BEZROBOTNI łączmy się:) - Strona 75 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-09-19, 13:28   #2221
KawaMarcepanowa
Zakorzenienie
 
Avatar KawaMarcepanowa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7 306
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się:)

pumas zazdroszczę ale racja, jeśli jesteś pewna, że to nie to, szukaj dalej, bo na pewno coś znajdziesz z Twoim doświadczeniem i umiejętnościami, językami itp
ja już dziś po wysłaniu jednej aplikacji... smutne to wszystko.
KawaMarcepanowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-19, 13:30   #2222
marta1210
mj
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 118
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się:)

Pumas ja też na chwilę obecną bym brała tą pracę z pewną pensją.

Chociaż jeśli tą czwartkową możesz sobie dostosować to może będziesz mogła to jakoś połączyć?
__________________
.
marta1210 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-19, 14:37   #2223
pumas
Zakorzenienie
 
Avatar pumas
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z mojego przytulnego kąta
Wiadomości: 8 809
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się:)

Dziewczyny, byc moze bym mogla dostosować, tylko, ze jeden dzien na pewno trzeba spedzic w biurze i tu bylaby kolizja, ale mysle, ze jakos udaloby sie to rozwiazac ;-) Tez wolalabym stala pensje...
Ale ja glupia jestem, ciagle jakies propozycje, a ja wciaz wierze, ze niebawem znajde prace marzen i odrzucam to, co los daje.
pumas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-19, 14:52   #2224
KOCI
Raczkowanie
 
Avatar KOCI
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 247
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się:)

Oj skad ja to znam robie tak samo a potem siedze i sobie wrzucam ze zamiast brac prace to siedze w domku i czekam niewiadomo na co

Ale teraz chyba zmienie podejscie i bede brac co mi los da ....

Gratuluje wszystkim które znalazly wlasnie prace
__________________
Nie pisze polskich literek - prosze nie


- domowy zwierzyniec
KOCI jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-19, 14:54   #2225
marta1210
mj
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 118
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się:)

Jeśli nie będziesz szukała i nawet wybrzydzała to nie znajdziesz tego czego szukasz.

Moi znajomi non stop się dziwią, że ja ich zdaniem tak często prace zmieniam, a poza tym, że się nie boję zmieniać bo to tak ciężko na rynku.

Fakt faktem były ciężkie chwile ale jeśli się nie próbuje to po długim okesie człowiek się budzi z myślą, że zmarnował tyleee czasu.
Ja w wieku 22 lat mam już lepszą pracę niż niektóre znane mi osoby których wiek zahacza dość mocno o 30-stkę.
Także ja mam jeszcze 8 lat "do przodu", mi się podoba...

Szkoda Pumas tylko że nie mam takiego talentu do języków!! Jak ja bym chciała tak ze słuchu coś łapać... ehhh...

Przyślij mi swoje zdjęcie i będziesz moim guru
__________________
.
marta1210 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-19, 15:03   #2226
pumas
Zakorzenienie
 
Avatar pumas
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z mojego przytulnego kąta
Wiadomości: 8 809
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się:)

Cytat:
Napisane przez marta1210 Pokaż wiadomość
Jeśli nie będziesz szukała i nawet wybrzydzała to nie znajdziesz tego czego szukasz.

Moi znajomi non stop się dziwią, że ja ich zdaniem tak często prace zmieniam, a poza tym, że się nie boję zmieniać bo to tak ciężko na rynku.

Fakt faktem były ciężkie chwile ale jeśli się nie próbuje to po długim okesie człowiek się budzi z myślą, że zmarnował tyleee czasu.
Ja w wieku 22 lat mam już lepszą pracę niż niektóre znane mi osoby których wiek zahacza dość mocno o 30-stkę.
Także ja mam jeszcze 8 lat "do przodu", mi się podoba...

Szkoda Pumas tylko że nie mam takiego talentu do języków!! Jak ja bym chciała tak ze słuchu coś łapać... ehhh...

Przyślij mi swoje zdjęcie i będziesz moim guru
Hahaha!
I tak trzymaj, w takich młodych ludziach siła i nadzieja
pumas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-19, 15:50   #2227
marta1210
mj
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 118
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się:)

Cytat:
Napisane przez pumas Pokaż wiadomość
Hahaha!
I tak trzymaj, w takich młodych ludziach siła i nadzieja
Mówie Ci,nad łóżkiem je powieszę i będę wołać "naładuj mnie dobrą energią by ma zdolność do języków osiągnęła szczyt możliwości ooo łaskawyyy Pumasku"
__________________
.
marta1210 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-19, 15:50   #2228
stokrotka1404
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 1 140
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się:)

Cytat:
Napisane przez KOCI Pokaż wiadomość
Oj skad ja to znam robie tak samo a potem siedze i sobie wrzucam ze zamiast brac prace to siedze w domku i czekam niewiadomo na co

Ale teraz chyba zmienie podejscie i bede brac co mi los da ....

Gratuluje wszystkim które znalazly wlasnie prace
Dokładnie tak. Brać co los daje, ale cały czas obserwować ogłoszenia, naprawdę, ja sama do tego doszłam...
Powodzonka na pewno się uda,

Jak to mówią -"Osiągnięcie szczęścia to kwestia motywacji"
stokrotka1404 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-19, 18:07   #2229
cziki
Zakorzenienie
 
Avatar cziki
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 3 303
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się:)

Pumas, kto jak kto ale ty możesz sobie troszke powybrzydzać ;P
cziki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-19, 18:17   #2230
stokrotka1404
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 1 140
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się:)

Cytat:
Napisane przez cziki Pokaż wiadomość
Pumas, kto jak kto ale ty możesz sobie troszke powybrzydzać ;P
tylko żeby potem nie żałować
stokrotka1404 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-19, 18:17   #2231
Onnaa88
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6 200
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się:)

dziewczyny jest tyle pracy na produkcji,w sklepach na co wy czekacie,musi się liczyć z tym,że pracy dla was nie ma,za dużo ludzi kończy studia,a pracować ktoś fizycznie musi,to tak jak koleżanki,które zmarnowały sobie 5 lat na szkołę,a teraz biadolą,że nie maja pracy,ale ja tu nie przepowiem tak jak moim znajomym :/
Onnaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-19, 18:53   #2232
Kala_88
Rozeznanie
 
Avatar Kala_88
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 637
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się:)

Pumas, fajnie, grats Daj znać co wybierzesz

Co do postu Onnaa88... to chyba nawet nie chce mi się komentować Skoro "pracować ktoś fizycznie musi" to mam tylko nadzieję, że się odnajdujesz w tej roli.
__________________
www.pustamiska.pl - tylko kliknięcie i pomagasz
Kala_88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-19, 19:08   #2233
K-H
Rozeznanie
 
Avatar K-H
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: WLKP
Wiadomości: 868
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się:)

Cytat:
Napisane przez Onnaa88 Pokaż wiadomość
dziewczyny jest tyle pracy na produkcji,w sklepach na co wy czekacie,musi się liczyć z tym,że pracy dla was nie ma,za dużo ludzi kończy studia,a pracować ktoś fizycznie musi,to tak jak koleżanki,które zmarnowały sobie 5 lat na szkołę,a teraz biadolą,że nie maja pracy,ale ja tu nie przepowiem tak jak moim znajomym :/
Też nie rozumiem tego posta, jak szkoła to 'marnowanie czasu' no to zapraszam właśnie Ciebie na produkcję.

Ja jeżeli od paźdz. nie znajdę niczego, to wezmę pierwsze co sie nawinie. Gdybym miała możliwość z pracą poczekać, wziąć coś co mnie naprawdę interesuje, zrobiłabym to. Jednak zabezpieczenia finansowego nie mam a mieszkanie opłacać będzie trzeba.
Ale ja jestem studentka dzienną, to w sumie co ja mogę się wypowiadać...

Jula
ja wszystkie serie Friends obejrzałam dwukrotnie. Uwielbiam

Jutro poniedziałek, mam nadzieję, że coś pozaprodukcyjnego się odezwie... Dziś znalazłam parę fajnych ofert.
__________________
Nie narażam życia. Noszę rewolwer. Życie musi być podniecające. W przeciwnym razie nie jest warte jednego naboju.
Isaac Baschevis Singer, "Spuścizna"
http://www.lastfm.pl/user/K-H/
A czego Ty słuchasz?

Edytowane przez K-H
Czas edycji: 2010-09-19 o 19:11
K-H jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-19, 19:24   #2234
Jula
Zakorzenienie
 
Avatar Jula
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: wizaż
Wiadomości: 4 671
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się:)

Cytat:
dziewczyny jest tyle pracy na produkcji,w sklepach na co wy czekacie,musi się liczyć z tym,że pracy dla was nie ma,za dużo ludzi kończy studia,a pracować ktoś fizycznie musi,to tak jak koleżanki,które zmarnowały sobie 5 lat na szkołę,a teraz biadolą,że nie maja pracy,ale ja tu nie przepowiem tak jak moim znajomym :/
Odnośnie powyżej - zmiana branży idzie mi kiepsko, więc z braku laku wysyłam nawet na sprzedawcę do sklepów, mimo, że straszny krok w tył dla mnie. Myślałam sobie - co tam, jakoś dam radę pracować na stojąco po kilka godzin. Dziś zrobiłam sobie spacer po Wro w czółenkach na mini-obcasiku. Po 3 godzinach tak mnie bolało przodostopie, że prawie się popłakałam i chciałam iść na boso. Stopy zniszczyłam stojąc po kilka-kilkanaście godzin. W sumie nie wiadomo, czy się cieszyć czy nie, bo większości wysiada kręgosłup, mój na razie jest ok.

Tak więc - jasne, na produkcji ktoś musi pracować, mam nadzieję, że to nie będę ja.

Wolałabym zbierać moroszki w Szwecji
__________________
"Była jednak za duża na złodziejkę, zbyt uczciwa na skrytobójczynię, zbyt inteligentna na żonę i zbyt dumna, by podjąć jedyną powszechnie dostępną damską profesję.
Dlatego została wojowniczką.

/T.Pratchett, "Blask Fantastyczny"/


Jula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-19, 19:27   #2235
stokrotka1404
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 1 140
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się:)

Ja uważam, że czasem warto schować dumę do kieszeni.
Obecnie pracuję jako Specjalista ds. kadr i płac. Stanowisko to, dostałam dzięki właśnie pracy na produkcji. Szef uznał, że skoro pracuję fizycznie po studiach, to że pracy się nie boję. Mimo braku doświadczenia, dostałam tą pracę, a że jak przyszłabymjako bezrobotna, to że wybrali by kogoś z doświadczeniem.

---------- Dopisano o 20:27 ---------- Poprzedni post napisano o 20:25 ----------

Cytat:
Napisane przez Jula Pokaż wiadomość
Odnośnie powyżej - zmiana branży idzie mi kiepsko, więc z braku laku wysyłam nawet na sprzedawcę do sklepów, mimo, że straszny krok w tył dla mnie. Myślałam sobie - co tam, jakoś dam radę pracować na stojąco po kilka godzin. Dziś zrobiłam sobie spacer po Wro w czółenkach na mini-obcasiku. Po 3 godzinach tak mnie bolało przodostopie, że prawie się popłakałam i chciałam iść na boso. Stopy zniszczyłam stojąc po kilka-kilkanaście godzin. W sumie nie wiadomo, czy się cieszyć czy nie, bo większości wysiada kręgosłup, mój na razie jest ok.

Tak więc - jasne, na produkcji ktoś musi pracować, mam nadzieję, że to nie będę ja.

Wolałabym zbierać moroszki w Szwecji
Wiem coś o tym.
Przekonałam się że, jest to ciężka praca ale gdyby nie to... eh:/
Nawet nie chce myśleć, tkwiłabym pewno tam dalej.
stokrotka1404 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-19, 19:39   #2236
IR1988
Zakorzenienie
 
Avatar IR1988
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 11 469
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się:)

Cytat:
Napisane przez marta1210 Pokaż wiadomość
Pewnie macie racje Dziewczyny... muszę odczekać...

KSW w nawiązaniu do wczorajszej impreze w Atlas Arena w Łodzi, gdzie bił się Pudzian z Eric "Butterbean" Esch.

Chyba jestem mało obywatelsko nastawiona bo trzymałam kciuki za Butterbean :p
A wiesz, że ja też szkoda, że przegrał. Mógł Pudzianowi przytrzeć trochę nosa Choć ja na miejscu Pudziana zwiałabym gdzie pieprz rośnie

Cytat:
Napisane przez Jula Pokaż wiadomość

Mnie jesień też dobija. I to, że obiecałam nie kupować nowych ciuchów zanim schudnę.
Muszę szybko znaleźć FAJNĄ pracę to zajmę umysł czymś innym - nie tą nędzą w szafie.
Ech...
Nie kupuj, nie kupuj! też czekam zanim schudnę, bo za jakiś czas te ciuchy będą mi za luźne wiec nie warto

Cytat:
Napisane przez stokrotka1404 Pokaż wiadomość
Ja uważam, że czasem warto schować dumę do kieszeni.
Obecnie pracuję jako Specjalista ds. kadr i płac. Stanowisko to, dostałam dzięki właśnie pracy na produkcji. Szef uznał, że skoro pracuję fizycznie po studiach, to że pracy się nie boję. Mimo braku doświadczenia, dostałam tą pracę, a że jak przyszłabymjako bezrobotna, to że wybrali by kogoś z doświadczeniem.
ale Ci zazdroszczę.
Schowam tą dumę i pójdę zanieść Cv na produkcję. Może po czasie trafi mi sie takie stanowisko jak Tobie
IR1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-19, 19:51   #2237
stokrotka1404
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 1 140
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się:)

Cytat:
Napisane przez IR1988 Pokaż wiadomość
A wiesz, że ja też szkoda, że przegrał. Mógł Pudzianowi przytrzeć trochę nosa Choć ja na miejscu Pudziana zwiałabym gdzie pieprz rośnie


Nie kupuj, nie kupuj! też czekam zanim schudnę, bo za jakiś czas te ciuchy będą mi za luźne wiec nie warto


ale Ci zazdroszczę.
Schowam tą dumę i pójdę zanieść Cv na produkcję. Może po czasie trafi mi sie takie stanowisko jak Tobie
Trzymam kciuki.
Ja już miałam takiego doła, że masakra, a praca była tak ciężka, że masakra. Dziwiłam się jak kobitki mi gadały że 5 lat tak pracują-szok.
stokrotka1404 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-19, 19:59   #2238
marta1210
mj
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 118
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się:)

Zaraz mnie ku****a trafi.
Wybaczcie za określenie ale sama siebie nie poznaje.

Cały dzień w piżamie i szlafroku...krążę po domu w poszukiwaniu czegoś słodkiego, a teraz na wieczór mi się sprzątać zachciało...

Poza tym oglądałam problam o Verze Wang.... i powiem szczerze, że zazdroszczę jej kariery i sukcesów...

Chociaż i tak uważam, że dużo dał jej fakt, iż jej rodzice mieli pieniądze, jednak sama dużo bym dała by tyle się w moim życiu działo.. w sensie tyle ciekawych rzeczy, doświadczeń, spełniania siebie i realizacji w 200%.....

Nie powinnam tego oglądać, bo czuje niedosyt w życiu.
I tą taką wkurzającą bezradność...

Pewnie doskonale wiecie co to za uczucie.

Mam takie poczucie niedosytu i głodu na życie... że aż mnie ssie wewnątrz bo bym chciała wiedzieć żę COŚ WIELKIEGO zależy ode mnie.. być twórcą sukcesu i to dosłownie.


Chyba zbiore swój spory tyłek i pójdę pobiegać bo mnie energia rozerwie.
__________________
.
marta1210 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-19, 20:03   #2239
Onnaa88
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6 200
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się:)

Mnie tylko to bawi,ze studia teraz jest banalnie zdac na uczelniach prywatnych kazdy chce je skonczyc,a potem dochodzi do tego,ze sprzataczka w Polsce musi miec srednie,najlepiej z matura,to nie sa te czasy,ze kiedys jak ktos mial studia dostawal super prace,kazdy po studiach chcialby zarabiac kupe kasy,w pracy umyslowej,to trzeba bylo wybrac kierunek studiow ktory jest porzebny,i brakuje w nim specjalistow,a nie ktorys kierunek humanistyczny,i potem narzekac ze nie ma sie pracy w swoim zawodzie,ja pracuje fizycznie i wiem,ze jest ciezko,ale pracuje rowniez z mgr.wiec to otworzylo mi oczy i nie poszlam na studia humanistyczne zeby byc bezrobotna,a dzieki temu,ze mam znajomosci w Polsce nie bede musiala pracowac fizycznie

Edytowane przez Onnaa88
Czas edycji: 2010-09-19 o 20:08
Onnaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-19, 20:09   #2240
marta1210
mj
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 118
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się:)

Cytat:
Napisane przez Onnaa88 Pokaż wiadomość
Mnie tylko to bawi,ze studia teraz jest banalnie zdac na uczelniach prywatnych kazdy chce je skonczyc,a potem dochodzi do tego,ze sprzataczka w Polsce musi miec srednie,najlepiej z matura,to nie sa te czasy,ze kiedys jak ktos mial studia dostawal super prace,kazdy po studiach chcialby zarabiac kupe kasy,w pracy umyslowej,to trzeba bylo wybrac kierunek studiow ktory jest porzebny,i brakuje w nim specjalistow,a nie ktorys kierunek humanistyczny,i potem narzekac ze nie ma sie pracy w swoim zawodzie,ja pracuje fizycznie i wiem,ze jest ciezko,ale pracuje rowniez z mgr.wiec to otworzylo mi oczy i nie poszkam na studia humanistyczne zeby byc bezrobotna
Ale tu nie o tym mowa...
Tu sporo Dziewczyn zna języki ma już wyższe wykształcenie ale ze względu na problemy na rynku nie mogą znaleźć pracy.

I to obojętnie po jakich studiach, ścisłych jak i humanistycznych.

Niestety prawda taka, że bezrobocie istnieje i w małych miejscowościach już w ogóle to koszmar.
__________________
.
marta1210 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-19, 20:12   #2241
Jula
Zakorzenienie
 
Avatar Jula
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: wizaż
Wiadomości: 4 671
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się:)

Cytat:
Ja uważam, że czasem warto schować dumę do kieszeni.
Obecnie pracuję jako Specjalista ds. kadr i płac
Ja bym chciała pracować jako spec. d/s kadr i płac. Zrobiłam nawet kurs ostatnio. ale wszędzie wymagają 2 lat dośw.

Co do dumy - uważam, że wykonywałam dla pieniędzy różne rzeczy, których nienawidziłam (hostessowanie - 8,12 godzin w deszczu , kwestowanie, sprzedawca na czarno, na stojąco 5 razy w tyg po 12 g, prace na akord, gdzie pocięłam palce do krwi tak strasznie, że myślałam, ze nigdy się nie wygoją, etc. etc.) i teraz należy mi się coś lepszego. Po prostu w to wierzę i koniec.

Cytat:
Nie powinnam tego oglądać, bo czuje niedosyt w życiu.
I tą taką wkurzającą bezradność...

Pewnie doskonale wiecie co to za uczucie.

Mam takie poczucie niedosytu i głodu na życie... że aż mnie ssie wewnątrz bo bym chciała wiedzieć żę COŚ WIELKIEGO zależy ode mnie.. być twórcą sukcesu i to dosłownie.
Rozumiem o czy mówisz. Czasem mam takie uczucie, power, który rozsadza od wewnątrz, z jednoczesnym poczuciem, że straciłam tyle czasu i mogłabym zrobić TYLE rzeczy... Na szczęście... szybko przechodzi.
Ja bym chyba potrzebowała większego kopa w d*** aby tego uczucia nie zmarnować.
__________________
"Była jednak za duża na złodziejkę, zbyt uczciwa na skrytobójczynię, zbyt inteligentna na żonę i zbyt dumna, by podjąć jedyną powszechnie dostępną damską profesję.
Dlatego została wojowniczką.

/T.Pratchett, "Blask Fantastyczny"/


Jula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-19, 20:14   #2242
KawaMarcepanowa
Zakorzenienie
 
Avatar KawaMarcepanowa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7 306
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się:)

Cytat:
Napisane przez marta1210 Pokaż wiadomość
Zaraz mnie ku****a trafi.
Wybaczcie za określenie ale sama siebie nie poznaje.

Cały dzień w piżamie i szlafroku...krążę po domu w poszukiwaniu czegoś słodkiego, a teraz na wieczór mi się sprzątać zachciało...

Poza tym oglądałam problam o Verze Wang.... i powiem szczerze, że zazdroszczę jej kariery i sukcesów...

Chociaż i tak uważam, że dużo dał jej fakt, iż jej rodzice mieli pieniądze, jednak sama dużo bym dała by tyle się w moim życiu działo.. w sensie tyle ciekawych rzeczy, doświadczeń, spełniania siebie i realizacji w 200%.....

Nie powinnam tego oglądać, bo czuje niedosyt w życiu.
I tą taką wkurzającą bezradność...

Pewnie doskonale wiecie co to za uczucie.

Mam takie poczucie niedosytu i głodu na życie... że aż mnie ssie wewnątrz bo bym chciała wiedzieć żę COŚ WIELKIEGO zależy ode mnie.. być twórcą sukcesu i to dosłownie.


Chyba zbiore swój spory tyłek i pójdę pobiegać bo mnie energia rozerwie.
Mam to samo!!! nawet dziś o tym myślałam, już w myślach przeprowadzam jakieś szkolenia, chyba coraz gorzej ze mną
kurcze mam tyle energii i ona się marnuje, bo siedzę w domu.

Co do tych sklepów i posta koleżanki - akurat ja też wysyłam tam CV lub roznoszę i co? cisza, jak widać sklepy teraz stały się miejscem gdzie trzeba bić się o pracę, o ironio... na studiach mówiłam sobie "tylko nie sklepy", a teraz? Bóg mnie skarał

Idę pisać 283747 LM

Edytowane przez KawaMarcepanowa
Czas edycji: 2010-09-19 o 20:16
KawaMarcepanowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-19, 20:31   #2243
pumas
Zakorzenienie
 
Avatar pumas
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z mojego przytulnego kąta
Wiadomości: 8 809
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się:)

Cytat:
Napisane przez marta1210 Pokaż wiadomość
Mówie Ci,nad łóżkiem je powieszę i będę wołać "naładuj mnie dobrą energią by ma zdolność do języków osiągnęła szczyt możliwości ooo łaskawyyy Pumasku"
Moze lepiej zainwestuj w SITA. Albo ja Ci nagram swoj ponetny motywujacy glos ;-)

Cytat:
Napisane przez cziki Pokaż wiadomość
Pumas, kto jak kto ale ty możesz sobie troszke powybrzydzać ;P
Jak widac nie moge, bo kazda praca ucieka mi sprzed nosa... przez niezdecydowanie! :/

Cytat:
Napisane przez Onnaa88 Pokaż wiadomość
dziewczyny jest tyle pracy na produkcji,w sklepach na co wy czekacie,musi się liczyć z tym,że pracy dla was nie ma,za dużo ludzi kończy studia,a pracować ktoś fizycznie musi,to tak jak koleżanki,które zmarnowały sobie 5 lat na szkołę,a teraz biadolą,że nie maja pracy,ale ja tu nie przepowiem tak jak moim znajomym :/
Zapraszam zatem na produkcje

Cytat:
Napisane przez K-H Pokaż wiadomość
Też nie rozumiem tego posta, jak szkoła to 'marnowanie czasu' no to zapraszam właśnie Ciebie na produkcję.

Ja jeżeli od paźdz. nie znajdę niczego, to wezmę pierwsze co sie nawinie. Gdybym miała możliwość z pracą poczekać, wziąć coś co mnie naprawdę interesuje, zrobiłabym to. Jednak zabezpieczenia finansowego nie mam a mieszkanie opłacać będzie trzeba.
Ale ja jestem studentka dzienną, to w sumie co ja mogę się wypowiadać...

Jula
ja wszystkie serie Friends obejrzałam dwukrotnie. Uwielbiam

Jutro poniedziałek, mam nadzieję, że coś pozaprodukcyjnego się odezwie... Dziś znalazłam parę fajnych ofert.
Ja tez, jak nie znajde nic do konca wrzesnia, to biore co jest.

Cytat:
Napisane przez Jula Pokaż wiadomość
Odnośnie powyżej - zmiana branży idzie mi kiepsko, więc z braku laku wysyłam nawet na sprzedawcę do sklepów, mimo, że straszny krok w tył dla mnie. Myślałam sobie - co tam, jakoś dam radę pracować na stojąco po kilka godzin. Dziś zrobiłam sobie spacer po Wro w czółenkach na mini-obcasiku. Po 3 godzinach tak mnie bolało przodostopie, że prawie się popłakałam i chciałam iść na boso. Stopy zniszczyłam stojąc po kilka-kilkanaście godzin. W sumie nie wiadomo, czy się cieszyć czy nie, bo większości wysiada kręgosłup, mój na razie jest ok.

Tak więc - jasne, na produkcji ktoś musi pracować, mam nadzieję, że to nie będę ja.

Wolałabym zbierać moroszki w Szwecji
Nie chce sie cofac... a chyba bede zmuszona!!!!!!!!!
pumas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-19, 20:32   #2244
Joanna710
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Między piekłem a niebem...
Wiadomości: 81
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się:)

Tak sobie czytam i czytam co tu piszecie i zazdroszczę niektórym dziewczynom, że sobie tak mogą odrzucić ofertę pracy

Ja biorę pracę jaka mi się trafi nawet chwilową, byle by odciążyć rodziców.

Na dodatek zdecydowałam się zrobić drugiego technika, trochę późno ale idę jutro zapytać czy mnie przyjmą do szkoły i czy będę mogła zacząć uczęszczać na zajęcia dopiero od 20.09 bo do tego czasu się pochwalę udało mi się przez znajomą znaleźć pracę tylko na wyjeździe za granicą ale lepsze to niż nic tym bardziej, że wtedy sama sobie szkołę opłacę
Nie wiem czy z tym technikiem to dobry pomysł?
hehh...
__________________
- Staram się utrzymać swoją wagę
- Walczę z nałogami

- Walczę ze słabością - Tobą...


"Czasem boję się Twoich niebieskich oczu, czasem boję się, że są przepełnione miłością nie do mnie..."


Joanna710 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-19, 20:33   #2245
Kala_88
Rozeznanie
 
Avatar Kala_88
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 637
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się:)

Cytat:
Napisane przez IR1988 Pokaż wiadomość

Nie kupuj, nie kupuj! też czekam zanim schudnę, bo za jakiś czas te ciuchy będą mi za luźne wiec nie warto

Taak, ja też tak sobie wmawiam i głęboko w to wierzę! Najpierw muszę schudnąć i jeszcze znaleźć pracę, wtedy mogę jakieś ubrania kupować. Zresztą teraz to mi się nawet nie chce.
__________________
www.pustamiska.pl - tylko kliknięcie i pomagasz
Kala_88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-19, 20:38   #2246
pumas
Zakorzenienie
 
Avatar pumas
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z mojego przytulnego kąta
Wiadomości: 8 809
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się:)

Dziewczyny, nie wymyslilam nic na to zadanie załamka.
pumas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-19, 20:39   #2247
KawaMarcepanowa
Zakorzenienie
 
Avatar KawaMarcepanowa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7 306
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się:)

to siadaj i myśl!
a do kiedy masz zrobić??
KawaMarcepanowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-19, 20:44   #2248
pumas
Zakorzenienie
 
Avatar pumas
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z mojego przytulnego kąta
Wiadomości: 8 809
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się:)

do jutra 12.00
nie mam pomyslow, serio, spac mi sie chce, a nie silic na kreatywnosc.
pumas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-19, 20:47   #2249
Joanna710
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Między piekłem a niebem...
Wiadomości: 81
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się:)

Cytat:
Napisane przez Kala_88 Pokaż wiadomość
Taak, ja też tak sobie wmawiam i głęboko w to wierzę! Najpierw muszę schudnąć i jeszcze znaleźć pracę, wtedy mogę jakieś ubrania kupować. Zresztą teraz to mi się nawet nie chce.
Ja mam odwrotnie, dużo bym dała aby przytyć i nie mieć problemu z kupnem czegokolwiek
__________________
- Staram się utrzymać swoją wagę
- Walczę z nałogami

- Walczę ze słabością - Tobą...


"Czasem boję się Twoich niebieskich oczu, czasem boję się, że są przepełnione miłością nie do mnie..."


Joanna710 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-19, 20:50   #2250
Jula
Zakorzenienie
 
Avatar Jula
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: wizaż
Wiadomości: 4 671
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się:)

Cytat:
Nie wiem czy z tym technikiem to dobry pomysł?
A masz skończone studia? Planujesz je rozpocząć? Z czego masz już tytuł technika i z czego chcesz robić kolejnego?
Wg mnie lepiej zainwestować w naukę języka/prawo jazdy niż w kolejnego technika, ale nie znam Twojej sytuacji.
Moja koleżanka jest technikiem medycznym, nie potrzebowała studiów do wyk. zawodu, więc technik technikowi nierówny.

Dziewczyny, co do schudnięcia... ja powinnam zrzucić ok 10 kg do idealnej wagi. Mam rozmiar 38/40. Wiem, że to słabe, ale zdążyłam nazbierać fajną kolekcję ciuszków, których raczej nie przerobię... Trochę mi się już niestety znudziły i kurde szlaban na zakupy źle na mnie działa
__________________
"Była jednak za duża na złodziejkę, zbyt uczciwa na skrytobójczynię, zbyt inteligentna na żonę i zbyt dumna, by podjąć jedyną powszechnie dostępną damską profesję.
Dlatego została wojowniczką.

/T.Pratchett, "Blask Fantastyczny"/



Edytowane przez Jula
Czas edycji: 2010-09-19 o 20:54
Jula jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:17.