Ulubione pomadki koloryzujące - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-12-13, 13:54   #1
loverosie93
Przyczajenie
 
Avatar loverosie93
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 4
Wink

Ulubione pomadki koloryzujące


Witam, jakie są Wasze ulubione pomadki dobrze nawilżające/ochronne barwiące delikatnie usta?

Mam ich dosyć sporo (Nivea,Carmex, Bebe itd.), ale liczę, że poddacie mi jakieś nowe, których jeszcze nie mam w swoich zbiorach.

Czy występują Lip Smackery w takiej wersji? Bo jeszcze się z takimi nie spotkałam a mam kilka

Zapraszam wszystkie błyszczyko-pomadko-szminko maniaczki do wypowiadania się i wymieniania doświadczeniami i pokazywaniem zbiorów

Pozdrawiam
loverosie93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-13, 14:18   #2
AlbinoticBlack
Rozeznanie
 
Avatar AlbinoticBlack
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 682
Dot.: Ulubione pomadki koloryzujące

Mam kilka i każda ma trochę inne plusy i minusy
1. Yves Rocher świąteczna jeżynowa, barwi mocno, ale nawilżenie takie średnie. Mocno wgryza się w usta i kolor zostaje nawet po jedzeniu, taka troche tinto-pomadka.
2.Celia care błyszczyko-szminka nr 1. Nawilża jak pomadka i daje delikatny-średni kolor bardzo "wygodna" do noszenia na ustach, lekko masełkowa konsystencja.
3.Nivea vitamin shake - dobre nawilżenie + leciutki kolor i ładny zapach
AlbinoticBlack jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-13, 14:26   #3
loverosie93
Przyczajenie
 
Avatar loverosie93
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 4
Dot.: Ulubione pomadki koloryzujące

Cytat:
Napisane przez AlbinoticBlack Pokaż wiadomość
Mam kilka i każda ma trochę inne plusy i minusy
1. Yves Rocher świąteczna jeżynowa, barwi mocno, ale nawilżenie takie średnie. Mocno wgryza się w usta i kolor zostaje nawet po jedzeniu, taka troche tinto-pomadka.
2.Celia care błyszczyko-szminka nr 1. Nawilża jak pomadka i daje delikatny-średni kolor bardzo "wygodna" do noszenia na ustach, lekko masełkowa konsystencja.
3.Nivea vitamin shake - dobre nawilżenie + leciutki kolor i ładny zapach
nr.2 i 3 posiadam i jestem z nich zadowolona

Co do Yves Rocher to tej jeżynowej nie miałam, ale widzę, że teraz wyszła nowa seria świąteczna 3 pomadki: Wanilia, Pomarańcza i Cynamon, Pomarańcza i Migdały. Jestem ich bardzo ciekawa, chociaż powiem szczerze, że w ubiegłym roku kupiłam malinową (ze starej serii), dosyć mocno barwiła usta, ale bardzo słabo nawilżała, miała bardzo zbitą konsystencję i co najgorsze uczuliła mnie (usta po niej piekły i swędziały) od tego czasu się do nich trochę zraziłam
loverosie93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-13, 14:46   #4
AlbinoticBlack
Rozeznanie
 
Avatar AlbinoticBlack
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 682
Dot.: Ulubione pomadki koloryzujące

Przypuszczam, że ta jeżynowa może być podobna do malinowej. I wielki minus za opakowanie jak w starych seriach pomadek, jest tragiczne. Za to zwykłe niekolorowe ich pomadki mogę polecić . Miałam taką z winogronem, której już nie widzę w nowym opakowaniu i któreś masło nie pamiętam czy karite czy shea, ale nawilżały na długo i były nie do wykończenia chyba żadnych pomadek nie miałam tak długo.
AlbinoticBlack jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-14, 13:49   #5
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Ulubione pomadki koloryzujące

Obecnie mam z Nivei Dzikie jabłko - delikatnie barwi usta, ale jakiegoś super nawilżenia nie zauważyłam. Wykończę ją i sama nie wiem jakiej używać. Jak potrzebuję mega nawilżenia ust to nie używam już tych balsamów koloryzujących, ale czyste masło Shea z L'occitane albo kremik uniwersalny z Oriflame. Świetnie sprawdza się też klasyczny krem Nivea oraz Lancome Nutrix. Jak chodziłam do szkoły to dużo tego używałam: przede wszystkim Nivea, potem była też Isana, Labello (austriacka nazwa Nivea), także Bebe (te pachniały cudnie i chyba sobie wrócę do nich ), szminki pielęgnacyjne z Avonu i Oriflame. Niegdyś miałam balsam do ust z Oriflame Visio - to był mój hit jeżeli chodzi o kolor na ustach - był idealnie różowy.
__________________
2024: 18

2023: 62

liv87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-17, 10:16   #6
loverosie93
Przyczajenie
 
Avatar loverosie93
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 4
Dot.: Ulubione pomadki koloryzujące

Cytat:
Napisane przez AlbinoticBlack Pokaż wiadomość
Przypuszczam, że ta jeżynowa może być podobna do malinowej. I wielki minus za opakowanie jak w starych seriach pomadek, jest tragiczne. Za to zwykłe niekolorowe ich pomadki mogę polecić . Miałam taką z winogronem, której już nie widzę w nowym opakowaniu i któreś masło nie pamiętam czy karite czy shea, ale nawilżały na długo i były nie do wykończenia chyba żadnych pomadek nie miałam tak długo.
Ok, dzięki za info. Tej winogronowej faktycznie już nie ma chyba w ofercie. Z tych bezbarwnych jakąś wypróbuje

---------- Dopisano o 11:16 ---------- Poprzedni post napisano o 11:12 ----------

Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość
Obecnie mam z Nivei Dzikie jabłko - delikatnie barwi usta, ale jakiegoś super nawilżenia nie zauważyłam. Wykończę ją i sama nie wiem jakiej używać. Jak potrzebuję mega nawilżenia ust to nie używam już tych balsamów koloryzujących, ale czyste masło Shea z L'occitane albo kremik uniwersalny z Oriflame. Świetnie sprawdza się też klasyczny krem Nivea oraz Lancome Nutrix. Jak chodziłam do szkoły to dużo tego używałam: przede wszystkim Nivea, potem była też Isana, Labello (austriacka nazwa Nivea), także Bebe (te pachniały cudnie i chyba sobie wrócę do nich ), szminki pielęgnacyjne z Avonu i Oriflame. Niegdyś miałam balsam do ust z Oriflame Visio - to był mój hit jeżeli chodzi o kolor na ustach - był idealnie różowy.
Również mam tą z jabłkim, aczkolwiek wydaję mi się że druga wersja czyli z żurawiną lepiej nawilża i daje kolor taki lekko różowy. Ta z jabłkiem może troszkę bardziej w fiolet idzie. Dobrze wiedzieć, właśnie widziałam na www te Labello i zastanawiałam się w jakim kraju takie są, bo stylistyka ta sama
loverosie93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-21, 13:50   #7
grapelollipop
Raczkowanie
 
Avatar grapelollipop
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: Warszawa/Białystok
Wiadomości: 197
Dot.: Ulubione pomadki koloryzujące

u mnie dobrze nawilza i stosunkowo lekko koloryzuje pomadka collistar: https://www.douglas.pl/douglas/Makij...000060467.html
teraz szukajac jej zobaczylam ze jest w promocji z dodatkowym cashbagowym rabatem wyjdzie pokazna sumka, chyba kupie jeszcze druga na zapas
grapelollipop jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-12-22, 10:31   #8
miszuna
Raczkowanie
 
Avatar miszuna
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 106
Dot.: Ulubione pomadki koloryzujące

Benefitowe balmy w kolorze tintów. mam 3. uwielbiam!
miszuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-22 11:31:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:24.