MICKEY MOUSE! - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda > Szafa - komentarze

Notka

Szafa - komentarze Tutaj komentujemy wieszaki powieszone w naszej Szafie.

 
 
Narzędzia
Stary 2012-11-06, 19:22   #31
Ylaa
Rozeznanie
 
Avatar Ylaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa/Białystok
Wiadomości: 636
GG do Ylaa
Dot.: MICKEY MOUSE!

Cytat:
Napisane przez world_by_lena Pokaż wiadomość
Zestaw przyjemny. Może nie ubrałabym się tak, ale jest ok. Nie widzę tu żadnych niestosowności i wulgaryzmu. Nie rozumiem też innych wypowiedzi z dramatyzowaniem i ocenianiem, co komu przystoi, a co nie niestety poglądy w tym kraju są zacofane o dobre 15 lat, nie tylko modowe, ale i na tle innych aspektów życia.
Zgadzam się.
Z jednej strony chcecie być kobietami z klasą, a z drugiej strony prezentujecie takie "absurdy". Trochę tolerancji. Każdy ubiera się tak jak mu pasuje, aby tylko nie świecił golizną po oczach (widzicie gdzieś tutaj goły tyłek, piersi na wierzchu ? Bo ja nie). A skojarzenia do "panien lekkich obyczajów" jest niestosowne. Dziewczyna nie ma na sobie lateksu, wystającej koronkowej bielizny, czy też innych atrybutów tego zawodu. Nie rozumiem także dlaczego dla wielu Was zakolanówki kojarzą się z czymś takim (bo pończochami one nie są). W niektórych japońskich szkołach jest to jeden ze składników mundurku dziewczyn. Nic niestosownego nie ma. Dodatkowo nie wierzę, że nie malujecie się czerwonymi pomadkami...
Chciałam jeszcze zwrócić uwagę, że bluzy z "wypranymi" nadrukami jeszcze do niedawna można było kupić nie tylko na działach młodzieżowych (taka moda...).
A co do kwestii ubioru kobiet w ciąży... na razie się nie wypowiem. Wiem na pewno, że nie miałabym oporów aby ubrać się podobnie.

Przepraszam, ale musiałam to wszystko napisać. Trochę więcej tolerancji.
__________________
"Find the one who will guide you...
To the limits of your choice
"
Ylaa jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Szafa - komentarze


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:53.