_94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-11, 21:18   #4649
ikaxd16
Raczkowanie
 
Avatar ikaxd16
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 301
Dot.: Izotek - cz.II

U mnie 93 dni i uwaga JEDNA zmiana zapalna. Wszystko ładnie poschodziło po ostatnim jak sie okazało mini wysypie. Na razie jestem zadowolona tylko zaczęły mi bardzo przeszkadzać przebarwienia i blizny. Ide w tym tygodniu na badania. Brała któraś z was Calcium Pantothenicum? Można bez obaw brać przy izo? Chodzi mi o wypadanie włosów i okropne zajady.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ikaxd16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-12, 13:56   #4650
fi
Zadomowienie
 
Avatar fi
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 731
Dot.: Izotek - cz.II

Szósty tydzień na Izoteku 2 x 20mg dziennie. Już po pierwszej wizycie, badania ok, kontynuacja dawki. Niestety ale mam problem z pęcherzem Zaczęło się od kłucia w cewce moczowej, potem cały czas czułam pęcherz, kupiłam furagine i wziełam całe opakowanie zgodnie z instrukcją, dokupiłam Fitotizynę i.... po 1 dni po skończonym opakowaniu furaginy jest nawrót. Przed kuracją nie miałam żadnych problemów z pęcherzem, zero infekcji ani intymnych ani moczowych...
__________________
Potwor z Bagien
fi jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-01-27 19:31:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:30.