Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV. - Strona 165 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-06-20, 21:21   #4921
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez pin up girl1991 Pokaż wiadomość
a jak, pewnie ze sie pokaze właśnie kat może Ty mi doradzisz potrzebuje odzywki silnie nawilzajacej i mam tylko drogerie Natura badz Rossmann co polecasz z tych (tylko wiesz ja studentka to bez szalenstw z cenami) kumpele zachwalaja ziaje ale nie jestem pewna.
isana, tania i dobra alterra, radical
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-20, 21:26   #4922
imaginacja93
Raczkowanie
 
Avatar imaginacja93
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warmia i Mazury :)
Wiadomości: 241
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Hej, dziewczyny! ;D

Witajcie po długim czasie- chciałabym móc pisać częściej, ale niestety mam za dużo pracy( pomaganie w domu, jeden komp na całą rodzinie i przeważnie jest często zajęty).

Ja też niedawno byłam podciąć włosy, ale tylko końcówki, bo były zniszczone mocno. Fryzjerka obcięła ok.4cm, dla mnie to dużo, ale i tak były brzydkie, więc nie ma co żałować.



Piszę też w innej sprawie- zaniepokoiła mnie jedna myśl :/ Bo jak patrzę na te moje włosy, to mi się takie "mysie" wydają... A dużo się słyszy, że farby zmieniają naturalny kolor. Proszę, pocieszcie mnie, że to nieprawda... ja miałam piękny jasny brąz i teraz dopiero go doceniam, jak go straciłam... Patrzyłam na stare zdjęcia...Chciałabym go z powrotem. Myślicie, że to prawda, czy mit? Bo z jednej strony genów się nie zmieni, ale z drugiej to farbowanie jest ingerencją we włosy.


Dziewczyny, pocieszcie mnie i powiedźcie, że to nieprawda
imaginacja93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-20, 21:45   #4923
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez pin up girl1991 Pokaż wiadomość
a jak, pewnie ze sie pokaze właśnie kat może Ty mi doradzisz potrzebuje odzywki silnie nawilzajacej i mam tylko drogerie Natura badz Rossmann co polecasz z tych (tylko wiesz ja studentka to bez szalenstw z cenami) kumpele zachwalaja ziaje ale nie jestem pewna.
Silnie nawilżająca, tania i bez silikonów jest Alterra czerwona (a może skuś się na maskę z tej serii?).

A Ziai to ja jeszcze nigdy odżywek nie widziałam w rossku (???)
Aha, jesli silikony Ci nie straszne to ja kiedyś bardzo chwaliłam sobie odzywkę z Dove regenerującą (niebieska naklejka). Ale pod koniec opakowania zaczęła mnie obciążać.
Cytat:
Napisane przez TwojaKokaina Pokaż wiadomość
isana, tania i dobra alterra, radical
Isana fajna, ale czy silnie nawilżająca? Mi się ona własnie taką lekką odżywką wydaje
Cytat:
Napisane przez imaginacja93 Pokaż wiadomość
Piszę też w innej sprawie- zaniepokoiła mnie jedna myśl :/ Bo jak patrzę na te moje włosy, to mi się takie "mysie" wydają... A dużo się słyszy, że farby zmieniają naturalny kolor. Proszę, pocieszcie mnie, że to nieprawda... ja miałam piękny jasny brąz i teraz dopiero go doceniam, jak go straciłam... Patrzyłam na stare zdjęcia...Chciałabym go z powrotem. Myślicie, że to prawda, czy mit? Bo z jednej strony genów się nie zmieni, ale z drugiej to farbowanie jest ingerencją we włosy.


Dziewczyny, pocieszcie mnie i powiedźcie, że to nieprawda
Moim zdaniem to bzdura totalna, którą ktoś wymyślił z tego powodu iż włosy przy farbowańcach WYDAJĄ się mieć inny kolor, poza tym są młode, nie mają styczności ze słońcem i nie nabrały jeszcze refleksu. Bo farba, by zmienić kolor włosa musiałaby ingerować w DNA a to niemożliwe spokojnie zapuszczaj, jak już będziesz miała długi odrost to sama zobaczysz
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.

Edytowane przez kat123
Czas edycji: 2012-06-20 o 21:47
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-20, 21:45   #4924
pin up girl1991
Rozeznanie
 
Avatar pin up girl1991
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 503
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez TwojaKokaina Pokaż wiadomość
isana, tania i dobra alterra, radical
jutro lece do Rosska xD pewnie pol godziny sie bede zastanawiac ktora

Kat faktycznie maska lepsza moze bedzie zeby nawilzyc
__________________
167cm/44kg

Jeśli ja jestem TANIA to Ty jesteś GRATIS!

Edytowane przez pin up girl1991
Czas edycji: 2012-06-20 o 21:47
pin up girl1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-20, 21:50   #4925
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez pin up girl1991 Pokaż wiadomość
jutro lece do Rosska xD pewnie pol godziny sie bede zastanawiac ktora

Kat faktycznie maska lepsza moze bedzie zeby nawilzyc
Skąd ja znam te dylematy Ja to najczęściej wcześniej przeszukuję KWC, blogi i szukam czegoś i lecę przygotowana na zakupy. Ale ostatnio coś zapomniałam i tak poszłam kupować odzywkę, że wróciłam do domu z serum przez przypadek ale przynajmniej ładnie pachnie skrzypem -z Radicala
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-20, 21:52   #4926
pin up girl1991
Rozeznanie
 
Avatar pin up girl1991
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 503
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
Skąd ja znam te dylematy Ja to najczęściej wcześniej przeszukuję KWC, blogi i szukam czegoś i lecę przygotowana na zakupy. Ale ostatnio coś zapomniałam i tak poszłam kupować odzywkę, że wróciłam do domu z serum przez przypadek ale przynajmniej ładnie pachnie skrzypem -z Radicala
Mialam szampon i mgielke z radikala i chyba cos do wcierania heh i jedyne co pamietam to to ze fajnie odswierzalo
__________________
167cm/44kg

Jeśli ja jestem TANIA to Ty jesteś GRATIS!
pin up girl1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-20, 21:53   #4927
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość

Moim zdaniem to bzdura totalna, którą ktoś wymyślił z tego powodu iż włosy przy farbowańcach WYDAJĄ się mieć inny kolor, poza tym są młode, nie mają styczności ze słońcem i nie nabrały jeszcze refleksu. Bo farba, by zmienić kolor włosa musiałaby ingerować w DNA a to niemożliwe spokojnie zapuszczaj, jak już będziesz miała długi odrost to sama zobaczysz
dokładnie

właśnie z isany mam maskę z kielków pszenicy i jest cudna
wczoraj byłam w tesco i nakupiłam masek i odżywek z serii joanna naturia, żebym miała na wakacje
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-20, 21:56   #4928
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez TwojaKokaina Pokaż wiadomość
dokładnie

właśnie z isany mam maskę z kielków pszenicy i jest cudna
wczoraj byłam w tesco i nakupiłam masek i odżywek z serii joanna naturia, żebym miała na wakacje
o, maski nie miałam -mówiąc o lekkości miałam na myśli osławioną isanę z olejem z babassu
kurcze i ja się chyba do tego tesco muszę wybrać w końcu, bo tam tyle skarbów jest niespotykanych
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-20, 21:57   #4929
imaginacja93
Raczkowanie
 
Avatar imaginacja93
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warmia i Mazury :)
Wiadomości: 241
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Kat, dzięki za pocieszenie... Bo wiele na ten temat teraz czytałam w internecie i mnie to załamało. Niektórzy też użyli tego argumentu, że naturalki wydają się brzydsze przy farbowańcach. Ale nie wiem czemu posłuchałam bardziej ludzi, ktorzy mówili, że im się mysie zrobiły... Aż się przestraszyłam . Ale nawet jeśli by mi się mysie zrobiły i tak bym zapuszczała- ze względu na ich jakość i objętość. Jednak przy okazji chciałabym też dostać mój kolor !:p


A wiecie co? Dzisiaj robiłam sobie maskę Waxa na włosy, bo myślałam, że może choć trochę tą czerń ruszy, ale nic nie ruszyło. Trzymałam ją 1,5 godziny (na opakowaniu zalecają 15-30 minut).Jak myślicie, jakiej maski można spróbować? Może jakiejś drogeryjnej? Widzę, że akurat macie taki temat, ale u mnie niestety Rossmana i Natury brak

Edytowane przez imaginacja93
Czas edycji: 2012-06-20 o 21:59
imaginacja93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-20, 22:02   #4930
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez imaginacja93 Pokaż wiadomość


A wiecie co? Dzisiaj robiłam sobie maskę Waxa na włosy, bo myślałam, że może choć trochę tą czerń ruszy, ale nic nie ruszyło. Trzymałam ją 1,5 godziny (na opakowaniu zalecają 15-30 minut).Jak myślicie, jakiej maski można spróbować? Może jakiejś drogeryjnej? Widzę, że akurat macie taki temat, ale u mnie niestety Rossmana i Natury brak
O kochana, po jednym razie to Ty się kokosów nie spodziewaj Próbuj szamponów przeciwłupiezowych, może szamponu z rumiankiem, kładź te maski i się módl by puściłą czerń A czym farbowałaś?
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-20, 22:09   #4931
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
o, maski nie miałam -mówiąc o lekkości miałam na myśli osławioną isanę z olejem z babassu
kurcze i ja się chyba do tego tesco muszę wybrać w końcu, bo tam tyle skarbów jest niespotykanych
bingo niestety nie znalazłam w tesco ale za to joanna była i to tania. te maski mają SLS, ale od czasu do czasu je włosom funduję
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-20, 22:10   #4932
imaginacja93
Raczkowanie
 
Avatar imaginacja93
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warmia i Mazury :)
Wiadomości: 241
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Ja wiem, że po jednym razie i tak by nie było widać, ale woda nie leciała czarna... Nic się nie spłukało, bo widzialam, że wanna była czysta.Pewnie czołg tej czerni nie ruszy :/ Dopiero rozjaśniacz, a ja tak bardzo tego nie chcę :/ Przez rok wychodziłam z pokruszonych, poniszczonych blondem włosów i drugi raz nie chcę :/


Farbowałam kilkoma farbami , oczywiście trwała koloryzacja... Jeśli chodzi o czerń to używałam Garniera i Londy. Wcześniej to Joanna, Palette na szczęście na 24 mycia i czerwona, Syoss mixing colors.

Szampony przeciwłupieżowe podobno wysuszają Boję się ich używać.


A co poradzicie na szybko rozdwajające się końcówki? jedwab do włosów? Niedawno byłam u fryzjera i nie chcę ich zaniedbać

Edytowane przez imaginacja93
Czas edycji: 2012-06-20 o 22:14
imaginacja93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-20, 23:47   #4933
czarnaroza
Raczkowanie
 
Avatar czarnaroza
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 77
GG do czarnaroza
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez imaginacja93 Pokaż wiadomość
Ja wiem, że po jednym razie i tak by nie było widać, ale woda nie leciała czarna... Nic się nie spłukało, bo widzialam, że wanna była czysta.Pewnie czołg tej czerni nie ruszy :/ Dopiero rozjaśniacz, a ja tak bardzo tego nie chcę :/ Przez rok wychodziłam z pokruszonych, poniszczonych blondem włosów i drugi raz nie chcę :/


Farbowałam kilkoma farbami , oczywiście trwała koloryzacja... Jeśli chodzi o czerń to używałam Garniera i Londy. Wcześniej to Joanna, Palette na szczęście na 24 mycia i czerwona, Syoss mixing colors.

Szampony przeciwłupieżowe podobno wysuszają Boję się ich używać.


A co poradzicie na szybko rozdwajające się końcówki? jedwab do włosów? Niedawno byłam u fryzjera i nie chcę ich zaniedbać
Ja tez mam problem z czernią i cytryna mi pomogła, tyle, że ja miałam włosy pomieszane i mam kilka czarnych pasemek tylko, tam gdzie farba mocno złapała. Po spłukaniu woda leci brudna , mieszam sok z cytryny z szamponem i odżywkami, trzymam godzinę. Tylko to też na dłuższą metę może wysuszyć trochę włosy, ale u mnie jest ok. Czarny miałam robiony tylko raz.
__________________
A przede mną niedokończony wiersz...

czarnaroza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-21, 07:31   #4934
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez imaginacja93 Pokaż wiadomość

A co poradzicie na szybko rozdwajające się końcówki? jedwab do włosów? Niedawno byłam u fryzjera i nie chcę ich zaniedbać
jedwab z joanny, olejki, np. kokosowy, ze śliwki albo babydream/alterra. ogólnie na koncówki dobre są też silikonowe zabezpieczacze.
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-21, 07:41   #4935
Espoir91
Rozeznanie
 
Avatar Espoir91
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Burdel
Wiadomości: 953
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez imaginacja93 Pokaż wiadomość
Ja wiem, że po jednym razie i tak by nie było widać, ale woda nie leciała czarna... Nic się nie spłukało, bo widzialam, że wanna była czysta.Pewnie czołg tej czerni nie ruszy :/ Dopiero rozjaśniacz, a ja tak bardzo tego nie chcę :/ Przez rok wychodziłam z pokruszonych, poniszczonych blondem włosów i drugi raz nie chcę :/


Farbowałam kilkoma farbami , oczywiście trwała koloryzacja... Jeśli chodzi o czerń to używałam Garniera i Londy. Wcześniej to Joanna, Palette na szczęście na 24 mycia i czerwona, Syoss mixing colors.

Szampony przeciwłupieżowe podobno wysuszają Boję się ich używać.


A co poradzicie na szybko rozdwajające się końcówki? jedwab do włosów? Niedawno byłam u fryzjera i nie chcę ich zaniedbać
Ja na końcówki używam oleju arganowego
Espoir91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-21, 09:42   #4936
pin up girl1991
Rozeznanie
 
Avatar pin up girl1991
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 503
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

No i wróciłam Moje zakupy: maska https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...aloe-vera.html w rossku szampon Nivea https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...acych-sie.html i na koniec w kiosku gazetowo chemicznym pod domem jak kupowalam doladowanie zlapalam to: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...ja-jojoba.html (chcialam pomaranczowa ale nie mieli) zapach ma boski hmm ciekawe jak dziala bo kusily mnie jeszcze joanny


imaginacja93: Mi farba sie wyplukala po ... masce do wlosow farbowanych z dove (https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...itioner.htmlta seria, niestety maski nie moge znalezc albo ja mam w dziwnym pudelku i dlatego nie ogarniam ) wymieszanej z miodem
__________________
167cm/44kg

Jeśli ja jestem TANIA to Ty jesteś GRATIS!
pin up girl1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-21, 10:10   #4937
peyton_92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 27
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Hej dziewczyny, dawno nie pisałam. Mam problem i to wielki, moje włosy nie dość, że są pomarańczowe ( jak już wiecie) są strasznie suche, puszą się i łamią i to w połowie. Myślałam o ścięciu ale są i tak już krótkie. Nie wiem, co mam robić bo są w fatalnym stanie. Boje się ich myć bo po myciu wyglądam jak by mnie piorun strzelił. Używam olejku Khadi odżywki Jantar i łykam jakiejś tabletki. Ale włosy są tak strasznie przesuszone, że nie wiem co mam robić. Pomóżcie dziewczyny ...
peyton_92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-21, 11:25   #4938
imaginacja93
Raczkowanie
 
Avatar imaginacja93
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warmia i Mazury :)
Wiadomości: 241
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

pin up i czarnaroza : Dzięki za rady dotyczące pozbycia się czerni. Pin up, ta maska to taka ma być jak w załączniku? Ciężko ją dostać, patrzyłam na allegro to sprzedają ją tylko w zestawach, trzeba będzie wybrać się do drogerii w takim razie.



TwojaKokaina i Espoir91 : Dzięki za rady dotyczące końcówek. Ja używam Jedwabiu z Mariona, dokładnie nazywa się Natura Silk jedwabna kuracja, myślicie, że to jest dobre? Patrzyłam na skład i nie ma parabenów.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg maska.jpg (14,3 KB, 1 załadowań)
imaginacja93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-21, 11:25   #4939
anngeli
Zadomowienie
 
Avatar anngeli
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 314
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
pokażę choć nadal nie wiem co mam zrobić a teraz nie mam czasu mysleć, bo muszę recenzję sppektaklu teatralnego na którym byłam w środę napisać chyba się pocieniuję i tyle. Bo na prosto zbyt dużo musiałabym obciąć z długości...

Ale Ci dobrze, ja tonę na studiach. Niby jeden egzamin i dwie prace do napisania, ale jakoś tak dramatycznie jest w tym semestrze dobrze, że promotorka poszła nam na rękę i wpisy zrobiła mimo, że nawet strony nie napisałam magisterki... Uwielbiam kobietę za ludzkość
Ale jeszcze jeden przede mną egzamin no i czekam na wyniki, więc nie wiadomo jak to będzie Trzymam kciuki, żeby Ci wszystko szybko poszło, bo to przyjemne uczucie móc leniuchować

Cytat:
Napisane przez Tygrryska Pokaż wiadomość
powodzenia



jak ja bralam to 4 dziennie
Dzięki za info ja biorę 2 i myślałam, że za dużo

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
Kokaina-> nareszcie

No dobra, wróciłam i nie płaczę. Pocieniowała mnie tak delikatnie, by ściąć to co brzydkie, ale nie zmieniać zbyt wyglądu. No i w sumie się udało z długości tylko cm poszedł, ale te wyższe warstwy się sypały. A z przodu tylko końce na kitce najbardziej widać (pierwsze zdjęcie przed). Niestety zdążyły się odkształcić od kurtki

I kupiłam sobie jedwab Chi
Super, a ile naturalsów pod kitką

Stale mi się jeść chce jak to zahamować? Dobrze, że ćwiczę na hula i w miarę zdrowo się odżywiam, bo inaczej to przez ten tydzień bym spasła się jak dzika świnka Może to przez tą paskudną pogodę? Bo jak było ciepło to tak ni miałam...
__________________
blonding&zapuszczanie

6.07.2008r.
T.

anngeli jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-21, 11:39   #4940
pin up girl1991
Rozeznanie
 
Avatar pin up girl1991
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 503
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

imaginacja93: o to chodzi ze nie, bo ona byla w takim plaskim pudelku malym wybacz jakosc zdjecia i moja piekna rąsie ale fota robiona kamerka w laptopie hehe

wiesz ja tej maski nigdzie nie widzialam, odzywki sa i maski w tubce tez w Rossku widzialam ale tej mojej nie ... fakt faktem ze mojej matki znajoma pracuje w jakims sklepie z kosmetykami i jej dala ta maske wiec moze to "probka" bo nic po polsku nie ma jak widzisz na fotce

Zdjęcie ze składem koszmarna jakość ;( za dużo słonca w domu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg image201206210001.jpg (21,8 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg image201206210001_2.jpg (20,5 KB, 12 załadowań)
__________________
167cm/44kg

Jeśli ja jestem TANIA to Ty jesteś GRATIS!

Edytowane przez pin up girl1991
Czas edycji: 2012-06-21 o 11:44
pin up girl1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-21, 12:47   #4941
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez imaginacja93 Pokaż wiadomość


TwojaKokaina i Espoir91 : Dzięki za rady dotyczące końcówek. Ja używam Jedwabiu z Mariona, dokładnie nazywa się Natura Silk jedwabna kuracja, myślicie, że to jest dobre? Patrzyłam na skład i nie ma parabenów.
ja stosuję tylko to, co wymieniłam, bo się sprawdza, więc zostaję wierna tym kosmetykom

a dzisiaj totalna porażka na egzaminie z fizycznej
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-21, 13:07   #4942
pin up girl1991
Rozeznanie
 
Avatar pin up girl1991
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 503
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez TwojaKokaina Pokaż wiadomość
ja stosuję tylko to, co wymieniłam, bo się sprawdza, więc zostaję wierna tym kosmetykom

a dzisiaj totalna porażka na egzaminie z fizycznej
Nie martw sie poprawisz ja w Ciebie wierze i wiem ze dasz rade i jescze nam sie 5 pochwalisz
__________________
167cm/44kg

Jeśli ja jestem TANIA to Ty jesteś GRATIS!
pin up girl1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-21, 14:03   #4943
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

5 na pewno nie

mam jeszcze jedno małe pytanie do posiadaczek bloggera:
jak dodać zdjęcie, żeby była w poście opcja 'powiększ'?
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-21, 14:10   #4944
Espoir91
Rozeznanie
 
Avatar Espoir91
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Burdel
Wiadomości: 953
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

moje włosy chyba mają doła jakieś takie suche mam od dwóch myć... jutro jadę do okulisty i do optyka po nowe okulary, nie mam pojecia jakie sobie wybrać, będzie spontan mam pytanie do dziewczyn, które kombinują trochę z makijażami... jaki pędzelek kupić do rozcierania cieni??? Są jakieś porządne w naturze albo rossku, no i w przyzwoitej cenie? zamówiłam sobie paletkę sleeka i przez wakacje mam zamiar nauczyć się różnych wariacjii makijażowych a więc możecie mi jakiś polecić?
Espoir91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-21, 14:15   #4945
pin up girl1991
Rozeznanie
 
Avatar pin up girl1991
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 503
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez TwojaKokaina Pokaż wiadomość
5 na pewno nie

mam jeszcze jedno małe pytanie do posiadaczek bloggera:
jak dodać zdjęcie, żeby była w poście opcja 'powiększ'?
Ojj zobaczysz ze tak

Cytat:
Napisane przez Espoir91 Pokaż wiadomość
moje włosy chyba mają doła jakieś takie suche mam od dwóch myć... jutro jadę do okulisty i do optyka po nowe okulary, nie mam pojecia jakie sobie wybrać, będzie spontan mam pytanie do dziewczyn, które kombinują trochę z makijażami... jaki pędzelek kupić do rozcierania cieni??? Są jakieś porządne w naturze albo rossku, no i w przyzwoitej cenie? zamówiłam sobie paletkę sleeka i przez wakacje mam zamiar nauczyć się różnych wariacjii makijażowych a więc możecie mi jakiś polecić?
Kurde tez mam klopot z okularami totalnie nie wiem jakie pasuja do mojego ryjka hehe co do pedzelka ja nie pomoge bo robie tylko krechy albo smoky eyes, a wtedy rozcieram gabeczka co jest przy kredce


Zdecydowalam sie zrobic takie wysokie ombre jak ma laska w zalaczniku akurat wszystkie czarnuchy sie pokryja
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 9abb831100214e154fe2fbd6.jpg (25,7 KB, 33 załadowań)
__________________
167cm/44kg

Jeśli ja jestem TANIA to Ty jesteś GRATIS!
pin up girl1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-21, 14:29   #4946
imaginacja93
Raczkowanie
 
Avatar imaginacja93
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warmia i Mazury :)
Wiadomości: 241
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

TwojaKokaina: Ja też w Ciebie wierzę i na pewno poprawisz. Powodzenia!


pin up : Co do tej maski, to sądząc po pisowni słowa "colour" domyślam się, że jest to niestety brytyjski produkt. Patrzyłam jeszcze na allegro i mają szampony z tej serii-i co ciekawe- na tych szamponach też wszystko jest napisane po angielsku... Jestem załamana, pewnie muszę znaleźć czegoś dostępnego na naszym rynku. A tak się już nakręciłam.


Espoir91 : też noszę okulary Wolałabym soczewki, ale rodzice nie dają się namówić, mówią, że jak będę chodziła do pracy to mam sobie sama kupić...Co do binokli, powinnam iść się umówić na ustawienie ich, bo mi się krzywe zrobiły, moja buzia jeszcze rośnie


Uwaga!!! Jutro moje odrościki będą miały okrągły miesiąc i wstawiam w końcu zdjęcia. Przepraszam za jakość, ale nie umiem sama sobie zrobić tak bliskiego zdjęcia, a akurat byłam sama w domu.

Pierwsze foto z fleshem, reszta bez flesha i światło naturalne (robione przy oknie). Ostatnie foto- mój pejs- czasami go nie farbowałam, bo mi się nie chciało i tak się stało, że to mój najdłuższy odrost, ale nie wiem, czy widać na zdjęciu.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg najlepsze.jpg (59,4 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC08443.jpg (124,0 KB, 36 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg oki.jpg (125,6 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC08445.jpg (74,2 KB, 30 załadowań)
imaginacja93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-21, 14:46   #4947
pin up girl1991
Rozeznanie
 
Avatar pin up girl1991
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 503
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez imaginacja93 Pokaż wiadomość


pin up : Co do tej maski, to sądząc po pisowni słowa "colour" domyślam się, że jest to niestety brytyjski produkt. Patrzyłam jeszcze na allegro i mają szampony z tej serii-i co ciekawe- na tych szamponach też wszystko jest napisane po angielsku... Jestem załamana, pewnie muszę znaleźć czegoś dostępnego na naszym rynku. A tak się już nakręciłam.
No to wychodzi na to że jakaś próbka;( kurde ale dobra była tylko zbyt smierdziala chemia... Swoja droga ciekawa sprawa ze maska do farbowancow wyplukuje farbe

Patrz co znalazlam https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...enerujaca.html jest w rossku i jak patrze to to samo co moja tylko ta jest EKSPRESOWA a na mojej od spodu widnialo 2-3minutes hehe
__________________
167cm/44kg

Jeśli ja jestem TANIA to Ty jesteś GRATIS!
pin up girl1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-21, 14:54   #4948
imaginacja93
Raczkowanie
 
Avatar imaginacja93
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warmia i Mazury :)
Wiadomości: 241
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

pin up :U mnie niestety brak Rossmanna- mieszkam 12 km od małej miejscowości i tam nie ma tej drogerii . Będę musiała zobaczyć, co mają w innych sklepach.

A w rossnecie brak

Edytowane przez imaginacja93
Czas edycji: 2012-06-21 o 14:55 Powód: zagapienie
imaginacja93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-21, 14:59   #4949
pin up girl1991
Rozeznanie
 
Avatar pin up girl1991
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 503
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

A carefour czy jakies chemiczne sklepy?
__________________
167cm/44kg

Jeśli ja jestem TANIA to Ty jesteś GRATIS!
pin up girl1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-21, 15:39   #4950
Tygrryska
Zakorzenienie
 
Avatar Tygrryska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 134
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

ciagle nie ma sesy na helfach
jutro zamawiam na allegro
__________________
"It is never too late to be what you might have been."

Tygrryska jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:59.