jaki krem na zimę? - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-12-19, 15:44   #121
Nadzioch
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 3
Dot.: jaki krem na zimę?

Moja twarz zima wyglada strasznie. Nie dosc, ze jestem nos i policzki po wyjsciu na dwor automatycznie robia mi sie czerwone to jeszcze po jakims czasie zaczynam robic sie fioletowa. Nie wiem na ktory krem sie zdecydowac.
__________________
lmademoiselle neige. *_* <3.!
Nadzioch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-09, 16:35   #122
bebejka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1
Thumbs down Jaki krem na zime??

Witam! mam problem z wybraniem kremu na zime. mam cere naczynkową, wrażliwą a do tego strasznie przesuszającą się. Wiele lat nie mogłam dopasować odpowiednich kosmetyków, nie wspomnę już o mękach jakie przeżywałam i o wyglądzie. Nie będe się rozpisywała jakich.... moim szczególnym prblemem jest to, że robią mi się na zimę czerwone plamy, przesuszone, których niczym nie da się zakryć. obecnie używam mleczka do demakijażu (z pompką) la roche, latem krem la roche toleraine (konsystencja lekka), w okresie wiosennym i przedzimowym dermedic- prosensiv. Moja cera jest po tym super(nie licząc zimy oczywiście) tamtej zimy miałam z iwostinu taki tłusty krem na zimę nie pamiętam dokładnie jak się nazywał, ale nie bardzo mi odpowiadał. A teraz moja skóra z dnia na dzień strasznie się wysusza nie chcem zmarnować efektów, które osiągnęłam i chciałabym zasięgnąć profesjonalnej rady, ponieważ nie uśmiecha mi się kupowanie kosmetyków, które wyrzuce lub oddam po tygodniu z góry dziękuje za odpowiedź i pozdrawiam
bebejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-10, 07:27   #123
k4t3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 298
Dot.: Jaki krem na zime??

Apropo kremów nie pomogę.
Ale... Czy stosujesz peeling enzymatyczny? Jest idealny dla Twojej cery i powinien pomóc w kłopotach z przesuszaniem się skóry.
Jeszcze co do kremów - możesz w aptece albo drogerii poprosić o bezpłatną próbkę kosmetyku. Może po 2 użyciach nie zaobserwujesz więcej niż to, jaki krem ma zapach, konsystencje i czy Cię nie uczula, ale mimo wszystko myślę, że warto, zamiast od razu kupować słoiczek poleconego przez koleżankę.
k4t3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-10, 10:51   #124
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: Jaki krem na zime??

Cytat:
Napisane przez bebejka Pokaż wiadomość
tamtej zimy miałam z iwostinu taki tłusty krem na zimę nie pamiętam dokładnie jak się nazywał, ale nie bardzo mi odpowiadał.
Ja przez cały rok używam jednego kremu właśnie Iwostinu, ale półtłustego. Jak dla mnie rewelacja o suchej skórze nie ma mowy. Dodam, że mam cerę: wrażliwą, alergiczną, po tym kremie moja gospodarka się unormowała i z suchej cery wskoczyłam na normalną. Niestety na efekty działania Iwostinu trzeba czekać, skóra nie stanie sie o niebo lepsza po kilku dniach stosowania. A uwierz mi, że tyle co ja kremów na twarz stosowałam i żaden nie sprostał moim wymaganiom tak jak on. Z drugiej strony jest to sprawa indywidualna, bo dla niektórych woda iwonicza może nie być wskazana.
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-10, 12:56   #125
renekmgb
Raczkowanie
 
Avatar renekmgb
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 390
Dot.: Jaki krem na zime??

Ja mam cerę bardzo suchą i wrażliwą, szczególnie w zimie. Dla mnie najlepszym kremem okazał się krem Dermosan, do kupienia również w aptece. Jest tłusty i bardzo dobrze nawilża
renekmgb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-10, 18:11   #126
Aldona12034
Rozeznanie
 
Avatar Aldona12034
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 659
Dot.: Jaki krem na zime??

Neutrogena
Aldona12034 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-10, 21:03   #127
Elfia4
DOMator
 
Avatar Elfia4
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 7 151
Dot.: Jaki krem na zime??

Na noc możesz wypróbować krem sutkowy babydream, który składa się głównie z lanoliny lub alantan. To powinno zaagodzic podraznienia i przesuszenia.
Kremy iwostinu też polecam, mozesz jeszcze wypróbować krem emolium, ale ten normalny a nie krem specjalny, który jest tłustym tępym smarowidłem nie do stosowania na codzień. Krem emolium ma przyjemną konsystencję i sprawdzał się u mnie przy łuszczeniu retinoidami w zeszłym roku. Teraz mam m.in. cetaphil, który też będzie dobry dla suchej cery. Cetaphil zawiera sporo gliceryny i dobrze zmiękcza w dotyku suchą skórę. Do mycia też wypróbuj cetaphil lub physiogel. Niestety żaden z kremów nie zapobiega powstawaniu naczynek, chociaż delikatna pielęgnacja powinna uspokoić nieco skórę.
Może ktoś podpowie, który z kremów dla naczynkowców byłby dobry dla wrażliwej i suchej cery, bo ja z takimi kremami nie mam doswiadczeń.
Elfia4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-10-12, 14:19   #128
Ankalime
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z jaskini
Wiadomości: 1 807
Dot.: Jaki krem na zime??

Cytat:
Napisane przez bebejka Pokaż wiadomość
Witam! mam problem z wybraniem kremu na zime. mam cere naczynkową, wrażliwą a do tego strasznie przesuszającą się. Wiele lat nie mogłam dopasować odpowiednich kosmetyków, nie wspomnę już o mękach jakie przeżywałam i o wyglądzie. Nie będe się rozpisywała jakich.... moim szczególnym prblemem jest to, że robią mi się na zimę czerwone plamy, przesuszone, których niczym nie da się zakryć. obecnie używam mleczka do demakijażu (z pompką) la roche, latem krem la roche toleraine (konsystencja lekka), w okresie wiosennym i przedzimowym dermedic- prosensiv. Moja cera jest po tym super(nie licząc zimy oczywiście) tamtej zimy miałam z iwostinu taki tłusty krem na zimę nie pamiętam dokładnie jak się nazywał, ale nie bardzo mi odpowiadał. A teraz moja skóra z dnia na dzień strasznie się wysusza nie chcem zmarnować efektów, które osiągnęłam i chciałabym zasięgnąć profesjonalnej rady, ponieważ nie uśmiecha mi się kupowanie kosmetyków, które wyrzuce lub oddam po tygodniu z góry dziękuje za odpowiedź i pozdrawiam

znam ten bol... mnie skora nawet potrafi peknac od mrozu (i to na policzku np), nie wiem jak to mozliwe ale stalo mi sie tak dwa razy. i nie mam pojecia jaki krem kupic na ta zime, nie chce wygladac jak burak z popekana twarza...
zalezy mi tez na lekkiej konsystencji, zeby nie zapychal. czy neutrogena potrafi zapchac?
Ankalime jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-14, 15:07   #129
naturlnamagda
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8
Dot.: Jaki krem na zime??

Mam strasznie suchą skórę i od razu kiedy robi się zimniej okrutnie mi się wysusza. Jako miłośniczka kosmetyków naturalnych polecam fajny i niedrogi krem natłuszczający A.T.W., a na popękane usta żółtko roślinne z tej samej firmy. To żółtko jest strasznie ciekawe bo to taki malutki kremik i straszliwie tłusty z olejami roślinnymi. Ma tylko jedną wadę, że jest w tubce i zanim wylezie to trzeba go rozgrzać w rękach.
naturlnamagda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-21, 21:45   #130
zetafon
Zakorzenienie
 
Avatar zetafon
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 773
Dot.: Jaki krem na zime??

a ja bym chciala wiedziec jaki sobie kupic krem na zime ,mam cere naczyniowa,raczej normalna ale nie tolerujaca tlustych,poltlustych kremow.Jakies propozycje ????
zetafon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-26, 11:00   #131
Sweet_Jelly
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_Jelly
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: UK:)
Wiadomości: 3 877
Dot.: jaki krem na zimę?

odświeżam wątek!

Spadł już 1 śnieg.
za oknem -1 stopień , i choć to nie dużo na minusie ..ja już odczułam tego skutki:czerwone, szczypiace poliki!

mam zamiar wybrać się do miasta w poszukiwaniu dobrego kremu do cery suchei i normalnej na zimę!

Wątek przeczytałam ...polecane były :Bambino, Garnier Pielęgnacja Cery -krem odżywczy i jakieś apteczne...

Bambino jako krem doraźny ok ale jako podstawowy na twarz-nawilżający -sobie nie wyobrażam
Apteczne odpadają!

Myślałam nad tym Zimowym Olay albo Garnierem z miodkiem do cery suchej!
Ewentualnie o Biolipidowym Ziaji co radzicie???
__________________
03.02.2010 ZOSIA 18.04.2012 JAŚ



Sweet_Jelly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-26, 11:08   #132
Koliberka
Raczkowanie
 
Avatar Koliberka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: dom
Wiadomości: 46
Dot.: jaki krem na zimę?

O to może ktoś mi pomoże. Gdy zaczyna być mroźno i wychodzę na dwór to dostaję potwornego uczulenia. Od dzieciństwa używałam różne kremy, ale żaden nie pomógł w taki sposób bym mogła normalnie wyjść z domu. Zawsze muszę mieć na sobie warstwę ochronną w postaci fluidu, pudru, jednak wiadomo- nie zawsze mam ochotę się malować np. gdy idę do sklepu. Może znacie jakiś naprawdę dobry kremik? Bo ja już nie wiem co mam kupować.
P.S. Chciałam zaznaczyć, że mam skórę bardzo wrażliwą, więc wiele kemów na mnie się nie przyjmuje. Aktualnie stosuję kosmetyki firmy Ziaja i one zdecydowanie sprawdzają się na mojej twarzy.
Z góry dziękuję za odp.
__________________




Do
lata,dolatapiechotą będęszła...






Koliberka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-26, 14:40   #133
Sweet_Jelly
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_Jelly
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: UK:)
Wiadomości: 3 877
Dot.: jaki krem na zimę?

Ja właśnie dzisiaj kupiłam kremik na zimę
mam cerę sucha potrzebuję więc czegoś odżywczego i gęstego (tłustego) kupiłam więc krem firmy DAX COSMETICS , seria PERFECTA ODŻYWIANIE , krem półtłusty na dzień z miodem i mlekiem owsianym (do cery normalnej i suchej). Ma ponadto wyciąg z francuzkich winogron, wit.E,wit.c, wit.F oraz filtry..

Powinien być treściwy i nadawać się dla mojej buźki...Ale 1 test będzie jutro!
__________________
03.02.2010 ZOSIA 18.04.2012 JAŚ



Sweet_Jelly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-26, 15:17   #134
LEW
Rozeznanie
 
Avatar LEW
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kociewie
Wiadomości: 760
Dot.: jaki krem na zimę?

Cytat:
Napisane przez Koliberka Pokaż wiadomość
O to może ktoś mi pomoże. Gdy zaczyna być mroźno i wychodzę na dwór to dostaję potwornego uczulenia. Od dzieciństwa używałam różne kremy, ale żaden nie pomógł w taki sposób bym mogła normalnie wyjść z domu. Zawsze muszę mieć na sobie warstwę ochronną w postaci fluidu, pudru, jednak wiadomo- nie zawsze mam ochotę się malować np. gdy idę do sklepu. Może znacie jakiś naprawdę dobry kremik? Bo ja już nie wiem co mam kupować.
P.S. Chciałam zaznaczyć, że mam skórę bardzo wrażliwą, więc wiele kemów na mnie się nie przyjmuje. Aktualnie stosuję kosmetyki firmy Ziaja i one zdecydowanie sprawdzają się na mojej twarzy.
Z góry dziękuję za odp.
Spróbuj Neutrogeny(mam tez skórę wrażliwą a ten krem jest wyjątkowo łagodzący)

Neutrogena, Formuła Norweska, Comfort Balm (Kremowy balsam do twarzy i ciała)
LEW jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-26, 15:55   #135
Vibeska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 984
GG do Vibeska
Dot.: jaki krem na zimę?

Ja polecam kremy Calma nawilżający i biolipidowy Ziaji
I bielenda krem jogurtowy i śmietankowy z seri Beauty Milky
__________________
I'm woman in love !!!!
Vibeska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-26, 16:00   #136
Koliberka
Raczkowanie
 
Avatar Koliberka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: dom
Wiadomości: 46
Dot.: jaki krem na zimę?

Właśnie kupiłam krem nawilżający Calma Ziaji. Jakoś darzę tą firmę dużym zaufaniem, jednak jak nie pomoże to bedę musiała dalej pokombinować. Tą Neutrogenę najprawdopodobniej wykorzystam do ciała, bo widzę na KWC, że tam się sprawdza, a moje ciało w zimie cierpi identycznie jak twarz.
__________________




Do
lata,dolatapiechotą będęszła...






Koliberka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-27, 01:03   #137
kata k
Raczkowanie
 
Avatar kata k
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Deutschland
Wiadomości: 30
GG do kata k
Thumbs up Dot.: jaki krem na zimę?

hej. chcialabym wam od serca polecic krem la roche posay. do kupienia tylko w aptece. mozna sobie dobrac w zaleznosci od cery. sama mam cere bardzo wrazliwa,widoczne naczynka...la roche posay dziala rewelacyjnie,nie mam uczucia sciagnietej skorym. po prostu cud! a....zapomnialabym dodac....vichy tez sa warte polecenia!
kata k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-29, 14:26   #138
Patkiszon
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 42
Question jaki krem na zimę?

Zbliża się zima i mroźne powietrze, nie używam podkładu a chciałabym jakoś chronić buzię.
Możecie polecić jakieś kremy? bo wiem, że nie wszystkie tłuste się nadają, bo zawierają za dużo wody w sobie, a ja nie wiem jak to sprawdzić na etykiecie :p

z góry dzięki za pomoc! )
Patkiszon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-29, 16:45   #139
Fisiasia
Rozeznanie
 
Avatar Fisiasia
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 846
Dot.: jaki krem na zimę?

wyszukiwarka nie gryzie
Fisiasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-30, 08:20   #140
Patkiszon
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 42
Dot.: jaki krem na zimę?

to poszperam
Patkiszon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-01, 08:51   #141
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: jaki krem na zimę?

tłusty albo półtłusty. Ja tam lubię Lirene i Cure Solution z YR.
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-08, 11:24   #142
Zinadel
Przyczajenie
 
Avatar Zinadel
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 14
Dot.: jaki krem na zimę?

sam używam kremu nawilżającego z linii bambusowej z firmy bernard cassiere, ale miód byłby równie idealny
Zinadel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-10, 15:05   #143
carmen_88
Raczkowanie
 
Avatar carmen_88
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Miami, LA, NY
Wiadomości: 445
Dot.: jaki krem na zimę?

w PL bardzo lubilam z FlosLeku, nie pamietam dokladnie nazwy
i Lirene byl tez dobry -w takiej niebieskiej tubce, z SPF 20.
carmen_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-23, 21:13   #144
JOANNA16
Zakorzenienie
 
Avatar JOANNA16
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 22 213
Dot.: jaki krem na zimę?

odkopuję

wątek "na czasie"

mam cerę suchą, teraz używam nivea soft szukam coś na zimę...
może ktoś coś polecić?
__________________
Sh
JOANNA16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-29, 08:57   #145
Patkiszon
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 42
Dot.: jaki krem na zimę?

Kupiłam krem! Lirene , tak jak doradzaliście, póki co jestem bardzo zadowolona. Chciałam Wam bardzo podziękować za pomoc
Patkiszon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-12, 20:29   #146
edytka602
Raczkowanie
 
Avatar edytka602
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 66
Dot.: jaki krem na zimę?

Witajcie,
ja też szukam dobrego kremu, zawsze w okresie zimowym mam na twarzy czerwone, suche plamy , skóra bardzo ściągnięta :/ Obecnie używam kremu Dove i Miraculum, ale pomagają na chwilę.... szukam tego idealnego jak dotąd bezskutecznie... może macie dziewczyny jakieś sprawdzone kremy?
__________________
edytka602 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-12, 20:48   #147
JOANNA16
Zakorzenienie
 
Avatar JOANNA16
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 22 213
Dot.: jaki krem na zimę?

Cytat:
Napisane przez edytka602 Pokaż wiadomość
Witajcie,
ja też szukam dobrego kremu, zawsze w okresie zimowym mam na twarzy czerwone, suche plamy , skóra bardzo ściągnięta :/ Obecnie używam kremu Dove i Miraculum, ale pomagają na chwilę.... szukam tego idealnego jak dotąd bezskutecznie... może macie dziewczyny jakieś sprawdzone kremy?
to mamy ten sam problem
u mnie teraz się sprawdza nivea soft
ale jak mrozy to on za lekki bedzie i też nie wiem własnie jaki na zimę kupic

napewno kupię olejek arganowy podobno "dobrze robi" suchej skórze
__________________
Sh
JOANNA16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-12, 21:44   #148
agacio
Zadomowienie
 
Avatar agacio
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: z laptopka ;)
Wiadomości: 1 187
Dot.: jaki krem na zimę?

Ja od lat dla siebie i teraz dla dziecka używam kremu NIVEA dla dzieci "krem na każdą pogodę" koszt to ok 15zł świetnie łagodzi uczucie ściągnięcia skóry i zaczerwienienia nie zawiera wody i jest dobry pod makijaż. Jedyny minus to to że ciężko się go rozprowadza.
__________________
sudokuholiczka

literakomaniaczka

Mój wątek wymiankowy zapraszam
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733577

27
agacio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-13, 08:29   #149
Sweet_Nails
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3
Dot.: jaki krem na zimę?

Dużo z was poleca krem Nivea, ale nie wiem czy wiecie że krem nivea jest na bazie wody? A tu chodzi o krem na zimę więc tak naprawdę krem który zawsze nawilża skórę przy temperaturze -10 stopni ją wysusza bo woda w nim zawarta zamarza(oczywiście nie dosłownie) i skóra musi "pilnie" pobierać zapasy wody ze skóry. Polecam kremy jak najbardziej tłuste a nawet wazelinę, może będziemy się świecić ale za to nasza skóra będzie bezpieczna.
Sweet_Nails jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-13, 13:20   #150
agacio
Zadomowienie
 
Avatar agacio
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: z laptopka ;)
Wiadomości: 1 187
Dot.: jaki krem na zimę?

Cytat:
Napisane przez Sweet_Nails Pokaż wiadomość
Dużo z was poleca krem Nivea, ale nie wiem czy wiecie że krem nivea jest na bazie wody? A tu chodzi o krem na zimę więc tak naprawdę krem który zawsze nawilża skórę przy temperaturze -10 stopni ją wysusza bo woda w nim zawarta zamarza(oczywiście nie dosłownie) i skóra musi "pilnie" pobierać zapasy wody ze skóry. Polecam kremy jak najbardziej tłuste a nawet wazelinę, może będziemy się świecić ale za to nasza skóra będzie bezpieczna.
Polecałąm NIVEA dla dzieci i ten nie zawiera wody
http://www.nivea.pl/Produkty/Dla-dzi...a-kazda-pogode
__________________
sudokuholiczka

literakomaniaczka

Mój wątek wymiankowy zapraszam
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733577

27
agacio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-11 17:03:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:54.