Izotek - cz.II - Strona 53 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-01-30, 15:01   #1561
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Izotek - cz.II

Cytat:
Napisane przez KarolaKr Pokaż wiadomość
dziewczyny, czy w trakcie kuracji miałyście swędzącą skórę głowy? zauważyłam ostatnio, że często się drapię po głowie.
Kupiłam już szampon ZiajaMed przeciw świądowi skóry - co jeszcze mogę zrobić?
Temu świądowi nie towarzyszy łuszczenie skóry głowy ani łupież
Nie miałam takiego objawu. Może dermatolog coś logicznego Ci zasugeruje

Cytat:
Napisane przez glejdis Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy przed kuracją miałyście ekstremalnie tłustą cerę?

Ja miałam istny smalec Już po dwóch godzinach od umycia twarzy świeciłam się jakby ktoś mnie wodą oblał, a pod koniec dnia aż swędziała mnie skóra od tego sebum, czułam się obrzydliwie. Jakiego podkładu bym nie nałożyła, to spływał po krótkim czasie. A nie wysuszałam wcale cery, tylko właśnie nawilżałam... Ale nie pomogło. Boję się, że to po kuracji wróci... Brrr. Dziś mija drugi miesiąc z Izotekiem
Ja nie miałam bardzo tłustej, nieco przetłuszczała się strefa T. Obecnie, ponad pół roku po kuracji cera jest normalna, nie muszę robić poprawek makijażu w ciągu dnia, to duża ulga Włosy także niemal się nie przetłuszczają, ale wiem, że jestem akurat tutaj wyjątkiem bo dziewczynom raczej wracało przetłuszczanie włosów po zakończeniu izo.
laisla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-30, 15:03   #1562
kamiko13
Raczkowanie
 
Avatar kamiko13
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 66
Dot.: Izotek - cz.II

ufff- cieszę się, że was tu znalazłam- skarbnica wiedzy i dobrego słowa
Jednym z powodów dla których nie brałam wcześniej Izoteku była nawracająca depresja- ostatnio moja pani doktor powiedziała, że gorzej być nie może i Izotek tego nie pogorszy ;-) wiec dostałam receptę i biorę tydzień- poza szczypawką w oczach, żadnych efektów- ani dobrych ani złych;-)

ps
dwa obrzydliwe pryszcze - wielkie i bolące- to tak na dobranoc
__________________
Hotel dla kotów Kobyłka

Edytowane przez kamiko13
Czas edycji: 2016-01-30 o 20:24
kamiko13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-31, 01:20   #1563
MarlenKawka
Przyczajenie
 
Avatar MarlenKawka
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5
Dot.: Izotek - cz.II

Cytat:
Napisane przez kamiko13 Pokaż wiadomość
ufff- cieszę się, że was tu znalazłam- skarbnica wiedzy i dobrego słowa
Jednym z powodów dla których nie brałam wcześniej Izoteku była nawracająca depresja- ostatnio moja pani doktor powiedziała, że gorzej być nie może i Izotek tego nie pogorszy ;-) wiec dostałam receptę i biorę tydzień- poza szczypawką w oczach, żadnych efektów- ani dobrych ani złych;-)

ps
dwa obrzydliwe pryszcze - wielkie i bolące- to tak na dobranoc


Ja z depresją walczę kilka lat ale leczenie izotekiem nie miało żadnego wpływu. Warto było bo to jak teraz wygląda cera dodaje pewności siebie a przez całą twarz w trądziku dodatkowo łapałam kompleksy

Z izotekiem trzeba naprawdę uważać w kwestii ciąży oraz opalania, którego nie wolno stosować. Myśl, że izotek wyleczył mnie z trądziku do końca życia, podbudowała i warto było się przemęczyć

Było ciężko kiedy cera się paskudnie łuszczyła, świeciła, usta wiecznie z pękającymi kącikami, suche oczy. czassami bóle żółądka i czułam piekło pod skórą a dodatkowo nie mogłam nakładać ciężkich i mocno kryjących fluidów - takie monstrum, które skupiało uwagę i momentami odrzucało na sam widok..Podchodziłam do kuracji dwukrotnie bo za pierwszym razem przerwałam z własnej głupoty (uznałam, że już jest ok.) i trochę finansowo kiepsko było. Za drugim razem wszystkiego pilnowałam i do samego końca konsultowałam z moją dermatolog. Siostra również od kilku dobrych lat po tej kuracji nie miała żadnych problemów z trądzikiem a miała mocniejszy rodzaj ropny.

Dziewczyny, zaciśnijcie zęby i do końca z tym walczcie
__________________
Początkująca, poszukująca

Edytowane przez MarlenKawka
Czas edycji: 2016-01-31 o 01:37
MarlenKawka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-31, 02:14   #1564
kalinolistek
Zakorzenienie
 
Avatar kalinolistek
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 9 141
Dot.: Izotek - cz.II

Obawiam się, że będę musiała za miesiąc iść do dermatologa. O ile przetłuszczające się włosy nie są dla mnie problemem, tak świecąca się dość mocno skóra i zaskórniki już tak... Widzę, że zaczyna się dziać coś niepokojącego na policzkach.
Póki co obserwuję uważnie co się dzieje, bo może to wynika ze stresu (jestem przed obroną), zbliża mi się okres i kiepsko się odżywiam.
__________________
"Nie ma na świecie rzeczy, której należy się bać, za to jest wiele takich, dla których warto dać z siebie wszystko."
Hanni Münzer


kalinolistek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-31, 17:09   #1565
kamiko13
Raczkowanie
 
Avatar kamiko13
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 66
Dot.: Izotek - cz.II

Naokoło ust i tak w ogóle w okolicach nos usta broda robią mi się takie białe pypcie, jest ich teraz jakby więcej niż zwykle. I skóra w tej okolicy jest mocno podrażniona- nie bardzo wiem czy to wysuszać, nawilżać, natłuszczać? Dezynfekować- chyba nie bardzo -sama nie wiem.
__________________
Hotel dla kotów Kobyłka
kamiko13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-31, 17:25   #1566
wirlee
Raczkowanie
 
Avatar wirlee
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 37
Dot.: Izotek - cz.II

kamiko, pisząc "pypcie" masz na myśli syfki? Też miałam tego bardzo dużo na początku, dokładnie w tych samych okolicach. Starałam się w tym nie babrać, większość pękała w swoim czasie.
O ile była taka możliwość, to rezygnowałam z podkładu, żeby nie podrażniać skóry jeszcze bardziej. Po jakimś czasie wszystko się wygoiło, a potem miałam drugi wysyp, ale to nie były już takie "pypcie", tylko wypryski jakie miałam zazwyczaj.
Musisz być cierpliwa, wszystko zejdzie. Aczkolwiek pamiętam, jak bardzo mnie to bolało i dołowało.
wirlee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-31, 18:00   #1567
kamiko13
Raczkowanie
 
Avatar kamiko13
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 66
Dot.: Izotek - cz.II

Tak- nie wiem jak to inaczej napisać- to nie klasyczny pryszcz bo ma tylko biały czubek bez krostki, i wystarczy drapnąć i po pypciu. Ale ponieważ są w okolicach bardzo wrażliwych to bolą i mocno podrażniają.
__________________
Hotel dla kotów Kobyłka
kamiko13 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-01-31, 19:30   #1568
martexa19
Raczkowanie
 
Avatar martexa19
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 207
Dot.: Izotek - cz.II

Czesc

2.5 miesiaca wybilo.

To cos na rekach zeszlo. Okazalo sie, ze to tylko hiper turbo przesuszenie dloni,ktore no zareagowalo w taki sposob a nie inny..
Szkoda tylko , ze czerwone plamki zostaly mi na dloniach po tym ..
(CI CO BYLO WCZESNIEJ TO WIEDZA O CZYM MOWIE )


- Suchosc oczu - coraz mniej..
-zmeczenie - jest - ale podtrzymuje sie magnesem
-twarz - coraz mniej wykwitow. Buzia staje sie czysciejsza
-krwotoki - ustaly
- bole stawow - bol w krzyzu niczym babcia l.80


Pierwsze 2 miesiace bymy najgorsze.. teraz czuje ,ze bedzie juz lepiej !
Za 2 tygodnie badania i dermatolog


2.5 msc z 6 /7
martexa19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-31, 19:32   #1569
martexa19
Raczkowanie
 
Avatar martexa19
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 207
Dot.: Izotek - cz.II

.

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2018-02-28 o 16:44
martexa19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-31, 19:50   #1570
feronik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 200
Dot.: Izotek - cz.II

martexa19, fajnie to wygląda, lada moment będziesz miała super cerę
Ja niestety nadal walczę z wysypką na dłoniach, ale jest troszkę lepiej. Ale z buźką nieźle
feronik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-31, 19:52   #1571
martexa19
Raczkowanie
 
Avatar martexa19
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 207
Dot.: Izotek - cz.II

Cytat:
Napisane przez feronik Pokaż wiadomość
martexa19, fajnie to wygląda, lada moment będziesz miała super cerę
Ja niestety nadal walczę z wysypką na dłoniach, ale jest troszkę lepiej. Ale z buźką nieźle
Mi dermatolog powiedziala , ze nie wazne czy jest mi zimno czy nie.. mam nosic rekawiczki i natluszczac rece ile wlezie.

Pamietam jak bylam przerazona ze to alergia. Ale naszczescie nie !
martexa19 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-31, 21:39   #1572
Xzuz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 37
Dot.: Izotek - cz.II

Hej , muszę się trochę wyżalić zaczęłam 5 miesiąc i jest poprawa , ale właśnie prawie pozbyłam się wielkiego guza na policzku po prawie 2 miesiacach , a teraz wyszedł mi jeszcze większy z boku nosa blisko oka , wygląda to jakby mi ktoś nos przetrącił , niczym nie przykryje a od jutra do szkoły, macie jakiś sposób, maść żeby to chociaż trochę zmniejszyć? (Moja skóra przy izo nie jest super wrażliwa )
Xzuz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-31, 21:57   #1573
slow_motion
Raczkowanie
 
Avatar slow_motion
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 280
Dot.: Izotek - cz.II

Melduję, że w piątek zakończyłam kurację Przyjęłam ok 170mg/kg (dawka 40 mg przez 8 miesięcy). Z podsumowaniem poczekam, aż minie kilka tygodni, może nawet wstawię mrożące krew w żyłach zdjęcia ale już teraz mogę powiedzieć, że jedyne, czego żałuję, to tego, że zdecydowałam się na izotretynoinę tak późno. Do mojego celu, czyli wyjścia z domu bez podkładu jeszcze daleko, jesienią czeka mnie usuwanie przebarwień, ale nareszcie nie wyglądam jak Nussbeisser . Cera nie jest idealna, dorobiłam się podczas kuracji blizn, pory na nosie cały czas się oczyszczają, a pewnie przy okazji okresu jakaś drobna niespodzianka się pojawi, ale mimo wszystko jestem megazadowolona, warto było przez to przejść (choć nie było tak źle, po przeczytaniu ulotki i nastraszeniu przez dermatologa skutkami ubocznymi byłam pewna, że mnie to wykończy ). Nareszcie, po chyba 13 latach, pożegnałam trądzik, mam nadzieję, że na zawsze. Wreszcie nie wstydzę się mojej cery
__________________
Did you say it? "I love you. I don't ever want to live without you. You changed my life." Did you say it? Make a plan. Set a goal. Work toward it, but every now and then, look around. Drink it in 'cause this is it. It might all be gone tomorrow.
slow_motion jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-01, 14:56   #1574
withi_as
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Rzeszów->Warszawa->Białystok
Wiadomości: 3 812
Dot.: Izotek - cz.II

Cytat:
Napisane przez kalinolistek Pokaż wiadomość
Obawiam się, że będę musiała za miesiąc iść do dermatologa. O ile przetłuszczające się włosy nie są dla mnie problemem, tak świecąca się dość mocno skóra i zaskórniki już tak... Widzę, że zaczyna się dziać coś niepokojącego na policzkach.
Póki co obserwuję uważnie co się dzieje, bo może to wynika ze stresu (jestem przed obroną), zbliża mi się okres i kiepsko się odżywiam.
Jesteś już po kuracji, dobrze pamiętam?
withi_as jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-01, 15:13   #1575
kalinolistek
Zakorzenienie
 
Avatar kalinolistek
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 9 141
Dot.: Izotek - cz.II

Cytat:
Napisane przez withi_as Pokaż wiadomość
Jesteś już po kuracji, dobrze pamiętam?
Na początku stycznia zakończyłam kurację.
__________________
"Nie ma na świecie rzeczy, której należy się bać, za to jest wiele takich, dla których warto dać z siebie wszystko."
Hanni Münzer


kalinolistek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-01, 15:27   #1576
withi_as
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Rzeszów->Warszawa->Białystok
Wiadomości: 3 812
Dot.: Izotek - cz.II

Cytat:
Napisane przez kalinolistek Pokaż wiadomość
Na początku stycznia zakończyłam kurację.
Hm no to idź koniecznie, skonsultuj zwłaszcza te zaskórniki. Nie panikuj póki co, stres i okres przedmiesiączkowy też robi swoje


Ja póki co jestem 8 miesięcy po zakończonej kuracji, buźka czysta, czasami jedna mała krostka (ciężko mi ją nazwać pryszczem) tuż przed okresem. Co zauważyłam - pojawiła mi się taka mini wysypka na ramionach i plecach, czego wcześniej nie miałam. A tak to jestem bardzo zadowolona, efekty są wspaniałe
withi_as jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-01, 16:25   #1577
kalinolistek
Zakorzenienie
 
Avatar kalinolistek
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 9 141
Dot.: Izotek - cz.II

Cytat:
Napisane przez withi_as Pokaż wiadomość
Hm no to idź koniecznie, skonsultuj zwłaszcza te zaskórniki. Nie panikuj póki co, stres i okres przedmiesiączkowy też robi swoje

Ja póki co jestem 8 miesięcy po zakończonej kuracji, buźka czysta, czasami jedna mała krostka (ciężko mi ją nazwać pryszczem) tuż przed okresem. Co zauważyłam - pojawiła mi się taka mini wysypka na ramionach i plecach, czego wcześniej nie miałam. A tak to jestem bardzo zadowolona, efekty są wspaniałe
Moja dermatolog przepisała mi jeszcze jakiś żel, który mam używać w przypadku pojawienia się ropniaków. Nie wykupiłam go jeszcze, bo w sumie od poważniejszych problemów mam Effaclar.
__________________
"Nie ma na świecie rzeczy, której należy się bać, za to jest wiele takich, dla których warto dać z siebie wszystko."
Hanni Münzer


kalinolistek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-02, 13:56   #1578
KarolaKr
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 81
Dot.: Izotek - cz.II

pytanie do dziewczyn, którym na izo spóźniał się okres - czy wcześniej miałyście go regularnie?
ciężko znoszę pierwsze 24h, do tej pory (przez kilka lat) brałam 1 tabletkę Ketonalu, teraz nastraszona waszymi opowieściami spróbuje przetrwać na innych tabletkach przeciwbólowych, tylko nie wiem jak będzie.
Po Ketonalu byłam w stanie normalnie funkcjonować, bez niego płakałam z bólu. Możecie jakieś tabsy polecić, które zastąpiły wam Ketonal?
__________________
Kuracja Izotekiem
KarolaKr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-02, 15:30   #1579
MickY
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 90
Dot.: Izotek - cz.II

Też kiedyś brałam tylko ketonal, a od jakiegoś czasu zestaw ibuprom spint caps plus no-spa daja rade
MickY jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-02, 18:25   #1580
kamiko13
Raczkowanie
 
Avatar kamiko13
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 66
Dot.: Izotek - cz.II

Dziś dzień 8, okolice nosa wygladają paskudnie, podrażnione, co chwila małe syfki wyskakują -kilkanaście dziennie, innych skutków nie zarejestrowałam.
Pytanko:
czy wiecie coś na temat kawitacji, czy w trakcie kuracji jest taki piling dopuszczalny?
__________________
Hotel dla kotów Kobyłka
kamiko13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-02, 18:29   #1581
kaskaa11_11
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 922
Dot.: Izotek - cz.II

Cytat:
Napisane przez kamiko13 Pokaż wiadomość
Dziś dzień 8, okolice nosa wygladają paskudnie, podrażnione, co chwila małe syfki wyskakują -kilkanaście dziennie, innych skutków nie zarejestrowałam.
Pytanko:
czy wiecie coś na temat kawitacji, czy w trakcie kuracji jest taki piling dopuszczalny?
Nie Ani peelingi chemiczne ani mechaniczne.
kaskaa11_11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-02, 18:55   #1582
KarolaKr
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 81
Dot.: Izotek - cz.II

Cytat:
Napisane przez kaskaa11_11 Pokaż wiadomość
Nie Ani peelingi chemiczne ani mechaniczne.
a chociaż enzymatyczny można?? bo czuję, że skóra jest taka nieprzyjemna w dotyku, taka szorstka - normalnie zrobiłabym już peeling
Cytat:
Napisane przez MickY Pokaż wiadomość
Też kiedyś brałam tylko ketonal, a od jakiegoś czasu zestaw ibuprom spint caps plus no-spa daja rade
u mnie to nie działa kilka razy wylądowałam w izbie przyjęć lub u pomocy doraźnej z bólem i dostawałam zastrzyk przeciwbólowy - słowem hardcore
__________________
Kuracja Izotekiem
KarolaKr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-02, 18:56   #1583
kaskaa11_11
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 922
Dot.: Izotek - cz.II

Cytat:
Napisane przez KarolaKr Pokaż wiadomość
a chociaż enzymatyczny można?? bo czuję, że skóra jest taka nieprzyjemna w dotyku, taka szorstka - normalnie zrobiłabym już peeling

Chyba niektóre dziewczyny robią,ale ja bym się bała, z resztą moja dermatolog mówiła "bez żadnego kombinowania przy twarzy". Jak wysuszy to krem, jak krem nie pomoże to zmiana dawki i nic więcej.
kaskaa11_11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-02, 20:15   #1584
kamiko13
Raczkowanie
 
Avatar kamiko13
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 66
Dot.: Izotek - cz.II

ja też czuje , że potrzebny mi peeling- twarz wchłania każdą ilość kremu jaką nałożę- a jak dziś położyłam sobie taką maskę żelową ze "ślimakiem" to pierwszy raz w życiu zobaczyłam że ona może wyschnąć!!! normalnie szok.
No i łupież - sypie się jak śnieg- miałam z tym problem ale łupież pojawiał się drugiego dnia po umyciu i był raczej tłustawy- teraz jest cały czas i sypie się przy każdym ruchu głową:-( ech a to dopiero drugi zaczął się drugi tydzień.
__________________
Hotel dla kotów Kobyłka
kamiko13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-02, 21:50   #1585
skinless
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 15
Dot.: Izotek - cz.II

U mnie dzień 12, dopiero przypomniałam sobie hasło do konta!

Poza przesuszoną skórą, głównie twarzy i ust, nie mam raczej skutków ubocznych. Czasami odczuwam senność i mam zmęczone, piekące oczy, ale nie jest to specjalnie uciążliwe.
Cera wydaje się być trochę ładniejsza, ale być może to efekt tego, że prawie zniknęły mi dwa ogromne bebzole na poliku :P

Odnośnie nawilżania, czego używacie na noc? Póki co, stosuję Avene Hydrance optimale z SPF20, super sprawdza się w ciągu dnia, ale na noc potrzebuję czegoś gęstszego... Przyglądałam się dziś w drogerii kremowi Mixa, stosował ktoś?

skinless jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-02, 22:05   #1586
martexa19
Raczkowanie
 
Avatar martexa19
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 207
Dot.: Izotek - cz.II

Cytat:
Napisane przez KarolaKr Pokaż wiadomość
pytanie do dziewczyn, którym na izo spóźniał się okres - czy wcześniej miałyście go regularnie?
ciężko znoszę pierwsze 24h, do tej pory (przez kilka lat) brałam 1 tabletkę Ketonalu, teraz nastraszona waszymi opowieściami spróbuje przetrwać na innych tabletkach przeciwbólowych, tylko nie wiem jak będzie.
Po Ketonalu byłam w stanie normalnie funkcjonować, bez niego płakałam z bólu. Możecie jakieś tabsy polecić, które zastąpiły wam Ketonal?
Mefacit. Mam stwierdzony zespol bolesnego miesiaczkowania i ginekolog dala mi te leki. Jako jedyne pomagaly !


Moze tez idz z tym do lekarza ?
martexa19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-02, 22:08   #1587
martexa19
Raczkowanie
 
Avatar martexa19
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 207
Dot.: Izotek - cz.II

Cytat:
Napisane przez skinless Pokaż wiadomość
U mnie dzień 12, dopiero przypomniałam sobie hasło do konta!

Poza przesuszoną skórą, głównie twarzy i ust, nie mam raczej skutków ubocznych. Czasami odczuwam senność i mam zmęczone, piekące oczy, ale nie jest to specjalnie uciążliwe.
Cera wydaje się być trochę ładniejsza, ale być może to efekt tego, że prawie zniknęły mi dwa ogromne bebzole na poliku :P

Odnośnie nawilżania, czego używacie na noc? Póki co, stosuję Avene Hydrance optimale z SPF20, super sprawdza się w ciągu dnia, ale na noc potrzebuję czegoś gęstszego... Przyglądałam się dziś w drogerii kremowi Mixa, stosował ktoś?

Wczesniej loreal intensywnie nawlizajace
Teraz hydro z dermica

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2018-02-28 o 16:44
martexa19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-03, 01:13   #1588
shini
Zakorzenienie
 
Avatar shini
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Paradise City
Wiadomości: 5 270
Dot.: Izotek - cz.II

Hej przyszłam pokazać stan mojej facjaty (jakby ktoś był ciekawy ) 2 miesiące po zakończeniu kuracji- przyjęłam 150 czy 160 mg na kg w ciągu 13 miesięcy Zdjęcie jest zrobione tuż po kąpieli. Wszystkie czerwone elementy to ślady/blizny, na brodzie też. Pryszczy brak. Wczoraj robiłam peeling enzymatyczny Savon Noir, maseczkę i przegięłam z Epiduo no i kąpiel, więc twarz jest zaczerwieniona W ogóle moja skóra się łatwo czerwieni i jest płytko unaczyniona zwłaszcza dekolt ;(
Największe ślady/ blizny mam z boku twarzy a tam najkrócej drapałam/ wyciskałam Zaczęłam dopiero na drugim roku studiów- bo wtedy pojawił mi się tam trądzik a jestem na piątym, czoło za to drapałam od szóstej klasy podstawówki aż do kuracji Izo (z nim miałam przez większość czasu przed Izo największy problem) a wygląda lepiej xD Powiedzcie szczerze co sądzicie? Wiem, że nie jest idealnie, szykuje się za kilka miesięcy na laser- z dekoltem mam podobny problem + też żadnych zmian trądzikowych od czasu Izo nie mam. Póki co używam Epiduo punktowo i Effaclaru Duo. Ostatnio odważyłam się iść na basen po raz pierwszy od wielu lat
__________________
Wymienie w lutym rozswietlacz Boirjois, ciuchy s/m
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1220876

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2018-02-28 o 16:44
shini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-03, 01:18   #1589
shini
Zakorzenienie
 
Avatar shini
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Paradise City
Wiadomości: 5 270
Dot.: Izotek - cz.II

P.S. Wybaczcie okropne brwi jest sesja i dopiero w piątek idę do kosmetyczki Włosy są dopiero co umyte i mokre, więc też wyglądają okropnie
__________________
Wymienie w lutym rozswietlacz Boirjois, ciuchy s/m
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1220876

Edytowane przez shini
Czas edycji: 2016-02-03 o 01:19
shini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-03, 01:18   #1590
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Izotek - cz.II

Cytat:
Napisane przez martexa19 Pokaż wiadomość
Mefacit. Mam stwierdzony zespol bolesnego miesiaczkowania i ginekolog dala mi te leki. Jako jedyne pomagaly !


Moze tez idz z tym do lekarza ?
A Mefacit kupowałaś jakoś ostatnio? Bo słyszałam, że został wycofany z powodu dużej szkodliwości tego leku. To bardzo silny lek.

Shini, piękna buzia
laisla jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-01-27 19:31:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:08.