progesteron - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-01-09, 11:28   #1
nikunia69
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 56

progesteron


Witam wczoraj bylam u swojej ginekolog wczesniej zrobilam badania hormonalne i wyszlo ze mam problemy z porgesteronem ...bardzo chciała bym miec dziecko i w tym kierunku jestem leczona dostalam tabletki Duphaston i Glucophage ...moja kuracja z Duphastonem ma trwac 6 miesiecy a z Glupcophage 2 miesiace ....mam do was pytanie czy ktoras z was mialas stycznosc z tymi tabletkami i rowniez problem z progesteronem ? bardzo bym chciala miec dziecko ale od razu lekarka powiedziala ze beda trudnosi w zajsciu w ciaze i utrzymaniu jej

Edytowane przez nikunia69
Czas edycji: 2012-01-09 o 11:31
nikunia69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-18, 21:06   #2
Iwoncia81
Zakorzenienie
 
Avatar Iwoncia81
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 451
Witam, ja starałam sie o dziecko równy rok.W trakcie starania sie została mi przepisana (w ciemno bez badań ) luteina gdyz miałam plamienia przedmiesiączkowe.Tabletk i po krotkim czasie przestaly działac bo znowu wrócily plamienia.Poszłam do lekarza i znowu chcial mi te same tabl przepisac bez żadnych badań.Wkurzyłam sie i poszłam do innego lekarza ktňry skierował mnie na badania i wyszło że mam mało progesteronu.Został mi przepisany tak jak Tobie Duphaston i w cyklu w którym zaczčłam go brać zaszłam w ciążę jestem obecnie w 6tc i nadal biore duphaston tym razem na podtrzymanie bo znów odezwały sie plamienia :-\
Iwoncia81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:13.