Do Maniaczek Zadbanych Włosów:):):) - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-09-13, 14:37   #121
Dark_Kicia_Miau!
Zakorzenienie
 
Avatar Dark_Kicia_Miau!
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 212
Dot.: Do Maniaczek Zadbanych Włosów:):):)

Cytat:
Napisane przez megi_t Pokaż wiadomość
Dzieki dziewczynki Ide zaraz do sklepu po nowy szamponZmieniam czasmi na dove , ale tez są takie same a po fructis są strasznie suche
Ten L'Oreal jest przeznaczony raczej dla zniszczonych włosów ( żółty- Absolut Repair).. a jeśli tak, to niebardzo dla delikatnych i przetłuszczających się szybko włosów Potrzebujesz lekkich szamponów (polecam Schwarzkopf professional, szampon oczyszczający + jakąś lekką odżywkę do niego ).
Jeśli chodzi o mycie, to ja jak i moja fryzjerka jesteśmy za tym, żeby myć wg uznania tzn wtedy kiedy TRZEBA a nie koniecznie co 2 dni bo 'zdrowiej'. Jeśli komuś skóra wydziela szybciej i więcej sebum na główce to jakby nie próbował, albo sobie zrobi siano i łupież od nadmiernego wysuszenia skóry głowy, albo tak czy siak skończy się na myciu 1 raz dziennie Niektórzy mają po prostu takie a nie inne włosy ( jestem w pokrzywdzonej grupie )
__________________
Always chasing dreams
Dark_Kicia_Miau! jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-13, 14:44   #122
emememsss
Raczkowanie
 
Avatar emememsss
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 146
Dot.: Do Maniaczek Zadbanych Włosów:):):)

Nie bede sie juz tlumaczyc, ze jestem maniaczka wlosow, bo samo uczestniczenie w tym watku tlumaczy wszystko Ale znow nie wytrzymalam i zrobilam zakupy: dwa szampony nivea, jeden z filtrami uv do wlosow brazowych, drugi do wlosow kreconych. Do tego granatowa odzywka nawilzajaca dove...Do tej pory mialam staly szampon Herbal Essences, ale nadszedl czas na zmiany Zwlaszcza, ze po umyciu wlosow szamponem siostry z serii nivea, z ciekawosci, bylam dzis zachwycona efektem
emememsss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-13, 14:54   #123
domi7ks
Zakorzenienie
 
Avatar domi7ks
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 16 173
Dot.: Do Maniaczek Zadbanych Włosów:):):)

Ja mam taki poradnik w domu,ktory sobie kiedys zamowilam z KDC "Sekrety urody.Poradnik dla leniwych" Ostatnio go przejrzalam i zauwazylam, ze autorka bardzo poleca na włosy maseczke z rozgniecionego banana Niby włosy maja po nim byc dobrze odzywione i błyszczace. Ciekawe...Słyszala któraś z Was o takim rodzaju maseczki???
__________________
pierwszy Skarb- 22.12.2009
drugi Skarb-8.12.2011

domi7ks jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-13, 14:59   #124
megi_t
Zadomowienie
 
Avatar megi_t
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 220
GG do megi_t
Dot.: Do Maniaczek Zadbanych Włosów:):):)

Cytat:
Napisane przez Dark_Kicia_Miau! Pokaż wiadomość
Ten L'Oreal jest przeznaczony raczej dla zniszczonych włosów ( żółty- Absolut Repair).. a jeśli tak, to niebardzo dla delikatnych i przetłuszczających się szybko włosów Potrzebujesz lekkich szamponów (polecam Schwarzkopf professional, szampon oczyszczający + jakąś lekką odżywkę do niego ).
Jeśli chodzi o mycie, to ja jak i moja fryzjerka jesteśmy za tym, żeby myć wg uznania tzn wtedy kiedy TRZEBA a nie koniecznie co 2 dni bo 'zdrowiej'. Jeśli komuś skóra wydziela szybciej i więcej sebum na główce to jakby nie próbował, albo sobie zrobi siano i łupież od nadmiernego wysuszenia skóry głowy, albo tak czy siak skończy się na myciu 1 raz dziennie Niektórzy mają po prostu takie a nie inne włosy ( jestem w pokrzywdzonej grupie )
Dziękuje Ja tez należe do tych , co muszą myc codziennie
__________________
Nasz ślub 02.06.2012r.

Nasze szczęście * Oliwierek 21.IV.2013r.
megi_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-13, 15:06   #125
dziuniaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wenus :-)
Wiadomości: 3 951
Dot.: Do Maniaczek Zadbanych Włosów:):):)

Cytat:
Napisane przez emememsss Pokaż wiadomość
Nie bede sie juz tlumaczyc, ze jestem maniaczka wlosow, bo samo uczestniczenie w tym watku tlumaczy wszystko Ale znow nie wytrzymalam i zrobilam zakupy: dwa szampony nivea, jeden z filtrami uv do wlosow brazowych, drugi do wlosow kreconych. Do tego granatowa odzywka nawilzajaca dove...Do tej pory mialam staly szampon Herbal Essences, ale nadszedl czas na zmiany Zwlaszcza, ze po umyciu wlosow szamponem siostry z serii nivea, z ciekawosci, bylam dzis zachwycona efektem
Jaki efekt miałaś po tym Nivea?
I prosiłabym Cię, żebyś dała mi znać jak po tej odżywce Dove Twoje włosy wyglądają.

Cytat:
Napisane przez domi7ks Pokaż wiadomość
Ja mam taki poradnik w domu,ktory sobie kiedys zamowilam z KDC "Sekrety urody.Poradnik dla leniwych" Ostatnio go przejrzalam i zauwazylam, ze autorka bardzo poleca na włosy maseczke z rozgniecionego banana Niby włosy maja po nim byc dobrze odzywione i błyszczace. Ciekawe...Słyszala któraś z Was o takim rodzaju maseczki???
Trzeba spróbować na własnej skórze. Jest coś ciekawego w tym poradniku dotyczącego włosów?
__________________
wymianka

włosy - zapuszczanie i dbanie
dziuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-13, 15:11   #126
domi7ks
Zakorzenienie
 
Avatar domi7ks
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 16 173
Dot.: Do Maniaczek Zadbanych Włosów:):):)

dziuniaaa ten poradnik ogólnie jest taki beznadziejny, że gorszego nie widzialam Autorka ciągle tylko pisze w każdym dziale (czy to o skórze, czy o włosach), zeby sie wysypiac, dobrze odzywiac, nie przejmowac, nie stresowac, usmiechac sie a bedziemy wiecznie piekni i młodzi, włosy beda ładne a cera idealna.Nic wiecej do szczescia nie potrzeba.... Jedyna porada to jest ta maseczka w banana- taka smieszna jak dla mnie

A poza tym nie ma to jak wizaz, tutaj sie mozna dopiero dowiedziec ciekawych rzeczy i sprawdzonych
__________________
pierwszy Skarb- 22.12.2009
drugi Skarb-8.12.2011

domi7ks jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-13, 15:14   #127
emememsss
Raczkowanie
 
Avatar emememsss
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 146
Dot.: Do Maniaczek Zadbanych Włosów:):):)

[quote=dziuniaaa;5268156]Jaki efekt miałaś po tym Nivea?
I prosiłabym Cię, żebyś dała mi znać jak po tej odżywce Dove Twoje włosy wyglądają.

Mylam dzis rano tym Nivea do kreconych wlosow. Wlosy byly miekkie, odrobine sliskie. Dziwnie schly, bo najpierw wygladaly jak straki, balam sie, ze beda posklejane. Podsuszylam chlodnym powietrzem z dyfuzora i szczerze mowiac to pierwszy dzien odkad zniszczylam wlosy, kiedy jestem zadowolona z ich wygladu. Oczywiscie poza tym uzylam odzywki nawilzajacej, ale ja mam caly czas, wiec nie sadze zeby to byla jej zasluga Jasne, dam znac jak to Dove granatowe i jak Nivea z UV jutro rano. W godzinach popoludniowych wyjezdzam regenerowac wlosy gorskim powietrzem
emememsss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-09-13, 15:28   #128
Becia115
Raczkowanie
 
Avatar Becia115
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 45
Dot.: Do Maniaczek Zadbanych Włosów:):):)

A próbowała któraś z was ten szampon nivea co niby prostuje włosy ? bez prostownicy..? I te odżywki..

Bo u mnie włosy są przede wszystkim zniszczone właśnie przez prostownice.. ale odzywki idą w ruch:P

A wogóle to gdzie moge kupić jedwab do włosów..?
__________________
Becia115 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-13, 15:29   #129
emememsss
Raczkowanie
 
Avatar emememsss
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 146
Dot.: Do Maniaczek Zadbanych Włosów:):):)

Jedwab najlepiej na allegro
emememsss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-13, 15:44   #130
Becia115
Raczkowanie
 
Avatar Becia115
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 45
Dot.: Do Maniaczek Zadbanych Włosów:):):)

Hmm widziałam tam ofertę za 62 zł i za ok 5 zł..? A w sklepie się nie da..? Bo nie chce mi sie kupowac na allegro tam za 10 zł i tyle samo za przesyłke;/
__________________
Becia115 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-13, 15:46   #131
Dark_Kicia_Miau!
Zakorzenienie
 
Avatar Dark_Kicia_Miau!
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 212
Dot.: Do Maniaczek Zadbanych Włosów:):):)

Cytat:
Napisane przez Becia115 Pokaż wiadomość
A próbowała któraś z was ten szampon nivea co niby prostuje włosy ? bez prostownicy..? I te odżywki..

Bo u mnie włosy są przede wszystkim zniszczone właśnie przez prostownice.. ale odzywki idą w ruch:P

A wogóle to gdzie moge kupić jedwab do włosów..?
Farouka Chii jest nawet tani na allegro ale trzeba dobrego sprzedawce wyłowić
Co do odżywki prostującej- nie wierzę w takie cuda Obstawiam, że ona 'prostuje' poprzez obciążenie falujących się włosów Skoro czasem prostownice mają problem z wyprostowaniem loków dziewczyn, to zwykły kremik by sobie ot tak poradził? wątpie
__________________
Always chasing dreams
Dark_Kicia_Miau! jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-13, 15:51   #132
Becia115
Raczkowanie
 
Avatar Becia115
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 45
Dot.: Do Maniaczek Zadbanych Włosów:):):)

Heh no niby tak.. Ja mam taki jedynie problem z prostownicą że prawej strony nie moge sobie wyprostowac.. Mimo iż próbowałam pianki, lakieru to wywija mi się ta strona;/ A lewa jakoś normalnie.. Nawet niektóre fryzjerki sobie nie umią poradzić z tym;/ I dlatego nad tym specyfikiem myslałam..
__________________
Becia115 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-13, 16:03   #133
dziuniaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wenus :-)
Wiadomości: 3 951
Dot.: Do Maniaczek Zadbanych Włosów:):):)

[quote=emememsss;5268259]
Cytat:
Napisane przez dziuniaaa Pokaż wiadomość
Jaki efekt miałaś po tym Nivea?
I prosiłabym Cię, żebyś dała mi znać jak po tej odżywce Dove Twoje włosy wyglądają.

Mylam dzis rano tym Nivea do kreconych wlosow. Wlosy byly miekkie, odrobine sliskie. Dziwnie schly, bo najpierw wygladaly jak straki, balam sie, ze beda posklejane. Podsuszylam chlodnym powietrzem z dyfuzora i szczerze mowiac to pierwszy dzien odkad zniszczylam wlosy, kiedy jestem zadowolona z ich wygladu. Oczywiscie poza tym uzylam odzywki nawilzajacej, ale ja mam caly czas, wiec nie sadze zeby to byla jej zasluga Jasne, dam znac jak to Dove granatowe i jak Nivea z UV jutro rano. W godzinach popoludniowych wyjezdzam regenerowac wlosy gorskim powietrzem
A jaką odżywkę nawilżająca masz i warto ją nabyć? Ja robię wywiad, bo szukam czegoś coby tu kupić na następny raz.

Cytat:
Napisane przez Becia115 Pokaż wiadomość
A próbowała któraś z was ten szampon nivea co niby prostuje włosy ? bez prostownicy..? I te odżywki..

Bo u mnie włosy są przede wszystkim zniszczone właśnie przez prostownice.. ale odzywki idą w ruch:P

A wogóle to gdzie moge kupić jedwab do włosów..?
Też ciekawi mnie ta seria.
Na idealnym wyprostowaniu włosów mi nie zależy, bo i tak zapuszczam i włosy pod swoim ciężarem same się trochę prostują. Zależy mi jedynie, żeby włosy były wygładzone, nawilżone i błyszczące i oczywiście zdrowe po same końce.



Cytat:
Napisane przez Becia115 Pokaż wiadomość
Hmm widziałam tam ofertę za 62 zł i za ok 5 zł..? A w sklepie się nie da..? Bo nie chce mi sie kupowac na allegro tam za 10 zł i tyle samo za przesyłke;/
Najlepiej jedwab kupować u fryzjera i masz gwarancje, ze nikt Cię nie oszuka, sprzedawcy z allegro często oszukują, jest na ten temat wątek.
__________________
wymianka

włosy - zapuszczanie i dbanie
dziuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-13, 16:14   #134
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: Do Maniaczek Zadbanych Włosów:):):)

Jedwab najlepiej u fryzjera albo w sklepie fryzjerskim bo tak jak dziuniaa pisała tam Cie nikt nie oszuka i jesli masz zamiar kupic tylko taka mała buteleczke to lepiej sie oplaca. Przykladowo u mnie u fryzjera Farouk USA kosztuje 9zł a na allegro juz sama przesyłka kosztuje min. 8zł
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-13, 16:17   #135
emememsss
Raczkowanie
 
Avatar emememsss
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 146
Dot.: Do Maniaczek Zadbanych Włosów:):):)

[quote=dziuniaaa;5268771]
Cytat:
Napisane przez emememsss Pokaż wiadomość

A jaką odżywkę nawilżająca masz i warto ją nabyć? Ja robię wywiad, bo szukam czegoś coby tu kupić na następny raz.
.
herbal essences moisture splash fala nawilzenia bardzo polecam
emememsss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-13, 16:20   #136
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: Do Maniaczek Zadbanych Włosów:):):)

Cytat:
Napisane przez emememsss Pokaż wiadomość
herbal essences moisture splash fala nawilzenia bardzo polecam
A dobrze nawilza i czy nie obciaza i czy tez jakos regeneruje?
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-13, 16:28   #137
emememsss
Raczkowanie
 
Avatar emememsss
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 146
Dot.: Do Maniaczek Zadbanych Włosów:):):)

Nawilza bardzo dobrze, wydaje mi sie, ze naturalnym efektem nawilzenia jest regeneracja. Zauwazylam tylko, ze nie mozna nalozyc jej za duzo na wlosy, bo wtedy faktycznie sa obciazone. Malutka ilosc wmasowac zwlaszcza w suche partie a w te mniej wysuszone pozostalosci po tej malutkiej ilosci. Powodzenia
emememsss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-13, 16:41   #138
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: Do Maniaczek Zadbanych Włosów:):):)

Cytat:
Napisane przez emememsss Pokaż wiadomość
Nawilza bardzo dobrze, wydaje mi sie, ze naturalnym efektem nawilzenia jest regeneracja. Zauwazylam tylko, ze nie mozna nalozyc jej za duzo na wlosy, bo wtedy faktycznie sa obciazone. Malutka ilosc wmasowac zwlaszcza w suche partie a w te mniej wysuszone pozostalosci po tej malutkiej ilosci. Powodzenia
A to skoro obciaza to nie jest dla mnie
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-13, 17:04   #139
dziuniaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wenus :-)
Wiadomości: 3 951
Dot.: Do Maniaczek Zadbanych Włosów:):):)

[quote=emememsss;5268920]
Cytat:
Napisane przez dziuniaaa Pokaż wiadomość

herbal essences moisture splash fala nawilzenia bardzo polecam
Jak obciąża to coś dla mnie. Myślałam, że z Herbal mają tylko szampony.
A widzisz poprawę stanu włosów czy tylko chwilowe polepszenie? Ja szukam kosmetyków zawsze co dadzą efekt na dłużej, a nie do następnego mycia.
__________________
wymianka

włosy - zapuszczanie i dbanie
dziuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-13, 17:08   #140
dziuniaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wenus :-)
Wiadomości: 3 951
Dot.: Do Maniaczek Zadbanych Włosów:):):)

Nie wiem jakoś nie znalazłam w KWC tej odżywki:/.
Możesz podać link?
__________________
wymianka

włosy - zapuszczanie i dbanie
dziuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-13, 17:21   #141
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: Do Maniaczek Zadbanych Włosów:):):)

O to chodzi? http://kosmedika.com.pl/product_info...cturers_id=134
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-13, 17:44   #142
emememsss
Raczkowanie
 
Avatar emememsss
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 146
Dot.: Do Maniaczek Zadbanych Włosów:):):)

Dobra marudy Macie tu zalaczone fotki sprzed wielkiego rozjasniania (czyt. totalnej destrukcji) moich wlosow. Na dwoch rozczesane, ale rozczochrane - wakacje. Na dwoch w wersji pokreconej. Przez jakis miesiac uzywalam do nich szamponu i odzywki herbala o ktorych pisalam plus jedwabiu. Pozniej juz tylko szampon i odzywka i jesli mialam - odzywka w spryskiwaczu dove do wlosow farbowanych. Byly super zdrowe, nie mialam z nimi zadnego problemu, latwo sie rozczesywaly, blyszczaly, nie puszyly sie. Mysle, ze to zasluga w/w kosmetykow, bo niby czego innego? Jesli was nie przekonalam - trudno, nie jestem akwizytorem pozdrawiam, powodzenia w pielegnacji kreciolkow

Edytowane przez emememsss
Czas edycji: 2007-12-01 o 21:51
emememsss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-13, 17:58   #143
dziuniaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wenus :-)
Wiadomości: 3 951
Dot.: Do Maniaczek Zadbanych Włosów:):):)

Hym, mnie przekonałaś. Tyle, ze ja mam włoski blond, więc będę brać Nivea do blondu.
__________________
wymianka

włosy - zapuszczanie i dbanie
dziuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-13, 18:02   #144
dziuniaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wenus :-)
Wiadomości: 3 951
Smile Dot.: Do Maniaczek Zadbanych Włosów:):):)

I znalazłam w Internecie kolejne zdjęcie z serii "mój ideał włosów" i cel do jakiego dążę. Mam jeszcze foto celu w podpisie.
Tyle, że to jest lepsze, bo nie jest z Photoshopu, obrobione, bez extra świateł itd. tylko takie prawdziwe...Ech...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 31696249włosy.jpg (18,2 KB, 145 załadowań)
__________________
wymianka

włosy - zapuszczanie i dbanie
dziuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-13, 18:08   #145
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: Do Maniaczek Zadbanych Włosów:):):)

Cytat:
Napisane przez emememsss Pokaż wiadomość
Dobra marudy Macie tu zalaczone fotki sprzed wielkiego rozjasniania (czyt. totalnej destrukcji) moich wlosow. Na dwoch rozczesane, ale rozczochrane - wakacje. Na dwoch w wersji pokreconej. Przez jakis miesiac uzywalam do nich szamponu i odzywki herbala o ktorych pisalam plus jedwabiu. Pozniej juz tylko szampon i odzywka i jesli mialam - odzywka w spryskiwaczu dove do wlosow farbowanych. Byly super zdrowe, nie mialam z nimi zadnego problemu, latwo sie rozczesywaly, blyszczaly, nie puszyly sie. Mysle, ze to zasluga w/w kosmetykow, bo niby czego innego? Jesli was nie przekonalam - trudno, nie jestem akwizytorem pozdrawiam, powodzenia w pielegnacji kreciolkow
A te marudy to przepraszam do kogo?

Napisałas ze mialas zdrowe wlosy ale to zapewne zasluga tego ze ich nie prostujesz ani chyba nie niszczysz zaspecjalnie (bo dobrze mowie?) a odzywka i szampon tylko pomagaja Ci utrzymac wlosy w dobrym stanie. Ja jednak potrzebuje czegos co bedzie odbudowywac i jednoczesnie dobrze nawilzac poniewaz juz teraz mam zniszczone wlosy i a zniszcza sie jeszcze bardziej bo je prostuje+codziennie uzywam sprayu do prostowania, lakieru i pianki
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-13, 18:10   #146
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: Do Maniaczek Zadbanych Włosów:):):)

Cytat:
Napisane przez dziuniaaa Pokaż wiadomość
I znalazłam w Internecie kolejne zdjęcie z serii "mój ideał włosów" i cel do jakiego dążę. Mam jeszcze foto celu w podpisie.
Tyle, że to jest lepsze, bo nie jest z Photoshopu, obrobione, bez extra świateł itd. tylko takie prawdziwe...Ech...
Śliczne to zdjecie tyle ze ja bym miala problem z ukladaniem takich długich włosow
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-13, 18:11   #147
dziuniaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wenus :-)
Wiadomości: 3 951
Dot.: Do Maniaczek Zadbanych Włosów:):):)

A tam problem:P są takie długie, że pewnie nieźle ciężkie i się coś tam same prostują.
__________________
wymianka

włosy - zapuszczanie i dbanie
dziuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-13, 18:12   #148
dziuniaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wenus :-)
Wiadomości: 3 951
Dot.: Do Maniaczek Zadbanych Włosów:):):)

Macie dziewczyny może jakieś fotki, które mogłyby motywować jak te włoski powyżej?
__________________
wymianka

włosy - zapuszczanie i dbanie
dziuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-13, 18:14   #149
Soft
Wtajemniczenie
 
Avatar Soft
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 535
Dot.: Do Maniaczek Zadbanych Włosów:):):)

dziuniaa powiem Ci, ze włoski na załączonej przez Ciebie fotce nie sa tak rewelacyjne bardziej w oczy rzuca sie strój, jego kolor i długosc spodniczki tej dziewczyny niz jej wlosy widac ze sa wyprostowane prostownica i przeusoszne..no chyba ze ja tylko to widze;-) ale dlugość imponująca ja swoje blond wloski probuje ciagle zapuścic ( od jakichs paru dobrych lat ) i ciagle je podcianm bo z takimi brzydkimi końcówkami okropnie sie czuje zaniedbana
__________________
"Pokusa to perfumy, które wdycha się tak długo, az człowiek zapragnie mieć flakon"
Jean-Paul Belmondo


Wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43332094 #post43332094
Soft jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-13, 18:14   #150
emememsss
Raczkowanie
 
Avatar emememsss
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 146
Dot.: Do Maniaczek Zadbanych Włosów:):):)

Cytat:
Napisane przez karla_92 Pokaż wiadomość
A te marudy to przepraszam do kogo?

Napisałas ze mialas zdrowe wlosy ale to zapewne zasluga tego ze ich nie prostujesz ani chyba nie niszczysz zaspecjalnie (bo dobrze mowie?) a odzywka i szampon tylko pomagaja Ci utrzymac wlosy w dobrym stanie. Ja jednak potrzebuje czegos co bedzie odbudowywac i jednoczesnie dobrze nawilzac poniewaz juz teraz mam zniszczone wlosy i a zniszcza sie jeszcze bardziej bo je prostuje+codziennie uzywam sprayu do prostowania, lakieru i pianki
Hmm, wiesz co tych kosmetykow o ktorych pisalam uzywalam wlasnie w celu zregenrowania po 5 letnim codziennym prostowaniu prostownica, cieplych suszarach itd. Wczesniej wygladaly tak jak w ponizszym zalaczniku. Po niecalym miesiacu byla znaczaca roznica. Wiec osobiscie polecam ta linie, zwlaszcza, ze jest wyraznie napisane (na herbal essences): do wlosow farbowanych i zniszczonych

Ja tez zapuszczam wlosy. Zle sie czuje w krotkich, a krecone skracaja o 1/3 dlugosci w moim przypadku. Takze czekam z wami

Aha, mam nadzieje, ze na tej miniaturze widac jak bardzo sa zniszczone Te rozdwojone koncowki..brrr
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 22221.jpg (52,7 KB, 68 załadowań)
emememsss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-12-03 14:59:48


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:01.