Co zrobić z moimi włosami... Da się rozjaśnić przyciemnione włosy? Pomóżcie :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-07-04, 20:45   #1
lorinka
Rozeznanie
 
Avatar lorinka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 897

Co zrobić z moimi włosami... Da się rozjaśnić przyciemnione włosy? Pomóżcie :)


Moje włosy przeszły już wiele razy kolorowanie szamponetkami... Najpierw były ciemnobrązowe, rude, potem znowu czekoladowe... Używałam z początku szamponów Mariona, a jakiś miesiąc temu użyłam Loreal Casting kolor Noyer i już się sprał tak, że mam rudawą poświatę i wszyscy myślą, że to kolejna szamponetka i mówią, że to śliczny kolor. Ale ja tak nie uważam
Chciałabym mieć trochę jaśniejsze włosy... Taki orzechowy brąz. Fryzjerka powiedziała mi, że o jasnych pasemkach powinnam zapomnieć, bo na włosach farbowanych szamponetką jasne pasemka wyjdą co najwyżej żółte Naprawdę nic nie da się z nimi zrobić? Nie chcę być już zawsze skazana na ciemne włosy. Myślałam o czymś takim jak na wklejonych fotkach. Z natury mam takie myszowato brązowe włosy...
Może któraś z Was rozjaśniała włosy wcześniej przyciemniane szamponetką?
Albo może macie jakieś pomysły... na pewno poszłabym je rozjaśnić trochę do fryzjera, bo moje eksperymenty w domu mogą się źle skończyć...
Tylko czy to w ogóle ma sens? Może rzeczywiście wyjdą żółte...
Pozdrawiam
__________________
Ze wszystkich rzeczy, które kiedykolwiek utraciła, najbardziej żal jej było rozumu...

Gdzieśtam czeka na nią Książe w lazurowoniebieskich kalesonach... kiedyś ją znajdzie. Bo ona nie szuka. Nie teraz. Nie... nie teraz...

She walks on the boulevard of broken dreams.



Edytowane przez lorinka
Czas edycji: 2006-07-24 o 15:20
lorinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-04, 21:13   #2
koniczynkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 245
Dot.: Co zrobić z moimi włosami... Da się rozjaśnić przyciemnione włosy? Pomóżcie :)

O ja sę przyłanczam do pytania Wyjdą żółte nawet od rozjaśniacza?
koniczynkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-04, 21:15   #3
olaober
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 28
Dot.: Co zrobić z moimi włosami... Da się rozjaśnić przyciemnione włosy? Pomóżcie :)

no wyjda zółte a jak chcecie głebszej odpowiedzi to popatrzcie na mój watek: http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=128338
olaober jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-04, 21:15   #4
olaober
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 28
Dot.: Co zrobić z moimi włosami... Da się rozjaśnić przyciemnione włosy? Pomóżcie :)

wyjda zółte albo mało tego-rude;/;/;/ kurde a ja tak chciałam miec popielaty.......i dupa;p
olaober jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-04, 21:16   #5
olaober
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 28
Dot.: Co zrobić z moimi włosami... Da się rozjaśnić przyciemnione włosy? Pomóżcie :)

ale jak pójdziesz do fryzjerki to ci zrobi dobrze tylko domowymi sposobami wyjda takie dzikie kolorki;p;p
olaober jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-04, 21:40   #6
olaober
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 28
Dot.: Co zrobić z moimi włosami... Da się rozjaśnić przyciemnione włosy? Pomóżcie :)

albo wiesz co?.......... jak robiłas szamponetka to ci niedługo kolor zejdzie z włosów i to szybko bo wiesz teraz sa wakacja czesto sie jezdzi nad jezioro itp. albo poprostu codziennie myj włosy;p;p(poskutkujee)
olaober jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-04, 21:55   #7
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: Co zrobić z moimi włosami... Da się rozjaśnić przyciemnione włosy? Pomóżcie :)

Powinnas zmienić fryzjerkę. Stanowczo. Przeważnie do robienia pasemek używa sie preparatów z 12% albo 9% wodą utlenioną , a taka bez problemu poradzi sobie z szamponetką i szamponem koloryzującym ( u mnie poradziła sobie nawet ze sprana farbą) , może nawet wyjśc odcień bardzo jasny ( a to można potem przekoloryzowac na brązik jesli tak chcesz)

A cos takiego jak pokazałaś na zdjęciach wyszło mi na czarnych farbowanych włosach.
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-07-05, 08:44   #8
blueania
Zakorzenienie
 
Avatar blueania
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 653
Dot.: Co zrobić z moimi włosami... Da się rozjaśnić przyciemnione włosy? Pomóżcie :)

oczywiscie ze mozna zrobic jasne pasemka i wcale nie wyjda zolte ani rude ja kiedys zrobilam sobie ciemny braz a po 2 tyg mi sie znudzilo i chcialam powrocic do blondu i dzieki pasemkom sie udalo odrazu wyszly mi jasne a nie jakies zolte.Zalezy ile czasu masz rozjasniacz na glowce(ja mialam dosc dluuugo)no i czy jest to preparat 12% czy 9%..
blueania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-05, 09:12   #9
czarna_orchidea21
Rozeznanie
 
Avatar czarna_orchidea21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 541
Dot.: Co zrobić z moimi włosami... Da się rozjaśnić przyciemnione włosy? Pomóżcie :)

Och co za głupoty! Zmień fryzjerke bo Cijeszcze bardziej zniszczy włosy niż Ty sobie sama, skoro wygaduje, że po szamponetce nie wyjdzie lub wyjdą żółte. Po szamponie Palette to się moge zgodzić, że nie wyjdzie, ale Marion Czy Castin wyjdzie. Sama robiłam Noyerem sprał się i nawet jaśniejsza farba przyjęła - ze sklepu. Idz do innej fryzjerki, uda się
__________________



Zasnę cicho i w szklanej trumnie śmierci martwym pokocham już sercem...
czarna_orchidea21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-05, 09:19   #10
pat111
Rozeznanie
 
Avatar pat111
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 680
Dot.: Co zrobić z moimi włosami... Da się rozjaśnić przyciemnione włosy? Pomóżcie :)

Wiesz co...miesiąc temu robiłam także szamponetką i moje włosy nie były już blond tylko rude, bo nie zeszła. Zrobiłam pasemka blond i wyszły białe.
Może dlatego, że natutalne mam jasny blond i mocniej chwyciło, ale chwyciło. Tylko, że starsznie żałuje i czekam, aż odrosną mi moje włosy.
pat111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-05, 09:28   #11
jwit
Raczkowanie
 
Avatar jwit
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 60
Dot.: Co zrobić z moimi włosami... Da się rozjaśnić przyciemnione włosy? Pomóżcie :)

mi tez wszystkie fryzjerki mówiły że będe miała włosy żółte lub pomarańczowe jesli je rozjaśnię (miałam włosy farbowane ciemnymi kolorami - np czerwień granatu, bordo itp.)wiec szukałam i szukałam aż znalazłam taką fryzjerkę która zabrała się do roboty i na ciemnych , farbowanych włosach zrobiła mi rozjaśnione pasemka które w pierwszym miesiacu wyglądały jak balejaż, a kolejnym razem były juz naprawde jasne, uważam więc że wszystko da się zrobić, trzeba mieć tylko dobre specyfiki, umiejetności i troszkę cierpliwosci w oczekiwaniu na porządane efekty (nasze gwiazdy z TV przeciez zmieniają kolor włosów raz na tydzień)
jwit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-07-05, 09:46   #12
Ania843
Raczkowanie
 
Avatar Ania843
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 342
Dot.: Co zrobić z moimi włosami... Da się rozjaśnić przyciemnione włosy? Pomóżcie :)

Nie eksperymentuj w domu, idz do fryzjera. On jest od tego aby Ci doradzić.
Ania843 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-05, 19:33   #13
lorinka
Rozeznanie
 
Avatar lorinka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 897
Dot.: Co zrobić z moimi włosami... Da się rozjaśnić przyciemnione włosy? Pomóżcie :)

W domu bałam się sama nawet szamponetki nakładać z początku. Poszukam dobrego fryzjera
Czyli jednak jest jakaś nadzieja, że będę mogła rozjaśnić trochę włosy do takiego orzechowego brązu... Naprawdę ostatnio fryzjerka tak mnie nastraszyła tymi żółtymi włosami, że wyszłam od niej przerażona... Zresztą koleżanki uczące się "na fryzjerki" też powiedziały, że powinnam zapomnieć o rozjaśnianiu...
__________________
Ze wszystkich rzeczy, które kiedykolwiek utraciła, najbardziej żal jej było rozumu...

Gdzieśtam czeka na nią Książe w lazurowoniebieskich kalesonach... kiedyś ją znajdzie. Bo ona nie szuka. Nie teraz. Nie... nie teraz...

She walks on the boulevard of broken dreams.


lorinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:44.