Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy 3 - Strona 57 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-01-27, 10:25   #1681
Magnolia_83
Rozeznanie
 
Avatar Magnolia_83
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: wołomin
Wiadomości: 695
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy 3

Aniołku mierzyłam przez te ostatnie 3 dni bo dziwnie się czułam. Na co dzień wcale jej nie mierzę i chyba stąd się wzięła moja niewiedza na ten temat. Aż mi wstyd
W ciąży raczej nie jestem bo dzisiaj termometr pokazał 36,9 a wiec temperatura spada.

Siła sugestii jest jednak ogromna bo nadal mnie mdli i piersi mam powiększone. Już się boję tego okresu
__________________
Po czym poznać że to miłość?

poznasz ją po tym
ze nawet nie zauważysz,
gdy cale twoje życie sie skończy
a ona wciąż będzie przy tobie...
Magnolia_83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-27, 21:54   #1682
Makrela w kapeluszu
Raczkowanie
 
Avatar Makrela w kapeluszu
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 465
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy 3

...mnie dobija zmęczenie (jakbym całymi dniami orała pole) i ochota na puszczenie pawika non stop. i wszystko tak intensywnie pachnie! bleeeeeee. a niektóre (wiekszosc) smaki są ohydne... się wykończe...
__________________
Nie ma brzydkich kobiet, sa tylko niezadbane
C. Chanel


Haneczka 22/08
Makrela w kapeluszu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-28, 07:19   #1683
BlackSanctum
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warmia. :)
Wiadomości: 6 752
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy 3

Cytat:
Napisane przez Makrela w kapeluszu Pokaż wiadomość
...mnie dobija zmęczenie (jakbym całymi dniami orała pole) i ochota na puszczenie pawika non stop. i wszystko tak intensywnie pachnie! bleeeeeee. a niektóre (wiekszosc) smaki są ohydne... się wykończe...
Lepiej się przygotuj na koniec, bo ostatnie tygodnie ciąży są najgorsze. Dopiero wtedy jest naprawdę ciężko. Te pierwsze dolegliwości, jak nietolerancja smaków, zapachów czy też mdłości to pikuś w porównaniu z tym, co jest później.
BlackSanctum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-28, 07:46   #1684
Magnolia_83
Rozeznanie
 
Avatar Magnolia_83
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: wołomin
Wiadomości: 695
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy 3

Rano dostałam plamienia.. musiałam wcześnie wstać bo musiałam iść dla mamy po numerek do lekarza. Wzięłam przy okazji dla siebie.
Ale chyba wstałam za szybko bo takie nudności mnie wzięły, że od razu do łazienki. Nie miałam czym wymiotować ale torsje były. W drodze do lekarza tak samo. Brzuch nie boli tylko te mdłości. Co najlepsze.. już mi przeszło. Nadal mnie mdli ale już nie tak bardzo jak to było 2 godziny temu..
.
O co chodzi z tym plamieniem? Jeśli to grypa żołądkowa to czy normalne jest że się plami?
Kurcze.. :/

Ps. Leczę się na prolaktynę. Wyniki mam już w normie.
Mierzyłam dzisiaj temperaturę po przyjściu z przychodni - 36,8.
Skąd te plamienie??
__________________
Po czym poznać że to miłość?

poznasz ją po tym
ze nawet nie zauważysz,
gdy cale twoje życie sie skończy
a ona wciąż będzie przy tobie...
Magnolia_83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-28, 16:53   #1685
Makrela w kapeluszu
Raczkowanie
 
Avatar Makrela w kapeluszu
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 465
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy 3

Cytat:
Napisane przez BlackSanctum Pokaż wiadomość
Lepiej się przygotuj na koniec, bo ostatnie tygodnie ciąży są najgorsze. Dopiero wtedy jest naprawdę ciężko. Te pierwsze dolegliwości, jak nietolerancja smaków, zapachów czy też mdłości to pikuś w porównaniu z tym, co jest później.
weź mnie nie dobijaj
w co ja się wpakowałam? moje wyobrazenia były daleekie od rzeczywistosci. I naprawde chyle czoła i bije poklony przed wszystkimi babeczkami, które to przechodza jeszcze gorzej niz ja a mają do tego ciężką pracę, albo dzieciaczki do opieki....
i masz rację- to dopiero preludium- pewnie 3 trymestr to bedzie koszmar, pozniej poród (heeelp), a pozniej nierzespane noce, ząbkowane, ciągłe martwienie sie o szkraba i tak przez kolejne 20 lat.
ratunku! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(dramatyzuje niepotrzebnie, pewnie mi minie niedługo ((I hope...))
__________________
Nie ma brzydkich kobiet, sa tylko niezadbane
C. Chanel


Haneczka 22/08
Makrela w kapeluszu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-28, 23:16   #1686
cotynato
Zakorzenienie
 
Avatar cotynato
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 29 129
Send a message via Skype™ to cotynato
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy 3

Magnolia, plamienie... albo zarodek się zagnieździł, albo samoistne poronienie, albo jakiś zwiastun okresu? Zrób betę. Można już niby po 10 dniach a zawsze spokojniej.
__________________
FILIP'11 MIKI'13

Wymianka.
cotynato jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-28, 23:48   #1687
BlackSanctum
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warmia. :)
Wiadomości: 6 752
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy 3

Cytat:
Napisane przez Makrela w kapeluszu Pokaż wiadomość
weź mnie nie dobijaj
w co ja się wpakowałam? moje wyobrazenia były daleekie od rzeczywistosci. I naprawde chyle czoła i bije poklony przed wszystkimi babeczkami, które to przechodza jeszcze gorzej niz ja a mają do tego ciężką pracę, albo dzieciaczki do opieki....
i masz rację- to dopiero preludium- pewnie 3 trymestr to bedzie koszmar, pozniej poród (heeelp), a pozniej nierzespane noce, ząbkowane, ciągłe martwienie sie o szkraba i tak przez kolejne 20 lat.
ratunku! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(dramatyzuje niepotrzebnie, pewnie mi minie niedługo ((I hope...))
No cóż, pierwszy trymestr jest do bani, drugi jest super - nic się wtedy nie dzieje, brzuszek sobie rośnie, ale nie ogranicza ruchów, a trzeci... szkoda gadać, a zwłaszcza ostatnie tygodnie właśnie, kiedy jest problem ze spaniem, chodzeniem, siadaniem itp itd... I to dotyczy wszystkich kobiet, nie tylko tych, które dużo utyły, bo ja należę do tej drugiej grupy, z malutkim przyrostem wagi, a i tak mnie wszystko boli... Poród dopiero przede mną, ale spodziewam się koszmaru... Aczkolwiek, jestem pewna, że maluszki nam to wszystko wynagrodzą, także głowa do góry i nie martw się, te wszystkie dolegliwości są chwilowe, poród to też kilka(naście) godzin, a potem? Masz w ramionach małe cudo.
BlackSanctum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-29, 10:03   #1688
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy 3

Cytat:
Napisane przez Makrela w kapeluszu Pokaż wiadomość
weź mnie nie dobijaj
w co ja się wpakowałam? moje wyobrazenia były daleekie od rzeczywistosci. I naprawde chyle czoła i bije poklony przed wszystkimi babeczkami, które to przechodza jeszcze gorzej niz ja a mają do tego ciężką pracę, albo dzieciaczki do opieki....
i masz rację- to dopiero preludium- pewnie 3 trymestr to bedzie koszmar, pozniej poród (heeelp), a pozniej nierzespane noce, ząbkowane, ciągłe martwienie sie o szkraba i tak przez kolejne 20 lat.
ratunku! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(dramatyzuje niepotrzebnie, pewnie mi minie niedługo ((I hope...))
Skoro to taka tragedia, to "pociesz się", że jeszcze wszystko może się odwrócić.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-29, 19:37   #1689
Magnolia_83
Rozeznanie
 
Avatar Magnolia_83
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: wołomin
Wiadomości: 695
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy 3

Cytat:
Napisane przez cotynato Pokaż wiadomość
Magnolia, plamienie... albo zarodek się zagnieździł, albo samoistne poronienie, albo jakiś zwiastun okresu? Zrób betę. Można już niby po 10 dniach a zawsze spokojniej.
To już drugi dzień plamienia..
Jeśli to zaczątek okresu to miałabym po raz pierwszy tak krótki cykl.. 21 dni

Ps. Co to jest beta? Przepraszam za być może głupie pytanie.. masz na myśli test? Ale taki zwykły apteczny? Taki mam akurat pod ręką.
__________________
Po czym poznać że to miłość?

poznasz ją po tym
ze nawet nie zauważysz,
gdy cale twoje życie sie skończy
a ona wciąż będzie przy tobie...

Edytowane przez Magnolia_83
Czas edycji: 2013-01-29 o 19:40
Magnolia_83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-29, 21:21   #1690
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy 3

Beta hcg, badanie z krwi, koszt 15-30 zł najczęściej, każde lab robi, bez skierowania. Powyżej 10 dnia od zapłodnienia można zrobić.
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-29, 21:26   #1691
Magnolia_83
Rozeznanie
 
Avatar Magnolia_83
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: wołomin
Wiadomości: 695
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy 3

Wydaje mi się że to jednak okres idzie.. tylko czemu tak wcześnie? To mnie niepokoi..
__________________
Po czym poznać że to miłość?

poznasz ją po tym
ze nawet nie zauważysz,
gdy cale twoje życie sie skończy
a ona wciąż będzie przy tobie...
Magnolia_83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-29, 23:52   #1692
cotynato
Zakorzenienie
 
Avatar cotynato
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 29 129
Send a message via Skype™ to cotynato
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy 3

Cytat:
Napisane przez Magnolia_83 Pokaż wiadomość
Wydaje mi się że to jednak okres idzie.. tylko czemu tak wcześnie? To mnie niepokoi..
Jeżeli okres się nie zacznie to idź na betę. To bardziej wiarygodne niż klasyczny test. A cenowo wychodzi podobnie. Tym bardziej, że wiele z nas sięga po te "klasyczne" kilka razy .A to kreska za jasna. A to może pomylił się test... itp.
Idź idź.
__________________
FILIP'11 MIKI'13

Wymianka.
cotynato jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-30, 11:41   #1693
rosa_lee
Przyczajenie
 
Avatar rosa_lee
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 14
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy 3

Witajcie.
Dwa tygodnie temu powinnam dostać okres... Zrobiłam dziś test i kreseczka jest, ale taka baaardzo słabo widoczna, czyli wynik "prawdopodobnie jesteś w ciąży" Lecę do apteki kupić jeszcze ze 2 testy. Jeśli nawet jestem w ciąży, to myślę, że to sam początek by był, może 2 - 3 tydzień. I co dalej? Jak pójdę do lekarza to i tak nic nie zobaczy tak wcześnie...

---------- Dopisano o 12:41 ---------- Poprzedni post napisano o 12:37 ----------

Jeszcze może dodam, że nie mam żadnych osławionych mdłości porannych :-P za to zaobserwowałam wrażliwość piersi, ale myślałam, że to oznaka zbliżającej się miesiączki oraz... strasznie, że tak to nazwę "mokro" mi w tych okolicach.
__________________
23 czerwca 2012 ostatni raz wyprostowałam włosy
rosa_lee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-30, 12:45   #1694
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy 3

Cytat:
Napisane przez rosa_lee Pokaż wiadomość
Witajcie.
Dwa tygodnie temu powinnam dostać okres... Zrobiłam dziś test i kreseczka jest, ale taka baaardzo słabo widoczna, czyli wynik "prawdopodobnie jesteś w ciąży" Lecę do apteki kupić jeszcze ze 2 testy. Jeśli nawet jestem w ciąży, to myślę, że to sam początek by był, może 2 - 3 tydzień. I co dalej? Jak pójdę do lekarza to i tak nic nie zobaczy tak wcześnie...

---------- Dopisano o 12:41 ---------- Poprzedni post napisano o 12:37 ----------

Jeszcze może dodam, że nie mam żadnych osławionych mdłości porannych :-P za to zaobserwowałam wrażliwość piersi, ale myślałam, że to oznaka zbliżającej się miesiączki oraz... strasznie, że tak to nazwę "mokro" mi w tych okolicach.
Jeśli okres powinnaś dostać 2 tygodnie temu, to zgodnie z zasadami obliczania tygodnia to 6-7 tydzień.

Na badaniu lekarz sprawdzi czy szyjka jest zamknięta i twarda - jeśli tak to jest ciąża.

Poranne mdłości mogą się pojawić później (u mnie to nie był pierwszy objaw, a były to: senność, zmęczenie, roztargnienie, odrzucenie od zapachu i smaku kawy i brak apetytu). Mdłości u mnie pojawiły się trochę później, ale za to trwały cały dzień i do ok 5 miesiąca. Na szczęście wymiotowałam rzadko, ale mdliło mnie i naciągało. To też jest uciążliwe.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie

Edytowane przez Hosenka*
Czas edycji: 2013-01-30 o 12:48
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-30, 12:57   #1695
rosa_lee
Przyczajenie
 
Avatar rosa_lee
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 14
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy 3

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Jeśli okres powinnaś dostać 2 tygodnie temu, to zgodnie z zasadami obliczania tygodnia to 6-7 tydzień.

Na badaniu lekarz sprawdzi czy szyjka jest zamknięta i twarda - jeśli tak to jest ciąża.

Poranne mdłości mogą się pojawić później (u mnie to nie był pierwszy objaw, a były to: senność, zmęczenie, roztargnienie, odrzucenie od zapachu i smaku kawy i brak apetytu). Mdłości u mnie pojawiły się trochę później, ale za to trwały cały dzień i do ok 5 miesiąca. Na szczęście wymiotowałam rzadko, ale mdliło mnie i naciągało. To też jest uciążliwe.
No, tak masz rację. Zestresowałam się i policzyłam od tego czasu, kiedy miała być miesiączka w styczniu. Więc, tak jak mówisz byłyby to już okolice 7 tygodnia, bo poprzednia była 16-20 grudnia. Tylko czemu ta kreseczka taka ledwo widoczna? Zobaczymy, co z tego wyjdzie.
__________________
23 czerwca 2012 ostatni raz wyprostowałam włosy
rosa_lee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-30, 15:43   #1696
Magnolia_83
Rozeznanie
 
Avatar Magnolia_83
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: wołomin
Wiadomości: 695
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy 3

Cytat:
Napisane przez cotynato Pokaż wiadomość
Jeżeli okres się nie zacznie to idź na betę. To bardziej wiarygodne niż klasyczny test. A cenowo wychodzi podobnie. Tym bardziej, że wiele z nas sięga po te "klasyczne" kilka razy .A to kreska za jasna. A to może pomylił się test... itp.
Idź idź.
Byłam dzisiaj u ginekologa i powiedziałam mu o moich obawach. Od razu bez kolejki mnie przyjął (bezpłatnie - szok!) i zbadał dopochwowo usg.
Powiedział że z jajnikami wszystko ok i że czasami plamienia występują właśnie podczas zagnieżdżania się zarodka.
Juz podczas samego badania dostałam lekkiego krwawienia i on powiedział że to jest po prostu wcześniejszy okres na bank.
Było mi strasznie wstyd bo zapaprałam całą leżankę no ale przynajmniej dowiedziałam się że z moimi jajnikami wszystko gra
__________________
Po czym poznać że to miłość?

poznasz ją po tym
ze nawet nie zauważysz,
gdy cale twoje życie sie skończy
a ona wciąż będzie przy tobie...
Magnolia_83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-30, 16:50   #1697
Ytha
Raczkowanie
 
Avatar Ytha
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 147
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy 3

Witam!
Moje pierwsze objawy..
Wymioty, mdłości - caaaaały dzień, piersi nabrzmiałe i bolące tak, że miałam problemy ze zdjęciem stanika, niesamowita ilość białej bezwonnej wydzieliny, bóle w podbrzuszu, wahania nastroju (tak niesamowite, że myślałam, że oszaleje - mój partner tym bardziej ) , no i gdy szłam do pracy czułam się jakbym szła do kopalni - wieczne zmęczenie.
Pocieszające było to, że po 3 miesiącu wszystko minęło
__________________
Kłopot z próbą utrzymania za wszelką cenę zdrowego ciała polega na tym, że jest to prawie niemożliwe bez zaburzenia zdrowia umysłu.
_____________________
________________
Ytha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-30, 19:36   #1698
cotynato
Zakorzenienie
 
Avatar cotynato
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 29 129
Send a message via Skype™ to cotynato
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy 3

Cytat:
Napisane przez rosa_lee Pokaż wiadomość
No, tak masz rację. Zestresowałam się i policzyłam od tego czasu, kiedy miała być miesiączka w styczniu. Więc, tak jak mówisz byłyby to już okolice 7 tygodnia, bo poprzednia była 16-20 grudnia. Tylko czemu ta kreseczka taka ledwo widoczna? Zobaczymy, co z tego wyjdzie.
Tak czasami bywa

A co do mdłości to ja miałam ich tyle co nic, później jak sobie wkręciłam, że coś jest fe albo faktycznie było-to lekko mdliło. I na niektóre zapachy. Wymiotowałam raz . Za to zgaga i ciśnięcieto był koszmar. Nawet zykłe rajstopy miałam wrażenie, że mi brzuch miażdżą A takiego palenia w przełyku to nikomu nie życzę.
__________________
FILIP'11 MIKI'13

Wymianka.

Edytowane przez cotynato
Czas edycji: 2013-01-30 o 19:39
cotynato jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-12, 09:05   #1699
staraczka30
Przyczajenie
 
Avatar staraczka30
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 2
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy 3

Pozdrawiam wszystkie staraczki i obecne mamusie!
Witam, dziś piszę pierwszy raz, mimo że temat obserwuje już od jakiegoś czasu... Ja miałam wszystkie objawy ciąży, ból krzyża, brak miesiączki (cykl 41 dni), bolące piersi, mdłości, wzdęcia, zgaga, senność, ogóle rozbicie, powiększone brodawki, skurcze w podbrzuszu. Zrobiłam 3 testy, wyniki negatywne, ale nie martwiłam się tym, gdyż one nigdy nie dają 100% szansy, są osoby u których nie wykrywają ciąży, umówiłam się do lekarza na 18-stego, mój mąż w siódmym niebie, a dziś dostałam miesiączkę... strasznie mi przykro, płakać się chce, żal mnie ogarnia... staramy się z mężem już 12 miesięcy i nic... w międzyczasie wykryto u mnie niedoczynność tarczycy i leczenie, miało być lepiej, miała być ciąża, wszystkie starania i oczekiwania nasze po raz kolejny wzięło w łeb ;(
staraczka30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-12, 20:19   #1700
Makrela w kapeluszu
Raczkowanie
 
Avatar Makrela w kapeluszu
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 465
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy 3

Cytat:
Napisane przez BlackSanctum Pokaż wiadomość
No cóż, pierwszy trymestr jest do bani, drugi jest super - nic się wtedy nie dzieje, brzuszek sobie rośnie, ale nie ogranicza ruchów, a trzeci... szkoda gadać, a zwłaszcza ostatnie tygodnie właśnie, kiedy jest problem ze spaniem, chodzeniem, siadaniem itp itd... I to dotyczy wszystkich kobiet, nie tylko tych, które dużo utyły, bo ja należę do tej drugiej grupy, z malutkim przyrostem wagi, a i tak mnie wszystko boli... Poród dopiero przede mną, ale spodziewam się koszmaru... Aczkolwiek, jestem pewna, że maluszki nam to wszystko wynagrodzą, także głowa do góry i nie martw się, te wszystkie dolegliwości są chwilowe, poród to też kilka(naście) godzin, a potem? Masz w ramionach małe cudo.
dzięki, pewnie pozniej wszystkie niedogodności idą w zapomnienie... i trochę głupio gdy tak dramatyzuję, a inne dziewczyny starają się długo o dziecko i mają z tym problem.... przepraszam Was wszystkie.
A do opisanych już objwów doszły kłopoty z cerą, wypryszczyło mnie jak 13nastolatkę. Jest szansa, ze to jakos samoistnie minie, czy lepiej zaopatrzyc się w zestaw antytrądzikowy? Macie coś sprawdzonego? (bo chyba raczej nie z serii dla nastolatek)
__________________
Nie ma brzydkich kobiet, sa tylko niezadbane
C. Chanel


Haneczka 22/08
Makrela w kapeluszu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-12, 22:00   #1701
cotynato
Zakorzenienie
 
Avatar cotynato
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 29 129
Send a message via Skype™ to cotynato
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy 3

Cytat:
Napisane przez Makrela w kapeluszu Pokaż wiadomość
dzięki, pewnie pozniej wszystkie niedogodności idą w zapomnienie... i trochę głupio gdy tak dramatyzuję, a inne dziewczyny starają się długo o dziecko i mają z tym problem.... przepraszam Was wszystkie.
A do opisanych już objwów doszły kłopoty z cerą, wypryszczyło mnie jak 13nastolatkę. Jest szansa, ze to jakos samoistnie minie, czy lepiej zaopatrzyc się w zestaw antytrądzikowy? Macie coś sprawdzonego? (bo chyba raczej nie z serii dla nastolatek)
Chyba najlepiej przecierpieć bo ryzykowne są mocniejsze środki a reszta to chyba niezbyt pomocna
__________________
FILIP'11 MIKI'13

Wymianka.
cotynato jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-13, 18:21   #1702
libra22
Zakorzenienie
 
Avatar libra22
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Kujawsko - Pomorskie
Wiadomości: 3 035
GG do libra22
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy 3

Dziewczyny z ciekawością czytam Waszych wypowiedzi, ponieważ sama od roku staram się o dziecko i co miesiąc wyszukuję dolegliwości

Mam jednak PROŚBĘ, czy mogłybyście pisać też w którym tygodniu występowały u Was owe dolegliwości
Z góry dziękuję
pozdrawiam
__________________
Moje tiulowe inspiracje
Tutuszka
libra22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-14, 17:27   #1703
Makrela w kapeluszu
Raczkowanie
 
Avatar Makrela w kapeluszu
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 465
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy 3

Cytat:
Napisane przez cotynato Pokaż wiadomość
Chyba najlepiej przecierpieć bo ryzykowne są mocniejsze środki a reszta to chyba niezbyt pomocna
dzięki, chyba masz racje ..
__________________
Nie ma brzydkich kobiet, sa tylko niezadbane
C. Chanel


Haneczka 22/08
Makrela w kapeluszu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-17, 20:56   #1704
FajnaAgatka19
Raczkowanie
 
Avatar FajnaAgatka19
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 101
Smile Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy 3

Cześć kobietki jestem w 8 tc,o ciąży wiem od 3 lutego

A więc ostatnią miesiączkę miałam 27.12.12.
27.01.13-czyli w dzień planowanej miesiączki dostałam kilka kropelek ciemnobrązowego plamienia. Wtedy myślałam,że to okres ,a raczej jego początek ,jednak na tych kilku kroplach się skończyło. Bolały mnie piersi jak na okres(po bokach przy pachach jak zawsze),skurcze brzucha jak na okres,w życiu bym nie pomyslała ,że jestem w ciąży.Poczekałam tydzień,lecz okres nie przyszedł i zrobiłam test i wyszły dwie kreseczki. Byłam juz wtedy w 6 tygodniu. Do tej pory bola piersi i brzuch jak na okres więc nie ma co się tym sugerować. Mdłości ,,przyszły,, mi tydzień temu ,coś okropnego;/ codziennie czuję się jak na kacu;/ chcę ,żeby jak najszybciej mi to minęło,drugi trymestr według obliczeń zaczynam w święta Wielkanocne-mam nadzieję ,że mi minie i cudownie zacznę wiosnę,bo jak narazie mam wszystkiego po dziurki w nosie,hormony ciązowe dają o sobie znać,raz płaczę,raz się śmieję,ale tak ogólnie to jestem naburmuszona przez te mdłości,trwają cały dzień,a jak tu być zadowolonym przy stanie zatrucia alkoholowego. (tak cały czas się czuje)Do tego wszystkiego odrzuciło mnie od zapachów swoich kosmetyków,wgl przestałam się malować,kremować itd,no poprostu nie mogę. Jak pomyśle o podkładzie ,kremie do twarzy to cos mi podchodzi. Do tego dochodzi najgorsze-nie mogę olejować wlosów,chyba,że istnieje jakis łatwo dostępny olej bezzapachowy

Pozdrawiam Was wszystkie
__________________
03.02.2013-zaręczeni
05.10.2013-na świat przyjdzie nasza niespodzianka
FajnaAgatka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-19, 09:44   #1705
zanetka8888
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 21
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy 3

Cześć dziewczyny u mnie leci 30 tydzień. Termin mam na 3 maja na swoje urodziny ;D Dowiedziałam się o ciąży jak byłam w 7 tygodniu, a objawy to brak miesiączki, ból piersi i ból brzucha jak na okres ;p co chwile chodziłam sprawdzać czy czasem nie dostałam okresu bo zawsze jak mnie brzuch pobolewał to za chwile dostawałam, a że miałam nieregularne miesiączki to nawet się nie nastawiałam, że jestem w ciąży a tu dwie grube krechy na teście wyszły czekamy na naszą kluseczkę
Aha i życzę Wam żebyście pierwszy trymestr przeszły tak jak ja czyli praktycznie bezobjawowo, nie wymiotowałam, dobrze się czułam, teraz też jest ok tylko zgaga mnie męczy ;p no ale da sie przezyc

Edytowane przez zanetka8888
Czas edycji: 2013-02-19 o 09:48
zanetka8888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-22, 06:14   #1706
misia332
Zakorzenienie
 
Avatar misia332
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 955
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy 3

Cześć dziewczyny. Moje objawy to ich brak. Jak co miesiąc sobie wkręcałam, że na pewno się udało, bo mnie mdli, odrzuca od czegoś, tak w tym, zero. Tylko spóźniająca się @ i spać nie mogłam. Dwa dni po tym jak miałam dostać @, zrobiłam test o czułości 10, wyszły 2 kreseczki. Wczoraj test o czułości 25 i są dwie mocne krechy.
__________________
Ślub 6 lipiec 2013
Kornel 24 październik 2013
Antoni 8 stycznia 2015


http://onaiich3.blogspot.com.es/
misia332 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-28, 23:11   #1707
diatoma
Zadomowienie
 
Avatar diatoma
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: E
Wiadomości: 1 929
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy 3

to pogratulowac a objawy za 2-3 tygodnie przyjdą, o to się nie martw
__________________
15.03.2011 Tymek

12. 09. 2015 Tosia
diatoma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-01, 07:01   #1708
misia332
Zakorzenienie
 
Avatar misia332
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 955
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy 3

Już to odczuwam, mdłości bez wymiotów są straszne...
__________________
Ślub 6 lipiec 2013
Kornel 24 październik 2013
Antoni 8 stycznia 2015


http://onaiich3.blogspot.com.es/
misia332 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-03, 09:37   #1709
cleo28
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 12
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy 3

Dziewczyny! Chciałam podzielić się pierwszymi objawami ciąży
Najpierw ogólnie:
Cykle 26-28 dniowe, tempka w 1 fazie 36,4, w 2 36,6-36,7
To był nasz 6 cykl starań- ale może jedyny tak dokładny
Tym razem trzymałam przez 15min nogi w górze kto wie może to pomogło- tak czy inaczej ciąża jest

Owulacja:
Między 12-14dc silne bóle okołoowulacyjne
12 dc cyklu pik LH
Nie miałam w tym miesiącu obserwacji cyklu u gina więc nie wiem na 100% kiedy nastąpiła owulacja.
11 i 13 dc przytulanko

Zagnieżdżanie?
20 dc miałam dość odczuwalne kłucie i ciągnięcie w dole brzucha
po tym dniu jak nigdy tempka skoczyła mi do 37,00

Od tego dnia na przemian tempka waha się między 36,8- 37,2

Z ciekawości postanowiłam robić w tym cyklu testy owulacyjne ponieważ gdzieś wyczytałam, że wykrywają ciążę
(testy owulacyjne nie są wstanie rozróżnić LH i hCG, więc wykrywają oba. Więcej: http://rodzinawbudowie.blogspot.com/...jawiajace.html)
Postanowiłam więc to sprawdzić, tylko uwaga! Przy policystycznych jajnikach testy owulacyjne zawsze wychodzą pozytywnie! Poza tym ja nigdy na teście owu. nie miałam 2 kreski- tylko i wyłącznie przez 3 dni gdy był pik LH.

23 dc na teście owu. pojawiła się 2 kreska, bardzo słaba ale była i tak każdego dnia troszkę bardziej było ją widać...
25 dc test ciążowy negatywny
27 dc test ciążowy pozytywny, tes owu. 2 silne krechy

Objawy:
od 22 dc pobolewanie w dole brzucha, kłucie i uczucie ciągnięcia w pachwinach
25 dc bóle sutków (nigdy mnie nie bolały), uczucie mokrości, bardzo dużo śluzu- biały jak śmietana
Szyjka wysoko, twarda i zamknięta
26 dc bóle w dole brzucha - dokładnie takie miałam jak kiedyś brałam tabletki antykoncepcyjne, to nawet nie ból a takie dziwne kłucia, raz wszędzie raz z prawej a raz z lewej, no i ciągnięcie w pachwinach. Tak poza tym to żadnych innych objawów, brzuch inaczej bolał mnie przed okresem (poza tym ja miałam bardzo bolesne miesiączki i już 3 dni przed musiałam brać tabletki przeciwbólowe) a tu tylko jakieś dziwne kłucia już przestraszyłam się, że to jakiś torbiel
27 dc trochę jest mi słabo, bóle głowy no i pozytywny teścik

Pozdrawiam wszystkie starające się!
cleo28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-03, 10:33   #1710
libra22
Zakorzenienie
 
Avatar libra22
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Kujawsko - Pomorskie
Wiadomości: 3 035
GG do libra22
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy 3

cleo, lubię takie opisy
Gratuluję!
__________________
Moje tiulowe inspiracje
Tutuszka
libra22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-12-30 06:24:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:47.