Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja] - Strona 71 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-02-17, 15:46   #2101
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez falka_19 Pokaż wiadomość
Fotki ciąg dalszy:
Załącznik 4507221Załącznik 4507222Załącznik 4507223Załącznik 4507246
Jak widać kolor wygląda różnie w zależności od zdjęcia. Wydaje mi się, że najbliższa prawdzie jest fota, na której jestem wymalowana. Włosy są takie wiśniowo-różowo-czerwone. Mega Zostało mi jeszcze 1/3 farby to na odrosty będzie jak znalazł
A co myślicie o uzupełnianiu koloru mieszając trochę farby z odżywką, nałożeniu na włosy, folia, ręcznik, suszarka + 30 minut czekania i spłukiwanie? Ktoś słyszał coś o takim sposobie, próbował może?
SugarbabyLove- na zdjęciu to świnka morska mojej siostry Miałaś patrzeć na moje włosy a nie na tło pokoju;P
thedarksideoflight- czekamy na zdjęcia
Aha, i sory za strój "wieczorowy" na ostatnim zdjęciu. Jestem w pidżamce:P
Na grzywce booski odcień
ogólnie super wyszło.. a pidżamką się nie przejmuj

Dudzia- ooooo myy godd boska czerwien.. niema na ebay ani na amazonie. cholera a jak to sie przyrządza..??
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-17, 16:24   #2102
thedarksideoflight
Raczkowanie
 
Avatar thedarksideoflight
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 182
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

To czas na mnie, farba allwaves + utleniacz 9% kładzione na rudy sprany z którejś z kolei czerwieni (fot1). Kolor faktycznie wygląda różnie, zależy od oświetlenia, kąta i nie wiem czego jeszcze 2 i 3 robione w świetle dziennym, 4 i 5 z lampą.

To moja pierwsza przygoda z profesjonalną farbą, ale po efektach wiem, że nie ostatnia, no i na moje włosy poszło tylko pół tubki, więc cenowo wychodzi o ponad połowę mniej niż za drogeryjnego loreala No i efekt jest nieporównywalny
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SAM_1048.jpg (118,6 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SAM_1112.jpg (86,4 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SAM_1124.jpg (97,2 KB, 34 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SAM_1125.jpg (93,5 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SAM_1090.jpg (105,1 KB, 23 załadowań)
__________________
Dbam o włosy:
12.11
- olejowanie
28.10.11 - nie prostuję , wracam do naturalnego skrętu.

zapuszczanie:
cel 1. 45cm zdrowych włosów

Mój blog
thedarksideoflight jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-17, 16:39   #2103
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez thedarksideoflight Pokaż wiadomość
To czas na mnie, farba allwaves + utleniacz 9% kładzione na rudy sprany z którejś z kolei czerwieni (fot1). Kolor faktycznie wygląda różnie, zależy od oświetlenia, kąta i nie wiem czego jeszcze 2 i 3 robione w świetle dziennym, 4 i 5 z lampą.

To moja pierwsza przygoda z profesjonalną farbą, ale po efektach wiem, że nie ostatnia, no i na moje włosy poszło tylko pół tubki, więc cenowo wychodzi o ponad połowę mniej niż za drogeryjnego loreala No i efekt jest nieporównywalny
no dokladnie efekt jest super i za tą cenę

a ja farbowalam ponad tydzien temu a dzis zauważylam ze juz mi odrost widać i gdzieniegdzie przeswituje na rudo..
ale mam pare szamponetek "na ratunek" jakby bylo gorzej
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-17, 16:52   #2104
dudzia
Raczkowanie
 
Avatar dudzia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 376
GG do dudzia
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

SugarbabyLove, z tego co widziałam to głównie w języku portugalskim można to znaleźć i wygląda jakby nie mieli problemu z dostępem :/ spytam się na laborkach z chemii gdzie to można dostać, może się czegoś dowiem w necie szukam bezskutecznie niestety
dudzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-17, 17:18   #2105
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez dudzia Pokaż wiadomość
SugarbabyLove, z tego co widziałam to głównie w języku portugalskim można to znaleźć i wygląda jakby nie mieli problemu z dostępem :/ spytam się na laborkach z chemii gdzie to można dostać, może się czegoś dowiem w necie szukam bezskutecznie niestety
ahamm noto niefajnie..
pytaj pytaj moze sie czegoś dowiesz.
a ja słyszałam o rozjasniaczu czerwonym.. uzywala któraś?
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-17, 17:43   #2106
dudzia
Raczkowanie
 
Avatar dudzia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 376
GG do dudzia
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

grzebię grzebię i dowiedziałam się, że jest to prawdopodobnie barwnik 'basic red 51' który jest w tonerach czerwonych (sprawdzałam w składzie, bo coś nazwa znajoma się wydawała ) i tez odżywkach i szamponach które podtrzymują kolor czerwony na włosach
dudzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-17, 18:06   #2107
Truskowa
Raczkowanie
 
Avatar Truskowa
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 110
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Pokaż wiadomość
ahamm noto niefajnie..
pytaj pytaj moze sie czegoś dowiesz.
a ja słyszałam o rozjasniaczu czerwonym.. uzywala któraś?
pisałam już o nim niejednokrotnie ale nie polecam używac go na zniszczonych włosach bo będziesz miała totalne siano po nim, jest dośc mocny i lepiej stosowac go na zdrowych lub niezbyt wymęczonych włosach
Truskowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-17, 20:26   #2108
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez Truskowa Pokaż wiadomość
pisałam już o nim niejednokrotnie ale nie polecam używac go na zniszczonych włosach bo będziesz miała totalne siano po nim, jest dośc mocny i lepiej stosowac go na zdrowych lub niezbyt wymęczonych włosach
no właśnie to chciałam wiedziec czy bardzo niszczy. dzieki za info..
dudzia- hmm ciekawe...:roll eyes:
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-17, 21:14   #2109
falka_19
Raczkowanie
 
Avatar falka_19
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Żywiec
Wiadomości: 285
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

thedarksideoflight- a co to za odcień? Chwyciło ci równomiernie, zazdroszczę Ale na tych 2 zdjęciach taki hm mętny się wydaje odcień, a na tych dalszych żywy więc chyba to od zdjęcia zależy.
__________________
Muzyka i magia mają ze sobą wiele wspólnego. Np obie są na "m"
falka_19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-17, 22:04   #2110
uolcia
Rozeznanie
 
Avatar uolcia
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 696
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

thedarksideoflight suuuuper i równomiernie, to najważniejsze
uolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-17, 22:24   #2111
blackberry456
Zadomowienie
 
Avatar blackberry456
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 124
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Pokaż wiadomość
no jedni mowia tak inni taak.. to trzeba tez samemu przetestować.
Ja juz tez duuzo farb testowałam i jeszcze swojej nie znalazłam...

pS: ta joanna fajnie wygląda ale nie wiem czy jest do ciemnych włosów..
http://allegro.pl/joanna-multi-effec...071308631.html
joanna wychodzi ciemno. Tzn jak chcesz cos bardziej w strone bordo to spoko, ale jak intensywna czerwien to nie polecam (chyba ze na jasny blond kladziesz )



ja dalej nie wiem co robić, byłam już pewna że rezygnuje z czerwieni i robie braz a teraz znowu mam watpliwosci, wszyscy znajomi radzą mi zostawic tak jak jest bo czerwony to "moj" kolor

no nic, przemysle jeszcze. Poki co odswieżyłam troche tonerem (rubine+poppy+pillarbox), rzucam fote
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCF0016 - Kopia - Kopia.jpg (88,6 KB, 98 załadowań)
__________________
W deszczu maleńkich żółtych kwiatów
w spokoju przy sobie
nie czując czasu..
blackberry456 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-17, 23:04   #2112
dudzia
Raczkowanie
 
Avatar dudzia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 376
GG do dudzia
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

blackberry456 ale cudo! uwielbiam włosy po tonerowaniu
dudzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-18, 04:42   #2113
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez blackberry456 Pokaż wiadomość
joanna wychodzi ciemno. Tzn jak chcesz cos bardziej w strone bordo to spoko, ale jak intensywna czerwien to nie polecam (chyba ze na jasny blond kladziesz )



ja dalej nie wiem co robić, byłam już pewna że rezygnuje z czerwieni i robie braz a teraz znowu mam watpliwosci, wszyscy znajomi radzą mi zostawic tak jak jest bo czerwony to "moj" kolor

no nic, przemysle jeszcze. Poki co odswieżyłam troche tonerem (rubine+poppy+pillarbox), rzucam fote
Piękny kolor!!
wiesz ja juz wieki joanny nie uzywalam. ostatnio jakoś ze 5-6 lat temu więc duzo sie zmieniło
a i wtedy machonie mialam na glowie

pozatym wlasnie, jakich odcieni uzywałyście tego allwaves?
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-18, 07:35   #2114
thedarksideoflight
Raczkowanie
 
Avatar thedarksideoflight
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 182
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

falka_19 0.6 GP tak jak Ty, dół jest trochę ciemniejszy, ale nie jest to mocno widoczne No i faktycznie na każdym zdjęciu wygląda inaczej a na żywo to już w ogóle niebo a ziemia...

uolcia dziękuję

blackberry456 śliczny kolor, i taki jasny
__________________
Dbam o włosy:
12.11
- olejowanie
28.10.11 - nie prostuję , wracam do naturalnego skrętu.

zapuszczanie:
cel 1. 45cm zdrowych włosów

Mój blog
thedarksideoflight jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-18, 07:42   #2115
Benek23
Zakorzenienie
 
Avatar Benek23
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 870
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez blackberry456 Pokaż wiadomość
joanna wychodzi ciemno. Tzn jak chcesz cos bardziej w strone bordo to spoko, ale jak intensywna czerwien to nie polecam (chyba ze na jasny blond kladziesz )



ja dalej nie wiem co robić, byłam już pewna że rezygnuje z czerwieni i robie braz a teraz znowu mam watpliwosci, wszyscy znajomi radzą mi zostawic tak jak jest bo czerwony to "moj" kolor

no nic, przemysle jeszcze. Poki co odswieżyłam troche tonerem (rubine+poppy+pillarbox), rzucam fote
Nie zmieniaj nic - jest cudnie. Takie moje zdanie
__________________
Moja biżuteria z sutaszu i nie tylko, zapraszam

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post26092774
Benek23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-18, 08:11   #2116
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Jak bede w PL to musze zobaczyć ile ona kosztuje w hurtowni tam u mnie w Mieście. ale tak czy siak wychodzi taniej niz majicontrast i z tego co widze na ciemnych wychodzi ladnie
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-18, 08:36   #2117
thedarksideoflight
Raczkowanie
 
Avatar thedarksideoflight
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 182
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Pokaż wiadomość
Jak bede w PL to musze zobaczyć ile ona kosztuje w hurtowni tam u mnie w Mieście. ale tak czy siak wychodzi taniej niz majicontrast i z tego co widze na ciemnych wychodzi ladnie
Jeśli mówisz o allwaves to na allegro można kupić za 19zł już z przesyłką, ale na Twoim miejscu poczekałabym trochę, bo inaczej takie farby wychodzą na naturalnych ciemnych i inaczej na farbowanych na ciemno, no i mocno zniszczone włosy też nie są chętne do współpracy.
Z tego co czytałam rosną Ci dość szybko, więc może spróbowałabyś trochę zmywać tą farbę którą masz szamponami przeciwłupieżowymi i ewentualnie jakąś szamponetkę na same odrosty czy coś.. Ja się ostro wzięłam za pielęgnacje włosów jakoś w listopadzie i już nabrały ładnej kondycji, ale po farbie jednak widzę różnicę, szczególnie od ucha w dół
__________________
Dbam o włosy:
12.11
- olejowanie
28.10.11 - nie prostuję , wracam do naturalnego skrętu.

zapuszczanie:
cel 1. 45cm zdrowych włosów

Mój blog
thedarksideoflight jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-18, 08:39   #2118
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez blackberry456 Pokaż wiadomość
joanna wychodzi ciemno. Tzn jak chcesz cos bardziej w strone bordo to spoko, ale jak intensywna czerwien to nie polecam (chyba ze na jasny blond kladziesz )



ja dalej nie wiem co robić, byłam już pewna że rezygnuje z czerwieni i robie braz a teraz znowu mam watpliwosci, wszyscy znajomi radzą mi zostawic tak jak jest bo czerwony to "moj" kolor

no nic, przemysle jeszcze. Poki co odswieżyłam troche tonerem (rubine+poppy+pillarbox), rzucam fote
Fan-ta-sty-czny kolor. Czym dokładnie farbujesz?
__________________
...
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-18, 08:52   #2119
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez thedarksideoflight Pokaż wiadomość
Jeśli mówisz o allwaves to na allegro można kupić za 19zł już z przesyłką, ale na Twoim miejscu poczekałabym trochę, bo inaczej takie farby wychodzą na naturalnych ciemnych i inaczej na farbowanych na ciemno, no i mocno zniszczone włosy też nie są chętne do współpracy.
Z tego co czytałam rosną Ci dość szybko, więc może spróbowałabyś trochę zmywać tą farbę którą masz szamponami przeciwłupieżowymi i ewentualnie jakąś szamponetkę na same odrosty czy coś.. Ja się ostro wzięłam za pielęgnacje włosów jakoś w listopadzie i już nabrały ładnej kondycji, ale po farbie jednak widzę różnicę, szczególnie od ucha w dół
Wiem wiem ale problem w tym ze nie wiem ile bede w PL a wiadomo ze zamawianie na allegro tez zajmuje czas zanim przelew dojdzie pozniej przesylka pare dni i trzeba byc w domu zeby ją odebrać a ja jak jestem w PL to cale dnie mnie niema w domu
a jakbym zamowila tutaj to za wysylke chcą 60-70zl to duzo dla mnie.
co do farbowania ja wiem ja nie bede teraz farbowac tylko dopiero w kwietniu jakos do tego czasu biorę sie za pielęgnacje oleje odzywki itp.. także ja sobie robie okolo 2 miesięcy przerwy ale jak bede w polsce w kwietniu to musze korzystać i zrobić "zapasy" farb i odzywek bo w polsce jest wiekszy wybór niz tu i za dobrą cenę..
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-18, 09:11   #2120
thedarksideoflight
Raczkowanie
 
Avatar thedarksideoflight
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 182
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Mogłabyś poprosić jakąś znajomą, albo kogoś z rodziny o kupienie tego na allegro jeśli nie masz pewności że będzie we fryzjerskim. U mnie w jednym nie było, a w drugim czekałam 2 dni :/ A jeśli chodzi o pielęgnacje, to mogę Ci z czystym sercem polecić mycie włosów samą odżywka, ja używałam alterry i raz albo 2 w tygodniu szampon i maska. Z początku byłam sceptycznie nastawiona, bałam się że włosy będą tłuste i obciążone, ale nic z tych rzeczy, były mięciutkie i końce się tak nie plątały No i myślę, że czerwona farba dłużej wytrzyma u mnie jeśli nie będę traktować włosów szamponem tak często
__________________
Dbam o włosy:
12.11
- olejowanie
28.10.11 - nie prostuję , wracam do naturalnego skrętu.

zapuszczanie:
cel 1. 45cm zdrowych włosów

Mój blog
thedarksideoflight jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-18, 10:16   #2121
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez thedarksideoflight Pokaż wiadomość
Mogłabyś poprosić jakąś znajomą, albo kogoś z rodziny o kupienie tego na allegro jeśli nie masz pewności że będzie we fryzjerskim. U mnie w jednym nie było, a w drugim czekałam 2 dni :/ A jeśli chodzi o pielęgnacje, to mogę Ci z czystym sercem polecić mycie włosów samą odżywka, ja używałam alterry i raz albo 2 w tygodniu szampon i maska. Z początku byłam sceptycznie nastawiona, bałam się że włosy będą tłuste i obciążone, ale nic z tych rzeczy, były mięciutkie i końce się tak nie plątały No i myślę, że czerwona farba dłużej wytrzyma u mnie jeśli nie będę traktować włosów szamponem tak często
ja myję metodą OMO
odzywka -szampon-odzywka
co 2 mycie maska +olej.
i też jest ok bynajmniej lepiej niz przed zaczęciem "kuracji" bo wczesniej mylam przeciwłupieżowymi, silikonowymi...;/ nie wiedzialam co i jak także teraz bardziej o nie dbam i nadal się edukuje
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-18, 10:54   #2122
uolcia
Rozeznanie
 
Avatar uolcia
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 696
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

a nie lepiej do każdego mycia olej&maska? Fryzjerka powiedziała mi, że pielęgnacji nigdy zbyt wiele, ale czy na pewno..? Hmm ja przy każdym myciu wykonuję te rytułały ;p no, ale myję 2 razy w tyg włosy (na początku trudno było się przestawić z mycia co 2gi dzień, ale włosy baaardzo szybko sobie z tym poradziły )

Ja kombinuję jak tu się przerzucić na tonery...tzn jak doprowadzić moje włosy do stanu na który można nałożyć toner i jak najmniej je zniszczyć..

Zauważyłam, że ta farba maxima wypłukuje się trochę z odrostów... pierwszy raz coś takiego mnie spotkało przy fryzjerskiej farbie! Jeżeli chodzi o rekomendacje farb, to niezmiennie najbardziej polecam farby Elgon ;] Intensywne kolory, pięknie pokryte brązowo-czerwone niewiadomoco, tylko potem znów spieprzyłam tą maximą ech choć nie powiem, ta maxima w ogóle się nie wypłukuje z najzdrowszych partii włosów (nie rozumiem więc czemu zniknęła z odrostów)
uolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-18, 11:03   #2123
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez uolcia Pokaż wiadomość
a nie lepiej do każdego mycia olej&maska? Fryzjerka powiedziała mi, że pielęgnacji nigdy zbyt wiele, ale czy na pewno..? Hmm ja przy każdym myciu wykonuję te rytułały ;p no, ale myję 2 razy w tyg włosy (na początku trudno było się przestawić z mycia co 2gi dzień, ale włosy baaardzo szybko sobie z tym poradziły )

Ja kombinuję jak tu się przerzucić na tonery...tzn jak doprowadzić moje włosy do stanu na który można nałożyć toner i jak najmniej je zniszczyć..

Zauważyłam, że ta farba maxima wypłukuje się trochę z odrostów... pierwszy raz coś takiego mnie spotkało przy fryzjerskiej farbie! Jeżeli chodzi o rekomendacje farb, to niezmiennie najbardziej polecam farby Elgon ;] Intensywne kolory, pięknie pokryte brązowo-czerwone niewiadomoco, tylko potem znów spieprzyłam tą maximą ech choć nie powiem, ta maxima w ogóle się nie wypłukuje z najzdrowszych partii włosów (nie rozumiem więc czemu zniknęła z odrostów)
Ja byję teraz właśnie co 2 dzień
maska i olej przy każdym myciu..? hmm noo moge spróbowaać bo wkońcu włosy po masach są miękkie
co do tonerów hmm noo wiaomo one nie szkodzą ale trzeba mieć rozjaśniane włosy wiem ze pozniej mozna tylko odswieżać ale odrost trzeba osobno zwykłą farbą typu majicontrast machnąć
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-18, 11:13   #2124
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Czy któraś z Was mieszała może tonery Alfaparf Jeans Color z tonerami La Riche Directions? Mam Chilli Red z Jeans Color ale myślałam, żeby dokupić jakiś róż z La Riche żeby dodawać do Jeans i lekko ochładzać ten kolor... Trochę nie widzi mi się wydawanie kolejnych 75 zł na toner Jeans, a nie mogę nigdzie znaleźć butelek mniejszych niż 250 ml.
__________________
...
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-18, 11:15   #2125
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez blackberry456 Pokaż wiadomość
joanna wychodzi ciemno. Tzn jak chcesz cos bardziej w strone bordo to spoko, ale jak intensywna czerwien to nie polecam (chyba ze na jasny blond kladziesz )



ja dalej nie wiem co robić, byłam już pewna że rezygnuje z czerwieni i robie braz a teraz znowu mam watpliwosci, wszyscy znajomi radzą mi zostawic tak jak jest bo czerwony to "moj" kolor

no nic, przemysle jeszcze. Poki co odswieżyłam troche tonerem (rubine+poppy+pillarbox), rzucam fote
Cudowny kolor
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-18, 11:38   #2126
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez enn_ Pokaż wiadomość
Czy któraś z Was mieszała może tonery Alfaparf Jeans Color z tonerami La Riche Directions? Mam Chilli Red z Jeans Color ale myślałam, żeby dokupić jakiś róż z La Riche żeby dodawać do Jeans i lekko ochładzać ten kolor... Trochę nie widzi mi się wydawanie kolejnych 75 zł na toner Jeans, a nie mogę nigdzie znaleźć butelek mniejszych niż 250 ml.
bo nie mają mniejszych niz 250ml..
Ja mysle ze mozesz spokojnie mieszać bo niby co sie stanie?
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-18, 11:54   #2127
uolcia
Rozeznanie
 
Avatar uolcia
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 696
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

oo fajne to do odświeżenia koloru...szkoda że 5dych za 250ml
uolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-18, 11:55   #2128
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Pokaż wiadomość
bo nie mają mniejszych niz 250ml..
Ja mysle ze mozesz spokojnie mieszać bo niby co sie stanie?
Kurde, kiedyś mieli takie opakowania 100 ml...
__________________
...
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-18, 12:33   #2129
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez enn_ Pokaż wiadomość
Kurde, kiedyś mieli takie opakowania 100 ml...
nie wiem ale teraz nigdzie nie widzialam tych malych chyba wycofali.. ew mozesz kupic stargazera albo directiona
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-18, 12:56   #2130
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

blackberry456, Ty masz pod spodem blond czy jaki kolor?
kurczę, jak lecę do anglii to mnie znowu niebieski korci, bo tam w szkole nie będę miała z tym problemu

Edytowane przez Meadow
Czas edycji: 2012-02-18 o 13:01
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:48.