Tipsy-Kielce??? - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-07-09, 19:52   #271
gazelcia
Raczkowanie
 
Avatar gazelcia
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 165
Dot.: Tipsy-Kielce???

Cytat:
Napisane przez kingunia21 Pokaż wiadomość
Mam do was pytanko
Na jakich Ul. w Kielcach znajdują się hurtownie lub sklepy z akcesoriami do pazurków.
Pozdrawiam ciepło pa
Jest hurtownia Drej Cosmetisc na ul. Staszica 14 E (to w tych pawilonach przy izbie dziecka), ale to musisz sama iść i ocenić. Wiem, że jest coś takiego, ale się tym nie interesuje na tyle, żeby powiedzieć coś więcej pozdrawiam

i proszę o jakieś opinie na temat tipsów z salonu Wiosna na ul. Solnej...
gazelcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-10, 13:55   #272
kingunia21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 17
Dzięki bardzo za namiary

A zna ktoś inne namiary na sklepy i hurtownie produktów do pazurków w Kielcach???

Edytowane przez Agoosia
Czas edycji: 2007-07-11 o 17:22
kingunia21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-13, 18:06   #273
Pawełeczek
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 672
Dot.: Tipsy-Kielce???

na sienkiewicza w bramie obok BGŻ jest hurownia EF...jak sie idzie w strone dworca tez na sienkiewicza jest hurtownia sunflower...jeszcze dalej tez na sienkiewicza jest mały sklepik Activ. Mozna tez zajrzec na piotrkowską...jesli cos im na polkach zostało to bedzie duzy fart bo ostatnio jak byłem to mieli 5 pilnikow, 3 zele i 2 litry acetonu. Jeszcze cos jest na karczówkowskiej ale nie wiem w ktorym miejscu dokladnie.
__________________
Paweł
Pawełeczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-14, 10:07   #274
kingunia21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 17
Dot.: Tipsy-Kielce???

Dzięki Paweł za namiary !!!!
czy w tych sklepach trzeba pokazywać certyfikat????
pozdrawiam pa pa
kingunia21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-14, 11:45   #275
Pawełeczek
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 672
Dot.: Tipsy-Kielce???

no przydałoby sie zeby sprawdzali certyfikat...ale niestety tego nie robią
__________________
Paweł
Pawełeczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-15, 15:07   #276
edytka82
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3
Cool Dot.: Tipsy-Kielce???

wiem że gdzieś na Kosciuszki jest jakis sklepik- hurtownia, ale dokładnie jeszcze go nie namierzyłam, a wiem, ze fajne sa ozdoby bo widziałam u dziewczyn
edytka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-16, 15:01   #277
kingunia21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 17
Dot.: Tipsy-Kielce???

To jak będziesz wiedzieć dokładnie gdzie na Ul Kościuszki to daj znać
Pozdrawiam pa
kingunia21 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-07-19, 14:27   #278
sara17
Raczkowanie
 
Avatar sara17
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 364
GG do sara17 Send a message via Skype™ to sara17
Dot.: Tipsy-Kielce???

W Kielcach u Kasi Piłat (chodze do niej od roku i jestem baaardzo zadowolona - zostalam jej wierna nawt jak przyjechalam do wawy - po prostu raz w m-cu jak jestem w Kielcach to sie umawiam ) POLECAM
__________________
-= Float like a butterfly sting like a bee =-
Muhammad Ali


Edytowane przez sara17
Czas edycji: 2008-01-05 o 09:57 Powód: edycja numeru
sara17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-01, 11:35   #279
otojanati
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1
Dot.: Tipsy-Kielce???

hello czy ktoś jest mi w stanie doradzić gdzie robią łądne tipsy na ślichowicach słyszałam coś o salonie Oszin ale nie jestem pewna czy będa trwałe pooomocy ! booźka =>
otojanati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-06, 09:38   #280
Czikibomba
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 13
Dot.: Tipsy-Kielce???

A tak z ciekawosci Pawelku to ile bierzesz za french lub za zelowe z brokacikiem.......??????? ??Fajnie ze sa jeszcze tacy faceci..tylko co na to moj luby....=)
__________________
Zakochana romantyczka...
Czikibomba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-06, 09:39   #281
Czikibomba
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 13
Dot.: Tipsy-Kielce???

Cytat:
Napisane przez sara17 Pokaż wiadomość
W Kielcach u Kasi !!!!! (chodze do niej od roku i jestem baaardzo zadowolona - zostalam jej wierna nawt jak przyjechalam do wawy - po prostu raz w m-cu jak jestem w Kielcach to sie umawiam ) POLECAM
A ile kochaniutka bierze za te paznokietki i ile sie trzymaja.......?????????: p:
__________________
Zakochana romantyczka...

Edytowane przez Czikibomba
Czas edycji: 2008-01-05 o 19:34
Czikibomba jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-06, 09:51   #282
Czikibomba
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 13
Dot.: Tipsy-Kielce???

Cytat:
Napisane przez berruska Pokaż wiadomość
tak sobie czytam ten nasz kielecki watek i ręce opadają coraz niżej.



DrGandzia tym tekstem mnie powaliłaś. Skąd Ci to w ogole przyszlo do glowy?
Paweł (nie obrazi się zapewne za zmiane nicku ) pisze posty na temat, jedni cos polecają, on pisze ktorych salonow sie wystrzegac. Normalna kolej rzeczy, bardzo przydatna.
Strasznie emocjonalnie podchodzicie do tej rozmowy, najmocniej kieruję swoje słowa do DrGandzi, nie obrazaj się za to ze ktos napisze do Ciebie per Gandzia. Nie ma o co

pozdrawiam

Berruska..wiesz co....dobrze to napisalas.....powinnismy dziekowac Pawelkowi za to ze nam odradza pseudo tipsiarek...bo ja mialam juz tipsy z 8 razy i tylko 1 byly ladne i dlugo sie trzymaly....bo dziewczyny kusza sie na cene 30 zl a po tygodniu zel odpryskuje....chciala bym chociaz raz wyjsc zadowolona od pseudotipsiarki....ale czy to jest mozliwe...????????????


P.S Pawelek moglbys wkleic pare fotek twoich tipsikow...=)
__________________
Zakochana romantyczka...
Czikibomba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-06, 13:44   #283
martusia810
Raczkowanie
 
Avatar martusia810
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 307
Dot.: Tipsy-Kielce???

Jeżeli kusi was cena 30 to do kogo możecie mieć pretensje, jeżeli tipsy sie nie trzymają. Do was należy wybór w czyję ręce dacie swoje łapki.
martusia810 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-06, 16:53   #284
sara17
Raczkowanie
 
Avatar sara17
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 364
GG do sara17 Send a message via Skype™ to sara17
Dot.: Tipsy-Kielce???

Cziki, Kasia bierze 50zł za tipsy, 40 za uzupełnienie.
trzymaja sie super
Ja uzupełniam średnio co poltora miesiaca tym bardziej ze sa slicznie zrobione i nie widac odrostow - tak ladnie spilowane (wystarczy przeleciec przezroczystym lakierem)
wiec polecam
__________________
-= Float like a butterfly sting like a bee =-
Muhammad Ali

sara17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-06, 19:01   #285
Pawełeczek
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 672
Dot.: Tipsy-Kielce???

Cytat:
Napisane przez Czikibomba Pokaż wiadomość
A tak z ciekawosci Pawelku to ile bierzesz za french lub za zelowe z brokacikiem.......??????? ??Fajnie ze sa jeszcze tacy faceci..tylko co na to moj luby....=)
za pazurki żelowe na tipsie 45 a na szablonie 50.
uzupełnienie 40

a tu takie dwie najświeższe prace pazurki robione żelem na szablonie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg koronki.jpg (28,0 KB, 152 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P8060289.JPG (42,6 KB, 171 załadowań)
__________________
Paweł
Pawełeczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-07, 21:50   #286
edytka82
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3
Dot.: Tipsy-Kielce???

Pawełeczek mam pytanie;>
Jakie ty kursy skończyłeś/ lub szkoły ("tipsiarskie" oczywiście - o takie mi chodzi)??
Możliwe że nie doczytałam całego wątku;/
edytka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-07, 23:23   #287
Pawełeczek
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 672
Dot.: Tipsy-Kielce???

wyslalem pm
__________________
Paweł
Pawełeczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-08, 16:32   #288
gazelcia
Raczkowanie
 
Avatar gazelcia
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 165
Dot.: Tipsy-Kielce???

Odradzam robienie tipsów w salonie Wiosna na ul. Solnej - po prostu tragedia. Żel popękał na prawie wszystkich paznokciach po 3 dniach od zrobienia, odpada od ozdób wtopionych lub razem z nimi. A pani, która to robiła tak mi spiłowała płytkę paznokcia, że jest uskok między tipsem a naturalnym paznokciem - KOSZMAR !!!
gazelcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-11, 11:51   #289
matipaula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: katowice
Wiadomości: 145
Dot.: Tipsy-Kielce???

/nieopłacona reklama/

Edytowane przez Agoosia
Czas edycji: 2007-08-11 o 13:27
matipaula jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-25, 17:29   #290
majunieczka
Przyczajenie
 
Avatar majunieczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 15
Dot.: Tipsy-Kielce???

cześć dziewczyny mam mały problem niedługo idę na wesele czy wie któraś z was może gdzie można zrobić ładne tipsy które nie odlecą po 2 tygodniach no i rzecz jasna ładną fryzurkę w kielcach??? (na studencką kieszeń oczywiście) (nie doczytałam całego wątku z braku czasu błagam pomóżcie!!!!)

Edytowane przez majunieczka
Czas edycji: 2007-09-25 o 18:49
majunieczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-25, 20:35   #291
pauli25
Raczkowanie
 
Avatar pauli25
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 39
Dot.: Tipsy-Kielce???

hej ja też mam wesele wkrótce i zastanawiam sie nad załozeniem tipsów i albo pojdę do tej wyzej wspomnianej Kaji, Karoliny; albo jest taka dziewczyna na Spacerowej, która robi nawet ładnie, ma blog na onecie chyba-wpisz tipsy kielce albo jeszcze z całą pewnością moge polecić salon na Sienkiewicza www.houseofnails.pl
natomiast jeśli chodzi o fryzjera ja nie korzystam z salonów, więc nie wiem
pauli25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-25, 23:42   #292
majunieczka
Przyczajenie
 
Avatar majunieczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 15
Dot.: Tipsy-Kielce???

hm... ja czytałam troszkę to forum no i już tyle dziewczyny polecały że mam mętlik w głowie i nie wiem na co się zdecydować tym bardziej że to pierwsze tipsy w mojej karierze . w każdym razie dzięki Pauli za odpowiedź musze szybciutko jeszcze poszukać dobrego fryzjera gorąco pozdrawiam i czekam na dalsze propozycje a czy w tym salonie na sienkiewce jest drogo? byłam na stonce ale nic nie pisze no i czy są cienkie te tipsy i ile się trzymają? robią tam tipsy clear?
majunieczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-26, 07:39   #293
pauli25
Raczkowanie
 
Avatar pauli25
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 39
Dot.: Tipsy-Kielce???

w tym salonie na Sienkiewicza moja mama pokrywała 2 razy swoje paznokcie zelem, wygląda to baaardzo naturalnie a paznokcie są utwardzone-naprawdę ładnie a jak tipsy robią to w sumie nie wiem ale sądzę, ze rownie ładnie i dobrze...za wyzelowanie naturalnej płytki moja mama placila 60zł.
zobacz www.tipsy-izia.blog.onet.pl ładnie robi ta Iza bo widziałam na dłoniach kolezanki, to ta ze Spacerowej
pauli25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-26, 10:57   #294
gazelcia
Raczkowanie
 
Avatar gazelcia
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 165
Dot.: Tipsy-Kielce???

Cytat:
Napisane przez majunieczka Pokaż wiadomość
cześć dziewczyny mam mały problem niedługo idę na wesele czy wie któraś z was może gdzie można zrobić ładne tipsy które nie odlecą po 2 tygodniach no i rzecz jasna ładną fryzurkę w kielcach??? (na studencką kieszeń oczywiście) (nie doczytałam całego wątku z braku czasu błagam pomóżcie!!!!)
Jeśli chodzi o tipsy, to polecam Panią Martę - wcześniej pracowała w RVB na Słowackiego, teraz z koleżanką ma własną działalność na ul. Jagiellońskiej (przy stacji BP). Jeśli jesteś zainteresowana, to na prv mogę podać Ci nr do niej. koszt założenia tipsów, to 100 zł, uzupełnienie 55 - z tego co pamiętam Pazurki wyglądają jak najbardziej naturalnie, są cienkie, nie łamią się, nie pęka żel pod byle stuknięciem, nie odklejają się, po pomalowaniu całości bezbarwnym lakierem nie widać odrostu. Pani Marta bardzo ładnie również wykonuje makijaże.
Natomiast co do fryzjera, to polecam salon fryzjerski Awangarda na ul. Wesołej - koszt upięcia koka, to chyba ok. 70 zł. W zasadzie wszystkie kobietki, które tam pracują potrafią bardzo ładnie upiąć włoski, fryzura trzyma sie bardzo długo.
gazelcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-26, 13:52   #295
majunieczka
Przyczajenie
 
Avatar majunieczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 15
Dot.: Tipsy-Kielce???

bardzo wam dziękuję za informacje. co do tej pani Marty to wiele osób ja poleca z tego co zauważyłam i chyba się na nią zdecyduję. Gazelcia masz może namiary do tego salonu fryzjerskiego? chodzi mi o numer telefonu bo nie mam czasu tam pójść a jeśli chodzi o te tipsy u pani Marty to nie wiesz ile mniej więcej się trzymają? i kiedy najlepiej założyć przed samą imprezą czy może kilka dni wcześniej? acha i jeszcze jedno pytanko podobają mi sie takie tipsy przezroczyste nie wiem jak one profesjonalnie się nazywają; czy one nie są jakiejś gorszej jakości albo tym podobne?
majunieczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-26, 20:02   #296
gazelcia
Raczkowanie
 
Avatar gazelcia
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 165
Dot.: Tipsy-Kielce???

Cytat:
Napisane przez majunieczka Pokaż wiadomość
bardzo wam dziękuję za informacje. co do tej pani Marty to wiele osób ja poleca z tego co zauważyłam i chyba się na nią zdecyduję. Gazelcia masz może namiary do tego salonu fryzjerskiego? chodzi mi o numer telefonu bo nie mam czasu tam pójść a jeśli chodzi o te tipsy u pani Marty to nie wiesz ile mniej więcej się trzymają? i kiedy najlepiej założyć przed samą imprezą czy może kilka dni wcześniej? acha i jeszcze jedno pytanko podobają mi sie takie tipsy przezroczyste nie wiem jak one profesjonalnie się nazywają; czy one nie są jakiejś gorszej jakości albo tym podobne?
Niestety nie mam tel. do Awangardy umawiałam się do nich osobiście i nie wzięłam wizytówki.
Jeśli chodzi o tipsy, to trzymają się dopóki same nie zrosną (jak ich nie uzupełniasz oczywiście). Ja nie miałam nigdy problemów z kategorii odprysków, złamanego tipsa lub coś takiego. Co do tego kiedy założyć, to jeśli jeszcze nigdy nie miałaś robionych tipsów, to idź kilka dni przed imprezą, żebyś zdążyła się przyzwyczaić.
Tipsy przeźroczyste to przeważnie szklane I nie zauważyłam, żeby były w czymś gorsze od tych drugich - a miałam zakładane i jedne i drugie.
gazelcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-26, 22:19   #297
majunieczka
Przyczajenie
 
Avatar majunieczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 15
Dot.: Tipsy-Kielce???

Cytat:
Napisane przez gazelcia Pokaż wiadomość
Niestety nie mam tel. do Awangardy umawiałam się do nich osobiście i nie wzięłam wizytówki.
Jeśli chodzi o tipsy, to trzymają się dopóki same nie zrosną (jak ich nie uzupełniasz oczywiście). Ja nie miałam nigdy problemów z kategorii odprysków, złamanego tipsa lub coś takiego. Co do tego kiedy założyć, to jeśli jeszcze nigdy nie miałaś robionych tipsów, to idź kilka dni przed imprezą, żebyś zdążyła się przyzwyczaić.
Tipsy przeźroczyste to przeważnie szklane I nie zauważyłam, żeby były w czymś gorsze od tych drugich - a miałam zakładane i jedne i drugie.
ok dzięki będę musiała sie w takim razie sama wybrać do tego salonu. Gazelcia mogę prosić o numer do tej pani Marty od tipsów? Jeszcze jedno pytanko możesz mi mniej więcej wytłumaczyć gdzie dokładnie na wesołej jest ten salon fryzjerski?

Edytowane przez majunieczka
Czas edycji: 2007-09-27 o 09:26
majunieczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-27, 12:41   #298
gazelcia
Raczkowanie
 
Avatar gazelcia
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 165
Dot.: Tipsy-Kielce???

Cytat:
Napisane przez majunieczka Pokaż wiadomość
ok dzięki będę musiała sie w takim razie sama wybrać do tego salonu. Gazelcia mogę prosić o numer do tej pani Marty od tipsów? Jeszcze jedno pytanko możesz mi mniej więcej wytłumaczyć gdzie dokładnie na wesołej jest ten salon fryzjerski?
Nr do Pani Marty wysłałam Ci na PRV.
Salon Awangarda znajduje się na ul. Wesołej, odcinek między ulicami Sienkiewicza i Leonarda.
Pozdrawiam
gazelcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-27, 13:06   #299
majunieczka
Przyczajenie
 
Avatar majunieczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 15
Dot.: Tipsy-Kielce???

dzięki Gazelcia już jestem umówiona. Mam nadzieję że trafię do salonu na wesołej bo ze mną to różnie bywa . Na pewno podzielę się wrażeniami po wizycie . Wielkie dzięki (ta pani Marta to chyba jakaś młoda nie?) pozdrowionka Napisz mi tylko jeszcze jak trafić na te tipsy bo zapomniałam się zapytać....
majunieczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-27, 20:30   #300
gazelcia
Raczkowanie
 
Avatar gazelcia
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 165
Dot.: Tipsy-Kielce???

Cytat:
Napisane przez majunieczka Pokaż wiadomość
dzięki Gazelcia już jestem umówiona. Mam nadzieję że trafię do salonu na wesołej bo ze mną to różnie bywa . Na pewno podzielę się wrażeniami po wizycie . Wielkie dzięki (ta pani Marta to chyba jakaś młoda nie?) pozdrowionka Napisz mi tylko jeszcze jak trafić na te tipsy bo zapomniałam się zapytać....
Pani Marta jest młoda A trafić bardzo prosto -> na skrzyżowaniu Grunwaldzkiej i Jagiellońskiej jest stacja BP, obok stacji są pawilony, w których pierwszy zakład to salon odnowy biologicznej - i tak właśnie trzeba wejść. Powiedzieć do kogo się przyszło i miła pani zaprowadzi
gazelcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-09-27 00:19:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:45.