Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy. - Strona 107 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-04-19, 19:55   #3181
małeSłoneczko
Zadomowienie
 
Avatar małeSłoneczko
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Bari
Wiadomości: 1 199
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

dziekuje bardzo za analize
dodam jeszcze zdjecie dla pewnosci
w sumie dziwne ze jesien, bo w kolorach rdzawych wygladam beznadziejnie
a jak robilam testy to mi zawsze wychodzila wiosna ( nie wiem jakim cudem, bo oczy i wlosy mam dosc ciemne )
__________________

Morena mia, siete son los pecados cometidos,
suman ocho conmigo, nueve los que te cobro,
mas de diez he sentido y por mi parte,
sobra darte lo que me das, damelo... damelo
bien, lo pongo aqui, lo pongo a quien


małeSłoneczko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-20, 10:45   #3182
gosiaska
Zadomowienie
 
Avatar gosiaska
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 084
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez małeSłoneczko Pokaż wiadomość
dziekuje bardzo za analize
dodam jeszcze zdjecie dla pewnosci
w sumie dziwne ze jesien, bo w kolorach rdzawych wygladam beznadziejnie
a jak robilam testy to mi zawsze wychodzila wiosna ( nie wiem jakim cudem, bo oczy i wlosy mam dosc ciemne )
zestrzelilas mnie tymi zdjęciami ... no cóż myśle ze na delikatne lato i wiosne na pewno nie wyglądasz. Mysle o deep autumn lub deep winter tylko że one mają bardziej intensywną karnacje i to mi nie daje spokoju.

Pytanie : jak wygladasz w bieli i czerni ?? lepiej sie prezentujesz w złocie czy srebrze?
__________________
Stażysta 2011
Misja WAKACJE- Gdańsk
Misja język niemiecki
Misja Wiedeń

Romantycznie:
Chuck&Blair, Blair&Chuck
have to be together
gosiaska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-20, 19:42   #3183
małeSłoneczko
Zadomowienie
 
Avatar małeSłoneczko
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Bari
Wiadomości: 1 199
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez gosiaska Pokaż wiadomość
zestrzelilas mnie tymi zdjęciami ... no cóż myśle ze na delikatne lato i wiosne na pewno nie wyglądasz. Mysle o deep autumn lub deep winter tylko że one mają bardziej intensywną karnacje i to mi nie daje spokoju.

Pytanie : jak wygladasz w bieli i czerni ?? lepiej sie prezentujesz w złocie czy srebrze?
hehe
to w takim razie cale szczescie, ze wkleilam te zdjecia
w czerni wygladam dobrze w bieli tez nie jest zleza to lepiej wygladam w zlocie
tak nawiasem - zawsze myslalam ze jestem krolewna sniezka
i nagle jakos tak wlosy mi zjasnialy ( bo mialam prawie czarne) i zrobily sie podrudawemoze to od slonca, nie wiem.. istalam sie jesienia
tyle ze w kolorach ciemno kremowych, brazowych, musztardowych pomaranczowych wygladam beznadziejnie

acha co do karnacji to jest bardzo ale to bardzo jasna i niegdy nie moglam sie opalic... przynajmniej na twarzy
__________________

Morena mia, siete son los pecados cometidos,
suman ocho conmigo, nueve los que te cobro,
mas de diez he sentido y por mi parte,
sobra darte lo que me das, damelo... damelo
bien, lo pongo aqui, lo pongo a quien



Edytowane przez małeSłoneczko
Czas edycji: 2010-04-20 o 19:43
małeSłoneczko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-20, 19:56   #3184
gosiaska
Zadomowienie
 
Avatar gosiaska
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 084
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez małeSłoneczko Pokaż wiadomość
hehe
to w takim razie cale szczescie, ze wkleilam te zdjecia
w czerni wygladam dobrze w bieli tez nie jest zleza to lepiej wygladam w zlocie
tak nawiasem - zawsze myslalam ze jestem krolewna sniezka
i nagle jakos tak wlosy mi zjasnialy ( bo mialam prawie czarne) i zrobily sie podrudawemoze to od slonca, nie wiem.. istalam sie jesienia
tyle ze w kolorach ciemno kremowych, brazowych, musztardowych pomaranczowych wygladam beznadziejnie

acha co do karnacji to jest bardzo ale to bardzo jasna i niegdy nie moglam sie opalic... przynajmniej na twarzy
sa zimy które też sie słabo opalają - tak jak snieżka, jesli nic nie robisz z włosami tzn ze nei farbujesz to czesto sie tak dzieje pod wplywem słońca - liczy sie ogólny dominujący koloryt, a przede wszytskim skóra. w takim razie juz nie mam watpliwosci ze jestes zimą, z kolei podtyp to już inna bajka - raczej odrzucam clear winter więc pozostaje deep winter ( zauważ że ma tendencję do jesieni) bądź cool winter patrz strona 83 tego watku
__________________
Stażysta 2011
Misja WAKACJE- Gdańsk
Misja język niemiecki
Misja Wiedeń

Romantycznie:
Chuck&Blair, Blair&Chuck
have to be together

Edytowane przez gosiaska
Czas edycji: 2010-04-20 o 20:02
gosiaska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-20, 20:39   #3185
małeSłoneczko
Zadomowienie
 
Avatar małeSłoneczko
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Bari
Wiadomości: 1 199
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez gosiaska Pokaż wiadomość
sa zimy które też sie słabo opalają - tak jak snieżka, jesli nic nie robisz z włosami tzn ze nei farbujesz to czesto sie tak dzieje pod wplywem słońca - liczy sie ogólny dominujący koloryt, a przede wszytskim skóra. w takim razie juz nie mam watpliwosci ze jestes zimą, z kolei podtyp to już inna bajka - raczej odrzucam clear winter więc pozostaje deep winter ( zauważ że ma tendencję do jesieni) bądź cool winter patrz strona 83 tego watku
a dziekuje bardzo
analiza kolorystyczna jest bardzo skomplikowana
w sumie jesienia sie nie czulam, bo malo jest kolorow jesiennych w ktorych wygldam dobrze
i dziwne tez ze czesto wychodzila mi wiosna w testach
__________________

Morena mia, siete son los pecados cometidos,
suman ocho conmigo, nueve los que te cobro,
mas de diez he sentido y por mi parte,
sobra darte lo que me das, damelo... damelo
bien, lo pongo aqui, lo pongo a quien


małeSłoneczko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-21, 12:48   #3186
julia816
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 32
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

[Doradxci emi dziewczyny, jakim jestem typem kolorystycznym
1. Jak się opalasz - średnio szybko najpierw na czerwono, potem odcien opalnizny złotawo-miodowy.

2. Kolor oczu - jasne niebieskie... tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, są plamkizółtawo-pomarańczowe brwi jasniejsze, rzęsy czarne, brwi maluje kredka lub przyciemniam henna

3. Piegi - tak są złotawe ciepłe


4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Przeżroczysta cera, z niebieskimi żyłami na ciele. Rumienie sie na różowo.

5. Naturalny kolor włosów - jasny rudawy brążze złotymi przebłyskami. palisander, farbuje sie na ciemny brąz
6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?


7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?

Dobrze: zieleń morska, turkus, czekoladowy brąz, granta, grafit, khaki, beż, czarny,bordo, zielen pistacjowa, cytrynowy, malinowy, popielaty
źle: czerwony klasyczny, biały, pomarańczowy, niebieski
Lepiej mi chyba w srebrnym niz w złotym
julia816 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-21, 19:54   #3187
sekfana
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 17
wiosna? lato? jesien? zima?

Witam,
mam prosbe w kwestii okreslenia jaka pora roku lub typem kolorystycznym jestem.
Czytajac charakterystyke dla lata, zimy itd. domyslam sie jaka pora roku jestem, natomiast zalezy mi na profesjonalnej opinii z "zewnatrz".
Bede wdzieczna za wskazowki.
pozdrawiam
sekfana jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-21, 20:28   #3188
sarah22
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Zduńska Wola
Wiadomości: 772
GG do sarah22
Dot.: wiosna? lato? jesien? zima?

a jaki masz naturalny kolor włosów? oczy widzę piwne. jak się opalasz? białko w oku widzę białe. jaki masz kolor skóry?? na 2 zdjęciu Ci lepiej
sarah22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-21, 21:56   #3189
Dark_Kicia_Miau!
Zakorzenienie
 
Avatar Dark_Kicia_Miau!
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 212
Dot.: wiosna? lato? jesien? zima?

Ja widzę, że koleżanka jest nowa na forum... ale chyba najpierw powinno się poszukać, czy może akurat był już podobny wątek a nie od razu wstawiać posta?

Gdybyś poszukała, tu byś znalazła pomoc:
1. https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=197808
2. https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=71243

__________________
Always chasing dreams
Dark_Kicia_Miau! jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-22, 12:10   #3190
Katarina_86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 10
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Cytat:
Napisane przez mila17 Pokaż wiadomość
1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?


2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?

3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?

4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?


5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?


6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?


7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?



odpowiedz najpierw na te wszystkie pytania
1. Opalam się dość szybko. Odcień opalenizny po jakimś czasie staje się złotawy.

2. Oczy mam niebieskie, z lekkimi zielonymi plamkami na lewym oku. Oprawa raczej jasna w odcieniu złotym

3. Piegi pojawiają się latem i są złotawo szarawe.

4. Cerę mam raczej różową z widocznymi naczynkami krwionośnymi.

5. Jestem ciemną blondynką ze złotymi refleksami.

6. Jasny, różowy. Dość blady.

7. Dobrze czuję się w fuksji, jasnym różu, czerwieni w odcieniu maków, turkusie, błękicie, limonkowym, fiolecie w odcieniach lilii, wrzosu. Natomiast źle czuję się w oliwkowym, butelkowej zieleni, buraczkowej czerwieni .

Dodaję kilka moich zdjęć, by ułatwić Wam zadanie
Katarina_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-22, 14:23   #3191
aquestionforyou
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

kolory w których mi ładnie to na pewno nie neony. Ale czerń, czerwień, biel (i inne wyraziste) nie są mi obce . Pastele bardziej "kontrastują" moja urodę, choć nie mogą być zbyt smutne. Ogólnie wiem, że beznadziejnie wyglądam w musztardowym (jak to powiedziała moja kumpela "moczowym" ), ostrym pomarańczu i ciepłym brązie.

a białka są po prostu białe
aquestionforyou jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-22, 14:24   #3192
kasiasikora
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Ja również proszę o pomoc w określeniu mojego typu kolorystycznego. Próbowałam sama, ale na upartego znajdę w sobie coś z każdego, troszę z lata, jesieni, zimy... A więc:
1. Jak się opalasz.
Opalam się od razu na brązowo. Mam cerę raczej ciemną, ale nie jest to taki intensywny brąz, z domieszką czerwieni, raczej zimny, taki przykurzony (przynajmniej w porównaniu z mężem - oboje opaleni na brązowo, ale jego brąz taki soczysty, mój nie).
2. Kolor oczu.
Mam oczy zielone z ciemną obwódką, wokół źrenicy taka jasno brązowa gwiazdka. Kolor nie jest czysty. Ogólnie oczy łaciate. Rzęsy długie, czarne, brwi brązowe, niezbyt gęste.
3. Piegi .
Brak
4. Cera
Karnacja raczej w kierunku ciemnej, beżowa?(najlepiej mi pasują podkłady w kolorze naturalnego beżu). Nie rumienię się.
5.Kolor włosów
Ciemne, brązowe. Mam długie włosy, na końcach robią mi się jaśniejsze (w porównaniu z czubkiem głowy takie pomarańczowe). Bardzo dobrze było mi w pasemkach blond i czekoladzie. Każdy fryzjer odradza mi kolor czarny.
6.Usta
Duże, czerwone.
7. W jakich kolorach mi dobrze? Na pewno w czerwonym, czekoladowym brązie, bieli. Lubię też czarny, ale wygladam w nim trochę blado.Ogólnie lepiej w intensywnych barwach. Źle mi w beżach, ecri, żółciach, pastelowych różach.

To chyba wszystko. Czekam niecierpliwie na analizę i goraco pozdrawiam.
kasiasikora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-22, 17:28   #3193
sekfana
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 17
Dot.: wiosna? lato? jesien? zima?

Cytat:
Napisane przez Dark_Kicia_Miau! Pokaż wiadomość
Ja widzę, że koleżanka jest nowa na forum... ale chyba najpierw powinno się poszukać, czy może akurat był już podobny wątek a nie od razu wstawiać posta?

Gdybyś poszukała, tu byś znalazła pomoc:
1. https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=197808
2. https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=71243
Witaj, owszem dosc nowa. Co do watku, to zalezy mi aby ktos kto sie na tym zna wlasnie patrzac na moje zdjecie (na tyle na ile to mozliwe poprzez zdjecie i internet) powiedzial mi jakim typem prawdopod. jestem. Informacji o tej tematyce na tym i innym forum czytalam duzo ale to nie zmienia faktu, ze na podstawie opisu wcale nie jest latwo okreslic wlasny typ i chociaz "przypisalam" sie do jednego to potrzebuje potwierdzenia, dlatego tez poszukuje niezaleznej opinii, a do tego aby ktos mogl mi w tym pomoc potrzebne jest zdjecie.
sekfana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-22, 17:40   #3194
sarah22
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Zduńska Wola
Wiadomości: 772
GG do sarah22
Dot.: wiosna? lato? jesien? zima?

Cytat:
Napisane przez sekfana Pokaż wiadomość
Witaj, owszem dosc nowa. Co do watku, to zalezy mi aby ktos kto sie na tym zna wlasnie patrzac na moje zdjecie (na tyle na ile to mozliwe poprzez zdjecie i internet) powiedzial mi jakim typem prawdopod. jestem. Informacji o tej tematyce na tym i innym forum czytalam duzo ale to nie zmienia faktu, ze na podstawie opisu wcale nie jest latwo okreslic wlasny typ i chociaz "przypisalam" sie do jednego to potrzebuje potwierdzenia, dlatego tez poszukuje niezaleznej opinii, a do tego aby ktos mogl mi w tym pomoc potrzebne jest zdjecie.
chłodny typ lato bądź zima..ale raczej lato..
sarah22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-22, 17:43   #3195
sekfana
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 17
Dot.: wiosna? lato? jesien? zima?

Cytat:
Napisane przez sarah22 Pokaż wiadomość
a jaki masz naturalny kolor włosów? oczy widzę piwne. jak się opalasz? białko w oku widzę białe. jaki masz kolor skóry?? na 2 zdjęciu Ci lepiej
Witaj,
hmm, naturalny kolor wlosow - kiedys byl taki ciemny blond (z ciepla nuta) lub jasny miodowy braz... teraz mysle ze jakby troche ciemniejszy, tzn. jakby tego miodowego (brazowatego ) odcienia bylo mniej, ale po odrostach trudno ocenic;
oczy jasnobrazowe (piwne) z szarawa obwodka
mam troche piegow na nosie, slabo widoczne, brazowawe...
skora raczej bladawa - nie rumienie sie; kolor chyba naturalny, trudno mi wlasnie ocenic czy ma brzoskwiniowy odcien...
opalam sie dosc szybko; jak slabo to raczej na lekki braz, a tak to na taki czerwono - brazowy, ktory szybko brazowieje.
sekfana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-22, 17:45   #3196
Dark_Kicia_Miau!
Zakorzenienie
 
Avatar Dark_Kicia_Miau!
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 212
Dot.: wiosna? lato? jesien? zima?

Cytat:
Napisane przez sekfana Pokaż wiadomość
Witaj, owszem dosc nowa. Co do watku, to zalezy mi aby ktos kto sie na tym zna wlasnie patrzac na moje zdjecie (na tyle na ile to mozliwe poprzez zdjecie i internet) powiedzial mi jakim typem prawdopod. jestem. Informacji o tej tematyce na tym i innym forum czytalam duzo ale to nie zmienia faktu, ze na podstawie opisu wcale nie jest latwo okreslic wlasny typ i chociaz "przypisalam" sie do jednego to potrzebuje potwierdzenia, dlatego tez poszukuje niezaleznej opinii, a do tego aby ktos mogl mi w tym pomoc potrzebne jest zdjecie.
Ale po co umieszczać nowego posta jak o to można zapytać w w/w linkach?? Nie róbmy jeszcze większego bałaganu na forum niż jest.
__________________
Always chasing dreams
Dark_Kicia_Miau! jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-23, 00:03   #3197
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: wiosna? lato? jesien? zima?

chcesz analizy kolorystycznej ze zdjęcia, w makijażu i z farbowanymi włosami - masz fantazję dziewczyno
__________________


Edytowane przez KNK
Czas edycji: 2010-04-23 o 07:36
KNK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-23, 17:49   #3198
kochanazlosnica
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 19
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Hej, ja także proszę o określenie mojego typu

1. Jak się opalasz - opalam się ciężko, raczej na czerwono, opalenizna złotawo brązowa

2. Kolor oczu - piwne, kolor czysty, źrenica wyraźnie oddzielona, białe białko oczu, rzęsy i brwi czarne


3. Piegi - mało, złotawo- brązowe


4. Cera -jasna, blada, często się rumienię na różowo, cienie pod oczami są moją udręką

5. Naturalny kolor włosów - brąz, raczej taki matowy, mysi, bez refleksów

6. Kolor ust - raczej róż

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?lubię czerwień, granat, źle się czuję w pomarańczowym

to chyba tyle
kochanazlosnica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-23, 21:15   #3199
gosiaska
Zadomowienie
 
Avatar gosiaska
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 084
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

kochana złośnica - pomogłoby mi zdjęcie. W pierwszym odruchu myślę że jesteś latem
kasiasikora - moglabys zamiescic zdjęcie?? w pierwszym odruchu myślę że jestes chłodnym typem czyli waham się pomiedzy latem a zimą
katarina_86 - opis wszystko wskazywaloby na wiosne a zdjęcia wypadają bardzo chłodno szoczek w turkusie wyglądasz obezwładniająco! w każdym bądź razie mocnym typkiem, zawnioskowałam iż prawdopodobnie jesteś - wiosna - clear spring
julia186 - ten ciemny brąż w moim doczuciu Cie przytłacza, z Twoich naturalnych barw oscylujesz w stronę lata, widziałabym Cie wlaśnie w mocniejszych barwach lata ( nie takich zbyt zduszonych i smutnych) czyli wlasnie w wiekszosci tych co lubisz. A i dodam bo poki co utrzymując taki kolor włosów także utrzymaj te mocniejsze barwy w swoim ubiorze zeby dostosowac sie do kolorystyki mocniejszej jaką przybrałaś

patrz palety na stronie 83 tego watku
__________________
Stażysta 2011
Misja WAKACJE- Gdańsk
Misja język niemiecki
Misja Wiedeń

Romantycznie:
Chuck&Blair, Blair&Chuck
have to be together

Edytowane przez gosiaska
Czas edycji: 2010-04-23 o 21:32
gosiaska jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-24, 11:11   #3200
lenty
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Próbowałam dużo razy sama się określić, ale nadal nie wiem jakie kolory do mnie pasują. (tzn szczególnie chodzi mi o makijaż, nie jestem taka młoda na jaką wyglądam ;P).

1. Jak się opalasz - opalam się dosyć łatwo, na początku zawsze na czerwono, ale potem robię się brązowa. Opalenizna długo się trzyma.

2. Kolor oczu - nigdy nie mogę się określić, co do koloru, niby zielono-niebieskie, ale czasami niebiesko-szare, brwi czarne

3. Piegi - brak

4. Cera -ani jasna ani ciemna, coś pomiędzy, często robię się czerwona

5. Naturalny kolor włosów - blond, ale dość ciemny

6. Kolor ust - maja odcień różowo-pomarańczowy(może to po prostu od soku z marchewki bo kiedyś tak nie miałam)

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?lubię jasny niebieski i chabrowy, ogólnie jakieś dość jasne,mocne kolory. Wydaję mi się, że dobrze mi w nich. W czarnym i szarym wyglądam nijak.

+zdjęcia jedynie z tuszem

Edytowane przez lenty
Czas edycji: 2010-04-24 o 11:13
lenty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-24, 13:14   #3201
kochanazlosnica
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 19
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

oto ja

Edytowane przez kochanazlosnica
Czas edycji: 2010-04-27 o 10:24
kochanazlosnica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-25, 16:49   #3202
gosiaska
Zadomowienie
 
Avatar gosiaska
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 084
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez kochanazlosnica Pokaż wiadomość
oto ja

kochanazlosnica- zima

lenty - na moje oko wiosna - light spring
__________________
Stażysta 2011
Misja WAKACJE- Gdańsk
Misja język niemiecki
Misja Wiedeń

Romantycznie:
Chuck&Blair, Blair&Chuck
have to be together

Edytowane przez gosiaska
Czas edycji: 2010-04-25 o 16:51
gosiaska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-25, 17:03   #3203
LadyElfiee
Raczkowanie
 
Avatar LadyElfiee
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 313
Send a message via Skype™ to LadyElfiee
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

1. Opalam się szybko, na złoto
2. Brązowe oczy, rzęsy i brwi ciemne
3. Piegów brak
4. Odcień skóry bardzo jasny, raczej nie różowy, a taki żółtawy
5. Naturny kolor włosów bardzo ciemny brąż, prawie czarny
6. Usta małe, różowe
7. Dobrze czuję się w czerni, granacie, ogólnie w ciemnych i instensywnych kolorach, totalnie nie pasuje mi żółć, pomarańcz..

Kochane, pomóżcie
__________________
K.
21 X




https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=769664
szybka wymiana podkładowa
LadyElfiee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-25, 18:08   #3204
paranoiaa
Przyczajenie
 
Avatar paranoiaa
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 17
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?

Opalam się najpierw na żółto potem na pomarańczowo (ale trwa to długo i z natury moja cera jest zimna i bardzo jasna)

2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?
Jasne, niebiesko- szare, obwódka granatowa. Kolor czysty.
Oprawa oczu ciemny, grafitowy.

3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?
Piegi- zimną niewiele, latem sporo i ciemniejsze. Odcień ciepły brąz.

4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?
Jasna i chłodna. Rumienie się na czerwono.

5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?
Ciemny szatyn (taki grafitowy)

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?
Jasny, różowy.

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?
Myśle, że dobrze wyglądam w granatowym (odcień mojej kredki do oczu) i niebieskim(ubrania). chłodna czerwień (usta)

Edytowane przez paranoiaa
Czas edycji: 2010-04-25 o 18:10
paranoiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-25, 21:11   #3205
gosiaska
Zadomowienie
 
Avatar gosiaska
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 084
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Lady Elfiee - zima - deep winter
paranoiia - lato sklanialabym sie ku cool summer wiecej strona 83 tego watku
__________________
Stażysta 2011
Misja WAKACJE- Gdańsk
Misja język niemiecki
Misja Wiedeń

Romantycznie:
Chuck&Blair, Blair&Chuck
have to be together
gosiaska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-26, 07:01   #3206
kasiasikora
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Uff. Znalazłam dwa zdjęcia bez makijażu (na jednym tylko błyszczyk). Mam nadziaję, że mogą być.

Oto ja:

Edytowane przez kasiasikora
Czas edycji: 2010-08-26 o 10:00
kasiasikora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-26, 12:47   #3207
Katarina_86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 10
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

gosiaska bardzo dziekuję za pomoc

---------- Dopisano o 13:47 ---------- Poprzedni post napisano o 13:46 ----------

gosiaska bardzo dziękuję za pomoc
Katarina_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-26, 12:56   #3208
julia816
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 32
Do: Gosiaska

Do Gosiaska, to mnie zaskoczyłas, że ja latem jestem, kiedyś myslałam, że zimaą później jesienia, ze względu na mój naturalny rudy odcień włosów. Wkleje jeszcze może kilka zdjecia , o ile znajde bez makijażu i w naturalnym kolorze. Acha teraz mój kolor wlosow jest dość jasny w kierunku złoto-brazowego. Dziękuje i czekam na dalsza analize. Czy jesli lato to jakie, light summer, cool summer???
julia816 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-26, 22:21   #3209
Kaczka_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 10
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Jeśli można to ja też poproszę o analizę

1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?
Nie opalam się w ogóle. Wpierw staję się czerwona, później ewentualnie dochodzi do poparzenia. Stosuję wysokie filtry i unikam słońca.


2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?
Moje oczy są zielono-brązowo-piwne. Oprawa oczu zdecydowanie ciemna, wyraźna.

3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?
Złoto-brązowe piegi w bardzo dużej ilości.

4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?
Bardzo jasna karnacja o ciepłym odcieniu, takim trochę brzoskwiniowym. Czerwienię się na czerwono.


5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?
Ciemno brązowe o wyraźnym kasztanowo-złotym odcieniu.

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?
Koralowe raczej.


7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?
Dobrze czuję się w czerwieniach, beżach, fioletach, głównie w wyrazistych nasyconych kolorach.
Kaczka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-27, 09:50   #3210
gosiaska
Zadomowienie
 
Avatar gosiaska
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 084
Dot.: Do: Gosiaska

Cytat:
Napisane przez julia816 Pokaż wiadomość
Do Gosiaska, to mnie zaskoczyłas, że ja latem jestem, kiedyś myslałam, że zimaą później jesienia, ze względu na mój naturalny rudy odcień włosów. Wkleje jeszcze może kilka zdjecia , o ile znajde bez makijażu i w naturalnym kolorze. Acha teraz mój kolor wlosow jest dość jasny w kierunku złoto-brazowego. Dziękuje i czekam na dalsza analize. Czy jesli lato to jakie, light summer, cool summer???
Po głębszym namyśle myślę że jesteś tym typem

http://trepanrr.tripod.com/winter_ll_color_palette.htm

takie mocniejsze lato - między latem a zimą.

http://trepanrr.tripod.com/defining_your_season.htm

w tym typie też wystepuje kolor kasztanowy włosów być może zblizony do Twojego. Najlepiej osądź sama w świetle dziennym.


kasiasikora - najbardziej wydajesz mi się soft autumn - z tendencją do lata ale głowy nie dam

Kaczka_ - najbardziej pasujesz mi do warm autumn - z tendencja do wiosny

więcej strona 83 tego watku
__________________
Stażysta 2011
Misja WAKACJE- Gdańsk
Misja język niemiecki
Misja Wiedeń

Romantycznie:
Chuck&Blair, Blair&Chuck
have to be together

Edytowane przez gosiaska
Czas edycji: 2010-04-27 o 10:02
gosiaska jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:49.