Biolander - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-05-06, 17:04   #151
psycha
Zakorzenienie
 
Avatar psycha
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 435
GG do psycha
Dot.: Biolander?

Cytat:
Napisane przez chooomik Pokaż wiadomość
yyyy psycha gdzie go wyczaiłaś? szukam i znaleźć nie mogę...dasz linka proszę?

flaszeczka rzeczywiście fajna

Ja co prawda nie narnijkar, ale miałam i argan i mam teraz opuncję i nie wiem szczerze mówiąc co bym wybrała... chyba argan w szczególności, że BIO ale z mocnym naciskiem na "chyba".

Ile on kosztuje i jaka pojemność?

Tez mam opuncje i bardzo ja lubie... oleju arganowego jeszcze w rekach nie mialam
Czytajac o oleju arganowym ogolnie, czytam tylko o działaniu od wewnatrz na organizm, co do jego wlasciwosci pielegnacyjnych, informacje typu anti-age i inne juz tylko przy opisach produktów kosmetycznych... dlatego zastanawiam sie czy warto

Tu link do nowosci : http://www.biolander.com/index.php?m...e=products_new

Na samym dole bocznego menu masz " nowe produkty" i tam pojawiają sie te konkretne nowości.


Cena: 42.40zł /50ml
psycha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-06, 17:16   #152
chooomik
Rozeznanie
 
Avatar chooomik
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: BB :)
Wiadomości: 776
GG do chooomik
Dot.: Biolander?

dziękować jakaś ślepa jestem ...

Jeśli chodzi o argan to bardzo fajny olej, lekki jak dla mnie (ale ja susz jestem więc może mam zaburzoną percepcję w tej mierze), bardzo ładnie po nocy na twarzy rozjasnia cerę - rano wydaje się taka promienna, zdrowa. No i wlosowo też się super sprawdza. Tyle, że ma specyficzny zapach - pachnie trochę ...apteką...? Tak jakoś ziołowo - medycznie, ale szybko zapach znika więc mi on zupełnie nie przeszkadzał, ale w działaniu super.

Juz myslę nad turbo dopalaczem - opuncja+argan
__________________

The water's dark and deep inside this ancient heart
You'll always be a part of me...
chooomik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-09, 10:30   #153
psycha
Zakorzenienie
 
Avatar psycha
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 435
GG do psycha
Dot.: Biolander?

Leci :
  • Olej Arganowy Bio( Argania Spinosa)
  • Dezodorant Naturalny"deo stick alun" 100% Minerał Soli
  • Mydło Alep 5% Oleju Laurie

Wszystkich jestem ciekawa... a najbardziej dezodorantu
psycha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-09, 12:18   #154
niezamienna_juz_na_nic
Wtajemniczenie
 
Avatar niezamienna_juz_na_nic
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 319
Dot.: Biolander?

Ja dziś dostałam biolanderową paczkę: szampony Alepii z olejem nigelle i z glinką beloun, czarne mydło peelingujące, mydło Alep Premium i dwa mydełka Feniqii: cynamonowe i gorzka pomarańcza. Testy już dziś wieczorem
niezamienna_juz_na_nic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-13, 20:28   #155
niezamienna_juz_na_nic
Wtajemniczenie
 
Avatar niezamienna_juz_na_nic
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 319
Dot.: Biolander?

Przepraszam za posta pod postem, ale chcę się pochwalić (a co...) - dziś dostałam paczuszkę z Biolandera z kremem z filtrem. Wygrałam kwietniowy konkurs na recenzję Bardzo się cieszę, tym bardziej, że się zupełnie tego nie spodziewałam. A tempo reakcji Elisabeth (konkurs trwał do końca kwietnia) - bez komentarzy
niezamienna_juz_na_nic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-13, 20:42   #156
chooomik
Rozeznanie
 
Avatar chooomik
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: BB :)
Wiadomości: 776
GG do chooomik
Dot.: Biolander?

O to ja bardzo proszę o recenzję ze stosowania tego filtra jak juz sobie poużywasz - jestem szalenie ciekawa jak on sie bedzie spisywał. No i gratuluję wygranej

Z biolanderowskich cudów dorobiłam się (o czym już pisalam na temacie o olejach) Oleju z Drzewa Różanego z Amazonii, który de facto jest miesznką olejów bazowych i olejku eterycznego - używam zaledwie kilka dni, ale wrażenia na pierwszy rzut super, szczególnie jesli chodzi o efekt miękkości skóry, uwilebiam to uczucie i tylko olejami udaje mi się coś takiego uzyskać. Ten olej stosuję na szyję, dokolt i cycki, no i na twarz gdzie daje równie fajny efekt, ale na twarz mam już kolejkę olejową ostatnio po goleniu na łydki go dalam. Zobaczymy jak efekty długoterminowe będą się prezentować

psycha - zielenieję z zazdrości o ten argan.... ale jak to mówią co sie odwlecze to nie uciecze...ja go jeszcze dopadnę...
__________________

The water's dark and deep inside this ancient heart
You'll always be a part of me...
chooomik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-13, 20:49   #157
psycha
Zakorzenienie
 
Avatar psycha
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 435
GG do psycha
Dot.: Biolander?

Cytat:
Napisane przez niezamienna_juz_na_nic Pokaż wiadomość
Przepraszam za posta pod postem, ale chcę się pochwalić (a co...) - dziś dostałam paczuszkę z Biolandera z kremem z filtrem. Wygrałam kwietniowy konkurs na recenzję Bardzo się cieszę, tym bardziej, że się zupełnie tego nie spodziewałam. A tempo reakcji Elisabeth (konkurs trwał do końca kwietnia) - bez komentarzy
Gratulacje Filtr z opisu brzmi bardzo ciekawie Jesli znajdziesz chwilke czasu, napisz cos o nim... ciekawe jak wypada w porównaniu do aptecznych

A ja nadal czekam na moje zamówienie ...dzis zostało wysłane
psycha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-13, 21:16   #158
niezamienna_juz_na_nic
Wtajemniczenie
 
Avatar niezamienna_juz_na_nic
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 319
Dot.: Biolander?

Dziękuję za gratulacje
Napiszę coś, jak poużywam -
niezamienna (z czarnym mydłem peelingującym na twarzy )
niezamienna_juz_na_nic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-13, 21:26   #159
Deborah100
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 827
Dot.: Biolander?

Dla mnie czarne mydło peelingujące było okropne. Nie dość że nieprzyjemnie pachniało to jak posmarowałam buzie na następny dzień wyskakiwały krostki. Dzisiaj robiłam porządki i wyrzuciłam to cholerstwo
Chwalę sobie bardzo takie mydełko różane. Ma piękny zapach, dobrze nawilża skórę. Poprostu Cudowne

Ps. Zastanawiam się nad kupnem takiego masła kakaowego http://www.allegro.pl/item359011300_...oa_butter.html

Czy wiecie jak je nakładać? Mieszać z wodą? czy w jakiś inny sposób
Deborah100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-14, 09:37   #160
chooomik
Rozeznanie
 
Avatar chooomik
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: BB :)
Wiadomości: 776
GG do chooomik
Dot.: Biolander?

Cytat:
Napisane przez Deborah100 Pokaż wiadomość
Mieszać z wodą? czy w jakiś inny sposób


Toć to tłuszcz nakłada się normalnie, rozpuszczając odrobinę w dłoniach i smarując ciało po prostu

Na specyficzny zapach mydla czarnego jest sposób - wsytaczy kupić perfumowane, ja mam Jaśminowe Feniqii i pachnie cudnie
__________________

The water's dark and deep inside this ancient heart
You'll always be a part of me...
chooomik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-16, 19:40   #161
psycha
Zakorzenienie
 
Avatar psycha
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 435
GG do psycha
Dot.: Biolander?

Raport z ostanich zakupow

Zaczne od buteleczki oleju arganowego, poniewaz powala ... sama aplikacja oleju sprawi mi większą przyjemnosc, niz olejowanie. Dozuje dokładnie 2 kropelki.. szkoda ze macerat z opuncji figowej nie posiada takiego dozownika, to wytrząsanie kropelki po kropelce z buteleczki jest dość uciążliwe
Sam argan jest znacznie tłusciejszy od maceratu "figowego" i bardzo wolno się wchłania. Pachnie za to bardzo ładnie. Aplikowany po użyciu toniku BHA 2%, lekko podszczypuje. Kiedy macerat z opuncji figowej mogłam kłaść solo, argan musze mieszać z HA. Ale ta buteleczka

Zamawiałam też deo alun Labogravier. Z samego dezodorantu jestem narazie zadowolona, natomiast nie z opakowania. Kryształ chwieje się w opakowaniu, jak gdyby kazdej chwili miał się wyłamać. Opakowanie jest wykonane z bardzo trawdego plastiku ( tzw. tnadetnego rodzaju), przez co jednoczesnie bardzo kruche i wątpe ze wytrzyma ciągłe otwieranie i zamykanie do końca roku... Daje mu nie dluzej niz miesiąc
Jak na taką cene i jakość ... mogło byc lsolidniejsze. Zaluje ze nie wziełam mniejszej wresji, moze tutaj opakowanie by było lepsze.

Mydełko alep 5% czeka na swoja kolej
psycha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-21, 13:18   #162
psycha
Zakorzenienie
 
Avatar psycha
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 435
GG do psycha
Dot.: Biolander?

Wiecie moze, czy do tych wod kwiatowych dodają atomizerek?
psycha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-21, 15:04   #163
asa___
Raczkowanie
 
Avatar asa___
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 311
Dot.: Biolander?

Cytat:
Napisane przez psycha Pokaż wiadomość
Raport z ostanich zakupow

Zaczne od buteleczki oleju arganowego, poniewaz powala ... sama aplikacja oleju sprawi mi większą przyjemnosc, niz olejowanie. Dozuje dokładnie 2 kropelki.. szkoda ze macerat z opuncji figowej nie posiada takiego dozownika, to wytrząsanie kropelki po kropelce z buteleczki jest dość uciążliwe
Sam argan jest znacznie tłusciejszy od maceratu "figowego" i bardzo wolno się wchłania. Pachnie za to bardzo ładnie. Aplikowany po użyciu toniku BHA 2%, lekko podszczypuje. Kiedy macerat z opuncji figowej mogłam kłaść solo, argan musze mieszać z HA. Ale ta buteleczka

Zamawiałam też deo alun Labogravier. Z samego dezodorantu jestem narazie zadowolona, natomiast nie z opakowania. Kryształ chwieje się w opakowaniu, jak gdyby kazdej chwili miał się wyłamać. Opakowanie jest wykonane z bardzo trawdego plastiku ( tzw. tnadetnego rodzaju), przez co jednoczesnie bardzo kruche i wątpe ze wytrzyma ciągłe otwieranie i zamykanie do końca roku... Daje mu nie dluzej niz miesiąc
Jak na taką cene i jakość ... mogło byc lsolidniejsze. Zaluje ze nie wziełam mniejszej wresji, moze tutaj opakowanie by było lepsze.

Mydełko alep 5% czeka na swoja kolej

A powiedz mi - używasz olejku na dzień, czy na noc? - sprawdza sie pod makijaż? i którego bo znalazłam dwa...

Szukam też chwalonego przez Was czarnego mydełka nigelle (ewentualnie czegoś innego do mycia ciała z niespodziankami).
asa___ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-21, 15:21   #164
niezamienna_juz_na_nic
Wtajemniczenie
 
Avatar niezamienna_juz_na_nic
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 319
Dot.: Biolander?

Ja też testuję swoje biolanderowe nabytki:
1. czarne mydło peelingujące uwielbiam; zapach ma faktycznie średni, ale efekt... buzia gładka, promienna, cudo po prostu;
2. mydła kwiat pomarańczy używam do ciała; ładnie pachnie, choć po opisach spodziewałam się czegoś intensywniejszego; jego plusem jest to, że po myciu nie trzeba używać balsamu; niestety, szybko się zużywa
3. mydłem Alep Premium 70% umyłam twarz dopiero raz, więc trudno mówić o powalających efektach, ale zauważyłam, że nie ściąga skóry i zostawia ją nawilżoną, przyjemną w dotyku.
Szampony Alepii znałam już wcześniej, więc efekty mnie nie dziwią .

Edytowane przez niezamienna_juz_na_nic
Czas edycji: 2008-05-21 o 19:05
niezamienna_juz_na_nic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-21, 15:33   #165
psycha
Zakorzenienie
 
Avatar psycha
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 435
GG do psycha
Dot.: Biolander?

Cytat:
Napisane przez asa___ Pokaż wiadomość
A powiedz mi - używasz olejku na dzień, czy na noc? - sprawdza sie pod makijaż? i którego bo znalazłam dwa...

Szukam też chwalonego przez Was czarnego mydełka nigelle (ewentualnie czegoś innego do mycia ciała z niespodziankami).

Olej arganowy raczej nie nadaje sie pod makijaz, jest dość tłusty..uzywam go tylko na noc.
Pod makijaz jest fajny olej z opuncji figowej, poniewaz szybko sie wchłania
psycha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-21, 18:59   #166
Gajowniczka
Zadomowienie
 
Avatar Gajowniczka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 114
Dot.: Biolander?

olej z opuncji nadawałby się do cery raczej tłustej?
Gajowniczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-21, 19:03   #167
psycha
Zakorzenienie
 
Avatar psycha
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 435
GG do psycha
Dot.: Biolander?

Cytat:
Napisane przez Gajowniczka Pokaż wiadomość
olej z opuncji nadawałby się do cery raczej tłustej?
Sądze ze tak, mam cere mieszana/ tlusta ... zaleznie od pogody i ten olej bardzo mi pasuje Argan w przeciwienstwie do figi, sprawia wrazenie jak gdyby w ogole sie nie wchłaniał, po aplikacji musze uwazac, by nie zatluscic sobie wlosow a twarz swieci sie jak zarowka, mimo HA, ktory w polaczeniu z innymi olejami zapewniał mi mat na twarzy.
psycha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-21, 19:31   #168
Gajowniczka
Zadomowienie
 
Avatar Gajowniczka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 114
Dot.: Biolander?

muszę sobie w końcu go zamówić .Szkoda,że nie jest w takiej fajnej niebieskiej butelce jak arganowy.
Gajowniczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-21, 19:59   #169
asa___
Raczkowanie
 
Avatar asa___
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 311
Dot.: Biolander?

To ten?
http://www.biolander.com/index.php?m...oducts_id=1193

No to już mi się kompletuje zamówienie z Biolandera... A tu dopiero w poniedziałek dotarło z BU... Zbankrutuję... Albo mąż mnie z domu z kosmetykami wyrzuci ;c)))
asa___ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-21, 21:22   #170
psycha
Zakorzenienie
 
Avatar psycha
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 435
GG do psycha
Dot.: Biolander?

Cytat:
Napisane przez Gajowniczka Pokaż wiadomość
muszę sobie w końcu go zamówić .Szkoda,że nie jest w takiej fajnej niebieskiej butelce jak arganowy.
Jak mi sie skonczy arganowy... a juz zrobilam odlewke 30 , to uzyje ja do opuncji. Ma swietny dozownik
Argan nie jest zły, działa jak powienien ale dla cer mieszanych/ tłustych jest za ciezki.... do twarzy, bo na dloniach, ciele wchlania sie blyskawicznie...

Z tej samej serii co arganowy jest jeszcze morela, ogorecznik, wiesiołek, avocado i wiele innych ... biolander ma tylko argan.
psycha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-22, 07:48   #171
lipiec7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 279
Dot.: Biolander?

Zachwycam się tymi mydełkami,olejami.I najchetniej wypróbowałabym wszystko.Mam pytanie dotychczas bardzo sobie chwaiłam olej arganowy z ecospa,jaka jest różnica pomiędzy nim a tym z biolandera?Straszliwie kusi mnie ten argan biomacerat z fig także.I chciałabym prosić o radę mam cerę podatną na zapychanie,szybko zniechęcającą się od nadmiaru kosmetyków.I zamierzam przejść na minimalizm,skończyła mi się pianka do mycia twarzy la roche i chciałabym spróbować mydło.Mam raczej płytko unaczynioną skórę.Czy mogłybyście mi poradzić w kwestii mydełek i nie tylko???Jeśli miałabym wybierać pomiędzy maceratem z fig a arganem co powinnam kupić?
lipiec7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-22, 10:57   #172
psycha
Zakorzenienie
 
Avatar psycha
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 435
GG do psycha
Dot.: Biolander?

Cytat:
Napisane przez lipiec7 Pokaż wiadomość
Zachwycam się tymi mydełkami,olejami.I najchetniej wypróbowałabym wszystko.Mam pytanie dotychczas bardzo sobie chwaiłam olej arganowy z ecospa,jaka jest różnica pomiędzy nim a tym z biolandera?Straszliwie kusi mnie ten argan biomacerat z fig także.I chciałabym prosić o radę mam cerę podatną na zapychanie,szybko zniechęcającą się od nadmiaru kosmetyków.I zamierzam przejść na minimalizm,skończyła mi się pianka do mycia twarzy la roche i chciałabym spróbować mydło.Mam raczej płytko unaczynioną skórę.Czy mogłybyście mi poradzić w kwestii mydełek i nie tylko???Jeśli miałabym wybierać pomiędzy maceratem z fig a arganem co powinnam kupić?
Mydła alep to dosc ciezki kaliber moim zdaniem. Mocno wysuszają i sciągają skóre, ale za to wspaniale oczyszczają i widocznie poprawiają wygląd cery.
Nie mam cery naczynkowiej, wiec potrafie Ci powiedziec jak na takiej sie sprawują.

Testuje mydełko 5% Jest dla mnie lepsze od 70%, mniej sciąga i tak samo dorze oczyszcza. Tyle ze nie pachnie tak ładnie jak 70%. No i kruszy sie

Zamowilam mniejsza wersje dezodorantu Mydłko ambrowe, pieprzowe i kokosowe
psycha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-22, 11:34   #173
Charlotta11
Zadomowienie
 
Avatar Charlotta11
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 019
Dot.: Biolander?

Psycha, ale zakupy Zazdroszczę tych wszystkich zapachowych cudowności Mi się marzy szampon/żel Alepii różany.Jak mi się wszystko pokończy do mycia to sobie sprawię Ja mam olej argan Alepia i jestem zadowolona mimo mieszanej/tlustej cery.Nakładam tylko na noc na twarz spryskaną hydrolatem różanym z Biolandera i ten duet świetnie się sprawdza.Rano buzia gładka, nawilżona, uspokojona.Ale rzeczywiście olej jest bardzo gęsty i trudno się wchłania.Ostatnio wymyśliłam żeby smarować nim biust i tutaj już nie ma problemu z wchłanianiem.
A ja się pochwalę, że wygrałam w konkursie balsam do ust waniliowy Mama coco's.Wygląda i pachnie obłędnie a działanie też super.Nawilża, wygładza, chroni Przy czym to też fajny gadźet, nie tylko kosmetyk.No i jest bardzo wydajny.Zresztą to spore opakowanie bo aż 21 g
__________________
"Mniej znaczy lepiej."
Charlotta11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-22, 20:47   #174
lipiec7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 279
Dot.: Biolander?

Cytat:
Napisane przez psycha Pokaż wiadomość
Mydła alep to dosc ciezki kaliber moim zdaniem. Mocno wysuszają i sciągają skóre, ale za to wspaniale oczyszczają i widocznie poprawiają wygląd cery.
Nie mam cery naczynkowiej, wiec potrafie Ci powiedziec jak na takiej sie sprawują.

Testuje mydełko 5% Jest dla mnie lepsze od 70%, mniej sciąga i tak samo dorze oczyszcza. Tyle ze nie pachnie tak ładnie jak 70%. No i kruszy sie

Zamowilam mniejsza wersje dezodorantu Mydłko ambrowe, pieprzowe i kokosowe
Mnie właśnie najbardziej kuszą zapachy i chyba dlatego jestem pod przemożnym wpływem wyobrazni ,która niewątpliwie porusza strona biolandera.Te wszystkie wody perfumowane,toaletowe nie dają mi spokojuo mydełkach nie wspomnęMożliwe,że zacznę zakupy tradycyjnie czyli mydło70%,szampon 7olejków itd.Nie ukrywam zdenerwowałam się nie na żarty bo za wiele produktów mnie przyciaga,chyba muszę ochłonąć do jutramydełko z agar...cóż to musi być za cudnej urody zapach.Tak bardzo zapragnełam minimalizmu,lecz im dłużej sie wczytuje w ten watek mam problemy by zachować umiar.
Życzę aby nowy dezodorant spełnił Twoje oczekiwania.A te ambrowe cudo niech wypełni swym ciepłem przestrzeń ciala.
Na dzisiaj postaram się nie myśleć o naturalnych kosmetykach gdyż doigrałam się migreny...
lipiec7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-22, 21:45   #175
Narnijkar
Zadomowienie
 
Avatar Narnijkar
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Zielone Lubusko-Wielkopolskie Wzgórze:-)
Wiadomości: 1 252
GG do Narnijkar
Dot.: Biolander?

Mam podobne spostrzeżenia do Psychy-argan jest treściwszy
Ale świetnie działa na skórę
Macerat z opuncji uwielbiam-rzeczywiście wchłania się w mgnieniu oka
Ale jak tu już nie kupować..jak w Biolanderze i hydrolat i mydło rumiankowe Feniquia się pojawiły...moje ulubione ziółko
Próbował juz ktoś może?
__________________
Szukam FM Musc Ravageur, L'Artisan Safran Troublant,
Narnijkar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-23, 14:33   #176
Maria221
Wtajemniczenie
 
Avatar Maria221
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 2 981
Wink Dot.: Biolander?

Czy ktoś wie może dlaczego na stronie Biolandera ceny złotówkowe zostały zmienione na dolary:rolleyes :.

Używała któraś z was tych filtrów do twarzy? Mają b. fajny skład i przymierzam się do zakupu jednego, ale nie jestem pewna który wybrać. Ten z spf 60 czy spf 50. Ten pierwszy niby większa ochrona, ale w składzie INCI jest napisane, że w spf 50 tytan oraz cynk są wyżej w składzie. Jakieś doświadczenia?
__________________
Wewnętrznie:Solgar Vm75, olej lniany/z pestek dyni,
zewnętrznie: szampon/żel do mycia ciała glogg, Dermena men, Loxon 5%
Wcierki na porost włosów
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=219255
Maria221 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-23, 20:08   #177
Narnijkar
Zadomowienie
 
Avatar Narnijkar
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Zielone Lubusko-Wielkopolskie Wzgórze:-)
Wiadomości: 1 252
GG do Narnijkar
Dot.: Biolander?

Mario musiałaś sobie zmienić opcje waluty w lewym górnym roguTez tak kiedyś miałam
__________________
Szukam FM Musc Ravageur, L'Artisan Safran Troublant,
Narnijkar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-28, 11:51   #178
psycha
Zakorzenienie
 
Avatar psycha
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 435
GG do psycha
Dot.: Biolander?

Mam

No.. mniejsze opakowanie deo jest o wiele solidniejsze
Mydełko Ambrowe pachnie słodką ambrą i szarym mydłem, pieprzowe natomiast wyraznie cynamonem z delikatną pieprzową nutą
Kokosowe olejem kokosowym, z delikatną domieszką, zdaje sie, syntetycznej słodyczy... słodycz tą znam z wody toaletowej kokosowej YR

Dzis wieczorem testy
psycha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-28, 14:18   #179
niezamienna_juz_na_nic
Wtajemniczenie
 
Avatar niezamienna_juz_na_nic
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 319
Dot.: Biolander?

Ja zużyłam już mydełko z kwiatu pomarańczy, teraz mam cynamonowe. To pierwsze było delikatne i wspaniale pachniało, mydełko cynamonowe pachnie dużo mniej intensywnie i jest bardziej "tępe". W sumie są dobre, choć dość mało wydajne.
Jestem natomiast zachwycona mydłem Alep premium 70% Laurie. Rzeczywiście delikatne, nie podrażnia i nie ściąga skóry, działa przeciwwypryskowo
niezamienna_juz_na_nic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-29, 16:02   #180
Gajowniczka
Zadomowienie
 
Avatar Gajowniczka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 114
Dot.: Biolander?

Słuchajcie czy mydło może się zepsuć.?Chodzi mi Alep premium 70 %.Dzisiaj je otworzyłam i miało taki dziwny nalot pod tą folijką i czuć intensywny skisły zapach.Mam jeszcze kawałek poprzedniego takiego mydła i zapach jest całkowicie inny .Taki jak trzeba alepowy.(używam ich już spory czas).Teraz kupiłam to Biloanderowe mydło (data ważnośći 12.2009) nie z samego Biolandera tylko z inego żródła i boję się go użyć
Naprawdę różnica w zapachu jest ogromna.Co o tym sądzicie a najlepiej gdyby się wypowiedziała Elisabeth z Biolandera.To dla mnie ważne bo nie wiem co mam zrobić.
Gajowniczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:21.