Pierwsze śluby już za nami, wszystkie chcemy być żonami! PM2014 cz.24 - Strona 36 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-01-26, 14:11   #1051
pysia1987
Zakorzenienie
 
Avatar pysia1987
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Tychy/Katowice
Wiadomości: 12 847
GG do pysia1987
Dot.: Pierwsze śluby już za nami, wszystkie chcemy być żonami! PM2014 cz.24

Cytat:
Napisane przez Kate Noir Pokaż wiadomość
Byliśmy w sklepie na Franciszkańskiej w Warszawie oraz sklepie przy wydziale architektury. Nie wiem czy będziemy tam zamawiać, może jeszcze poszukamy przez neta.
Niestety papieru ekologicznego nigdzie nie widziałam i dlatego zrezygnowałam.
Teraz jestem na etapie poszukiwania drukarni i sznurka. Na razie znalazłam tą: http://www.studiouh.com/2011/10/zaproszenia/ i mają oni w ofercie przycinanie itp.



bardzo mi się podobają Chyba są najlepsze z ich oferty
.

---------- Dopisano o 14:51 ---------- Poprzedni post napisano o 14:48 ----------



możesz sprawdzić na Franciszkańskiej, ale nie dam sobie ręki uciąć, że tam były. Kojarzę jedynie, że było jakieś przezroczyste materiały we wzory ale nie wiem czy nie grubsze.
Też tak sądze dlatego nawet próbek nie zamawiam, w końcu to tylko save the date, nie dajmy się zwariować a za 70gr nie bedę wydziwac
Znalazlam na internecie inne std ale najtańsze chyba za 5,90 więc podziekowałam a tu przynajmniej bedzie wyraznie zaznaczony dzien tygodnia
__________________




będę mamą





kierowca od 7.02.2012
pysia1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-26, 14:35   #1052
ewelinka16169
Raczkowanie
 
Avatar ewelinka16169
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 127
Dot.: Pierwsze śluby już za nami, wszystkie chcemy być żonami! PM2014 cz.24

hej hej nie dam rady niestety pisać częściej niż raz na jakiś czas byliśmy dzisiaj na targach ślubnych....ajjjj ale mi się mętlik w głowie od tego wszystkiego zrobił a mojemu Pięknemu oczywiście wszystko jedno jak to jemu no ale uświadczyłam się w decyzji, że obrączki zaokrąglone i bardzo klasyczne...na palcu wyglądają najładniej do tego w połączeniu z pierścionkiem.
A tak na marginesie to może doradzicie mi co na siebie w październiku. Podobają mi się futerka ale 4 październik to chyba za wcześnie na takie futerko? druga sprawa co na głowę ze względu na to, że mam koronkowe plecy w sukience nie mogę mieć welonu bo zakryłby cały urok sukienki. Podobają mi się delikatne stroki na głowe ale jak cokolwiek oglądam w necie to albo brzydkie albo mega drogie... zgóry dzieki za porady
__________________
2014- się będzie działo....
ewelinka16169 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-26, 14:48   #1053
bachara
Rozeznanie
 
Avatar bachara
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Szczyrk
Wiadomości: 834
GG do bachara
Dot.: Pierwsze śluby już za nami, wszystkie chcemy być żonami! PM2014 cz.24

Cytat:
Napisane przez ewelinka16169 Pokaż wiadomość
hej hej nie dam rady niestety pisać częściej niż raz na jakiś czas byliśmy dzisiaj na targach ślubnych....ajjjj ale mi się mętlik w głowie od tego wszystkiego zrobił a mojemu Pięknemu oczywiście wszystko jedno jak to jemu no ale uświadczyłam się w decyzji, że obrączki zaokrąglone i bardzo klasyczne...na palcu wyglądają najładniej do tego w połączeniu z pierścionkiem.
A tak na marginesie to może doradzicie mi co na siebie w październiku. Podobają mi się futerka ale 4 październik to chyba za wcześnie na takie futerko? druga sprawa co na głowę ze względu na to, że mam koronkowe plecy w sukience nie mogę mieć welonu bo zakryłby cały urok sukienki. Podobają mi się delikatne stroki na głowe ale jak cokolwiek oglądam w necie to albo brzydkie albo mega drogie... zgóry dzieki za porady
A może zamiast stroika żywe kwiaty ?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
bachara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-26, 14:52   #1054
mojakaren
Zakorzenienie
 
Avatar mojakaren
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 3 486
Dot.: Pierwsze śluby już za nami, wszystkie chcemy być żonami! PM2014 cz.24

Cytat:
Napisane przez ewelinka16169 Pokaż wiadomość
A tak na marginesie to może doradzicie mi co na siebie w październiku. Podobają mi się futerka ale 4 październik to chyba za wcześnie na takie futerko? druga sprawa co na głowę ze względu na to, że mam koronkowe plecy w sukience nie mogę mieć welonu bo zakryłby cały urok sukienki. Podobają mi się delikatne stroki na głowe ale jak cokolwiek oglądam w necie to albo brzydkie albo mega drogie... zgóry dzieki za porady
ja na 27.09 planuję futrzaną etolkę na ramiona
co do nakrycia - też mam koronkowe plecy i planuję delikatny welon, przez który będzie widać koronkę
__________________
27 IX 2014

jesteśmy jedno
jedno ze stali

1+1=3
mojakaren jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-26, 14:59   #1055
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: Pierwsze śluby już za nami, wszystkie chcemy być żonami! PM2014 cz.24

Cytat:
Napisane przez Waniliova Pokaż wiadomość
Pokaż!
Panache Special Occasions

Cytat:
Napisane przez ewelinka16169 Pokaż wiadomość
A tak na marginesie to może doradzicie mi co na siebie w październiku. Podobają mi się futerka ale 4 październik to chyba za wcześnie na takie futerko? druga sprawa co na głowę ze względu na to, że mam koronkowe plecy w sukience nie mogę mieć welonu bo zakryłby cały urok sukienki. Podobają mi się delikatne stroki na głowe ale jak cokolwiek oglądam w necie to albo brzydkie albo mega drogie... zgóry dzieki za porady
Byliśmy w tamtym roku na weselu w październiku i młoda miała futrzaną etolę. Strasznie zimno było, nie wiem jakim cudem wytrzymaliśmy życzenia pod kościołem.
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-26, 15:00   #1056
positive rebel
Rozeznanie
 
Avatar positive rebel
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Over the rainbow :)
Wiadomości: 581
Dot.: Pierwsze śluby już za nami, wszystkie chcemy być żonami! PM2014 cz.24

wioliix trzymam kciuki, żeby pierścionek się znalazł. Wiem co to za stres - ja też raz "posiałam" swój, ale znalazł się w kieszeni szlafroka

Co do przesądów:
- coś niebieskiego, starego i pożyczonego załatwiam jedną podwiązką od mojej starszej siostry - podwiązka jest "przechodnia" służyła już mojej koleżance i młodszej siostrze podczas ślubu Fajna tradycja - zostanie pewnie dla mojej siostrzenicy
- coś nowego - pewnie suknia
- bierzemy ślub w maju, ale cywil w czerwcu więc się wyrównuje :P
- moja świadkowa będzie w ciąży - nie wiem, czy to przesąd, ale wiem, że niektórzy uważają, że jak świadkowa to tylko bezdzietna panienka
- no i pewnie nie będzie przenoszenia przez próg - w mojej sukience, itp.mój drobny TŻ nigdy w życiu mnie nie uniesie :P

Edit: A może kupimy "wątkową" niebieską podwiązkę i będziemy sobie pożyczać, jak w filmie "Stowarzyszenie Wędrujących Dżinsów"
Dla tych, które szukają coś niebieskiego, inspiracja z Allegro: http://allegro.pl/tatuaz-na-slub-wes...845989598.html
__________________

Edytowane przez positive rebel
Czas edycji: 2014-01-26 o 15:03
positive rebel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-26, 15:12   #1057
asiulek8
Wtajemniczenie
 
Avatar asiulek8
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 969
Dot.: Pierwsze śluby już za nami, wszystkie chcemy być żonami! PM2014 cz.24

Cytat:
Napisane przez positive rebel Pokaż wiadomość
Edit: A może kupimy "wątkową" niebieską podwiązkę i będziemy sobie pożyczać, jak w filmie "Stowarzyszenie Wędrujących Dżinsów"
Dla tych, które szukają coś niebieskiego, inspiracja z Allegro: http://allegro.pl/tatuaz-na-slub-wes...845989598.html
Wyobraźnia ludzka nie zna granic

Byłam na listopadowym ślubie. Myślałam, że zamarznę, PM miała na sobie takie krótkie futrzaste bolerko. Nie wiem jak wytrzymała... Ja na pewno bym dygotała z zimna. Ale mi to czasami nawet w lato w kościele zimno
__________________
21.01.2010 r.
27.07.2012 r.
23.08.2014 r.

03.03.2015 - Jagódka

TP: 25.08.2016
asiulek8 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-26, 15:25   #1058
Kaigara
Rozeznanie
 
Avatar Kaigara
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 670
Dot.: Pierwsze śluby już za nami, wszystkie chcemy być żonami! PM2014 cz.24

Cytat:
Napisane przez asiulek8 Pokaż wiadomość
Byłam na listopadowym ślubie. Myślałam, że zamarznę, PM miała na sobie takie krótkie futrzaste bolerko. Nie wiem jak wytrzymała... Ja na pewno bym dygotała z zimna. Ale mi to czasami nawet w lato w kościele zimno
Emocje ją grzały
Kaigara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-26, 15:33   #1059
justynkie
Wtajemniczenie
 
Avatar justynkie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 2 276
Dot.: Pierwsze śluby już za nami, wszystkie chcemy być żonami! PM2014 cz.24

Cytat:
Napisane przez kroooliczek89 Pokaż wiadomość
Która figurka ładniejsza?
Pierwsza

Cytat:
Napisane przez wioliix Pokaż wiadomość
Idziemy do nich dzisiaj dać zaproszenia na ślub mam jeszcze nadzieje że sie odnajdzie.
Dzwoniłam do nich kilka razy wydaje mi sie że go niechcąco zniszczyli i gdzieś schowali bo nie są tacy żeby kraść .
Prosiłam błagałam zeby mi powiedzieli gdzie jest nawet chodżbyw kawałkach to dam do jubilera i przetopi złoto.
Trzymam żeby się znalazł. Zniszczyć to chyba by go ciężko było... Może gdzieś rzeczywiście niechcący spadł czy coś. Trochę wątpię że widząc całe zamieszanie dzieciaki zabrały pierścionek i nadal udają że go nie mają.

Dziękuję za opinie o kolczykach! Według mnie też są super, idealne, w sumie to nie wiem czemu od razu ich nie kupiłam
A dziś będąc na zakupach w Piotrze i Pawle wyczailiśmy z TŻ kosze na prezenty dla rodziców. Kupiliśmy 2 , po 21 zł za sztukę. Kosze są mocne, mają dobry kształt. Na all wyszłoby z przesyłką tyle samo.
__________________

justynkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-26, 15:43   #1060
Waniliova
Zakorzenienie
 
Avatar Waniliova
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 785
Dot.: Pierwsze śluby już za nami, wszystkie chcemy być żonami! PM2014 cz.24

Cytat:
Napisane przez moooniaaaa Pokaż wiadomość
Panache Special Occasions
Piękna

Cytat:
Napisane przez positive rebel Pokaż wiadomość
Edit: A może kupimy "wątkową" niebieską podwiązkę i będziemy sobie pożyczać, jak w filmie "Stowarzyszenie Wędrujących Dżinsów"
Dla tych, które szukają coś niebieskiego, inspiracja z Allegro: http://allegro.pl/tatuaz-na-slub-wes...845989598.html
O, dobry pomysł!
__________________
Szczęśliwa mężatka od 14.06.2014 D.
Waniliova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-26, 15:44   #1061
gornek
Zakorzenienie
 
Avatar gornek
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 042
Dot.: Pierwsze śluby już za nami, wszystkie chcemy być żonami! PM2014 cz.24

Ja w Piorze i Pawle w ogole zamawiam kosze dla rodzicow spersonalizowane, bo mozna sobie wybrac co ma byc w koszu i za jaka cene, a tam maja dobre produkty wiec nie bede sie obawiala jakies bubla, dokupie do tych koszy jescze drobne upominki, typu ramka na zdjecie czy plyta dla taty
__________________
02.05.2012
14.04.2017 Maksymilian
13.05.2022 Filip
gornek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-26, 15:45   #1062
mojakaren
Zakorzenienie
 
Avatar mojakaren
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 3 486
Dot.: Pierwsze śluby już za nami, wszystkie chcemy być żonami! PM2014 cz.24

nieźli są
http://deser.pl/deser/1,111858,15335...l#TRNajCzytSST
__________________
27 IX 2014

jesteśmy jedno
jedno ze stali

1+1=3
mojakaren jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-26, 15:52   #1063
Kaigara
Rozeznanie
 
Avatar Kaigara
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 670
Dot.: Pierwsze śluby już za nami, wszystkie chcemy być żonami! PM2014 cz.24

Cytat:
Napisane przez mojakaren Pokaż wiadomość
Wow! Fajne!
Stylowy jest ten ślub na Litwie
Kaigara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-26, 15:57   #1064
Waniliova
Zakorzenienie
 
Avatar Waniliova
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 785
Dot.: Pierwsze śluby już za nami, wszystkie chcemy być żonami! PM2014 cz.24

Cytat:
Napisane przez mojakaren Pokaż wiadomość
Wow!
__________________
Szczęśliwa mężatka od 14.06.2014 D.
Waniliova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-26, 16:13   #1065
Kate Noir
Zakorzenienie
 
Avatar Kate Noir
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 3 479
Dot.: Pierwsze śluby już za nami, wszystkie chcemy być żonami! PM2014 cz.24

znalazłam takie zimowe okrycie, może komuś się przyda
Kate Noir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-26, 16:19   #1066
Waniliova
Zakorzenienie
 
Avatar Waniliova
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 785
Dot.: Pierwsze śluby już za nami, wszystkie chcemy być żonami! PM2014 cz.24

Kate Noir piękne okrycie mnie się bardzo podoba
__________________
Szczęśliwa mężatka od 14.06.2014 D.
Waniliova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-26, 16:34   #1067
Linaewen
Zakorzenienie
 
Avatar Linaewen
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 017
Dot.: Pierwsze śluby już za nami, wszystkie chcemy być żonami! PM2014 cz.24

Cytat:
Napisane przez madzixx88 Pokaż wiadomość
heej

Dziewczyny, które chcą książki zamiast kwiatów-jaki macie pomysł na ich przechowanie podczas wesela? szukam fajnej i pojemnej skrzyni, ale nic ciekawego nie widzę
za to znalazłam fajny pomysł na zachowanie kartek ślubnych http://www.magnoliaweddings.pl/ksiaz...rtek-slubnych/
Moi rodzice mają dużą drewnianą skrzynię, ciągle mnie korci, żeby ją opróżnić i zabrać tam na miejsce jako "skrzynię na posag"

Pomysł na kartki ekstra.

Cytat:
Napisane przez Polcia1410 Pokaż wiadomość
No ja znam taki przesąd (moja prababcia tak mawiała), że W maju ślub, szybki grób i że generalnie śluby zawarte w maju są nietrwałe (właściwie znam jeden taki przykład, który mógłby potwierdzić tą regułę)
Głupota, bo "grób" rymuje się tutaj ze "ślub", więc można każdy miesiąc podstawić

Cytat:
Napisane przez adziia13 Pokaż wiadomość
Chwaliłam się już dawno temu, ale mogę się pochwalić jeszcze raz
moja ukochana papilio 914, kolekcja o ile dobrze pamiętam 2009



Jaka urocza!

Cytat:
Napisane przez srebrna_smuga Pokaż wiadomość
Linaewen podoba mi się Twoja suknia !
To jest nas więcej
Dziękuję bardzo

Cytat:
Napisane przez moooniaaaa Pokaż wiadomość
Niestety nie spodziewałabym się tego Potrafiłam i pół roku nie jeść (jak człowiek był młodszy to wszystko łatwiej przychodziło), a i tak mi potem smakowały, ciężki przypadek jestem :P
Zgadzam się, co do chipsów to założenie nie działa-no, może przy pierwszych pięciu z nowej paczki. Mnie się nigdy nie udało rzucić tego zgubnego nałogu, zazwyczaj mimo długich przerw wracam do nich w chwilach stresu. Eru, normalnie jak palacz

Cytat:
Napisane przez positive rebel Pokaż wiadomość
Dla tych, które szukają coś niebieskiego, inspiracja z Allegro: http://allegro.pl/tatuaz-na-slub-wes...845989598.html
I tak się właśnie robi biznes!

---------- Dopisano o 17:34 ---------- Poprzedni post napisano o 17:31 ----------

Cytat:
Napisane przez Kaigara Pokaż wiadomość
Wow! Fajne!
Stylowy jest ten ślub na Litwie
Ja bym taki brała

cornflower_girl, po pierwsze chyba Ty mi podawałaś inspiracje od florystki- dziękuję bardzo gorąco, mam pomysł na dekorację krzeseł
Po drugie-planowany jest wianek albo kwiaty we włosach, stroik jakiś chcę mieć na drugi dzień dopiero-ale to już taki jakiś bardziej z pazurem Jakbyś się jednak zdecydowała na ten ślub w 2015 to oferta sprzedaży póki co aktualna
__________________
"Uroczyście nie zobowiązuję się do regularnych porządków, prowadzenia kalendarza, niejedzenia słodyczy, byciu skrupulatnym w podejmowanych czynności oraz gaszeniu światła w łazience - to się nigdy nie udało, więc w końcu dorosłam do nie oszukiwania samej siebie."
za: whitepointeshoes
Linaewen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-26, 16:42   #1068
positive rebel
Rozeznanie
 
Avatar positive rebel
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Over the rainbow :)
Wiadomości: 581
Dot.: Pierwsze śluby już za nami, wszystkie chcemy być żonami! PM2014 cz.24

Cytat:
Napisane przez mojakaren Pokaż wiadomość
Świetny pomysł
__________________
positive rebel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-26, 16:49   #1069
Kaigara
Rozeznanie
 
Avatar Kaigara
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 670
Dot.: Pierwsze śluby już za nami, wszystkie chcemy być żonami! PM2014 cz.24

Cytat:
Napisane przez adziia13 Pokaż wiadomość
Chwaliłam się już dawno temu, ale mogę się pochwalić jeszcze raz
moja ukochana papilio 914, kolekcja o ile dobrze pamiętam 2009



Chciałabym zobaczyć tę sukienkę na żywo. *_*
Kaigara jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-26, 17:08   #1070
niulka_1985
Zadomowienie
 
Avatar niulka_1985
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Kujawy
Wiadomości: 1 978
Dot.: Pierwsze śluby już za nami, wszystkie chcemy być żonami! PM2014 cz.24

Cytat:
Napisane przez Atomoowka Pokaż wiadomość
Swietne auto. Sama chcialam jechac jakims zabytkiem ale wydanie 1500 zl na auto na 2 h mi sie nie usmiecha.
Potem stwierdzilam, ze pojedziemy ternowka mojej siostry ( kocham duze auta) ale moja mama by sie chyba zaplakala.
To jakieś straszne ceny są u Ciebie My płacimy za wynajem 800 zł i nie mamy limitu czasu ani limitu kilometrów.
niulka_1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-26, 17:20   #1071
Kate Noir
Zakorzenienie
 
Avatar Kate Noir
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 3 479
Dot.: Pierwsze śluby już za nami, wszystkie chcemy być żonami! PM2014 cz.24

Cytat:
Napisane przez niulka_1985 Pokaż wiadomość
To jakieś straszne ceny są u Ciebie My płacimy za wynajem 800 zł i nie mamy limitu czasu ani limitu kilometrów.
my "po znajomości" usłyszeliśmy cenę 1000 zł za sam wynajem. Do kościoła mamy 5 min na pieszo, a na salę może 3min, więc odpuściliśmy sobie. Ale nie powiem, marzy mi się biała Warszawa
Kate Noir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-26, 17:25   #1072
asiulek8
Wtajemniczenie
 
Avatar asiulek8
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 969
Dot.: Pierwsze śluby już za nami, wszystkie chcemy być żonami! PM2014 cz.24

Cytat:
Napisane przez Kate Noir Pokaż wiadomość
my "po znajomości" usłyszeliśmy cenę 1000 zł za sam wynajem. Do kościoła mamy 5 min na pieszo, a na salę może 3min, więc odpuściliśmy sobie. Ale nie powiem, marzy mi się biała Warszawa
Wczoraj przeglądałam też oferty, ale to jakiś kosmos z tymi cenami... Ogólnie mamy ugadanego mojego wujka, ma Insignie, ale pewnie do sierpnia zmieni na coś większego.
Mojemu TŻtowi marzyło się jakieś super wypasione auto, ale jak mu powiedziałam ile to kosztuje tylko się zmarszczył...

Ogólnie koło mnie jest muzeum takich starych aut (jest ich tam mnóstwo) i tam wypożyczają właśnie na śluby, z tego co słyszałam to jeździ tam jako kierowca mój kolega z klasy LO
__________________
21.01.2010 r.
27.07.2012 r.
23.08.2014 r.

03.03.2015 - Jagódka

TP: 25.08.2016
asiulek8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-26, 18:23   #1073
Lemon_Drop
Zadomowienie
 
Avatar Lemon_Drop
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 525
Dot.: Pierwsze śluby już za nami, wszystkie chcemy być żonami! PM2014 cz.24

Uff nadrobiłam!

Cytat:
Napisane przez asiulek8 Pokaż wiadomość
Uwaga, uwaga, kupiłam gatki i pas do pończoch i nie mogę się na to cudo napatrzeć. Wrzucam zdjęcia z lampą i bez. Ogólnie kolor jest śmietankowy Przymierzałam takie dwa w jednym, majtki z pasami, ale to nie to... Najmniejszy rozmiar i mi z tyłka spadało. A jakbym dopięła jeszcze pończochy to by pewnie majtki do kolan po dwóch krokach ściągnęły
Świetny komplecik!~

Cytat:
Napisane przez Kate Noir Pokaż wiadomość
Dzięki! Faktycznie trochę ryzykowne jest kupowanie ubrań japan style - ja kupiłam kiedyś sukienkę a dostałam kawałek jakiejś szmatki która obok zdjęcia tej sukienki nawet nie leżała

Cytat:
Napisane przez nenowka152900 Pokaż wiadomość
nooo przeczytałam nadrobiłam... szybka produkcja postów następuje

co myślicie o takich zaproszeniach? https://www.google.pl/search?q=zapro...tm%3B360%3B360

z tego co pamiętam kosztowały około 8 pln więc całkiem sporo...
Nie podobają mi się, takie kształty bardziej mi do winietek pasują. Za to bukiet b. ładny.
Obydwie sale b. ładne, ale cena tej drugiej

Monia bardzo ładny garnitur, gratki!

Madzia - śliczna ta kiecka!

Inezwiza
- gratuluję!

Justynkie bardzo ładne kolczyki Idę zobaczyć zdjęcia

Cytat:
Napisane przez ana909 Pokaż wiadomość
mam do was pytanko, jesli kierujecie sie tradycjami...

co bedziecie miec na sobie/przy sobie starego i pożyczonego?
Niebieskie - podwiązka, nowe- praktycznie wszystko... stare - nie wiem, pożyczone-nie wiem!
Niby złoto z naszych obrączek to złoto, które dostałam ze starych obrączek babci i z pierścionka zaręczynowego mamy... ale czy to sie zalicza?
Pożyczyłam od siostry welon - będzie stary i pożyczony
Jakoś za bardzo się tym nie przejmuję, myślę że stare złoto może być

Cytat:
Napisane przez asiulek8 Pokaż wiadomość
Tak mając na uwadze tort w stylu francuskim zobaczcie to http://www.tortownia.pl/166,1,tort-T...u_francuskim#g , widziałam go na żywo jest przepiękny!!
Cudowny ten tort

Cytat:
Napisane przez madzixx88 Pokaż wiadomość
heej

Dziewczyny, które chcą książki zamiast kwiatów-jaki macie pomysł na ich przechowanie podczas wesela? szukam fajnej i pojemnej skrzyni, ale nic ciekawego nie widzę
za to znalazłam fajny pomysł na zachowanie kartek ślubnych http://www.magnoliaweddings.pl/ksiaz...rtek-slubnych/
Świetny pomysł!

Wiolixx współczuję... Mam nadzieję że go odzyskasz

Srebrna smuga gratuluję zaklepania zespołu!

Tym które pominełam również gratuluję wszystkich zakupów i załatwionych spraw!
__________________
Lemon_Drop jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-26, 18:35   #1074
Kate Noir
Zakorzenienie
 
Avatar Kate Noir
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 3 479
Dot.: Pierwsze śluby już za nami, wszystkie chcemy być żonami! PM2014 cz.24

już się pogodziłam, że nie będziemy mieć auta.


Lemon, trochę się boję bo czekam na moją kieckę Zobaczymy co przyjdzie ;D Dobrze, że ślub mam w sierpniu to będzie w czym wybierać


Znalazłam teledysk:
http://www.youtube.com/watch?v=Rlkikj_wmQU na początku pomyślałam, że nudy, później że plejas, a później stwierdziłam, że mi się podoba i bije od niego pozytywna energia
Kate Noir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-26, 18:35   #1075
gornek
Zakorzenienie
 
Avatar gornek
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 042
Dot.: Pierwsze śluby już za nami, wszystkie chcemy być żonami! PM2014 cz.24

Z nudów przeczesałam internet, co myslicie o tej marynarce ? http://japanstyle24.pl/product-pol-6...yle-Z4329.html stwierdzilam, ze jak nic nie kupie do konca lutego to zamawiam tą, moze i jakos bedzie jaka bedzie, ale mi glownie chodzi o to, zeby nie zmarznac wieczorem na weselu, jak od czasu do czasu wyjde na taras pooddychac
__________________
02.05.2012
14.04.2017 Maksymilian
13.05.2022 Filip
gornek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-26, 18:40   #1076
mojakaren
Zakorzenienie
 
Avatar mojakaren
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 3 486
Dot.: Pierwsze śluby już za nami, wszystkie chcemy być żonami! PM2014 cz.24

Cytat:
Napisane przez Kate Noir Pokaż wiadomość
znalazłam takie zimowe okrycie, może komuś się przyda
zapisuję czegoś takiego będę szukać


Cytat:
Napisane przez gornek Pokaż wiadomość
Z nudów przeczesałam internet, co myslicie o tej marynarce ? http://japanstyle24.pl/product-pol-6...yle-Z4329.html stwierdzilam, ze jak nic nie kupie do konca lutego to zamawiam tą, moze i jakos bedzie jaka bedzie, ale mi glownie chodzi o to, zeby nie zmarznac wieczorem na weselu, jak od czasu do czasu wyjde na taras pooddychac
baaaardzo ładna, ale ja już tu kiedyś pisałam - z jakością japan style jest raczej średniawo
__________________
27 IX 2014

jesteśmy jedno
jedno ze stali

1+1=3
mojakaren jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-26, 19:13   #1077
Lg_ago
Zadomowienie
 
Avatar Lg_ago
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 557
Dot.: Pierwsze śluby już za nami, wszystkie chcemy być żonami! PM2014 cz.24

Cytat:
Napisane przez mojakaren Pokaż wiadomość
te 15x15? bo my też je chcieliśmy od początku, ale potem zaczęliśmy się zastanawiać czy nie za duże, ona mi odpisała, że na razie nie ma takiej ilości jaką potrzebujemy (10 opakowań), ale znaleźliśmy takie na ebay i w bardzo podobnej cenie
http://www.ebay.pl/itm/Dovecraft-Kra...f903517&_uhb=1
Nie te. Chodzi mi o te, co prędzej wrzucałaś. 5' x 7 '. To jest chyba rozmiar A7 Bo jak zdecydujemy się na te większe zaproszenie to będę zamawiać to, jak na mniejsze to też z tej strony, tylko, że A6. Wtedy w paczce jest 20 szt. Tylko, że mnie potrzebne same koperty

Cytat:
Napisane przez Opiumalfa Pokaż wiadomość
Rabbitka - mamy takie same, moj tylko jest bialy
A gdzie w PL lub online może takie coś zamówić? Podoba mi się taka opcja !

Cytat:
Napisane przez moooniaaaa Pokaż wiadomość
Szacun! U mnie za parę dni minie miesiąc bez chipsów


Cytat:
Napisane przez wioliix Pokaż wiadomość
Tzn cała sytuacja wyglądała także do pracy nigdy nie biore biżuteri ze względu na to że nie można i zawsze zostawiałam na biurku koło monitora.
Mieszka z nami moja babcia i dziadek i przyszli do niej moi kuzyni ( w dzień babci) złożyć życzenia jeden ma 6 lat drugi 12.
Jak to dzieci zawsze idą do mnie do pokoju na komputer a jak ja wróciłam z pracy to go już nie było przeszukaliśmy cały pokój przestawialiśmy biurko nigdzie go nie ma..
TŻ wie nawet pomagał mi szukać i ciągle sie dopytuje czy go nie znalazłam;/
Juz nie wiem co mam robić ciągle o tym myśle;/
Oby wszystko się jakoś dobrze rozwiązało. Daj znać, jak coś będzie wiadomo.
Trzymam kciuki !

Cytat:
Napisane przez srebrna_smuga Pokaż wiadomość
[
Trzymam kciuki za nie jedzenie chipsów My robiliśmy kilka podejść ale teraz musi nam się udać I oby strapless pasował

Mój wybrany zespół odpisał, że maja wolne 20 września i już rezerwuję
Napewno się uda Najgorszy jest początek, czyli detox. Później jest łatwiej

Gratulacje zespołu

Cytat:
Napisane przez Kate Noir Pokaż wiadomość
Byliśmy w sklepie na Franciszkańskiej w Warszawie oraz sklepie przy wydziale architektury. Nie wiem czy będziemy tam zamawiać, może jeszcze poszukamy przez neta.
Niestety papieru ekologicznego nigdzie nie widziałam i dlatego zrezygnowałam.
Teraz jestem na etapie poszukiwania drukarni i sznurka. Na razie znalazłam tą: http://www.studiouh.com/2011/10/zaproszenia/ i mają oni w ofercie przycinanie itp.
Ja zamawiałam papier ekologiczny.
Jeden z all - jest na żywo super. Lekko żółtawy, z widocznymi plamkami. Grubość ok, ale to zaproszeń niezbyt dużych. Wtedy fajnie wygląda i się nie wygina
Podaję link:
http://allegro.pl/papier-ekologiczny...914448731.html
Mam jeszcze ten i choć pisze, że jest grubszy niż ten powyżej, to jeszcze bardziej się wygina i nie jest tak fajny. Bo te wtrącenia na zywo wyglądają tylko jak kropki i mało naturalnie to wygląda. W tym powyżej są tez takie kreski, plamki.
http://allegro.pl/papier-ekologiczny...903282237.html

Ale, że ja kombinuje z innym formatem zaproszenia, to potrzebuję ciut grubszy papier. Zamówiłam więc ten:
http://www.eco-scrapbooking.pl/index...270g-a4-zestaw
Jest super gruby, ale on nie jest jasny, tylko taki brązowy. Więc automatycznie zaproszenia wyglądają inaczej, niż na tym białym.

A mi zależy na białym, ale grubym I nie wiem skąd taki wziąść.

Cytat:
Napisane przez ewelinka16169 Pokaż wiadomość
A tak na marginesie to może doradzicie mi co na siebie w październiku. Podobają mi się futerka ale 4 październik to chyba za wcześnie na takie futerko? druga sprawa co na głowę ze względu na to, że mam koronkowe plecy w sukience nie mogę mieć welonu bo zakryłby cały urok sukienki. Podobają mi się delikatne stroki na głowe ale jak cokolwiek oglądam w necie to albo brzydkie albo mega drogie... zgóry dzieki za porady
Mojakaren mnie uprzedziła z pomysłem na etolę futrzaną Moim zdaniem, takie coś pasowałoby świetnie !


Cytat:
Napisane przez gornek Pokaż wiadomość
Z nudów przeczesałam internet, co myslicie o tej marynarce ? http://japanstyle24.pl/product-pol-6...yle-Z4329.html stwierdzilam, ze jak nic nie kupie do konca lutego to zamawiam tą, moze i jakos bedzie jaka bedzie, ale mi glownie chodzi o to, zeby nie zmarznac wieczorem na weselu, jak od czasu do czasu wyjde na taras pooddychac
Marynarka fajna
Ale mnie bardziej podoba się ta, z Nife. Któraś już tutaj ją wrzucała
http://www.sklep.nife.pl/p,nife-odzi...ly,38,471.html

Mają rzeczy fajnej jakości, dobrze wykonane. Mam od nich sukienkę i świetnie się nosi

adziia13 piękna suknia ! Suknie papilio mają swój urok Sama raz, przez długi czas byłam zakochana w jednym modelu. To było zanim jeszcze nawet byłam zaręczona.
__________________
durna miłości,
gdzie chcesz nocą iść?

Lg_ago jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-26, 19:14   #1078
Kate Noir
Zakorzenienie
 
Avatar Kate Noir
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 3 479
Dot.: Pierwsze śluby już za nami, wszystkie chcemy być żonami! PM2014 cz.24

Cytat:
Napisane przez gornek Pokaż wiadomość
Z nudów przeczesałam internet, co myslicie o tej marynarce ? http://japanstyle24.pl/product-pol-6...yle-Z4329.html stwierdzilam, ze jak nic nie kupie do konca lutego to zamawiam tą, moze i jakos bedzie jaka bedzie, ale mi glownie chodzi o to, zeby nie zmarznac wieczorem na weselu, jak od czasu do czasu wyjde na taras pooddychac
jestem ciekawa jaka jest w rzeczywistości i jak byś się zdecydowała to daj znać


tak sobie myślę, ze pewnie nie jedna krawcowa potrafiła by uszyć taką klasyczną marynarkę:
Kate Noir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-26, 19:24   #1079
myboyismine
Zakorzenienie
 
Avatar myboyismine
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 21 826
Dot.: Pierwsze śluby już za nami, wszystkie chcemy być żonami! PM2014 cz.24

hejj



Cytat:
Napisane przez wioliix Pokaż wiadomość
do moniczka Wszystkiego Najlepszego na Nowej Drodze Życia pamiętalam o Tobie ale mialam problem z netem przez tą pogode chyba

Dziewczyny mam też problem w tym tygodniu zgubił mi się pierścionek zareczynowy i nie wiem co zrobić czy kupić tai sam???:confused :

ja też na początku tygodnia mało nie zemdlałam jak przyszłam do pracy a koleżanka po chwili zapytała gdzie mam pierścionek zaręczynowy a ja poprzedniego dnia na chwilę ściagnęłam na siłowni i kompletnie zapomniałam o nim (jeszcze nigdy mi się tak nie zdarzyło), jak przyszłam do domu odrazu zaczęłam szukać i na szczęscie był

mam nadzieję, ze twój szybko się znajdzie


byłam dzisiaj z Tż na targach ślubnych, troche jestem zawiedziona bo zadnej oszałamijaącej sukienki nie widziałam we wtorek mam nadzieję, że jakąś upatrzę

i też zabieramy się za szukanie obrączek, napewno będzie żółte złoto mieszane z białym

i zaproszenia wybrane (w załączniku). Tylko jeszcze tekst muszę wybrać
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg inb.jpg (53,0 KB, 36 załadowań)
myboyismine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-26, 19:25   #1080
Kate Noir
Zakorzenienie
 
Avatar Kate Noir
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 3 479
Dot.: Pierwsze śluby już za nami, wszystkie chcemy być żonami! PM2014 cz.24

Cytat:
Napisane przez Lg_ago Pokaż wiadomość
Ale, że ja kombinuje z innym formatem zaproszenia, to potrzebuję ciut grubszy papier. Zamówiłam więc ten:
http://www.eco-scrapbooking.pl/index...270g-a4-zestaw
Jest super gruby, ale on nie jest jasny, tylko taki brązowy. Więc automatycznie zaproszenia wyglądają inaczej, niż na tym białym.

A mi zależy na białym, ale grubym I nie wiem skąd taki wziąść.
...


Marynarka fajna
Ale mnie bardziej podoba się ta, z Nife. Któraś już tutaj ją wrzucała
http://www.sklep.nife.pl/p,nife-odzi...ly,38,471.html

Mają rzeczy fajnej jakości, dobrze wykonane. Mam od nich sukienkę i świetnie się nosi
o a aja właśnie szukam brązowego

Przyznaję się bez bicia - to ja zasypuję Was marynarkami
Niestety dziewczyny stwierdziły że ta z nife będzie za długa do mojej sukni, a szkoda bo jest idealna
Kate Noir jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-02-17 19:58:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:06.